215 thoughts on “Zostaw ważną wiadomość

 1. Dzieła Białczyńskiego są interpretacją jego pomysłów, ale to tworzony na nowo mit (jeżeli tak to mamy nazwać) wg literackiego pomysłu pisarza. Wiele pomysłów jest ciekawych, są to jednak wizje Czesława ujęte w ramy, że tak powiem reguł wyznaczanych przez samego pisarza.
  Wielu pisarzy sięga do beletrystyki (w tym CB, jak sam zresztą przyznaje), fantastyki naukowej czy legend opisując swoją wizję Słowiańskiej przeszłości [nie możemy więc mówić o odtwarzaniu (a już na pewno nie o znaczącym) przez nich mitologii Słowiańskiej].
  Odtwarzana mitologia powinna być udokumentowana np. starymi przekazami jak germańska Edda, ale jeżeli autor sięga jedynie lub w przeważającej mierze do własnej wyobraźni, jest to współcześnie tworzone ogniwo kolejnego mitu.

  Germańska Edda miała/ma wiele różnych wersji. Każda oddzielna germańska grupka miała „własną” Eddę. Nie wiadomo więc, czy ta najczęściej dzisiaj prezentowana/eksploatowana jest faktycznym odbiciem Eddy sprzed tysiąca lat.
  Inna sprawa – nawet najstarsze oryginalne mity były też tylko i wyłącznie wymyślone przez ludzi. Istotne w nich było to, że uwzględniały panteon bogów i wierzenia. Cała reszta to ziarna minionych wydarzeń ubranych w mitologiczną opowieść.

  opolczyk

  Liked by 1 osoba

 2. To ile masz lat?
  33 lata to bardzo symboliczny okres :)
  Siakjamuni miał w tym wieku oświecenie :D
  dlatego Jezusowi wciśnięto ten właśnie wiek w którym rzekomo osiągnął Dzialu
  tęczowe ciało za pomocą którego wstąpił do nieba :)

  Liked by 1 osoba

  • No tak nic nie zrozumiałam – to znak, że długa droga przede mną :) A czy spotykamy się na jakimś forum? Bo takich wątków troszkę szkoda zaśmiecać, czyż nie?

   A lat mam 32, jednak każda chwilę przeżytą poza ta wspaniałą wiedzą uważam za stracona na zawsze!

   Liked by 1 osoba

 3. Forum?Hm…przypuszczam że wątpię :D ale nic to.
  Zawsze możesz wysłać do mnie „emila”.
  Teraz akurat pyli wszystko na co jestem uczulony,leżę w domu cały dzień
  i czuję się jakbym miał grypę,z domu wyjść nie mogę.
  Dlatego mam czas żeby sobie pomailowac :D

  Lubię

  • Nie ma forum, więc może załóżmy grupę na Facebooku? Wiem, wiem, FB ma kiepską reputacje, ale może warto o tym pomyśleć? Tam będzie można sobie pogadać o tym i o tamtym, wrzucić ciekawsze teksty, podzielić się wydarzeniami związanymi z tematem i po prostu popaplac o niczym jeśli komuś przyjdzie na to ochota, bo szkoda zaśmiecać takimi komentarzami poważnych postów na czyimś blogu :) Mogę założyć taką grupę i mianować kogoś adminem, bo chyba nie czuję się na siłach jako nowicjusz, aby adminować bardziej wtajemniczonym :) Grupę można założyć jawną i niejawną, jaką byście chcieli. Co Wy na to?

   Lubię

 4. Jakiś czas temu usunąłem profil na ryjbuku :D
  Męczył mnie ten spam,ta lawina reklam i dodatkowo jakieś dziwaczne aktualizacje zmieniające mi wygląd strony razem z opcjami,tak że połapać się później nie mogę w tym wszystkim :)

  Nie chcę nic zmieniać-samo się zmieni i koniec.
  Nie chcę robić sztucznego tłumu na ryjbuku
  FB powinien jak najszybciej „zdeść” :D

  Lubię

 5. czarnainess:

  Podobnie jak Mezamir mam duże zastrzeżenia do „pejsbooka” (FB). Nigdy zresztą nie miałem tam własnego konta.
  Może zamiast tego założysz samodzielne forum. Takie jak np. RBI
  http://www.rbi.webd.pl/phpBB/index.php

  Choć bardziej przejrzyste jest forum tego typu:
  http://swkatowice.mojeforum.net/viewforum.php?f=1

  Tutaj jest strona rejestracyjna własnego forum:
  http://www.mojeforum.com/

  Administrowania nauczysz się. Wystarczy nie dopuszczaść do pyskówek i banować naruszających regulamin forum (np. za ataki ad personam czy za żydłacką propagandę). Ważne byłoby trzymanie na smyczy właśnie jahwistów. Chodzi o to, aby nie przerobili oni forum w kółko badaczy żydowskich bredni objawionych.

  Spróbuj – może coś z tego wyjdzie.

  Lubię

  • ( – – – )

   Komentarz usunięty.

   Człowieku – coś się czepił mnie jak rzep psiego ogona? Czy myślisz, że mnie takimi bredniami nastraszysz:

   „Straszna to rzecz wpaść w ręce Boga żywego”

   I widzisz namolny jahwisto – ciągle bredzicie o tym waszym żydowskim pustynnym demonie, że dobry, miłosierny, kochający – a tutaj nagle jest STRASZNE wpaść w jego kosmate łapska. Tyle, że na na mnie taki straszak dział w przedszkolu. Dzisiaj już nie.
   Was – odmóżdżonych jahwistów właśnie takim straszeniem duchowo zniewolono i przykuto do tych żydowskich bredni. Bo boicie się „zatracenia”.
   Przestań wypisywać idiotyzmy. To był ostatni twój komentarz na jaki odpowiadam. Następny ląduje w „ściekach”.
   opolczyk

   Liked by 1 osoba

  • czarnainess:

   Niedawno toczyła się u mnie dyskusja na temat RBI: Przytoczę jedną z wypowiedzi:

   Ale to nic nowego na RBI… Gdyby nie ciągłe ataki “Towarzystwa Wzajemnej Adoracji” kierowane (zależnie od “mody” i kaprysu chwili) pod adresem rożnych osób, to zasadniczo nic by się tam nie działo. Merytorycznie jest tam ubożuchno (choć sami siebie uważają za jedyne prawdziwe “nieomylne światło przyszłej słowiańskiej wiary”) … Jak ktoś zaczyna zbyt odstawać od reprezentowanego tam stanowiska TWA, to albo jest banowany albo właśnie atakami i manipulacjami wypowiedzi zmuszany do rezygnacji z dalszej dyskusji (a często całkowitego odejścia z forum). A ile czasu można się kisić we własnym sosie? Stąd zakładane są tam prowokacyjne wątki szkalujące innych, obliczane są na wywoływanie kłótni, które w konsekwencji prowadzić mają do ożywienia panującej tam dychawicznej atmosfery. Bardzo dobrze, że ktoś się wreszcie odważył i miał odwagę przeciwstawić garstce pieniaczy, która zasadniczo nic sobą nie reprezentuje, a która zasłania się liczbą ponad 700-et członków forum (w rzeczywistości osób, które po zarejestrowaniu i po zapoznaniu się z panującą tam sytuacją, nigdy więcej na forum RBI nie wróciły). A najbardziej przykre, że wiele z nich przez to forum (i liczne tam niepodparte niczym ataki), zraziło się do samego głębszego poszukiwania czym jest samo rodzimowierstwo.

   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/04/23/duch-slowianszczyzny-niepokonany/#comment-31771

   Przytoczę też jeden z moich komentarzy do admina RBI:

   „Lędzian:

   Polecam Panu uważne przeczytanie ostatniego komentarza Wiesława. Przyznał on bez ogródek:

   “Pomyje na Jaksara wylałem na RBI”

   “wszelkie obelgi były kierowane tylko i wyłącznie wobec Jaksara”

   A Pan zapraszał mnie do “kulturalnej rozmowy” na RBI.

   Widzi Pan – u mnie panuje taki zwyczaj, że ja nie czekam, aż ktoś mi się poskarży na wylewanie na niego pomyj czy na obelgi pod jego adresem. Ja to ucinam w zarodku.
   A u Pana, zgodnie z regulaminem, reagujecie tylko wtedy gdy osoba oblewana pomyjami i obrzucana obelgami poskarży się adminom.

   To ja już wolę bicie piany u mnie, niż kulturalne rozmowy u Pana.”
   https://opolczykpl.wordpress.com/2013/04/23/duch-slowianszczyzny-niepokonany/#comment-31731

   Na RBI obrabiano mi za moimi plecami miesiącami tyłek, na Jaksara wylewano pomyje…

   To nie dla mnie…

   Lubię

 6. Czarna,rób jak uważasz :)
  Masz czas i pomysł na forum-działaj.
  Jeśli nie masz czasu to lepiej zakotwiczyć na cudzym forum
  i udzielać się gdy ma się na to chwilę czasu żeby popisać :)

  Lubię

 7. TO NIEDOPUSZCZALNE!!!! Dobra, zobaczymy, tutaj dam znać na pierwszy ogień, jak tylko się coś utworzy. Ja nie znoszę takich miejsc gdzie jest grupa oświeconych, a reszta to blebs nie wart funta kłaków….- moje forum, gdzie jestem adminem, jest sprzątane od razu. Kosz, ban, po zawodniku! Poza tym weszłam tam wczoraj i zauważyłam, że oni tam chcą składać ofiary ze zwierząt! Włos mi się zjeżył na głowie! Ciekawe do którego z nich i który z Bogów przemówił i zażądał ofiary ze zwierzęcia??? To jest zwykła przemoc na zasadzie zabiję bo mogę! Składać można w darach rzeczy wyhodowane w ogródku na… Zgroza, w czymś takim nie chce uczestniczyć a na prawdę myślę, że forum z mocną merytoryczna obsadą by się przydało. Tylko własnie ja jestem początkująca w temacie, czy mocna obsada, Wy moi drodzy bylibyście zainteresowani takim forum?

  Chciałam zapytać czy Waszym zdaniem jest zapotrzebowanie na nowe, inne miejsce w sieci, gdzie każdy będzie traktowany normalnie, jednakowo? Chciałabym uniknąć sytuacji, gdzie utworzy się nowy byt i dołączą 2 osoby, a w końcu to upadnie z braku zainteresowania :D Wiecie Panowie o co chodzi :)

  Lubię

 8. Dziś mój kot złapał mysz,więc mu ją odebrałem i wypuściłem.
  Kot ma co jeść,jest udomowiony,nie musi polować :)
  To odnośnie jedzenia mięsa i ofiar.

  W Wedach jest mowa o ofiarach ze zwierząt
  ale celem tej ofiary było wysłanie duszy zwierzęcia na wyższy poziom
  czyli spowodowanie ze odrodzi się w ciele człowieka.

  Tego typu umiejętności posiadali nieliczni
  wraz z postępującym Ciemnym Wiekiem Kalijugi
  osoby posiadające takie umiejętności po prostu wymarły.
  Wtedy zaczęto jadać mięso bez opamiętania
  zabijano tylko po to by zjeść,dusza zwierzęcia była pozostawiona sama sobie.

  Dlatego pojawił się Siakjamuni głosząc Ahimsę
  oraz podważając istnienie Atmana.
  W ten sposób przechytrzył ateistów.
  Skłoniwszy do przejścia na wegetArianizm
  dodatkowo spowodował że ateiści zaczęli być teistami.
  Stopniowo pomalutku zwolennicy idei Anatmana
  doszli do wniosku że jednak Atman istnieje,historia zatoczyła koło :)

  „Gwoli wyjaśnienia ,w buddyzmie nie ma żadnego WERSETU , zarówno w Suttach, Succie Pitaka, Vinayi czy Abhidhammie, gdzie Budda mówiłby (zakazywał) swoim uczniom, zakonnym lub świeckim, że nie powinni jeść mięsa.( to wymysł niektórych sutr mahajanistów ) np.; W Succie Pitaka w zbiorze Anguttara Nikaya (III, 49) Gotama opisany jest w nich jako jedzący mięso, a w innym miejscu wyraźnie wspomina człowieka, który posłał swego sługę na rynek po mięso, aby mogło być przygotowane i ofiarowane Buddzie (Anguttara Nikaya 4, 187) tutaj jest opisane że Budda jadł najlepsze kawałki mięsa – Vinaya III, 208. Jednym z zarzutów dżinistów skierowanym przeciw Buddzie, było to że jadł mięso.
  „Wielu wyznawców dżinizmu przeszło przez miasto, przez główne ulice i uliczki, zaułki i dróżki, wymachując rękami i krzycząc: r17;Generał Siha zarżnął dzisiejszego dnia wiele istot, by nakarmić nimi mnicha Gotamę, a on będzie je jeść, wiedząc że były one zarżnięte specjalnie dla niegor17;”
  (Anguttara Nikaya IV, 187).
  W tym wypadku dżiniści starali się zdyskredytować lub zawstydzić Buddę z powodu jedzenia mięsa, co sugeruje, że w tamtym czasie w Indiach panowała opinia, że przynajmniej mnisi powinni być wegetarianami.

  O ile pierwotny buddyzm ( hinajana ) nie uczył wegetarianizmu, podczas gdy buddyzm Mahajany jak najbardziej. Choć w kanonie mahajanistycznym są sprzeczne poglądy w tej kwestii. W zasadzie tylko niewielka liczba mahajanistycznych sutr promuje wegetarianizm, główne z nich to Hastikaksya Sutra, Mahamegha Sutra, Angulimaliya Sutra, Nirwana Sutra, Brahmajala Sutra i Lankavatara Sutra.
  Z ciągów tych argumentacji widać iż wegetarianizm w religiach karmicznych ( buddyzm) powstaje w wyniku przemyśleń, intersubiektywnych refleksji, świeckiego humanizmu w związku o nauki o nie krzywdzeniu, nie szkodzeniu, nie zabijaniu odczuwających istot. Zaznaczam że zarówno religia buddyjska, etyka buddyjska jest bezpośrednio powiązana z ideą wegetarianizmu, ale wczesny (pierwotny) buddyzm i większość ówczesnych szkół sakralnych w buddyzmie co prawda nie zakazują zjadania zwierząt, ale wyraźnie zakazują nie zabijać aby potem spożywać.
  Mnisi buddyjscy jak najbardziej zalecają nie jedzenie mięsa i raczej sami nie jedzą gdyż wiedzą że spożywanie mięsa zwierzęcego degeneruje uczucia wyższe. ”

  http://antyreligiant.ubf.pl/forum/viewthread.php?forum_id=16&thread_id=334

  Lubię

  • Własnie o tej degeneracji pomyślałam, tym bardziej, ze w czasach obecnych, nie posiadamy kapłanów, którzy umieliby dokładnie przeprowadzić taki rytuał, co więcej nie mamy społeczności która nakazuje i oczekuje takich ofiar, jak to, wyobrażam sobie, kiedyś było, że ludzie byli silnie przekonani o konieczności przeprowadzenia takich obrzędów. Więc na boga, PO CO? Chyba tylko dlatego, że ktoś sobie wymyślił, że pobawi się w kapłana na kamieniu i przeprowadzi dla własnej przyjemności krwawy, nic nieznaczący obrzęd…. Ręce mi opadały. MEZAMIR, co do wegetarianizmu, do niezwykle ciekawy wpis – bardzo dziękuję!
   Nie jem mięsa, ale nie potępiam tych którzy jedzą, pozostawiam to ich sumieniu, ale zabijanie dla zabawy nie mieści mi się w głowie.

   Lubię

  • czarnainess:

   „czy Waszym zdaniem jest zapotrzebowanie na nowe, inne miejsce w sieci”

   Powiem Ci, że sama się zastanawiałam jakiś czas temu nad blogiem słowiańskim z częścią tekstów tłumaczoną na niemiecki. Ale doszłam do wniosku, że jestem za mało zdyscyplinowana na bloga ;)

   Trzeba też wziąć pod uwagę, że dużo jest już słowiańskich zakątków w sieci,. Ja na przykład zauważyłam, że z braku czasu (dom, rodzina, praca…) nie wszędzie wchodzę – ograniczyłam się praktycznie do kilku z nich. Regularnie jestem u Opolczyka i Białczyńskiego, często na słowackiej Rodnej cestie (oni mają dodatkowo we wtorki audycje radiowe), zaglądam też do Dobrogosta i Dobrosławy i do zaginionego Słowianina; dodatkowo, co jakiś czas, żeby się odchamić, wchodzę na stronę Świętobora. To wszystko razem to czasami taka masa treści, że głowa boli, w dodatku „samo gęste” ;) W międzyczasie jakaś książka i nagle odkrywam, że znowu zabrakło mi doby :D

   Natomiast fora dyskusyjne jakoś mnie nie pociągają. Nie wiem, może zraziłam się do tego przez poziom dyskusji na fb (kilka osób z RBI jest tam bardzo aktywna). To nie dla mnie. Ja lubię formę blogu: wpis i pod nim rozmowa. Jakoś to ma wtedy dla mnie ręce i nogi.

   Pozdrawiam :)

   Lubię

   • Konkretna odpowiedź :) Bardzo dziękuję Malwo! To zresztą do mnie przemawia, ponieważ jestem początkująca, sama na razie potrzebuję treści do czytania a mniej możliwości wypowiedzi. Więc poczytam „popacze”, zrozumiem więcej ;) Tym bardziej, ze widzę, że pod postami toczy się żywiołowa dyskusja i nie jest traktowana jako zaśmiecanie, więc po co mnożyć byty :)

    Lubię

  • Mezamir – trzeba było zostawić Hanulce tę myszkę. W końcu sobie upolowała, zgodnie ze swoją kocią naturą :) Ja Ci powiem, że bym wolała, żeby mój Kir mógł sobie sam coś złowić. Bo jak mu serwuję te trutki w puszkach, albo kurczaka na sterydach, to aż mi serce krwawi, zaraz mam wizję wszelkich możliwych kocich chorób. Długość życia kotów spadła w dzisiejszych czasach z 20 do nawet 10 lat, a to wyłącznie za sprawą odżywiania.

   Lubię

   • Malwo, a ja akurat jestem dość w temacie, pocieszę Cię (a może i nie) ale puszki dla zwierząt zawierają więcej mięsa niż konserwy dla ludzi i niejednokrotnie jest to mięso lepszej jakości… Co oczywiście nie zmienia faktu, że nie najlepszej!

    Lubię

    • Wiem :D Aczkolwiek nawet „nasz” weterynarz zalecał od czasu do czasu żywą myszkę „dla zdrowotności :D Tyle że mój kot to blokowiskowa pierdoła, a ja mu na pewno myszy łapała nie będę ;)

     Lubię

     • Hahaha, no ja to sobie już wyobrażam, łapanie myszy dla kota! Koty mojej mamy też czasami i jaskółeczkę ułapią :\ No kot to drapieżca, ale znęcać się nad myszką, jak to mają koty w zwyczaju nie pozwoliłabym… Albo łapie, zabija i zjada, albo im zabieramy jeśli złapał tylko dlatego, ze chciał się pobawić. Kiedy miała 5 lat, ponoć nasz kot złapał mysz i się nią bawił, biedactwem, a kobity radziły co tu z tą nieszczęsną myszą zrobić, bo się męczyła… Ponoć wpadłam do kuchni, ściągnęłam klapek mamy z nogi i dobiłam ją krzycząc, że tak nie można hehehe Taaak z bohatera tamtych lat nic już we mnie nie zostało ;)

      Lubię

  • Mezamir:

   Ja sam, gdy przechodziłem 30 lat temu na wegetarianizm kierowałem się zasadą Ahimsy.

   Czy wiesz, że przy każdym wdechu wciągamy z powietrzem tysiące bakterii/żyjątek, które najczęściej giną? Musielibyśmy zrezygnować z oddychania. Inaczej na okrągło zabijamy żywe organizmy.

   Uprawa roli to masakra dla całej masy żyjątek i robaczków. Czy przy orce, czy przy sianiu lub żniwach, rozdeptywane są tysiące robaczków. A one też chcą żyć. Przy orce dodatkowo te żyjące na powierzchni są zasypywane i giną. Te żyjące pod ziemią wyrzucane są na powierzchnią – i też dużo z nich ginie – np zjadane są przez ptaki idące za oraczem.

   A i same rośliny też posiadają własną świadomość. Inną niż my – ale świadomość – też chcą żyć i wykonać przeznaczone dla nich zadanie. Każda sałata chce dojrzeć, wytworzyć nasiona i się rozmnożyć. Nie chce być wcześniej zjedzona. Nasiona w jabłkach, które zjadają ludzie nie chcą trafić do żołądka. Chcą zakiełkować i dać nowe życie nowemu drzewu.

   Lubię

   • Z oddychaniem nie ma wyjścia a z mięsem zawsze jest wybór :)
    Co do roślin,wszystko co zjadamy staje się nami.
    Więc rośliny stają się naszym mięsem,dzielimy z nimi świadomość.
    Tzn jedząc rośliny z danego terenu i pijąc wodę z danego miejsca
    nasz organizm dostaje informacje o tym jak ewoluować
    aby się dostosować do tych konkretnych warunków otoczenia.

    Jedząc potrawy z importu szkodzimy samym sobie.
    Nasz organizm dostosowuje się do warunków życia innych ludzi.
    Dlatego rolnictwo powinno być nr 1.
    Każdy powinien żyć z tego co sam wyhoduje a nie kupi od kogoś.
    Tak byłoby najzdrowiej.
    Niszczenie rolnictwa to zaplanowana polityka.
    Najpierw zatruto zbiorniki wodne,niektóre zasypano,inne wyschły
    jeszcze inne graniczą z cmentarzami.

    Potem zagoniono ludzi do miast i upchano w betonowych trumnach
    mieszkańcy blokowisk nie mają skrawka ziemi dla siebie,nie mogą nic zrobić tylko kupować w marketach.

    O to właśnie chodzi,żeby nas uzależnić od producentów,za wszystko trzeba płacić,nie wolno być niezależnym.
    Nie ma już darmowej wody jak kiedyś,albo jedzenia.
    Wystarczyło iść latem do lasu i można się było najeść do syta.
    Teraz niby też można gdzieniegdzie ale kto się odważy?
    Wszystko i tak zatrute,strach brać do ust.

    Lubię

    • Mezamir:

     „Co do roślin,wszystko co zjadamy staje się nami”

     Jak wiesz, w wielu kulturach uprawiano rytualny kanibalizm. Rytualny dlatego, że nie powodowany był głodem. Zjadając np. pewne części ciała zabitego wrogiego wojownika wierzono, że przejmuje się jego odwagę i siłę. Nawet przy pochówku własnych zmarłych zjadano w niektórych kulturach to i owo. Aby przodek w ciałach potomków trwał, oraz, aby „przejąć” jego doświadczenie, mądrość, odwagę i męstwo.

     Indianie jedząc mięso upolowanych bizonów czy niedźwiedzi wierzyli, że przejmują ich siłę i odwagę. Duchy zabitych zwierząt proszono o wybaczenie i tłumaczono im powody ich zabicia. Wierzono, że odejdą i one do Krainy Wiecznych Łowów i że mają szansę na inkarnację w ciele dzielnego wojownika. Przypuszczam, że u Słowian było podobnie – wszak wiele zwyczajów było tu i tam prawie identycznych, a wiara przyrody była praktycznie taka sama.

     Jedząc rośliny stajesz się jak one. Sałata, uwiązana do ziemi nie ma możliwości obronić się nawet przed byle ślimakiem, gąsienicami czy mszycami, które ją oblezą i schrupią listek po listku.

     Z całą resztą tego co napisałeś w pełni się zgadzam.

     Lubię

 9. Mam sąsiadów na dole. Mają kota i ten kot ma „kota w głowie”. Wypasiony na niemieckich puszkach dla kotów jest strasznie gruby. Niemniej na podwórku łapie myszy – to po prostu koci instynkt. Tyle, że ich nie zagryza – bierze żywą mysz w pyszczek i zanosi do domu, a tam ją wypuszcza. No i sąsiedzi chcąc nie chcąc urządzają polowanie na myszy przyniesione przez kota.

  Lubię

  • To tak jak u nas, kotka (jak się połozy to wygląda jak piękny bochenek chleba – taka jest gruba) przynosi zdobycz do domu, na wpół żywą, nie ma co prawda co jej łapać, ale jest z siebie niesłychanie dumna, i woła, każe oglądać i się chwalić, głaskać i tonąć w podziwie :) Tylko co robić z takimi nadgryzionymi zwierzami?

   Jak to co?, należy jak najszybciej ukrócić ich cierpienie/agonię! (o sposobach reanimacji lub ew. uśmiercania nie będę tu pisał) – trzeba być odpowiedzialnym za swoje zwierzęta domowe i przygotowanym wcześniej (przynajmniej informacyjnie i emocjonalnie) na związane z nimi problemy [a nawet rozważyć ew. sterylizację/kastrację – co u kotów miastowych (zwłaszcza tzw. nierasowych/niewystawowych) jest niestety często konieczne].

   Admin

   Lubię

 10. Moja Hania przynosi czasem ogony jaszczurek w zamian za to że ją karmimy
  Układa pod lodówką gdzie ciągle merdają,a Hanka patrzy na nas
  jakby chciała spytać : „no dlaczego nie jecie”?
  Potem foch i ucieka do swojej nory,nie wolno jej głaskać,dotykać,oglądać
  Nic :D

  Jaszczurki (które notabene podlegają ścisłej ochronie) mają ten mechanizm obronny (zostawiają ogon), myszy niestety nie – dobrze robisz Mezamirze, że nie pozwalasz ich męczyć swemu kotu i jeśli to możliwe (oraz są w dobrym, zdrowym stanie), to wypuszczasz je na wolność.

  Admin

  Lubię

 11. Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus; supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen
  Jak można być neopoganinem? Zakłamujecie naszą historię, Polska zawsze była chrześcijańską strażą przednią. „Katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, ale jej esencją” Roman Dmowski. Poczytajcie sobie książki historyczne Feliksa Konecznego pogańskie móżdżki, to może poznacie prawdziwą historię europy i Polski.


  Nie jestem „neo”. Jestem poganinem. To wy jesteście neojudaistami, duchowymi żydami.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/08/polak-katolik-czyli-zyd/
  Fałszowanie historii to wasza specjalność. Nawet króla Bolesława II wymazaliście żydłaki z naszej historii. A „móżdżki” to jesteście wy – katodebile – i do tego obrzezane żydowskimi bredniami „objawionymi” wyssanymi z palca przez oszustów. Katolicyzm to kosmopolityczna ideologia nowego narodu wybranego składającego się z polskich, włoskich, hiszpańskich, brazylijskich czy filipińskich duchowych żydów. Z polskością ta nadjordańska dżuma nie ma nic wspólnego.
  opolczyk

  Lubię

 12. Witaj Opolczyk. Ja dopiero poznaję rodzimą wiarę i chcę poznać Ją dobrze. Zajmie mi to trochę czasu ale już teraz wiem że brakowało mi jej w moim życiu. Będę z Tobą w kontakcie. Pozdrawiam. Piotr

  Lubię

  • Witaj Piotr.

   Ostatnio polityka i wojna przeciwko Rosji zdominowała blog, ale tekstów o Słowiańszczyźnie i naszych przodkach znajdziesz tutaj sporo.
   Poznawanie słowiańskiej kultury i tradycji to nie tylko przepiękna przygoda. To powrót do naszej tożsamości.
   Pozdrawiam.

   Lubię

 13. Świątynia na Łysej Górze, dawniej zwanej Peuka/Pełka alias HaraWati, zwana Świątynią Dziewięciu Kręgów Czasu(skąd wtedy taka nazwa) wieloobiektowa, otoczona murem kamiennym, mająca swoisty kalendarz czasów w formie rozstawionych obelisków i słupów kamiennych, została unicestwiona ( rozniesiona) przez najazd Rzymski Franków w roku 795r.
  Jak też okoliczna ludność została wybita w obszarze 2 dni drogi wokoło. Jest to odnotowane w zapisach zdobywców.

  Proszę o podanie źródła (ew. cyt.) do powyższego.

  Admin

  Lubię

  • Pogrzebałem trochę w necie i znalazłem taką stronkę, na której to co powyżej jest opisane nieco szerzej:
   http://svasti.org/cd/Izwor/pop_plik/upobrzy.htm
   A tutaj krótki cytat z tej strony: „Wniosek więc taki zwycięskie dojście Franków do Wisły czy per Boiemiaorum czy też od strony doliny Dunaju i bramy morawskiej oraz zniszczenie wielkiej Świątyni Dziewięciu Kręgów, było ich przejściowym sukcesem militarnym, pieśni o Rolandzie oraz Żywot Karola Magni o tym ich sukcesie mówią, nasi historycy nie wierzą w to i traktują jako legendy, bo inaczej musieli by uznać, że głównym przeciwnikiem Franków z czasów wojen z Awarami była ludność naszych ziem więc to my byliśmy główną siłą kaganatu(związku) Awarów-Obrów, oraz to, że prześladowania tzw. Świętego Kościoła na południowych obszarach związku Awarów było przeprowadzane w interesie jedności prowincji wyznaniowej związku Awarów przez siły zbrojne Obrów-Ispali-Stolimów-Chorwatow-Ljadów-Morusów-Rusów-Ledjan-Lachów-Polaków czyli Awarów i to my byliśmy głównym prześladowcą tego kościoła na Bałkanach, czy to nie te błędy pogaństwa proponował przemilczać Gall Anonim, jednak w 795-796 Frankowie odnieśli trwałe zwycięstwo ideologiczne, niszcząc ostatnią w Europie czynną Świątynię Czasu co w konsekwencji doprowadziło do rozpadu Heramu-Świata czyli świętej przestrzeni~arium Ariów czyli Słowian. ”

   Powyższy portal nie jest wiarygodny – a na ww. stronie też nie ma żadnych źródeł czy odnośników (kiedyś u nas niejaki „Ktoś” do niego linkował, w nawiązaniu do tzw. „wed”).

   Admin

   Nie tylko nie ma żadnych źródeł, ale nawet nie wiadomo co za oszołom to napisał. Anonimowe plecenie bzdur to żaden dowód.
   Od siebie dodam – Frankowie nigdy nie zaszli tak daleko. Prawdopodobnie nie przekroczyli nawet linii Łaby. Ale gdyby nawet zaszli tak daleko i zniszczyli znane pogańskie miejsce kultu na Ślęży, to żywa frankońska noga by nie wróciła z tej wyprawy. Bo Słowianie zbójów wracających do domu po drodze by wybili.
   opolczyk

   Lubię

   • Poczytałem trochę tego co tam pisze i nie wygląda to wiarygodnie, ale zgadza się z tym co napisał HenrykIX, więc sądzę, że swoje informacje zaczerpnął właśnie stamtąd, choć ślady podobnych tekstów znalazłem też pod tym linkiem:
    http://www.historiakurgany.republika.pl/apo_plik/zebel.htm
    Po prostu znalazłem miejsce skąd mogło się to wziąć, a ustalenie wiarygodności, to już całkiem inna sprawa – poszukamy zobaczymy…

    Jest wielce prawdopodobne, że autorem rzeczonego (linku-)tekstu jest tzw. „Marski” [nieznany-zaginiony(nieaktywny) pisarz historyczno-fantastyczny], na którym bardzo wzoruje się inny, znany wam (notabene onegdaj-wyżej przytoczony przez Jaksara) mitomaniak! ;-)

    Admin

    Lubię

    • Dodam jeszcze,  że nazwę „Świątynia Dziewięciu Kręgów” można spotkać u lubianego przez pana Opolczyka pana CB. ;), choć nie ma tam o zniszczeniu jej przez najazd frankoński.

     Zgadza się! (pomijam ironię) :-) – ad patrz: moja wcześniejsza odp. w Twoim poprzednim komencie.
     Ad ww. ost. wątek – to samo zauważył nasz Opolczyk! (napisał mi o tym w swojej odp. na maila).

     Admin

     Lubię

 14. Do 2045 roku ludzie mogą stać się nieśmiertelni – twierdzi słynny futurolog Raymond Kurzweil, cytowany przez serwis kp.ru. Jego zdaniem wykorzystanie nanotechnologii pozwoli żyć wiecznie.

  – Uważam, że ciągu najbliższych 20 lat w naszą krew zostanie wprowadzonych tysiące komputerowych nanorobotów, które będą dbać o nasze zdrowie, zwiększać produktywność, a nawet będą mogły tworzyć zapasowe kopie całej zawartości naszego mózgu – zupełnie tak, jak trzymamy pliki w komputerze – mówi Kurzweil. – To oznacza, że one będą mogły zachować każdą naszą myśl, całe doświadczenie, wszystko, co czyni nas z nas osoby ludzkie. W efekcie rozum ludzki i ciało „stopią się” z maszyną i przekształcą w supercyborga – kontynuuje.

  Nanoroboty, według wizji futurologa, będą poruszały się w naczyniach włosowatych mózgu i będą wchodziły w interakcję z neuronami. Nanoroboty będzie można otrzymać poprzez zastrzyk lub będzie można je połknąć. Oprogramowanie do nich będziemy pobierać z internetu, a w razie potrzeby, będzie można je łatwo usunąć z organizmu.

  Kurzweil wskazuje na niesamowicie szybki rozwój techniki i nauk biologicznych, który spowoduje, że już wkrótce możemy być w stanie przeszczepiać wszystkie ważne do życia organy. Jego zdaniem wykorzystanie nanotechnologii pozwoli żyć wiecznie.

  Ray Kurzweil jest amerykańskim wynalazcą i futurologiem. Został uhonorowany 19 doktoratami honoris causa. Obecnie doradza, jak rozwiązać problemy związane z technologią rządom, naukowcom, wojskowym i biznesmenom na całym świecie. Pracuje z Google w ramach projektu o sposobach rozwiązywania problemów energetycznych.

  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/ludzie-stana-sie-niesmiertelni-w-2045-roku,1,4195072,wiadomosc.html

  Wizja tego futorologa to orwellowski koszmar, jaka jest różnica między jednym mikroczipem w naszym ciele a tysiącami nanorobotów w naszym ciele?Żadna, właściwie to drugie jest jeszcze gorsze.

  Ten artykuł to prognostyczne programowanie i ma za zadanie wytworzenie w nas poczucia nieuchronności po to żeby ludzie byli bardziej skorzy do zaakeptowania nanorobotów kiedy propozycja albo nakaz ich wszczepiania się pojawi w przyszłości.

  Cytuj:
  Prognostyczne programowanie

  Istnieje odpowiednia technika służąca do takiego przygotowywania umysłów. Jej zadaniem jest wpływanie na postrzeganie przez ludzi przyszłości, na to, czego od niej oczekują i jak będą w niej myśleli i zachowywali się. Ta technika nazywa się prognostycznym programowaniem.
  Zwykle jest to fikcyjna historia osadzona w przyszłości (albo w położonej hen daleko galaktyce), która zawiera zaplanowane do wprowadzenia w przyszłości idee i technologie, dzięki czemu kiedy te rzeczy są już bliskie realizacji w rzeczywistym życiu, zaprogramowanemu społeczeństwu wydają się znajome.
  Rodzi się w nich odczucie nieuchronności, które nie wystąpiłoby, gdyby nie było tego prognostycznego programowania. Ofiary są mniej skłonne do protestowania, ponieważ wszystko zostało tak zaprogramowane, aby sytuacja rozwijała się w pozornie naturalny, nie skoordynowany sposób, jakby bez scenariusza. Ta manipulacja jest realizowana przez najlepszych kreatorów percepcji, jakich można kupić za pieniądze.

  Jak wyjaśnia Alan Watt z http://www.cuttingthroughthematrix.com, jesteśmy skutecznie formowani: „Po pierwsze, wiedzą, gdzie chcą uprawiać to pole, gatunek, który chcą tam uprawiać, jak wysoko ma on rosnąć i ile ma go być.
  Najpierw przygotowują grunt. Wycinają krzaki. Orzą. Bronują. Wykonują wszystkie konieczne prace przygotowawcze. Potem sieją ziarno i obserwują jak rośnie… i pielęgnują je. Właśnie to robią z naszymi umysłami, przygotowując je na każde ważne wydarzenie, jakie się nam w życiu przydarzy. Widać to w filmach, zwłaszcza tych najbardziej nam współczesnych… W XX wieku były to przeważnie powieści, sztuki teatralne, widowiska rewiowo-kabaretowe etc, a dzisiaj mamy to na ekranach naszych telewizorów… Umieszczają to w przeznaczonych dla nas programach, po czym znajdujemy odzwierciedlenie tego w naszym życiu i myślimy: «Sądzę, że jest okej, to chyba coś naturalnego». I nawet nie zastanawiamy się, skąd wziął się ten pomysł? Otóż jest on wtłaczany nam poprzez rozrywkę i to jest główny cel jej tworzenia”.33

  Ta technika prognostycznego programowania jest wykorzystywana do uwarunkowywania nas na zaakceptowanie pomysłu mikroczipowych implantów i uznanie ich za coś pożądanego, i jest realizowana od dziesiątków lat.
  Jest wiele przykładów prognostycznego programowania mającego przekonać nas do wszczepienia sobie mikroczipu. Jeśli ktoś ogląda filmy, jest bardzo prawdopodobne, że został poddany prognostycznemu programowaniu. Oto kilka przykładów:
  • Pierwsza scena filmu Ucieczka Logana (Logan’s Run) (1976) ukazuje nowo narodzone dziecko z kryształowym implantem w dłoni. W dalszych scenach filmu implant zaczyna błyskać, kiedy ktoś osiąga wiek trzydziestu lat, czyli czas „odnowienia”. Co ciekawe, w roku 2012 na nasze ekrany ma wejść nowa wersja tego filmu.
  • W filmie Forteca (Fortress) (1992) każdy więzień ma wszczepiony „intestinator”, urządzenie wywołujące silny ból lub nawet śmierć w przypadku naruszenia więziennego regulaminu. Opublikowany w maju 2009 roku artykuł „Saudi «Killer Chip» Implant Would Track, Eliminate Undesirables”

  32 Edward Bernays, Propaganda, cytowane w: John Coleman, The Tavistock Institute of Human Relations: Shaping the Morał, Spiritual, Cul-tural, Political, and
  Economic Decline ofthe United States of America (Instytut Stosunków Międzyludzkich w Tavistock: Kształtowanie moralnego, duchowego, kulturowego,
  politycznego i ekonomicznego upadku Stanów Zjednoczonych Ameryki), str. 23.
  33 Alan Watt, „Predictive Programming” („Prognostyczne programowanie”),

  . „Reality Check -Alan Watt”,
  video.google.com/videoplay?docid=2006926575008842451#. Alan Watt, „Movie Predictive Programming/Occultic Connection” („Związek
  prognostycznego programowania/okultyzmu z filmem”), część 1, 23 listopada 2006, http://www.cuttingthroughthematrix.com/transcripts/Alan_Watt_Blurb_PredictiveProgramming_PART1_Nov232006.html. Alan Watt, „Movie Predictive Programming/Occultic Connection” („Związek
  prognostycznego programowania/okultyzmu z filmem”), część 2, 24 listopada 2006, http://www.cuttingthroughthematrix.com/transcripts/Alan_Watt_Blurb_PredictiveProgramming_PART2_Nov242006.html.

  („Saudyjski implant «Czip-Zabójca» ma śledzić i eliminować niepożądanych”) sugeruje, że intestinator już istnieje.34

  • W filmie Człowiek demolka (Demolition Man) (1993), którego akcja rozgrywa się w roku 2032, „San Angeles” jest wysoce uporządkowaną społecznością, w której wszystko, co uznano za niekorzystne dla człowieka, na przykład sól i papierosy, jest nielegalne. Każdy obywatel ma mikroczipowy implant, włącznie z dopiero co rozmrożonym Johnem Spartanem (Sylvester Stallone), którego zamrożono i przeprogramowano w kriogenicznym więzieniu.35
  • W mini serialu produkcji BBC zatytułowanym Ostatni wróg (The Last Enemy) (2008) brytyjska minister spraw wewnętrznych pokazuje wszczepiony mikroczip. „Jego zawartość i funkcje można dostosować do moich potrzeb. Może być moją kartą kredytową, może być kluczem do drzwi, kluczykiem do mojego samochodu, którego już nigdy nie zgubię. W końcu stanie się uniwersalny, poczynając od wieku szkolnego. To metka na całe życie”.36 Kolejną wypowiedzianą tam perełką jest stwierdzenie, że implant w postaci mikroczipu „przywróci zwykłemu uczciwemu obywatelowi wolność przemieszczania się”. Czy to znaczy, że ta wolność została mu wcześniej zabrana?
  • W pierwszej scenie filmu Teoria spisku (Conspiracy Theory) (1997) kierowca taksówki Jerry Fletcher (Mel Gibson) rozmawia ze swoimi pasażerami o różnych spiskach i napomyka o słynnym przemówieniu George H.W. Busha, w którym mówił on o Nowym Porządku Świata. W pewnym momencie rozmawia z panią z pieskiem na temat wszczepiania zwierzętom domowym mikroczipów w celu ułatwienia ich identyfikacji i śledzenia i stwierdza: „Chodzi mi o to, że dzieli nas tylko mały kroczek od wprowadzenia tego nam i naszym dzieciom. No i wtedy, zanim zdążymy się zorientować, mój Boże! Prawdopodobnie znajdą pretekst…” W tym momencie następuje cięcie i przejście do innej rozmowy z innym pasażerem, po czvm to szczególne zdanie zostaje zakończone.
  Fletcher ukazany jest jako stuknięty pod wieloma względami facet, mimo iż jest faktycznie ofiarą (istniejącego w rzeczywistości) programu kontroli umysłów realizowanego przez CIA pod kryptonimem MK-ULTRA.37 Najskuteczniejszym sposobem przypięcia głównemu bohaterowi etykietki świra jest sam tytuł filmu, który jest obraźliwym określeniem często wykorzystywanym w mediach w celu ośmieszania wszelkich hipotez, które nie są zgodne z autoryzowaną, oficjalną wersją wydarzeń, bez względu na to, czy została ona uznana lub nie za fałszywą i czy alternatywna hipoteza opiera się lub nie na weryfikowalnych faktach.

  I co dalej?

  Powyższa lista przykładów formowania umysłów nie wyczerpuje tematu. Nie ma w niej różnych wiadomości telewizyjnych, które są w zasadzie reklamami przeznaczonymi na użytek widza/konsumenta ukrytymi pod płaszczykiem pseudodebaty. Tego samego należy spodziewać się w rosnącej liczbie źródeł, ponieważ niewidzialny rząd próbuje przekonać nas w pierwszym rzędzie, że wszczepienie mikroczipu jest pożądane, a dalej, że jest „normalne”. Takie podejście będzie coraz bardziej implikowało pogląd mówiący, że niewszczepienie mikroczipu jest czymś nienormalnym, czego niektórzy ludzie wręcz nie zniosą.

  Im więcej ludzi wyrazi zgodę na wszczepienie sobie mikroczipu, tym szybciej gospodarcza i techniczna infrastruktura świata będzie przekształcała się w postać opartą na założeniu, że wszyscy obywatele są zaimplantowani. W chwili pisania tego artykułu w niektórych klubach ludzie mogą już płacić przy pomocy implantowanego mikroczipu, co stanowi pierwszy krok do realizacji tego planu.
  Następnym krokiem będzie zwiększanie liczby miejsc akceptujących ten sposób płatności, po czym może dojść do kłopotliwej sytuacji w postaci jedynej opcji płacenia za towary i usługi za pomocą wszczepionego mikroczipu.

  Ustanowienie bezgotówkowego społeczeństwa będzie kolejnym niemiłym posunięciem i kilka niedawno opublikowanych artykułów z różnych krajów sugeruje, że przygotowania do przejścia do tego etapu są już mocno zaawansowane.

  http://davidicke.pl/forum/ludzie-stana-sie-niesmiertelni-w-2045-roku-t6291.html

  Eksperymenty z miniaturowymi czipami wszczepianymi pod ludzką skórę prowadzi się już od kilku lat. W pierwszych testach stosowano technologię RFID, a teraz przyszedł czas na jej nowszą odmianę, znaną m.in. z kart zbliżeniowych – NFC. Na portalu crowdfundingowym Indiegogo w grudniu zeszłego roku zakończył się projekt, w którym firma Dangerous Things zbierała chętnych na zakup miniaturowego układu umieszczanego pod skórą dłoni.

  Pomysłodawcy przedsięwzięcia zamierzali zebrać 8 tys. dolarów, co miało wystarczyć na wyprodukowanie pierwszej partii wszczepialnych czipów. Zainteresowanie kupujących przeszło oczekiwania firmy – zebrano ponad 30 tys. dolarów.

  Miniaturowy układ elektroniczny xNT będzie pierwszym na świecie zbliżeniowym czipem w pełni zgodnym ze specyfikacją NFC. Jego wymiary (2 mm na 12 mm) powodują, że łatwo będzie go umieścić np. wewnątrz dłoni, pod skórą pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym. Urządzenie opakowane jest w niewielką szklaną ampułkę, która poddawana jest sterylizacji za pomocą tlenku etylenu. Całość, niewiele większa niż ziarnko ryżu, może zostać wprowadzona pod skórę za pomocą specjalnej strzykawki i igły.

  http://davidicke.pl/forum/chip-pod-skora-ciag-dalszy-t13707.html

  Steve Watson 6.4.2011, przekład-skrót Piotr Bein

  Ikona wolności, Ron Paul powiedział to na antenie Alexa Jonesa jelitom „międzynardowoym” próbującym zaprowadzić globalizm poprzez zachodni kompleks przemysłowo-wojskowy. Wg Paula, głęboko chora forma globalizmu szerzy się poprzez kryzysy międzyanrodowe: polityczne przewroty na Bliskim Wsch. i w Afryce Płn. oraz kryzys finansowy. Dla NWO-owców jest to okazja do kroku naprzód – mówi Paul z aluzją do niesławnego opisu obecnej koalicji mocarstw pod wodzą USA. Bush senior chwalił się tym, pamiętacie nie zapytał Kongresu o pozwolenie na Wojnę nad Zatoką Perską 1990/91, miał rozkaz z ONZ […] Wtedy 1-szy raz usłyszałem od prezydenta USA „NWO”. Ktokolwiek to mówi musi być trzepniętym spiskowcem, a Bush wmawiał nam, że to trzeba zrobić dla NWO. Idą na wojny ONZ i NATO, ale nie Kongresu USA. W końcu ci na górze kontrolują pieniądz, więc planują globalny pieniądz fiducjarny poprzez MFW i Bank Światowy. Wg Financial Times itp., MFW mocno oręduje za wprowadzeniem globalnej waluty bancor, opartej na własnej papierowej walucie SDR, która rzekomo ma ustabilizować międzynarodowy system pieniądza. NWO na pewno bada ten kryzys walutowy, a my chcemy konstytucyjnej, zdrowej waluty, złota i srebra – mówi Paul, wg którego zdrową politykę pieniężną ostatecznie uznana się za rozwiązanie dla kryzysu finansowego.

  Daleka droga przed nimi, bo lansują lipny pieniądz i muszą pokonać rynek. Mogą sprobować zrobić wielkie szkody w międzyczasie, lecz prawdziwy pieniądz wygra. Miejmy nadzieję, że staniemy na wys. zadania i wolność pokona tyranów. Bankructwo powali nas na kolana, ale miejmy nadzieję, że pozbieramy się w znacznie lepsze niż teraz.

  Wg Paula, pomimo niedawnych działań wojskowych w Libii itd., w końcu szerzenie NWO siłą nie uda się: Powalenie nas na kolana posłuży czemuś, a niektórzy z nich lubią tę okazję, nie popuszczą wyjątkowej sytuacji i wykorzystają ją myśląc, że tak szerzą NWO i Jeden Rząd.

  Liked by 1 osoba

  • „Ray Kurzweil jest amerykańskim wynalazcą i futurologiem. Został uhonorowany 19 doktoratami honoris causa. Obecnie doradza, jak rozwiązać problemy związane z technologią rządom, naukowcom, wojskowym i biznesmenom na całym świecie. Pracuje z Google w ramach projektu o sposobach rozwiązywania problemów energetycznych.”
   Dla mnie kluczowe jest zdanie, że doradza jak sobie poradzić z problemami, które tworzy technologia, czyli jak ja rozumiem, technologia nie rozwiązuje problemów, lecz jest ich przyczyną, co wg. mnie jest poważnym argumentem do zastanowienia się nad dalszym wprowadzaniem i rozwijaniem jakichkolwiek technologii – czas zwolnić i zacząć myśleć, taki jest z tego mój wniosek.

   „LIBERALIZM właśnie polega na tym, że za pomocą SZTUCZNYCH ZASŁON — głównie w postaci gazet i TV — osłabia, otępia się zmysły publiczności, zezwalając na jej eksploatację przez tak zwane NADSPOŁECZEŃSTWO, dawniej zwane KOSMOPOLITYCZNĄ BURŻUAZJĄ, która pasożytuje na pracowitej ludzkiej głupocie, potęgowanej przez PIENIĄDZ. Ten wynalazek sprzed ok. 3 tysięcy lat (inne zwierzęta go nie znają, podobnie jak nie znają zasad handlu) w ustrojach liberalno-demokratycznych, wzorowanych na judaizmie, odgrywa rolę PRAKTYCZNEGO BOGA (…)
   Zarówno w starożytnym konfucjanizmie jak i nowoczesnym komunizmie ROLA PIENIĄDZA, OTĘPIAJĄCEGO ZMYSŁY I ZABIJAJĄCEGO NATURALNĄ RUCHLIWOŚĆ I CIEKAWOŚĆ CZŁOWIEKA, JEST ZMARGINALIZOWANA. Ogranicza to możliwość rozprzestrzeniania się globalnego, ślepego pasożyta w formie ZŁOŚLIWEGO NOWOTWORU OBŁĄKANEGO KONSUMPCJONIZMU. Nowotworu jakżesz dobrze widocznego — i odczuwalnego — dzisiaj nie tylko w ‚globalizowanej’ Polsce. I oczywiście z tym NOWOTWOREM RELIGII T-P-D (Technika-Pieniądz-Dupa nieruchawa) należy walczyć, jeśli tylko zamierzamy przywrócić ludziom — także w Polsce — choć trochę ROZUMU.”
   – fragm. komentarza M.G.

   Admin

   Lubię

   • „czyli jak ja rozumiem, technologia nie rozwiązuje problemów, lecz jest ich przyczyną, co wg. mnie jest poważnym argumentem do zastanowienia się nad dalszym wprowadzaniem i rozwijaniem jakichkolwiek technologii” – tzw postęp technologiczny faktycznie należało by zatrzymać a przynajmniej spowolnić, przynajmniej w niektórych dziedzinach jak choćby robotyka czy automatyka. Choć przy technologii należy pamiętać że to tylko narzędzie które człowiek może wykorzystać jak chce, może je wykorzystać dla zguby własnej i innych albo z pożytkiem dla siebie i innych i tak naprawdę to z człowiekiem jest problem a nie z technologią bowiem człowiek wykorzystuje technologię w sposób nieodpowiedzialny i to człowiek musi się zmienić. Po za tym uważam że technologię, człowieka i naturę można połączyć, ale nie w taki sposób w jaki chcą to zrobić globaliści czyli hybrydy maszyny, człowieka i zwierzęcia, wszechobecne chipy, wbudowane procesory w mózg i inne tego typu pomysły, bo to jest potrzebne jedynie globalistom, technologię, człowieka i naturę można ze sobą tak zharmonizować że będą ze sobą współgrać, współistnieć bez żadnego problemu i z korzyścią dla siebie nawzajem, bez wzajemnego wyniszczania i eksploatacji, bez konieczności chipowania czy niewolenia kogokolwiek, to się da zrobić tylko trzeba chcieć, ale warunkiem jest pozbycie się psychopatów będących u steru władzy.

    Lubię

 15. Chciałbym Cię szanowny Opolczyku prosić o radę i poznać Twoje zdanie odnośnie Pawła Szydłowskiego i tego co prezentuje na youtubie z cyklu Nowa Historia Polski. Bo na pierwszy rzut oka nie jest to takie głupie, ale mogę się mylić. Ja też dopiero stopniowo poznaję Słowiańszczyznę

  Opolczyk już kilkukrotnie tę kwestię wyjaśniał (nie tak dawno choćby tu czy szerzej tutaj – ale na blogu jest o tym więcej) – co ciekawe, początkowo „nawet” sam C.B. był wobec tego sceptyczny/krytyczny! (i onegdaj linki do jego komentarzy też podawałem). ;-)

  Admin

  Od siebie dodam…
  Wciąż zastanawiam się, czy Szydłowski jest rzeczywiście taki głupi i nawiedzony, czy też jest to niezręczny dezinformator. Jego metoda wygląda tak – zakompleksionym Polakom przedstawia wizję potężnego imperium Polan/Lechitów, gromiącego Aleksandra Macedońskiego i Cezara – co zakompleksiony Polak chętnie „kupi”. Ale co trochę wrzuca Szydłowski do własnych wywodów treści judaistyczne, uwiarygadniające żydo-biblię jako rzeczywistą i zgodną z prawdą „historię” i wmawia nam bliskie pokrewieństwo z „semitami” – czytaj – żydami.
  opolczyk

  Lubię

 16. http://polish.ruvr.ru/2014_10_21/Prezes-spolki-naftowej-Total-zginal-na-lotnisku-Wnukowo-3231/ – wypadek czy celowa robota? Ponoć ten facet opowiadał się przeciwko nakładaniu sankcji na Rosję.

  http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_21/Sikorski-przyznal-ze-nie-uczestniczyl-w-rozmowach-Putina-i-Tuska-5694/ – jak dla mnie niemożliwym jest aby Putin składał komukolwiek w Polsce propozycję rozbioru Ukrainy a już tym bardziej żydo-władzy, byłby zwyczajnie niepoważny aby coś takiego robić, więc cała ta „afera” to kolejny temat zastępczy i kolejny histeryczny antyrosyjski wymysł obliczony na ukazanie Rosji w złym świetle.

  Oczywiście, że w tych bzdurach i wymysłach chodzi tylko o to, aby szczuć nas na „Ruskich” i nakręcać antyrosyjską histerię.
  opolczyk

  Lubię

 17. Francja, USA
  2011-06-07

  Wielkie koncerny i politycy chcą handlować wodą na giełdzie :!: . Powód- cena wody jest zbyt niska, tym samym ludzie korzystają z niej nie rozważnie. Teraz państwa, Narody zjednoczone i wielkie korporacje typu Nestle pokażą nam jak to się robi windując ceny o przynajmniej 300%.

  Największym graczem wydaje się być elitarny fundusz finansowy Foundation of Saint Lazare operujący pieniędzmi najbogatszych ludzi tego świata. Dostaliśmy również potwierdzenie, że instytucja ta działa pod „Wojskowym i Szpitalnym Zakonem Świętego Łazarza z Jerozolimy” (ang. „Military and Hospitaller Order of Saint Lazarus”)

  Celem funduszu jest kontrola ziemskich zasobów wodnych. Na ich stronie możemy m.in przeczytać:
  „Woda jest częścią światowego dziedzictwa. Dwie trzecie powierzchni naszej planety jest pokryte wodą. Mniej niż 1% jest dostępny dla potrzeb ludzkości. Ochrona, poszanowanie i wykorzystywanie tego zasobu naturalnego oraz rozwój tego co jest dla nas dostępne przez równowagę w przyrodzie jest w naszym interesie. Woda jest dla nas źródłem życia. Woda wkrótce stanie się instrumentem władzy i wpływów.” Więcej na stronie funduszu: theworldsociety.org oraz oslj.org

  Nestle: handel wodą jest częściową odpowiedzią na wykarmienie świata. Barbara Lewis Genewa (PAP / Reuters)
  Sprzedaż wody na giełdzie w ten sam sposób jak to ma miejsce z innymi towarami może pomóc w rozwiązaniu braków tego najbardziej cennego surowca, który może wyschnąć na długo przed wyschnięciem złóż ropy, powiedział we wtorek prezes Nestle.

  „Nie jestem przeciwny tej idei,” powiedział agencji Reuters Peter Brabeck, prezes największej na świecie grupy spożywczej, pytany o pomysł dotyczący handlu wodą na giełdzie.

  Pierwszym miejscem jakie powinno się rozważyć jest prowincja Alberta, powiedział, gdzie konkurencja może być szczególnie gwałtowna pomiędzy rolnikami wymagającymi wody dla nawadniania roślin, a koncernami naftowymi wymagającymi wody do wymywania piasków roponośnych, które wymagają zużycia znacznie większej ilości wody niż inne rodzaje depozytów ropy.

  „Pracujemy intensywnie z rządem Alberta aby rozważył handel wodą” powiedział Brabeck.
  Jako pierwszy krok, dodał, Alberta oddzieliła prawa do ziemi od prawa do zasobów wodnych, więc posiadanie ziemi nie daje automatycznie prawa do wody, która biegnie przez tą ziemię.

  Podał on również starożytny przykład państwa nad Zatoką Omańską, które posiadało system wymiany wody sięgający tysięcy lat wstecz. Zauważył też, że silna zwyżka na ropę, której cena w kwietniu wspięła się na więcej niż 127 dolarów za baryłkę i była powyżej 117 dolarów we wtorek na międzynarodowych rynkach terminowych, może ograniczyć popyt.

  „Widzisz co się dzieje, gdy rośnie popyt na rynku. Rynek reaguje i ludzie zaczynają używać ropę naftową w bardziej efektywny sposób”, powiedział.

  „Jedną rzeczą, która się w ogóle nie porusza, to cena wody.”

  Przewodniczący odmówił komentarza w odniesieniu do obecnej bańki na rynku towarów, w tym kakaa i kawy, a także oleju, używanego w dużych ilościach przez Nestle. Powiedział, że nie mógł się wypowiedzieć się na temat „kwestii operacyjnych.”

  Woda, energia i żywność za miliardy.
  Brabeck odpowiedział na pytania przed i po przemówieniu do głównie akademickiej publiczności w Genewie, w którym rozpatrywał wyzwanie dostarczenia wody, energii i żywności dla ludności całego świata, która ma osiągnąć 10 mld, według raportu Organizacji Narodów Zjednoczonych z ubiegłego tygodnia.

  Jego wypowiedzi są echem komentarzy Światowego Forum Ekonomicznego z Davos na początku tego roku, mówiących o tym, że biopaliwa nie powinny pochłaniać cennych zasobów.

  „Jedną z pierwszych decyzji, jaką należy przyjąć jest brak zgody na produkcję paliwa zamiast wody”, powiedział dodając, nawet biopaliwa drugiej generacji, które wykorzystują niespożywcze surowce, nie są odpowiedzią.

  Twierdził, że druga generacja nie będzie w stanie wyprodukować dostatecznej ilości biomasy wymaganej przez ambitne cele rządowe, aby zwiększyć ilość biopaliw w bilansie energetycznym.

  W Davos powiedział: „nie dla paliwa kosztem jedzenia” generuje to inflację cen żywności i powtórzył we wtorek, że rosnące ceny surowców były przyczyną niepokojów, które rozprzestrzeniły się w Afryce Północnej i Bliskim Wschodzie.

  „Arabska wiosna naprawdę zaczęła się , gdy rządy musiały podnieść ceny żywności. Polityczny efekt przyszedł później. Przyszedł, bo ludzie zostali popchnięci w kierunku skrajnego ubóstwa,” powiedział.

  20 byłych światowych przywódców dyskutuje o nadciągającym kryzysie wodnym.
  Dwudziestu byłych szefów państw, w tym były prezydent USA Bill Clinton ostrzegł we, wtorek o zbliżającym się „kryzysie wodnym” i zgodził się powołać zespół, który zajmie lukę światowego lidera w tej sprawie. Emerytowani przywódcy, wśród nich były prezydent Meksyku Vicente Fox i były premier Japonii Yasuo Fukuda powiedział, że panel będzie działać w kierunku poruszenia kwestii politycznych w celu uniknięcia problemów z zaopatrzeniem w wodę na całym świecie.

  Członkowie Rady InterAction uczestniczyli w tym roku w trzy dniowym dorocznym spotkaniu w Quebeku. Był na nim również obecny meksykański przywódca Ernesto Zedillo i Gro Brundtland z Norwegii. Grupa wezwała do uznania nowej międzynarodowej etyki zarządzania zasobami wodnymi i zaproponowała 21 zaleceń dla gospodarki wodnej na świecie.

  Na szczycie listy: „wprowadzenie wody na pierwsze miejsce globalnej agendy politycznej.”

  Inne pozycje zawierają połączenie badań nad zmianami klimatycznymi i problemami z wodą, tworząc prawo do posiadania wody i podniesienie jej ceny, aby odzwierciedlać jej ekonomiczną wartość.

  W obszarach, gdzie woda jest racjonowana, priorytetem powinna być uprawa żywności a nie biopaliw stwierdziła grupa, której współprzewodniczącym jest były kanadyjski premier Jean Chretien i austriacki kanclerz Franz Vranitzky.

  Czytaj dalej: 7 powodów, dla których braki żywności, staną się światowym kryzysem.

  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/wielkie_koncerny_chca,p1468217913

  Lubię

 18. Nominowany do Oscara wstrząsający dokument o religijnej indoktrynacji, której poddawane są dzieci.

  Bohaterka filmu, pastor Becky Fisher należy do społeczności ewangelików. Całą energię wkłada w organizowanie obozów wyznaniowych dla dzieci – „Kids on Fire”. Ewangelicy wkładają wiele starań w stworzenie „Armii Boga”, której „żołnierzy” rekrutuje się wśród najmłodszych Amerykanów. Dzieci są bowiem najbardziej podatne na indoktrynację. Becky Fisher ma na tym polu wielkie zasługi.

  Kamera z bliska rejestruje najbardziej emocjonujące momenty działania charyzmatycznej pastor. Gdy doprowadza podopiecznych do duchowej ekstazy i histerycznych drgawek, sprawia, że mówią językami i płaczą poruszeni obecnością Ducha Świętego ma się wrażenie wkraczania w czyjąś intymność. Jednak Kościół ewangelicki ma to do siebie, że tam eksponuje się emocje a chwalić Boga można na wiele sposobów. Podczas jednego z występów członkowie „Kids on fire” w kamuflażach, uzbrojeni w kije, tańczą wojenne tańce w rytm chrześcijańskiego heavy-metalu. To wszystko za przyzwoleniem rodziców, którzy często, zamiast posyłać dzieci do szkoły, uczą je w domu.

  Ewolucjonizm zastępują teorią stworzenia. Choć Becky proces indoktrynacji ma doskonale zaplanowany, czasem pojawiają się zabawne niekonsekwencje. Fisher przestrzega przed Harrym Potterem jako wrogiem Boga, lecz stworzenie człowieka inscenizuje już za pomocą Barbie i Kena.

  Oprócz żarliwej modlitwy Becky uczy dzieci szacunku do narodowych symboli i prezydenta George’a W. Busha, którego tekturowa podobizna jest milczącym uczestnikiem wszystkich zgrupowań. Becky Fisher nie ukrywa, że chciałaby, by jej podopieczni byli tak żarliwi w chrystianizacji jak wychowankowie palestyńskich wojskowych obozów treningowych w swojej sprawie. Muzułmanów postrzega jako wrogów. Choć ewangelicyzm jest bliski religijnemu ekstremizmowi, do tej społeczności należy w Stanach Zjednoczonych 30 mln. osób.

  Lubię

 19. Fiskus będzie mógł podsłuchiwać i … do nas strzelać

  W ostatnich latach modnym słowem w Polsce stał się „podsłuch”. Podobno podsłuchiwała nas policja, podsłuchiwało CBA, CBŚ, podobno żyliśmy w państwie policyjnym. Podobno. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że już niedługo nikt nie podsłucha nas tak skutecznie jak… wywiad skarbowy.

  Tak szerokie uprawnienia chce dać fiskusowi rząd premiera Donalda Tuska. Sejmowa podkomisja spraw wewnętrznych i administracji finalizuje właśnie prace nad rządowym projektem ustawy wprowadzającej zmiany w kompetencjach dziewięciu służb specjalnych. Założenia projektu teoretycznie są szczytne – praca operacyjna służb ma zostać poddana większej kontroli (przede wszystkim ze strony sądów) a opinia publiczna ma być co roku informowana o liczbie stosowanych przez służby specjalne podsłuchów. Jednak diabeł tkwi w szczegółach – w przypadku projektu owym istotnym szczegółem jest dopisanie jednego punktu do istniejącego już art. 36 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o kontroli skarbowej. Jednego, ale niezwykle istotnego.

  Podsłuchiwać obywateli wywiad skarbowy (podlegający Generalnemu Inspektorowi Kontroli Skarbowej) może już teraz, na mocy przepisów obecnie obowiązujących, aczkolwiek jedynie za zgodą sądu. Dotąd jednak zdobyte drogą podsłuchu informacje fiskus mógł wykorzystać tylko w postępowaniu, w toku którego podsłuch zastosowano. Tymczasem ów jeden punkt, który legislatorzy zamierzają dopisać do art. 36 przywołanej ustawy, pozwoli fiskusowi wykorzystać informacje z podsłuchów telefonicznych także w innych postępowaniach kontrolnych. Co to oznacza w praktyce?

  W praktyce oznacza to tyle, że jeśli podsłuchiwany podatnik ujawni w trakcie rozmowy telefonicznej szczegóły dotyczące działań innej osoby, działań zdaniem fiskusa podejrzanych, wówczas zdobyte w ten sposób informacje fiskus będzie mógł przeciwko tej osobie wykorzystać. Wykorzystać mimo braku zgody sądu, bo przecież o zgodę na podsłuchiwanie tej innej osoby nawet nie występował. Proponowany zapis oznacza zatem de facto ograniczenie sądowej kontroli nad podsłuchami, kontroli będącej przecież jednym z elementów demokratycznego porządku prawnego.

  Istnieje jeszcze jeden ważny aspekt całej sprawy – przedsiębiorca, który podejrzewa, że może być przez służby fiskusa podsłuchiwany, może przy okazji ściągnąć problemy także na konkurenta. Jak? W sposób bardzo prosty, wystarczy podczas rozmów telefonicznych opowiadać o szczegółach interesów przedsiębiorcy konkurencyjnego i przedstawiać je w taki sposób, aby wzbudzić zainteresowanie służb skarbowych. Jest więcej niż pewne, że niejeden przedsiębiorca zechce z tej możliwości skorzystać. Skoro bowiem sam ma problemy z fiskusem, to czemu miałby ich nie ściągnąć także na swoich konkurentów? Podobno razem zawsze raźniej.

  Warto też porównać proponowane uprawnienia wywiadu skarbowego z uprawnieniami policji. Okaże się wówczas, że w pewnych kwestiach policja może stać się zaledwie ubogim krewnym wywiadu skarbowego. Podsłuchiwać też może (i też za zgodą sądu), ale wykorzystywać zdobytych w ten sposób informacji obciążających inne osoby (bądź nawet te same osoby, ale w związku z innym przestępstwem) już nie, chyba że uzyska tzw. następczą zgodę sądu. Fiskus zaś o żadną zgodę (o ile oczywiście omawiany projekt wejdzie w życie) nie wystąpi. Nie będzie musiał.

  Proponowane przez rząd zmiany należy ocenić jako co najmniej problematyczne. Już sama ich zgodność z konstytucją budzi poważne wątpliwości niektórych komentatorów, wskazujących na ryzyko nadmiernej ingerencji proponowanych przepisów w chronione przez ustawę zasadniczą prawa i wolności obywateli. Trudno pokusić się w tym miejscu o miarodajne rozstrzygnięcie tej kwestii z uwagi na dość ogólnikowe zapisy Konstytucji RP (zwłaszcza art. 31 ust. 3 odnoszącego się do stosowania ograniczeń w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw) i jest wielce prawdopodobne, że zmierzyć się z tym zagadnieniem będzie musiał Trybunał Konstytucyjny, ale już sam fakt, że taki problem istnieje, nie świadczy korzystnie o proponowanych zmianach. Znaczne zredukowanie kontroli sądowej nad podsłuchami również trudno zaaprobować.

  Aprobaty nie mogą budzić również szerokie uprawnienia wywiadu skarbowego w kwestii podsłuchów w porównaniu z węższymi w tym zakresie uprawnieniami policji. Policja, jak powszechnie wiadomo, ma chronić praworządnych obywateli, fiskus zaś ma odbierać ludziom część zarobionych przez nich pieniędzy. I jeśli zestawimy uprawnienia policji i wywiadu skarbowego, wówczas stanie się jasne, co jest dla rządu premiera Tuska priorytetem. Cała sprawa stanie się jeszcze bardziej jasna, jeśli przyjrzymy się innemu projektowi (również rządowemu), tym razem dotyczącemu zmian w rozporządzeniu Rady Ministrów z 25 czerwca 2002 r. w sprawie środków przymusu bezpośredniego, stosowanemu przez inspektorów i pracowników kontroli skarbowej. Otóż według projektodawców, fiskus będzie mógł do nas… strzelać. Co prawda na razie jedynie gumowymi pociskami, ale i do amunicji ostrej pewnie z czasem dojdziemy. Oczywiście w trosce o obywatela.

  Reasumując, nowe przepisy w proponowanym przez rząd kształcie to zmiana na gorsze (a być może wręcz niezgodny z konstytucją bubel prawny) i zaaprobować ich nie sposób.

  http://davidicke.pl/forum/fiskus-bedzie-mogl-podsluchiwac-i-do-nas-strzelac-t5415.html

  Lubię

 20. http://epafroditos.blogspot.com/2010/07/chrzescijanie-wciaz-pala.html

  http://epafroditos.blogspot.com/2010/05/kantypowicz-o-udziale-w-poganskich.html

  Chodzi o tę samą postawę wobec bytu, jaka charakteryzowała naszych przodków przed ich niemal całkowitym zjudaizowaniem (w wersji zreformowanego judaizmu – szczegółowo opracowanego przez ex-faryzeusza Szawła – tj. chrześcijaństwa, dla nie-Żydów, nawet sam „jedyny i prawdziwy” Pan Bóg wciela się w Żyda, do tego wciąż jest „Bogiem Izraela – Bogiem zazdrosnym”… Dlatego oddawanie czci innym Bogom – nawet Bogom swoich własnych przodków, a nawet nim samym – odbiera jak największy grzech, bałwochwalstwo, bluźnierstwo i zbrodnię).

  http://epafroditos.blogspot.com/2010/02/nieustajacy-triumf-mitologii-zydowskiej.html

  Tekst z ostatniego linku opublikowałem u mnie:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/08/22/nieustajacy-triumf-mitologii-zydowskiej/
  opolczyk

  Lubię

 21. Pół miliona polskich dzieci żyje w nędzy. Rodziców nie stać na jedzenie, podręczniki i dentystę
  http://natemat.pl/90693,pol-miliona-polskich-dzieci-zyje-w-nedzy-rodzicow-nie-stac-na-jedzenie-podreczniki-i-dentyste

  Podwyżki dla księży. Fundusz Kościelny znów rośnie
  http://www.hotmoney.pl/nabiezaco/Podwyzki-dla-ksiezy-Fundusz-Koscielny-znow-rosnie-a34779?utm_source=o2_SG&utm_medium=Biznes&utm_campaign=o2

  Dzieci głodują, czarna sotnia dostaje podwyżki.
  Oto Polska…
  opolczyk

  Lubię

 22. Czy to forum walki z Bogiem żydów?
  Kościół katolicki, to zła struktura nie mająca nic wspólnego z Bogiem, a została wprowadzona, żeby odciągnąć ludzi od prawdziwej wiary.
  Nasze korzenie zniszczyli katolicy, żeby osłabić nas, manipulować, uczynić z nas niewolników.
  Bóg szanuje wybór człowieka, nie chce niewolników, ale człowieka, który go Kocha i chce być z Nim z miłości.
  Uważałbym na złą interpretację Biblii, proszę czytać np. cały Nowy Testament, cytowanie jednego wersetu i dorabianie do niego teorii może mijać się z Prawdą.

  Polacy podzieleni nic nie znaczą, nic nie osiągną.
  W jedności jest siła, można powstać i wpędzić z Polski wrogów naszego narodu.
  W Polsce są odważni ludzie, ale brak zjednoczenia i siedzą bezczynnie.
  Wrogowie, to tchórze, bez honoru i boją się powstania prawdziwych Polaków.
  Pozdrawiam wszystkich SŁOWIAN.

  Tu nikt nie walczy z żydowskim „bogiem”. Jest on tylko demaskowany jako żydowskie oszustwo.
  Nie tylko kk jest zły. Całe żydochrześcijaństwo jest złe.
  A tzw. „nowy testament” jest też żydowskim oszustwem. Prawdę znajdzie się w Księdze Natury a nie w żydowskich jewangelicznych bzdetach.
  Najczęściej tzw. prawdziwych Polaków udają kryptożydzi. Są bardziej „polscy” od Polaków.
  A Słowianin to człowiek przywiązany do słowiańskiej tradycji, kultury i tożsamości. A nie duchowy żyd czczący żydowski „nowy testament”.
  opolczyk

  Lubię

  • Sławomir – pozwolę sobie jeszcze na słówko odnośnie tzw. „nowego testamentu”. Kilka dni temu miałem dyskusję mailową. Brało w niej udział trzech katolików (jeden związany z KUL-em) i jeden prawosławny. W jej trakcie wypłynęła sprawa zagrożenia rodziny i rzekomej walki o rodzinę na gruncie jewangelii. Odpisałem tak:

   „A co do zagrożenia rodziny…

   Zna pan te cytaty?:

   „Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką,synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy.”
   (Mt 10, 34-36)

   „Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem.”
   (Łk 14,26)

   „Ktoś inny spośród uczniów rzekł do Niego: „Panie, pozwól mi najpierw pójść i pogrzebać mojego ojca!”. Lecz Jezus mu odpowiedział: „Pójdź za Mną, a zostaw umarłym grzebanie ich umarłych!”
   (Mt 8, 21-22)

   Wzorcowy szacunek dla zmarłego ojca.

   „Gdy jeszcze przemawiał do tłumów, oto Jego Matka i bracia stanęli na dworze i chcieli z Nim mówić. Ktoś rzekł do Niego: Oto Twoja Matka i Twoi bracia stoją na dworze i chcą mówić z Tobą. Lecz On odpowiedział temu, który Mu to oznajmił: Któż jest moją matką i którzy są moimi braćmi? I wyciągnąwszy rękę ku swoim uczniom, rzekł: Oto moja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie, ten Mi jest bratem, siostrą i matką.”
   (Mt 12:46-50)

   Banda obszarpańców i włóczykijów była dla idola żydo-chrześcijan ważniejsza niż matka i bracia. Piękny przykład dbałości o rodzinę.

   U pogańskich Słowian szacunek wobec rodziców i przodków był podstawą spójności rodziny i wspólnoty. A troska o rodzinę i ród była fundamentem kultury słowiańskiej. Gdyby u Słowian ktoś głosił takie antyrodzinne poglądy wygnano by go na banicję.
   Dobrze, że kk i cerkiew przejęły pogańskie wzorce odnośnie rodziny, a powyższe „nauki” jewangeliczne „syna bożego” ignorują. Bo gdyby się do nich stosowały, to już dawno rodzina by nie istniała.”

   Na tym dyskusja zakończyła się. Ani jeden dyskutant znający jewangelie i wierzący w nie nie odpowiedział na mojego maila choćby jednym słowem.

   Lubię

   • ( – – – )

    Komentarz usunięty.

    ben – mój blog jest pogański i idiotyzmy żadłackie nie mają u mnie prawa bytu. Cały twój tasiemcowy bełkot skasowałem.
    Widzisz – piszesz kompletne brednie:

    „Mało tego, dyszysz nienawiścią do żydowskiego narodu, nie mając zielonego pojęcia, dlaczego Bóg kazał wygnać z Kanaanu tamtejsze narody, by tę ziemię dać potomkom Abrahama, którzy byli w niewoli Egipskiej przez 400 lat…”

    Wielokrotnie pisałem o uczciwych i porządnych Żydach, co pokazuje że nie dyszę nienawiścią do „narodu żydowskiego”. Jedynie demaskuję kłastwa, oszustwa i zbrodnie żydowskich elit. To raz.
    Dwa – Abraham, tzw. „niewola egipska”, Mojżesz, zdobycie Kanaanu to wymysły żydowskich oszustów. Nawet ucuzciwi Żydzi to przyznają.
    https://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/29/biblia-zydowska-ksiega-zbrodni-wyssana-z-palca/
    Trzy – tzw. jewangelie są tak samo wyssane za palca przez żydowskich oszustów jak Abraham i Mojżesz.
    Reszty twojego bełkotu nawet nie komentuję – z idiotyzmami i bełkotem poważna osoba nie polemizuje.

    Za jedną rzecz wszak ci dziękuję – uśmiałem się z tego do rozpuku:

    „więc kiedy staniesz na sądzie przed Bożym białym tronem, nie będziesz miał wymówki, bo ich w swoim życiu nie zastosowałeś, a ci co tego nie zrobili skazują siebie na szeroką drogę zwaną zatraceniem…”

    Widzisz – ten sąd i biały tron to żydowskie wymysły. Nasz Weles nie siedzi na tronie, nikogo nie sądzi. Zatraceniem jest wiara w te żydowskie brednie. Bo jeszcze wielokrotnie będziesz wracał na Ziemię do „powtórki”. Dotąd, aż nie zmądrzejesz.
    Masz szlaban. Pisz se u „prawdziwych chrześcijan” ale nie zaśmiecaj mi tym żydowskim bełkotem mojego blogu.
    opolczyk

    Lubię

 23. http://suwerenna.wordpress.com/2014/10/29/reuwen-riwlin-polska-jest-jednym-z-najblizszych-przyjaciol-izraela/
  http://xportal.pl/?p=17130 – Palestyna: Apartheid po żydowsku
  http://xportal.pl/?p=17155 – Belgia: Bezpieczeństwo to rasizm – Swoją drogą Belgowie uczestniczyli w krwawym, kolonialnym podboju Afryki, uciskali, wyzyskiwali Murzynów, doprowadzili ich kontynent wraz z innymi imperiami kolonialnymi do ruiny a teraz jak ci przyjeżdżają do byłych metropolii ze zrujnowanych rabunkową, kolonialną gospodarką ojczyzn to ci najchętniej kazali by się im wynosić.

  Lubię

 24. http://xportal.pl/?p=17190 – John Puntis: Mit „Wielkiego Głodu” jako ludobójstwa

  Nie wnikam w temat bo znam zbył mało szczegółów, ale nie podoba mi się taka argumentacja odnośnie głodu z 1933 roku:

  „Obiektywna analiza wskazuje, że był on wynikiem złych warunków klimatycznych, na które nałożyły się działania sabotażowe podejmowane przez bogatych chłopów (kułaków) w obliczu kolektywizacji rolnictwa.”

  Złe warunki klimatyczne rekompensowane byłyby dostawą żywności z innych regionów. Ukraina była krajem wybitnie rolniczym (w czasach carskich była spichlerzem Europy), gdyby więc ukraińscy „kułacy” chowali żywność to by nie umierali masowo z głodu.
  Wielokrotnie spotykałem się z koncepcjami oczyszczającymi Stalina z winy za tamten głód, ale ani jedna z nich nie jest do końca dobrze udokumentowana.
  opolczyk

  Lubię

  • W sumie prawda, choć z „wielkim głodem” może być też tak że zachód może zawyżać liczbę ofiar tej tragedii w celach propagandowych, na przykład oczernianie ZSRR i tym samym Rosji, ukazywanie jej w złym świetle jako odwiecznie zbrodniczego reżimu i państwa, zniechęcanie do niej oraz napędzanie antyrosyjskiej histerii w społeczeństwie. Po za tym ZSRR w czasach stalinowskich rządzili nie Rosjanie a żydzi a więc to oni odpowiedzialni są za tą zbrodnię, o czym szczujący na Rosję zachód najpewniej celowo zapomina. Kolejna sprawa to „wielki głód” jest tylko jednym z epizodów żydo-stalinowskich rządów w ZSRR, dziwi mnie że na ten temat tyle się gada, (może dlatego że ofiarami byli Ukraińcy?) a często się zapomina ile wycierpiały inne narody pod żydo-bolszewickimi rządami, ile z nich było deportowanych, przesiedlonych, ile zmarło z głodu już po przesiedleniu, nie mówi się że najwięcej ofiar stanowili Rosjanie i że to oni byli głównym celem żydo-bolszewickiej eksterminacji.

   Lubię

 25. http://xportal.pl/?p=17255 – Syria: Walki w Homs
  Syria: Walki w Homs

  Armia syryjska zajęła położone w prowincji Homs pola wydobycia gazu ziemnego Dżhar i Mahr które w ubiegłym tygodniu dostały się pod kontrolę „Państwa Islamskiego”. W rejon ściągane są posiłki z innych stron kraju w celu wyprowadzenia ataku na pozycje terrorystów. Według świadków operacją dowodzi pułkownik sił specjalnych Soheil Hasan. W rejon walk skierowano także ok. 300 członków Hezbollahu, wielu żołnierzy Narodowych Sił Obrony i oddział sił specjalnych „Pustynne Jastrzębie”.

  Rozpoczęła się także nowa faza „Operacji Kanopus” której celem jest wyzwolenie pozostających pod kontrolą terrorystów dzielnic Aleppo. Obecnie siły syryjskie koncentrują się na odcięciu ostatniego szlaku zaopatrzeniowego terrorystów. Niedobitki „Wolnej Armii Syryjskiej” zawarły w Aleppo porozumienie z kurdyjskim YPG w sprawie wykorzystania kontrolowanej przez nie dzielnicy do przerzutu zaopatrzenia.

  (na podst. Press TV, almasdarnews.com)

  Jak widać armia syryjska pomału odzyskuje utracone i okupowane przez terrorystów terytoria

  Lubię

  • Japończycy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w dalszym ciągu są bazą wypadową USA i kolonią. Znając ich stosunek do cudzoziemców w ogóle, gdyby tylko politycznie mieli by taką możliwość, wypędziliby jankesów szybciej, niż tam się zjawili.

   Jako ciekawostkę dodam fakt, że sprzęt „cywilny” japońskiej samoobrony może być w każdej chwili przystosowany do działań bojowych. W teorii tylko wtedy, kiedy banksterom będzie to potrzebne, ale równie dobrze może być skierowany przeciwko nim.

   Lubię

 26. Podobno dwunastoletnia dziewczyna i jej osiemdziesięcioletni dziadek odkryli, że czterdziestu dwóch prezydentów SZA jest niespokrewniony z królem Jerzym, który ograniczył prawa „monarchy” przy czem nadał większe znaczenie parlamentowi brytyjskiemu. Czy to nie dziwne, że Obama ma również krew tego władcy? Z tego co wiem o Jerzym, władzę nad nim mieli byli możni, którym w głowie było jedynie własne możnowładztwo. Czy to jest kawałek do układanki zwanej spiskiem?

  O odkryciu dziewczyny http://www.realfarmacy.com/12-year-old-discovers-all-us-presidents-direct-descendents-king-john-england/

  Wiki o Jerzym http://en.wikipedia.org/wiki/John,_King_of_England

  Inne źródło o Jerzym http://www.emersonkent.com/history_notes/john_of_england.htm

  A ja słyszałem o żydowskich korzeniach (po matce) marionetki Obamy.
  http://blogmedia24.pl/node/14504
  opolczyk

  Lubię

 27. Próbki omawianych rzeczy można obejrzeć tutaj, tego tematu w kontekście
  smug chemicznych nie poruszył jeszcze nikt w Polsce, my jesteśmy pierwsi.
  Przydałby się ktoś w kraju kto ma dostęp do laboratorium medycznego i mógłby przebadać
  pod tym kątem próbki tkanek ludzi z rejonów szczególnie nasilonego rozpylania smug.
  W przygotowaniu będzie film dotyczący tych nanourządzeń w smugach chemicznych.
  Półprzewodniki w postaci tzw. kwantowych kropek, rosnące przewody, mikronadajniki
  i kryształki z antenami raczej nie są naturalnymi pasożytami ludzkiego organizmu.
  Wszystkie rzeczy widoczne na zdjęciach zostały przeniesione na ludzi w formie
  zmodyfikowanych naturalnie występujących patogenów typu pleśni i grzybów
  które następnie spowodowały ich wzrost w organizmach ludzi. U większości ludzi
  przyjmują się one bezobjawowo, Morgellons jest formą reakcji alergicznej na nie.

  http://davidicke.pl/forum/sztuczne-zycie-w-smugach-chemicznych-t10199.html

  Lubię

 28. to na kogo głosować w wyborach? czy nie głosować wcale?
  w PO same żydy
  w PiSie pro żydostwo
  KNP – Korwin Żyd
  SLD – komuniści
  co mamy zatem robić?
  bo już w głowie się miesza

  w PO same żydy”

  Trochę usłużnych szabs-gojów też tam jest.

  „w PiSie pro żydostwo”

  I Kalkstein/Kaczyński oraz Singer/Macierewicz czyli Prawdziwe Polaki.

  „KNP – Korwin Żyd”

  I żydowski prorok prywatyzacji czyli rozszabrowania majątku narodowego i wywłaszczenia Polaków ze wszystkiego.

  „SLD – komuniści”

  Jacy to komuniści? Kochają żydo-kapitalizm, nie chcą nacjonalizować banków i przemysłu. To żydo-kapitaliści a nie komuniści.

  Udział w farsie wyborczej organizowanej przez okupanta to strata czasu i uwiarygodnianie farsy wyborczej oraz okupacyjnego systemu.
  opolczyk

  Lubię

 29. czyli najlepiej w ogóle nie głosować? Ale ktoś musi rządzić w kraju, i tak kogoś wybiorą. A taka partia jak Ruch Narodowy? Albo w ogóle jakaś sensowna partia? Coś trzeba jednak robić, sam blog nie wystarczy.
  Może założymy własną partię? Ale wtedy by nas pewnie wzięli za oszołomów ;)
  Co zatem radzisz robić?

  Lubię

  • mgd – żydo-zachód jest pod okupacją służących banksterom i Izraelowi agenturalnych partii znacznie dłużej niż Polska. I w chwili obecnej nie widzę szans na zmianę tej sytuacji.
   Co do wyborów a raczej fars wyborczych…
   Tematu w ogóle nie poruszałem w oddzielnym wpisie, bo szkoda mi na to czasu i miejsca na blogu.
   Ale skoro poruszyłeś tę sprawę – odpowiadam. Zacznę od ostatniej farsy wyborczej.
   Tzw. „samorządy” mają dużo obowiązków i mało samodzielności. Ich funkcjonowanie, obowiązki i kompetencje reguluje okupacyjna ustawa o samorządach. Decydują one tylko o sprawach trzeciorzędnych. Natomiast wszystkie kluczowe dla naszego życia decyzje zapadają poza granicami Polski. Tak więc już z tego tylko powodu angażowanie się w farsę wyborczą do samorządów to strata czasu. W ten sposób Polski nie uwolnimy spod okupacji.
   Wybory do knessejmu natomiast zdominowane są przez duże agenturalne partie. Aby z nimi konkurować potrzebne jest ogromne zaplecze organizacyjne na terenie całego kraju, ponadto fundusze na kampanię i dojście do mass mediów. Inaczej nie ma się szans. Udało się to nieagenturalnej Samoobronie (dzięki zadymom i blokadom organizowanym przez Leppera), ale jak się to dla niej i dla samego Leppera skończyło – wiemy. Służby powołane przez PiS spreparowały aferę gruntową i seksaferę, Leppera skompromitowano, Kalkstein wywalił go z rządu, koalicja padła i było po ptokach. A gdy Lepper chciał wrócić do polityki zamordowano go. Z okupantem nie ma żartów.
   Tzw. „Ruch Narodowy” już od dawna przejęty jest przez agenturę okupanta. Oglądałem filmy z kongresu tego „ruchu” – sami agenci i użyteczni idioci. Ponadto ten ruch jest katolicki a nie narodowy. Chce Polski przybitej do krzyża i przykutej łańcuchem do Watykanu. Tacy to z tych katoli „narodowcy”.
   Istnieją w Polsce setki niezależnych (obok setek agenturalnych) grupek, związków, stowarzyszeń, organizacji i partyjek mających ambicje polityczne. Ale jest to polityczny plankton, skłócony, konkurujący ze sobą. Zjednoczyć tego nie można – zbyt często zbyt wielkie różnice programowe i ideologiczne dzielą te ugupowania. No i ambicje polityczne też są nie do pogodzenia – każda grupka chciałaby być liderem.
   Jeśli powstaje jakaś rzeczywiście niezależna inicjatywa polityczna okupant stosuje wobec niej całą gamę dywersyjnych metod:
   – instaluje w niej własnych agentów, którzy powoli starają się przejąć kierownictwo lub zozbić grupkę od środka. Znam wiele przykładów takich właśnie działań agentury okupanta
   – dyskredytuje grupkę poprzez rozpuszczanie ośmieszających plotek i insynuacji
   – nęka członków/liderow administracyjnie, policyjnie, sądownie
   – nęka członków/liderów finansowo
   – w razie startu takiej grupy w wyborach organizuje okupant własną agenturalną grupkę o podobnej nazwie, podobnym programie – i ona niezależnej grupie kradnie elektorat
   – jeśli to wszytko zawiedzie i nieagenturalna grupa/partia wejdzie do samorządu/knesseju rozwalają ją jak Samoobronę
   – może też okupant wybory zafałszować lub sądownie unieważnić.

   Metoda okupacji krajów przy pomocy fasadowej demokracji parlamentarnej zdominowanej przez agenturę żydo-banksterów sprawdza się na żydo-zachodzie od dziesięcioleci. Nie po to Polsce narzucono tę fasadę i nie po to organizuje się farsy wyborcze, aby dać sobie nimi odebrać władzę. Nie tędy droga.

   Pytasz co robić?

   Myślę że obecnie najważniejszą rzeczą jaką możemy i powinniśmy robić, to publicytyka edukacyjna, uświadamianie ludziom sytuacji w kraju i na świecie. Jeśli uda się nam dotrzeć do większej ilości ludzi osiągniemy kiedyś to co w fizyce nazywa się masą krytyczną. Gdy ją osiągniemy, nastąpić może reakcja łańcuchowa i eksplozja, która cały okupacyjny system po prostu rozwali. Innej szansy nie widzę. No chyba że dojdzie do wojny konwencjonalnej i Rosjanie znów dojdą do Berlina. A jeszcze lepiej nad Ren albo nad Atlantyk. Wtedy witałbym ich chlebem i solą, kwiatami i orkiestą.

   Lubię

 30. Współczesne „wybory” to farsa której celem jest danie ludziom iluzji wyboru i demokracji chodzi tu o to aby ludzie myśleli że faktycznie są wolni, mają jakiś wybór i mogą coś zmienić, a tak naprawdę gówno mogą, co najwyżej mogą pomachać transparentem na ulicy z wściekłości z czego władza się i tak śmieje i ma to gdzieś, ewentualnie zawsze może cię spałować jeżeli będziesz wymachiwał niewłaściwym transparentem w nieodpowiedni sposób, tak naprawdę rzeczywiste wybory dotyczące naszego codziennego życia dokonywane są zupełnie gdzie indziej, zupełnie przez kogo innego. Po za tym ta farsa i wszystko co z nią związane ma odrócić uwagę od rzeczywistych władców świata i sprawców wszystkiego a takowymi na pewno nie są politycy, o nich możemy zapomnieć.

  Lubię

 31. przeraża mnie to wszystko…
  czyli jednym słowem tak naprawdę na większą skalę nie możemy nic
  już mnie pewnie agenci śledzą że z mojego komputera za dużo jest wejść na strony anty-żydłackie itp
  czekam tylko aż zostanę etatowym samobójcą i podzielę losy Leppera :)
  jak zacznę ludziom opowiadać o tym wszystkim to mnie wezmą za świra
  mówiłam ostatnio szefowi o tym ile jest żydów w naszym rządzie i o mikroczipach które kiedyś NWO zamierza wprowadzić to się na mnie tak popatrzył jakbym była z innej planety i stwierdził że chyba mam obsesję
  może podrukujemy jakieś ulotki i rozrzucimy z samolotu? :)

  A masz samolot?
  opolczyk

  Lubię

 32. Ruskie serwery wyborcze… Sprawa wracająca jak bumerang co wybory. Powie mi, o co tak naprawdę z tym chodzi?

  Jak to o co chodzi – zimny czekista wredny Putin zakłócił prace komisji wyborczej i do dzisiaj nie można się doliczyć kto na kogo głosował i kto farsę wyborczą wygrał. Ponado dla pisdzielców jest to dodatkowy „argument”, że Polska nadal jest pod ruską okupacją i że Polską rządzi ruska agentura – PO. Niedawno jeden pisdzielec w knessejmie mówił to otwarcie.
  opolczyk

  Lubię

  • A to że na obecnej farsie wyborczej „opozycja” zbije kapitał polityczny to wiadomo, a przy okazji winę za wszystko zwali się na tradycyjnie Rosję, która ma jakoby „destabilizować” państwo polskie. Już co poniektórzy przebąkują że „wybory” sfałszowano aby nie dopuścić pisdzielców do władzy, żeby „nie wzięli się za złodziei”, jak to można usłyszeć z ust naiwnych zwolenników PIS-u.

   Lubię

 33. Witam :)) dotarła do mnie b. ciekawa informacja . Chciałabym się nią z Panem podzielić . ALE !!! czy to miejsce jest BEZPIECZNE ??.

  Proszę przesłać mi tę informację mailem.
  Bezpiecznych miejsc w internecie nie ma. Wszystko jest szpiclowane.
  opolczyk

  Lubię

 34. Nie prześlę , nie mogę znalezć maila :)

  Wysłałem ponownie maila kontaktowego.
  opolczyk

  Prawdopodobnie podczas publikowania komentarzy – Nina nie podaje swojego prawdziwego adresu mailowego (notabene dostępnego tylko dla autorów blogu) !
  Jeśli robi to świadomie (np. ze strachu), to jest to zachowanie niepoważne [WordPress jest na zewnętrznym (amerykańskim), bezpiecznym serwerze].
  Przecież nie można oczekiwać, że Opolczyk (który dysponuje b. ograniczonym czasem) upubliczni (wszystkim) swój prywatny e-mail.

  Admin

  Lubię

 35. http://xportal.pl/?p=17517
  Wenezuela: Pogłębianie rewolucji w gospodarce

  Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro po obradach krajowej konferencji robotników zapowiedział, że wprowadzi reformy gospodarcze zgodne z postulatami pracujących i pogłębiające politykę zainaugurowaną przez Hugo Chaveza. Jedną z inicjatyw będzie utworzenie państwowego Banku Robotniczego który ma zajmować się usługami finansowymi dla klas pracujących, kobiet i ruchu komun. Maduro zapowiedział także utworzenie komisji nadzoru nad działalnością znacjonalizowanych przedsiębiorstw.

  (na podst. TeleSUR)

  Lubię

  • Pod tą wiadomością napisałem w komentarzach z ironią tak: „Teraz powinni powiesić portrety Bandery, Szuchewycza, Tiahnyboka i Jarosza i będzie git…” Niktórzy „przejechali” się po mnie za to. He he he

   Lubię

 36. a ja mam jeszcze takie pytanie bo ostatnio oglądałam gdzieś o egzorcyzmach i tak zaczęłam myśleć że skoro żydochrześcijanizm jest religią nieprawdziwą i Jahwe nie istnieje to skąd się np biorą opętania ,,szatanem” czy jakimś innym demonem i jak udaje się takiego demona wypędzić księdzu modlitwami do boga Jahwe skoro teoretycznie Jahwe nie istnieje? czy jakby się modlił do innego boga to też dało by to jakiś efekt? Czy te opętania są także sfałszowane na potrzeby żydochrześcijanizmu czy faktycznie się zdarzają? podobno w każdej diecezji czy jakoś tak ma teraz być obowiązkowo jeden egzorcysta. widocznie są potrzebni. czyli znakiem tego opętania się zdarzają. a jak się zdarzają to jakie siły opętują ludzi i dlaczego ksiądz jest w stanie tego złego ducha wypędzić. czy chodzi o sam rytuał egzorcyzmu? moglibyście mi to jakoś naświetlić?

  Według jahwistów ja też jestem opętany przez szatana, a nawet przez całe stado diabłów. Tyle, że w moim przypadku egzorcyzmy nic nie dadzą – z tej prostej przyczyny, że ja wiem, że szatan i diabły to wymysł jahwistów.
  opolczyk

  Lubię

  • skąd się np biorą opętania ,,szatanem”

   Poszukaj definicji słowa placebo i nocebo.
   Opętanie – nocebo
   Egzorcyzm – placebo

   Nikt nie ma problemu z Szatanem tylko jego wyznawcy/promotorzy-chrześcijanie

   Sam termin ‚opętanie’ zyskał z czasem znaczenie wyłącznie pejoratywne
   głównie dlatego że podobna praktyka stanowiła element wielu kultów
   z jakimi judeochrześcijaństwo chce konkurować.

   Nawet w neojudaizmie/chrześcijanstwie,praktykowane są rytualne opętania
   kiedy to „duch święty” (zbiorcze określenie różnych wywoływanych na mszy duchów)
   zstępuje na wybrane osoby które w ten sposób doświadczają ekstazy
   zaczynają bełkotać w „nieznanych językach” itd itp.

   W judeo-chrześcijaństwie walczy się z problemami nie istniejącymi nigdzie indziej.
   Tzn tworzy się problem tylko po to by następnie móc bohatersko go rozwiązać.
   Całą satanistyczna teologia znajduje się w Biblii
   Satanizm i chrześcijaństwo są jednym.
   Popularność satanizmu wynika z popularności judeo-chrześcijaństwa.
   To kk uczy o Szatanie i żaden wierny nie wątpi w jego istnienie
   a jak sie nazywa osobę wyznającą istnienie Szatana?
   Satanista.
   Czy chrześcijanin wątpi w istnienie Szatana?Nie

   Neojudaiści/chrześcijanie są opętani przez swoje obsesje i neurozy.
   Cała ich „wiedza” to doktryny i teorie.
   O okultyzmie wiedzą WSZYSTKO,całą prawdę ale skąd to wiedzą?
   No przecież nie z praktyki,nie z doświadczenia,nie wolno im praktykować „okultyzmu”
   (i tak to robią bo co to jest okultyzm?Każdy rodzaj duchowości,każda modlitwa to praktyka okultystyczna,odwoływanie się do jakiś tajemnych/okultystycznych sił zwanych bogiem)

   Straszą ludzi bo sami są zastraszeni.
   Kościół ludzi infantylizuje a dziecku można wmówić dowolne głupoty.

   Zasada jest taka że ludzie duchom śmierdzą.
   Żaden duch nie opętuje kogo popadnie,z duchem wejść w kontakt mogą tylko osoby wyjątkowe,o wyjątkowych predyspozycjach.
   Szaman przed kontaktem z duchami musi kilka tygodni pościć
   a dlaczego?Żeby przestał śmierdzieć duchom,żeby w ogóle raczyły się do niego zbliżyć.
   Już samo bycie szamanem jest kwestią wrodzonych predyspozycji a nie tego że ktoś chce.

   Nie ma opętań duchowych wśród zwykłych ludzi,zwykli ludzie są opętani obsesjami
   a kk te obsesje i neurozy podsyca.

   Mezamir – ludzie nieodpowiedzialni praktykujący ezoterykę czy spirytyzm też mogą stać się ofiarą opętania. Zdarza się, że jakiś prymitywny typ po śmierci kurczowo trzyma się Ziemi i świata materialnego i chce za wszelką cenę do niego powrócić. I może osobę rozchwianą psychicznie wykorzystać i wskoczyć w jej ciało jako „współlokator”. Histerykom na tle religijnym chcącym otrzymać „wizję” od żydowskich idoli także to może się przydarzyć. Choć z szatanem czy diabłem nie ma to nic wspólnego.
   opolczyk

   Lubię

   • Zdarza się, że jakiś prymitywny typ po śmierci kurczowo trzyma się Ziemi i świata materialnego i chce za wszelką cenę do niego powrócić.

    Jest tylko jedno ALE
    Po śmierci jednego ciała,zmierzamy do odrodzenia w kolejnym.
    Nie ma żadnej przerwy pomiędzy,żadnej pauzy,jest proces który trwa.
    Żeby wywołać takiego ducha osoby zmarłej,trzeba trafić w okres pomiędzy wcieleniami
    (który to okres wcale nie jest taki długi,maksymalnie około miesiąca)
    i mieć na tyle duże predyspozycje by tego dokonać.

    Nie wiem co opętuje ezoteryków ale obstawiam że to ich własne lęki
    i obawy wypchnięte do podświadomości.
    W pierwszej kolejności wywołujemy własne brudy,to czego w sobie nie akceptujemy.

    Egzorcyści jeśli już coś wypędzają to wyłącznie to
    czego dana owieczka w sobie nie toleruje a nad czym traci kontrolę.
    Łatwiej obwinić Szatana z zewnątrz o to kim się jest
    niż przyznać kim się jest naprawdę,bez masek.

    Szatan jest potrzebny do uniknięcia odpowiedzialności za swoje czyny.

    To nie jest trudne zinterpretować wszystko czego nie rozumiemy jako atak złego ducha.
    Nie potrzeba żadnej wiedzy i umiejętności by tego dokonać.
    Ciekawy jestem na jakiej podstawie osoby „opętane” lub egzorcyzmujące
    rozpoznają opętanie :)
    Czy są co najmniej bogami przed którymi żaden duch nie jest w stanie ukryć swej tożsamości?

    _________
    Mgd ,to co sobie mówią o diabłach jacyś doktrynerzy,to że coś sobie piszą
    to wszystko zupełnie nic nie znaczy.
    To są wyłącznie doktryny i poglądy,wymysły ludzkiego intelektu.

    Chcesz to zrób eksperyment,spróbuj odrzucić wszystkie doktryny,spróbuj uwolnić się od absolutnie każdego intelektualnego wytworu,nawet własnego.
    Zobaczymy czy dasz radę :) a kiedy to zrobisz poczujesz prawdziwą ulgę.
    Zlikwidujesz tony gratów/doktryn, którymi zagraciłaś „pokój”
    przez co przestrzeń której szukałaś była stale zagracona i niewidoczna
    a miałaś ją pod nosem,nigdzie na zewnątrz nie trzeba jej było szukać.

    Likwidujesz graty i dostrzegasz horyzont daleko przed sobą,nic nie zasłania Ci widoku
    Poglądy i doktryny to takie plamy na szybie,nic więcej.
    Spróbuj czy dasz radę wyjrzeć przez szybę.
    Szatany i diabły to tylko wyrazy nabazgrane paluchem na zakurzonej szybie.
    Wyraz,etykietka,epitet,każdemu można go przykleić.

    Jeśli Cię nazwę satanistą to cóż to znaczy?Jakiż to dowód?Na co?
    Tzn że jestem ograniczony przez doktryny,to dowód na moje doktrynerstwo
    na to że bazgroły na szybie uważam za przestrzeń za szybą.

    Rozumiesz co chcę powiedzieć?

    który to okres wcale nie jest taki długi,maksymalnie około miesiąca

    Skąd to wytrzasnąłeś? Po drugiej stronie nie ma dni i miesiący – tam panuje bezczasowość. Ponadto do kolejnej inkarnacji jedni pchają się jak najszybciej (są „nałogowcami” wymiaru materialnego) a inni przygotowują się z rozmysłem wybierając sobie odpowiednie dla siebie miejsca na Ziemi.
    opolczyk

    Lubię

    • Po drugiej stronie nie ma dni i miesiący

     Po naszej są,mówiłem o miesiącach z naszej perspektywy bo to my ludzie
     jesteśmy podobno opętywani i to my wywołujemy duchy.
     Skąd to wziąłem?Miałem dobrych nauczycieli z masą doświadczeń.

     Lubię

 37. moja mama też mi chciała robić egzorcyzmy jak słuchałam metalu bo uważała że to muzyka szatańska ale nie o to mi chodziło w komentarzu. czy faktycznie zdarzają się opętania?

  Lubię

  • Zwróć uwagę że zwykle nazywa się złym duchem to coś
   co sprawia komuś problemy.
   Tzn zawsze uważa się człowieka za dobrego,a zły jest ten który go kopnął/opętał.
   Nikt nie pomyśli że człowiek jest zły i zasłużył na kopnięcie od dobrego.

   Mały ptaszek leciał na południe uciekając przed zimą.
   Niestety było już tak zimno, że ptaszek przemarzł i spadł na pole.
   Polem przechodziła krowa i nasrała na ptaszka.
   Ponieważ gówno było ciepłe funkcje życiowe ptaszka zaczęły wracać do normy.

   Leżał więc sobie szczęśliwy i ogrzany w gównie i wkrótce zaczął śpiewać.
   Obok przechodził kot, który usłyszał śpiew ptaszka, wyciągnął go z gówna i zjadł.
   Wnioski:
   1. Nie każdy, kto na Ciebie nasra jest Twoim wrogiem!
   2. Nie każdy, kto Cię wyciągnie z gówna jest Twoim przyjacielem!

   Zwolnij trochę, bo znów się rozpędzasz.
   opolczyk

   Lubię

 38. Trzeba swiadomie zresetowac wszelkie obce wtrety psychiczne tak jak w programie komputerowym zakazonym informacyjnymi „wirusami” po to, zeby sie wyciszyc i zniwelowac dolujace poczucie „winy” czy „grzechu” wraz z irracjonalnym strachem !

  ” Sprzatanie jest wazne !… ” , he,he !

  Bardzo mądra uwaga – zresetowanie wszystkiego co obce i szkodliwe (jahwizm, poczucie winy itp).
  opolczyk

  Liked by 1 osoba

  • No chyba żarty sobie stroisz? Jesteś na 100% pewny, że takie dno pełni tak ważną funkcję? Jak się nazywa ten „spaślak” na tym zdjęciu?

   Lubię

  • I pomyśleć, że jedna mała ołowiana kuleczka w stalowym płaszczu „załatwiłaby” sprawę.
   Choć wolałbym, by ta kreatura, po sprawiedliwym procesie została, nawet nie powieszona, ale utopiona w szambie!

   Lubię

  • Arktyka i Syberia to złoty zasób nad którym panowanie chcieli by przejąć banksterzy, na szczęście Rosja od wieków broni do niego dostępu, można powiedzieć że robi to nie tylko dla siebie ale dla wszystkich Słowian, bo w końcu ponoć stamtąd się wywodzimy, więc w sumie niejako jest to dla nas ojczyzna, a utrata tego strategicznego i zasobnego terytorium była by dla nas ciosem w plecy, Syberia i Arktyka to nasza przyszłość i jeżeli chcemy się jako Słowianie uniezależnić od zdegenerowanego, podporządkowanego banksterom imperialnego zachodu to naszym priorytetem jest obrona tego terytorium.

   Lubię

 39. http://polish.ruvr.ru/news/2014_12_04/Wladze-17-stanow-pozwaly-Obame-do-sadu-2911/
  Swoją drogą to nie rozumiem jak można pchać się z nędzy w biedę, bo sytuacja gospodarcza w USA jest nie wiele lepsza niż pozostałych częściach kontynentu amerykańskiego, więc tak naprawdę nie ma większego sensu emigrować, no ale chyba tych ludzi już tak ogłupiła zachodnia propaganda że zwyczajnie nie dociera do nich że nie jadą do raju lecz do piekła. Po za tym amnestia ogłoszona przez Obambe ma jedynie na celu pogłębienie chaosu w USA i kontynencie amerykańskim co wpisane jest w plan budowy NWO poprzez wywołanie „odpowiednio wielkiego kryzysu”.

  Lubię

  • Orędzie prezydenta Putina transmitowała live prawie do końca polskojęzyczna żydo-szczekaczka tvp info. Przerwała je pod koniec i zaczęła wściekłą nagonkę na prezydenta Rosji. Słuchałem tego orędzia w żydoszczekaczce tvp info i uważam je za jeszcze ważniejsze niż przemówienie Putina w Klubie Wałdajskim. Prezydent FR przedstawił kompleksową ocenę sytuacji politycznej, gospodarczej, finansowej, oświatowej i kulturalnej Rosji oraz plany jej rozwoju w bliższej i dalszej przyszłości. Mówił też o sprawach międzynarodowych i o stosunkach Rosji z różnymi krajami.
   W sumie oceniam to wystąpienie jako świetne, rzeczowe, pełne konkretów i wyznaczające kierunek dalszego umacniania się Rosji jako bastionu stojącego bandyckiemu NWO na drodze do podboju świata.
   Niemieckojęzyczne żydo-szczekaczki informacyjne ntv i n 24 orędzia nie transmitowały, choć często transmitują live różne antyrosyjskie hutzpy. Wyciszanie wystąpień prezydenta Putina w niemieckojęzycznych żydo-szczekaczkach ma za zadanie pozbawienie Niemców możliwości skonfrontowania jego propagandowego wizerunku tworzonego przez żydo-media z jego wizerunkiem rzeczywistym.

   Prezydent Rosji przedstawił ambitne, ale realistyczne plany rozwoju Rosji. Jeden z ważnych elementów tego orędzia mówił o uniezależnieniu rubla od manipulacji giełdowych. Putin powiedział, że rozmawiał z kierownictwem Rosyjskiego Banku Narodowego o wdrożeniu procedur uniemożliwiających obcym spekulantom manipulacji wartością rubla. Jest to wyzwanie rzucone żydowskiem banksterom, giełdom i giga-spekulantom.

   http://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/12/04/oredzie-prezydenta-rosji-w-putina//#comment-71

   Admin

   Lubię

 40. Może nutkę propagandy?

  http://onet.tv/i/dowiedzsie/organizacja-ukrainskich-nacjonalistow-bracia-czy-wrogowie/r36ye

  To nagranie zastąpiło dzisiejszą kawę


  Ten bandyta udaje, że banderowcy nie chcą polskich ziem i akceptują granicę. Zbiry potrzebują pomocy, żarcia, kocy, amunicji dostarczanych przez „nasz” MON. I dlatego ten bandyta udaje, że z Polską chcą zgody.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,MON-ruszyla-pomoc-humanitarna-dla-ukrainskich-zolnierzy,wid,16840399,wiadomosc.html?ticaid=113f2b
  Inni banderowcy nie ukrywają, że chcą dla siebie Podlasie, Chełmszczyznę i Bieszczady. Niektórzy czcą Polski wschodniej aż do Krakowa.
  https://aninablog.wordpress.com/2014/01/30/rzeczpospolita-lider-ukrainskich-neonazistow-z-majdanu-chce-rewizji-granic-z-polska-i-pozyskania-bomby-atomowej/
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/roszczenia-terytorialne-ukrainskich-nacjonalistow-dotycza-rowniez-polski
  Tę swołocz należy wytępić.
  Z drugiej strony polscy nacjonaliści/szowiniści chcą odzyskiwać „kresy wschodnie”. Ciekawe po co Polsce miliony Ukrów, banderowców, Białorusinów i Litwinów.
  Rozbudzone wybujałe nacjonalizmy to zakała ludzkości. Wystarczy spojrzeć na syjonizm aby widzieć do czego to prowadzi.
  Na „naszym” podwórku nacjonalizmy uniemożliwiają jedność Słowian i dlatego są po prostu złe i szkodliwe.
  opolczyk

  Lubię

 41. http://xportal.pl/?p=18007 – RFN: Rośnie agresja wobec Łużyczan
  Według premiera Saksonii Stanislawa Tillicha przypadki ataków na przedstawicieli społeczności Serbołużyczan osiągnęły nowy, bardzo niepokojący wymiar. Tillich, sam będący Serbołużyczaninem, domaga się radykalnych działań w tej sprawie i dokładnego badania wszystkich incydentów. Zdaniem polityka, Serbołużyczanie padają ofiarą wzrostu nastrojów antyimigranckich i ksenofobicznych które sprawiają, że agresja dotyka wszystkich grup odmiennych od Niemców. O eskalację problemów Tillich oskarżył m.in nacjonalistyczną NPD które według niego chce zbić kapitał polityczny na zaistniałej sytuacji.

  Niemcy zamieszkuje ok. 60 tysięcy Serbołużyczan których historyczne ziemie podzielone są między Saksonię a Brandenburgię. Chociaż ich języki podlegają oficjalnie ochronie, liczne przeszkody ze strony państwa utrudniają zachowanie tożsamości serbołużyckiej i przyspieszają proces germanizacji.

  (na podst. Deutsche Welle)

  Lubię

  • Cała ta historia barbarzyńskich ataków na Serbołużyczan przez bojówki nacjonalistyczne pokazuje zboczenie wybujałego nacjonalizmu. Dlatego tępię tę zarazę na każdym kroku. Choć nie wykluczam, że stoją za tym niemieckojęzyczne przybudówki Mossadu i CIA – BND i BfV, które inwigilują niemieckich szowinistów i nimi manipulują.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowodemokratyczna_Partia_Niemiec#Pr.C3.B3by_delegalizacji_partii
   Niemniej, gdyby nacjonalizm nie był zboczony, nie daliby się bojówkarze z NPD szczuć na prawowitych mieszkańcóe tych ziem.

   Serbołużyczanie już od ponad 1000 lat żyją pod niemieckim butem. Podbił ich ziemie najpierw Heinrich I a potem ponownie katolicki zbir i morderca Geron, po tym jak otruł zaproszonych na ucztę 30 naczelników Serbołużyczan. Przez ponad tysiąc lat podlegali Serbołużyczanie zmasowanej germanizacji, a okresowo – jak w czasach III Rzeszy – masowej eksterminacji. A dzisiaj prześladowani są przez szowinistyczną swołocz.

   Lubię

   • No i byli poddawani nachalnej katolicyzacji przez co utracili swoją pierwotną pogańską świadomość a potem po reformacji doszedł jeszcze do tego wpływ protestantyzmu tak czy siak oddziaływanie obydwu dżum było ściśle powiązane z procesem germanizacji. Nachalni germanizatorzy podpierali się dżumą znad Jordanu i na odwrót. Z tego wszystkiego wynika że chyba najlepszym rozwiązaniem dla Serbołużyczan była przynależność do bloku socjalistycznego w ramach NRD, chociaż trudno powiedzieć jaki stosunek miały władze NRD do nich bo nie mam takich informacji.

    Też nie mam informacji o tym, jak traktowano Serbołużyczan w NRD. Wiem natomiast, że rekonstrukcja słowiańskiego grodu Gross Raden powstała pod koniec istnienia tego państwa. Kamień węgielny wbudowano w (orwelowskim) roku 1984, a gród/muzeum otwarto w roku 1987. Dzisiaj powoli niszczeje, gdyż Bundesrepublika obcięła finanse na utrzymanie tego muzeum.

    http://static.panoramio.com/photos/large/10946734.jpg

    opolczyk

    Lubię

 42. Życzenia na Zimowe Słońcastanie

  Znów nadchodzą święta,
  takie same jak co rok.
  Znów czarny kruk z ambony
  krzyknie -narodził sie prorok!
  Ale tym razem i racja i siła
  po naszej niech staną stronie:
  zrzućmy ciula ze schodów
  nim wlezie na tą ambonę!

  Lubię

 43. http://xportal.pl/?p=18093 – Chorwacja: Nowa siła na lewicy?

  Pod tekstem wrzuciłem taki komentarz:

  „Odnośnie komentarza Redakcji – zgadzam się z negatywną oceną praw dla homoseksualistów. Konieczny jednak jest zakaz ich prześladowania (nie ponoszą winy za to, że są homoseksualistami) z równoczesnym zakazem promowania homoseksualizmu jako czegoś „normalnego” i równoprawnego z heteroseksualizmem. Zwłaszcza należy chronić ich przed szykanami ze strony fanatyków religijnych – wyznawców religii abrahamowych (judaizm, krystianizm, islam).

  Demokracja bezpośrednia to najsilniejsza broń prostego człowieka. Jeśli zostanie wprowadzona uwolni nas spod dyktatury Brukseli, Tel Awiwu, Waszyngtonu i Warszawy (w Chorwacji spod dyktatury Zagrzebia) opanowanej przez agenturę żydo-banksterów. Fasadowej „demokracji parlamentarnej” proszę nie mylić z demokracją oddolną i bezpośrednią.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/12/17/rozsadek-i-bzdury-czyli-polska-rzeczywistosc/
  Demokracja oddolna to także obrona przed żydowskim liberalizmem i kapitalizmem.
  Niechęć Frontu Robotniczego do tzw. „prawicy” wcale nie dziwi. Kojarzy się ona (w Polsce i Chorwacji) z katolicyzmem (służenie interesom kosmopolitycznego katolicyzmu i Watykanu) i z kapitalizmem. To prawica popiera najczęściej „wolny rynek”, „prywatyzację” i żydo-kapitalizm zwalczając „lewactwo”.

  A co do patriotyzmu – czy troska o to, aby Chorwaci byli właścicielami majątku narodowego nie jest patriotyzmem? Bo według mnie znacznie lepszym niż np. obrona kosmopolitycznego „chorwackiego” katolicyzmu.”
  opolczyk

  Lubię

 44. http://polish.ruvr.ru/2014_12_17/USA-poinformowaly-o-resecie-stosunkow-z-Kuba-0014/
  Ciekawe co też banksterstwo kombinuje wobec Kuby, bo otwarcie ambasady w Hawanie i ta cała „normalizacja stosunków” śmierdzi mi tworzeniem podatnego gruntu pod wywołanie kolorowej rewolucji na Kubie jako że dotychczasowa polityka USA wobec Kuby nie odniosła rezultatów więc zastosują „miękkie oddziaływanie”? I pewnie to ma związek z ponownym zbliżeniem Kuby z tradycyjnym jej sojusznikiem od czasu przejęcia władzy przez Castro czyli Rosją i umorzeniem jej długu z czasów ZSRR.

  Zgadzam się – usraelici coś kombinują.
  opolczyk

  Lubię

  • To może być próba realizacji scenariusza libijskiego, Kadafi po upadku ZSRR właściwie zerwał współpracę z Rosją i zaczął podróżować na zachód, spotykać się tamtejszymi „przywódcami”, „politykami”, utrzymywać z nimi kontakty czy jakieś niejawne interesy z myślą że zachód się zlituje i pozwoli mu prowadzić własną politykę, jak bardzo się mylił wszyscy wiemy już od paru lat, dziś Libia właściwie nie istnieje jako państwo, tamtejszy „rząd” oraz pozostałości armii i administracji libijskiej niczego nie kontrolują, trwa wojna domowa na całego i czystki etniczne. Zachód nikomu nie pozwoli prowadzić na dłuższą metę własnej niezależnej polityki i prędzej czy pózniej stanie się celem wściekłego ataku ze strony banksterów. Z Kubą próbują tego samego, najpierw będą kokietować tamtejsze władze, zapraszać do siebie na różne konferencje i tym podobne spotkania, głaskać po ramieniu, może zaoferują współpracę w jakiejś dziedzinie, wymianę studentów czy specjalistów(czytaj: agentów), może jakiś mały kredycik, w zamian za otwarcie gospodarki na zachodnie „technologie”, „modernizację” i „restrukturyzację” przemysłu, zachodnie „inwestycje”, otwarcie kubańskiej kultury na wpływ „zachodniej cywilizacji” czyli porno, alkohol, prostytucja, ogłupiające filmy, propaganda w telewizji, radiu czy gazetach a kiedy już społeczeństwo zostanie odpowiednio urobione wtedy wywołają majdan w Hawanie wspomagany przez zagranicznych najemników wbijając nóż w plecy władzom a te nie będą mogły już nic zrobić poza co najwyżej ucieczką, i Kuba będzie banksterska.

   A ja podejrzewam, że będą próbowali w pierwszej kolejności szerzyć dywersję ideologiczną oraz spróbują kupić Kubańczyków świecidełkami i żydo-zachodnim blichtrem.
   opolczyk

   Lubię

    • List czytelnika do Paula Robertsa, opublikowany w

     http://www.paulcraigroberts.org/2014/12/19/regime-change-cuba-paul-craig-roberts/

     Chciałabym odwiedzić Kubę, póki to jeszcze jest Kuba, choć biedna, to i tak ma lepszą opiekę medyczną niż USA. Pierwszą oznaką amerykańskiej działalności gospodarczej będzie ulotnienie się starych samochodów. Na ulicach będzie jeden wielki korek, a ręcznie ciągnięte wózki pozostaną tylko wspomnieniem. Kubańskie jadłodajnie zostaną przejęte przez Burger King, Pizza Hut i Hard Rock Café. Widziałem to, jak się stało w Cancun w ciągu trzech lat. Kubańską muzykę zastąpi rap, wrzeszczenie młódek z wywieszonymi jęzorami, powtarzanie w kółko i w kółko fraz o niczym. Zostaną otwarte amerykańskie hotele wykorzystujące miejscową tanią siłę roboczą. Cała wyspa zostanie pokryta apartamentowcami, a więc (nasi) emeryci będą mogli żyć tanio, jak w Panamie. KUBAŃSKA KULTURA umrze, a znów pojawią się kasyna, narkotyki i prostytucja, i będzie tak jak było przed rewolucją. PRZEJMIEMY I ZNISZCZYMY TEN KRAJ !! tak jak zniszczyliśmy Vegas, San Francisco, Hawaje, Puerto Rico i Meksyk. CIA dobierze sobie rząd i wykorzysta Gitmo (nazwa Guantanamo w filmie Nowe Zasady Wojny) do ukarania każdego, kto ma coś przeciw, tak jak w Abu Ghraib. Chciałbym móc tam dotrzeć i ostrzec ich wszystkich, słuchać ich wspaniałej muzyki i jeść ich wspaniałe miejscowe jedzenie. Chciałbym ostrzec ich o tym, co nadchodzi.

     Lubię

 45. http://polish.ruvr.ru/2014_12_19/Podroz-do-wymierajacego-swiata-5823/
  Jeżeli rzeczywiście Gazprom zabiera i niszczy pastwiska Nieńcom pod rozbudowę infrastruktury i wydobycie gazu to jest to godne potępienia choć z drugiej strony gdyby koncerny zachodnie przejęłyby ten teren dla siebie to ich los zapewne byłby jeszcze gorszy a jeszcze z innej strony Rosja za bardzo nie ma wyboru, skądś bowiem musi brać dochody na utrzymanie tak wielkiego państwa i licznej armii czy służb inaczej dawno byłoby po Rosji i po Nieńcach też. Swoją drogą pewną rekompensatą jest darmowa edukacja dla małych narodów żyjących w Rosji.
  Natomiast to zdanie o Wałęsie jeżeli jest prawdziwe nie najlepiej świadczy o samych Nieńcach i tym co mają w głowach, widać coraz bardziej padają ofiarą nadmiernego wpływu cywilizacji.

  Rzeczywiście sytuacja Nieńców jest zła. Solidaryzuję się z nimi. Wypada mieć nadzieję, że żydo-banksteryzm padnie szybko i Rosja nie będzie tak zdana na eksploatację Natury. A wtedy ci Nieńcy, którzy chcą żyć po staremu będą mogli to robić.
  opolczyk

  Lubię

 46. http://polish.ruvr.ru/news/2014_12_24/NATO-szkoli-polskich-pilotow-w-zakresie-wykorzystywania-broni-jadrowe-5086/
  http://polish.ruvr.ru/2014_12_24/Putin-Rosja-powinna-rozszerzac-wplywy-kulturalne-na-swiecie-7854/

  http://xportal.pl/?p=18172 – Sudan Płd: Wejście Chińczyków
  Chińczycy wchodzą do Sudanu Południowego celem zabezpieczenia swoich interesów i pokrzyżowania planów USA i jego przydupasów względem Sudanu?

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fposlanka-pis-odwiedza-bojownikow-ukrainskiego-batalionu-ajdar-w-donbasie-foto – głupia pita obściskuje się z banderowcami z batalionu Ajdar, jak to o niej świadczy? Może niech lepiej im d..py da za darmo w ramach „polskiej pomocy humanitarnej” dla sił reżimu kijowskiego.

  Lubię

 47. Witam
  Mam wielką prośbę o pomoc w znalezieniu wiarygodnych źródeł które mogą mi być pomocne w zagłębienie pełnej naszej słowiańskiej historii .
  Wszystkie prawdziwe przesłania opisy bóstw.
  Proszę o pomoc
  Mój meil.. alicjanagraba. @ wp. pl
  Z góry dziękuję

  Szacunek dla naszej tradycji i naszych przodków nakazuje mówić o bogach słowiańskich a nie o „bóstwach”.
  Nasi przodkowie czcili bogów a nie bóstwa.
  opolczyk

  Lubię

 48. Witam,

  Jakiś czas temu przetłumaczyłem z rosyjskiego obszerny, demaskujący artykuł „O tak zwanych Słowiano-Aryjskich Wedach oraz o “świętej” Trójcy – Lewaszow / Hiniewicz / Trehlebov” , może przydadzą się fragmenty lub całość, zostawiam link: http://anastazja.org/saw.php

  Pozdrawiam

  Do Trehlebova nigdy nie miałem zaufania. A „Wedy” uważam za fałszywkę.
  opolczyk

  Lubię

 49. Dlatego też podesłałem ten link, gdzie jest rozpisana sprawa Trehlebova i mu podobnych krok po kroku, szereg ich fałszerstw, nieścisłości i przekrętów, opisany przez różnych ludzi. Zostawiam link, bo kiedyś może nadejść „nowa” fala ich fanatyków, a tutaj jest wszystko czarno na białym, i nie trzeba będzie tracić czasu na tłumaczenie czy polemiki.

  Pozdrawiam

  Dzięki za link. Nie zamierzam przepuścić u mnie ani jednego komentarza ew. „nowej fali” tych idiotów. Należy ich po prostu tępić, aby nie robili więcej szkód.
  Pozdrawiam.
  opolczyk

  Lubię

 50. Drogi Opolczyku, piszę tutaj, gdyż możliwość komentowania innych wpisów jest wyłączona.
  Napisałeś w najnowszym wpisie o Noworosji: „Tylko ktoś wyjątkowo załgany te zbrodnie przypisywać może powstańcom.” Znam kogoś tak załganego – pewną nauczycielkę wiedzy o społeczeństwie, zakochaną w UE. Nie mogę strawić tego, że żyjemy w czasach, w których nawet szkoła wpaja nam „jedyne i słuszne” poglądy. W domu tak samo („Nadzieja, nie obnoś się ze swoimi poglądami, bo w łeb dostaniesz na ulicy i się skończy”), a o niedorozwiniętych katolickich fanatykach, rzecz jasna ślepo zapatrzonych w zachód, już nie wspomnę…

  Pozdrawiam,
  Nadzieja.

  Nadziejo

  Wyłączenie komentarzy nie przyszło mi łatwo. Po prostu moderacja dyskusji okazała się zbyt czasochłonna i męcząca. I dlatego z ciężkim sercem komentarze zablokowałem.

  Takich załganych ludzi, jak ta nauczycielka jest w Polsce nadal o wiele za dużo. Zwłaszcza wśród katodebili jest ich ogromna większość (choć znam chwalebne wyjątki). Po tym widać zresztą jedną z najważniejszych „wartości chrześcijańskich” – hipokryzję wspieraną zaślepieniem i durnotą.
  W domu na szczęście nie mam podobnych problemów jak Ty – moje najbliższe otoczenie jest przyjazne Rosji.

  Pozdrawiam

  opolczyk

  Lubię

 51. Panie Opolczyk, dziękuję za słowa prawdy. W żadnego żyda nie wierzę, ale masa, która robi tu wpisy dałaby się za tego rasistę Jozuego i Miriam posiekać.Sekta chrześcijańska została narzucona Polsce ogniem i mieczem, ale i tak polskie wierzenia pozostały poprzez zmieszanie ich z żydowskim nalotem. To nie jest polska religia. Do niczego dobrego mojej ojczyzny nie doprowadziła. Wierzę w Matkę Naturę i Naukę i istnienie w prehistorii wysokich i prawie zawsze złych cywilizacji.One to szukały wśród ciemnoty poparcia, obiecując, grożąc, karząc.Nie ma istot metafizycznych zdolnych robić to czy tamto. Tylko my sami działamy poprzez autosugestię.

  Lubię

 52. Dzięki że pokazałeś miejsce gdzie mieszkam, razem z mieszkaniem na jednym z pierwszych zdjęć (Elektrownia) :D Zdjęcie dokładnie z przed 10 lat.

  Liked by 1 osoba

 53. http://xportal.pl/?p=19339 Adam Danek: Polska w bloku wschodnim

  Jest oczywiste, że pozycja Polski w Bloku Wschodnim była o wiele bardziej eksponowana niż obecnie. Wtedy PRL była najważniejszym krajem z wszystkich państw satelickich. Obecnie nawet w samej jewrounii III Rzydopospolita jest drugorzędnym barakiem. Nie liczą się z nią nawet tak małe baraki jak Litwa, Czechy czy Słowacja. A „lider” żydo-zachodu USrael traktuje III Rzydopospolitą jak sługusa. Nawet wiz wjazdowych parobkom z Polski nie zniesiono.
  Ponadto w czasach PRL ZSRR był rzeczywistym i pewnym gwarantem przynależności do Polski „Ziem odzyskanych”. Obecnie takiego gwaranta nie mamy.
  opolczyk

  Lubię

 54. Od dawna się zastanawiałem jaki rzeczywiście stosunek do zamachów z 11września mają władze Rosji(bo w oficjalne oświadczenia nie wierzę) i zastanawiałem się dlaczego nie powiedzieli prawdy od razu i doszedłem do wniosku że Rosja w chwili kiedy doszło do zamachów 11września była zbyt słaba na właściwą reakcję a po za tym ujawnienie prawdy wtedy niewiele by dało, był chaos informacyjny, ludzie na całym świecie nie tylko w USA byli w szoku po tym co się zdarzyło a na czym zależało banksterom a wręcz Rosja mogłaby sobie zaszkodzić,zachód propagandowo mógłby okrzyknąć ją państwem bandyckim finansującym terroryzm a ludzie będący w szoku po zamachach by w to dużo łatwiej i szybciej niż teraz uwierzyli a i unieszkodliwienie Rosji wtedy byłoby łatwiejsze. Tak więc Rosja czeka na odpowiedni moment by odpowiednio zagrać kartą 11 września. Jeżeli Rosja zdecyduje się na ujawnienie prawdy o tych zamachach to będzie to całkowity koniec jakiejkolwiek współpracy między USA a Rosją i jeszcze większą eskalację konfliktu między nimi a z drugiej strony będzie to poważny cios w nadszarpnięty wizerunek USA na arenie międzynarodowej, zwiększy też zaufanie do Rosji na zachodzie szczególnie wśród tej części społeczeństwa która nie akceptuje oficjalnej wersji zamachów podawanej przez rząd i uczyni z nich naturalnego sojusznika Rosji.
  Po za tym 11września nie był jedyny, były jeszcze zamachy w Londynie, Madrycie oraz wiele innych pomniejszych(Norwegia, Boston a ostatnio Francja) którymi Rosjanie też mogą zagrać do tego dochodzi jeszcze sprawa finansowania terroryzmu na całym świecie przez zachód(co dotknęło również Rosję) o czym Rosjanie dobrze wiedzą ale też nie mówią tego wprost z oczywistych względów tak więc ujawnienie prawdy o 11września może spowodować lawinę która zmiecie z powierzchni ziemi i tak już sypiącą się w gruzy oficjalną narrację „globalnej wojny z terrorem”.

  Lubię

 55. Drogi Opolczyku, pragnę się z Tobą podzielić żartem, który na Facebooku opublikowało Towarzystwo Przyjaźni Polsko Rosyjskiej :)
  Rozmawia dwóch przyjaciół o polityce na świecie:
  – Co tam nowego?
  – Ukraina prowadzi wojnę z Rosją.
  – I jak wygląda sytuacja?
  – Ukraina straciła 2 mln obywateli, półwysep Krym, kilkanaście helikopterów i samolotów, kilkaset wozów opancerzonych i czołgów, kilkadziesiąt tysięcy zabitych żołnierzy i w perspektywie 2 przemysłowe obwody chcą się odłączyć
  – A co z Rosją?!
  – A Rosja jeszcze nie wkroczyła.

  Nadzieja.

  Lubię

  • Droga Nadziejo

   Dziękuję Ci za komentarz i znaleziony w sieci „żart”. W rzeczywistości ów „żart” jest najkrótszym jaki znam, aczkolwiek obiektywnym opisem tego, co od roku dzieje się na Ukrainie i w Noworosji.
   Najistotniejszym – i oczywiście prawdziwym (wbrew bredniom antyrosyjskiej propagandy) stwierdzeniem jest: „A Rosja jeszcze nie wkroczyła”.
   I nie wkroczy! Bo nie ma potrzeby. Prędzej czy później wybuchnie na Ukrainie anty-majdan. A wtedy Patroszenko/Waltzman i reszta tej swołoczy będzie wiać gdzie pieprz rośnie.

   W ramach rewanżu ze ten prześwietny, odpowiadający rzeczywistości „żart” polecam Tobie poniższy filmik – bajkę o marionetkach politycznych.
   Opisuje ona podobnie rzetelnie polską rzeczywistość, jak ów „żart” opisuje Ukrainę i brak interwencji Rosj.

   Lubię

 56. Dobrze że jednak piszesz Andrzeju z kolejarsko-kluczborskim pozdrowieniem Jarek

  Ano – piszę Jarku…
  Trudno jest milczeć, gdy tyle dzieje się wokół.
  opolczyk

  Lubię

 57. http://xportal.pl/?p=19476 Rosja: Marsz Antymajdanu
  Jeśli chodzi o zamach w Charkowie to mogła być to robota samej junty aby mieć pretekst do dalszych represji na prorosyjskiej ludności cywilnej za „terroryzm” i sprzyjanie „separatystom”, być może junta boi się też jakichś masowych buntów lub nawet powstania zbrojnego to też naprędce tworzy pretekst po przez zamachy do wprowadzenia stanu wojennego celem bezkarnej pacyfikacji buntującego się społeczeństwa ale to tylko moje dywagacje.
  Natomiast jeśli chodzi o klęskę armii ukraińskiej i jej olbrzymie straty w Donbasie to jest jeszcze jedna przyczyna o której się nie mówi a mianowicie armia ukraińska to nie tylko Ukraińcy ale w dużej mierze również inne narodowości zamieszkujące Ukrainę, w tym Węgrzy, Słowacy, Rumuni, Białorusini, no i przede wszystkim Rosjanie których dużo jest też wśród wojskowych wyższego szczebla oraz spora liczba umiarkowanych Ukraińców. No i ci a przynajmniej ich część traktowała i traktuje tą wojnę jako nie swoją sprawę, bowiem zostali do niej przymuszeni to jest raz, dwa; nie byli do niej przygotowani, trzy; nie mieli przecież zamiaru strzelać do własnych rodzin, rodaków, sąsiadów stąd tak niskie morale, brak chęci do walki, masowe dezercje, przechodzenie na stronę powstańców, ucieczka do Rosji, wrogość wobec banderowskich oddziałów ochotniczych i gwardii narodowej czy nawet na poziomie dowództwa potajemne przekazywanie powstańcom informacji wywiadowczych różnego rodzaju czy celowe niewykorzystywanie szans które dawało im początkowa dezorganizacja, słabość, mała liczebność i brak uzbrojenia armii powstańczych(vide: podejrzane nieostrzelanie przez ukraińską artylerię uciekającej kolumny wojsk powstańczych ze Słowiańska).

  Przemex – też podejrzewam, że bomba w Charkowie to sprawka banderowskiej junty.
  opolczyk

  Lubię

 58. http://xportal.pl/?p=19524 Niemcy: One way ticket
  http://xportal.pl/?p=19517 Ukraina: Broń z Emiratów Arabskich? Banksterstwo znalazło sposób na dostarczanie broni na Ukrainę, nie wypada im dostarczać broni oficjalnie i bezpośrednio bo wyszliby zbytnio na agresorów dążących do eskalacji konfliktu co jeszcze bardziej zniszczyło by ich i tak już nadwątlony wizerunek więc pozwolili swoim bliskowschodnim sojusznikom-marionetkom na dostawy broni na Ukrainę, czekać tylko kiedy zostaną podpisane kolejne umowy na dostawy broni z innymi państwami półwyspu arabskiego. Dzięki takiemu posunięciu zachód w razie czego będzie mógł zwalić winę na państwa arabskie-kozły ofiarne a sam umyje ręce, no bo co złego to nie my prawda?

  Jak do tej pory to powstańcy ogromną większość broni zdobywali na ukrach banderowcach. Jeśli więc tamtych dozbroją szabas-goje z Emiratów to i ta broń kiedyś dostanie się w ręce powstańców. Nie ma złego co by na dobre nie wyszło.
  opolczyk

  Lubię

  • Swoją drogą to niczego super nowoczesnego raczej nie dostaną a najwyżej zalegający w magazynach dawno już nieużywany sprzęt i to za grube pieniądze a że część z tej broni a nawet większość się dostanie w ręce powstańców, zepsuje się zanim jeszcze dojedzie na pole bitwy czy jakiś przedsiębiorczy a zarazem biedny Ukrainiec sprzeda ją na czarnym rynku co się już dzieje jest raczej pewne. :)

   Lubię

 59. http://xportal.pl/?p=19568 Hiszpania: Aresztowania bojowników Donbasu

  To robota agentury żydo-banksterów. Ale w Hiszpanii gotuje się. Nastroje znaczniej bardziej radykalne i anty-NATO-wskie niż u nas. Jeszcze trochę i zaczną się aresztowania popleczników NATO.
  opolczyk

  Lubię

 60. Panie Opolczyk-trudno zostawic swoj komentarz.

  Wiem o tym. Ale ze względów rodzinnych, zdrowotnych i czasowych zablokowałem komentarze. Po prostu brak mi czasu, sił i zdrowia na moderowanie dyskusji. Ważne komentarze można zostawiać w tej „zakładce”.
  Jeśli chce Pan u mnie promować brednie „wolnejpluskwy” pomylił Pan adresy. Tomka (admina „wolnejpluskwy”) znam od kilku lat. To użyteczny idiota, jeśli nie coś gorszego.
  opolczyk

  Lubię

 61. Przepraszam,wlasnie odkrylem jak zostawic wiadomosc (komentarz?!)
  Jakis czas temu publikowal pan tekst Tomasza Zielinskiego „Slazoki(Slonzoki)”.Pragne pare
  zdan napisac poniewaz on mnie jako Polaka razi.Dla mnie wydzwiek tego tekstu wpisuje sie
  w dzialalnosc tych na slazku ktorzy przy pomocy chazarii („niemcow”) chca wmowic swiatu
  o istnieniu narodowosci slazkiej (podobnie obecnie dzieje sie z ukraina-nigdy nie istniejacy
  narod wmawia sie swiatu o jego istnieniu).
  Pana pasja sa slowianie,skoro tak to pan dobrze wie gdzie przebiegala granica slowian.Tak
  wiec nie powinien pan pozwalac szarlatanom publikowac oglupiajace teksty.Czytam pana i
  odnosze wrazenie ze jest pan Polakiem o korzeniach slowianskich.Z wypocin Zielinskiego
  wynika ze Slask istnieje od tysiecy lat.Na szczescie mamy opracowania historykow na ten
  temat.W domu posiadamy miedzy innymi opasly tom Feliksa Konecznego -uznanego historyka
  -„Dzieje Slaska”.Autor drobiazgowo opisuje ta historie-nie miejsce tutaj na omawianie tego
  dziela.Wystarczy powiedziec ze starsza kraina od Slaska jest poznanske (wielkopolska).
  Kiedy wlasnie rozwijala sie cywilizacyjnie wielkopolska to tereny Slaska porastaly lasy.Ten
  fakt potwierdzaja geolodzy ze wlasnie dlatego (ze istnialy lasy)Slask obfituje w wegiel.
  Kiedy zaczelo brakowac ziemi poznaniakom poczeli rabac lasy i w ten sposob przesuwali sie
  na poludnie.Nastepnie to dluga historia krwawych wojen ze szwabami i Czechami tez.

  Tomasz Zieliński nikomu nie wmawia istnienia „narodu śląskiego”. Stwierdza tylko, zgodnie z prawdą, że Ślązacy to potomkowie prastarego plemienia słowiańskiego – Ślężan. Tylko tyle i aż tyle.
  Ukraińcy są narodem. To potomkowie Rusinów z Rusi Kijowskiej – starej jak państwo Piastów. Zrezygnowali z nazwy Ruś jak podejrzewam tylko dlatego, aby nie mylono/utożsamiano Ukrainy-Rusi i Ukraińców-Rusinów z Rosją i Rosjanami (po rosyjsku „rosyjski” to właśnie „ruski”). Rosja i Ukraina odwołują się do tradycji Rusi Kijowskiej.

  Na Konecznego natomiast proszę się u mnie nie powoływać. On nie był „uznanym historykiem” a tępogłowym doktrynerem i ideologiem udowadniającym np., że najlepszą cywilizacją był zbrodniczy i totalitarny na przestrzeni wielu wieków katolicyzm nazwany przez niego „cywilizacją łacińską”. Dla mnie wymysły tego katodebila nie mają żadnej wartości historycznej.
  opolczyk

  Nie zapominajmy i o tym, że Morawianie panowali na Górnym i Dolnym Śląsku już w końcu IX w.

  Admin

  Lubię

 62. http://pl.sputniknews.com/swiat/20150228/62283.html – Kadyrow: morderstwo Niemcowa zorganizowały zachodnie służby specjalne
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150228/62864.html – Rosyjski program telewizyjny TVC zademonstrował nagranie z kamery, zrobione podczas zabójstwa polityka Niemcowa
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150228/60916.html – Putin: zostanie zrobione wszystko, aby zabójcy Niemcowa byli ukarani
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150228/57154.html – Komitet Śledczy Rosji: zabójstwo Niemcowa może stać się świętą ofiarą
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150228/55986.html – Zabójstwo Niemcowa: możliwa jest każda wersja
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150228/55305.html – W Moskwie został zabity polityk Borys Niemcow
  Jak dla mnie to ewidentna robota zachodnich specsłużb, cel? Kompromitacja Rosji na arenie międzynarodowej, dalsza demonizacja Putina, przygotowanie gruntu pod ewentualną „kolorową rewolucję” po przez podgrzewanie i radykalizowanie nastrojów wśród „opozycji”, odwracanie uwagi zachodniej opinii publicznej od działań ich własnych rządów. Niemcow dla Putina właściwie żadnego znaczenia nie miał, nie był w stanie mu zagrozić w żaden sposób a że zachód od dłuższego czasu pożytku już z niego większego nie miał to też zabito go w taki prowokacyjny sposób celem zrobienia z niego „męczennika” za „wolność i demokracje”, to bowiem dla zachodu opłacało się w tym momencie najbardziej niż dalsze inwestowanie w kogoś kto i tak nie miał szans na dojście do władzy.

  http://pracownia4.wordpress.com/2015/03/01/zabojstwo-niemcowa-putin-juz-3-lata-temu-ostrzegal-przed-dokladnie-tego-typu-operacja-pod-falszywa-flaga/

  Admin

  Lubię

 63. Czy jest to faktem że Niemcow był rodzimowiercą?

  Mój znajomy Łotysz dowiedział się że zestrzelony autobus 13 stycznia kolo Wołnowachy, przewoził właśnie ludzi którzy w większości byli słowiańskimi rodzimowiercami. Nie wszyscy, ale z tego co mi powiedział większość. Oczywiście Noworosjanie zostali oskarżeni o ten bestialski zamach.

  Niemcow był Jewrejem. Rzekomym „rodzimowiercą” był nacjonalista Światosław Swierel, o którym pisał ACB.
  opolczyk

  Lubię

 64. A gdyby Niemcow był rodzimowiercą to by dopiero Czesio miał pożywkę! A tak biedny musiał wymyślić coś nowego aby zaistnieć w przestrzeni medialnej i wyróżnić się z szeregu wściekle ujadających na Putina choć sądzę że przy jego bujnej wyobraźni nawet z Niemcowa zrobiłby rodzimowiercę gdyby tego wymagał interes jego mocodawców. Ten facet jest chory od nienawiści do Rosji a to chyba tylko dlatego że Rosja jest wielka, niezależna i prowadzi własną politykę nie oglądając się na nikogo a w szczególności na takich podszczekujących jak Czesio a Polska jest zniewolona, ograbiona ze wszystkiego i robi za chłopca na posyłki dla zachodu i widząc że kariery w żaden inny sposób w obecnej politpoprawnej Polsce nie zrobi jak tylko na podsycaniu rusofobii to też dołączył do awangardy szczujących na Putina. A te jego „proroctfa” o rozpadzie Rosji to może sobie w dupę wsadzić, marzy mu się rozbita Rosja pod polskim butem gdzie on będzie wraz z tymi swoimi „wolnymi ludzikami” główne skrzypce grał, ale na to jest za głupi i za cienki w uszach tak więc stołka w strukturach władzy jego wymarzonego „międzymorza” z Polską dominacją mieć nie będzie.

  http://xportal.pl/?p=19636 „Zviezda”: To Prawy Sektor zabił Niemcowa
  „Rosyjska telewizja „Zviezda” podaje, że za zabójstwo „lidera rosyjskiej opozycji”, demoliberała Borysa Niemcowa odpowiedzialny jest Prawy Sektor lub były herszt UNA-UNSO, Dmytro Korczynskij. „Zviezda” powołuje się na korespondenta z Odessy, Grigorija Kwasniuka, przekonując, że „jasne jest chyba, że był to cios skierowany w Rosję jako całość”, a przywódcy neobanderowców wzywali niedawno do ataków terrorystycznych w Rosji, w tym w Moskwie.”

  Banderowcy są do tego zdolni co już pokazali nie raz, niemniej sądzę że byli raczej wykonawcami wyroku który zapadł daleko na zachodzie, dzięki temu zachód jest kryty, w razie czego zwalą winę na „Prawy Sektor”.

  Lubię

 65. Czesio zasługuje na taczkę ale najlepiej taką wysmarowaną gównem…
  A jeśli chodzi o chodzi o tą gadkę szmatkę Brzezińskiego to sądzę że dla banksterów sytuacja zabrnęła już za daleko i w zdecydowanie złym dla nich kierunku więc sądzę że teraz będą przechodzić pomału z ostrego szczucia i nagonki na Rosję do swego rodzaju kokietowania Rosji i Putina starając się mu przyznać rację przynajmniej w niektórych sprawach tym samym starając się złagodzić postawę Rosji ale w taki sposób aby im samym to nie zaszkodziło, odpowiedzialność poniosą co najwyżej marionetki polityczne. Oczywiście od czasu do czasu poszczekają na „złego Putina” aby nie wyszli na kolaborujących „reżimem Putina” ale sądzę raczej że teraz będą chcieli powrócić do sytuacji sprzed Majdanu, wojny domowej i będą się próbowali z Rosjanami dogadać proponując podział stref wpływów czy władzy, coś jak nowa Jałta ale czy tym razem Rosjanie po takich przeżyciach będą chcieli rozmawiać z agresorami to trudno powiedzieć.
  Może się to wydać dziwne ale po tym co powiedział Brzeziński sądzę że najbliższą farsę wyborczą wygrają jednak Platfusy bo jeżeli by banksterzy nadal dążyli by do wciągnięcia Rosji do wojny to raczej w ich interesie było by dojście do władzy agresywnych i znacznie bardziej antyrosyjskich Pisuarów także utrzymają platfusów przy władzy bo tym łatwiej będzie przejść do „prorosyjskiej” retoryki tym bardziej że przez agenturę typu Michałkiewicz i spółka są agenturalność wobec Rosji ale to tylko moje zdanie. :)

  Lubię

  • „W swoim gniewie tak strasznie się pan Szubert zatracił, że dzisiaj zamiast nadal udawać Słowianofila i pisać Blog POLSKI pisze blog Antybiałczyński. Poświęca wiele uwagi i mocy twórczej zwalczaniu poglądów i osoby niszowego blogera Białczyńskiego zamiast zająć się słusznym zwalczaniem NWO, światowym banksterstwem, Ameryką i panią Merkel albo ostatecznym rozwiązaniem kwestii Żydowskiej.”

   W sumie p. Białczyński zapodał świetny pomysł, dlaczego nie stworzyć bloga o tejże nazwie i tam dementować kłamstwa? Bo szczerze mówiąc upolitycznienie bloga związaną z wiarą i kulturą, podzielne przez nienawiść jest szczerze mówiąc biedne.

   Białczyński uprawia szkodliwą antypolską i antysłowiańską propagandę. Dlatego demaskowanie go jest propolskie i prosłowiańskie.
   opolczyk

   Lubię

 66. http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/lord_rothschild_ostrzega,p1029277593
  Rothschild przemówił…
  „Lord Jacob Rothschild ostrzegł inwestorów, że świat pogrążony jest w najniebezpieczniejszej sytuacji geopolitycznej od czasów II wojny światowej.

  78-letni przewodniczący RIT Capital Partners, trustu zarządzającego 2,3 miliardami funtów, w sprawozdaniu rocznym przestrzegł członków, że obecnie celem firmy będzie ochrona kapitału akcjonariuszy, a nie krótkoterminowe zyski.

  Rothschild napisał, że „sytuacja geopolityczna z jaką mamy do czynienia jest tak groźna jak za czasów II wojny światowej” i stworzyła „trudną sytuację gospodarczą” w której inwestorzy powinni być ostrożni.

  Rothschild, którego partnerami biznesowymi są Warren Buffett i Henry Kissinger, zrzucił winę na „chaos i ekstremizm na Bliskim Wschodzie, rosyjską agresję i ekspansję oraz osłabioną Europę zagrożoną przerażającym bezrobociem, w dużej mierze spowodowanym przez brak reform strukturalnych w wielu krajach, które są częścią Unii Europejskiej.”

  „RIT jest popularny wśród prywatnych inwestorów dzięki jego doskonałym wynikom i jego konserwatywnemu podejściu do ochrony kapitału”, zauważa Richard Dyson z The Telegraph. Rothschild i jego córka Hannah wspólnie są właścicielem udziałów o wartości około 160 mln funtów.”

  „Ostrzeżenie Rothschilda nastąpiło po raportach z Forum Ekonomicznego z Davos, podczas którego w styczniu okazało się, że bogaci kupują tajne kryjówki w odległych miejscach w celu uniknięcia problemów społecznych i ewentualnych zamieszek.”

  „Ekonomista Robert Johnson trafił na czołówki gazet, gdy ujawnił, że „zarządzający funduszami na całym świecie… .kupują lądowiska i gospodarstwa w miejscach takich jak Nowa Zelandia, ponieważ uważają, że potrzebują miejsca gdzie mogli by uciec.”

  Lubię

  • Przyznam się szczerze, że wypowiedź Rothschilda zaskoczyła mnie, zwłaszcza obwinianie Rosji o „agresję”. Ale to takie ichnie „zaklinanie rzeczywistości”. Przecież „najwyższy kapłan” NWO nie powie – to my jesteśmy agresorami i okupantami.
   Ważniejsze jest to co on mówił o „osłabionej Europie zagrożonej przerażającym bezrobociem”.
   Jest to przyznaniem się do fiaska sankcji i nagonki na Rosję. To Rosja powinna być „osłabiona” i „zagrożona przerażającycm bezrobociem”. A nie „postempowa” jewrounia. Ciekawi mnie co banksterska swołocz teraz wymyśli.
   Zbliżają się ciekawe czasy, cholernie ciekawe czasy…

   Lubię

   • Problem w tym że oni sami stoją za tą „najniebezpieczniejszą sytuacją geopolityczną od czasów II wojny światowej” a straszą nią innych, te „zagrożenia” o których oni mówią są albo wyssane z palca(„rosyjska agresja”), albo istniejące już ale wyolbrzymione w celach wiadomych lub stworzone przez nich jak „chaos i ekstremizm na Bliskim Wschodzie” czy „osłabiona Europa zagrożona przerażającym bezrobociem” spowodowanym rzekomo przez brak „reform strukturalnych” choć to te „reformy” doprowadziły do tej sytuacji obecnie. Takie słowa z jego ust śmierdzą hipokryzją, obłudą, fałszem daleka i jest to jak wiadomo część planu straszenia ludzkości globalnym i wyolbrzymionym kryzysem którego autorami są głównie oni oczywiście celem nakłonienia ludzkości do poparcia kolejnej fali „koniecznych reform” tym razem na skalę globalną które zaowocują powstaniem światowego rządu celem oczywiście uporządkowania sytuacji stworzonej potajemnie przez nich.

    Przemex
    O tych wypowiedziach „lorda” napiszę dzisiaj w nocy oddzielny tekst. „Lord” żydo-globalista zasługuje na to.
    opolczyk

    Lubię

  • Banksterzy i ich doradcy tacy jak Brzeziński mają zawsze dwie prawdy jedną tą oficjalną, załganą czyli gówno prawdę przeznaczoną dla motłochu zapodawaną w mediach głównego ścieku oraz prawdę nieoficjalną, rzeczywistą, przeznaczoną tylko dla wtajemniczonych mających pojęcie o rzeczy, czasem wymieszaną z dezinformacją w różnych proporcjach, zapodawaną od czasu do czasu właśnie przez niszowe mało poczytne media, czasem brukowce lub w jakiś inny bardziej subtelny sposób na przykład po przez produkcje hoolywodzkie celowo tworzone często w konwencji science fiction aby zaprogramować widza że to co dzieje się w filmie na pewno nie dzieje się w rzeczywistości i że wszystko jest w porządku, możemy spać spokojnie a rząd o nas dba i krzywdy nam nie zrobi lub umieszczanie dziwnej symboliki tu i ówdzie, niech pospolity oglądzacz, słuchacz, czytacz sam wybiera. Jest to robione oczywiście z wielu powodów, po pierwsze dezorientuje się w ten sposób społeczeństwa i zwiększa chaos informacyjny przez co ludzie nie są w stanie już poprawnie zidentyfikować co jest prawdą a co nie, po drugie bawią się z ludzkością w ten sposób obserwując często zabawne reakcje ludzi w ten sposób badając też poziom skretynienia, po trzecie celem badania skuteczności rozpowszechnianej przez nich propagandy, jeżeli zdecydowana większość nie jest w stanie wychwycić celowo zapodanej między wierszami prawdy skupiając się bardziej na bredniach i mało istotnych sprawach to oznacza że kontrolowany przez nich kompleks medialno-edukacyjny sączący w umysły ludzi propagandę działa świetnie a oni mogą spać spokojnie.

   Lubię

 67. http://pl.sputniknews.com/swiat/20150310/98727.html Putin ujawnił szczegóły przyłączenia Krymu do Rosji
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150310/99048.html Zachód nie da sobie rady z konfrontacją z Rosją
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150310/98166.html „W mrocznym świecie imperium jest Pan użytecznym idiotą lub ciężarem”
  http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20150310/98435.html Globalna alternatywa BRICS
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150310/99838.html Zbigniew Brzeziński: USA powinny zagwarantować, że Ukraina nie wstąpi do NATO
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150310/99130.html Philip Hammond oskarżył Putina o niszczenie porządku światowego
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150310/98636.html Ławrow: Moskwa odpowie na wzmożoną aktywność NATO
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150310/98338.html Ukraina znacznie zwiększy zakup nowego uzbrojenia
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150310/98074.html Finlandia nie widzi możliwości dla armii UE
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150309/97262.html Merkel poparła ideę stworzenia armii UE
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150310/97459.html Kijów: powstańcy sformowali zdolną do działań bojowych armię Noworosji
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150309/96821.html Rosja ratyfikowała porozumienie ws. utworzenia banku BRICS
  http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20150309/96143.html Rosyjski kredyt dla Cypru. Putin zatwierdził obniżenie stopy procentowej do 2,5%
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150308/92629.html Zabójstwo Niemcowa: Zaur Dadajew przyznał się
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150308/94563.html Dadajew przyznał się do współudziału w zabójstwie Borysa Niemcowa [ZDJĘCIA]
  http://pl.sputniknews.com/polityka/20150308/93875.html Chang: Moskwa i Pekin blisko stworzenia „osi Niedźwiedzia i Smoka”
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150308/94397.html Media: ukraińska mobilizacja poniosła fiasko w obwodzie odeskim i w Nikołajewie


  Przemex – dzięki za przegląd ważnych informacji!
  opolczyk

  Lubię

 68. Bardzo długi artykuł, ale analiza faktów dla niektórych może być porażająca.
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/01/17/holokaust-slowian/
  Fragment:
  UWAGA! Nie należy w żadnym wypadku zapominać, o wymordowaniu kolejnych 10 milionów(!) Rzeczpospolitan w 3 falach głodu 1921–1923, 1932–1933 i 1946–1947 (Wikipedia) oraz ok. 15 milionów poległych podczas pierwszej wojny światowej (Rzeczpospolitanie byli wcielani do armii wszystkich trzech zaborców, bo poza Rosją wszystkie narody słowiańskie były pod okupacją, a działania wojenne toczyły się na terenie Rzeczpospolitej powodując ogromne straty również w ludności cywilnej). Wszystko to oznacza, że w latach: 1914-1947 wymordowano w bestialski sposób 50 milionów Rzeczpospolitan (obecnie na terenie Rzeczpospolitej żyje ok. 110 mln ludzi). Potem oddano ich w niewolę stalinizmu, by wykończyć psychicznie tych, którzy przeżyli.

  Należy tu ponownie zwrócić uwagę, że WSZYSTKIE (!) państwa Słowiańskie zostały poddane komunistycznemu terrorowi, nie było od tego żadnego(!) wyjątku. Z państw niesłowiańskich w Europie pod komunistyczny reżim poddano tylko NRD, Węgry i Rumunię. Dziwnym zbiegiem okoliczności te kraje są historycznie najbardziej zeslawizowane ze wszystkich krajów europejskich. A poza Europą Chiny i Mongolię… Czyli podsumowując, były to dokładnie te same państwa, które poniosły najwięcej ofiar w drugiej wojnie światowej (poza Mongolią, która akurat trafiła między ZSRR, a Chiny). Dziwnym zbiegiem okoliczności, granica między kapitalizmem, a komunizmem w Europie pokrywa się praktycznie dokładnie z granicą między Słowianiami, a nie-Słowianami. Te same narody, który najpierw bestialsko wymordowano, teraz miały dogorewać i stać się niewolnikami. I to oczywiście znów jest przypadek i „zrządzenie losu”.

  Puenta
  Narodowi, który dał podwaliny pod całą współczesną kulturę europejską, perską, hinduską i semicką, zawsze był ochroną i buforem przed najeźdźcami z zewnątrz, należało zadać cios ostateczny, by już nigdy się nie podniósł. A dlaczego? By już nigdy nie zagroził niewolniczej doktrynie: Divide et impera!

  UWAGA! W komentarzach proszę powstrzymać się od treści antyżydowskich (antysemicki oznacza głównie antyarabski). To, że część Żydów jest jaka jest, to nie znaczy, że atakować można wszystkich. To tak jakby atakować Polaków, za to że ich rząd wysyła do Iraku czy Afganistanu wojska do znęcania się nad Muzułmanami.

  za:http://wspanialarzeczpospolita.pl/2015/01/17/holokaust/

  Niestety link podany powyżej nie działa (mam nadzieje że tylko chwilowo) Cześć artykułów można znaleźć tu: http://kodczasu.pl/viewtopic.php?p=72635#72635


  Świętobor – dziwię się, że dałeś się na ten tekst nabrać. Przecież w ogromnej większości to bzdury i propaganda.
  opolczyk

  Lubię

 69. Ostatni wątek o holokauście, zamiast pisać kilka stron lepiej napisać adres do źródła czyli:
  wspanialarzeczpospolita.pl/2015/01/17/holokaust/

  I warto dać komentarz autorowi, który bierze tą pracę na poważnie i jawnie, czyli cała sprawa związana z lingwistyką.
  Ostatni piątek, autor prowadził wykład we Wrocławiu. z m.in. w.w. tematu.

  Ja osobiście wolę go nie czytać w ogóle.

  Lubię

  • Proszę o korektę ostatniego zdania, albo usunięcie, bo ostatnie zdanie dotyczy bloga Białczyńskiego.

   Wrzucam ten komentarz jako korektę.
   Także uważam, że nie ma sensu czytać tamtego bloga.
   opolczyk

   Lubię

 70. Trochę wieści ze świata…
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150311/102735.html Krym byłby gotowy jeszcze raz przyłączyć się do Rosji
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150311/104098.html Fiński dziennikarz: Ukraina – to „całkowity chaos, krzyki, pogróżki”
  http://pl.sputniknews.com/polityka/20150312/108126.html Czechy posądziły trzech rosyjskich dyplomatów o szpiegostwo – W Polsce jest polowanie na „ruskich agentów” to i Czechy nie chcą być gorsze….
  http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20150312/106981.html Ukraina może zostać wydalona z WNP za długi
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150311/106382.html USA wyślą na Ukrainę samoloty bezzałogowe i pojazdy opancerzone
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150311/105043.html Analityk Fox News: trzeba „zabić jak najwięcej” Rosjan – Kolejny paralityk wzywa do masowego mordowania Rosjan, czy aby to nie podlega pod nawoływanie do ludobójstwa? Gdyby coś takiego powiedział Putin to światowe media wyłyby pod niebiosa!
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150311/104407.html Rozmieszczenie sił NATO w pobliżu granic Rosji pociągnie za sobą konsekwencje
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150311/104098.html Fiński dziennikarz: „Zbyt łatwo jest oskarżać o wszystko Rosję”
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150311/101440.html Dadajew odwołał przyznanie się do współudziału w zabójstwie Niemcowa
  http://xportal.pl/?p=19766 Ukraina: Nie mamy przemysłu – Zaiste korupcja na Ukrainie ma bardzo konkretne imię człowieka który powinien siedzieć w więzieniu a mianowicie Petro Poroszenko.
  http://xportal.pl/?p=19763 Ukraina: Żydzi ratują Jarosza

  Dzięki Przemex – wrzuciłem to do ostatniego wpisu.
  opolczyk

  Lubię

  • Witam

   Czy jest jakaś szansa na prywatny kontakt z Tobą, Opolczyk ? Masz jakiegoś maila może, bo nijak nie mogę się tutaj połapać gdzie takowy kontakt zdobyć ?

   Wysłałem Ci maila kontaktowego.
   opolczyk

   Lubię

 71. Garść linków odnośnie powyższego filmu:
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150315/120916.html Putin rekomendował Janukowyczowi, aby nie wyjeżdżał z Kijowa w lutym 2014 roku
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150315/120665.html Putin: Rosja postanowiła działać po wybuchu nacjonalizmu na Krymie
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150314/117223.html Film dokumentalny „Krym. Droga do ojczyzny” pokaże historię „uprzejmych ludzi”
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150315/121101.html Putin o Krymie: dopuszczano możliwość postawienia w stan gotowości sił jądrowych
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150315/121249.html Putin: Rosja nie wprowadzała wojsk na Ukrainę
  I tu jeszcze jeden:
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150315/122922.html Putin: Zachód za wszelką cenę nie chciał dopuścić do przyłączenia Krymu do Rosji

  Lubię

 72. „Zostałem wychowany (przez ojca) w nienawiści wobec bolszewizmu i – co tu ukrywać – wobec Rosji jako takiej. Rosji gorszej niż Niemcy, od wieków barbarzyńskiej i zbrodniczej, wrednej, pazernej, ciągle dybiącej na sąsiadów. Wyciągniętą „do przyjaciół Moskali” rękę Adama Mickiewicza uciąłbym bez wahania (…)
  Rodaków ględzących o „słowiańskim braterstwie” między Lechitem a Rusem uważam za renegatów lub pożytecznych idiotów…” – dokładnie identyczny problem jest z moją rodziną i otoczeniem, zostali wychowani w nienawiści do Rosjan i socjalizmu, co by nie zrobiła Rosja to dla nich imperializm, kto by nie rządził w Rosji to dla nich dyktator a Rosja to państwo totalitarne, Rosja dla nich tylko zabiera i niczego nie daje a zachód jest cacy. Nawet jak powiedzą coś krytycznego wobec zachodu to półgębkiem i niechętnie, zachód to dla nich wzór do naśladowania a jak jest zle to tylko w Polsce bo tu rządzą „złodzieje, komuchy i ruska agentura” i w Rosji bo tylko tam może być zle, często słyszę komentarze typu „tylko w rusach tak może się dziać nie w państwie cywilizowanym”, to już nie jest tylko zwykła niewiedza, to jest już zaślepienie, fanatyzm, nienawiść, agresja, kompleksy, przejawiająca się wypowiedziami typu „niech ten skurwysyn(Putin) w końcu zdechnie” lub „czemu mu ktoś trucizny do żarcia nie dosypie”, tutaj fakty, argumenty, dowody nie mają znaczenia bo tu decydują emocje nie zdrowy rozsądek i logiczne myślenie. Ci ludzie nadal myślą kategoriami z czasów Rosji carskiej czy stalinowskiego ZSRR, dla nich Rosja się nie zmieniła a nawet jest jeszcze gorsza niż była i wiecznie czyha na „biedną Polskę”. Ogromna rolę gra tutaj niestety wychowanie katolickie połączone z ogłupianiem się jakimiś „proroctwami” o zniszczeniu Rosji i „Polsce od morz do morza”, błędna, fałszywa interpretacja historii w szkołach, propaganda medialna podsycająca jedynie tą nienawiść, nie wspomnę też o wpływie rodziny gdzie nienawiść wysysana jest z mlekiem matki i przekazywana z pokolenia na pokolenie, gdzie rodzice już małemu dziecku kreują obraz „złego ruskiego” wbijając już od małego do głowy propagandę i fałsz. A to wszystko jest wykorzystywane sprytnie przez okupanta naszego kraju w antyrosyjskiej nagonce.

  Masz rację z kk w kontekście rusofobii. Obecnie rebe Rydzyk bardziej szczuje na Rosję niż zionzeitung GW Szechtera. Katolactfo od wieków marzy o „nawróceniu” Rosji. Ja sam byłem zaślepionym rusofobem i antykomuchem. W 5 klasie podstawówki, gdy do programu wszedł j. rosyjski razem z Dankiem K protestowaliśmy przeciwko „rusyfikacji”! Rosyjskiego celowo na złość nauczycielce (oj jaki byłem durny) nie uczyłem się. Na początku lat 70-tych z Markiem S wyrwaliśmy w parku miejsckim tablicę ku czci Nikołaja Rigaczyna i wrzuciiśmy ją do rowu melioracyjnego. A w obozie internowanych w Nysie proponowałem założenie paramilitarnych oddziałów do „selektywnego odstrzału komunistów”. A jednak z tego wszystkiego wyleczyłem się. Niestety obawiam się, że wielu takich jak ja nie znajdzie się…
  opolczyk

  Lubię

  • Też do niedawna byłem rusofobem i antykomuchem choć nawet wtedy nie podobały mi się na przykład pomysły z usuwaniem pomników żołnierzy radzieckich i nawet wtedy uważałem ZSRR za zwycięzcę tej wojny między innymi z uwagi na straty jakie ponieśli w tej wojnie i uważałem że mimo wszystko należy się im jakiś szacunek i że Rosjanie mają prawo do dumy z tamtego zwycięstwa. Bo jakby nie było główny ciężar prowadzenia działań wojennych spoczywał na barkach Armii Czerwonej, to ona wiązała najwięcej doborowych i najlepiej wyszkolonych sił Wehrmachtu i SS i to Armia Czerwona złamała potęgę armii niemieckiej i ją wykrwawiła zmuszając do odwrotu i a dopiero wtedy ruszyła ofensywa z zachodu kiedy wiadome było że III Rzesza nie wygra już wojny i to na froncie wschodnim wojna była najbrutalniejsza bo stosowano tam taktykę spalonej ziemi stosowaną najpierw przez wycofującą się Armię Czerwoną a potem przez wycofujących się Niemców. Więc z tego tytułu należy się Rosjanom szacunek, oczywiście w wojnie brały udział też inne narody i z racji poniesionych strat im też należy się szacunek ale dziś niestety o ogromnych stratach jakie poniosły narody słowiańskie w tej brutalnej wojnie się nie mówi lub celowo się historię fałszuje nawet wkład Polaków w zwycięstwo na nazistowskimi Niemcami jest deprecjonowany co zawdzięczamy sterowanym z zachodu „rządom”. I nawet jeżeli Rosjanie mieli w stosunku do nas Polaków jakieś przewiny do 600 tysięcy żołnierzy radzieckich którzy zginęli na ziemiach polskich wyzwalając jej spod władzy III Rzeszy dawno ten dług spłaciło więc cała ta rusofobia jest kompletnie nieuzasadniona, jest do wyrzucenia w kosz i co więcej biorąc pod uwagę to co obecnie się dzieje wokół sprawy Rosji jest nawet skrajnie niebezpieczna.
   A teraz coś odnośnie ostatniego tekstu:
   http://englishrussia.digart.pl/galerie/13404/Perly_technologiczne_z_ZSRR/7.html#galeria
   I kto powiedział że ZSRR była zacofana technologicznie?

   Jeszcze odnośnie języka rosyjskiego, szkoda że w szkole za mojej kadencji już go nie uczyli, teraz by się przydał, bo ten anglosaski bełkot uważany obecnie nie wiadomo czemu za nowoczesny i uniwersalny język globalizującego się(czytaj: totalitaryzującego) świata jakim powinien się posługiwać prawdziwie nowoczesny i postempowy kosmopolita i jewropejczyk uchodzący za prawdziwego przedstawiciela światłej antykultury zachodniej/globalnej a w rzeczywistości będący językiem niewolników banksterskich nigdy mi do głowy wchodzić jakoś za specjalnie nie chciał. Także na przekór naszym anglosasko-żydowskim okupantom uczmy się języka rosyjskiego! Choć może być też chiński jak ktoś woli i ma do tego głowę :)

   Lubię

 73. Witajcie, zapraszam do wzięcia udziału w pierwszej polskiej konferencji przeciwko Mind Control i Elektronicznemu terroryzowaniu.
  Więcej szczegółów pod linkiem: https://stopzet.wordpress.com/stop-mind-control-29-marzec-wroclaw/

  Szanowni Państwo,

  28 i 29 marca br spotka się we Wrocławiu w celu zawiązania oficjalnie zarejestrowanego stowarzyszenia grupa polskich ofiar kontroli umysłu. Poszukaliśmy się w Internecie a zjednoczyli po serii programów o tematyce mind control w NTV. Skontaktowało się z nami już ponad 100 osób a liczba ta stale rośnie.

  Wybraliśmy nazwę STOPZET czyli Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom, gdyż porównanie naszych historii oraz zebrane przez nas dowody wskazują, że jesteśmy królikami doświadczalnymi w prowadzonych od kilku lat w Polsce tajnych eksperymentach na rzecz wojska i służb specjalnych a finansowanych w całości przez UE i NATO. Mamy wszelkie podstawy by twierdzić, że testowane są na nas najnowocześniejsze technologie broni neuronowej takie jak: zdalne sterowanie behawioralne, syntetyczna telepatia, inżynieria snu itp.

  Są to bardzo brutalne metody ingerujące w naszą fizjologię, emocje i procesy kognitywne, niejednokrotnie z całkowitym pogwałceniem naszej wolnej woli. Wiele osób zostało podłączonych do superkomputerów i jest monitorowanych przez 24 godziny na dobę przy pomocy radiolokacji satelitarnej. Wielu z nas jest dodatkowo kontrolowanych przez grupy stalkerów rekrutowanych wśród naszych sąsiadów i znajomych przez służby specjalne.

  Sprawy te otacza całkowita zmowa milczenia, programy badawcze są prowadzone pod silną osłoną kontrwywiadowczą, zaś wszelkie skargi i pozwy oddalane, nierzadko z pominięciem obowiązujących procedur sądowych. Najczęstszym finałem prób nagłośnienia tego nieludzkiego traktowania jest wizyta w psychiatryku – czasem z zastosowaniem spektakularnych środków przymusu – i etykietka „schizofrenii paranoidalnej”.

  Dzięki tej ciszy wokół naszego cierpienia Polska wyrasta na potentata w projektowaniu, testowaniu i wdrażaniu środków masowej kontroli populacji. Nasze państwo stawia na współpracę pomiędzy uczelniami i instytutami badawczymi a firmami zbrojeniowymi, tworzy różnorakie platformy i klastry innowacyjne oraz wykorzystuje ogromny dorobek naszych naukowców specjalistów od cybernetyki, sztucznej inteligencji, robotyki i elektroniki by zapewnić sobie dobrą pozycję na rynkach światowych w dziedzinach takich jak: radiolokacja i wszelkie techniki radarowe, urządzenia walki radioelektronicznej, broń mikrofalowa, laserowe systemy broni skierowanej energii, laserowe systemy broni nieśmiercionośnej, wszelkie systemy monitorujące za pomocą platform bezzałogowych (czyli popularne drony), wieloczujnikowe systemy zdalnego monitorowania funkcji życiowych człowieka , technologie RFID i smart dust, itd.>

  Inwestujemy duże pieniądze w oczekiwaniu miliardowych zysków w imię nowej światowej ideologii, którą streszcza triada: inwigilacja=kontrola=bezpieczeństwo.

  Dzisiaj zniewolenie elektroniczne postulowane w Agendzie Transhumanizmu dotyka w POlsce jeszcze niewiele osób, ale nasi europejscy partnerzy – stowarzyszenia EUCACH i STOPEG, organizatorzy pierwszej Europejskiej Konferencji o Ukrytym Uporczywym Nękaniu, jaka odbyła się w Brukseli 20 listopada 2014 – mówią o paru milionach „podłączonych” tylko na Starym Kontynencie.

  O tym, jakie zagrożenia niosą ze sobą najnowsze, skrzętnie ukrywane przed ogółem technologie, chcemy porozmawiać 29 marca we Wrocławiu na seminarium zorganizowanym przez NTV z udziałem Mojmira Babáčka, najlepszego znawcy tej problematyki w Europie Środkowej oraz naszych przyjaciół ze Stopegu i Eucachu.

  Przedstawimy sytuację ofiar kontroli umysłu w Europie, ze szczególnym uwzględnieniem Czech i Polski. Przede wszystkim jednak podzielimy się z Państwem naszą unikalną wiedzą i doświadczeniem pierwszych więźniów elektronicznego łagru Europa. Opowiemy jak się żyje w interfejsie z maszyną ze świadomością nieustannej inwigilacji i co to robi z człowiekiem, jego życiem i bliskimi. Będzie też możliwość sprawdzenia za pomocą specjalnych detektorów, czy przypadkiem nie jesteśmy już „on-line”, gdyż wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że zostali już objęci zdalnym sterowaniem.

  Szczególne zaproszenie kierujemy do tych, którzy chcieliby jeszcze brać sprawy polskie w swoje ręce. Pomożemy im zrozumieć, jakimi środkami dysponuje dziś władza, żeby im w tym skutecznie przeszkodzić i spróbujemy wskazać zauważone przez nas luki w systemie totalnej inwigilacji.

  Ta pułapka jeszcze się nie zatrzasnęła, ale nikt nam nie odda przyszłości, musimy o nią zawalczyć sami. Proponujemy datę i miejsce: 29 marca we Wrocławiu. Bądźcie z nami!

  NTV: http://niezaleznatelewizja.pl/?p=3160

  STOPZET: https://stopzet.wordpress.com/

  https://www.facebook.com/stopzet

  Mojmir BABACEK:

  https://stopzet.wordpress.com/2015/03/17/trzy-drogi-ujawniania-tajemnicy-otaczajacej-fakt-istnienia-technologii-kontroli-umyslu/

  dr Rauni-Leena KILDE:

  NOWOCZESNE tortury i mechanizmy kontroli, WADY praw człowieka oraz prywatności

  Gang Stalking:

  https://stopzet.wordpress.com/2015/03/13/czym-jest-gang-stalking-zorganizowane-osaczenie/

  EUCACH: https://eucach.wordpress.com/

  STOPEG: http://www.stopeg.com/

  Krzysiek,

  Otrzymałem już pocztą elektroniczną informację o tym seminarium, a nawet jego program. Powiem tak: nie mam za grosz zaufania do Zagórskiego z „niezależnejtv”. Zbyt często łapałem go na sianiu bzdurnych dezinformacji. Zagórski w „programie” seminarium zapomniał podać, o której godzinie będzie miał przeszkolenie przez oficera Mossadu jak ma prowadzić „niezależną” aby kontrolować umysły oglądaczy. Przecież to albo użyteczny idiota, albo wtyka i dezinformator udający „niezależnego”.
  opolczyk

  Lubię

  • Zdajesz sobie sprawę jaki trudny jest to temat w kraju w którym eksperyment mind control rozgrywa się w bardzo zaawansowany i powszechny sposób, z bardzo dużą ilością aktywnych sługusów oraz psychopatów, „cieszących się chwilą” gdy mogą popatrzeć na podskakującego w bólach „schizofrenika wykastrowanego z prywatnych emocji, uczuć, myśli”, a co dopiero gdy mogą mu to włączać z takim natłokiem myśli, że nie wie co się dookoła dzieje.

   Janusz jako jedyny emituje na swoim kanale materiały demaskujące te praktyki, jest to w moim odczuciu niezwykle ważne i odważne. Nie znam go wystarczająco by móc sobie pozwolić coś o nim powiedzieć. Jako iż mam spore doświadczenie, dostrzegam pewne sytuacje w których Janusz także mógłby być „VIP’em” o których mówiła Rauni Leena Kilde, gdzie nie spojrzeć, nawet na kandydatów na Prezydentów, tam także sa pewne symptomy świadczące o Mind Control, jednak brak o tym świadomości w społeczeństwie, aby ktoś mógł ukierunkowywać zachowanie, myśli i w którym momencie, w której konkretnie milisekundzie to się dzieje, jaki jest schemat ich działania, manipulacji podprogowej. Oni nie ujawniają się z tym by nas uświadomić o swojej ingerencji, do czasu aż cel coś osiągnie by mu to odebrac, lub wykorzystać do swoich celów bez świadomości, kiedy chcą przełączają osobowość na totalnie kontrolowaną, aby ośmieszyć temat. Mówię to z pełną odpowiedzialnością, że tak właśnie robią, nie ma w tych słowach ani odrobiny przesady, to jest bardzo silne sterowanie, jakby ktoś odcinał przewód między rozumem a świadomością, stajesz się myślącym robotem, myślisz o tym co umysł usłyszy, jak zaprogramują w transie, poruszają nami jak Avatarem z filmu Davida Camerona, dzięki tech. Remote Motor Control, gesty mogą zdefiniować elektronicznie i powielać bez przerwy że oszaleć można.

   Ktokolwiek by nam nie pomagał, warto go wspierać. Półprawdy stają się wyraźne i kontrastują w oczach przebudzonych, więc nie ma obawy bo prędzej czy później serce i oko poznania się otworzą u większości, ludzie wrócą do swojego naturalnego środowiska jeszcze liczniej niż obecnie ;)

   Janusz zbyt często umiejętnie wrzuca w jego audycjach kłamstwa. Przez to jest niebezpieczny. Niby demaskuje różne sprawy, ale przemyca podstępne dezinformacje. Nie dla mnie takie towarzystwo.
   opolczyk

   Lubię

   • Zagórski i ten jego „obiektywizm” poraża, krytykuje co prawda zachód choć nie dość zdecydowanie i czasem pewne sprawy rozmydla, a z drugiej strony upiera się że lepiej aby Ukraina była „bliżej Polski, Europy i cywilizacji zachodniej/łacińskiej” bo rzekomo Rosja i jej rzekoma polityka imperialna i militaryzm nam zagraża, więc albo gościu ma niewłaściwe dane albo celowo pieprzy głupoty. W każdym razie takich „niezależnych” telewizji jak ta Zagórskiego w ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się multum, ktoś powie: „dobrze, nowe niezależne inicjatywy, projekty powstają jak grzyby po deszczu, w końcu coś się zmienia na lepsze!” Ale to tylko pozory bo gdyby się przyjrzeć tym wszystkim „niezależnym mediom” i tym podobnym inicjatywom z bliska to się okaże że sieją propagandę w taki czy inny sposób, mają podejrzaną przeszłość lub są powiązani z establishmentem i w większości przypadków szkoda czasu na oglądanie czy słuchanie tego badziewia.

    Lubię

    • A wracając do tematu, z jakim się tu pojawiłem, co proponujesz w takim przypadku, skoro wszyscy chowają głowy w piasek i udają że problemu nie ma, wszystkie drogi prowadzą do psychuszek i eksperymentów z psychotropami tzn ciąg dalszy kastracji emocji ale farmakologicznie nasz budżet to refunduje za pieniądze obywateli. Swoją drogą czy aby przypadkiem diagnoza schizofrenii paranoidalnej nie powstała na potrzeby eksperymentów z kontrola umysłu na nieświadomych obywatelach? Objawy identyczne podobne, wszystkim każe się mówić że leki pomogą, że lekarz, że on wie co robi i pomaga, ale to jest śpiewka powtarzana przez wyprane, nijakie „osobowości” epoki patrzydła i patologii emitowanej w tym pudle, przewrotności czyli prawda kłamstwem i odwrotnie. Gdy już wkomponują się w system, fanatycznie walcza przeciwko indywidualnie myślącym, przebudzającym się ze snu na jaki zapadła dawna cywilizacja Wedrussów nie podejmując walki z ciemnymi. Dlaczego Ci oprawcy nie chcą wstać? liczebnością, agresją, nękaniem, iluzją chcą zwalczać tych którzy wcielili się aby coś zmienić, schizofrenie wmawiają i różne inne choroby, słyszą to co chcą usłyszeć, a nie chcą poczuć prawdę taką jaka jest na prawdę. Gdzie jest błąd?

     Krzysiek – sprawę naturalnie należy nagłaśniać, ludzi należy uświadamiać i informować, ale do tej informacyjnej działalności należy dobierać ludzi, którzy nie sieją dezinformacji. Zagórski często gada tak, zwłaszcza w kontekście Rosji i Ukrainy, jakby był na żołdzie Rockefellera. I to go całkowicie dyskredytuje.
     opolczyk

     Lubię

    • Przemex, gdy bandyci uchwalili ustawę 1066
     http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1066
     o pacyfikowaniu Polaków obcymi siłami Zagórski bredził, że to jest robione pod Rosję – czyli że rosyjskie siły porządkowe mogą pacyfikować Polaków. A to było robione pod Mossad, jewrounię, USrael i NATO.

     Bredził też, że część „suwerenność” Polska oddała głównie jewrounii. A przecież Polska nie ma ani odrobiny suwerenności – jest zniewolonym jewrobarakiem, pod żydowską okupacją.
     Dla mnie to ewidentny dezinformator.

     Lubię

 74. Witam w Jare Gody ! Wszystkiego dobrego .

  dostałem korespondencję od załganej szczekaczki avaaz – warto jednak zachować ją, jako materiał dydaktyczny . Tym razem dotyczy ona Syrii.

  W tym linku jest obraz ekranu z oryginalnym meilem z widocznymi pogrubieniami tekstu.

  http://screenshooter.net/100600475/ehkigcb

  Zaglądnęłem na stronę podpisania petycji – licznik niezorientowanych ( sporo z Pl ) goni jak szalony.

  John Tye – Avaaz
  09:07 (2 godziny temu)

  do mnie

  Drodzy przyjaciele,

  syryjskie siły powietrzne właśnie zrzuciły bomby z chlorem na dzieci. Ich małe ciałka dusiły się na szpitalnych noszach. Lekarze powstrzymywali łzy wiedząc, że nie mogą im pomóc.

  Dziś mamy szansę powstrzymać te morderstwa przez ustanowienie strefy zakazu lotów.

  USA, Turcja, Wielka Brytania, Francja i inne kraje rozważają utworzenie strefy bezpieczeństwa w północnej Syrii. Doradcy Obamy przychylają się do tego pomysłu, jednak prezydent obawia się braku publicznego poparcia dla sprawy. Dlatego pojawiamy się my.

  Dajmy mu sygnał. Nie chcemy przecież świata, w którym patrzy się bezczynnie na dyktatora zrzucającego w środku nocy bomby chemiczne na własnych obywateli. Oczekujemy podjęcia działania.

  Jeden z działaczy organizacji humanitarnych powiedział: „Chciałbym, by świat mógł zobaczyć to, co widziałem na własne oczy. Ten widok zostaje z Tobą do końca życia.” Pokażmy, że światu zależy na ratowaniu ludzkiego życia. Podpisz apel o strefę zakazu lotów:

  https://secure.avaaz.org/pl/syria_safe_zone_loc/?bfqjyhb&v=55626

  Asad nie po raz pierwszy stosuje broń chemiczną przeciwko swoim obywatelom. Ostatni atak miał miejsce zaledwie w kilka dni po tym, jak Rada Bezpieczeństwa ONZ potępiła używanie tego rodzaju broni. Rada zagroziła dalszymi sankcjami, jeśli Syria złamie zakaz. I to właśnie się stało!

  Ustanowienie strefy bezpieczeństwa przy wsparciu USA, Turcji, Wielkiej Brytanii, Francji i innych rządów to krok nie tylko w stronę powstrzymania rzezi ludności cywilnej, ale i złagodzenia konfliktu w ogóle. To nie doprowadzi Zachodu do kolejnej wojny. Eksperci podkreślają, że wojsko syryjskie nie będzie w stanie przełamać strefy.

  Dopóki Asad ma kontrolę nad przestrzenią powietrzną, dopóty będzie myślał, że wojnę wygrywa się wymuszaniem posłuszeństwa bombardowaniami. Ale jeśli wyrazimy swoje poparcie dla strefy zakazu lotów, to może się zakończyć. Pokażmy Obamie, że chcemy bezpieczeństwa dla ludności cywilnej. Przyłącz się do apelu:

  https://secure.avaaz.org/pl/syria_safe_zone_loc/?bfqjyhb&v=55626

  210 tysięcy zabitych, 50% Syryjczyków zmuszonych do opuszczenia swoich domów. 36% szpitali i 4000 szkół zniszczonych. Te liczby mówią same za siebie. Nasza społeczność od lat mobilizuje się dla Syryjczyków walczących o przetrwanie. Zróbmy to znowu. Teraz!

  Z nadzieją,

  John, Mais, Nick, Alice, Rewan, Wissam i Ricken wraz z całym zespołem Avaaz

  Dowiedz się więcej:

  Sześć ofiar ataku chemicznego sił rządowych w Syrii (Rzeczpospolita)
  http://www.rp.pl/artykul/755490,1186745-Szesc-ofiar-ataku-chemicznego-sil-rzadowych-w-Syrii.html

  215 518 zabitych. Krwawy bilans wojny, o której świat zapomniał (TVN24)
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/wojna-w-syrii-215-tysiecy-zabitych-w-syrii,524332.html

  Kolejne ataki chemiczne w Syrii? (The Guardian, tekst w j. angielskim)
  http://www.theguardian.com/world/2015/mar/17/fresh-allegations-of-chlorine-gas-attacks-in-syria

  Gdy świat nie patrzy, Syria wznawia ataki bombowe (Yahoo News, tekst w j. angielskim)
  http://news.yahoo.com/syria-escalates-barrel-bomb-attacks-world-attention-shifts-025623788.html

  Czy USA razem z Turcją stworzą strefę zakazu lotów? (Bloomberg View, tekst w j. angielskim)
  http://www.bloombergview.com/articles/2014-12-01/will-us-and-turkey-create-a-syria-safe-zone

  Fala ataków bombowych w Syrii (Human Rights Watch, tekst w j. angielskim)
  http://www.hrw.org/news/2014/07/30/syria-barrage-barrel-bombs

  Syria w sytuacji bez wyjścia? (Atlantic Council, tekst w j. angielskim)
  http://www.atlanticcouncil.org/blogs/menasource/syria-the-policy-cul-de-sac

  Avaaz.org to 41-milionowa społeczność, która upewnia się, że to przekonania ludzi na całym świecie decydują o decyzjach naszych przywódców(„Avaaz” w wielu językach oznacza „głos” lub „piosenkę”). Członkowie Avaaz są obywatelami wszystkich krajów na ziemi, nasz zespół pracuje w 18 krajach i na 6 kontynentach, w 17 językach. Przeczytaj o największych kampaniach Avaaz tutaj, obserwuj nas na Facebooku lub Twitterze.

  Ta wiadomość została wysłana na adres xxxxx@gmail.com. By zmienić swój adres email, język czy inne informacje, skontaktuj się z nami korzystając z tego formularza. By zrezygnować z subskrypcji, wyślij nam maila na unsubscribe@avaaz.org lub kliknij tutaj.

  Gracjusz

  Do mnie wcześniej przychodziły maile od Avazzu ale przekierowałem je do spamu i mam spokój.
  Jak dobrze wiesz ataki bronią chemiczną w Syrii to prowokacja USraela – bandyci szukają pretekstu do ataku na Asada. Dostarczajłą więc broń chemiczną terrorystom z tzw. „opozycji” a winę zwalają na prezydenta Syrii. Rosja i Chiny i tak zablokują rezolucję o strefie zakazu lotów.
  Avaaz to żydo-banksterska agentura.
  opolczyk

  Lubię

 75. Jak widać propaganda antysyryjska ma się dobrze i wkroczyła na nowy poziom, teraz o wybuch wojny i jej ofiary oskarża się Assada i jego rząd chociaż to nie on wojnę wywołał, a winę za wszystkie zbrodnie przypisuje się jemu i jego wojskom jednocześnie milcząc na temat zbrodni popełnianych przez „rebeliantów”. Sukinsyny wracają do starego zgranego sposobu oskarżania Assada o wyssane z palca zbrodnie wojenne bo scenariusz z interwencją militarną pod pretekstem walki z „państwem islamskim” się nie powiódł.

  A odnośnie przełamywania monopolu informacyjnego żydo-szczekaczek: http://xportal.pl/?p=19943 UE: Propagandowy atak na Rosję

  Lubię

 76. Z tą nacjonalizacją Banku Rosji to mogą być plotki, choć jak to już w życiu bywa czasem nawet w plotkach jest odrobina prawdy, szczególnie biorąc pod uwagę to co działo się z rublem w tym roku coś zapewne jest na rzeczy. Istnieje też teoria że Putinowi na rękę był spadek wartości rubla, dzięki temu mógłby zastąpić obecną rosyjską walutę kontrolowaną przez Bank Centralny nowym rublem emitowanym przez rząd z pominięciem Banku Centralnego a opartym na złocie, gazie, ropie lub innych towarach, których Rosja ma w brud, ale to tylko teorie…

  A teraz nieco ciekawostek z dziedziny rosyjskiej wojskowości, ciekawe co na to jankesi?
  Nowy czołg Armata, ponoć będzie zaprezentowany na defiladzie 9 maja…
  http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&cad=rja&uact=8&ved=0CDMQFjAF&url=http%3A%2F%2Fzmianynaziemi.pl%2Fwiadomosc%2Frosjanie-wkrotce-zaprezentuja-swoj-nowy-czolg-t-14-armata&ei=sWQQVd-UPInOOq-_gdAD&usg=AFQjCNF5x3T30_B_NiHoKB2_wRKwnewyZg

  Nowy rosyjski samolot transportowy PAK TA na razie w fazie prototypowej…
  http://interia.hit.gemius.pl/hitredir/id=dwA70IM7FNmk47LrlJupcrbu.tNkdbstj1DObMdDUzj.H7/url=http%3A%2F%2Fnt.interia.pl%2Fraport-wojna-przyszlosci%2Flotnictwo%2Fnews-pak-ta-rosyjski-samolot-transportowy-nowej-generacji%2CnId%2C1701748%3Fparametr%3Dembed_tyt_zdj_lead

  Oba projekty mają być odpowiedzią na amerykańską flotę lotniskowców zdolnych do natychmiastowego działania w dowolnej części świata, dzięki PAK TA Rosjanie będą mogli przerzucić dowolne siły w dość krótkim czasie w dowolne miejsce na ziemi. To w połączeniu z systemem rosyjskich baz tworzonym obecnie w krajach sojuszniczych wraz z modernizacją floty, szczególnie łodzi podwodnych może mocno pomieszać jankesom szyki.

  Przypomnę w tym miejscu, że to Rosjanie pierwsi na świecie skonstruowali super szybkie torpedy „Szkwał”. Były one nawet dziesięciokrotnie szybsze od ówczesnych torped na uzbrojeniu żydo-zachodu. Dopiero niedawno Niemcy wyprodukowali własne podobne torpedy Barracudy. Ale to Rosjanie pierwsi opanowali zastosowanie zjawisko superkawitacji do budowy torped.
  No i na międzynarodową stację kosmiczną żydo-zachód lata obecnie Sojuzami.
  http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/sojuz-zadokowal-do-miedzynarodowej-stacji-kosmicznej-na-pokladzie-pierwsza-wloszka,150431,1,0.html
  Bo usraelskie rakiety wybuchają tuż po starcie, a promy kosmiczne to muzealny złom.
  http://wiadomosci.dziennik.pl/nauka/artykuly/473734,usa-bezzalogowa-rakieta-nasa-antares-eksplodowala-po-starcie-wideo.html
  opolczyk

  Lubię

 77. Mam to w głębokim poważaniu. Prawda się obroni.
  Wpierw będą cię ignorować , później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, na końcu dopiero wygrasz.
  Mahatma Gandhi (1869-1948)

  Lubię

  • Świętobor

   Sara Wagenknecht w każdym jej wystąpieniu w podobny sposób jeździ po Merkel i USraelu jak po burych sukach. Z tego jest znana. I z tego, że ciągle kłuje Merkel w oczy, że ona i jej ekipa służą interesom oligarchii finansowej na szkodę Niemiec i Niemców. No i od zawsze potępia usraelski imperializm.
   Partia Die Linke znana jest z tego, że jest jedyną partią agenturalnego Bundestagu, której przedstawiciele nie jeżdżą na zloty Bilderbergów. I jest jedyną frakcją szpiclowaną przez „niemiecką” (na usługach żydo-banksterów) bezpiekę.

   „Überwachungsaffäre: Verfassungsschutz bespitzelte Linke schärfer als gedacht”
   (Afera „podsłuchowa”: urząd ochrony konstytucji szpiclował lewicę ostrzej niż myślano”
   http://www.spiegel.de/politik/deutschland/ueberwachungsaffaere-verfassungsschutz-bespitzelte-linke-schaerfer-als-gedacht-a-812060.html

   Skandal tej afery polega na tym, że szpiclowani byli parlamentarzyści z partii Die Linke. Choć oficjalnie to parlament nadzoruje bezpiekę. A tymczasem ona szpicluje parlamentarzystów. Którzy powinni ją kontrolować.
   Tak wygląda „demokracja” w niemieckim jewrobaraku.

   Lubię

 78. http://kontakt24.tvn24.pl/sg/wiwatowali-i-witali-reporterzy-24-relacjonuja-jak-polacy-przyjeli-us-army,162268.html
  Przemarsz wojsk krzyżackich przez Polskę… ups… przepraszam, amerykańskich…
  Zwykły cyrk dla głupiutkiego tłumu, podejrzewam że ten konwój został skierowany przez Polskę celowo bo przecież mogliby ten złom po cichu przerzucić drogą powietrzną lub morską i po kłopocie ale woleli zrobić wiochę aby miejscowa ludność myślała że zaoceaniczny „sojusznik” rzeczywiście o nas dba. Bo Putin tych bojowników o pseudowolność i gównokrację na pewno się nie przestraszy…

  Przemex
  w Siedlcach była tylko grupka ok. 10 dzieciaków spędzona na „powitanie”. Reszta to byli zwykli przechodnie, którzy nie mogli przejść przez ulicę i dlatego stali. W jednym ujęciu na pierwszym filmiku było widać kompletnie puste chodniki wzdłuż przejazdu, żadnych tłumów wiwatujących usraelitom. Co było naiistotniejsze w Siedlcach – korek na skrzyżowaniu. To był główny „efekt” tego przejazdu złomu made in USrael.
  opolczyk

  Liked by 1 osoba

  • Sądzę że liczyli na jakiś większy rozgłos i efekt co mogliby pokazać w mediach i maksymalnie rozdmuchać ale się przeliczyli, milionowych tłumów wiwatujących na cześć „wyzwolicieli” jak nie było tak nie ma i nie będzie, co najwyżej „powiwatuje” jankesom paru naiwnych, kilku gorących wielbicieli i trochę dzieciaków z miejscowych szkół położonych mniej więcej w pobliżu trasy przejazdu… :)

   Lubię

 79. http://xportal.pl/?p=20026 Iran: Potępienie Arabii Saudyjskiej
  Bliskowschodnie marionetki banksterów rzuciły się na Jemen jak hieny na padlinę? Widać zależy im na ponownym zainstalowaniu swojej marionetki u władzy albo jest to kolejna zaprojektowana wojna celem coraz szerszej destabilizacji bliskiego wschodu.

  Lubię

 80. http://pl.sputniknews.com/opinie/20150328/178663.html Raport: ponad 2 mln osób zabito podczas operacji USA na Bliskim Wschodzie
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150329/183866.html Media: Jarosz zagroził mieszkańcom Donbasu „łagodną ukrainizacją”
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150329/183427.html Wybuch w Odessie został zakwalifikowany jako atak terrorystyczny
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150329/183189.html DWN: USA mogą „zrezygnować” z Poroszenki na rzecz Kołomojskiego
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150328/182857.html Belavia ogłosiła, że może przestać latać na Ukrainę
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150328/182746.html Huffington Post: amerykański konwój w UE wskazał na zacofanie USA
  http://pl.sputniknews.com/polityka/20150328/182042.html Huffington Post: amerykański konwój w UE wskazał na zacofanie USA
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150328/180502.html Analitycy: ranking Putina spowodowany efektywnym zarządzaniem
  http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20150328/180998.html „Córka” Gazpromu w 2015 roku ułoży pierwsze kilometry rurociągu Siła Syberii
  http://pl.sputniknews.com/polska/20150328/181402.html UJ odwołał spotkanie ambasadora FR w Polsce ze studentami
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150328/180951.html Minister finansów ChRL: Chiny popierają decyzję Rosji ws. wejścia do AIIB
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150328/179647.html Dziewczyna pilota rozbitego A320 poinformowała, że chciał on „zmienić system” – A może koleś nie miał „depresji” ale padł ofiarą któregoś z usraelskich tajnych programów podobnych MKUltra?
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150328/179038.html Media: decyzje kadrowe w Kijowie podejmuje nie Poroszenko, a ambasada USA
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/177757.html Zakłady obronne USA gotowe są inwestować w przemysł obronny Ukrainy
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/176793.html Opinia: Rosja nie wyda dyspozytorów oskarżonych o spowodowanie katastrofy prezydenckiego samolotu
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150328/179196.html Komitet Śledczy FR: naruszeń podczas kierowania lotem samolotu Kaczyńskiego nie było
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/176030.html Westinghouse na Ukrainie: zagrożenie na skalę światową
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/174618.html Poroszenko przyszedł z bronią na spotkanie z przedstawicielami USA
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/175315.html Ukraińska faszystowska organizacja werbuje bojowników w Europie
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/174938.html Opinia: Ukrainę czeka dyktatura albo rozpad. Być może nawet krwawy
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/174751.html Al-Asad: USA próbowały zamienić Syrię w marionetkę
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/174368.html W sprawie zabójstwa Niemcowa pojawił się kolejny świadek
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/174180.html Al-Asad: sankcje przeciwko Rosji to próba osłabienia kraju od wewnątrz
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150326/173024.html Rosja zbuduje bazę wojskową w Syrii
  http://pl.sputniknews.com/polityka/20150326/170440.html Putin: Rosja odpowiednio zareaguje na wszelkie zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego
  http://pl.sputniknews.com/polityka/20150326/169862.html Putin o próbach powstrzymywania Rosji: z nami takie sztuczki nie przejdą
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150326/167626.html Testy nowej rosyjskiej rakiety balistycznej powiodły się
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150325/164962.html De facto oligarchowie podzielili Ukrainę na własne republiki oligarchiczne
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150325/163864.html WSJ: Chiny prowadzą mądrą grę ściągając na swoją stronę sojuszników USA
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150325/163327.html Ukraina: na krok przed bankructwem
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150325/162546.html Ławrow: Rosja jest zainteresowana pogłębieniem współpracy z Ameryką Południową
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150325/162047.html Poroszenko usunął Kołomojskiego ze stanowiska gubernatora
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150324/161217.html Masowe demonstracje górników na Ukrainie z powodu niewypłacania pensji
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150324/158671.html Clark o „rosyjskim zagrożeniu”: na mapie Europy widać, kto komu zagraża

  Lubię

 81. http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/eksperci_przyznaja_iz,p969040278
  No i upadł mit giełdy…

  Od kiedy zająłem się na poważne geopolityką i spiskiem banksterów od wtedy wiedziałem, że giełda to żydowskie oszustwo. Jest narzędziem żydobanksterów do manipulacji rynkiem i pieniądzem, służy do okradania nie-żydów, do wywoływania kryzysów i wpędzania w bankructwo tych, których chcą za grosze wykupić. No i jest narzędziem do przejmowania na własność poprzez wykupu akcji wszystkiego, czym „handluje” się na giełdzie.
  opolczyk

  Lubię

Dodaj komentarz

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s