248 thoughts on “Zostaw ważną wiadomość

 1. Garść linków odnośnie powyższego filmu:
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150315/120916.html Putin rekomendował Janukowyczowi, aby nie wyjeżdżał z Kijowa w lutym 2014 roku
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150315/120665.html Putin: Rosja postanowiła działać po wybuchu nacjonalizmu na Krymie
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150314/117223.html Film dokumentalny „Krym. Droga do ojczyzny” pokaże historię „uprzejmych ludzi”
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150315/121101.html Putin o Krymie: dopuszczano możliwość postawienia w stan gotowości sił jądrowych
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150315/121249.html Putin: Rosja nie wprowadzała wojsk na Ukrainę
  I tu jeszcze jeden:
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150315/122922.html Putin: Zachód za wszelką cenę nie chciał dopuścić do przyłączenia Krymu do Rosji

  Lubię

 2. „Zostałem wychowany (przez ojca) w nienawiści wobec bolszewizmu i – co tu ukrywać – wobec Rosji jako takiej. Rosji gorszej niż Niemcy, od wieków barbarzyńskiej i zbrodniczej, wrednej, pazernej, ciągle dybiącej na sąsiadów. Wyciągniętą „do przyjaciół Moskali” rękę Adama Mickiewicza uciąłbym bez wahania (…)
  Rodaków ględzących o „słowiańskim braterstwie” między Lechitem a Rusem uważam za renegatów lub pożytecznych idiotów…” – dokładnie identyczny problem jest z moją rodziną i otoczeniem, zostali wychowani w nienawiści do Rosjan i socjalizmu, co by nie zrobiła Rosja to dla nich imperializm, kto by nie rządził w Rosji to dla nich dyktator a Rosja to państwo totalitarne, Rosja dla nich tylko zabiera i niczego nie daje a zachód jest cacy. Nawet jak powiedzą coś krytycznego wobec zachodu to półgębkiem i niechętnie, zachód to dla nich wzór do naśladowania a jak jest zle to tylko w Polsce bo tu rządzą „złodzieje, komuchy i ruska agentura” i w Rosji bo tylko tam może być zle, często słyszę komentarze typu „tylko w rusach tak może się dziać nie w państwie cywilizowanym”, to już nie jest tylko zwykła niewiedza, to jest już zaślepienie, fanatyzm, nienawiść, agresja, kompleksy, przejawiająca się wypowiedziami typu „niech ten skurwysyn(Putin) w końcu zdechnie” lub „czemu mu ktoś trucizny do żarcia nie dosypie”, tutaj fakty, argumenty, dowody nie mają znaczenia bo tu decydują emocje nie zdrowy rozsądek i logiczne myślenie. Ci ludzie nadal myślą kategoriami z czasów Rosji carskiej czy stalinowskiego ZSRR, dla nich Rosja się nie zmieniła a nawet jest jeszcze gorsza niż była i wiecznie czyha na „biedną Polskę”. Ogromna rolę gra tutaj niestety wychowanie katolickie połączone z ogłupianiem się jakimiś „proroctwami” o zniszczeniu Rosji i „Polsce od morz do morza”, błędna, fałszywa interpretacja historii w szkołach, propaganda medialna podsycająca jedynie tą nienawiść, nie wspomnę też o wpływie rodziny gdzie nienawiść wysysana jest z mlekiem matki i przekazywana z pokolenia na pokolenie, gdzie rodzice już małemu dziecku kreują obraz „złego ruskiego” wbijając już od małego do głowy propagandę i fałsz. A to wszystko jest wykorzystywane sprytnie przez okupanta naszego kraju w antyrosyjskiej nagonce.

  Masz rację z kk w kontekście rusofobii. Obecnie rebe Rydzyk bardziej szczuje na Rosję niż zionzeitung GW Szechtera. Katolactfo od wieków marzy o „nawróceniu” Rosji. Ja sam byłem zaślepionym rusofobem i antykomuchem. W 5 klasie podstawówki, gdy do programu wszedł j. rosyjski razem z Dankiem K protestowaliśmy przeciwko „rusyfikacji”! Rosyjskiego celowo na złość nauczycielce (oj jaki byłem durny) nie uczyłem się. Na początku lat 70-tych z Markiem S wyrwaliśmy w parku miejsckim tablicę ku czci Nikołaja Rigaczyna i wrzuciiśmy ją do rowu melioracyjnego. A w obozie internowanych w Nysie proponowałem założenie paramilitarnych oddziałów do „selektywnego odstrzału komunistów”. A jednak z tego wszystkiego wyleczyłem się. Niestety obawiam się, że wielu takich jak ja nie znajdzie się…
  opolczyk

  Lubię

  • Też do niedawna byłem rusofobem i antykomuchem choć nawet wtedy nie podobały mi się na przykład pomysły z usuwaniem pomników żołnierzy radzieckich i nawet wtedy uważałem ZSRR za zwycięzcę tej wojny między innymi z uwagi na straty jakie ponieśli w tej wojnie i uważałem że mimo wszystko należy się im jakiś szacunek i że Rosjanie mają prawo do dumy z tamtego zwycięstwa. Bo jakby nie było główny ciężar prowadzenia działań wojennych spoczywał na barkach Armii Czerwonej, to ona wiązała najwięcej doborowych i najlepiej wyszkolonych sił Wehrmachtu i SS i to Armia Czerwona złamała potęgę armii niemieckiej i ją wykrwawiła zmuszając do odwrotu i a dopiero wtedy ruszyła ofensywa z zachodu kiedy wiadome było że III Rzesza nie wygra już wojny i to na froncie wschodnim wojna była najbrutalniejsza bo stosowano tam taktykę spalonej ziemi stosowaną najpierw przez wycofującą się Armię Czerwoną a potem przez wycofujących się Niemców. Więc z tego tytułu należy się Rosjanom szacunek, oczywiście w wojnie brały udział też inne narody i z racji poniesionych strat im też należy się szacunek ale dziś niestety o ogromnych stratach jakie poniosły narody słowiańskie w tej brutalnej wojnie się nie mówi lub celowo się historię fałszuje nawet wkład Polaków w zwycięstwo na nazistowskimi Niemcami jest deprecjonowany co zawdzięczamy sterowanym z zachodu „rządom”. I nawet jeżeli Rosjanie mieli w stosunku do nas Polaków jakieś przewiny do 600 tysięcy żołnierzy radzieckich którzy zginęli na ziemiach polskich wyzwalając jej spod władzy III Rzeszy dawno ten dług spłaciło więc cała ta rusofobia jest kompletnie nieuzasadniona, jest do wyrzucenia w kosz i co więcej biorąc pod uwagę to co obecnie się dzieje wokół sprawy Rosji jest nawet skrajnie niebezpieczna.
   A teraz coś odnośnie ostatniego tekstu:
   http://englishrussia.digart.pl/galerie/13404/Perly_technologiczne_z_ZSRR/7.html#galeria
   I kto powiedział że ZSRR była zacofana technologicznie?

   Jeszcze odnośnie języka rosyjskiego, szkoda że w szkole za mojej kadencji już go nie uczyli, teraz by się przydał, bo ten anglosaski bełkot uważany obecnie nie wiadomo czemu za nowoczesny i uniwersalny język globalizującego się(czytaj: totalitaryzującego) świata jakim powinien się posługiwać prawdziwie nowoczesny i postempowy kosmopolita i jewropejczyk uchodzący za prawdziwego przedstawiciela światłej antykultury zachodniej/globalnej a w rzeczywistości będący językiem niewolników banksterskich nigdy mi do głowy wchodzić jakoś za specjalnie nie chciał. Także na przekór naszym anglosasko-żydowskim okupantom uczmy się języka rosyjskiego! Choć może być też chiński jak ktoś woli i ma do tego głowę :)

   Lubię

 3. Witajcie, zapraszam do wzięcia udziału w pierwszej polskiej konferencji przeciwko Mind Control i Elektronicznemu terroryzowaniu.
  Więcej szczegółów pod linkiem: https://stopzet.wordpress.com/stop-mind-control-29-marzec-wroclaw/

  Szanowni Państwo,

  28 i 29 marca br spotka się we Wrocławiu w celu zawiązania oficjalnie zarejestrowanego stowarzyszenia grupa polskich ofiar kontroli umysłu. Poszukaliśmy się w Internecie a zjednoczyli po serii programów o tematyce mind control w NTV. Skontaktowało się z nami już ponad 100 osób a liczba ta stale rośnie.

  Wybraliśmy nazwę STOPZET czyli Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom, gdyż porównanie naszych historii oraz zebrane przez nas dowody wskazują, że jesteśmy królikami doświadczalnymi w prowadzonych od kilku lat w Polsce tajnych eksperymentach na rzecz wojska i służb specjalnych a finansowanych w całości przez UE i NATO. Mamy wszelkie podstawy by twierdzić, że testowane są na nas najnowocześniejsze technologie broni neuronowej takie jak: zdalne sterowanie behawioralne, syntetyczna telepatia, inżynieria snu itp.

  Są to bardzo brutalne metody ingerujące w naszą fizjologię, emocje i procesy kognitywne, niejednokrotnie z całkowitym pogwałceniem naszej wolnej woli. Wiele osób zostało podłączonych do superkomputerów i jest monitorowanych przez 24 godziny na dobę przy pomocy radiolokacji satelitarnej. Wielu z nas jest dodatkowo kontrolowanych przez grupy stalkerów rekrutowanych wśród naszych sąsiadów i znajomych przez służby specjalne.

  Sprawy te otacza całkowita zmowa milczenia, programy badawcze są prowadzone pod silną osłoną kontrwywiadowczą, zaś wszelkie skargi i pozwy oddalane, nierzadko z pominięciem obowiązujących procedur sądowych. Najczęstszym finałem prób nagłośnienia tego nieludzkiego traktowania jest wizyta w psychiatryku – czasem z zastosowaniem spektakularnych środków przymusu – i etykietka „schizofrenii paranoidalnej”.

  Dzięki tej ciszy wokół naszego cierpienia Polska wyrasta na potentata w projektowaniu, testowaniu i wdrażaniu środków masowej kontroli populacji. Nasze państwo stawia na współpracę pomiędzy uczelniami i instytutami badawczymi a firmami zbrojeniowymi, tworzy różnorakie platformy i klastry innowacyjne oraz wykorzystuje ogromny dorobek naszych naukowców specjalistów od cybernetyki, sztucznej inteligencji, robotyki i elektroniki by zapewnić sobie dobrą pozycję na rynkach światowych w dziedzinach takich jak: radiolokacja i wszelkie techniki radarowe, urządzenia walki radioelektronicznej, broń mikrofalowa, laserowe systemy broni skierowanej energii, laserowe systemy broni nieśmiercionośnej, wszelkie systemy monitorujące za pomocą platform bezzałogowych (czyli popularne drony), wieloczujnikowe systemy zdalnego monitorowania funkcji życiowych człowieka , technologie RFID i smart dust, itd.>

  Inwestujemy duże pieniądze w oczekiwaniu miliardowych zysków w imię nowej światowej ideologii, którą streszcza triada: inwigilacja=kontrola=bezpieczeństwo.

  Dzisiaj zniewolenie elektroniczne postulowane w Agendzie Transhumanizmu dotyka w POlsce jeszcze niewiele osób, ale nasi europejscy partnerzy – stowarzyszenia EUCACH i STOPEG, organizatorzy pierwszej Europejskiej Konferencji o Ukrytym Uporczywym Nękaniu, jaka odbyła się w Brukseli 20 listopada 2014 – mówią o paru milionach „podłączonych” tylko na Starym Kontynencie.

  O tym, jakie zagrożenia niosą ze sobą najnowsze, skrzętnie ukrywane przed ogółem technologie, chcemy porozmawiać 29 marca we Wrocławiu na seminarium zorganizowanym przez NTV z udziałem Mojmira Babáčka, najlepszego znawcy tej problematyki w Europie Środkowej oraz naszych przyjaciół ze Stopegu i Eucachu.

  Przedstawimy sytuację ofiar kontroli umysłu w Europie, ze szczególnym uwzględnieniem Czech i Polski. Przede wszystkim jednak podzielimy się z Państwem naszą unikalną wiedzą i doświadczeniem pierwszych więźniów elektronicznego łagru Europa. Opowiemy jak się żyje w interfejsie z maszyną ze świadomością nieustannej inwigilacji i co to robi z człowiekiem, jego życiem i bliskimi. Będzie też możliwość sprawdzenia za pomocą specjalnych detektorów, czy przypadkiem nie jesteśmy już „on-line”, gdyż wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że zostali już objęci zdalnym sterowaniem.

  Szczególne zaproszenie kierujemy do tych, którzy chcieliby jeszcze brać sprawy polskie w swoje ręce. Pomożemy im zrozumieć, jakimi środkami dysponuje dziś władza, żeby im w tym skutecznie przeszkodzić i spróbujemy wskazać zauważone przez nas luki w systemie totalnej inwigilacji.

  Ta pułapka jeszcze się nie zatrzasnęła, ale nikt nam nie odda przyszłości, musimy o nią zawalczyć sami. Proponujemy datę i miejsce: 29 marca we Wrocławiu. Bądźcie z nami!

  NTV: http://niezaleznatelewizja.pl/?p=3160

  STOPZET: https://stopzet.wordpress.com/

  https://www.facebook.com/stopzet

  Mojmir BABACEK:

  https://stopzet.wordpress.com/2015/03/17/trzy-drogi-ujawniania-tajemnicy-otaczajacej-fakt-istnienia-technologii-kontroli-umyslu/

  dr Rauni-Leena KILDE:

  NOWOCZESNE tortury i mechanizmy kontroli, WADY praw człowieka oraz prywatności

  Gang Stalking:

  https://stopzet.wordpress.com/2015/03/13/czym-jest-gang-stalking-zorganizowane-osaczenie/

  EUCACH: https://eucach.wordpress.com/

  STOPEG: http://www.stopeg.com/

  Krzysiek,

  Otrzymałem już pocztą elektroniczną informację o tym seminarium, a nawet jego program. Powiem tak: nie mam za grosz zaufania do Zagórskiego z „niezależnejtv”. Zbyt często łapałem go na sianiu bzdurnych dezinformacji. Zagórski w „programie” seminarium zapomniał podać, o której godzinie będzie miał przeszkolenie przez oficera Mossadu jak ma prowadzić „niezależną” aby kontrolować umysły oglądaczy. Przecież to albo użyteczny idiota, albo wtyka i dezinformator udający „niezależnego”.
  opolczyk

  Liked by 1 osoba

  • Zdajesz sobie sprawę jaki trudny jest to temat w kraju w którym eksperyment mind control rozgrywa się w bardzo zaawansowany i powszechny sposób, z bardzo dużą ilością aktywnych sługusów oraz psychopatów, „cieszących się chwilą” gdy mogą popatrzeć na podskakującego w bólach „schizofrenika wykastrowanego z prywatnych emocji, uczuć, myśli”, a co dopiero gdy mogą mu to włączać z takim natłokiem myśli, że nie wie co się dookoła dzieje.

   Janusz jako jedyny emituje na swoim kanale materiały demaskujące te praktyki, jest to w moim odczuciu niezwykle ważne i odważne. Nie znam go wystarczająco by móc sobie pozwolić coś o nim powiedzieć. Jako iż mam spore doświadczenie, dostrzegam pewne sytuacje w których Janusz także mógłby być „VIP’em” o których mówiła Rauni Leena Kilde, gdzie nie spojrzeć, nawet na kandydatów na Prezydentów, tam także sa pewne symptomy świadczące o Mind Control, jednak brak o tym świadomości w społeczeństwie, aby ktoś mógł ukierunkowywać zachowanie, myśli i w którym momencie, w której konkretnie milisekundzie to się dzieje, jaki jest schemat ich działania, manipulacji podprogowej. Oni nie ujawniają się z tym by nas uświadomić o swojej ingerencji, do czasu aż cel coś osiągnie by mu to odebrac, lub wykorzystać do swoich celów bez świadomości, kiedy chcą przełączają osobowość na totalnie kontrolowaną, aby ośmieszyć temat. Mówię to z pełną odpowiedzialnością, że tak właśnie robią, nie ma w tych słowach ani odrobiny przesady, to jest bardzo silne sterowanie, jakby ktoś odcinał przewód między rozumem a świadomością, stajesz się myślącym robotem, myślisz o tym co umysł usłyszy, jak zaprogramują w transie, poruszają nami jak Avatarem z filmu Davida Camerona, dzięki tech. Remote Motor Control, gesty mogą zdefiniować elektronicznie i powielać bez przerwy że oszaleć można.

   Ktokolwiek by nam nie pomagał, warto go wspierać. Półprawdy stają się wyraźne i kontrastują w oczach przebudzonych, więc nie ma obawy bo prędzej czy później serce i oko poznania się otworzą u większości, ludzie wrócą do swojego naturalnego środowiska jeszcze liczniej niż obecnie ;)

   Janusz zbyt często umiejętnie wrzuca w jego audycjach kłamstwa. Przez to jest niebezpieczny. Niby demaskuje różne sprawy, ale przemyca podstępne dezinformacje. Nie dla mnie takie towarzystwo.
   opolczyk

   Lubię

   • Zagórski i ten jego „obiektywizm” poraża, krytykuje co prawda zachód choć nie dość zdecydowanie i czasem pewne sprawy rozmydla, a z drugiej strony upiera się że lepiej aby Ukraina była „bliżej Polski, Europy i cywilizacji zachodniej/łacińskiej” bo rzekomo Rosja i jej rzekoma polityka imperialna i militaryzm nam zagraża, więc albo gościu ma niewłaściwe dane albo celowo pieprzy głupoty. W każdym razie takich „niezależnych” telewizji jak ta Zagórskiego w ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się multum, ktoś powie: „dobrze, nowe niezależne inicjatywy, projekty powstają jak grzyby po deszczu, w końcu coś się zmienia na lepsze!” Ale to tylko pozory bo gdyby się przyjrzeć tym wszystkim „niezależnym mediom” i tym podobnym inicjatywom z bliska to się okaże że sieją propagandę w taki czy inny sposób, mają podejrzaną przeszłość lub są powiązani z establishmentem i w większości przypadków szkoda czasu na oglądanie czy słuchanie tego badziewia.

    Lubię

    • A wracając do tematu, z jakim się tu pojawiłem, co proponujesz w takim przypadku, skoro wszyscy chowają głowy w piasek i udają że problemu nie ma, wszystkie drogi prowadzą do psychuszek i eksperymentów z psychotropami tzn ciąg dalszy kastracji emocji ale farmakologicznie nasz budżet to refunduje za pieniądze obywateli. Swoją drogą czy aby przypadkiem diagnoza schizofrenii paranoidalnej nie powstała na potrzeby eksperymentów z kontrola umysłu na nieświadomych obywatelach? Objawy identyczne podobne, wszystkim każe się mówić że leki pomogą, że lekarz, że on wie co robi i pomaga, ale to jest śpiewka powtarzana przez wyprane, nijakie „osobowości” epoki patrzydła i patologii emitowanej w tym pudle, przewrotności czyli prawda kłamstwem i odwrotnie. Gdy już wkomponują się w system, fanatycznie walcza przeciwko indywidualnie myślącym, przebudzającym się ze snu na jaki zapadła dawna cywilizacja Wedrussów nie podejmując walki z ciemnymi. Dlaczego Ci oprawcy nie chcą wstać? liczebnością, agresją, nękaniem, iluzją chcą zwalczać tych którzy wcielili się aby coś zmienić, schizofrenie wmawiają i różne inne choroby, słyszą to co chcą usłyszeć, a nie chcą poczuć prawdę taką jaka jest na prawdę. Gdzie jest błąd?

     Krzysiek – sprawę naturalnie należy nagłaśniać, ludzi należy uświadamiać i informować, ale do tej informacyjnej działalności należy dobierać ludzi, którzy nie sieją dezinformacji. Zagórski często gada tak, zwłaszcza w kontekście Rosji i Ukrainy, jakby był na żołdzie Rockefellera. I to go całkowicie dyskredytuje.
     opolczyk

     Lubię

    • Przemex, gdy bandyci uchwalili ustawę 1066
     http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1066
     o pacyfikowaniu Polaków obcymi siłami Zagórski bredził, że to jest robione pod Rosję – czyli że rosyjskie siły porządkowe mogą pacyfikować Polaków. A to było robione pod Mossad, jewrounię, USrael i NATO.

     Bredził też, że część „suwerenność” Polska oddała głównie jewrounii. A przecież Polska nie ma ani odrobiny suwerenności – jest zniewolonym jewrobarakiem, pod żydowską okupacją.
     Dla mnie to ewidentny dezinformator.

     Lubię

 4. Witam w Jare Gody ! Wszystkiego dobrego .

  dostałem korespondencję od załganej szczekaczki avaaz – warto jednak zachować ją, jako materiał dydaktyczny . Tym razem dotyczy ona Syrii.

  W tym linku jest obraz ekranu z oryginalnym meilem z widocznymi pogrubieniami tekstu.

  http://screenshooter.net/100600475/ehkigcb

  Zaglądnęłem na stronę podpisania petycji – licznik niezorientowanych ( sporo z Pl ) goni jak szalony.

  John Tye – Avaaz
  09:07 (2 godziny temu)

  do mnie

  Drodzy przyjaciele,

  syryjskie siły powietrzne właśnie zrzuciły bomby z chlorem na dzieci. Ich małe ciałka dusiły się na szpitalnych noszach. Lekarze powstrzymywali łzy wiedząc, że nie mogą im pomóc.

  Dziś mamy szansę powstrzymać te morderstwa przez ustanowienie strefy zakazu lotów.

  USA, Turcja, Wielka Brytania, Francja i inne kraje rozważają utworzenie strefy bezpieczeństwa w północnej Syrii. Doradcy Obamy przychylają się do tego pomysłu, jednak prezydent obawia się braku publicznego poparcia dla sprawy. Dlatego pojawiamy się my.

  Dajmy mu sygnał. Nie chcemy przecież świata, w którym patrzy się bezczynnie na dyktatora zrzucającego w środku nocy bomby chemiczne na własnych obywateli. Oczekujemy podjęcia działania.

  Jeden z działaczy organizacji humanitarnych powiedział: „Chciałbym, by świat mógł zobaczyć to, co widziałem na własne oczy. Ten widok zostaje z Tobą do końca życia.” Pokażmy, że światu zależy na ratowaniu ludzkiego życia. Podpisz apel o strefę zakazu lotów:

  https://secure.avaaz.org/pl/syria_safe_zone_loc/?bfqjyhb&v=55626

  Asad nie po raz pierwszy stosuje broń chemiczną przeciwko swoim obywatelom. Ostatni atak miał miejsce zaledwie w kilka dni po tym, jak Rada Bezpieczeństwa ONZ potępiła używanie tego rodzaju broni. Rada zagroziła dalszymi sankcjami, jeśli Syria złamie zakaz. I to właśnie się stało!

  Ustanowienie strefy bezpieczeństwa przy wsparciu USA, Turcji, Wielkiej Brytanii, Francji i innych rządów to krok nie tylko w stronę powstrzymania rzezi ludności cywilnej, ale i złagodzenia konfliktu w ogóle. To nie doprowadzi Zachodu do kolejnej wojny. Eksperci podkreślają, że wojsko syryjskie nie będzie w stanie przełamać strefy.

  Dopóki Asad ma kontrolę nad przestrzenią powietrzną, dopóty będzie myślał, że wojnę wygrywa się wymuszaniem posłuszeństwa bombardowaniami. Ale jeśli wyrazimy swoje poparcie dla strefy zakazu lotów, to może się zakończyć. Pokażmy Obamie, że chcemy bezpieczeństwa dla ludności cywilnej. Przyłącz się do apelu:

  https://secure.avaaz.org/pl/syria_safe_zone_loc/?bfqjyhb&v=55626

  210 tysięcy zabitych, 50% Syryjczyków zmuszonych do opuszczenia swoich domów. 36% szpitali i 4000 szkół zniszczonych. Te liczby mówią same za siebie. Nasza społeczność od lat mobilizuje się dla Syryjczyków walczących o przetrwanie. Zróbmy to znowu. Teraz!

  Z nadzieją,

  John, Mais, Nick, Alice, Rewan, Wissam i Ricken wraz z całym zespołem Avaaz

  Dowiedz się więcej:

  Sześć ofiar ataku chemicznego sił rządowych w Syrii (Rzeczpospolita)
  http://www.rp.pl/artykul/755490,1186745-Szesc-ofiar-ataku-chemicznego-sil-rzadowych-w-Syrii.html

  215 518 zabitych. Krwawy bilans wojny, o której świat zapomniał (TVN24)
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/wojna-w-syrii-215-tysiecy-zabitych-w-syrii,524332.html

  Kolejne ataki chemiczne w Syrii? (The Guardian, tekst w j. angielskim)
  http://www.theguardian.com/world/2015/mar/17/fresh-allegations-of-chlorine-gas-attacks-in-syria

  Gdy świat nie patrzy, Syria wznawia ataki bombowe (Yahoo News, tekst w j. angielskim)
  http://news.yahoo.com/syria-escalates-barrel-bomb-attacks-world-attention-shifts-025623788.html

  Czy USA razem z Turcją stworzą strefę zakazu lotów? (Bloomberg View, tekst w j. angielskim)
  http://www.bloombergview.com/articles/2014-12-01/will-us-and-turkey-create-a-syria-safe-zone

  Fala ataków bombowych w Syrii (Human Rights Watch, tekst w j. angielskim)
  http://www.hrw.org/news/2014/07/30/syria-barrage-barrel-bombs

  Syria w sytuacji bez wyjścia? (Atlantic Council, tekst w j. angielskim)
  http://www.atlanticcouncil.org/blogs/menasource/syria-the-policy-cul-de-sac

  Avaaz.org to 41-milionowa społeczność, która upewnia się, że to przekonania ludzi na całym świecie decydują o decyzjach naszych przywódców(„Avaaz” w wielu językach oznacza „głos” lub „piosenkę”). Członkowie Avaaz są obywatelami wszystkich krajów na ziemi, nasz zespół pracuje w 18 krajach i na 6 kontynentach, w 17 językach. Przeczytaj o największych kampaniach Avaaz tutaj, obserwuj nas na Facebooku lub Twitterze.

  Ta wiadomość została wysłana na adres xxxxx@gmail.com. By zmienić swój adres email, język czy inne informacje, skontaktuj się z nami korzystając z tego formularza. By zrezygnować z subskrypcji, wyślij nam maila na unsubscribe@avaaz.org lub kliknij tutaj.

  Gracjusz

  Do mnie wcześniej przychodziły maile od Avazzu ale przekierowałem je do spamu i mam spokój.
  Jak dobrze wiesz ataki bronią chemiczną w Syrii to prowokacja USraela – bandyci szukają pretekstu do ataku na Asada. Dostarczajłą więc broń chemiczną terrorystom z tzw. „opozycji” a winę zwalają na prezydenta Syrii. Rosja i Chiny i tak zablokują rezolucję o strefie zakazu lotów.
  Avaaz to żydo-banksterska agentura.
  opolczyk

  Lubię

 5. Jak widać propaganda antysyryjska ma się dobrze i wkroczyła na nowy poziom, teraz o wybuch wojny i jej ofiary oskarża się Assada i jego rząd chociaż to nie on wojnę wywołał, a winę za wszystkie zbrodnie przypisuje się jemu i jego wojskom jednocześnie milcząc na temat zbrodni popełnianych przez „rebeliantów”. Sukinsyny wracają do starego zgranego sposobu oskarżania Assada o wyssane z palca zbrodnie wojenne bo scenariusz z interwencją militarną pod pretekstem walki z „państwem islamskim” się nie powiódł.

  A odnośnie przełamywania monopolu informacyjnego żydo-szczekaczek: http://xportal.pl/?p=19943 UE: Propagandowy atak na Rosję

  Lubię

 6. Z tą nacjonalizacją Banku Rosji to mogą być plotki, choć jak to już w życiu bywa czasem nawet w plotkach jest odrobina prawdy, szczególnie biorąc pod uwagę to co działo się z rublem w tym roku coś zapewne jest na rzeczy. Istnieje też teoria że Putinowi na rękę był spadek wartości rubla, dzięki temu mógłby zastąpić obecną rosyjską walutę kontrolowaną przez Bank Centralny nowym rublem emitowanym przez rząd z pominięciem Banku Centralnego a opartym na złocie, gazie, ropie lub innych towarach, których Rosja ma w brud, ale to tylko teorie…

  A teraz nieco ciekawostek z dziedziny rosyjskiej wojskowości, ciekawe co na to jankesi?
  Nowy czołg Armata, ponoć będzie zaprezentowany na defiladzie 9 maja…
  http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&cad=rja&uact=8&ved=0CDMQFjAF&url=http%3A%2F%2Fzmianynaziemi.pl%2Fwiadomosc%2Frosjanie-wkrotce-zaprezentuja-swoj-nowy-czolg-t-14-armata&ei=sWQQVd-UPInOOq-_gdAD&usg=AFQjCNF5x3T30_B_NiHoKB2_wRKwnewyZg

  Nowy rosyjski samolot transportowy PAK TA na razie w fazie prototypowej…
  http://interia.hit.gemius.pl/hitredir/id=dwA70IM7FNmk47LrlJupcrbu.tNkdbstj1DObMdDUzj.H7/url=http%3A%2F%2Fnt.interia.pl%2Fraport-wojna-przyszlosci%2Flotnictwo%2Fnews-pak-ta-rosyjski-samolot-transportowy-nowej-generacji%2CnId%2C1701748%3Fparametr%3Dembed_tyt_zdj_lead

  Oba projekty mają być odpowiedzią na amerykańską flotę lotniskowców zdolnych do natychmiastowego działania w dowolnej części świata, dzięki PAK TA Rosjanie będą mogli przerzucić dowolne siły w dość krótkim czasie w dowolne miejsce na ziemi. To w połączeniu z systemem rosyjskich baz tworzonym obecnie w krajach sojuszniczych wraz z modernizacją floty, szczególnie łodzi podwodnych może mocno pomieszać jankesom szyki.

  Przypomnę w tym miejscu, że to Rosjanie pierwsi na świecie skonstruowali super szybkie torpedy „Szkwał”. Były one nawet dziesięciokrotnie szybsze od ówczesnych torped na uzbrojeniu żydo-zachodu. Dopiero niedawno Niemcy wyprodukowali własne podobne torpedy Barracudy. Ale to Rosjanie pierwsi opanowali zastosowanie zjawisko superkawitacji do budowy torped.
  No i na międzynarodową stację kosmiczną żydo-zachód lata obecnie Sojuzami.
  http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/sojuz-zadokowal-do-miedzynarodowej-stacji-kosmicznej-na-pokladzie-pierwsza-wloszka,150431,1,0.html
  Bo usraelskie rakiety wybuchają tuż po starcie, a promy kosmiczne to muzealny złom.
  http://wiadomosci.dziennik.pl/nauka/artykuly/473734,usa-bezzalogowa-rakieta-nasa-antares-eksplodowala-po-starcie-wideo.html
  opolczyk

  Lubię

 7. Mam to w głębokim poważaniu. Prawda się obroni.
  Wpierw będą cię ignorować , później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, na końcu dopiero wygrasz.
  Mahatma Gandhi (1869-1948)

  Lubię

  • Świętobor

   Sara Wagenknecht w każdym jej wystąpieniu w podobny sposób jeździ po Merkel i USraelu jak po burych sukach. Z tego jest znana. I z tego, że ciągle kłuje Merkel w oczy, że ona i jej ekipa służą interesom oligarchii finansowej na szkodę Niemiec i Niemców. No i od zawsze potępia usraelski imperializm.
   Partia Die Linke znana jest z tego, że jest jedyną partią agenturalnego Bundestagu, której przedstawiciele nie jeżdżą na zloty Bilderbergów. I jest jedyną frakcją szpiclowaną przez „niemiecką” (na usługach żydo-banksterów) bezpiekę.

   „Überwachungsaffäre: Verfassungsschutz bespitzelte Linke schärfer als gedacht”
   (Afera „podsłuchowa”: urząd ochrony konstytucji szpiclował lewicę ostrzej niż myślano”
   http://www.spiegel.de/politik/deutschland/ueberwachungsaffaere-verfassungsschutz-bespitzelte-linke-schaerfer-als-gedacht-a-812060.html

   Skandal tej afery polega na tym, że szpiclowani byli parlamentarzyści z partii Die Linke. Choć oficjalnie to parlament nadzoruje bezpiekę. A tymczasem ona szpicluje parlamentarzystów. Którzy powinni ją kontrolować.
   Tak wygląda „demokracja” w niemieckim jewrobaraku.

   Lubię

 8. http://kontakt24.tvn24.pl/sg/wiwatowali-i-witali-reporterzy-24-relacjonuja-jak-polacy-przyjeli-us-army,162268.html
  Przemarsz wojsk krzyżackich przez Polskę… ups… przepraszam, amerykańskich…
  Zwykły cyrk dla głupiutkiego tłumu, podejrzewam że ten konwój został skierowany przez Polskę celowo bo przecież mogliby ten złom po cichu przerzucić drogą powietrzną lub morską i po kłopocie ale woleli zrobić wiochę aby miejscowa ludność myślała że zaoceaniczny „sojusznik” rzeczywiście o nas dba. Bo Putin tych bojowników o pseudowolność i gównokrację na pewno się nie przestraszy…

  Przemex
  w Siedlcach była tylko grupka ok. 10 dzieciaków spędzona na „powitanie”. Reszta to byli zwykli przechodnie, którzy nie mogli przejść przez ulicę i dlatego stali. W jednym ujęciu na pierwszym filmiku było widać kompletnie puste chodniki wzdłuż przejazdu, żadnych tłumów wiwatujących usraelitom. Co było naiistotniejsze w Siedlcach – korek na skrzyżowaniu. To był główny „efekt” tego przejazdu złomu made in USrael.
  opolczyk

  Liked by 1 osoba

  • Sądzę że liczyli na jakiś większy rozgłos i efekt co mogliby pokazać w mediach i maksymalnie rozdmuchać ale się przeliczyli, milionowych tłumów wiwatujących na cześć „wyzwolicieli” jak nie było tak nie ma i nie będzie, co najwyżej „powiwatuje” jankesom paru naiwnych, kilku gorących wielbicieli i trochę dzieciaków z miejscowych szkół położonych mniej więcej w pobliżu trasy przejazdu… :)

   Lubię

 9. http://xportal.pl/?p=20026 Iran: Potępienie Arabii Saudyjskiej
  Bliskowschodnie marionetki banksterów rzuciły się na Jemen jak hieny na padlinę? Widać zależy im na ponownym zainstalowaniu swojej marionetki u władzy albo jest to kolejna zaprojektowana wojna celem coraz szerszej destabilizacji bliskiego wschodu.

  Lubię

 10. http://pl.sputniknews.com/opinie/20150328/178663.html Raport: ponad 2 mln osób zabito podczas operacji USA na Bliskim Wschodzie
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150329/183866.html Media: Jarosz zagroził mieszkańcom Donbasu „łagodną ukrainizacją”
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150329/183427.html Wybuch w Odessie został zakwalifikowany jako atak terrorystyczny
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150329/183189.html DWN: USA mogą „zrezygnować” z Poroszenki na rzecz Kołomojskiego
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150328/182857.html Belavia ogłosiła, że może przestać latać na Ukrainę
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150328/182746.html Huffington Post: amerykański konwój w UE wskazał na zacofanie USA
  http://pl.sputniknews.com/polityka/20150328/182042.html Huffington Post: amerykański konwój w UE wskazał na zacofanie USA
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150328/180502.html Analitycy: ranking Putina spowodowany efektywnym zarządzaniem
  http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20150328/180998.html „Córka” Gazpromu w 2015 roku ułoży pierwsze kilometry rurociągu Siła Syberii
  http://pl.sputniknews.com/polska/20150328/181402.html UJ odwołał spotkanie ambasadora FR w Polsce ze studentami
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150328/180951.html Minister finansów ChRL: Chiny popierają decyzję Rosji ws. wejścia do AIIB
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150328/179647.html Dziewczyna pilota rozbitego A320 poinformowała, że chciał on „zmienić system” – A może koleś nie miał „depresji” ale padł ofiarą któregoś z usraelskich tajnych programów podobnych MKUltra?
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150328/179038.html Media: decyzje kadrowe w Kijowie podejmuje nie Poroszenko, a ambasada USA
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/177757.html Zakłady obronne USA gotowe są inwestować w przemysł obronny Ukrainy
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/176793.html Opinia: Rosja nie wyda dyspozytorów oskarżonych o spowodowanie katastrofy prezydenckiego samolotu
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150328/179196.html Komitet Śledczy FR: naruszeń podczas kierowania lotem samolotu Kaczyńskiego nie było
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/176030.html Westinghouse na Ukrainie: zagrożenie na skalę światową
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/174618.html Poroszenko przyszedł z bronią na spotkanie z przedstawicielami USA
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/175315.html Ukraińska faszystowska organizacja werbuje bojowników w Europie
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/174938.html Opinia: Ukrainę czeka dyktatura albo rozpad. Być może nawet krwawy
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/174751.html Al-Asad: USA próbowały zamienić Syrię w marionetkę
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/174368.html W sprawie zabójstwa Niemcowa pojawił się kolejny świadek
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150327/174180.html Al-Asad: sankcje przeciwko Rosji to próba osłabienia kraju od wewnątrz
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150326/173024.html Rosja zbuduje bazę wojskową w Syrii
  http://pl.sputniknews.com/polityka/20150326/170440.html Putin: Rosja odpowiednio zareaguje na wszelkie zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego
  http://pl.sputniknews.com/polityka/20150326/169862.html Putin o próbach powstrzymywania Rosji: z nami takie sztuczki nie przejdą
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150326/167626.html Testy nowej rosyjskiej rakiety balistycznej powiodły się
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150325/164962.html De facto oligarchowie podzielili Ukrainę na własne republiki oligarchiczne
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150325/163864.html WSJ: Chiny prowadzą mądrą grę ściągając na swoją stronę sojuszników USA
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150325/163327.html Ukraina: na krok przed bankructwem
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150325/162546.html Ławrow: Rosja jest zainteresowana pogłębieniem współpracy z Ameryką Południową
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150325/162047.html Poroszenko usunął Kołomojskiego ze stanowiska gubernatora
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150324/161217.html Masowe demonstracje górników na Ukrainie z powodu niewypłacania pensji
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150324/158671.html Clark o „rosyjskim zagrożeniu”: na mapie Europy widać, kto komu zagraża

  Lubię

 11. http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/eksperci_przyznaja_iz,p969040278
  No i upadł mit giełdy…

  Od kiedy zająłem się na poważne geopolityką i spiskiem banksterów od wtedy wiedziałem, że giełda to żydowskie oszustwo. Jest narzędziem żydobanksterów do manipulacji rynkiem i pieniądzem, służy do okradania nie-żydów, do wywoływania kryzysów i wpędzania w bankructwo tych, których chcą za grosze wykupić. No i jest narzędziem do przejmowania na własność poprzez wykupu akcji wszystkiego, czym „handluje” się na giełdzie.
  opolczyk

  Lubię

 12. http://pl.sputniknews.com/swiat/20150401/195867.html – Rosja stworzyła unikalną broń klimatyczną
  Wprawdzie nie jestem zwolennikiem manipulowania pogodą za pomocą technologii bo nie do końca wiadomo jakie skutki może to nieść to ze sobą tym bardziej że ludzkości jeszcze daleko do zrozumienia wielu praw i mechanizmów którymi rządzi się przyroda, ale przynajmniej jest jeden pozytyw, banksterstwo straciło kolejną możliwość wywierania nacisków na Rosję, będą musieli się liczyć z ewentualną rosyjską odpowiedzią na klimatyczny atak. I ciekawe jest to że Rosjanie się przyznali do stworzenia i posiadania jej oraz przyznali że można wykorzystywać ją jako broń a państwa zachodnie w tym USA mają takową broń od dawna ale cicho sza o niej…
  Po za tym o ile to w ogóle prawda to jest to chyba najważniejsza i najgrozniejsza broń w arsenale Rosji. Banksterom faktycznie pozostaje poobgryzać sobie pejsy…

  Lubię

  • Dziś prima aprilis, ciekawe ilu da się nabrać? Choć swoją drogą bodajże CIA faktycznie ostatnio poszukiwało rosyjskich możliwości wpływania na pogodę w USA no i mają dowody… :)

   Lubię

 13. http://pl.sputniknews.com/opinie/20150319/141801.html Diplomat: postęp Rosji i Chin w kosmosie wzbudza strach Pentagonu
  http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20150401/197775.html Konfiskata rosyjskiego majątku przez Ukrainę może doprowadzić do prawdziwej wojny
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150401/198689.html W Zatoce Meksykańskiej wybuchła platforma wiertnicza
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150401/198587.html DRL: siły zbrojne umieszczają ciężki sprzęt na linii podziału
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150401/197864.html W marcu DRL odnotowała ponad 800 naruszeń rozejmu przez stronę ukraińską
  http://pl.sputniknews.com/polska/20150401/197482.html Polska – kraj bez sensu?
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150401/197307.html Szef MSZ Jemenu nadal wzywa koalicję do wprowadzenia sił lądowych
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150401/197207.html Nowak: eksport gazu na Ukrainę od kwietnia odbywa według formuły „take or pay”
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150401/196841.html Bank Światowy wymienił główne ryzyka dla rosyjskiej gospodarki
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150401/196238.html KŚ: oskarżony ws. Niemcowa przyznał się do zabójstwa
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150401/195489.html Ukraińscy radykałowie werbują nastolatków do walk w Donbasie
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150401/195402.html Rosja przejęła przewodnictwo w BRICS
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150331/195198.html Rosja postanowiła przedłużyć zniżkę na gaz dla Ukrainy w drugim kwartale
  http://pl.sputniknews.com/polska/20150331/195013.html Czy pan Kowalski ma się zbierać na wojnę?
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150331/194602.html Kijów rozszerza sankcje wobec Rosji
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150331/194181.html Pieskow opowiedział o przyczynach demonizacji Putina na Zachodzie
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150331/193747.html Wojna w Jemenie może zakończyć się likwidacją Arabii Saudyjskiej
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150331/193643.html Grecja wystąpiła przeciwko antyrosyjskim sankcjom
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150331/193372.html Ławrow wezwał do zawieszenia działań zbrojnych w Jemenie
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150331/193207.html Rada Europy: w śledztwie ws. wydarzeń na Majdanie przeszkodziło MSW Ukrainy
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150331/192952.html Groźna bakteria z USA stwarza zagrożenie globalnej epidemii
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150331/192616.html Świadek katastrofy Boeinga pod Donieckiem zarzucił agencji Reutera kłamstwo
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150331/192342.html Putin może wystąpić na inauguracji 70. sesji ONZ w Nowym Jorku
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150330/191735.html W wymianie ognia w pobliżu NSA USA zginęła jedna osoba, jedna została ranna
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150330/191319.html Chiny nie będą handlować bronią jak tanimi bułeczkami
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150330/190406.html Republikanie uważają, że Obama jest większym zagrożeniem niż Putin
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150330/189752.html Rosja postanowiła dołączyć do chińskiego odpowiednika MFW
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150330/189353.html Analityk: Zachód pobłaża nazizmowi, który uderza w niego bumerangiem
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150330/189257.html Soros może zainwestować w gospodarkę Ukrainy miliard dolarów
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150330/189155.html W DRL odbywa się tydzień rozbrojenia
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150330/189014.html Media: Ukraina zgubiła pięć indyjskich samolotów
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150330/188813.html Grecja zamierza poprosić Rosję o pomoc
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150330/188748.html Prezydent Polski 8-9 kwietnia złoży wizytę na Ukrainie
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150329/187686.html Wayne Madsen: „Bojkotowanie przez Zachód obchodów Dnia Zwycięstwa jest kpiną z historii”
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150329/183983.html Armia USA zaleca żołnierzom, aby nie otwierali drzwi osobom obcym
  http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20150329/184364.html Superszybka magistrala Moskwa-Kazań: Rosyjskie Koleje otrzymały propozycję od chińskich inwestorów
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150329/186477.html Parry: CIA nie dzieli się danymi o MH17, bo świadczą na korzyść Rosji
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150329/184051.html Amerykański dziennikarz: propaganda USA przeciwko Rosji dozna porażki
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150329/185337.html Bloomberg: Rosja to niedoceniona skarbnica możliwości
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150329/184547.html Ministerstwo Obrony: system zarządzania siłami jądrowymi Rosji jest zabezpieczony

  Lubię

 14. http://mail.anna-news.info/node/32434#.VRywqRVLQkc.twitter

  Ponoć lotnictwo saudyjskie zniszczyło ambasadę Rosji w Adenie…

  Po czym „powstańcy” rozgrabili jej resztki…
  http://rusnovosti.ru/posts/369066

  Swoją drogą to początek miesiąca będziemy mieli ciężki, mamy dwa „święta”: najpierw będą ubolewali nad śmiercią JPII, a potem będzie cyrk z „obchodami rocznicy katastrofy Smoleńskiej” – i to wszystko podlane sosem katolickiej interpretacji starego pogańskiego święta „wielkanocy”… trzeba sobie będzie pozatykać uszy serem…

  Jakoś ten katolicki amok przetrwamy. Może wrzucę coś o pogaństwie.
  opolczyk

  Lubię

 15. Tu już po polsku, czyli nie ambasada a konsulat ucierpiał, sądzę że to nie przypadek…
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150402/199649.html Rosyjski Konsulat Generalny w Jemenie został rozgrabiony przez powstańców Huti

  http://www.sfora.pl/swiat/Rosja-wywola-kataklizm-Tak-zniszcza-Amerykanow-a76828 – Siwkow odpłynął czy może ten tekst to primaaprilisowy żart?
  http://www.sfora.pl/swiat/Supersamolot-Rosji-przycmi-wszystko-Propaganda-g76825 – Zachód się śmieje, że to niemożliwe, ale ZSRR/Rosja nie raz już pokazali światu, że niemożliwe może stać się możliwe…

  http://polska.newsweek.pl/najgorsze-pomniki-papieza-smieszne-pomniki,galeria,284676,1.html – skąd idą na te maszkary pieniądze?

  http://pracownia4.wordpress.com/2015/04/02/impas-w-stosunkach-miedzy-stanami-i-rosja-psychopaci-kontra-fakty/

  Admin

  Lubię

 16. http://xportal.pl/?p=20144 Leonardo Olivetti: Tybet wolny i socjalistyczny – Nie mam odpowiednio szerokiej wiedzy na temat Tybetu i w ogóle Chin i dlatego nie jestem w stanie polemizować z tym tekstem, choć pewne jest że Dalajlama jest narzędziem zachodu wykorzystywanym do realizacji polityki antychińskiej gdzie walka o „wolny Tybet” jest tylko pretekstem do destabilizacji Chin. Sam Tybet przed zajęciem go przez Chińczyków faktycznie oazą wolności, rozwoju itp., nie był i dodatkowo był w brytyjskiej strefie wpływów kolonialnych co czyniło go zacofanym wasalem zachodu.

  Lubię

 17. Przemex

  Sprawa konsulatu rosyjskiego. Też uważam, że to nie przypadek. To był celowy atak aby upokorzyć Rosję.

  Sprawa Tybetu. Nie jest to takie proste – Chiny dokonały rzeczywistej militarnej agresji na Tybet i go okupują. Bez względu na to, jak żyli wcześniej Tybetańczycy była to dla nich agresja i okupacja trwająca do dzisiaj. Uważam, że jeśli chcą suwerennego Tybetu – mają do tego prawo. Nie chcę potępiać Dalajlamy – uważam, że ma prawo upominać się o prawa Tybetańczyków do autonomii a nawet suwerenności. Niestety wykorzystują to bezczelni USraelici. Dalajlama powinien (być może robi to – nie wiem) głośno i wyraźnie odciąć się od wykorzystującej jego walkę o wolny Tybet propagandy Usraelitów. Powinien ponadto przynajmniej od czasu do czasu (być może to robi – nie wiem) upomnieć się o prawa Indian w USraelu. Wtedy byłby całkowicie wiarygodny.

  Sprawa Kalksteinów. Co można dodać – żydowscy oszuści, kłamcy i kombinatorzy, złodzieje.

  Yar Ol

  To jest niewyobrażalna perfidia żydowska – nie tylko przerobili miliony Polaków na duchowych żydów – katolików – to jeszcze żydowskie wtyki udające Polaków pchają nas do konfliktu z Rosją namawiając nas, abyśmy stosowali żydowskie metody (aneksja Synaju). Bezczelność tych okupantów i pasożytów nie zna granic.

  W kwestii Tybetu należy m.in. wiedzieć o:
  – ataku Wlk. Brytanii na Tybet w 1904 r.
  – roli CIA w przewrocie 1959 r.
  – wsparciu CIA dla tybetańskich partyzantów w latach 1956-69
  – udziale Tybetańczyków w zniszczeniu buddyjskich klasztorów podczas Rewolucji Kulturalnej
  – wysokim poziomie zaangażowania tzw. zachodu w nowym impecie, który od połowy lat 80-tych był podtrzymywany stale rosnącymi światowymi wystąpieniami Dalai Lamy
  – niestety ‚wolny Tybet’ to slogan – w krainie, gdzie tradycyjnie rządzili autorytarni królowie – samozwańczy bogowie
  Admin

  Tybetańczycy woleli jednak swoich królów niż obcych Chińczyków. I to oni powinni decydować o tym, kto w Tybecie rządzi i do kogo Tybet należy. O tzw. „pomocy” CIA dla Tybetu czytałem. Posyłali Tybetańczykom bezwartościowy złom w zbyt małej ilości. Tybetańczycy nie byli w stanie obronić się przed o wiele liczniejszymi wojskami Chin. Choć wielu z nich walczyło i ginęło.
  opolczyk

  „…Chińczycy szybko znieśli niewolnictwo i tybetański system pańszczyźniany. Skasowali wiele uciążliwych podatków, zaczęli roboty społeczne, znacznie zredukowali bezrobocie i żebractwo. Zakładali szkoły świeckie, łamiąc monopol klasztorów na edukację. Zainstalowali też bieżącą wodę i elektryczność w Lhasie.”
  Admin

  Liked by 1 osoba

 18. W przypadku Tybetu uważam że agresja ta była mimo wszystko uzasadniona(podobnie jak agresja ZSRR 17 wrzesnia na Polskę z militarnego punktu widzenia była jak najbardziej uzasadniona), gdyby Chiny tego nie zrobiły Tybet ostatecznie dostałby się w ręce zachodu który już w XIX i na początku XX wieku uważał Tybet za swoją strefę wpływów, co byłoby nie do pomyślenia dla Chińczyków tym bardziej że dla Chin ten obszar jest czymś w rodzaju Azji Środkowej i Kaukazu dla Rosji czyli „bliską zagranicą”, „miękkim podbrzuszem” gdzie nie powinny się panoszyć wpływy obcych szczególnie zachodnich mocarstw od których Chiny doznały również wielu krzywd w czasie kiedy zachód starał się podzielić Chiny na strefy wpływów. Przejecie Tybetu było by poważną porażką dla Chin, a przynajmniej takie jest moje zdanie. Co do przyszłości Tybetu to jestem za jego niepodległością ale to sami Tybetańczycy muszą o tym zdecydować a nie żaden Dalajlama czy ktokolwiek inny, jeżeli będą chcieli być częścią Chin to kto im w sumie zabroni? Tym bardziej że tak naprawdę nie mieszkamy w Tybecie i nie znamy rzeczywistej opinii Tybetańczyków na ten temat a zachodnim środkom masowego przekazu nie ufam. Co do samego Dalajlamy to zwykły celebryta podrzucony masom do wielbienia podobnie jak papież i wielu innych, mają jedynie robić dobre szow dla mas które z duchowością nie wiele ma wspólnego a za to świetnie spełnia swoją rolę jako nowe opium dla mas, wśród rożnej maści new ageowców, „ezoteryków”, „okultystów” i innych „magików” i kombinatorów od siedmiu boleści oraz uduchowionych inaczej robi on za idola. Co do samego buddyzmu choć nie jest akurat tematem rozmowy to jest on pod wieloma względami lepszy od żydo-chrześcijaństwa niemniej i w jego łonie zrodził się dogmatyzm, choć nie do aż takiego stopnia jak w odżydowskich religiach, hierarchiczność, podział na różne szkoły i odmiany gdzie czasem jedna niezbyt lubi drugą, czasem nawet fanatyzm i wiele innych cech wspólnych dla głównych religii świata a dziś wielu „buddystów” to buddyści na pokaz klepiący jedynie oklepane formułki podobnie jak pobożni chrześcijanie a o wielu naukach Buddy już dawno najwyrazniej zapomniano. Zresztą buddyzm wchodzący właśnie na zachodni nazwijmy to „rynek duchowości” to zwykła maszynka do trzepania kasy od naiwnych płacących często krocie za „wykłady” różnych rzekomo oświeconych guru po których często czują się tak samo kiepsko jak i przed nimi z tą różnicą że portfel mają szczuplejszy…

  Na temat okupacji Tybetu mam inne zdanie. Gdyby rothschildziaki zaczęli tam budować bazy wojskowe wtedy inwazja chińska byłaby jako tako zrozumiała. Tybet dla rothschildziaków był nie do skolonizowania. Do takich wysokości i takiego klimatu nie są przyzwyczajeni. Chinom wystarczyłoby zmusić Tybet widmem agresji do uznania politycznej dominacji Chin (uznanie ich za „wielkiego brata).
  Obecnie Tybet jest bezwzględnie eksploatowany i przerabiany na śmietnisko odpadów radioaktywnych i chemicznych.
  Tybetańczycy powinni mieć prawo do decydowania o sobie, bez względu na geopolitykę. Myślę, że nawet daleko idąca autonomia by ich zadowoliła. Natomiast nie obawiam się, że Tybetańczycy pokochaliby anty-kulturę zachodu. To zbyt odmienne światy i kultury. Tybet pozostałby sobą w konfrontacji z blichtrem zachodu.
  opolczyk

  Lubię

  • Jeszcze jeśli chodzi o agresję Chin na Tybet trzeba sobie zadać pytanie kto im kazał stawiać bezsensowny opór przeważającym siłom Chin który rodził jedynie niepotrzebne ofiary, przecież gdyby nawet Tybetańczycy dostali nowoczesny sprzęt i tak nie mieli by szans, więc lepiej by zrobili gdyby starali się dogadać z Chińczykami i wynegocjować przynajmniej jakąś autonomię. Co do „pomocy” wojskowej Usraela dla Tybetańczyków to komu i kiedy oni dali nowoczesny sprzęt? Nikomu lub mało komu, przykładem jest Ukraina którą sprowokowali do wojny z Rosjanami zamieszkującymi Ukrainę, ale nowoczesnego sprzętu Ukraińcy jak nie dostali tak najprawdopodobniej nie dostaną z uwagi na to że Ukropy tego sprzętu obsługiwać nie umieją i w większości przypadków dostałby się w ręce powstańców lub na czarny rynek a tak ze złomu który im posyłają nawet powstańcy niewiele mają o ile udaje się takowy przechwycić, a przy okazji też oczyszczają swoje magazyny ze zużytego badziewia za utylizację którego musieliby zapłacić. Co do Tybetu to ponoć tam odkryto duże złoża różnych minerałów a surowce dla gospodarki Chin to być albo nie być z uwagi na zapędy zachodu do zablokowania ich dostaw do Chin celem paraliżu ich gospodarki, choć tu pojawia się światło w tunelu bo Chiny planują przestawić swoją gospodarkę głównie na rynek wewnętrzny więc może nie będą musieli zużywać tylu surowców.
   Zresztą były okresy kiedy Chiny już panowały nad Tybetem i dla odmiany Tybet podbijał duże obszary Chin wykorzystując ich słabość tak więc widać że się nie lubią a wojny pomiędzy sobą to ich lokalna tradycja więc w sumie są kwita. :)

   Przemex – dostrzegam wiele analogii pomiędzy sytuacją Indian w USraelu i Tybetańczyków w Tybecie. I tak jak popieram ruch Indian Dakota na rzecz własnego państwa:
   http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/66276,indianie-zakladaja-w-usa-wlasne-panstwo.html
   tak samo popieram Tybetańczyków chcących własnej autonomii. Przynajmniej część Tybetu powinni dostać dla siebie, by mogli żyć po swojemu – w swoim kraju.
   Wiem, że walka Tybetańczyków była skazana na porażkę. Tak samo jak walka Indian. Niemniej zarówno Indianom jak i Tybetańczykom zrabowano ich ziemie i prawo do samostanowienia.
   W konflikcie między USraelem a Chinami stoję oczywiście po stronie Chin. Ale to nie znaczy, że „rozgrzeszam” ich za to, co zrobili i co nadal robią z Tybetem.
   Taki już jestem…
   opolczyk

   Lubię

   • Właściwie to ten tekst o Tybecie zamieściłem ze względu na opisane w nim inwestycje jakie Chiny miały poczynić w gospodarkę Tybetu z czym trudno mi dyskutować bo nie mam danych na ten temat licząc że ktoś powie coś ciekawego w tym właśnie temacie a dyskusja zeszła na agresję Chin na Tybet… cóż tak bywa. :)
    Też jestem za prawem do samostanowienia Tybetu, jestem tylko przeciwko wykorzystywaniu go jako narzędzia w polityce zachodu, myślę że kiedy banksterzy upadną ostatecznie przyjdzie czas aby Tybet mógł uzyskać przynajmniej szeroką autonomię jeśli nie niepodległość. Za zaśmiecanie Tybetu odpadami radioaktywnymi czy chemicznymi Chiny oczywiście potępiam choć niedawno linkowałem tutaj tekst o eksploatacji pastwisk Nieńców przez Gazprom co też mi się nie podoba ale Rosja podobnie jak Chiny na razie nie mają większego wyboru, w każdym razie pożyjemy zobaczymy, może kiedy spadnie presja zachodu na te kraje na co się zanosi wtedy Tybet dostanie swoją szansę. Ostatecznie nie różnimy się w temacie Tybetu aż tak bardzo ale jakbyśmy się zgadzali we wszystkim to by było zbyt podejrzane, czasem trzeba mieć swoje własne i odmienne zdanie :)

    Lubię

    • Inwestycje chińskie są faktem. Inna sprawa – czy chcą ich Tybetańczycy i czy służą one im, czy utrwaleniu chińskiego panowania.
     To co robi się w Rosji z Nieńcami też jest złe i też należy to potępiać. To jest niszczenie prastarej kultury.
     http://pl.sputniknews.com/polish.ruvr.ru/2014_12_19/Podroz-do-wymierajacego-swiata-5823/
     Przynajmniej z tym alkoholizmem powinny władze Rosji coś zrobić. Bo to przypomina politykę białych najeźdźców wobec Indian.

     Natomiast to, że pewne sprawy widzimy z nieco innej perspektywy, jest OK. Dwóch ludzi nie może postrzegać wszystkiego identycznie. Choć generalnie w sprawach geopolityki nasze oceny nie różnią się. A to dlatego, że bazujemy na faktach, a nie na wymysłach.
     Powinieneś założyć własny blog! Byłby jednym z absolutnie nielicznych wolnych od dezinformacji. Masz świetne rozeznanie w historii, w globalizmie i geopolityce.

     Liked by 1 osoba

 19. http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/sztuczna_inteligencja,p2003231593 – Sztuczna inteligencja będzie decydowała o życiu i śmierci ludzi.
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/na_otwie_nato_zbroi_sie,p893328677 – Na Łotwie NATO zbroi się na wojnę propagandową w mediach społecznościowych.
  http://xportal.pl/?p=20156 Ukraina: Wyprzedaż wszystkich kopalń
  http://xportal.pl/?p=20152 Polska: Dołączymy do AIIB?
  http://xportal.pl/?p=20148 Polska: Patologiczny rynek pożyczek
  http://xportal.pl/?p=20141 USA: Odbierzcie Rosji mundial!
  http://xportal.pl/?p=20137 Islandia: Banki nie będą kreować pieniędzy?
  http://xportal.pl/?p=20132 Uzbekistan: Jeszcze raz Karimow
  http://xportal.pl/?p=20122 Wenezuela: Nie dla agresji USA
  http://xportal.pl/?p=20114 Polska: Mit wysokich kosztów pracy
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150404/209558.html MSZ Rosji uruchomiło linię telefoniczną dla ewakuowanych z Jemenu
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150404/209205.html NATO nie zrezygnuje z rozmieszczania tarczy antyrakietowej w Europie
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150404/209058.html Krym przestał być zależny od wody z Ukrainy
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150404/208586.html Fico wyraził wdzięczność dla radzieckich żołnierzy, którzy oddali życie za Słowację
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150404/208370.html „Krwawy” Księżyc nad Ziemią
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150404/208243.html Jaceniuk: Mińsk-2 był „złym wariantem”
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150404/208018.html Der Spiegel: Bruksela cała w nerwach z powodu wizyty Tsiprasa w Moskwie
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150404/207078.html Sondaż: ponad połowa mieszkańców Ukrainy nie chce do Unii Europejskiej
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150404/207691.html „Nations Presse”: Poroszenko popchnął swój reżim na skraj przepaści
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150404/207497.html Miedwiediew: plan antykryzysowy może być korygowany
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150403/207011.html Prezydenta Ukrainy nie będzie można usunąć z urzędu podczas stanu wojennego
  http://pl.sputniknews.com/polska/20150403/206868.html Z tarczą czy na tarczy?
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150403/206674.html Francja, Niemcy i Polska są zaniepokojone wycofaniem się Rosji z CFE
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150403/206568.html Członkowie Prawego Sektora będą służyć w ukraińskiej armii jako żołnierze kontraktowi
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150403/205575.html Ukraina nie będzie angażować zagranicznych firm przy budowie muru na granicy z Rosją
  http://pl.sputniknews.com/polska/20150403/205177.html Senat RP: na przekór narodowym interesom Polski
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150403/205109.html Protestujący podpalili opony przed budynkiem ukraińskiego rządu
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150403/204553.html Polaków z Jemenu ewakuowały rosyjskie samoloty
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150403/203461.html Netanjahu: porozumienie z Iranem zagraża istnieniu Izraela
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150403/203297.html Amerykańscy kongresmeni popierają dostawy broni na Ukrainę
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150403/203169.html Roman Kuźniar: należy ostrożnie besztać Rosję
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150402/202165.html Potępimy – byle nie z Rosją
  http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20150402/201288.html Madsen: „masowa ucieczka” do Azji przyjaciół USA to krach „amerykańskiego ładu”
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150402/201206.html Desantowcy w porcie Aden to chińscy żołnierze
  http://pl.sputniknews.com/polska/20150402/200895.html Gazeta Wyborcza: Brutalni. Wściekli. Źli.
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150402/200469.html Amerykański niszczyciel rakietowy „Jason Dunham” wpłynie na Morze Czarne
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150402/199445.html Media: UE jest zaskoczona planem Kijowa o wydaniu kredytu na budowę muru
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150401/198689.html W Zatoce Meksykańskiej wybuchła platforma wiertnicza

  Lubię

  • Odnośnie tegorocznej rocznicy „katastrofy smoleńskiej” to nie spodziewałem się że zrobi się z tego taki cyrk, widać wobec napiętej sytuacji międzynarodowej komuś bardzo zależy na podgrzewaniu atmosfery, a że „rewelacje” te wyszły z Niemiec to biorąc pod uwagę czyją marionetką są Niemcy widać kto to jest. Bo przecież nikt rozsądny nie da wiary głupotom w stylu „polski wysoki rangą polityk” zlecił zabójstwo Kaczora „generałowi FSB”, bo po pierwsze nie ma czegoś takiego jak „polscy politycy”, to są żydowskie elity podstępem narzucone Polsce po II wojnie światowej no i są to marionetki banksterów, nie mogą podejmować samodzielnie takich decyzji, mogą najwyżej realizować interesy swoich zachodnich promotorów, po za tym sam Kaczor nie był w stanie niczym zagrozić Rosji ani Putinowi.
   Po za tym wierzący w rosyjskie sprawstwo „zamachu smoleńskiego” nie biorą pod uwagę faktu że Rosjanie nie mieli zwyczajnie interesu w tym aby mordować jakąś marionetkę i to na terenie własnego kraju lub w jakikolwiek sposób mieszać się w coś takiego, ale widać do ludzi ogłupionych propagandą a kierującymi się emocjami nie dotrze nic.

   Przede wszystkim „polski wysoki rangą polityk” nie wydaje rozkazów „generałowi FSB”. Kompletny odlot sekty smoleńskiej. Widać że i w niemieckim baraku ma ona swoich członków. Tyle, że ja tu widzę coś innego – Kalkstein wie, że „Smoleńsk” już dawno się „przejadł”. Normalni ludzie mają tych bzdur po prostu dość. Jeśli teraz rusza ta „ofensywa smoleńska”, to dlatego, aby jego „kandydat” do Belwederu przerżnął farsą wyborczą. Kalkstein otrzymał prikaz – chrabja do bulu ma wygrać. I dlatego zniechęca do swojego kandydata tą ofensywą.
   opolczyk

   Lubię

   • Tylko ile tych normalnych ludzi w Polsce jeszcze jest? W moim otoczeniu, rodzinie ten cały cyrk smoleński napędził PISowi jeszcze więcej zwolenników, im dłużej media podtrzymują tą histerię tym oni bardziej się utwierdzają że PIS „walczy z układem” i dlatego jest „prześladowany”, a te ostatnie „rewelacje” dolały jedynie oliwy do ognia. I na nic zdaje się rozsądna argumentacja, kiedy konfrontuje to co mówią z faktami na temat PISu to mówią „ale PIS jest trochę mniej złodziejski” no i praktycznie jest po rozmowie bo ja z takimi kretyńskimi uzasadnieniami absolutnie nie dyskutuję. Już nie wspomnę o gadkach w stylu „to na pewno Sikorski, Komorowski albo Tusk zlecił zamach bo to ruscy agenci w polskim rządzie”, kompletnie rozbrajający „argument”, szkoda czasu na polemikę z takimi bredniami.
    Obawiam się nadchodzącej farsy wyborczej, bo zdecydowana większość ludzi których znam obstaje za głosowaniem na Pisdzielców i mnie też starają się zmusić do tego, heh będzie awantura…

    Normalnych ludzi w Polsce nadal jest dużo – 50 % nie bierze udziału w farsach. A i wśród tych, co łażą do urn nie wszyscy są komletnie durni. Wielu idzie po to, aby Kalkstein nie wygrał. Co do Smoleńska – widzę to inaczej. Zawsze gdy PiS odgrzewał tę sprawę spadała jego popularność. Oni dobrze o tym wiedzą.
    opolczyk

    Lubię

    • Kwestią otwartą pozostaje jedynie to ilu z tych 50% procent nie uczestniczy w wyborach świadomie mając na uwadze czym one tak naprawdę są a ilu nie uczestniczy bo się im nie chce lub kompletnie olewają politykę ale to już taki szczegół…

     Nie wiem, ilu nie chodzi z lenistwa, a ilu świadomie farsy bajkotuje, czy olewa politykę. To też świadczy o tym, że głupi nie są.
     Sądzę, że jest wielu, bardzo wielu rozgarniętych, mądrych Polaków. Tyle, że nie mają możliwości skrzyknąć się razem.
     opolczyk

     Lubię

     • Należy jeszcze dodać odnośnie cyrku smoleńskiego że dwa główne cele kontynuowania tej hecy to po prostu utwierdzanie w narodzie szkodliwego mitu walki PIS-u z PO i na odwrót oraz zwykłe zawracanie ludiom dupy głupotami a ważniejsze sprawy idą w las no i przy okazji podszczekiwanie w kierunku Rosji gdzie ta pierwsza partia szczeka nieco mocniej a ta druga jakby nieco słabiej… :)

      Liked by 1 osoba

  • No te filmy to rzeczywiście niepotrzebnie ukrył, złożyli mu wizytę właśnie po to aby się przestraszył i zamknął usta na zawsze.

   Lubię

 20. http://pl.sputniknews.com/swiat/20150405/211353.html Puszkow: najwyższy czas, aby UE przezwyciężyła litewsko-polskie podejście do Rosji
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150405/211556.html Rosyjskie samoloty wywiozły kolejnych pasażerów z Jemenu
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150405/211946.html Ukraina chce wprowadzić zakaz propagowania ideologii komunistycznej przed 9 maja
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150405/212059.html Poroszenko sprowadzi oligarchów do „wspólnego mianownika”
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150405/212332.html Rosyjska pomoc Nikaragui będzie odpowiedzią na rozszerzenie NATO
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150405/212519.html François Jourdier: dopóki istnieje NATO, Europa pozostanie wasalem USA
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150405/212906.html Los Angeles Times: USA wydały miliardy na bezużyteczne elementy systemu obrony antybalistycznej
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150405/213244.html Christopher Read: Zachód już dawno powinien wsłuchać się w słowa Putina
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150405/213422.html George Soros: Putinowi nie jest potrzebne militarne zwycięstwo na Ukrainie
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150405/213737.html Miloš Zeman: nie pozwolę ambasadorom, aby mieszali się w moje podróże zagraniczne
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150405/213958.html Chiny osłabiają dolara
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150406/214212.html Były sekretarz stanu USA powiedział o konieczności przyjęcia Rosji do NATO
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150406/214301.html Lider Prawego Sektora został doradcą dowódcy naczelnego Sił Zbrojnych Ukrainy
  http://pl.sputniknews.com/polityka/20150406/214760.html Forbes: Poroszenko zaoferował Putinowi „przejęcie Donbasu”
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150406/214926.html Minister finansów Ukrainy prosi kredytodawców o umorzenie długu w wysokości 15 mld dolarów
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150406/215613.html W USA rozpoczęła się kampania przeciwko dronom wojskowym
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150406/216035.html Wielka Brytania jest atakowana przez odporne na truciznę gigantyczne szczury
  http://pl.sputniknews.com/polityka/20150406/216117.html Media: prezydent Argentyny przyjedzie do Moskwy, aby zdenerwować USA
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150406/216240.html Polska zamierza zbudować sześć wież obserwacyjnych na granicy z FR
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150406/216354.html MSZ Rosji: uregulowanie polityczne na Ukrainie nie zostało zapoczątkowane
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150406/216753.html Ławrow ma nadzieję, że oświadczenia Kijowa o żołnierzach misji pokojowej nie są wymykiem
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150406/216841.html Departament Stanu USA wyraził niezadowolenie z powodu wizyty w Moskwie szefa MSZ Cypru
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150406/217048.html Ławrow: USA próbują hamować relacje wszystkich krajów z Rosją
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150406/217147.html Ławrow: życie pokazuje, że Rosja nie jest wyizolowana
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150407/217480.html Jak zakończy się czesko-amerykańska „dyplomatyczna strzelanina”?
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150407/217635.html W bałtyckich portach pojawią się chińskie okręty
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150407/218042.html W Kijowie protestujący domagają się dymisji premiera Ukrainy
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150407/218284.html Puszkow: nie można pozwalać politykom na bezkarne „gadanie bzdur”
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150407/218512.html eBay zgodził się na przechowywanie danych osobowych Rosjan w Rosji
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150407/218602.html Ławrow: współdziałanie Rosji i Chin nie jest w nikogo wymierzone
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150407/218858.html Niszczyciel rakietowy marynarki wojennej USA wypłynął w kierunku Ukrainy
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150407/219924.html Lech Wałęsa przepowiada Rosji rozpad i 20-milionową ludność
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150407/220013.html Niejednoznaczna wizyta Komorowskiego
  http://pl.sputniknews.com/polityka/20150407/220615.html Ławrow: USA mają negatywny wpływ na stosunki Rosji z innymi krajami
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150407/220913.html MSZ Rosji: idea USA i NATO ws. instruktorów wojskowych na Ukrainie jest niebezpieczna
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150408/221107.html Rosja i Tajlandia porozumiały się ws. zwiększenia wymiany handlowej
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150408/221745.html Ambasador UE w Rosji: nie będziemy umierać za Ukrainę
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150408/221918.html CNN: rosyjscy hakerzy włamali się do komputerów Białego Domu
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150408/222034.html Puszkow: w Europie rośnie irytacja polityką USA
  http://pl.sputniknews.com/polityka/20150408/222321.html Rosja poprosi Strasburg o pomoc w rozwiązaniu kryzysu ukraińskiego
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150408/222481.html Grecja szantażuje UE przyjaźnią z Rosją
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150408/223050.html USA wezmą udział w obchodach Dnia Zwycięstwa w Moskwie
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150408/223247.html Jaceniuk: Ukraina podpisze dwa porozumienia z NATO
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150408/223366.html W górach Pamiru funkcjonuje unikalny rosyjski kompleks śledzenia obiektów kosmicznych
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150408/223682.html Chiński politolog: USA nie przeszkodzą przyjaźni Rosji i Chin
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150408/223835.html Le Temps: Raport Rady Europy o wydarzeniach na Majdanie jest dużym ciosem dla Kijowa
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150408/223995.html Miedwiediew: ukraińskie władze powinny same odbudowywać kraj
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150408/224263.html Marzenia krajów bałtyckich i Polski o rozpadzie Rosji są zagrożeniem dla ich niepodległości
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150408/225251.html Putin: Rosja może przeznaczyć Grecji kredyty na realizację wspólnych projektów
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150408/225418.html Tsipras: projekty typu Tureckiego Potoka poprawiłyby sytuację w regionie
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150408/225532.html Putin: „Rozwojem współpracy z Grecją zainteresowane są wszystkie kraje europejskie”
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150408/225650.html Prezydent Rosji wezwał do zakończenia polityki sankcji
  http://www.prisonplanet.pl/multimedia/geostrategiczna_ukraina,p896546325 Geostrategiczna Ukraina.
  http://xportal.pl/?p=20218 Białoruś: Łukaszenka zaprasza chińskie banki
  http://xportal.pl/?p=20213 Noworosja: W maju ofensywa?
  http://xportal.pl/?p=20197 Grecja: Rozliczymy winnych
  http://xportal.pl/?p=20209 Iran: Starcie na granicy z Pakistanem
  http://xportal.pl/?p=20205 USA: Nowa polityka w Azji
  http://xportal.pl/?p=20194 Polska: Prezydent chwali politykę prorodzinną
  http://xportal.pl/?p=20178 Ukraina: Kijów spuszcza z tonu
  http://novorossia.today/poroszenko-federalizacja-jest-jak-infekcja-jak-bron-biologiczna/
  http://novorossia.today/narodowa-rada-besarabii/
  http://novorossia.today/zabojca-z-konstantynowki-wyszedl-za-kaucja/
  http://novorossia.today/najwieksza-zbrodnia-xx-wieku/
  http://novorossia.today/jaceniuk-to-przez-rosje-ukraina-nie-jest-w-unii/
  http://novorossia.today/kenia-odpowiada/
  http://novorossia.today/31841/ Sytuacja gospodarcza Ukraińców nie ulegnie poprawie
  http://novorossia.today/rocznica-zrywu-w-donbasie/
  https://pracownia4.wordpress.com/2015/04/08/irlandzki-holokaust-przemilczana-lekcja-historii/

  Dzięki Przemex – zaktualizowałem Agencję PrzemexPress.
  opolczyk

  Lubię

 21. Obejrzałem dziś część I. Powiem, że tak dobrej analizy geopolitycznej jeszcze nie widziałem. Z kilkoma ocenami co prawda się nie zgadzam, ale podstawy całej sytuacji na świecie są przedstawione niesamowicie spójnie.

  Czy aż tak dobra jest – nie wiem. Dla mnie jest strasznie załgana.
  opolczyk

  Lubię

 22. http://pl.sputniknews.com/swiat/20150415/254581.html Dziewczyna weszła na biurko szefa EBC, krzycząc „Koniec z dyktaturą EBC!” WIDEO
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150415/254109.html Czeski rząd zaaprobował wyjazd Miloša Zemana do Moskwy
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150415/252890.html Grecja dokłada „wszelkich starań” w celu zniesienia sankcji wobec Rosji
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150415/252656.html Masowe akcje protestacyjne przeciwko samowoli policyjnej ogarnęły USA
  http://pl.sputniknews.com/karykatury/20150415/252256.html Pentagon: USA nie są w stanie odbijać cyberataków przeciwników
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150415/251555.html Emerytowany pracownik CIA przyznał się do zabójstwa Marilyn Monroe
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150415/251203.html Poczta dyplomatyczna USA o wadze 152 ton — podwaliny dla „kolorowej rewolucji”?
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150415/251012.html Laureat Nagrody Nobla: USA tajnie zmuszają kraje do dystansowania się od banku AIIB
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150415/250401.html USA przez pomyłkę wprowadziły sankcje wobec mieszkańców Prospektu Sewastopolskiego w Moskwie
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150415/250192.html Huffington Post: decyzje polityków USA doprowadzają do przemocy i chaosu
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150415/250071.html Rosja nie zagłosowała za sankcjami wobec powstańców w Jemenie
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150415/249899.html Merkel skrytykowała Moskwę za zniesienie embarga na dostawę do Iranu S-300
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150414/249559.html Gazprom znalazł alternatywę dla dostaw gazu do UE
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150414/249408.html Steinmeier: Zachód potrzebuje wsparcia Rosji w rozwiązywaniu problemów międzynarodowych
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150414/249347.html Słowacki miliarder jest gotów zapłacić za podróż Zemana do Moskwy
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150414/248892.html Minister energetyki Rosji poinformował o prawdopodobnej trasie Tureckiego Potoku
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150414/248420.html Zacharczenko: siły zbrojne sprowadziły pod Donieck ponad 100 jednostek sprzętu
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150414/248161.html Hakerzy zhakowali korespondencję fińskich polityków nt. sankcji wobec Rosji
  http://pl.sputniknews.com/polska/20150414/247522.html Kto się przestraszył „Nocnych Wilków”?
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150414/247093.html USA opowiedziały się przeciwko dostawom Iranowi rosyjskich S-300
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150414/246962.html Media: USA zamierza prowadzić wojnę informacyjną z Rosją w sieciach społecznościowych
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150414/246104.html Dzisiaj Rosja zostanie współzałożycielem AIIB
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150413/245681.html OBWE stwierdziła wznowienie walk na donieckim kierunku
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150413/245615.html MAI „Rossiya Segodnya” prowadzi w rankingu cytowalności mediów
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150413/245390.html Polska wysyła konwój humanitarny do Donbasu
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150413/245308.html Nowak: kontrakt z Ukrainą na tranzyt gazu nie zostanie przedłużony
  http://pl.sputniknews.com/polska/20150413/244503.html Warszawa: Klincz rusofobii
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150413/244854.html Dostawy rosyjskich śmigłowców do Afganistanu mogą zostać wznowione
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150413/244744.html Prezydent Rosji cofnął zakaz dostarczania systemów S-300 do Iranu
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150413/244649.html Kijów „zapomniał” o długu wobec Rosji w wysokości 3 mld dolarów
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150413/244557.html Rok ATO w Donbasie: podsumowanie i prognozy
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150413/244448.html MSZ: Rosja żąda zniesienia embarga zbrojeniowego wobec Iranu
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150413/244267.html Abbas opowiedział o celach swojej wizyty w Moskwie
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150413/244112.html Na Litwie rozpoczęły się międzynarodowe ćwiczenia NATO
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150413/244048.html Rosyjska łódź podwodna u wybrzeża Szwecji okazała się statkiem technicznym
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150413/243625.html Ukraińska spółka wystawiła na sprzedaż sprzęt specjalny NATO
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150413/243522.html Chiny zawarły kontrakt na kupno S-400
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150412/238778.html Stratfor: dopóki Poroszenko rozdziela aktywy, będzie obserwowany
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150412/243000.html Steinmeier: amerykańscy generałowie wyolbrzymiają rolę Rosji w Donbasie
  http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20150412/235616.html Ministerstwo Finansów Chin: Turcja przyłączyła się do państw założycielskich AIIB
  http://pl.sputniknews.com/polityka/20150412/236082.html Poroszenko: Ukraina będzie unitarną, z ukraińskim jako jedynym językiem państwowym
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150412/242507.html USA konstruują nowy myśliwiec w nadziei, że przyćmi on rosyjski T-50
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150412/241772.html Profesor Cohen: Europę podzieliła nie Rosja, ale agresywna polityka USA
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150412/242124.html Automatyczny system zabezpieczeń wyłączył generator elektrowni atomowej na Ukrainie
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150412/238117.html Basurin: około 100 ukraińskich żołnierzy przeszło na stronę DRL
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150412/239411.html Deutsche Wirtschafts Nachrichten: Ameryka traci aureolę mocarstwa światowego
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150412/241591.html Prezydent Estonii: NATO to już nie to samo, co w latach zimnej wojny
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150412/241048.html Rosja wyśledziła zgrupowanie satelitów szpiegujących za nią
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150412/239590.html Międzynarodowy Dzień Załogowych Lotów Kosmicznych. Dzień Kosmonautyki w Rosji
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150412/239026.html Telewizja CNN namierzyła „fałszywego” Maduro na Szczycie Ameryki
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150411/238264.html Rosyjski Su-27 pokrzyżował plany amerykańskiego wywiadu nad Morzem Bałtyckim
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150411/238040.html Die Welt: pogłoski o śmierci rubla były mocno przesadzone
  http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20150411/237522.html Forbes: pod ukraińską gospodarkę podłożono „bombę zadłużenia”
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150411/236393.html Francuski generał: amerykański wywiad dostarczył fałszywe informacje o rosyjskiej inwazji na Ukrainę
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150411/232958.html Poroszenko: ukraińska flota powinna odpowiadać standardom NATO
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150411/235882.html Hiszpania, Korea Południowa i Austria dołączyły do grona założycieli Banku AIIB
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150411/235345.html Amerykanie w Jemenie podali do sądu władze USA żądając ewakuacji
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150411/235208.html „Nocne wilki” przejadą przez Polskę nie zważając na protesty
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150410/234641.html Agencja S&P obniżyła rating Ukrainy
  http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20150410/230466.html Die Presse: „zwrot rubla” daje otuchy zachodnim inwestorom
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150410/233221.html Kraje skandynawskie zacieśnią współpracę wojskową. Przeciwko Rosji
  http://pl.sputniknews.com/polityka/20150410/232739.html Ukraina w ciągu jednego dnia zmieniła swoją rolę w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150410/232412.html The Times: UE przygotowuje tajny plan wykluczenia Grecji ze strefy euro
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150410/232285.html Francuski wywiad: Rosjanie nie tworzą punktów dowodzenia na Ukrainie
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150410/231155.html Rada Najwyższa pokazała, że nową państwową ideologią Ukrainy jest neonazizm
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150410/230680.html Eurosceptyczna polityk z Wielkiej Brytanii nazwała Putina bojownikiem o interesy kraju
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20150410/230276.html Admirał Sił Zbrojnych USA: rosyjska armia ma o wiele większą zdolność bojową niż radziecka
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/friedman_rekomenduje_dla,p1047563417 Friedman rekomenduje dla ochrony USA sponsorowanie wszystkich stron konfliktu w Europie by prowadziły wzajemnie wyniszczającą wojnę.
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/urzednik_onz_do_spraw,p628789186 Urzędnik ONZ do spraw zmian klimatu: Powinniśmy zrobić wszystko, aby wyludnić Ziemię.
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/inteligentne_liczniki,p460320254 Inteligentne liczniki energii szpiegują obywateli.
  http://xportal.pl/?p=20318 Rumunia: Manewry NATO przy granicy z Ukrainą
  http://xportal.pl/?p=20315 USA: Wstęp do normalizacji stosunków z Kubą
  http://xportal.pl/?p=20312 Serbia: Šešelj odrzuca żądania trybunału
  http://xportal.pl/?p=20309 Syria: Konwój Al-Kaidy zniszczony
  http://xportal.pl/?p=20304 Noworosja: Nowa faza wojny
  http://xportal.pl/?p=20301 Jemen: Śmierć saudyjskiego generała
  http://xportal.pl/?p=20295 Haga: Goran Hadžić na wolność

  Lubię

 23. „Dopiero pogłębiająca się nędza i głód być może wyprowadzą ich kiedyś na ulicę.” – a i w tym przypadku nie wiadomo czy cokolwiek to zmieni bo nawet jeżeli ludzie w obliczu głodu i nędzy wyjdą na ulicę to w większości zażądają raczej „chleba i pracy” a nie głębokich zmian w tym odejścia banksterów i ich sługusów od władzy o których istnieniu raczej pojęcia nie mają o czym przekonuję się na co dzień. Jeżeli żydoreżim będzie cwany i zamiast tłumić zamieszki da trochę chleba i trochę pracy, popuści śrubę dając odrobinę „wolności” to już sytuacja raczej powróci do „normalności”, po prostu tacy są ludzie, byleby tylko było co do gara wsadzić i za co do jutra przeżyć a dookoła niech się dzieje co chce.
  A jeśli chodzi o los Polski i Polaków to chyba jedynym rozwiązaniem byłoby wejście wojsk rosyjskich i stworzenie rzeczywistego rządu narodowego pod ich okiem i wprowadzenie tymczasowej dyktatury ze stanem wyjątkowym dla oczyszczenia całej administracji państwa z kretów oraz masową reedukacją społeczeństwa przez rzeczywiście narodowe media i to byłby i tak proces bolesny i długotrwały. Ale i tu pojawia się problem skąd wziąć doświadczonych ludzi i kierujących się interesem narodowym na stanowiska państwowe, szkolenie takich kadr powinno rozpocząć się właściwie już na terenie choćby Białorusi czy Rosji, ale póki co te kraje mają swoje problemy a my jesteśmy zbyt skłóceni między sobą aby móc podejmować takie inicjatywy, a władze tych krajów raczej z każdym z osobna rozmawiać raczej nie będą.

  Przemex – zgadzam się z tymi uwagami. I dlatego widzę przyszłość Polski czarno.
  opolczyk

  Lubię

 24. Witam,
  Uproszczony scenariusz dla Polski jeśli się nic nie zmieni:
  Od przyszłego roku obcokrajowcy (głównie żydzi) zaczynają skupować polską ziemię. Rządy PO zadłużają kraj do oporu, a nawet bardziej używając różnych sztuczek fiskalnych (np. pożyczanie pieniędzy ZUSowi). Ciągle rosnącym fiskalizmem i absurdalnymi przepisami zmniejszają coraz to bardziej konkurencyjność naszej gospodarki. Wyż demograficzny wchodzi w wiek emerytalny i zaczynają się prawdziwe problemy z budżetem. Odwołując się do solidarności obywatelskiej rząd likwiduje KRUS, wprowadza podatek katastralny, by zapewnić egzystencję milionom emerytów. Wszystko to zbiega się z ograniczeniem dopłat do produkcji rolnej w UE i znacznym osłabieniem kursu dolara. Polska żywność nie jest w stanie konkurować cenowo z amerykańską, a umowy współpracy handlowej UE z USA nie chronią już w żaden sposób rynku europejskiego. Podatek katastralny i spadek dochodów sprawia, że Polacy masowo pozbywają się ziemi i nieruchomości za bezcen. Nabywców z obcych krajów (głównie Izraela) nie brakuje. Jest bardzo źle i ludzie się budzą. Media też już przestają wspierać dotychczasowa klikę. Do władzy wreszcie z poparciem „nawróconych” mediów dochodzi Korwin. Obniża podatki, liberalizuje co się da i wprowadza prawo na wzór USA mówiące, że to co pod ziemią należy do właściciela ziemi. Tylko, że właścicielami ziemi są już obcy. I zaczyna się wreszcie wydobycie naszych wielkich bogactw naturalnych. Powstają wreszcie miejsca pracy dla Polaków… głównie w kopalniach. Polska nie korzysta za bardzo na wydobyciu bogactw, bo podatków już nie ma. Robotnicy są wyzyskiwani, bo prawo pracy zostało zliberalizowane, by mogły powstać nowe miejsca pracy. Polska po ciężkich latach zaczyna się rozwijać, eksport surowców rośnie. Wszystkie wskaźniki gospodarcze idą w górę. Jesteśmy tygrysem europy, media odtrąbiają sukces. Tylko co my kurwa z tego mamy? Urobione po łokcie ręce i umorusane od rycia pod ziemią twarze. A kto jest beneficjentem przemian?
  Czy tak musi być?
  Największym sukcesem żydostwa było postawienie w oczach ludzi świadomych, znaku równości między PO a PIS i zapewnienie sobie ich bezczynności. Kluczowe różnice, to stosunek do wyprzedaży polskiej ziemi, prywatyzacji lasów i nie tylko lasów, wprowadzenia euro, upraw GMO i wykorzystania naszych bogactw naturalnych (PO nie jest zupełnie tym zainteresowana). Nie jestem fanem PIS, nigdy dotąd na nich nie głosowałem, ale jeśli nikt sensowny się nie pojawi na scenie politycznej, to jak oni wygrają najbliższe wybory parlamentarne, to przynajmniej zyskamy trochę więcej czasu. Więc zamiast nie iść do wyborów i w wieczór wyborczy otwierać szampana ciesząc się ze „zdeligitymizowania” władzy, należało by się zastanowić, co można ugrać. Następna szansa będzie dopiero za 4 lata, a w międzyczasie PO dokona ogromnych szkód.
  Na wybory prezydenckie trzeba pójść i zagłosować na Kukiza. Potrzebna jest przeciwwaga dla Korwina i jeśli Kukiz odniesie sukces, jest szansa zbudować na jego charyzmie nową jakość na scenie politycznej. Kukiz nie jest jeszcze do końca świadomy wielu rzeczy, ale jest na dobrej drodze. Dlaczego ważne jest, by Korwin szedł w dół? Opracowałem dla niego jakiś czas temu (jeszcze kiedy był z KNP) strategię, która dała by mu przynajmniej 20% poparcia, ale nie wiedzieć czemu jej nie realizuje. Może jego zadaniem jest bycie co najwyżej małą opozycją, która zgodnie ze swoim programem pomoże PO wprowadzić GMO, sprywatyzować co się da i oddać utracone podczas wojny majątki żydom(bo przecież własność, to rzecz święta). Nie wiem, może powody są inne, ja w każdym razie swojej strategii jestem pewien w 100%. W tej chwili spektakularny sukces wyborczy, udział we władzy i wprowadzenie dużej części programu Korwina było by ratunkiem dla Polski (mam świadomość słabych stron tego programu, ale nie będę tłumaczył dlaczego tak uważam, bo to bardzo rozległy i skomplikowany temat), ale Korwin w opozycji (a innej roli chyba na razie nie chce i nigdy do tej pory nie chciał) to zagrożenie dla Polski i trzeba zrobić wszystko, by zastąpić go Kukizem (jedynym kandydatem w tej chwili, który ma szansę stać się alternatywą). Dlatego moim zdaniem, każdy świadomy patriota powinien namawiać zamiast do bojkotu – to do wzięcia udziału przynajmniej w pierwszej turze i oddania głosu na Kukiza. To nie kolaboracja ale logiczne działanie w interesie narodowym.
  Na innej stronie patriotycznej pisałem, co świadomy Polak powinien robić w najbliższych latach. Nie spotkałem się ze zrozumieniem i niezbyt elegancko mnie potraktowano. Może tutaj zostanę lepiej zrozumiany. Doradzałem by każdy patriota swoją energię kierował na kilka ważnych płaszczyzn. Jedną z nich jest propagowanie zdrowego stylu życia i ekologicznego rolnictwa. Jedno będzie napędzać drugie. Popyt będzie kreował podaż. Rolnictwo ekologiczne, to rolnictwo perspektywiczne i zyskowne, w dodatku pasujące do struktury naszej małorolnej wsi. Pozwoli to wielu rolnikom na doskonałe funkcjonowanie w ciężkich czasach i zachowanie ziemi. Im bardziej powszechna będzie wiedza na temat zdrowego odżywiania i zdrowych upraw, tym więcej ziemi zostanie w polskich rękach, a społeczeństwo będzie zdrowsze i silniejsze i zamiast napychać kieszenie firmom farmaceutycznym zwiększy się konsumpcja pobudzjąc gospodarkę oraz co bardzo ważne – zwiększą się oszczędności.
  Kolejna płaszczyzna, to edukacja dzieci. Trzeba uświadamiać rodzicom marność państwowego systemu edukacyjnego i potrzebę pracy z dziećmi, by rozwijać inteligencję, umiejętności logicznego myślenia i zdolności strategiczne najmłodszych. Umiejętności te, połączone z przekazywaniem im wiedzy historycznej o prawdziwej historii Polski sprawią, że następne pokolenie będzie w stanie znacznie lepiej zadbać o interes narodowy. Nawet jeśli tych dzieci nie będzie dużo, to poprzez swoją wyjątkowość, będą mogły bardzo dużo zrobić dla ojczyzny.
  Mógłbym się rozpisywać w nieskończoność o tych płaszczyznach, które już wymieniłem i o tych, których nie wymieniłem, ale nie czas i miejsce na to. Jeśli ktoś będzie zainteresowany, to mogę w bardziej szczegółowy sposób przedstawić i uzasadnić moje pomysły.
  To czego potrzebujemy teraz, to obranie odpowiedniego kierunku, i ciężka praca u podstaw, która w przyszłości przyniesie owoce. Potrzebujemy też zyskać na czasie i jestem przekonany, że bojkot wyborów może nam tylko ten czas odebrać. Każdą najmniejszą szansę na choćby niewielką korzyść należy wykorzystać. Na rewolucje nie ma co liczyć, bo nawet jeśli ona nastąpi, to na jej czele nie będą stać przyjaciele Polski. Będziemy mieć po prostu kolejny ’89 rok.
  Nie mam monopolu na prawdę i mogę się mylić, ale moje intencję są szczere i dobre. Jestem patriotą i kocham Polskę, więc mam nadzieję, że nawet jeśli nie zostanę zrozumiany, to nie zostanę zmieszany z błotem, jak to mi się przydarzyło w pewnym miejscu w sieci, w którym chciałem się z innymi podzielić swoimi spostrzeżeniami.
  Na koniec pragnę wyrazić wielki szacunek dla autora strony i podziękować za dobrą pracę. Proszę się nigdy nie poddawać, chociaż pewnie często będzie się wydawać, że Pana praca jest przysłowiowym wołaniem na puszczy. Kropla drąży skałę.
  Pozdrawiam
  Darek


  Darek – kilka spraw widzę inaczej.
  PiS i PO to bratnie kibuce. Służą temu samemu okupantowi. Walkę pomiędzy sobą inscenizują, aby rozbić Polaków na zwalczające się obozy. PiS jest jeszcze bardziej proizraelski niż PO.

  https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/20/naczelny-rabin-polski-michael-schudrich-o-lechu-kaczynskim/
  https://jozefbizon.wordpress.com/2012/04/01/zaslugi-prezydenta-l-kaczynskiego-swietowanie-chanuki-2006-2009-w-obrazkach/
  Goldberg vel Korwin to żydowski prorok „prywatyzacji” czyli szabru majątku narodowego i „wolnego rynku” – czyli przejęcia przez żydowską sitwę wszystkiego na własność.
  Kukiz to użyteczny idiota – piewca neobanderyzmu i bandytów kijowskich.

  Farsa prezydęcka jest bez znaczenia. Prezydęt jest figurantem od wręczania orderów i przyjmowania gości.
  Okupant tak ustawił farsy wyborcze, że nie może przegrać. Udział w nich to strata czasu.
  Pozdrawiam
  opolczyk

  Lubię

  • „kilka spraw widzę inaczej.”
   Tak naprawdę widzimy większość bardzo podobnie.
   „PiS i PO to bratnie kibuce. Służą temu samemu okupantowi. Walkę pomiędzy sobą inscenizują, aby rozbić Polaków na zwalczające się obozy. PiS jest jeszcze bardziej proizraelski niż PO.”
   Po części tak jest. Wydaje mi się jednak, że różnica polega na tym, że PO to banda sprzedajnych zdrajców na samej górze i armia durni bez skrupułów, zasad i honoru, którzy za ciepłe posadki bezrefleksyjnie podnoszą rączki w górę, przyklepując każdą antypolską ustawę. PIS natomiast sprzyja USraelowi z przyczyn ideologicznych stawiając się w opozycji do Rosji. Błędy PISu wynikają w większej mierze z kreciej roboty agentów w ich szeregach i braku zrozumienia rzeczywistości. Pisałem o różnicach programowych bardzo istotnych dla Polski i jej przyszłości. PO wszystko przyklepie co im każą jeśli tylko uda się znaleźć większość w parlamencie. Nie zabraknie im determinacji i będą się bardzo śpieszyć. Dalsze rządy PO to moim zdaniem najgorszy możliwy scenariusz dla Polski, bo dający najmniej czasu na próby wprowadzania zmian. Jakie korzyści odniesiemy z ewentualnych rządów PIS? Mogą być dwojakiego rodzaju. Po pierwsze możemy zyskać czas, jeśli będą działać w zgodzie ze swoim programem (o ważnych jego punktach pisałem wcześniej), a jeśli się okaże, że rzeczywiście są z PO bratnimi kibucami i będą kontynuować politykę poprzedników, to stracą wiarygodność u swoich wyborców i wreszcie pojawi się miejsce dla jakiejś alternatywy na scenie politycznej i może uda się to wykorzystać w następnych wyborach. Jeśli się nic nie zmieni, i ludzie PISowi nie powiedzą: – sprawdzam, to ciągle będą dla całej masy Polaków jedyną sensowną opozycją dla zdrajców z PO.
   Korzyści z rządów PIS dla Polski widzę zarówno w realizacji niektórych punktów ich programu lub w razie zaniechania, największą korzyść przyniesie ich zdemaskowanie.
   Co do Korwina, być może masz rację. Jednak realizacja jego, przyznaję ułomnego, programu przyniosła by więcej szkód niż pożytku tylko w określonych warunkach. Te warunki jeszcze nie nastąpiły i jesteśmy póki co w miejscu, w którym korzyści znacznie przyćmiły by straty. Dlatego właśnie Korwin jest tak zwalczany w mediach. Według żydostwa to jeszcze nie jego czas. 70% naszego PKB wytwarza sektor MISP. Realizacja programu Korwina, to dla tych firm i ludzi w nich zatrudnionych (też ok. 70% społeczeństwa) niesamowita szansa. Żydzi trochę by wykupili narodowego majątku, ale dynamicznie bogacące się społeczeństwo zachowało by większość dla siebie, zwłaszcza ziemi i nieruchomości. Za 10-20 lat, jeśli dalej będziemy podążać tą drogą, sytuacja będzie duuuużo gorsza. Jak to może w uproszczeniu wyglądać napisałem w poprzednim poście. Zubożone, zadłużone społeczeństwo będzie bezbronne.
   Co do Kukiza, to fakt, że nie ma dużego rozeznania jeśli chodzi o sprawy międzynarodowe i właśnie to miałem na myśli pisząc że nie jest do końca świadomy wielu rzeczy, ale i tak widać już zmiany w jego nastawieniu do Rosji i Ukrainy. Wydaje mi się, że jest człowiekiem uczciwym, patriotą i nie jest powiedziane, że jego świadomość nie wzrośnie. Ważne jest, że posiada charyzmę, a to podstawa do budowania politycznej alternatywy. Potrzebny jest sukces wyborczy (8-15%) by uruchomić proces budowania nowej siły politycznej na wybory parlamentarne, by dać ludziom nadzieję, że coś może się zmienić. Jest wielu utalentowanych ludzi, którzy nic nie robią, bo stracili nadzieję i wiarę. Jeśli „poczują krew” mogą się przyłączyć.
   Najbardziej na naszej bezczynności, również w dniu wyborów, zależy tym co nie chcą zmian. Ktoś wymyślił hasło „deligitymizacji władzy”, które jest tak naprawdę puste w środku i trudno mi znaleźć jakiekolwiek realne korzyści płynące z takiej delegitymizacji. Co więcej ktoś wmawia ludziom, że władza się tego boi. Nie widzę żadnych rozsądnych powodów dla których władza miała by się bać niskiej frekwencji. Poza tym, lemingi i tak pójdą zrobić swoje i postawią krzyżyk tam, gdzie im każą media, czy to TVN, czy Radio Maryja. Ludzie, którzy mogli by krzyżyk stawiać najbardziej świadomie, zostaną w domu. Winę za ewentualną niską frekwencję media i tak obarczą społeczeństwo zarzucając mu niedojrzałość. Taki Banderysław Komorowski, namawiając ludzi do udziału w wyborach używa prostej sztuczki psychologicznej. Kto ma na niego pójść zagłosować ten i tak pójdzie, ale ludzie wkurwieni, którzy mogli by zagłosować przeciwko niemu, zaczynają się zastanawiać dlaczego mu zależy na większej frekwencji i dochodzą do wniosku, że skoro nie ma dobrego kandydata, który w dodatku miałby szansę wygrać(media i sondaże dużo robią, by ludzie tak myśleli), to chociaż zrobią na złość komorowi i popsują mu frekwencję. Naprawdę prosta sztuczka psychologiczna, a wielu się na to łapie. Ktoś pisze elaborat o tym jaka deligitymizacja władzy jest super, nawet argumenty na pierwszy rzut oka wydają się być logiczne i efekt tego jest taki, że znów zupełnie nic się nie zmieni i pędzimy coraz szybciej po równi pochyłej w czarną dupę.
   Zdaję sobie sprawę, że nie ma na dzień dzisiejszy idealnych rozwiązań, ale moim zdaniem trzeba „rzeźbić” w dostępnym materiale, jeśli chce się coś, cokolwiek zmienić. Trzeba dostrzegać drobne niuanse i długoterminowe efekty pewnych działań. Nawet jeśli nam się nie uda, to warto spróbować wykorzystać każdą, choćby najmniejszą szansę. Może to okazać się bardzo ważne dla naszych dzieci i wnuków. Jeśli nie da się zrobić dużego skoku na raz to kilka drobnych kroczków może nas też zaprowadzić do celu.
   Pozdrawiam serdecznie
   Darek


   PiS jest agenturalną partią. Jego wierchuszka jest żydowska, proizraelska, prousraelska i ślepo antyrosyjska. Za bardzo też cuchnie PiS kosmoplitycznym, żydogennym katolicyzmem. PiSowi i PO okupant celowo dobrał ideologię tak, aby te bratnie kibuce wspólnie w wyborczych farsach zbierały 70 – 75% głosów bydełka wyborczego. Pozostałe agenturalne partie są dekoracją i ew. „koalicjantami”. To PiS wykończył politycznie Samoobronę i Leppera.
   Knessejm jest zabetonowany bandą czworga (PO/PiS/PSL/SLD) i jej odpryskami (Palikot, PJN itp).
   Ozjasz Goldberg to podstępny żydowski demagog. Jego program polityczny to całkowite wywłaszczenie Polaków i rozszabrowanie majątku narodowego – łącznie z lasami.

   Jest też za GMO.

   Nie wiem, co dobrego jest w jego programie. Jedynie, aby odróżniać się od agenturalnej bandy czworga udaje, że jest jewrosceptyczny i że nie jest antyrosyjski. Ale jak każdy żyd służący żydo-banksterom nienawidzi Rosji.
   Udział w okupacyjnej farsie wyborczej dla mnie nie wchodzi w rachubę. Nie dam z siebie zrobić bydełka wyborczego. Nie będę legitymizował okupanta i jego fars. Zresztą – gdyby okupant obawiał się, że przy urnach straci władzę – fary wyborczej by nie było.
   opolczyk

   Lubię

 25. Rząd Marcinkiewicza sprzedał 271 strategicznych zakładów a rząd Kaczyńskiego 21 zakładów i tylko na tym przykładzie widać doskonale szkodliwość tej partii więc skąd pomysł że PIS jest choć odrobinę mniej szkodliwy? O innych szkodliwych poczynaniach tej partii oraz jej twórców w czasach kiedy rządziła a także w czasach kiedy Kalksteinowie „trzymali” z Wałęsą już nie wspomnę a jest ich bardzo wiele i bynajmniej nie wynikają one z ich głupoty, ignorancji, nieuctwa co się czasem sugeruje, lecz są one efektem polityki dyktowanej im z góry przez różnej maści „doradców”, „ekspertów”, „analityków” pracujących dla zachodnich fundacji, instytucji finansowych, banków, korporacji i różnej maści think thanków i centrów analitycznych oraz służb specjalnych, wojska a nawet tajnych stowarzyszeń i lóż kontrolowanych przez banksterów. To skomplikowany system zależności dość trudny do rozgryzienia, bowiem nigdy do końca nie wiadomo który „doradca” dla jakiej instytucji w danym momencie pracuje bo często zmieniał stanowiska w swojej „karierze”, raz lądując gdzieś na stanowisku w jakiejś korporacji czy banku, think thanku a za chwilę piastując dajmy na to stanowisko ministra w rządzie jakiegoś kraju. I taki ktoś wcale nie musi mieć świadomości dla kogo pracuje i co robi oraz jakie będą tego konsekwencje, bowiem w banksterskiej strukturze władzy istnieją poziomy wtajemniczenia jak w masonerii, ci którzy siedzą na dole wiedzą tyle co im powiedzą media, szkoła, kościoły czyli gówno, trochę więcej wiedzą ci którzy siedzą mniej więcej w środku tej piramidy a na temat tego o co rzeczywiście chodzi w tym całym cyrku najwięcej wiedzą banksterzy ale ta wiedza dla maluczkich jest zakazana.
  A co do cyrku zwanego wojna PIS-u z PO i odwrotnie to nie jest to przecież jakiś ewenement na skalę światową a norma która przybyła do Polski wraz z zainstalowaniem tutaj „demokracji parlamentarnej” w wyniku żydowskiej „transformacji ustrojowej” po 1989 roku.
  Na zachodzie ten system działa już od bardzo dawna, od czasów kiedy banksterstwo postanowiło się przy pomocy serii kolorowych przewrotów oraz wojen pozbyć niepotrzebnych im już monarchii absolutnych i zastąpić je fasadową demokracją przy pomocy której znacznie skuteczniej można oszukiwać społeczeństwo i efektywniej zarządzać nim niż w otwartej dyktaturze gdzie wiadomo gdzie jest wróg, w „demokracji parlamentarnej” natomiast tego wroga nie widać tak wyraznie. Na zachodzie ten cyrk walki między partyjnej odgrywany jest z równą a nawet większą skutecznością niż w Polsce, wystarczy pojechać do Wuja Sama drugiego obok Wysp Rotszilda wzoru demokracji i popatrzeć jak dwie konkurencyjne watachy banksterskiej sitwy w udawanej walce o stołki wyciągają wzajemnie na siebie różne brudy z przeszłości rozdmuchując je z pomocą banksterskich mediów tym samym zawracając ludziom dupę farsą demokracji.

  Dokładnie tak!
  opolczyk

  Lubię

Dodaj komentarz

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s