Czytelnia

.

Literatura słowiańska

.

Zorian Dołęga Chodakowski – prekursor i piewca Słowiańszczyzny, przez rodaków zapomniany

„O Sławiańszczyźnie przed chrześcijaństwem”

.

Kazimierz Moszyński – etnolog i etnograf słowiański

„Kultura ludowa (materialna i duchowa) Słowian” – monumentalne (trzytomowe) dzieło

.

*****

.

Literatura ogólna

.

Nota o autorze: Izrael Szahak (Israel Shahak; ur. 28 kwietnia 1933 r. w Warszawie, zm. 2 lipca 2001 r. w Jerozolimie) – żydowski publicysta, krytyk judaizmu i szowinizmu żydowskiego, obrońca praw człowieka. Autor wielu książek na ten temat, w tym między innymi „Żydowskie dzieje i religia; Żydzi i goje – XXX wieków historii”. Był profesorem chemii na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie.

.

.

„Pani Izabela Litwin jest współautorką opracowania, które znakomicie wyjaśnia (nawet ekonomicznym analfabetom – jak ja do niedawna) mechanizmy stosowane przez finansjerę do ograbiania maluczkich. Uważam, że każdy szanujący się Słowianin powinien zapoznać się z tym opracowaniem – nie jest długie, a czyta się naprawdę świetnie.” – MrC

.

658 komentarzy do “Czytelnia

 1. [ Photo ]
  Tak idą do góry waluty w stosunku do złotówki.

  Spada kurs funta brytyjskiego, bo rząd UK zachował się debilnie i inwestorzy odwrócili się od GBP w tej chwili.

  Ale to tylko powierzchowne jest, dużo więcej się dzieje.

  Polubienie

 2. Andrzej robię sobie dziś prasówkę niemieckieog internetu i zobacz co czytam.Jakbyś to tłumaczył.Syjonizm powoli szlag trafia?

  Niemiecki internet donosi że prezydent USA Donald Trump wysłał bardzo ciepły i przyjażny list do przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Una z wyrazami głębokiej sympatii i podziwu w jaki sposób Kim Dzong Un potrafił uchronić swój naród od pandemii koronawirusa.

  Nie będę dalej tego wchodzenia w żopu Kim Dzong Unowi opisywał niech czytają list jego treść nasi mężowie stanu którym nawet w Białym domu nie podano krzesła aby w luksusie podpisali odpowiednie dokumenty.

  PS Mozna powiedzieć od straszonka jeszcze rok temu Korei lotniskowcami USA do marca 2020 roku wchodzenia w żopu wodzowi koreańskiemu he he.Syjonizm upada.Bo z USA można wygrać tylko lejąc ten kraj porządnie batem na jego agresywne poczynania jak robił to przywódca Korei.

  Dla mnie temat tej paniki już jest zamknięty. To zwykłe oszustwo.
  https://menger.pl/wirusowa-mistyfikacja/?fbclid=IwAR3bNKxMu-in7hJh8D89FNfmrNyPFxNrrzznfdO7vDLkC5xAQeoFvv9gCwQ

  opolczyk

  Polubienie

  • Oczywiście Andrzeju mnie to tez bawi ale tu nie chodzi o ta koronę a o list Trampka do wodza Korei.Treść jego mnie bardzo ucieszyła nie ma to jak czytać jak syjonista wchodzi w tyłek wodzowi Korei.

   Polubienie

 3. Czy czarni są gorsi od białych? Wielu mówi, że biała rasa jest lepsza i bardziej rozwinięta. Na przykład to w Europie powstała cywilizacja, budowle, kultura zachodnia, a biali Amerykanie też dużo zrobili. To biali zakładali kolonie, to biali mieli zorganizowane państwa. A czarni z wyjątkiem Etiopii i pewnych państw plemiennych, np. Ghany, czy Mali nie zrobili państw, czy cywilizacji. Biali dziś mają bloki, domy, kamienice, a niektórzy Murzyni do dziś żyją w lepiankach. Ponadto niektórzy mówią, że biali są bardziej inteligentni. Czy to wszystko to prawda? To co powyżej napisałem, np. o cywilizacji, to nie moje poglądy, tylko to, na co się natknąłem w internecie. Więc jakby co, to nie trzeba dawać mi „szlabanu”, czy czegoś w tym rodzaju. Tylko się pytam, bo ciągle mnie to wszystko zastanawia.

  Aleksander,
  jakiekolwiek uogólnienia typu czarni są gorsi od białych świadczą o prymitywizmie intelektualnym i duchowym ludzi, którzy takie uogólnienia głoszą. I tacy są intelektualnie i duchowo gorsi od przeciętnego czarnego. Są rasistowskimi idiotami.
  W warunkach tropiku czarnym domy są niepotrzebne. Lepianki całkowicie im wystarczają. Przy tym czarni nie stają się niewolnikami własnych domów – a u białych jest to zjawisko szeroko rozpowszechnione – zabieganie o stan posiadania – luksusowe domy, samochody – wszystko na pokaz. Utrata tego to życiowa katastrofa dla właściciela.
  Co się tyczy inteligencji – owszem, to biali stworzyli cywilizację techniczną – i wszystkie wynikające z tego negatywne konsekwencje – katastrofy ekologiczne, niszczenie środowiska naturalnego, nadprodukcja śmieci i odpadów. Biała cywilizacja dusi się we własnych odpadach i śmieciach. Czy jest to dowodem na wyższą inteligencję  białych? Według mnie jest dokładnie odwrotnie – tak chciwej, zaślepionej i durnej rasy jak biała nie ma.
  Najbardziej inteligentni biali, powiedzmy grupa wykładowców akademickich, gdyby przez przypadek czy wypadek znaleźli się bez środków technicznych w dżungli Kongo czy na pustyni Kalahari zginęliby żałośnie. A czarni – buszmeni, pigmeje, żyją tam ciągle bez środków technicznych. W takich warunkach – naturalnych – czarni są o wiele inteligentniejsi od białych.

  opolczyk

  Polubienie

  • Andrzeju a czy to trochę nie zależy od charakteru człowieka jego moralności i uczciwości a kolor skóry nie ma tu nic do rzeczy.
   Gdy widzę jak czarnoskóry ochroniarz w lombardowym biznesie żydowskim w USA wali po głowie swojego biednego ziomka bo ten się trochę wkurzył gdy chciwy żydek chciał mu zapłacić mniej dużo za towar to też mi się w kieszeni nóż otwiera.

   Piotr,

   oczywiście, że zachowanie człowieka zależy od jego moralności i uczciwości. Tyle że kultury dzikich, przedcywilizacyjnych ludów nigdy nie deprawują ludzi tak, jak „kultura” zachodu, stworzona przez białych, oparta na żydowskich i żydo-chrześcijańskich „wartościach”. Gdyby ten czarny ochroniarz żył wśród buszmnenów na Kalaharii, nie byłby tak zdeprawowany. Z drugiej strony przeciętny usraelski biały ochroniarz w lombardzie tak samo by walił białych ziomali po łbach. A jeszcze brutalniej czarnych.
   Podany przez ciebie przykład jest nieadekwatny – odnosi się do czarnego zdemoralizowanego przez biały system oparty na żydowskich „wartościach”. I ten system stworzyli właśnie biali – a nie czarni…

   opolczyk

   Polubienie

 4. Panie Andrzeju … .

  Ta bezsilność, którą pan odczuwa jest toksyczna dla normalnego człowieka. Niestety mam podobnie.
  Została nam jeszcze Białoruś i Rosja, gdzie ewentualnie można by się ewakuować.
  Globalna sitwa rozegrała gojów po mistrzowsku bez jednego wystrzału, mając do tego jedynie media.
  To wręcz niewiarygodne, aby ludzie dali się tak łatwo zastraszyć (oszukać).
  Powodów przeprowadzenia tej fałszywej flagi jest wiele, a sprawcy wiadomi. Jest też takie powiedzenie: „zawsze podążaj za pieniędzmi, a trafisz do kłębka”.
  Żal mi tylko ludzi nam podobnych, którzy obrywają dzięki ogłupionej większości. Motłochu mi nie żal.

  Polubienie

 5. Jeśli to prawda, to nie mamy do czynienia z próbną, ale prawdziwą akcją, mającą za cel wywołanie światowego kryzysu i w konsekwencji tego akceptację u gojów nowego światowego porządku, o którym mówił David Rockefeller?

  https://www.o2.pl/artykul/pandemia-koronawirusa-potrwa-18-miesiecy-tak-twierdzi-rzad-usa-6491987658794625a

  Edward,

  ciekawe sformułowanie jest w tym szmatławcu: „istnieje szansa, że pandemia koronawirusa będzie trwała jeszcze przez kolejnych 18 miesięcy.”

  Szansa? Dla kogo i na co?

  Myślę, że tę panikę odkręcą bandyci dużo szybciej i totalitarne przepisy będą musieli złagodzić. Będą musieli wymyślić inne „trwałe” niebezpieczeństwo, by je znów narzucić. Ale głęboki, ciężki kryzys finansowy i gospodarczy i tak jest już nieunikniony – każdy dzień paniki, zamkniętych sklepów i zakładów usługowych oraz ogromne zakłócenia transportu i dostaw półproduktów i surowców to straty idące w setki miliardów. Ten kryzys dobije finansowo i wpędzi w nędzę miliony ludzi.

  opolczyk

  Polubienie

 6. Andrzej, proponuję aby każdy, kto ma jeszcze wątpliwości, uzmysłowił sobie że żyjemy u progu epoki mesjańskiej. Szczegóły końcowego etapu realizowanego przez tysiąclecia planu ujawnia rabbi Michael Higger w książce „The Jewish Utopia”, str 15, https://archive.org/details/TheJewishUtopia/mode/2up:

  Str 15
  Ostatecznie w nowej erze prawi i sprawiedliwi zajmą pozycję obok Boga. Zostaną nazwani imieniem Boga i dlatego będą nazwani „świętymi”. Mojżesz, ideał prawego człowieka, będzie wychwalany przez mnóstwo sprawiedliwych, tak jak Bóg był wychwalany przez Mojżesza w obecności tłumów Izraela. W przyszłości Pan będzie chodził po ogrodzie Eden w towarzystwie prawych, uważając ich za sobie równych. Znowu, w idealnym świecie cała chwała i zwycięstwo będzie udziałem prawych. Zanim zawołają – Bóg odpowie, a gdy oni jeszcze będą mówić – usłyszy. W obecnej epoce Pan ma udział w cierpieniach tych, którzy Go czczą. Ale w Millenium On zawsze będzie o nich pamiętał. W nowej erze, prawi i sprawiedliwi zostaną przyjęci przez Boga, tak jak dzieci są przyjmowane przez ich ojca, a uczniowie przez ich mistrza. Zostaną postawieni na wyższej pozycji niż anioły.
  Str 19
  Natomiast niegodziwcy, podobnie jak wysokie wieże, utrudniają światłu dotarcie do ziemi. Niesprawiedliwi są prawdziwymi wrogami Boga i znikną przed pojawieniem się prawdziwego światła, symbolu idealnego życia na ziemi. W obecnej epoce prawi są upokarzani. Ale w Millenium niesprawiedliwi znikną jak trawa, która usycha; podczas gdy prawi będą chodzić z siłą i dumą.
  Tę koncepcję dotyczącą zniknięcia niegodziwców w epoce idealnej można prześledzić również w literaturze apokryficznej. Jeden z fragmentów Księgi Henocha brzmi następująco: „W dzisiejszych czasach przybrani do oblicza królowie ziemi staną się; i silni, którzy posiadają ziemię z powodu uczynków rąk ich. […] Jako ołów w wodzie zatoną przed obliczem sprawiedliwych i nie będzie już po nich śladu.”
  Królestwo Boże nie nadejdzie, dopóki niegodziwość będzie funkcjonować na świecie. Tylko świat prawości przyniesie Królestwo Boże, królestwo, w którym Bóg zostanie powszechnie uznany za Króla. Motto ludu brzmi: „Sprawiedliwi zjednoczcie się! Lepsze zniszczenie świata niż niegodziwy świat!” Podstawową zasadą będzie zwiększenie sprawiedliwości i prawości, a niesprawiedliwość stanie się znikoma. Istnieje europejskie przysłowie: im wyżej wspina się małpa, tym bardziej pokazuje ogon. Można to dobrze powiedzieć o niegodziwości i niesprawiedliwości. Zło w szerokim sensie humanitarnym to ośmiornica świata.
  Ludzkość nigdy nie odpocznie, dopóki nie zostanie zniszczone zło i nieprawość, aby wszyscy mogli cieszyć się i dzielić jak największym szczęściem.

  Książka rabina Higgera to naprawdę godna polecenia lektura.

  Po angielsku opowiada o tym co się dzieje, na wysokim poziomie, Max Igan: https://www.youtube.com/watch?v=PtYes6XPqbc
  A po rosyjsku, chyba na jeszcze wyższym, Maksim Szewczenko: https://www.youtube.com/watch?v=qJyKl9fNwas

  Szewczenko zaczyna od cytatu ze świętego Szawła, 1Kor 15:51:
  Oto ogłaszam wam tajemnicę: nie wszyscy pomrzemy, lecz wszyscy będziemy odmienieni.

  Podobno w USA Trump ogłosił zawieszenie Habeas corpus. Kończy się epoka liberalna. Jeśli jesteś człowiekiem – to jesteś niczym. Więcej – Szewczenko.

  Metro,

  tyle że ten „mesjasz” nie przyszedł „zbawić” gojów…
  Ma w rękach FED, Wall Street, City of London i zrobi wg proroctwa to:

  „Cudzoziemcy odbudują twoje mury, a ich królowie będą ci służyć, gdyż w moim gniewie cię uderzyłem, lecz w mojej łaskawości nad tobą się zlituję.
  I twoje bramy będą stale otwarte, ni w dzień, ni w nocy nie będą zamykane, aby można było sprowadzić do ciebie skarby narodów pod wodzą ich królów.
  Bo naród i królestwo, które tobie nie będą służyć, zginą, i takie narody będą doszczętnie wytępione.”
  Izajasza, 60, 10-12

  opolczyk

  Polubienie

  • Andrzeju nie wierzę w tego typu proroctwa jakieś bajania pijanych rabinów coś przepowiadającyh mnie to bawi ogólnie takie pierdo lamento do czegoś co nie istnieje czyli boga żydowskiego.

   Dla mnie koronawirus ma i dobre strony z czego się cieszę nadzwyczaj.

   1.Moja wnuczka nie chodziła trochę do szkoły była na dworze na powietrzu zamiast słuchać durnot o gadających wężach i systemowych tępych nauczycieli.Dobry plus to jest.Niestety i na to żydzi znależli radę bo od poniedziałku wnuczka ma lekcje online z nauczycielami.Miałem ją pilnować od poniedziałku czy w tych jajcach bierze udział ale córka ma wolne z powodu korony kazali brać jej zaległy urlop i ona wnuczkę pilnuje w domu.

   2.Wczoraj żona mnie poinformowała powodując u mnie szał radośći a słyszała te cudne dla mnie wieści w ojczulkowym syfie pod nazwą TRWAM wprost że w tym roku w Polin nie będzie święcenia jajek i mohery dostaną dyspensę gdy nie przyjdą na święta do Kościoła czyli siedziby boga żydowskiego.Nic mnie tak nie ucieszyło jak ta informacja nawet zgryżliwe powiedzenie żony do mnie i ” co Piotr tu takiego zabawnego”.Dla mnie zabawne.

   3 Zaoszczędzę paliwo bo nie będę woził żony na szamanizmy.

   4.Paliwo potaniało w Polin.

   Plusów tej szajby jest więcej ale może nie będę więcej pisał po wpis byłby obszerny.

   Piotr,

   to co żydobiblia i krystowiercy nazywają „proroctwami” to nic innego jak plan podboju świata i jego cel – przejęcie przez żydów władzy nad światem i wszystkimi gojami oraz przejęcie na prywatną własność wszystkiego – całej planety.
   Już na wieki przed naszą erą żydowscy handlarze i lichwiarze poznali potęgę pieniądza. We wszystkich starożytnych centrach handlowych, stolicach i portach „starego świata” roiło się od nich. Wiedzieli, że to długi proces, ale możliwy. Elity żydowskie szybko odkryły, że władców gojów łatwo korumpować złotem i podsuwanymi im do łoża dziewuchami w celu wyłudzania przywilejów na handel i lichwę. To wszystko spisali w ich biblii. A następnie kroczek po kroczku realizowali. I wprawdzie były okresy, że tu i tam ich wypędzano, odbierano im nagromadzone złoto, lub po prostu wybijano, ale ostatecznie zdobyli na białym zachodzie, totalnie ogłupionym krystowierstwem, pełnię władzy.
   To co dzieje się teraz to po prostu finalizacja ich planów.

   Pewnie, że chwilowo panika koronawirusa ma swoje plusy. Ale minusy odczujemy dotkliwie wszyscy.

   opolczyk

   Polubienie

 7. Andrzeju wiem że nie pozwalasz pisać na blogu u ciebie na temat tego idiotyzmu ale u nas ludków na dole biorą za pysk.W Niemczech jest podobnie czy nie bo u nas dramat.

  Zobacz co wyprawiają.
  Zródło konferencja prasowa Morawieckiego.
  Zakaz przemieszczania się .Wyjątki tylko.
  1.Wolontariat
  2.Pomoc sąsiadowi i rodzinie ale blisko miejsca zamieszkania.
  3.Zakupy w sklepie.
  4.Dojazd do pracy.
  tylko te przypadki dozwolone.Wyjazdy samochodami nie.
  5.Kosciół tylko 5 osób oprócz księdza ( to mnie akurat cieszy).

  Po co to robią oczywiście walką z pandemią rzekoma i mają podejrzenia że ci co mają kwarantannę w domach najzwyczajniej w świecie opuszczają domy i za pomocą odpowiednich środków chcą temu zapobiec.
  Przepisy obowiazują od jutra.
  Kto ma rodzinę dalej w innym mieście czy w innej części miasta już jej nie odwiedzi.
  Andrzej czyli przykręcają juz śrubę ludkom po całości.Chyba trwa testowanie świadomości jak ludkowie na to zareagują.

  Andrzej tak dodam do twojego wpisu nie wiem czy się zgodzisz ale „Prus” – Aleksander Głowacki świetnie to uchwycił w swoich dziełach ( scenka z lichwiarzem żydowskim w ” Faraonie ” i w lalce też podobnie.

  Piotr,

  faktycznie – w „Faraonie” jest Sara, córka rządcy folwarku, kochanka/nałożnica syna faraona Ramzesa (coś jak żona Abrahama, też Sara, w łożu faraona w żydo-biblii), a w Lalce żydowski kupiec Schlangbaum przejmuje sklep i spółkę Wokulskiego. Ta „rasa” tak ma…

  opolczyk

  Polubienie

 8. Andrzej, moja interpretacja sytuacji inspirowana samodzielną lekturą „Słowa Bożego”.

  To, co teraz się dzieje, to klasyczna implementacja tego, co nazywają współcześnie „doktryną szoku”, o czym pisała całkiem niedawno jedna żydowska pismaczka https://pl.wikipedia.org/wiki/Doktryna_szoku_(ksi%C4%85%C5%BCka).

  W naukach społecznych to doktryna szoku a w psychologii nazywa się to programowaniem opartym na traumie (trauma based programming) i – w skali jednostkowej – jest często stosowane także w tresurze i hodowli zwierząt. Wiele osób, które miały do czynienia ze zwierzętami wie, że niepokornemu czy brykającemu zwierzakowi należy sprawić ból, czasami solidny, postawić go w sytuacji bez wyjścia, a następnym razem pozbawiony nadziei na poprawę losu zwierzak będzie zachowywał się posłusznie. Podobne techniki stosuje się w wychowaniu dzieci i teraz widzimy że ta sama technika jest stosowana w odniesieniu do społeczeństw. Mamy też szerokie zastosowanie innej formy przemocy psychicznej nazywanej „gaslighting”, polegającej na narzuceniu interpretacji rzeczywistości w sposób oczywisty sprzecznej z doświadczeniem zmysłowym, co prowadzi do złamania wiary we własny osąd i do podporządkowania prześladowcy (https://natemat.pl/252575,gaslighting-to-najgorsza-forma-manipulacji-czym-jest-gaslighting).

  Naomi Klein tego nie powiedziała z oczywistych powodów, ale inspiracją do stosowania doktryny szoku jest Pismo święte. Pamiętamy mit o śnie faraona o siedmiu krowach tłustych i siedmiu chudych oraz o błyskotliwej karierze Józefa, który został wicekrólem Egiptu. Księga Rodzaju 41 (http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=41):

  46 (…) Józef wyszedłszy od faraona objeżdżał cały kraj.  47 I gdy ziemia rodziła przez siedem lat w wielkiej obfitości,  48 gromadził wszelką żywność w tych siedmiu latach [urodzaju], które nastały w Egipcie, i składał ją w miastach; w każdym mieście gromadził żywność z pól okolicznych.  49 Nagromadził więc Józef tyle zboża, ile jest piasku morskiego; takie mnóstwo, że już przestano mierzyć, bo nie można było zmierzyć. 

  Kontynuacja tej historii w rozdziale 47 (http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=47):

  13 W całym kraju nie było żywności, toteż nastał bardzo ciężki głód. Ziemie Egiptu i Kanaanu były wyczerpane skutkiem głodu.  14 Józef zaś gromadził wówczas wszystkie pieniądze, jakie znajdowały się w Egipcie i Kanaanie, za zboże, które kupowano, i pieniądze te oddawał do pałacu faraona.  15 W końcu wyczerpały się pieniądze mieszkańcom Egiptu i Kanaanu, i wtedy wszyscy Egipcjanie przychodzili do Józefa, prosząc go: «Daj nam chleba. Czyż mamy umrzeć na twoich oczach? Nie mamy już bowiem pieniędzy».  16 A Józef mówił: «Jeśli nie macie pieniędzy, sprowadźcie wasz żywy dobytek, a dam wam za niego zboże».  17 Sprowadzili więc swój żywy dobytek do Józefa i on dawał im żywność w zamian za konie, za stada owiec i wołów oraz za osły. I tak w owym roku żywił ich w zamian za cały ich żywy dobytek.  18 A gdy ten rok upłynął, przyszli w następnym i oznajmili mu: «Nie mamy co ukrywać przed tobą, panie mój, że gdy już wyczerpały się nam pieniądze i gdy stada nasze są u ciebie, nie pozostało nam nic, co moglibyśmy dać tobie, panie, oprócz nas samych i naszej ziemi!  19 Dlaczego na twoich oczach mamy zginąć my i nasza ziemia? Kup więc nas i ziemię naszą za chleb; będziemy niewolnikami faraona, a nasza ziemia [jego własnością]. Byleś nam dał ziarno do siewu, a przetrwamy, nie pomrzemy i ziemia nasza nie będzie leżała odłogiem».  20 Józef wykupił więc wszystkie grunty w Egipcie dla faraona; każdy bowiem Egipcjanin sprzedał swe pole, gdyż głód był coraz większy. Tak więc ziemia stała się własnością faraona.  21 Ludność zaś od jednego do drugiego krańca Egiptu uczynił niewolnikami.
  (tłumaczenie alternatywne w wierszu 21 z przypisu, oryginalne „ludność przeniósł do miast” nie ma sensu w narracji, było niemożliwe do wprowadzenia przy ówczesnych technologiach w rolnictwie i oczywiście jest fałszywe). 

  Józef najpierw przez siedem lat gromadził rezerwy ziarna zabierając je jako podatek a w latach głodu zaczął je sprzedawać. Nietrudno było przewidzieć że Egipcjanom wkrótce zabrakło pieniędzy na żywność, aby kupić ziarno musieli sprzedawać swoją ziemię i w końcu siebie. Czy znienawidzili Józefa za tą manipulację? Odpowiedź daje Pismo święte:

  23 Potem Józef przemówił do ludności: «Oto dzisiaj nabyłem was i waszą ziemię dla faraona. Macie tu ziarno, obsiejcie ziemię.  24 A gdy nadejdą żniwa, oddacie piątą część plonów faraonowi, cztery zaś części zostawicie sobie na obsianie pola i na wyżywienie dla was, dla waszych domowników [i dla waszej dziatwy]!»  25 Odpowiedzieli: «Zachowałeś nas przy życiu! Obyś nas darzył życzliwością, panie nasz, a my będziemy niewolnikami faraona!»

  Dzięki wykorzystaniu lat głodu (nie wiemy czy wywołanego przyczynami naturalnymi czy intencjonalnie) lud Egiptu sprzedał się Józefowi w niewolę i jeszcze był wdzięczny za zachowanie przy życiu! To jest właśnie „doktryna szoku” w akcji, arcydzieło spin-doktorów, inżynierów społecznych.

  To się właśnie dzieje, z tym że obecnie znajdujemy się w okresie wywoływania traumy, w czasie egipskiego głodu, i pewnie dopiero w jego początkowych latach.

  Dzisiejsi następcy Józefa zapewne tak nakręcą psychozę strachu, że lud sam stanie w kolejkach do szczepień przeciwko złowrogiemu koronawirusowi. Siedząc w domach w trakcie kwarantanny lud będzie ściągał filmiki z YouTuba, Netflixa i Pornhuba, publiczna sieć bezprzewodowa w wyniku reżyserowanego przeciążenia dozna zapaści i znudzony lud sam zażąda instalacji bardziej wydajnej sieci 5G. To wszystko to jednak powtórka z historii a przynajmniej z mitologii.

  Lud skończy tak jak Egipcjanie pod rządami Józefa, albo i gorzej.

  Metro,

  widzę to podobnie – to dobrze zorganizowana psychomanipulacja. Cel jej znamy oboje…

  opolczyk

  Polubienie

  • Gościu wrzucił filmik 23 marca: https://www.youtube.com/watch?v=o2diwoPd9SM
   Jest w drodze, przejechał po amerykańskich drogach 800 mil w ciągu ostatnich 15 godzin. Mówi że drogi są puste, widział dwie kolumny wojska. Wszyscy ludzie na stacjach benzynowych wierzą w oficjalną wersję…

   Metro,

   usraelici to jeden z najdurniejszych „narodów” na świecie. Totalnie ogłupieni. I stąd takie efekty…

   opolczyk

   Polubienie

   • Andrzej nie wiem czy słyszałeś rozmowę dwóch cholernie wpływowych żydów w USA o Amerykanach autentyk.Brzmi on tak :
    „Amerykanie to taki naród który bez naszej żydów pomocy nawet sobie sam nosa nie wytrze jak dostanie kataru”.
    Andrzej ja uważam że Polacy są bardziej ogłupieni niż Usmańcy a juz w miłości do USA i bycia ich jamnikiem to już poziom Polaków to intelekt ameby nie wszystkich ale większości.


    Piotr,

    dlatego napisałem, że usraelici to jeden z najdurniejszych „narodów”. Durniejsi od nich są jedynie ci, co im w tyłek włażą i chcą być ich wasalem.

    opolczyk

    Polubienie

   • Andrzej – trudno z Tobą polemizować. To jednak smutne, bo w filmiku Igana, który zapodałem wyżej, on zwraca się z apelem do Amerykanów. Mówi, że los świata znajduje się w ich rękach, bo tylko oni mają jeszcze broń osobistą. Igan nie zachęca do strzelania a tylko do wyruszenia do Waszyngtonu i dania wyrazu dla dezaprobaty dla tej polityki. Tylko że tego nie zrobią idioci.

    Metro,

    przecież nie polemizujemy ze sobą. Oboje się zgadzamy – usraelici marszu na Waszyngton nie zrobią, bo to idioci. A gdyby nawet jakaś garstka rozsądnych jak autor filmu się zebrała, rozwali ich us-army. Po to kolumny jeżdżą po drogach. A kto służy w us-army? Usraelici, posłuszne bydło ludzkie.
    Zresztą sam napisałeś, że tamten mówił, że na stacjach benzynowych wszyscy wierzą w oficjalną wersję. A więc są to idioci – usraelici.

    opolczyk

    Polubienie

    • he he. Najgorsze jest że ten koleś z Ameryki, od którego pochodzi ten filmik, też się z nami zgadza.
     On wrzuca filmiki codziennie. Dzisiaj rano wszedłem na jego kanał, on już dojechał do chałupy. Mówi że w Ameryce będzie najgorzej bo Amerykanie do największe PI%DY. 🙂

     No i widzisz…

     opolczyk

     Polubienie

 9. Witam
  Zastanawiam się nad oddaniem głosu w tegorocznych wyborach prezydenckich na Jana Zbigniewa Potockiego. http://www.info2rp.pl/wybory/arkusz.pdf Czy to dobry wybór?. Wydaje mi się,że jest to najlepszy z obecnych kandydatów, który ma najwiecej dobrego Polsce do zaoferowania. Bo Na mocy uchwalonej w 1935 roku konstytucji kwietniowej Jan Zbigniew Potocki to legalny prezydent Polski. Hrabia Potocki jest potomkiem sławnego rodu magnackiego, którego członkowie pełnili niegdyś, szczególnie w XVIII wieku, najwyższe godności w państwie, łącznie z urzędami hetmańskimi i marszałkowskimi. Urodził się 10 czerwca 1955 roku w Kaliszu w Wielkopolsce i swoją karierę zawodową związał przede wszystkim z branżą nieruchomości.
  W październiku 2008 roku Jan Zbigniew Potocki został kawalerem Orderu św. Stanisława, odznaczenia przyznanego po raz pierwszy przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego w 1765 roku, które nadał hrabiemu ówczesny legalny prezydent Polski Juliusz Nowina-Sokolnicki. W maju 2009 roku uczyniono go z kolei Lieutenantem Grand Masterem kapituły decydującej o przyznawaniu tego odznaczenia, które przywrócono w 1979 roku.
  W sierpniu 2009 roku Juliusz Nowina-Sokolnicki przed swoją śmiercią uczynił go swoim następcą, przekazując władzę, którą otrzymał w 1972 roku od Prezydenta RP na Uchodźstwie, Augusta Zaleskiego. W ten sposób Jan Zbigniew Potocki stał się legalnym prezydentem Polski i kontynuatorem tradycji politycznej II RP, w myśl wprowadzonej w 1935 roku konstytucji kwietniowej. Uchwalona wówczas ustawa zasadnicza zakładała, że ustępująca głowa państwa będzie przekazywać władzę w kraju wybranemu przez siebie następcy.
  Hrabia Potocki jako spadkobierca wielkiego polskiego rodu magnackiego ma prawo do tytułu hrabiowskiego, a także herbu szlacheckiego Piława Złota. Od kilku lat legalny prezydent Polski skupił się na działalności politycznej w kraju, regularnie komentując bieżące wydarzenia parlamentarne. Dowodem na to zaangażowanie jest także założenie na początku 2018 roku ugrupowania politycznego Partia II Rzeczpospolita Polska (Partia II RP). ‘’ https://www.druga-rzeczpospolitapolska.pl/
  https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/sedzia-trybunalu-stanu-prezydentem-polski-jest-jan-zbigniew-potocki/
  W 2009-2012 wysłał ponad 2000dzieci na wakacje letnie I zimowe Za darmo.
  Przedstawia się jako legalny prezydent II rp na uchodzctwie w końcu nim jest według konstytucji z 23 kwietnia 1935roku został mianowany przez Juliusza Nowinę Sokolnickiego na prezydenta. http://info2rp.pl/dok.php Nie mógł to zrobić Ryszard Kaczorowski gdyż on nie ma dokumentu potwierdzającego prezydenturę W 1990roku przekazał Bolkowi jedynie insygnia. https://tysol.pl/a44173-Prof-W-Julian-Korab-Karpowicz-Nieznane-fakty-na-temat-rzadu-emigracyjnego-Nowiny-Sokolnickiego?fbclid=IwAR1fRZst_xC4gV3nE_sU6ADyVhgmI3kkb3UGBGiPb3uH-Mlghur8UysDo3Y . Ryszard Kaczorowski wywodzi się z grupy Bergu tzw. Rady Trzech.
  Jako prezydent cofnie wszystkie złe szkodzące Polsce umowy, rozporządzenia ustawy wprowadzone po 1939roku na mocy dekretu prezydenta Mościckiego z 2 grudnia 1939roku. Podatki od rent i emerytur zostaną zlikwidowane podwyższone zostaną 2-3 krotnie pensje nauczycieli. Minimalne emerytury 4000zł.
  Nie podoba mi się w nim, że jest katolikiem,ale nie turbo-katolikiem – jewishowyje-melodyje wierzywidee turbosłowianizmu https://www.youtube.com/watch?v=uHxuT3Vpg30&feature=youtu.be&list=PLd0alGmAAdvFkU-YPckbez_LzIaJNmQbD&fbclid=IwAR2qGBdoFouRsI0oMfn2g5uNB-IOyZ5go6lljQ9FGB1WN3bQ8iZqoxd9-Jc
  https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fjasnapolska.pl%2Fprzed-mieszkiem-w-polsce-istniala-10-000-letnia-cywilizacja-slowian-lechitow-i-50-slowianskich-wladcow-dlaczego-nie-ucza-tego-w-szkolach%2F%3Ffbclid%3DIwAR29V3Nsl6gEpoV0L5DEFPddJbx_DQhAWlWQ4pBAvxekFkNgnIpyHbB7qH4&h=AT1hJqsPixCYwNkst5H9_8KTN71J5lnVbj4LY3Wp3dydkW3R2FQjzJKmRdtr9bGAl4At1ZLoFFhDao_gMnVhDu06v3HAGZ9maVUaQ-myMg87txY5WNbGPg8LtfPIErdr-aXqB7DctmdKMTkN6OOAz8XhFrgDBLvR7OP_aAarMjtz_sbn6OgyQbKnSQRMrqzM7iH-Ls9Gc7n-lLVd1k48iiv_8uzOUh_R5tlKqx_ijexNVwoJSsZcwVbY5Gwglx4YCSZDk43YE-tIEorjsfXE9STRq8h3B9vb1o60PX8QGUnBGHLM8LRSa7D_ImgiTkhbroYKtG786lL4wprGkNFrSc7U23T2oPWfAAhecmoyOKF0e1vWGIPBJaMR1XEYDNTQ800Ene8FxEU9INl4aYxfds3LYA3mQtLQ3vkzaSY0e1aB3LfoC3ctvrCqlVMlt8-jP6k044xjNHkOH1lruqJbqXSt-pxNWmkk_OkuPEjs_p81nKfunzmvGJKSAQp-Q6YhjM26V62_XFFwffCNwQdMykqqFEzhcto4P0nzwPLNlO1n_KgckhPdFGeHmflXQYYvJyp1PtQzLKLP8liRbrnyesZsbu2VrXRqJkjRylOfVQgHzxZkAdO5R6md9qj7ASIe3CEdHwgg
  chociaż wydaje mi się ,że to raczej z jego niedoinformowania i niewiedzy a nie pod wpływem jakiś osób jak chociażby Aaron Izrael Paz- https://www.youtube.com/watch?v=YM3b3EBnLcg gdy zapoznał by się z faktami raczej zmieniłby zdanie w tym temacie.
  Nie jest po stronie obecnego kleru w Polsce ,wierzye Żydzi są narodem ,,przeklętym przez Boga” przez to ,żę ukrzyżowali ,,Chrystusa”. Wie o tym, że obecnymi wrogami Palaków jest USA i Izrael nie Rosja.
  Jest przeciwnikiem GMO chce ,aby polski rolnik handlował z Rosją.https://www.youtube.com/watch?v=EkhK4oooBQA
  Z tego co mówi ma lek na koronowirusa
  Jako prezydent chce dać każdej rodzinie 5000zł miesięcznie za to co zostanie wydobyte z ziemi. https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Feprudnik.pl%2Fzatajone-przed-polakami-bogactwa-polski-czyli-najwieksze-oszustwo-prl-bis-tzw-iii-rp%2F%3Ffbclid%3DIwAR1DOhwosjlxiOevQeD2VuwjOzbSkWrs9UfXiIM32tlO75zRFF83zLqRIUU&h=AT1R-VxprljvTuf9djbzm8oW6UDpOHV1TNHV-4sw_SMguXhS06oMmgnXUkFO3kRQqZ__fVFwIzop2pkQhx2E2gjRPz-RGrbVl00NDTbJ4Dw1TJGHdFBeGZpYydiXtrwn9mQZ2l-gGkltPdWR3bm0u7Zm4naFH48uKez73i3upZfKcKuknpJ4HKVQgx6rE-SOdyCVza5ydtawQYbin4_dxt31_YH6Vdrfapnk1xCb3cP0_d2sVS5jEdmmBx_DkbDVlXTfi0kkB8_MLn6_P02qDfguD8e2-DTmMxn7IVf7aErHCMHwhM2Z-8dpjcsX7pkXB_yPW63HpIetJj_iJvzvP2GqPQ_9MUcZ2wcdgSf9O8eZJjnXfZo0iyrXStBWTywJaB50nxrwih9z5CUpFxdtXnHY71Z7wYF2LKWWMgnO4wcgf20ylnaB60H3tIs3ABbw0IMTpVpIArR5OE9DvUI6v4Dcg8YAFEVX72POcILTK6jvyEzqZq97WBoUpN15qQq7k-PEOgE6apUmaZX-8TggDXfMMruv9r-lOYPwUxkGomeYXPJvRM-nGbEQfGlIWbv0gIVOLgFdyDkuHU_0vYQ1FtxoqcbeifLHaUMJZ_OKgPJXMZ-LbYMZlV2Cpgctr0-XyC2J5amk
  Pisał o nim nie tak dawno chociażby tygdonik NIE (https://www.facebook.com/info2rp/photos/rpp.1815930281789566/2679923262056926/?type=3&theater).https://youtu.be/gKxiHiQpE9g . Obecna konstytucja jest nielegalna, ponieważ w referendum brało udział 42,89% osób uprawnionych do głosowania a powinno być 50% + jedna osoba. Jest przeciwnikiem obecnego rządu jak i reszty parti obecnego sejmu – PSL,Konfederacja, PO. Nie jest zapraszany przez wiele telewizji rządowych jak I przez obecnych polityków do telewizji co też o czymś świadczy.


  Najważniejsze co chce dokonać to reparacje od Niemiec za II wojnę światową

  Sława Bogom,słowiańszczyźnie I blogu opolczykpl I niech nadal trwa
  Alleluja I do przodu 😉

  Polubienie

 10. Artykuł z 22 marca. Przetłumaczony tekst poniżej, nagranie z autobusu w tekście: https://nikopolnews.net/region/25-proisshestviya/15028-gromko-kashlyal-v-avtobuse-vo-lvove-izbili-passazhira-i-vykinuli-na-ulitsu

  Głośny kaszel w autobusie: pasażer został pobity we Lwowie i wyrzucony na ulicę

  Z powodu koronawirusa kwarantanna na Ukrainie doprowadziła do załamania ruchu i spowodowała wiele sytuacji konfliktowych z powodu ograniczeń w podróżowaniu minibusami, autobusami, trolejbusami i tramwajami, gdzie dozwolone jest tylko gromadzenie do 10 osób.
  Kolejny incydent miał miejsce we Lwowie, gdzie pasażerowie autobusu zaatakowali mężczyznę w kabinie z powodu kaszlu, pisze NNS.
  Konflikt i brutalne działania w transporcie publicznym zostały sfilmowane, po czym wideo przeszło do sieci.
  Materiał filmowy pokazuje, jak jeden z pasażerów zaatakował człowieka pięściami – ofiara otrzymała cios w twarz. Następnie został złapany za nogę i został wyciągnięty na ulicę z przedziału pasażerskiego. Nieszczęsny mężczyzna chwycił się poręczy i oparł, ale ostatecznie został wyciągnięty z transportu do przystanku, gdzie walka trwała dalej.
  Naoczni świadkowie incydentu podzielili się na dwie grupy – niektórzy domagali się, aby mężczyzna opuścił autobus, inni wezwali bijącego, by przestał.
  Należy zauważyć, że takie agresywne działania pasażerów były po prostu spowodowane kaszlem mężczyzny w przedziale pasażerskim.
  Nawiasem mówiąc, żaden z obecnych nie był zamaskowany, chociaż jest to jeden z wymogów kwarantanny dla pasażerów.
  Możesz obejrzeć wideo ze zdarzenia w autobusie we Lwowie pod tym linkiem (ostrzegamy – są sceny przekleństw i przemocy!)
  W komentarzach do wideo internauci wyrażają oburzenie z powodu takich działań – użytkownicy piszą, że koronawirus wkrótce stanie się testem lakmusowym i testem na ludzkość, a także obawiają się, że z powodu kichania mogą po prostu zabić.

  Metro,

  brak słów. Kompletna dzicz i swołocz. Ale o to bandytom chodzi…

  opolczyk

  Polubienie

 11. Potockiego uważam ża pajaca i nigdy na niego nie zagłosuje takie moje zdanie zresztą od 89 roku na wyborach nie byłem bo uważam je za zwykły show okupanta dla gojów.Szkoda na debilizm wyborczy czasu.Wczoraj Kalkstein się wypowiedział że korona nie stanowi problemu dla wyborów czyli 100% w punkt co Andrzej pisał że ta pandemia to zwykła szajba.Andrzej takie pytanie nie wiesz może co powoduje że Kalkstein szkodnik przy każdym kryzysie znika z mediów zauważyłem że takie coś ma miejsce.A teraz idę się napić kielicha pysznej czystej tak dla zdrowotności.Miłej nocy.

  Piotr,

  z tego co wiem, to Kalkstein rzadko pokazuje się w tv. Ma ludzi od tego. A przy kryzysach nie pokazuje się, by go z nimi nie wiązano i by złość za kryzysy spadała na innych, których można potem wymienić.

  opolczyk

  Polubienie

 12. Andrzeju przepraszam że jeszcze o koronie ale śmiech to zdrowie i mam nadzieję że się trochę pośmiejesz z tego.

  12.00 walą dzwony po całości w domach boga żydowskiego w całej Polsce u mnie słychać dzwony na maxa także w moim domu.

  Cosik mi się wydaje że bydzie jakaś modlitwa do Joszue i Miriam w temacie aby korona nas opusciła gojów jak najszybciej.Podobnie Izrael dał znać że Mesjasz wypędzi wirusa koronę że świata w maju.No kużwa jak tu nie zlać się ze śmiechu.

  Andrzeju poważnie tak mnie śmiech wziął że podlałem moje slipy i jeszcze nie mogę się uspokoić.

  Piotr,

  faktycznie kk ogłosił modlitę w sprawie korona-świrusa.
  https://www.radiomaryja.pl/informacje/pandemia-modlitwy-o-godz-12-00-wspolne-ojcze-nasz-i-aniol-panski-w-intencji-ustania-pandemii-koronawirusa/

  Jak widać świry walczą modlitwami z własnym świrusem…

  opolczyk

  Polubienie

 13. Andrzeju (jeśli tak można) … .

  Jak ludzie są bardzo naiwni i podatni na manipulację można się przekonać na przykładzie incydentu ze słuchowiskiem radiowym z 30.10.1938 r., które zrealizowano według książki Herberta George’a Wellesa pt. „Wojna światów”.
  Słuchowisko to zasiało panikę wśród milionów mieszkańców USA. Ludzie uciekali z domów w popłochu. Nawet kilka osób zmarło na atak serca.

  Może ten incydent wtedy w dobie raczkujących jeszcze mediów (RTV) uzmysłowił globalnej mafii, jaką bronią masowej manipulacji mogą być media?
  Media w nieodpowiednich rękach, to broń masowej zagłady – podobnie, jak broń jądrowa.
  Ludzie kupują za swoje pieniądze radioodbiorniki i telewizory, aby ich ogłupiano, to wprost niebywałe!

  Edward,

  metody manipulacji tłumem znano już w starożytności. Z jednej strony była to manipulacja religijna uprawiana przez kastę kapłanów, zawsze związanych z elitami, z drugiej strony manipulacja polityczna uprawiana np. przez demagogów Grecji czy Rzymu. Globalna mafia pamięta też, jak najpierw kapłani i faryzeusze, a potem rabini manipulowali religijnym motłochem żydowskim. Powstałe mass media ułatwiły manipulację tłumami właśnie przez ich zasięg – docierają do milionów. Tamta audycja radiowa być może była testem. Na pewno jednak uświadomiła globalistom ogromne możliwości w urabianiu i sterowaniu gojów mass mediami.
  Media w łapskach cwanych manipulatorów to najważniejsze narzędzie globalistów w podboju świata.

  opolczyk

  Polubienie

  • Dziękuję za odpowiedź … .

   Wiem Andrzeju, że zjawiska manipulowania tłumami nie rozpoczęły się z początkiem XX wieku, ale występowały dużo wcześniej.
   Jednak postrzegając przedstawiony obecnie stan, w jakim przyszło nam żyć przypomniał mi tamto wydarzenie z 1938 roku, które mogło być próbą podatności gojów na manipulację z użyciem masmediów.

   Edward,

   tamta panika usraelitów z 1938 roku pokazała dobitnie globalistom, jak przy pomocy fikcyjnego zagrożenia można doprowadzić gojów do obłędnego strachu. A strach to podstawowe narzędzie trzymania poddanych za pysk. Co widać obecnie gołym okiem. Gdyby nie stworzono psychozy zagrożenia koronawirusem, wprowadzenie podobnych zakazów i nakazów wywołałoby masowe protesty. A tak miliony zastraszonych same domagają się podobnych restrykcji, które mają ich rzekomo chronić.
   Przeraża mnie głupota ludzka. Gdyby unosiła się w powietrzu, nie mielibyśmy czym oddychać. A mimo to gatunek nasz dumnie nazywa się homo sapiens.
   Obłęd…

   opolczyk

   Polubienie

 14. Próba rozpatrzenia zjawiska rzekomej pandemii na podstawie statystyk:

  Trzeba pamiętać, że starzy ludzie, którzy z powodu zaostrzenia POchP dostaja się do szpitali, umierają tam ze strachu. Towarzyszyłam w odchodzeniu 91 letniej osoby. Medyczna pytia zapisała mu m.in. Oxydolor – lek narkotyczny (przeciwbólowy). Nie był w stanie odkrztusić wydzieliny, bo opiat zwiotcza mięśnie. Dusił się całą noc – do końca. Zapewne został dopisany do ofiar koronawirusa.
  W komentarzach pod filmem ktoś się upiera, że to jednak złowieszczy, śmiertelny wirus- tyle ofiar we Włoszech. ALE fakty prowadzą do odkrycia szczegółów- wykończenia starych ludzi „dobroczynnymi” szczepionkami p/grypie i meningokokom.
  Jak się okazuje, właśnie w Bergamo, dla „dobra” seniorów zaaplikowano im serię szczepień. Cytat z https://wolnemedia.net/epidemie-w-bergamo-poprzedzily-dwie-akcje-szczepienne/
  „Przejdźmy teraz do kwestii nieprawdopodobnie wysokiego wskaźnika zachorowań w prowincji Bergamo oraz szczególnie ciężkiego przebiegu choroby na tym obszarze. Obserwujący precedens stawiają sobie pytanie, czy aby poziom tych wskaźników nie ma związku z faktem nachalnej kampanii szczepionkowej, jaką rada miejska miasta (oraz zarząd regionu) – na kilka tygodni przed wybuchem epidemii – „dywanowo” (określenie władz) przeprowadziły w stosunku do emerytów właśnie w Bergamo i Brescii. Co więcej, tak naprawdę zrealizowana zostały nie jedna, ale dwie kampanie szczepionkowe: pierwsza miała na celu wygaszenie ogniska zapalenia opon mózgowych, faktycznie groźnego. Od 24 grudnia 2019 do końca stycznia 2020 szczepieniom przeciwko Meningococco C zostało poddane prawie 34 000 osób, tj. około 70% przewidywanej do zaszczepienia populacji.[N24]
  W gminach prowincji Bergamo, dla której przewidziano realizację „nadzwyczajnego planu uodpornienia”, zaszczepionych zostało 21 331 mieszkańców, tj. 1680 uczniów bezpośrednio w szkołach i 2414 pracowników w firmach. Natomiast w prowincji Brescia ilość zaszczepionych wyniosła 12 200 osób. Nieco wcześniej, tj. od początku listopada, w stosunku do osób powyżej lat 65, ale także dzieci i dorosłych zaliczanych do tzw. grup ryzyka, przeprowadzona została jeszcze bardziej zmasowana kampania szczepienia, tym razem antygrypowego.[N24]
  O ile w poprzednim roku, lokalna agencja zdrowotna w Bergamo zakupiła 154 000 i zużyła 141 000 dawek szczepionki przeciwgrypowej, z których około 129 000 wykorzystano dla osób powyżej 65 lat (pokrycie szczepienne ponad 56%) – z przeznaczeniem na sezon 2019/2020 zamówiono ich 185 000. Prawie 70% zaszczepionych emerytów bergamaskich cierpiało już wcześniej na poważne choroby serca. Po użyciu szczepionki antygrypowej, ryzyko infekcji koronawirusem rośnie o 36%[N24]”

  Z cytatów pod filmem:
  „Jeśli lekarze strajkują to śmiertelność spada nawet o 35%.”http://www.eioba.pl/a/1u72/kiedy-lekarze-nie-pracuja-to-umieralnosc-spada.
  Dlaczego jest mozliwe pacyfikowanie strachem przed WIRUSEM ?Na skutek upadku edukacji i sfałszowania nauki.
  Kto przypisał złowieszcze właściwości niewinnej nukleoproteinie ? Megaloman naukowy Andre Lwoff 60 lat temu.
  „Dzięki” jego definicji wszyscy WIERZĄ, że nukleoproteina to wirus (jad), który jest zakaźny i potencjalnie patogenny. I teraz trzęsą się ze strachu przed „zarażeniem”. Na jakiej podstawie powstała ta definicja ? Na podstawie filozofii Platona, Te i inne hipotezy (np.,że wirusy powodują raka!) są zawarte w wykładzie noblowskim Andre Lwoffa z 1963 roku. Łącznie z realizowanym dziś TRUCIEM pochodnymi IMIN.

  WSTAW LINK I SAM PRZECZYTAJ :https://www.nobelprize.org/prizes/medicine/1965/lwoff/lecture/
  ======================================================================

  Tak jak Pan, Panie Andrzeju, opisał w swoim tekście – REAKCJE WYWOŁANE STRACHEM, PANIKĄ, RUJNUJĄ ZDROWIE. A starych ludzi zabijają.

  Pytanie, JAKI JEST CEL wprowadzania w panikę w wymiarze globalnowioskowym ? Być może TAKŻE zgoda (dobrowolna lub NIE) na wprowadzenie na globalną skalę Nowego Programu Tożsamosci Cyfrowej https://www.biometricupdate.com/201909/id2020-and-partners-launch-program-to-provide-digital-id-with-vaccines
  Oznaczenie tego programu ID2020 w notatce z 20 września 2019, świadczy o tym, że pandemia została koronkowo zaprogramowana. (szczególy dopracowano na konferencji Agenda 201 z udziałem słynnego filantropa BG.)
  fragment:
  „ID2020 Alliance uruchomiła nowy program tożsamości cyfrowej na dorocznym szczycie w Nowym Jorku, we współpracy z rządem Bangladeszu, szczepionka sojuszu Gavi i nowych partnerów w rządzie, nauki i pomocy humanitarnej.

  Program wykorzystujący szczepienia jako okazję do ustalenia tożsamości cyfrowej został zaprezentowany przez ID2020 we współpracy z programem dostępu do informacji rządu Bangladeszu (a2i), Dyrekcją Generalną ds. Usług Zdrowotnych i Gavi, zgodnie z zapowiedzią.”

  A to szef GAVI – „sojuszu” zajmującego sie stręczycielstwem szczepionek https://www.gavi.org/operating-model/gavi-secretariat/seth-berkley
  fragment treści strony:
  POWRÓT DO SEKRETARIATU GAVI
  Dr Seth Berkley
  CEO, GAVI
  Nasza wspólna praca jako Sojuszu zapobiegła ponad 13 milionom zgonów w krajach rozwijających się, a śmiertelność dzieci została zmniejszona o połowę głównie dzięki szczepieniom. Nie mogłem być bardziej dumny z tego, co wspólnie osiągnęliśmy.”

  Jest tam nawet inforlinia do spraw etyki…
  Co do szczepionki na koronawirusa, to pan Seth filantropijnie zapowiada: „Chociaż szczepionka COVID-19 jest już za co najmniej 18 miesięcy, musimy zacząć myśleć teraz o tym, jak zostanie ona zwiększona i wdrożona”, powiedział dr Seth Berkley, dyrektor generalny Gavi. „Popyt na każdą szczepionkę prawdopodobnie będzie tak wysoki, więc jeśli nie planujemy z wyprzedzeniem, istnieje realne ryzyko, że trafi ona w ręce tylko kilku krajów. Jeśli tak się stanie, jest to przepis na katastrofę, zapewniający, że choroba będzie nadal dobrze krążyć na całym świecie po opracowaniu sposobu jej zatrzymania. Właśnie dlatego będziemy pilnie badać mechanizmy i zachęty, aby zapewnić dostępność szczepionek dla najbardziej wrażliwych, bez względu na to, gdzie mieszkają. ”

  Imię szefa GAVI nieprzypadkowe.
  „Set przedstawiany był często jako krokodyl lub hipopotam. Były to zwierzęta, których lękano się i które uważano za niebezpieczne. Grecy połączyli Seta z Tyfonem. Obie postaci symbolizowały siły zła, były władcami burzy, synami Ziemi i atakowały innych bogów. Mimo to, w pewnych rejonach Egiptu Set nadal cieszył się czcią i był postrzegany jako bohater i naczelny bóg.”
  ========================================================================
  Chińczycy, przed wyjazdem na święta przygotowali zapas cytat:”to maseczki, to kombinezony, to gogle ochronne, to wszelkie inne wyposażenie, rękawiczki jednorazowe, które jest tutaj konieczne” i pojechali swietować chiński Nowy Rok z Wuhan do rodzinnych wiosek (nieraz 2tys km) I sobie odpoczęli.

  A teraz, cytat: „W czwartek pierwszy samolot z Chin z wyposażeniem medycznym wyląduje w Polsce; w najbliższych dniach możemy się spodziewać kolejnych samolotów – poinformował w środę prezydent Andrzej Duda.

  Prezydent w środę na konferencji prasowej mówił, że zobowiązał się działać na arenie międzynarodowej, aby wzmocnić Polskę przed koronawirusem. „To przede wszystkim dotyczy personelu medycznego, który bezpośrednio styka się z pacjentami, bezpośrednio styka się z osobami potencjalnie zarażonymi i to przede wszystkim sprzęt ochronny: to maseczki, to kombinezony, to gogle ochronne, to wszelkie inne wyposażenie, rękawiczki jednorazowe, które jest tutaj konieczne” – powiedział Andrzej Duda.”

  Super.

  PS. A tak się Pan, Panie Andrzeju, odżegnywał od tematów medycznych. Niestety, ja wiedziałam, że w pewnym momencie dojdzie do przetestowania wybuchu „epidemii” na dwurękich. Po inscenizacjach pt. ptasia grypa (areszty kurnikowe), Afrykański pomór świń – tylko w gospodarstwach (bo dzikie świnie rozmnożyły się na przekór rzekomej epidemii) Ale rzeczywistość przekroczyła moją wyobraźnię.

  Pozdrawiam z aresztu domowego

  (Co to za szatański pomysł, aby zdrowym ludziom zrobić domowe getto z powodu NIEWINNEJ NUKLEOPROTEINY, KTÓREJ 60 LAT TEMU NISZCZYCIELSKA MOC PRZYPISAŁ NAUKOWY MEGALOMAN)

  Pani Mario

  po kolei…

  1) Sprawa Włoch – wygląda na to, że liczba ofiar jest przez ichnią propagandę mocno zawyżana. Do rzekomo zmarłych na koronawirusa dorzucają zmarłych z innych powodów, nawet bez testów. A zdjęcia trumien wyworzonych przez wojsko to zmyła – są to stare zdjęcia sprzed kilku lat, gdy chowano kilkuset uciekinierów z Afryki, którzy utopili się u wybrzeży Włoch:

  2) Odżegnywałem i nadal odżegnuję się od tematów medycznych. Nie jestem medykiem. Jedyne co robiłem w sprawie  korona-świrusa to demaskowałem nachalność i załganie propagandowej paniki o rzekomym śmiertelnym niebezpieczeństwie przez owego koronawirusa. Nie polemizuję, czy istnieje czy nie. Ale nawet jeśli istnieje – nie stanowi żadnego zagrożenia pandemicznego.
  3) Jeśli idzie o areszt domowy – łamię go na każdym kroku, ale dyskretnie –  tak, by mi nie dowalono 25 tysięcy euro.

  Pozdrawiam serdecznie

  opolczyk

  Polubienie

  • Andrzej, przypuszczam że dla mnie biologia/medycyna to jeszcze odleglejszy temat niż dla Ciebie. Ale chyba trzeba się z nią zaprzyjaźnić. Jest taki naukowiec dr Stefan Lanka, który od lat mówi, że wirusy – tak jak je mamy rozumieć – to zwykła ściema. Tutaj Lanka sprzed kilkudziesięciu lat: https://www.youtube.com/watch?v=y2ygnZ1Z5Dw
   Ale teraz mówi to samo (https://www.youtube.com/watch?v=__X0c2nTOA0), a pracuje w branży.
   Jak rozumiem, to „wirusy” to po prostu odpady wydalane przez zatrute, chorujące komórki. To taka kupa, tylko że w mikroskali. Więc wirusy mają faktycznie istnieć, mają związek z chorobą, ale nie zarażają. Samodzielnie nie funkcjonują w powietrzu ani nigdzie. To nie są żyjące organizmy. Lanka, a także inni lekarze mówią że nikt nigdy nie widział wirusa HIV.
   =========
   Pan o nazwisku Joe Imbriano nadający z LA mówi (https://www.youtube.com/watch?v=29hJyHfhZjU), że prywatnymi kanałami dowiedział się, iż we Włoszech ludzie, którzy udają się na rutynową wizytę do szpitala, wracają do domów i po kilku dniach umierają. W statystykach – na koronawirusa. A ludzie, którzy trafiają do szpitali w wyniku zawału czy udaru, umierają tam, ale również na koronawirusa. Przynajmniej tak wynika ze statystyk.
   Imbriano mówi, że festiwal psychozy strachu dopiero się rozpoczyna. Psychoza ma być podtrzymywana przez długie miesiące dzięki raportowaniu przez media o niewyjaśnionych tajemniczych zgonach, których przyczyną ma być koronawirus. Faktycznie ludzie mają umierać z różnych powodów, jak to się zwykle dzieje w życiu, ale Imbriano ostrzega też przed wszystkimi nowoczesnymi telefonami czy routerami WiFi, które mają mieć funkcję emitowania fal EM paru bardzo szkodliwych częstotliwości, które faktycznie mogą być groźne dla życia, jeśli człowiek trzyma głowę blisko nadajnika (a tak jest z telefonem). Jeśli te technologie zostaną uruchomione, to ludzie faktycznie mogą spektakularnie umierać, a media będą nakręcać psychozę strachu. Za np. rok szczepionka przeciwko koronawirusowi okaże się być zbawieniem.
   Mejlem wysyłam Ci artykuł o tym, jak w Izraelu została zmilitaryzowana telefonia komórkowa.

   Metro,

   między innymi i za sprawą Lanka, którego znam (naturalnie nie osobiście), nie raz na blogu powątpiewałem w istnienie wirusów, choćby tu:

   „Nie poruszam problemu, czy wirusy istnieją faktycznie czy nie. Nie jestem medykiem. Wiem wszakże, że są lekarze, którzy istnieniu wirusów zaprzeczają. Dowodzą np., że zdjęcia wykonywane mikroskopami elektronowymi pokazują nie wirusy, a arbitralnie wybrane organellle wewnątrzkomórkowe lub ich fragmenty, uszkodzone podczas preparowania tkanki do wykonania zdjęć „wirusów” (https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/organella-komorkowe;3951660.html). Nie są więc te zdjęcia niepodważalnym dowodem na ich istnienie. Współczesna medycyna takim niepodważalnym dowodem na istnienie wirusów po prostu nie dysponuje. Nie ma go. Ale gdyby nawet wirusy istniały, zagrożenie domniemanym koronawirusem jest po prostu zerowe…”
   https://opolczykpl.wordpress.com/2020/02/09/oszustwo-z-grozna-epidemia-domniemanego-koronawirusa/

   A jeśli idzie o szpiegowanie/militaryzację telefonii komórkowej, w Dojczlandii też to planują. Ostatnio wniesiono ten pomysł w dojcz-knessecie. I żadna, nawet najbardziej zagorzała „opozycja” parlamentarna nie pisnęła w proteście słówkiem. Nawet za Hitlera tak nie sterroryzowano tutaj ludności cywilnej…

   opolczyk

   Polubienie

 15. Andrzej to u ciebie kara 25 tysięcy Euro o Miriam i Jezusiczku to ostro wam dowalili u nas tylko 5 tysięcy a za złamanie kwarantanny 30 tysięcy.Wam panowie Edek i Andrzej dobrze macie normalne żony a u mnie od dwóch tygodni czy dwóch i pół istna sraczka koronawirusowa.

  Wczoraj mój moherek o 12.00 wyciągnął różaniec i się modlił nawet za mnie i nie dociera że nie chcę żadnej modlitwy za moją osobę.

  Andrzeju drogi może na czas tej szajby zamienimy się żonami jak w czosnkowych programach rozrywkowych w Niemczech i Polsce.Dopłacę ci jeszcze dularów jak się zgodzisz bo inaczej ja sam wyląduje w jakimś domu wariatów.Na szczęście córka dziś o 7 rano zabrała żonę na parę dni do siebie do Lublina to trochę odpocznę może się piwa dla kurażu napiję.DVD włączone zamierzam oglądać filmy z lat 70 bo było blisko i bym trafił do wariatkowa.


  Piotr,

  hihihi – na żonę nie zamieniam się z nikim. Choć ostatnio mam mały z niej „pożytek” – dziennie 5-6 godzin siedzi na telefonie i tłumaczy rodzinie i znajomym, panikarzom dzwoniącym do nas, że nie ma żadnej pandemii i żadnego niebezpieczeństwa. I w żydo-katolickie gusła też nie wierzy – co w dużej mierze jest moją zasługą. Taka żona to skarb. Musisz swoją sobie „wychować”…

  A teraz zmykam na świerze powietrze łapać koronawirusy…

  opolczyk

  Polubienie

 16. Ciekawe czy jakaś TV w Niemczech ten film pokazała typu ZDF ,ARD , RTL raczej wątpię.

  Niemiecki program publicystyczny Frontal21 na ZDF-ie wyemitował 3-minutową migawkę z dr Wolfgangiem Wodargiem i dwoma innymi lekarzami, którzy uspokajali panikarzy:

  Ale ponadto ZDF całymi godzinami straszy pandemią.

  opolczyk

  Polubienie

 17. Ten sam pan co wcześniej, on ma setki oczu bo ludzie mu kapują co widzieli.
  W USA obserwuje się ruchy wojska. Tutaj np. 2:50

  nagrane w San Antonio, TX. Głos zza kadru mówi że był w wojsku i ma pojęcie jakie wyposażenie stoi na wagonach. To auta (całkiem solidnie) opancerzone https://pl.wikipedia.org/wiki/MRAP, spora część ma przyczepki. Przyczepki to generatory prądu, czyli wojacy będą potrzebować własnej elektryczności, pewnie dlatego że z ogólnodostępną elektrycznością będzie problem.
  Generalnie to ludzie widzą że w USA wojsko jest rozlokowywane po kraju.
  ==============
  To jest miszczostwo świata. Sytuacja z jakiegoś budynku mieszkalnego w Londynie. Panowie w śmiesznych kitlach roznoszą zawiadomienia z informacją, że w tym budynku ktoś właśnie zmarł na COVID-19 i żeby mieć się na baczności.

  Jesteśmy świadkami awantury autorstwa pani, która twierdzi, że bezdomny mężczyzna który według zawiadomienia miał umrzeć na COVID-19, 5 minut temu wyszedł z budynku w towarzystwie policji, która miała go odwieźć do szpitala. Był całkiem zdrowy.
  ==============
  W Indiach jest grupa, który odkryła że prawdziwym mesjaszem jest Donald Trump:

  Polubienie

 18. Andrzej mnie interesuje dlaczego robi się jaja z tym wirusem w USA po drugie nie wierzę że prosie Karol i inne prosie premier Anglli zachorowali na koronę.To kolejny element wzniecania strachu wśród gojów i po trzecie dalsze jaja u nas podwyższenie z 3 tys na 30 tysięcy złotych odwiedzenia sąsiada w domu można tylko odwiedzać rodzinę.

  Piotr,

  zamordyzm narasta…

  opolczyk

  Polubienie

 19. Andrzej, pamiętasz film „Sexmisja” (https://www.cda.pl/video/444096812)? Tam populację trzymano pod ziemią pod pozorem śmiertelnego zatrucia środowiska na powierzchni w wyniku wojny nuklearnej. Teraz będą trzymać narody w strachu pod pozorem śmiertelnego koronawirusa. Przypuszczam że to co się dzieje i ma się stać, zostało po kawałku opisane w paru filmach/powieściach. Głównie w horrorach 🙂
  Słucham sobie Maksyma Szewczenki i on lansuje tezę, że skończył się porządek liberalny i ludzie Zachodu przestaną mieć jakiekolwiek prawa. Jesteś bliżej, podobno to co wyprawia Macron, w głowie się nie mieści. A lepiej raczej nie będzie, choć mogą zastosować leninowską regułę: trzy kroki naprzód i jeden w tył.
  Pewnie jest tak, że nakręcanie psychozy strachu dopiero rozpoczęli. To może trwać długie miesiące. Żeby to robić przekonująco, przyda się co jakiś czas jakaś niewyjaśniona śmierć, którą się zrzuci na koronawirusa, który ciągle będzie szaleć. Sam się obawiam o życie Toma Hanksa, Justina Trudeau i Koziołka Matołka. Jak tacy celebryci zaczną umierać to lud sam ustawi się w kolejce do szczepień.
  Dużo ludzi mówi o zawieszeniu Internetu i to wydaje się być logiczne na pewnym etapie. Skoro zabraniają rozmów, to też powinni zamknąć Internet, a przynajmniej znakomicie ocenzurować treść i uniemożliwić komunikację. Dzięki Internetowi już dokładnie widzą gdzie szukać nieprawomyślnych.
  Przyszło mi do głowy że ta menda Pawela wrzucała memy o przenoszeniu koronawirusa za pośrednictwem Internetu aby stworzyć uzasadnienie dla likwidacji sieci. W ramach walki z pandemią 🙂
  1 kwietnia to był kiedyś początek nowego roku, więc w nocy z wtorku na środę ludzie oczekują poważnych zmian. Sporo spraw przyspieszyło i to może być ważna data. Mam wrażenie że następuje Apokalipsa (odsłonięcie).


  Metro,

  też widzę to wszystko czarno – bandyci faktycznie przystąpili do finalizacji podboju. Zamiast łagodzić panikę, nakręcają ją. No i jeszcze ci panikarze…

  opolczyk

  Polubienie

  • Nie wierzę w chorobę Hanksa podobnie jak nie wierzę w chorobę Kanadyjki Trudeau czy znanych piłkarzy a już śmieje się jak to pieją że takie prosiaki syjonistyczne jak Karol czy premier brytyjski padły ofiarą koronyTo można między bajki włożyć a służy to wyłącznie do tego aby ludków na dole bardziej przestraszyć.Podobnie służą temu szamanizmy w Watykanie czy podległych im kościółkach w Polsce.Abrakadabra i strach uuuuuu taki się idiotów na dole straszy a już najwięksi idioci są w Anglii gdzie dostają orgazmu z radości jak się wnuczek królowej urodzi czy na widok królowej dostają sraczki usmańcy nie są lepsi czy Polacy w Polin.Gdybym był żydem powiedział bym sobie ” no stary wykonałeś kawał dobrej roboty.”

   Polubione przez 2 ludzi

  • Przepraszam Andrzej żle zrozumiałem twój wpis myślałem że ten film wcześniej wstawiłeś u siebie w notce i się wkurzyłeś że go jeszcze raz umieściłem.Cieszę się że go wykorzystałeś.

   Polubienie

 20. Specustawa. Czy jest się czego obawiać?

  Wczorajsza wiadomość o przepchnięciu naruszającej Konstytucję RP specustawie zwanej „tarczą antykryzysową” mocno mnie zaniepokoiła. Postanowiłem sprawdzić dokładnie przepisy prawne pod kątem wymierzania kar za potencjalną odmowę szczepień na COVID-19 w czasie stanu epidemii, aby informację potwierdzić, sprostować lub zdementować. Oto do czego doszedłem…

  Zacznijmy od początku, czyli od „Ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi” i przepisów dotyczących wprowadzenia stanu epidemii (strona 50, rozdział 8, art. 46.3).

  Art. 46.3. „Ogłaszając stan zagrożenia epidemicznego lub stan epidemii, minister właściwy do spraw zdrowia lub wojewoda mogą nałożyć obowiązek szczepień ochronnych na inne osoby niż określone na podstawie art. 17 ust. 9 pkt 2 oraz przeciw innym zakażeniom i chorobom zakaźnym, o których mowa w art. 3 ust. 1.”

  Czyli w czasie stanu epidemii, który obecnie mamy, mogą wprowadzić obowiązkowe szczepienia dla wszystkich. Wystarczy, że minister zdrowia ogłosi, że poszerza warunki izolacji obywateli (warunki mogą być dowolnie formułowane) lub wprowadzi dodatkowe rozporządzenie o obowiązkowych szczepieniach na COVID-19 odwołując się do kary grzywny wymienionej w specustawie. Co nam może grozić?

  Z Art. 46.3 druku sejmowego nr 299 (specustawa antykryzysowa, strona 79, rozdział 2a „Administracyjne kary pieniężne”), można dowiedzieć się, że kary finansowe nakładane są przez Sanepid za naruszenie warunków kwarantanny, hospitalizacji lub izolacji wynoszą do 30 tysięcy złotych. Mówi o tym art. 15zzzo w punkcie 1.

  Art. 15zzzo. 1. „W razie stwierdzenia naruszenia obowiązku hospitalizacji, kwarantanny lub izolacji w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem lub zwalczaniem COVID-19, nałożonego przez właściwy organ lub wynikającego z przepisów prawa, państwowy powiatowy inspektor sanitarny nakłada na osobę naruszającą taki obowiązek, w drodze decyzji, administracyjną karę pieniężną w kwocie do 30 000 zł.”

  Jest jeszcze ciekawy punkt 3.

  Art. 15zzzo. 3. „W zakresie określonym w ust. 1 nie ma zastosowania art. 38 ust. 1 ustawy z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 59 oraz z 2020 r. poz. 322 i 374).”

  O czym mówi art. 38 ust. 1 wspomnianej ustawy (strona 38)?

  Art. 38.1. „Kto utrudnia lub udaremnia działalność organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej, podlega karze aresztu do 30 dni, karze ograniczenia wolności albo karze grzywny”.

  Czyli przewidzieli, że sprzeciwów może być tak wiele, że zapchałyby wolne cele w więzieniach (albo że w zakładach karnych może wybuchnąć epidemia). Nie zauważyłem w specustawie przepisów o możliwości odwoływania się od kar Sanepidu. Wszystkie wzmianki, jakie znalazłem, dotyczą firm i mają status natychmiastowej wykonywalności z terminem 7 dni. To oznacza, że dla kar nałożonych na zwykłych obywateli powinny być stosowane zwykłe przepisy odwoławcze.

  Podsumowując: w „tarczy antykryzysowej” nie ma wzmianki o szczepieniach, ale minister może poszerzyć przepisy o warunkach izolacji o obowiązkowe szczepienia, lub wprowadzić je odrębnym rozporządzeniem importującym kary ze specustawy. Sanepid może nałożyć karę do 30 000 zł za naruszenie warunków izolacji, ale wykluczono karę więzienia do 30 dni.

  Pamiętajmy też, że tuż przed świętami Bożego Narodzenia, kiedy o epidemii COVID-19 nikt nie słyszał, w Sejmie przepchnięto „Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej o policji sanitarnej”. Ustawa została już podpisana przez Prezydenta RP.

  W uzasadnieniu ustawy o policji sanitarnej czytamy: „Powyższe uprawnienia mają szczególne znaczenie w odniesieniu do sytuacji kryzysowych, które wymagają szybkiego działania i zdecydowanej reakcji na pojawiające się zagrożenia dla zdrowia publicznego. Jednocześnie biorąc pod uwagę pojawiające się niebezpieczeństwa w obszarze bezpieczeństwa żywności oraz znaczny wzrost zachorowań na choroby zakaźne (w szczególności na odrę) – wzrost od 13 przypadków w 2005 r. do ponad 500 przypadków tylko w I kwartale 2019 r.) oraz obserwowany w ostatnich latach znaczny spadek poziomu wyszczepialności, z czym związane jest ryzyko wystąpienia epidemii, niezbędne jest zapewnienie Głównemu Inspektorowi Sanitarnemu możliwości realnego i bezpośredniego wpływu na działania podejmowane przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej.”

  Interesujące, prawda? Kiedy nikt nie słyszał o koronawirusie w Wuhan, w Sejmie 4 grudnia był gotowy projekt ustawy o policji sanitarnej powołujący się na „znaczny wzrost zachorowań na choroby zakaźne”. Został podpisany przez prezydenta 21 lutego przed wprowadzeniem stanu epidemii. Oczywiście pod pretekstem walki z uleczalną odrą, ale w kontekście koronawirusa wygląda to podejrzanie. Czy to tylko zbieg okoliczności?

  Nie wiem, czy prawidłowo to wszystko interpretuję, bo prawnikiem nie jestem, dlatego dobrze by było, gdyby w sprawie tej wypowiedział się specjalista od prawa.

  Autorstwo: Maurycy Hawranek
  Źródło: WolneMedia.net

  https://wolnemedia.net/specustawa-czy-jest-sie-czego-obawiac/

  Polubienie

 21. Jeszcze to pasuje do wpisu o panice: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/03/dyrektor-szpitala-w-genui-i-prezydent-wloskiego-stowarzyszenia-do-spraw-infekcji-zajmuje-stanowisko-wobec-koronowirusa-we-wloszech-nikt-nie-zmarl-na-tego-wirusa/
  A podobno Kościół zorganizował już w Polsce modlitwy w intencji zakończenia pandemii. Pan Jezus najwyraźniej spełnił te prośby zanim do niego dotarły.

  Mam rażenie że chodzi o to:
  Protokół I
  § 1. Słuszny sąd o ludziach
  Ludzie o popędach złych są znacznie liczniejsi od zacnych, toteż najlepsze wyniki w rządzeniu ludźmi osiągnąć można przy pomocy gwałtu i strachu, nie zaś w drodze rozpraw akademickich. Każdy człowiek dąży do władzy, każdy pragnąłby zostać dyktatorem, gdyby tylko mógł, lecz jednocześnie rzadko kto nie byłby gotów poświęcić dobra ogólnego dla celów osobistych.

  § 2. Prawo polega na sile
  Co poskramiało zwierzęta drapieżne, zwane ludźmi? Co kierowało dotychczas nimi? W okresie kształtowania się ustroju społecznego ludzie ulegali sile ślepej i brutalnej, następnie zaś prawu, które nie jest niczym innym, jak tąż samą siłą, lecz zamaskowaną. Stąd wniosek, że według praw natury istotą prawa jest siła.

  Polubienie

 22. Andrzej wydaje mi się że oni ten reset planowali już dawno.Przypomnij sobie rok temu jak Chiny ,Putin, Niemcy ,Włochy i judeopolonia kupowały ogromne ilosci złota..Pisiorczyk Glapiński dziś uruchomił drukarki na szeroką skalę a wtedy skupywał masę złota i zabierał polskie złoto z UK..Pisałem wtedy u ciebie że będzie grubo nie wiem czy pamiętasz.Odpisałeś mi wtedy że też się tego spodziewasz.

  Piotr,

  oni atak na gojów planowali od wieków. Byłoby dobrze, gdyby miał być to tylko „reset”. To może być coś znacznie gorszego.
  Choć wciąż mam nadzieję, że bandyci pod wpływem protestów w końcu z tej wojny przeciwko gojom się wycofają. Nie wszystkich zastraszyli i nie wszyscy siedzą cicho przerażeni:
  http://dolby.neon24.pl/post/154143,wypowiedzi-osob

  Znasz niemiecki – posłuchaj tego gościa:

  Rozwala w pył całą tę panikę koronawirusa.

  opolczyk

  Polubienie

  • Witam. Wiem , że trzeba było uczyć się języków ale czy istnieje szansa na przetłumaczenie tego filmu albo przynajmniej streszczenie .

   Jacek,

   film jest długi, a Hörstel porusza zbyt wiele tematów, by to streścić. Ale streszczenie jest na jego stronie:
   https://christoph-hörstel.de/kw20-13-corona-korruption-2020-3-28/

   Wystarczy skopiować i wrzucić na tłumacza google. Można też włączyć napisy po polsku, choć akurat to automatyczne tłumaczenie jest katastrofalne, często wręcz odwrotne od tego, co on mówi.

   opolczyk

   Polubienie

   • Niemiecki jest łatwym językiem do nauczenia wiek nie ma znaczenia w każdej chwili Jacek możesz się zacząć uczyć niemieckiego.To nie węgierski czy polski.Wiek nie ma znaczenia przy nauce języka możesz być starszym gościem i się zacząć uczyć.Na jew tube mnóstwo jest darmówki w temacie nauki niemieckiego polecam you tube i materiały Agnieszki Drummer.A film Andrzeja super.

    Piotr,

    przesłuchaj jeszcze to – ja lałem ze śmiechu…

    opolczyk

    Polubienie

    • Andrzej po prostu czkawki że smiechu dostałem.Odwdzięczę sie też może polską produkcją musiałem się chwilę uspokoić ze smiechu.

     Piotr,

     niezłe te piosenki, ale KenFM na razie nie do pobicia.

     opolczyk

     Polubienie

     • Faktycznie Andrzej właśnie ten niemiecki film naprawdę znakomity .Zaraz będę drug raz oglądał.

      Tu jest kolejny odcinek:

      opolczyk

      Polubienie

 23. Andrzej prima film oglądałem dwa razy.Trzeba go podrzucać gdzie się da.Może Andrzej nieco cię nudzę ale trochę moich obserwacji.Poszedłem dziś do sklepu jak zwykle po zakupy wiadomo Andrzej dziś większa masakra jak w środę gdy ostatnio byłem.Ludzie wkurwieni trzęsą że strachu portkami uciekają jeden od drugiego te sprzedawczynie ręce im się trżęsą mimo że mają rękawiczki jeden od drugiego ucieka.Widziałem faceta który wyszedł i dopiero kichnął tak wstrzymywał aby nie kichnąć w sklepie bo się bał że się tłum na niego rzuci.
  Grobowa atmosfera jeden drugiemu na ręce patrzy.

  Andrzej naprawdę coś strasznego co się dzieje.Podejrzewam że w Niemczech podobna psychoza.Jeżeli rodzaj ludzki się nie zmieni będzie zawsze manipulowany.
  Powiem ci Andrzej jestem nieco załamany.

  Piotr,

  w Dojczlandii niestety panika taka sama. Zwłaszcza w sklepach. To jest czysty Orwell. Tyle że „wielkim bratem” są współobywatele.
  Ten film byłby jeszcze lepszy, gdyby był z lektorem po polsku, angielsku i w innych językach. Ale wrzucę go do kolejnego tekstu.

  opolczyk

  Polubienie

 24. „W kleszczach globalnej paniki – i globalnej sitwy…”

  „W kleszczach” jest bardzo adekwatnym tytułem Andrzej. Władcy politycznych marionetek i banksterów zaszachowali nas prenamentnie, bo wiedzą że z reguły nikt nie chce ginąć, ani starzy ani młodzi, ale takie podejście jest według mnie właśnie zabójcze:

  „uważa on, że restrykcje (…) jest słuszne”.

  Czy według niego mamy zginąć niemal wszyscy? Bo do tego by w końcu doszło… (może gdyby chodziło tu „tylko” o 3-5 dni to pewnie nie). Nie mówiąc już o pełnym zniewoleniu, które byłoby ceną za to. Argumentuje się też w podobnie zabójczy sposób, że chodzi o to by nie było nagłej i wielkiej ilości zakażonych, z którą nie poradzi sobie służba zdrowia. Może więc ta osoba niech przejdzie od razu na judaizm, czy żydowskie prawo, gdzie dopuszczalne jest też doprowadzenie do śmierci większości w celu ratowania mniejszości – bo jak stwierdziła kiedyś ta dr E.Kurek np. ojciec ma prawo poświęcić swoje dzieci, aby ratować siebie. Oczywiście nie namawiam tutaj do świadomego doprowadzania do śmierci starszych ludzi. Po prostu ratujemy najbardziej zagrożonych, ale nie zaniedbujemy też innych, dlatego jest to sensowna propozycja:

  „Tych – i tylko tych – należałoby ewentualnie odizolować od reszty – dla ich bezpieczeństwa”

  Mirek

  Mirek,

  przed chwilą wrzuciłem kolejny tekst. Są w nim obok szyderstwa z jahwistów wypowiedzi fachowców o fałszywej pandemii. Jej naprawdę nie ma – to coś jak zwykła coroczna grypa.

  opolczyk

  Polubienie

 25. Andrzej,

  bandyci mają „pandemię” bo odpowiednio dobrali sobie słowa do definicji (przed modyfikacją to co się teraz dzieje pod pandemię wcale nie podpadało). Ci, których wypowiedzi zacytowałeś w tym tekście będą mogli teraz uchodzić wręcz za terrorystów a oni, bandyci, za zbawców – znakomity ten demotywator (wnuczek z dziadkiem).
  A ci jahwiści najlepiej jakby modlili się (oczywiście nie na tę żydowską modłę, czyli nie poprzez żydowskich idoli) w pierwszej kolejności o to, żeby przestali być bezmyślnymi konsumpcjonistami i szkodnikami – oni prawdopodobnie myślą, że ten ich dotychczasowy sposób życia jest właściwy, że wcale nie są szkodnikami. Nawet bym o nich nie wspomniał, bo nie interesuje mnie wiara w te żydowiercze koncepcje otrzymane przecież poprzez Żyda/żyda, ale wynika to tylko z tego, że byli i są wśród nich przeciwnicy zwalczający Słowiańszczyznę.

  Mirek

  Polubienie

 26. Andrzeju … .

  Dzisiaj za pomocą SMS-a otrzymałem kolejne już ostrzeżenie (tak zwany ALERT RCB) z Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.

  Alert ów dotyczył oczywiście nowo podjętych decyzji okupanta na Wisłą w sprawie zaostrzenia tak zwanych zasad bezpieczeństwa w stosunku do gojów odnośnie wygardłowanej nam przez mendia pandemii, a na końcu wyświechtane już hasło „zostań w domu”.

  SMS-y idą tylko w jedną stronę, czyli bez możliwości odpowiedzi, zatem odszukałem do nich kontakt telefoniczny i porządnie kolesia opierdoliłem. Między innymi zapytałem go o to, dlaczego straszą ludzi? Był przestraszony i nawet przepraszał mnie.
  Na zakończenie rozmowy nakazałem, aby wypiął mój nr telefonu z systemu powiadomień, na co odrzekł mi, że tak uczyni.

  Zobaczę, czy dalej będą przychodziły do mnie debilne powiadomienia dla kretynów? Oni mają ludzi za idiotów i dalej konsekwentnie pogłębiają ten stan rzeczy.
  Gdyby większość reagowała podobnie, jak ja, to mieli by wiele do myślenia.
  Nasuwa się tutaj analogia do tych dwóch pajaców na usługach bandytów łażących i zastraszających mieszkańców bloków w Londynie.

  Zobaczę co dalej …, jak przyślą ponownie, to pojadę do nich osobiście, jak też im to obiecałem.

  Tutaj do nich kontakt:
  00-993 Warszawa, ul. Rakowiecka 2A,
  email: poczta@rcb.gov.pl , tel. (+48 22) 361 69 00.

  Pozdrawiam … .

  Edward,

  „zatem odszukałem do nich kontakt telefoniczny i porządnie kolesia opierdoliłem. Między innymi zapytałem go o to, dlaczego straszą ludzi? Był przestraszony i nawet przepraszał mnie.”

  Bardzo dobrze zrobiłeś. Ja na szczęście nie mam ani komórki, ani srajtfona, tak więc mi takiego gówna nie mogą podsyłać. I mam święty spokój.

  Pozdrawiam

  opolczyk

  Polubienie

 27. Prezydent Aleksander Grigoriewicz mówi:
  Tu nie ma wirusów! Ale nie zauważyłeś, że lecą?Ja też nie widzę. To jest lodowisko, to jest najlepsze zdrowie! Lepsze niż sport, zwłaszcza lód, lek przeciwwirusowy, prawdziwy!

  A tutaj: Muszę powiedzieć, że lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach.

  Prawdziwy mąż stanu…

  opolczyk

  Polubienie

 28. Andrzej jedna jest tu luka jak pisałem ci kiedyś.Wiem że krypto cię nie interesują ale no niestety są informacje że Maduro dalej stawia na BTC .Cieszy się jak dziecko że stawiają u niego bitomaty chociaż Mourini ostrzegał go setki razy aby w to gówno nie wchodził.Tym bardziej że BTC może nie przetrzymać korony jak inne odmiany tego gówna.

  https://bitcoin.pl/wenezuela-bitomat/

  Po drugie w Rosji na Syberii pełno scamów kopalń które ludzi oszukują przykładów wiele a Putin to toleruje podobnie Baćko zachwyca się BTC i stawia kopalnie u siebie nie mówią już o tej antykoszernej Islandii gdzie największa kopalnia działa od dawna BTC.
  Tu jest rys w stosunku do tych przywódców ale pomijając to można powiedzieć wielki szacun co do Baćki.

  Piotr,

  nigdy nie zajmowałem się kryptowalutami. Nie wiem co to jest, kto to wymyślił i jak to działa, ani kto za tym stoi. Tak więc w tej sprawie nie wypowiadam się.

  opolczyk

  Polubienie

  • Rozumiem Andrzeju ciebie znam temat bo jak kiedyś pisałem u ciebie straciłem na tym 16 tysięcy złotych ale śmiecić u ciebie na blogu tymi informacjami o kryptowalutach nie będę.W jednym zdaniu kryptowaluty to produkt CIA i żydów gdzie twórca tego BTC to wymysł CIA tzw.Satoshi Nakamoto który nigdy nie istniał.Cel wydymać na tym gojów a potem BTC wrzucić do pieca i zakopać.Ciekawie na ten temat pisał Edward na portalach który również pisuje ciekawie u ciebie.To fajny chłop jest ogólnie i patriota.

   Ponownie – nie zabieram głosu, bo sprawy nie znam.

   opolczyk

   Polubienie

   • Andrzej wszystko rozumiem ale czy możliwa jest jakaś mała dyskusja w tym temacie u ciebie bo może Metro by coś skrabnął a ma wiedzę w temacie dużą czy może Edziu coś napisze.

    Oczywiście – jeśli chcą o tym coś napisać, niech piszą. Sam z ciekawością zapoznałbym się z tą sprawą dokładniej, bo nie mam o niej pojęcia.

    opolczyk

    Polubienie

    • W sprawie jeszcze powiadomień co Edzio pisał to też dostaję jak mi pyknie to odbiorę sms ale ja srajfona nie używam kupiłem tylko po to aby do córki dzwonić albo żeby zona zadzwoniła po koszerną karetkę jak już będę dogorywał bo jak inaczej się kontaktować.

     Polubienie

 29. Andrzej wpis P.Ziemińskiego wysyłam także na twój blog.

  paziem
  1 kwietnia 2020 o 12:54
  Otrzymane pocztą od przyjaciół:

  ” Wyciekły plany PIS z tajnego spotkania z koalicjantami i prezydentem w dniu 29.03.2020r. w sprawie wyborów 10 maja. Ten plan jest następujący: na 3 tygodnie przed wyborami, a więc niedługo po Świętach Wielkanocnych, rząd zacznie zmniejszać ilość testów na koronawirusa, dostarczanych do szpitali i służby zdrowia.
  Zmniejszone dostawy rząd ma tłumaczyć problemami z zakupem testów. Zmniejszona ilość testów spowoduje w tym momencie spadek wykrywalności osób chorych i rząd ogłosi, że epidemia się cofa i można bezpiecznie przeprowadzić wybory.
  To, że w czasie wyborów zarazi się ogromna ilość zdrowych dotychczas osób nie ma dla PIS-u żadnego znaczenia, bo to okaże się już po wyborach, które w tych warunkach wygra Duda. Mając swój Sejm i Prezydenta, w razie buntu społeczeństwa, PIS pod pozorem walki z koronawirusem wprowadzi Stan Wyjątkowy, analogiczny do Stanu Wojennego wprowadzonego przez Jaruzelskiego w 1981 roku.
  W ten sposób dokona się faktyczny Zamach Stanu w Polsce, który zresztą już przewidują eksperci.
  Powyższy plan jest to plan zbrodniczy, jakiego jeszcze w historii Narodu Polskiego nie było. Wiedza o tym planie powinna dotrzeć do jak największej części społeczeństwa, przede wszystkim do polskich patriotów, więc jeśli możesz,to proszę prześlij tę wiadomość do jak największej ilości osób.”

  Piotr,
  po kolei…
  Zaprzestanie testów i przeprowadzenie farsy wyborczej nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia Polaków z kilku zasadniczych powodów – testy są zmyłką i reagują na zwykłą grypę, zawyżając statystyki domniemanego koronawirusa, domniemany koronawirus nie jest żadnym zagrożeniem (dzieci i młodzież wogóle nie zapada na tego „wirusa”), a ponadto wraz z wiosną i ciepłem sezonowe przeziębienia i grypy same się wycofują.
  Stan wyjątkowy panuje już teraz – gorszy niż za Jaruzelskiego. Bo wtedy do obozów wsadzono w sumie garstkę. A teraz w aresztach domowych siedzą miliony.
  Ponadto gdyby u władzy byli POsraelici Tuska, też by realizowali nakazany im obecny scenariusz. Nawet, gdyby prezydętem była marionetka POsraela, a premierem z PiSraela, jako bratnie kibuce realizowaliby wspólnie scenariusz ich mocodawców.
  Nie ma pandemii, nie ma zagrożenia życia dla narodu polskiego – jedynym zagrożeniem jest jego totalne zniewolenie strachem przed pandemią.
  Tak więc ten wyciekły rzekomo plan to kolejna zmyłka kolportowana przez agentów wpływu i użytecznych idiotów. Nie dajmy się zwariować…

  opolczyk

  Polubienie

  • Andrzej zgadza się i to napisałem komentując wpis D.Kosiura ścierwa pisowe nawet jak pójdą w odstawkę teraz pastwią się nad tymi ścierwami ścierwa do potęgi trzeciej z medyjów Szechtera gazeta.pl.No nie ma Polaków u władzy tylko ścierwa albo związane z Niezależną albo z gazetą.pl i tu jest dramat.Do tego inne PSLowskie ścierwa czy tzw.Konfederacja kolejne ścierwo.Nawet nie ma kto przejąć steru po ewentualnym obaleniu pejsatych rządów.Nic na razie nie mamy.

   Polubienie

   • Jeżeli mogę dopisać jak te ścierwa robią ludzi niestety idiotów w trąbę i jak nimi manipulują.Teraz obostrzenia jakie tylko dzeciak nie majacy 18 lat nie może wyjść do miasta bo gdy zostanie złapany i nie ma 18 lat ogromne kary idą do rodziców.Dzieciak nie mający 18 lat może wyjść na powietrze tylko pod warunkiem że jest pilnowany przez starszego opiekuna z rodziny dziadek, ojciec , babcia ciocia.Po drugie dziś dzwoni do mnie córka.Była w aldiku robiła zakupy i została wyproszona ze sklepu na zewnątrz bo się okazało ze naliczyli ją jako 22 osobę wyprosili i musiała czekać na zewnątrz aż wyjdzie trzy osoby ze sklepu.Takie andrzej jajca a ścierwa gdy chodzi o ich interesy 10 kwiecień 10 maj pewnie trochę złagodzą śrubę dla gojów bo trzeba będzie przeprowadzić wybory.Wtedy będzie jakaś szansa aby gdzie skorzystać z fryzjera bo 11 po wyborach się okaże że wirus się zmutował i mamy od początku cyrk organizowany przez te ścierwa aby zabrać nam ostatnie prawa i zapędzić do nor wykorzystując jakąs grypę i ludki na dole w to uwierzą przesiąknięte skurwysynstwem takim jak polszmaty tvn czy tvpinfo.I to jest dramat jak sam Andrzej dobrze wiesz.

    Polubienie

  • Andrzej – plan może być realny.
   Mateusz Piskorski: https://www.youtube.com/results?search_query=mateusz+piskorski&sp=EgIIAw%253D%253D
   mówi że PiS tak kurczowo trzyma się planu majowych wyborów, mimo kompletnej absurdalności jednoczesnej blokady kraju i prowadzenia kampanii wyborczej, dlatego, że to jest ostatni termin, kiedy oni mogą wybory jako-tako wygrać i utrzymać władzę.
   Jeśli wybory zostaną odłożone, to na wiele miesięcy. Teraz nadchodzi paraliż gospodarczy, który dotknie także Niemcy. Niemcy przerzucą na tyle na ile się da na Polskę. Nadchodzi klęska gospodarcza kapitalizmu liberalnego. To będzie klęska całej polityki realizowanej od 1989 roku. Minister Finansów Hesji zdaje się z własnej woli „odszedł do domu ojca”. Może rzuciła go kobieta, może wyzdychały rybki w akwarium. A może zorientował się co się szykuje. Nadchodzi klęska kapitalizmu liberalnego.
   W takich warunkach na pewno POPiS wybory przegra. I przegra nie tylko wybory prezydenckie. A maj 2020 to ostatni termin, kiedy skutki klęski gospodarczej kapitalizmu jeszcze nie będą widoczne. Dlatego Morawitzky’emu i PiSowi ma tak zależeć na majowych wyborach.
   To mówi Piskorski.

   Patrick,

   szanuję i cenię Piskorskiego, ale akurat z tym co mówi nie do końca się zgadzam.
   1) Blokada kraju nie przeszkadza w kamanii przedwyborczej farsy – zawsze była zresztą prowadzona głównie w łże-mediach, zwłaszcza w telawiwzorni.
   2) Gdyby PiSrael tak trzymał się władzy, to by w 2007 roku dobrowolnie nie rozwalił koalicji z Samoobroną, przez co wylądował na 8 lat na ławie opozycji.
   3) Nawet gdyby PiSraelici utracili władzę, bieda ich nie spotka. Mocodawcy nie dzadzą im przymierać głodem.
   4) Utracenie władzy byłoby dla nich nawet korzystne  – idzie o to, by to nie oni, a np. ich bratni kibuc POsraelici lub inna agenturalna mafia wybuliła żydom bezspadkowe odszkodowania.
   5) Niekoniecznie farsę wyborczą trzeba odłożyć na wiele miesięcy. Można ją zrobić zaraz po wyciszeniu paniki – w czerwcu czy lipcu. A miesiąc czy dwa to za mało na utratę popularności u tych, którzy kochają PiSrael za 500+.
   6) Klęska żydo-kapitalizmu faktycznie nadchodzi, ale PiSrael zwalić ją może na koronawirusa, a nie na siebie. Siebie będzie wychwalał za rzekome zminimalizowanie ofiar.
   7) Nie widzę ani jednej partii nieagenturalnej, polskiej i propolskiej, która byłaby w stanie wygrać w najbliższym czasie wybory. Tak więc obojętnie, kiedy one będą i kto je wygra, w  Belwederze nadal w grudniu będą chanukowe harce.
   8) A co się tyczy ministra finansów Hesji – nie wykluczam, że sprzątnął go seryjny samobójca. Kto wie, czy nie chciał wyłamać się przed szereg i publicznie zeznać, że pandemia to farsa. I dlatego wylądował pod pociągiem.

   opolczyk

   Polubienie

   • Andrzej moim zdaniem PIS oddał władzę bo miał taki prikaz od rabinów nowojorskich.Tu się nic nie dzieje bez ich zgody.Naprawdę sobie wyobrażasz taką sytuację że taka gadzina chora na władzę jak Kalkstein oddaje dobrowolnie fotel premiera kupy się to nie trzyma.Podobnie teraz na jakiś szabasowych kolacjach podjęto decyzję ze nie będzie premierem wyznaczono Morawiewa i cała zagadka.Pamiętne spotkanie Morawiewa w tej obskurnej altance w ogrodzie z tym byłym agentem Mosadu i innym wpływowym rabinem.

    Po drugie skoro jest tak piszesz dlaczego wyszedł z nory parotygodniowej opuścił ruchanie się ze swoim kotem i pojechał do knesejmu aby swoim jamnikom rządowym tłuc do głowy że mają te wybory zorganizować 10 maja.Czegoś się obawia ten kurdupel skoro nie odpuścił terminu np na sierpień i to też byłby dobry termin.To jest kanalia polityczna i ma węch polityczny dobrym strategiem też jest niezłym także w tej główce dobrze sobie skalkulował i ma mocne powody aby naciskać na ten 10 maja.Tak myślę.

    Piotr,

    Kalkstein mógł też dostać rozkaz z góry, by naciskać na farsę wyborczą w maju. Sam piszesz – i słusznie – że tu nic nie dzieje się bez woli rabinów nowojorskich…
    A mnie w sumie wisi, kiedy tę farsę zrobią. Wygra ją i tak mafia proizaelska. A czy ta, czy tamta – wsjo ryby.

    opolczyk

    Polubienie

    • Zgadza się Andrzej w 100% dlatego się pochwalę że nigdy na wyborach nie byłem i nigdy nie pójdę no chyba że pojawiła by się jakaś partia propolska antysystemowa prawdziwa ja piszesz ale akiej nie ma jak piszesz również no to tak ale raczej tego nie dożyję za stary jestem za rok stuknie 7 dyszek ale żonę mam młodą 62 lata no nie jest taka młoda jak idioty Strasburgera ,Tajnera czy Łapickiego czy Kondrata dzieciaka w wieku 70 lat nie wykroje ale zawsze coś coś sam przyznasz.

     Polubienie

   • Wywiad z Piskorskim w CEP powinien być oznaczony: „tylko dla dorosłych”. Prowadzący podczas wywiadu strasznie dyszy, pewnie brandzluje się pod stołem. To skandal, że nie ma takiego ostrzeżenia. Teraz ad rem.
    1. Blokada kraju, zakaz zgromadzeń, chyba się gryzie z kampanią wyborczą. Dlatego nie mogą ogłosić stanu wyjątkowego i – jak mówi Piskorski – wprowadzają go „na granicy prawa”. Jaki fajny eufemizm.
    2. Teraz są inne czasy niż 2007 rok, PiS to wie. Wtedy pewnie Kalkstein zrobił to co zrobił na żądanie Mossadu. Teraz oni – tam w Nowym Jorku – na poważnie oczekują nadejścia mesjasza i te wybory są dla nich ważne. Jeśli wynik PiSu w opóźnionych wyborach będzie fatalny z powodu kompromitacji dotychczasowego establishmentu, to może zajść konieczność przyspieszenia wyborów parlamentarnych.
    3. Tu nie chodzi o biedę w przypadku przegranych wyborów. Tu chodzi o utratę władzy w wigilię epoki mesjańskiej. Spróbuj ich zrozumieć, dziesiątki pokoleń żydów pracowało przez setki lat aby dożyć do takiego momentu. To coś jak 1666 rok, kiedy mesjaszem miał być Sabbataj Cwi. Ile lat od tego czasu minęło? Poza tym – jeśli mesjasz nadejdzie – to ludzie przy władzy politycznej znowu zaczną się liczyć, będą panami życia i śmierci, jak np. w 1946 roku. Jeśli zrealizują się te plany, to nadejdzie tyrania, w takim ustroju najlepiej być tyranem. Poza tym – jak wiemy z historii – żydzi też mogą nie mieć litości dla ziomali, jeśli są przeciwnikami politycznymi. Szkoda utracić władzę jak się ją ma.
    5. Twierdzisz że panika ustąpi po miesiącu-dwóch. To jakieś przypuszczenie. PiSlamiści nie wiedzą wszystkiego, ale może więcej się domyślają. Oni pielgrzymują do Nowego Jorku i do Al-Quds. To może być pełzający stan wyjątkowy trwający o wiele dłużej. Oni na pewno mają narzędzia do podtrzymywania strachu dużo dłużej.
    6. Twój argument może zostać użyty, ale oni mogą się obawiać, że okaże się umiarkowanie skuteczny. Może nadejść KRACH, a wtedy racjonalna argumentacja nie zadziała. Zresztą racjonalna – nigdy nie działa. Wygrywają ludzie, którzy lepiej sterują emocjami. A jakie emocje będą dominować jak pojawi się głód bo Lidl czy Biedronka nie dowieźli ziemniaków z Cypru?
    7. Nie ma żadnej polskiej opozycji, ale w tym kontekście to nie ma znaczenia. Znaczenie ma to, że (opóźnione) wybory prezydenckie zapoczątkują łańcuch zdarzeń, w wyniku którego PiS utraci władzę albo jej część.
    George Soros pewnie ma już przygotowaną opozycję. Ja śledzę (śledziłem) klasyczny kanał żydokomuny (https://www.youtube.com/channel/UCSyTtn4i8vYD19olFzZoB_Q/videos), Nowickiego zaczął lansować santo subito Jerzy Urban na Sputniku (https://pl.sputniknews.com/opinie/2020033012169841-koronawirus-zycie-w-paryzu-oczami-polaka/). Oni mają więcej takich – jak mówi Piskorski – „antysystemowych” propozycji, choćby Zandberga. Sam Piskorski jest jedną z takich propozycji. Teraz one są śmieszne, nieznane, ale jak kapitalizm liberalny się zawali, a Jerzy Urban i Adam Michnik pomogą, to dużo się może zmienić. Narrację narzucą mass-media, jak zwykle.
    [w Belwederze nadal w grudniu będą chanukowe harce] – i na Wiejskiej. Oczywiście masz rację. Ale inne harce. Demokracja to walka tajnych stowarzyszeń, magia. To jest jakieś podejście do tematu: https://bb-i.blog/2020/02/26/demokracja/ choć to dopiero początek.
    Pamiętaj że w czasie ostrej walki żydzi mogą nie mieć litości dla przeciwników politycznych, nawet ziomali.
    8. W tym kontekście nawet nie ma wielkiego znaczenia, kto wystąpił z inicjatywą pozbawienia Thomasa Schaefera życia. Chodzi o to, że dzieje się coś, co powoduje podejmowanie tak dramatycznych decyzji.

    PS. Polecam gorąco komentarz „Kmiecia”, to narracja na trochę innym poziomie niż nasze pierd0lenie: http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/154212,walczac-z-epidemia-czyli-na-progu-apokalipsy#comment_1655020
    On pije do przedwczorajszej wypowiedzi Walerego Piakina: https://www.youtube.com/watch?v=89pJAZREuqc
    Tak jak mówi Piakin, „pandemia” to spektakl dla mas, a za kulisami trwa globalna walka o władzę, gdzie, jak mówią misie z КОБ, „мировая закулиса”, „wszystkowidzące oko”, „reptilianie” czy jak Piakin, „глобальщики”, teraz wprowadzają swoje porządki. A Putin z nimi się naparza. Zdymisjonowanie rządu Miedwiediewa było przejawem tej walki. Naprawdę trwa wojna i lepiej żeby rosyjski naród siedział po domach bo może oberwać, choćby rykoszetem.

    Metro,

    nie zamierzam kruszyć kopii o Kalksteina. Powiem tylko tyle – jeśli uprze się na majowe wybory, to może na tym stracić w oczach żydo-katolickiego elektoratu: dlaczego nie zezwolił katolom na świętowanie „wielkanocy” w kościołach, a do urn ich zagania? Tak więc na dwoje babka wróżyła.

    Mam sygnały, choć nie chcę o tym szerzej mówić, ale faktycznie toczy się na samym „szczycie” NWO walka o władzę dwóch sił, a jeszcze doskoczy trzecia siła. No i dochodzi jeszcze konflikt na linii oni – Rosja.
    Będzie ciekawie…

    Pamiętasz chińskie przekleństwo – obyś żył w ciekawych czasach…

    opolczyk

    Polubienie

    • W sumie Andrzej jak się czyta Metro ,Kmieciów ,Edwarda i ciebie to takie mam wrażenia że człowiek jest blisko prawdy dotyka czegoś ważnego co jest naprawdę nie do osiągniecia dla idiotów którzy nas otaczają w życiu na ulicy sąsiad itp.Takie mam wrażenie.

     Polubienie

 30. paziem 1 kwietnia 2020 o 12:54

  Otrzymane pocztą od przyjaciół:

  ”Wyciekły plany PIS z tajnego spotkania z koalicjantami i prezydentem w dniu 29.03.2020r. w sprawie wyborów 10 maja. Ten plan jest następujący: na 3 tygodnie przed wyborami, a więc niedługo po Świętach Wielkanocnych, rząd zacznie zmniejszać ilość testów na koronawirusa, dostarczanych do szpitali i służby zdrowia.
  Zmniejszone dostawy rząd ma tłumaczyć problemami z zakupem testów. Zmniejszona ilość testów spowoduje w tym momencie spadek wykrywalności osób chorych i rząd ogłosi, że epidemia się cofa i można bezpiecznie przeprowadzić wybory.
  To, że w czasie wyborów zarazi się ogromna ilość zdrowych dotychczas osób nie ma dla PIS-u żadnego znaczenia, bo to okaże się już po wyborach, które w tych warunkach wygra Duda. Mając swój Sejm i Prezydenta, w razie buntu społeczeństwa, PIS pod pozorem walki z koronawirusem wprowadzi Stan Wyjątkowy, analogiczny do Stanu Wojennego wprowadzonego przez Jaruzelskiego w 1981 roku.
  W ten sposób dokona się faktyczny Zamach Stanu w Polsce, który zresztą już przewidują eksperci.
  Powyższy plan jest to plan zbrodniczy, jakiego jeszcze w historii Narodu Polskiego nie było. Wiedza o tym planie powinna dotrzeć do jak największej części społeczeństwa, przede wszystkim do polskich patriotów, więc jeśli możesz,to proszę prześlij tę wiadomość do jak największej ilości osób.”

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/04/01/czas-na-spoleczny-obywatelski-antywirus/#comment-182373


  Edward,
  odpowiedziałem no powyższą dezinformację Piotrowi pod jego komentarzem.

  opolczyk

  Polubienie

 31. UWAGA! UWAGA!
  MESJASZ NADCHODZI!
  Andrzej, przypuszczam że Twój mejl od Jahwe to dezinformacja. On robi takie rzeczy. Oczywiście pandemia jest wyssana z palca ale alarm ciągle nie jest odwołany. A dlaczego? O tym poniżej.
  Pamiętasz jak niedawno przywoływałem proroctwa dotyczące ery mesjańskiej? Podobno sprawy się konkretyzują. Doniesienie z 31 marca z Palestyny.
  https://www.breakingisraelnews.com/147949/report-israels-top-rabbi-orders-ceremonial-white-robe-to-greet-messiah/

  Raport: Najwyższy rabin Izraela nakazuje przygotować uroczyste białe szaty na powitanie Mesjasza

  I wyleję potem Ducha mego na wszelkie ciało, a synowie wasi i córki wasze prorokować będą, starcy wasi będą śnili, a młodzieńcy wasi będą mieli widzenia. Joel 3:1

  W sobotni wieczór Yonatan Dadon z Radia 2000, ortodoksyjnego hebrajskiego nadawcy, przeprowadził wywiad z rabinem Yaakovem Zissholtzem w jego cotygodniowym programie Melaveh Malkah (https://www.youtube.com/watch?v=Dq0yPsJxdrI).
  W filmie w języku hebrajskim (https://www.youtube.com/watch?v=k-DN5Tw2-zw&feature=emb_logo) rabin Zitsholtz podał następujące oświadczenie: „Nie obiecuję niczego i wszystko może się zmienić w dowolnym momencie, ale usłyszałem następujące stwierdzenia”.
  Rabin Zissholtz wyjaśnił następnie kilka ostatnich wypowiedzi rabina Chaima Kanievsky’ego, jednego z najwybitniejszych rabinów tego pokolenia, dotyczących Mesjasza.
  „Rabin Kanievsky poprosił, aby jego lud przygotował dla niego glimę (ceremonialną białą szatę). Od kiedy Minister Tory (rabin Kanievsky) nosi takie rzeczy? Niektórzy Żydzi noszą podobną rzecz, zwaną kitlem, do sederu Paschy, ale nie zamawiasz kitla specjalnie wykonanego. Można go kupić wszędzie za sto szekli. Ale cały garnitur wykonany z bogatego białego materiału? Na czyją cześć będzie go nosił rabin Kanievsky?”
  Wiadomo, że wielu żydowskich mędrców na przestrzeni wieków odłożyło specjalne ubrania, które należy nosić tylko na powitanie Mesjasza.
  „Nic nie obiecuję” – powiedział rabin Zissholtz. „Są inni cadycy (prawi ludzie), którzy widzą to inaczej i starają się opóźnić nadejście Mesjasza, aby ocalić więcej Żydów”.
  Rabin Zissholtz następnie opowiedział przepowiednię Rabina Nissana z Ramat Gan, prawego człowieka, który woli ukrywać swoją tożsamość, ale jest uznawany przez niektóre wspólnoty za znajdującego się na wysokim poziomie duchowym. Rabin Zissholtz twierdził, że rabin Nissan był jednym z ocalałych waw cadyków. Rabin odnosił się do żydowskiej tradycji mistycznej z Talmudu (Sanhedryn 97b), która głosi, że „przez cały czas na świecie będzie 36 wyjątkowych ludzi, i nawet jeśli choćby jednego z nich brakowało, świat nie dobiegnie końca.”
  „Rabin Nissan nie mówi często, ale kiedy mówi, należy to potraktować poważnie. Rabin Nissan powiedział, że do wieczora Paschy rozpocznie się geula (odkupienie), a w noc paschalną Trzecia Świątynia zstąpi z nieba.” Rabin Zissholtz powtórzył swoje zastrzeżenie („Nic nie obiecuję…”).
  „Są inni prawi ludzie, którzy mogą chcieć to opóźnić, mówiąc „Stop”, chcę jeszcze kilku z Tel Awiwu i Ejlatu, których wciąż nie ma w grupie”.
  Rabin Zisholtz zacytował rabina Dov Kooka, mistyka z Tyberiady.
  „Kto nie żałuje teraz, nie jest grzesznikiem” – powiedział rabin Zissholtz. „On jest po prostu szalony.”
  „Nie dotyczy to niereligijnych. Wszyscy musimy żałować” – powiedział rabin Zissholtz. „Tak długo, jak masz coś do poprawy w swoim związku ze Stwórcą, musisz to robić. Trochę mocniejszy, trochę bliżej. Teraz jest czas. To kwestia życia i śmierci.”
  „Bardzo ważne jest, aby się teraz uśmiechać, radził rabin Zissholtz. „Podczas tej korony nie powinniśmy się bać”.

  Artykuł rozpoczęto cytatem z Księgi Joela, rozdział trzeci. Ciąg dalszy tej narracji w Księdze Joela rozdział czwarty (http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=784):

  Narody przed sądem Pańskim
  1 I oto w owych dniach i w owym czasie, gdy odmienię los jeńców Judy i Jeruzalem, 
  2 zgromadzę też wszystkie narody i zaprowadzę je na Dolinę Joszafat, i tam sąd nad nimi odbędę w sprawie mojego ludu i dziedzictwa mego Izraela, które wśród narodów rozproszyli, a podzielili moją ziemię; 
  3 a o lud mój los rzucali i chłopca wymieniali za nierządnicę, a dziewczę sprzedawali za wino, aby pić. (…)
  9 Rozgłoście to między narodami, przygotujcie się na świętą wojnę, wezwijcie bohaterów! 
  Niech przybędą i niech się zaciągną wszyscy mężowie waleczni! 
  10 Przekujcie lemiesze wasze na miecze, a sierpy wasze na oszczepy; kto słaby, niech powie: «Jestem bohaterem». 
  11 Zgromadźcie się, a przyjdźcie, wszystkie narody z okolicy, zbierzcie się! Sprowadź, Panie, swych bohaterów! 
  12 «Niech ockną się i przybędą narody te na Dolinie Joszafat, bo tam zasiądę i będę sądził narody okoliczne. 
  13 Zapuśćcie sierp, bo dojrzało żniwo; pójdźcie i zstąpcie, bo pełna jest tłocznia, przelewają się kadzie, bo złość ich jest wielka».

  Metro,

  oczywiście, że owa „pandemia” jest fikcją. A to co się dzieje i to co cytowałeś, jest finalizacją NWO – mającego korzenie biblijne:
  https://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/

  Od mojego pierwszego wpisu o owej fałszywej pandemii z 9 lutego 2020 wiedziałem i pisałem, że jest ona fikcją:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2020/02/09/oszustwo-z-grozna-epidemia-domniemanego-koronawirusa/

  I że stoją za tym żydo-banksterzy.

  opolczyk

  Polubienie

 32. Pan śledzi wiadomości. Zauważył, jak to jest robione. Jest pandemia, jest ona rzeczywista, ale głównie w mediach. Fakt prasowy.
  Ta sama scena z tego samego pomieszczenia w CBS, 24 marca, ilustruje ciężką sytuację w szpitalu w Nowym Jorku a w ABC, 28 marca, krytyczne warunki w szpitalu we Włoszech.
  On mówi że to jest ta sama scena. To nieprawda. W nagraniu o Nowym Jorku kamera jest trochę cofnięta i widać nieco więcej na pierwszym planie. 🙂

  Metro,

  no właśnie – fakt prasowy, czyli pic na wodę, fotomontaż.

  opolczyk

  Polubienie

 33. Jak pisze Paziu nawet w Moskwie konkretnie mer są tacy co służą koronowym interesom.Uważam że szacunek do Baćki Łukaszenki należy mieć ogromny jako do jedynego męża stanu w Europie.Szukałem wszędzie ale nie znalazłem aby kiedykolwiek świętował chanukę z żydami.

  paziem
  2 kwietnia 2020 o 14:27
  Mer Moskwy, Sabianin, idzie noga w nogę ze światowymi terrorystami koronawirusowymi

  https://russian.rt.com/russia/news/734094-sobyanin-shtrafy-samoizolyaciya?utm_source=browser&utm_medium=push_notifications&utm_campaign=push_


  Piotr,

  Putin też jest mężem stanu. Ale on wie, że bandyci Rosję chcą zaatakować rzeczywistą bronią biologiczną. I dlatego każe ludzim siedzieć w domach.
  Białoruś za ma mała i mało ważna, przez co jest bezpieczniejsza. A co się tyczy chanuki – Putin toleruje środowiska żydowskie w Rosji, ale nie jednego rabina za wrogą działalność już wyrzucił.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2017/02/16/prezydent-putin-a-rabini-czyli-demontaz-bredni-wolnejpluskwy/

  On gra w światowej lidze i pewne rzeczy musi tolerować.

  opolczyk

  Polubienie

 34. Andrzej trochę Makrela staje na wysokości zdania .Głos z niemieckiego internetu przetłumaczyłem na polski język.

  „Mam kolegę który prowadzi firmę i był bardzo zaskoczony, jak na koncie zauważył wpływ 9 tyś i 5 tyś euro, które dostał jako zapomoga dla przedsiębiorcy.”

  Piotr,

  taka pomoc, choć lepsza niż nic, nie uratuje wielu małych przedsiębiorstw. Te 9 tys. to dla małych firm do 5 pracowników. Musi starczyć na 3 miesiące:

  „Unternehmen, Selbständige und Freiberufler mit bis zu 5 Beschäftigten erhalten eine Einmalzahlung von bis zu 9.000 Euro für 3 Monate.”
  https://www.gruenderlexikon.de/news/kurz-notiert/corona-hilfen-fuer-selbststaendige-freiberufler-und-kleinunternehmer-84233709

  To policz: na miesiąc przypada 3 tys. Podziel to na 5 osób – wjdzie 600 jewro na łebka. Lepiej niż nic, ale nie starczy nawet na czynsz.

  Nie wiem za co tamten dostał te 5 tys. Ale i to jest pewnie jednorazowa zapomoga i pewnie też raz na 3 miesiące i do podziału z pracownikami. Setki tysięcy małych firm padnie, mimo tych zapomóg. Ale nikt nie zarzuci Adolfinie, że nic nie zrobiła.
  A co gorsza – pieniądze na tę pomoc bierze Adolfina z żydowskich banków na krechę z lichwiarskimi odsetkami. Spłacać je będą musieli wszyscy Dojcze, także ci, którzy te zapomogi dostają.

  opolczyk

  Polubienie

 35. Andrzej masz rację identycznie myślę ale wiesz w gruncie rzeczy jeżeli mogę ciebie zapytać tak teoretycznie co sądzisz co będzie za pół roku czy rok w polityce.Przecież dochodzi do jakiejś szajby totalnej.
  Dzwonił do mnie przed chwilą kolega jeszcze dziś nie doszedł do siebie i mi opowiada że patrole żanadarmeria wojskowa i policja razem zatrzymała go gdy poszedł na spacer wczoraj z dzieckiem z jego wnuczkiem na skwerek dostał tylko pouczenie że tylko z dzieckiem do lekarza inaczej ma natychmiast wynosić się do domu.Facet przed chwilą do mnie dzwonił aby mi to powiedzieć do dziś jest w ciężkim szoku nawet na podwórek mówił mi przez telefon że bał się wyjść.To go nastraszyli ludzi jak terrorystów traktują

  Piotr,

  nie lubię bawić się w proroka ani w jasnowidza Jackowskiego. Za pół roku i za rok w polityce nic się nie zmieni. Pandemię w końcu „odtrąbią”, choć skutki gospodarcze, finansowe i zdrowotne będą ogromne. Zadłużenie państw, bankructwa, bezrobocie, drożyzna, samobójstwa wzrosną o setki procent. I choroby wywołane strachem. Ale marionetki polityczne zwalą to na „pandemię”. I jeszcze będą się chwalić, że drastycznymi restrykcjami zapobiegły „najgorszemu”.

  Próba generalna wprowadzania NWO wypadła dla banksterów znakomicie.

  Co do dzieci na dworze – na szczęście u mnie aż takiego totalitaryzmu nie ma, choć oficjalnie u mnie (w Pforzheimie) też są chorzy na koronawirusa. Akurat wróciłem z parku miejskiego, o którym ostatnio pisałem i zamieściłem fotki:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2020/03/28/wiosna-2/

  Ludzi tym razem było sporo (wczoraj też). W tym i matki i/lub rodziny z dziećmi, nawet całkiem małymi, w wózkach. Samych dzieciaków naliczyłem ponad 30. Tak więc nie wszyscy panikują. Na szczęście…
  I na szczęście można tu jeszcze z dzieciakami wychodzić na spacery.

  opolczyk

  Polubienie

  • W judeopolonii od 03.04 do 11.04.obowiązuje zakaz wstępu do lasów-oficjalna informacja na stronie Lasów Państwowych.Szajba do n-tej potęgi.


   Misza,

   wiem, czytałem. Szajba-luz…

   opolczyk

   Polubienie

   • Zakaz jest od czwartku od godziny 14 .00 nie tylko do lasu ale parki i skwerki również.Są patrole policji i wojska.Za pierwszym razem ja cię złapią masz pouczenie i notkę za drugim razem płacisz 30 tys grzywny.Nie może po ulicy chodzić dwie osoby tylko jedna. Możesz iść z dzieckiem tylko do lekarza jako pierwsza potrzeba a w czasie świąt jedynie do kościółka.Nie przestrzeganie nowych obostrzeń skutkuje karą w wysokości 30 tys złotych.Uffffffff ma ma mia.Tworki po całości a wczoraj u Kalksteina była grupa pisiorów jebanych w liczbie sztuk 30 podobno przed domem i wszystko było ok jak czytałem


    Piotr,

    to wszystko – te zakazy i nakazy – służą nasilaniu paniki. Choć oczywiście są „równiejsi”, których to nie dotyczy. I to właśnie demaskuje, że panika jest sztuczna.

    opolczyk

    Polubienie

    • W domu koszer boga w czasie świąt może być 50 osób i msze będą trwać 10 minut jedna po drugiej.Kurwy synom w sukienkach już brak kasy bo owiec nie było dwa tygodnie u koszer boga.

     I tak pójdą z torbami. Na nic innego zresztą te duszpastuchy nie zasługują…

     as

     Polubienie

    • Jeżeli chodzi o Las to zakaz bym podtrzymał , nie z powodu koronaszajby ale po prostu suszy , tym bardziej , że odkąd ceny wywozu śmieci drastycznie wzrosły ludzie ( chociaź po namyśle to nie ludzie) wywożą do lasu mnòstwo śmieci. Jeżeli taki „ktoś” to robi to pewnie dla niego podpalić to żaden problem. W ubiegłym roku mieliśmy ogromny problem z podpalaczami w naszym powiecie spłonęło grubo ponad 100 ha lasu. Policja śledztwo umożyła. Czekamy na Lato jak będzie sucho to………. Tylko obawiam się że w tym przypadku nie chodzi o susze.

     Jacek,

     gdyby okupantowi chodziło o suszę i niebezpieczeństwo pożaru, zakaz byłby słuszny. Ale sam wiesz, że chodzi o coś innego – narzucenie Polakom totalitaryzmu.
     A tych, co wywożą śmieci do lasu, należałoby chłostać. Tylko jak ich złapać, skoro robią to po cichu w nocy.

     opolczyk

     Polubienie

     • Bzdura całkowita nie siejmy propagandy mieszkam na wsi i wiem jak jest mieszkam także Andrzeju niedaleko lasu.Śmieci nagminnie wywożono za Jaruzela.Las był jednym wielkim śmietniskiem pamiętam te czasy tony śmieci w lasach wywożonych przez chłopów bez żadnych konsekwencji.Dziś każdy chłop dostaje śmietnik dla siebie oraz worki za które płaci płaci się także za wywóz śmieci.Ludzie nieco zmądrzeli.Zdarza mi się jeżdzić po różnych lasach jest czyściutko mówię tylko jak jest w lubelskim jak gdzie indziej nie wiem.I Andrzej dobrze pisze wiadomo dlaczego okupant nie pozwala iść do lasów.

      Dodam że ceny wzrosły nie tylko tego wody także gazu itp ale nie obserwuje mimo to śmieci w lasach a ludzie kulturalnie oddają worki ze śmieciami śmieciarzom.


      Piotr,

      oczywiście że okupantowi szło nie o ochronę lasu, a o kolejny zakaz ograniczający swobodę poruszania się.

      opolczyk

      Polubienie

      • Jeśli odnosiło się to do mojego postu to ja też mieszkam na wsi a właściwie prawie w lesie w centralnej części kraju oprócz tego jestem strazakiem w związku z powyższym jestem dość często w lesie już od prawie 30 lat i nie sieje propagandy tylko stwierdzam fakt , że przynajmniej w mojej okolicy śmieci w lesie jest więcej niż powiedzmy kilkanaście lat temu. Wiąże się to z tym moim zdaniem , że wokół lasów jest coraz więcej nieużytków i dużo łatwiej jest niezuważonym wjechać do lasu, dotyczy to oczywiście lasów prywatnych. A poza tym kilkadziesiąt lat temu jak Pan stwierdził za Jaruzela uważam że na pewno śmieci było mniej a przynajmniej plastiku. Nie twierdzę , że Pan się myli tylko informuje jak jest u mnie. Pozdrawiam

       Polubione przez 1 osoba

      • Oczywiście trochę mnie poniosło z tą propagandą przepraszam pisałem tylko jak jest u mnie a u mnie lasy są czyste w lubelskim ludzie mają po kilka kubłów na śmieci grzecznie płacą biorą worki śmieciarze przyjeżdzają mimo że ceny poszły w górę.Osobisice nigdy śmieci w lesie nie wysypywałem ale jako młody chłop jeszcze chodziłem po lasach i lasy tonęły w śmieciach za Jaruzela nawet w biały dzień chłopy wyrzucały nic się nie bojąc.Może w innej części Polski było inaczej nie wypowiadam się.

       Polubienie

      • Ostatnia rzecz jeżeli mogę dopisać.Niech czytelnicy bloga nie myślą że krytykuję moją ukochaną matkę zwaną PRLem której wszystko zawdzięczam.Nigdy nie biłem braw Bolkom .Lolkom nigdy nie słuchałem szamba w rodzaju wolnej ojropy i z tego jestem dumny co nie znaczy że PRL nie miał pewnych rys które jakby bardziej umocniły się po upadku Gierka.Uważam Gomułkę i Gierka za prawdziwe perły które Polska miała po wojnie.

       Polubione przez 1 osoba

  • Spotkałem ludzi w kolejce pod Biedronką. Wpuszczają tylko parę osób i kolejki tworzą się na zewnątrz. Spotkałem kumatych gości, w ciuchach roboczych.
   Ludzie dostają mandaty za wstęp do lasu ale takie mandaty Morawitzky może sobie w d*pę wsadzić. Mówią że zakaz byłby ważny tylko gdyby ogłoszono stan wyjątkowy czy stan klęski żywiołowej. A podstawa jest jakaś lipna: https://www.lasy.gov.pl/pl/informacje/aktualnosci/komunikat
   W kolejce część osób nie przestrzegała „social distancing”.
   Incydent zgłosiłem do lokalnego Klubu Gazety Polskiej 🙂

   Polubienie

   • Byłem w biedronce po chleb potwierdzał bo u mnie w sklepach pozatym nigdzie chleba nie ma papieru dupnego mąki i cukru też nima.Zakupy jako senior ukończywszy 65 lat mogę robić. tylko w godzinach od 10.00 do 12.00.
    Andrzej może wyslesz mi z Nemiec parę rolek płacę dularami.A tak na poważnie nie chcę mi się jezdzić 50 km do Lublina po koszerny papier trochę zapasów jeszcze mam.


    W Dojczlandii papier toaletowy nazywany jest teraz „białym złotem”.
    Akurat piszę o tym tekst.

    opolczyk

    Polubienie

   • Doczytałem o co chodzi w tej nielegalności sankcji wprowadzonych przez PiSlamski rząd Moshe Morawitzky’ego w walce z wydumanym a jednocześnie jakże złowrogim koronawirusem.
    Konstytuta-prostytuta w art. 228-234 mówi o stanach nadzwyczajnych (http://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/11.htm), kiedy to można ograniczyć podstawowe wolności i prawa obywatelskie. Stany nadzwyczajne to: stan wojenny, stan wyjątkowy i stan klęski żywiołowej.

    Stan wojenny wprowadza się „w razie zewnętrznego zagrożenia państwa, zbrojnej napaści na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej lub gdy z umowy międzynarodowej wynika zobowiązanie do wspólnej obrony przeciwko agresji” (art 229), stan wyjątkowy „w razie zagrożenia konstytucyjnego ustroju państwa, bezpieczeństwa obywateli lub porządku publicznego” (art. 230) a stan klęski żywiołowej „w celu zapobieżenia skutkom katastrof naturalnych lub awarii technicznych noszących znamiona klęski żywiołowej oraz w celu ich usunięcia” (art 232).

    Nie mamy ani zewnętrznego zagrożenia państwa ani katastrofy naturalnej czy klęski żywiołowej, więc pewnie najbardziej można się podczepić pod „zagrożenie bezpieczeństwa obywateli” choć i to jest bardzo naciągane, bo rzekomy a jednocześnie jakże złowrogi wirus grozi tylko zdrowiu obywateli. Stan wyjątkowy wprowadza się jednak rozporządzeniem prezydenta a nie zwykłą ustawą (art. 231).

    Ustawa z 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych tutaj: http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20200000374/U/D20200374Lj.pdf
    Z przyczyn oczywistych nie czytałem tego g#wna, pewnie wszystko jest ukryte w delegacjach ustawowych. W zakresie ograniczania podstawowych praw i wolności obywatelskich, dla których Konstytucja przewiduje reżim „stanów nadzwyczajnych”, ta ustawa jest po prostu sprzeczna z Konstytucją i zwyczajnie nieważna. Niech ją sobie Kalkstein i Morawitzky wsadzą w kiszki stolcowe.

    Przy okazji, miszczostwo swiata:

    Metro,

    w Dojczlandii te wszystkie zakazy i nakazy także są bezprawne, łamiące konstytucję. Ale agenturalny „Trybunał Konstytucyjny” milczy…

    opolczyk

    Polubienie

 36. Dr Anthony Fauci (https://en.wikipedia.org/wiki/Anthony_Fauci) 10 stycznia 2017 roku w oficjalnym przemówieniu pt. „Pandemic Preparadness in the Next Administration” (całe przemówienie: https://www.youtube.com/watch?v=DNXGAxGJgQI) powiedział:

  (…) służyłem dla pięciu administracji, przybliżę dzisiaj tę sprawę, przygotowanie do pandemii. Jeśli mogę przekazać wam dzisiaj choć jedną wiadomość, to z mojego doświadczenia wynika że będzie miało miejsce wyzwanie dla nadchodzącej administracji w dziedzinie chorób zakaźnych, zarówno przewlekłych jak i nastąpi nagły wybuch [epidemii] (…)

  Metro,

  sami „prorocy” pandemi…

  opolczyk

  Polubienie

  • Może spokrewniony z Nostradamusem?
   Pesymistą jestem całkowitym nawet nie chodzi o mnie a ogólnie o ludzi nie to żebym robił z siebie mądrego bo ja nawet matury nie mam ale wystarczy trochę pomyśleć żeby wiedzieć co jest grane a ludki na dole dają sobą manipulować jak dzieci.Może z 2% wie w czym rzecz a reszta to poziom umysłowy ameby i z takim ludżmi będzie tylko gorzej na Ziemi.

   Polubienie

 37. Parę dni temu byłem w lesie, który jest (był?) położony na bagnach. To się da zmierzyć dokładnie, ale miałem wrażenie że wilgotność ściółki była podobna do wilgotności piasku na plaży w słonecznym sezonie. To nie jest jakaś gejowska susza liczona w miesiącach, to katastrofalna susza liczona w latach, o czym można było się zorientować po wyschniętych bajorach, w których kiedyś była woda nawet podczas suchego sezonu.
  Nie za bardzo się znam ale tak suchy las na początku kwietnia to raczej sytuacja nadzwyczajna. Wiosna zwykle jest wilgotną porą roku. A sytuację dodatkowo teraz pogarsza pogoda, długie słoneczne dnie wysuszają las, którego nie chronią liście, bo ich nie ma, nawet się nie rozwijają z powodu nocnych przymrozków.
  Oby nasze lasy nie zostały zaatakowane. Pożary lasów to doskonały sposób dodatkowego ataku na społeczną świadomość. Dodatkowo odpowiedzialnością za pożary można obarczyć ludzi, którzy mimo zakazu tam wchodzą i wydychają zarazki.

  Ludziom zacznie odbijać. To jest atak na kluczowe pokłady człowieczeństwa. Będzie tak: homo homini lupus. To jest program. Ludzie będą patrzeć na bliźnich jak na wrogów.
  Już ludziom odbija, najbardziej w najmniej kulturalnych krajach. Piszą że w Kalifornii ludzie zadzwonili na policję bo sąsiedzi głośno kaszleli: https://internewscast.com/coronavirus-jittery-californians-call-police-to-report-neighbors-coughing-and-sneezing/
  W Kentucky nakładają obrączki, takie jak dla więźniów, osobom u których wykryto wirusa, które nie przestrzegają kwarantanny: https://thehill.com/changing-america/well-being/prevention-cures/491077-kentucky-judge-orders-person-to-wear-ankle
  To jest wojna, jakiej nigdy nie było.

  Polubienie

  • Wczoraj na discord jeden facet nagrał film 6 minutowy i rechotał że śmiechu.Zna kilku gliniarzy w Warszawie i jak mu mówili muszą się rozliczać z tych maseczek i rękawiczek przed dyżurnym dyżurny ich poucza aby uważali bo maseczek nie ma i nic nie poradzi jak je upuszczą na ziemię i własnie jeden jego kolega gliniarz maseczka mu upadła na ziemię i musiał pisać raport w jakich okolicznościach mu ta maseczka upadła i czemu upadła czy ma sprawne ręce itp.Gdy chciał nową odmówiono mu bo nie ma maseczek to ten powiedział że jak mu nie dadzą maseczki to on jest niekompletnie ubrany i nie będzie pracował.Kurwa Andrzej jajca już totalne wariatkowo po całości.W temacie karania 3 na 7 gliniarzy karze reszta daje pouczenia.

   Piotr,

   tu policja też świruje. Dzisiaj mamy piękną pogodę, Słoneczko świeci, zero chmur, 21°C. Ubrałem się wiosennie, krótkie spodenki, sandały, wziąłem koc do plecaka i pojechałem nad rzekę. Rozebrałem się do kąpielówek i opalałem. Ludzie patrzyli na mnie jak na wariata. Po drugiej stronie rzeki jest ścieżka spacerowa. Ludzi było sporo, na nogach, rowerami – ale wszyscy „na odległość” nakazaną przez żont. Tylko takich trzech gości stanęło nad brzegiem rzeki i popijali sobie piwko puszkowe, chłodzone w rzece. Nagle pojawił się radiowóz. Ta ścieżka spacerowa zamknięta jest dla ruchu samochodowego – ale policja może wszędzie jeździć. Radiowóz się zatrzymał, wyszło dwóch policmajstrów i podeszli do tej trójki. Wylegitymowali ich, spisali i kazali się zabierać do domu. Najśmieszniejsze było to, że policmajstry nie mieli ani maseczek, ani rękawiczek ochronnych – bo brakuje ich nawet dla policjantów na służbie. Ja bym na miejscu tej trójki podroczył się z policjantami: nie dam wam dowodu do ręki, bo nie macie rękawiczek, a ja nie wiem, czy nie macie koronawirusa i czy mnie nie zarazicie.
   I patrz – rano szczekaczka mówiła, że żont Adolfiny zastanawia się nad wprowadzeniem obowiązkowego noszenia masek ochronnych w miejscach publicznych, a nie mają ich nawet dla policmajstrów na służbie. Cyrk niewyobrażalny.

   opolczyk

   Polubienie

 38. Andrzej jeden znajomy wysłał mi na priv na discord takie coś.

  Błażej Kwocz, [06.04.20 15:32]
  Jeśli chodzi o banki, wszystkie transakcje powyżej 15 tysięcy euro w przypadku epidemii czy stanu wyjątkowego należą do Banku a nie do obywatela. Tak było już od dawna. Więc póki czas wypłacać hajs. Info od mojej mamy która pracuje w banku Pekao bp w centrali w Warszawie. Czyli jak ktoś będzie chciał wypłacić większą ilość pieniędzy bank ma prawo odmówić.

  Andrzej co byś radził chodzi o zwykłą poradę zabierać w tym tygodniu oszczędnosci z banków rothschildowskich w Polin ?

  Piotr,

  nie jestem w stanie nic ci doradzić. Wybierzesz pieniądze, oni zlikwidują gotówkę – i co wtedy? Będziesz ze stuzłotówek skręty robić?

  Bandyci celowo tak mieszają, by ludzie czuli się bezradni i zapędzeni w kozi róg.

  opolczyk

  Polubienie

 39. Temat trochę nie w „modzie”, ze względu na obecną sytuację, ale zastanawia mnie teoria allochtoniczna istnienia Słowian na ziemiach polskich (długo byli tu Germanie, a Słowianie przybyli tu w V-VI wieku) i autochtoniczna (Słowianie byli tu od wielu tysięcy lat). Czy są dowody/argumenty przemawiające za jedną z teorii? Powszechnie, szczególnie poza Polską przyjęta jest ta pierwsza teoria, a w Polsce nie ma zgody na ten temat.


  Henryk,

  o teorii allochtonicznej i autochtonicznej pisałem u mnie wielokrotnie. Najobszerniej tu:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2019/10/19/pochodzenie-slowian-czy-profesor-aleksander-krawczuk-allochtonista-ma-racje/

  Słowianie na obecnych polskich ziemiach żyli od wielu tysięcy lat. Udowodniła to genetyka. A owi starożytni „Germanie” Cezara i Tacyta była to mieszanina Słowian i Celtów. Natomiast praprzodkowie Niemców niewłaściwie nazywani „Germanami” to imigranci ze Skandywii.

  opolczyk

  Polubienie

 40. Andrzej ta Agnieszka to pejsata swołocz prawdopodobnie pisze z USA i niucha głównie na Neonie24.Jakieś 1, 5 roku temu opluwała Piskorskiego najpierw na Neonie24 a potem na WPS1 za rzekome jej zdaniem podejrzane kontakty Piskorskiego z wiceszefem Zmiany Syryjczykiem nadawała na niego.Pisała jakieś niestworzone durnoty na jego temat i została pogoniona z WPS1.Typowa pejsata swołocz to widać po jej wpisach.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s