Czytelnia

.

Literatura słowiańska

.

Zorian Dołęga Chodakowski – prekursor i piewca Słowiańszczyzny, przez rodaków zapomniany

„O Sławiańszczyźnie przed chrześcijaństwem”

.

Kazimierz Moszyński – etnolog i etnograf słowiański

„Kultura ludowa (materialna i duchowa) Słowian” – monumentalne (trzytomowe) dzieło

.

*****

.

Literatura ogólna

.

Nota o autorze: Izrael Szahak (Israel Shahak; ur. 28 kwietnia 1933 r. w Warszawie, zm. 2 lipca 2001 r. w Jerozolimie) – żydowski publicysta, krytyk judaizmu i szowinizmu żydowskiego, obrońca praw człowieka. Autor wielu książek na ten temat, w tym między innymi „Żydowskie dzieje i religia; Żydzi i goje – XXX wieków historii”. Był profesorem chemii na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie.

.

.

„Pani Izabela Litwin jest współautorką opracowania, które znakomicie wyjaśnia (nawet ekonomicznym analfabetom – jak ja do niedawna) mechanizmy stosowane przez finansjerę do ograbiania maluczkich. Uważam, że każdy szanujący się Słowianin powinien zapoznać się z tym opracowaniem – nie jest długie, a czyta się naprawdę świetnie.” – MrC

.

475 komentarzy do “Czytelnia

 1. No i Putin wymienił liczbę 6 mln żydów zgładzonych podczas wojny.Skąd ta liczba bardziej wzięta z księżyca raczej.Moją babcię w czasie wojny uratował nikt inny jak volksdeutsch.Gdy już miała broń z tyłu głowy w ostatniej chwili podbiegł zagadał coś do trupiej główki jak ich wtedy nazywano i szkop nie pociągnął za spust.Z opowieści mojej babci która to widziała wynika że cały szef szwabski na jej wieś w Polsce selmanowej 95 % żydów tam mieszkających nie zjadł śniadania rano jak wcześniej nie ukatrupił 5 żydów i ci żydzi codziennie byli mu dostarczani do jego siedziby przed śniadaniem .Zabijał ich potem ich wynoszono a potem zabierał się za śniadanie i tak codziennie.Został zgładzony podczas wyjazdu do swojego przełożonego w Lublinie jego polskiej kochance obcięto włosy a potem ją zabito.Wiadomo dawała mu dupy to postawił jej za to piękny dom który do dziś stoi u nas na wsi naprawdę ładnie wygląda.Także żydzi ginęli ale Putin wymieniając 6 mln chyba się naćpał Andrzeju.
  Dodam bo zapomniałem dopisać .Może to taka taktyka .Przecież nie mógł wymienić liczby 100 czy 200 tys.


  Piotr,

  gdyby Putin zakwestionował 6 milionów, cały żydo-zachód miałby dodatkową „amunicję” do atakowania go – że nie tylko dyktator, łamiący prawa obywatelskie, nie tylko imperialista anektujący Krym, ale jeszcze „antysemita”. Putin wie co robi. I nie zapominaj o wyroku Sądu Najwyższego Rosji:
  https://www.salon24.pl/u/konfederat1000/920210,sad-najwyzszy-rosji-powiedzial-zydowskiemu-klamstwu-nie-pomimo-rezolucji-onz-w-sprawie-holocaustu

  Ja zwróciłem uwagę na co innego – Putin wie o ustawie 447 i że usrael wymusza na Polsce miliardy za mienie bezspadkowe. A tu publicznie mówi – 40 % z tych 6 milionów było żydami rosyjskimi. Ale wie, że tamci nie odważą się tak atakować Rosji jak Polskę o te „odszkodowania”, że np Rosjanie pomagali Niemcom w mordowaniu żydów. Po prostu zagrał im fujarkę na nosie – no, spróbujcie od nas wyłudzać „odszkodowania”. To wam powiemy jak to było i do kogo należy mienie bezspadkowe. No i przede wszystkim Putin powiedział, ile zginęło Słowian – Rosjan, Polaków, Białorusinów, Ukraińców – i że Słowian traktowali naziści też jako podludzi. I że ZSRR stracił w walce z nazizmem 27 milionów obywateli.

  opolczyk

  Polubienie

 2. Andrzej czytałem twój artykuł w temacie 5 G .Głosu nie zabieram nie jestem specem ale fakt jest faktem że tego 5 G w Holandii jest do czorta a obok masa ptactwa i nie było przypadku aby jeden ptaszek od tego zdechł .Holendrzy robili badania dość dokładnie i okazało się że to 5 G w niczym nie szkodzi zdrowiu a u nas panika w tym temacie jakby Hitler pierdział po grochówcea ludzie od tego umierali.

  Polubienie

 3. Dodam jeszcze że nie za bardzo widzę sens polemiki z tymi ludzmi bo oni zawsze wszystko wiedzą lepiej nie dadzą się za nic przekonać że mogą nie mieć racji .To takie kopanie się z koniem pociągowym jakiego ja niegdyś miałem.
  mgrabas
  25 stycznia 2020 o 10:35
  radzę najpierw się wyedukować w temacie sztucznych oddziaływań na organizm ludzki, na początek polecam zapoznać się z tym o czym mówi Paweł Wypychowski na YouTube

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/01/23/lekcja-historii-i-polityki-w-putina-w-jerozolimie/comment-page-1/#comment-180589

  Piotr,

  tu masz rację – dyskusja z zaślepieńcami i fanatykami wiary w ludobójczość 5G to strata czasu.

  opolczyk

  Polubienie

 4. Mówiłem Andrzej że otworzysz puszkę pandory jak zaczniesz polemizować.Ten Pimpek pamiętam go sprzed paru lat wywijał pierdoły o Joszue podobnie jak ten Franz ale widzę obudziłeś go z paroletniego snu zimowego twoim wpisem i czułem że on się odezwie.To taki typ ze będzie stał z różańcem w ręku przy tym 5 G śpiewając najświętsza panienko miej nas w swojej opiece.
  Tak jak pisałem nie znam się na 5 G prosty chłop ze mnie ale polemika z takimi ludżmi to gorzej niż bzykanie się ze 100 letnią babą w wyrku .Po prostu koszmar.

  Piotr,

  znam Mariusza osobiście. Był u mnie przez kilka dni chyba 7 lat temu. Jako kumpel jest OK. Ale niestety wierzy w bajki. Aha – wierzy w Joszue, ale nie jest katolem. Należy do tzw „wolnych chrześcijan”. Różańca nie odmawia i do Miriam się nie modli.

  opolczyk

  Polubienie

  • Nie słyszałem Andrzej o czymś takim jak „wolni chrześcijanie” trzeba będzie poczytać jakiegoś info poszukać ale jak nie odmawiają kyrie elejson i nie modlą się do Joszue czy Miriam i nie wyciągają zaschniętych rupii z tłustej dupy Rydzola toruńskiego znaczy się że można z nimi pogadać ludzkim głosem.

   Piotr,

   są różni „wolni chrześcijanie”. Niektórzy modlą się tylko do Joszue. Tylko on jest ich idolem, mesjaszem i zbawicielem. Jedynym autorytetem są dla nich ewangelie – nie kk, nie Rydzyk, papież i „święci” katoliccy, a nawet nie „stary żydowski testament”. Tak więc w sprawach Joszue i ewangelii nie da się z nimi rozmawiać ludzkim głosem. Do nich należy Mariusz.

   Próbowałem kiedyś i wiem…

   opolczyk

   Polubienie

 5. Mi bardziej chodziło o niejakiego Pimpka a to jest chyba inna osoba niż mgrabas chyba że to ta sama osoba.

  Pimpek to ktoś inny. Ale wcale nie mądrzejszy.

  opolczyk

  Polubienie

  • Andrzej ten typ to świr katolski.Nie ma sobie czym głowy zawracać.Kiedyś mnie na WPS1 atakował i silnie bronił katolików.To materiał w stylu Jaśka czy Franza.

   Polubienie

 6. Ponieważ zauważyłam, że interesujesz się tematem płaskiej/okrągłej Ziemi (aż kilka artykułów na ten temat…) przesyłam Ci wywiad z kosmonautą Mirosławem Hermaszewskim:

  Tu jest całość wywiadu:

  Na idiotyczne pytanie zadane przez idiotę Hermaszewski odpowiedział tak, jak należało…
  Niech se świty płaskomózgowcy wierzą w ich szajbę.
  Czekam na wynik ich ekspedycji z dronem i zdjęcia nad przepaścią na brzegu płaskiej Ziemi.
  Mam nadzieję że mi je podeślesz, takietam…

  Płaskoziemskie świry przynoszą Polsce i Polakom jeszcze większy wstyd niż świty turbolechici.
  Aż wstyd, że są Polacy wierzący w takie niedorzeczności i dający się na nie nabrać.

  opolczyk

  Polubienie

 7. (- – – )

  Komentarz usunięty.

  Takietam,

  masz szlaban. Na propagowanie świrniętych wymysłów na moim blogu nie ma miejsca.
  Produkuj się gdzieś indziej – u świtów jak ty.
  Napisałeś: „Zaprzeczy on prostym i oczywistym ruchom Słońca, które widzi przed sobą.”
  To właśnie wy zaprzeczacie oczywistym ruchom Słońca. Wg waszej świrniętej hipotezy Słońce ciągle krąży nad płaską Ziemią. A ja widzę codziennie, jak spod horyzontu kulistej Ziemi wschodzi na wschodzie i chowa się pod horyzontem kulistej Ziemi na zachodzie. Czyli nie krąży nad płaską tarczą Ziemi.
  Niestety na takich świrów jak wy nie ma lekarstwa.

  Kolejny twój płaskoziemny komentarz ląduje w spamie. Tak więc nie trudź się.

  opolczyk

  Polubienie

 8. Mam wrażenie, że zachód ma nas w miejscu, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Powinniśmy się sprzymierzyć z Rosją i Białorusią. Co do Ukrainy – to też państwo słowiańskie, a Ukraińcy to też naród słowiański, lecz Ukraina popiera banderowców i zachód. Niektórzy Ukraińcy chcą odebrać Polsce Przemyśl i okolice. Przepraszam za lekko rasistowskie porównanie, ale Polacy są „Murzynami” zachodu w razie walki z Rosją w myśl przysłowia „Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść”. Choć ja nic nie zrobię z tym, jestem jak pan prostym człowiekiem bez polityki. Mam po prostu syna, dwóch ukochanych wnuków.

  Felek,

  widzę to dokładnie tak samo – dla zachodu jesteśmy popychadłem, Murzynem i pionkiem do zbicia. Powinniśmy trzymać z Rosją i innymi państwami słowiańskimi.
  Na Ukrainie banderowska swołocz to zdecydowana mniejszość. A i w Polsce są tacy, co chcą odbierać Litwie „polskie” Wilno, historyczną stolicę Litwy, a Ukrainie „polski” Lwów, założony przez ruskiego kniazia i nazwany Lwiwem ku czci syna Lwa (imię ruskie, niepolskie). Mam nadzieję, że Słowianie w końcu zrozumieją, że są jedną rodziną i powinni trzymać się razem, a nie kłócić o granice. I naturalnie bez Rosji sojusz Słowian traciłby rację bytu. To byłoby jak NATO bez usraela – sojusz słabeuszy bez znaczenia.

  opolczyk

  Polubienie

  • Przyznam się, że choć lepiej być z Rosją i innymi państwami słowiańskimi, to jednak mam wrażenie, że za PRL byliśmy wasalami ZSRR. Układ Warszawski służył interesom ZSRR. Wiem, że teraz uczą dzieci w książkach do historii, że Układ Warszawski i RWPG służyły interesom ZSRR. Choć nie jestem komunistą, to jednak nie jestem skrajnym antykomunistą. Chociaż Polska na rozkaz ZSRR odrzuciła zbawienny plan Marshalla. Państwa zachodnie, demokratyczne są bogate, a dawniej komunistyczna Polska jest biedniejsza. Ale szczerze nie do końca jestem pewien, że polska bieda to sprawka komunizmu, że Polska jest biedna, a kraje zachodnie bogate.   PRL była wasalem ZSRR, ale w sprawach polityki wewnętrznej i gospodarczej od czasu Gomułki była krajem w dużym stopniu samodzielnym. Obecnie Polsce prawa narzuca jewrounia, jej komisarze, no i usrael i Izrael. W czasach PRL nigdy polskie wojsko nie było wykorzystane do wieloletnich bandyckich okupacji, jak obecnie (Afganistan, Irak). W PRL poziom życia się podnosił i równocześnie malał margines biedy. Nie było bezrobocia, rodzin tysiącami nie wywalano na ulice, a dzieci z najbiedniejszych nawet rodzin, dzięki bezpłatnej oświacie, miały szanse awansu społecznego – mogły zostać inżynierami, lekarzami, prawnikami. Obecnie ciągle narasta margines biedy i katastrofalnie rośnie zadłużenie budżetu. Kiedyś przyjdzie czas spłacania „długów” i Polskę banksterzy wykupią w całości.
   Gdyby Polska była w sojuszu z Rosją, Putin nie zrobiłby z niej wasala Rosji. To nie Stalin czy Breżniew. On wie, że lepiej jest związać Polskę z Rosją nie siłą, a korzyściami gospodarczymi, tanim gazem i gwarancjami dla zachodniej granicy.
   Plan Marshalla nie był zbawienny – uzależnił zachód od dolara i gospodarki usraela. Dobrobyt zachodu trwał tylko do czasu i utrzymywany był głównie w celach propagandowych – miał pokazać wyższość kapitalizmu nad socjalizmem. A tak naprawdę pierwsze 40-45 lat po wojnie na zachodzie dominował państwowy socjalizm – ponad 50 % gospodarki państw zachodniej Europy było w rękach państwa, przez co nie było tam wtedy, jak obecnie, wysokiego bezrobocia. Niemcy 30 lat temu były państwem o wiele bogatszym niż obecnie – budżet państwa było znacznie mniej zadłużony i nie było tak wielkiego marginesu biedy, jak obecnie. 30 lat temu nikt w Niemczech nie zbierał np. butelek z koszy na mieście. Obecnie dochodzi do bójek między „zbieraczami”, walczącymi o kosze, zwłaszcza w niejscach, w których męty piją na okrągło i wyrzucają butelki.
   Bieda Polski ma różne uwarunkowania. Gdy na zachodzie w XIX wieku pełną parą szła industrializacja, w Polsce pod zaborami, ze względu na powstania, zaborcy nie budowali nic. Potem były dwie wojny na naszych ziemiach. A potem realny socjalizm. Część jego założeń była słuszna, część szkodliwa, tłumiąca rozwój gospodarki – jak choćby tłamszenie prywatnej inicjatywy o ograniczonym zasiągu. Albo idiotyzm gospodarki planowej, gdy wykonywano plany, zamiast produkować to, co jest potrzebne. Był też sabotaż gospodarczy żydowskiej części aparatu władzy (Gomułka niestety nie oczyścił go dostatecznie dobrze po 68 roku). Pisał o tym w jego książkach A.Siwak. No i były miliony Polaków produkujących buble, uważających, że o to, co jest „państwowe” dbać nie muszą. Pracowali wg powiedzonka:czy się stoi, czy się leży, dwa tysiące się należy. Ogromne nakłady finasowe poszły na odbudowę powojenną i rzeczywistą industrializację PRL. To wszystko złożyło się na „polską biedę”, bo taka w porównaniu do blichtru zachodniego rzeczywiście istniała. Niemniej wybudowano w czasach PRL ogrom zakładów, osiedli mieszkaniowych, szpitali, szkół itp. Po „transformacji” praktycznie wszystko poszło w ruinę lub za grosze wykupione zostało przez cwaniaków i oszustów, służących obcym interesom. I stąd jest jak jest.
   To nie Polska goni w „dobrobycie” zachód. To on goni w narastaniu biedy Polskę. Polska goni go jedynie w niewypłacalnym zadłużeniu.

   opolczyk

   Polubienie

   • Oprócz tego mam wrażenie, że elementem polskiego patriotyzmu jest kult niewoli, porażki i romantycznych, lecz nieracjonalnych powstań. W skrócie historia Polski od rozbiorów do dziś wygląda tak: niewola na życzenie szlachty, która dbała tylko o swoje interesy, potem wywołujemy powstanie o realnych szansach powodzenia, lecz nie umiemy go dokończyć, potem robimy kolejne powstanie z niskimi szansami powodzenia, potem jesteśmy bardziej zniewoleni i to rozpamiętujemy, odzyskujemy niepodległość i wciąż rozpamiętujemy porażki, potem w czasie II wojny światowej „w imię honoru” nie dogadujemy się z ZSRR ani Niemcami i kolejne 6 lat niewoli, potem PRL i tak do dziś. Oczywiście wciąż pamiętamy porażki i jesteśmy narodem męczenników. Polski patriotyzm polega na zbiorowym samobójstwie co ileś lat, a w czasie pokoju spieraniu się i braku uwagi na wspólne dobro. Nie pamiętamy o sukcesach, np. powstaniu wielkopolskim, które przy niewielkich stratach przyniosło korzyści Polsce, czy o trzech powstaniach śląskich, tylko o zbiorowych samobójstwach, np. powstaniu listopadowym (klęsce na własne życzenie), powstaniu styczniowym i powstaniu warszawskim. W głównych piosenkach patriotycznych przewijają się łańcuchy, kaci, niewola i męczeństwo.

    Felek,

    niestety to prawda, co piszesz – propagowany jest w Polsce kult męczeństwa i samobójczych powstań.
    https://opolczykpl.wordpress.com/2012/07/31/samobojczy-patriotyzm/
    https://opolczykpl.wordpress.com/2014/08/01/tragiczne-rocznice/

    Nawet w hymnie to widać: „Co nam obca przemoc wzięła, szablą odbierzemy”. I „Jak Czarniecki do Poznania po szwedzkim zaborze, dla ojczyzny ratowania wrócim się przez morze”. I że „dał nam przykład Bonaparte jak zwyciężać mamy”.
    Szczególnie dobry przykład dał wracając pokonany z Moskwy bez 500 000 żołdaków.
    A czemu nie jest hymnem „Ukochany kraj”?

    Polską mentalność i świadomość trzeba radykalnie przebudować. Tylko – no właśnie – jak to zrobić?

    opolczyk

    Polubienie

 9. Skąd takie świry płaskoziemne się biorą .Andrzej byłem masę lat w Niemczech ale nie słyszałem tam podobnych odmiany niemieckiej świrów ale może nie zwracałem na to uwagi dlatego pytam spotkałeś się w Niemczech z podobnymi świrami jak w Polsce tylko odmiany niemieckiej w sprawie płaskiej Ziemi.  Piotr,

  świrów płaskoziemców-płaskomózgowców i w Niemczech jest od groma. Tu masz jeden film na yt: ponad 100 000 wejść:

  A podobnych filmówe jest multum. Są też blogi płaskomózgowców:
  https://www.diewahrheitistnochda.de/flache-erde/

  Wydają nawet książki:
  https://www.amazon.de/Die-flache-Erde-einzige-Wahrheit/dp/1086805593

  Tak więc ta szajba dotyka i Niemcy – i to mocno…

  opolczyk

  Polubienie

 10. W uzupełnieniu Andrzej dodam że należy wymienić takie gówna jak Minc obłozone orderami jak choinka które niszczyły ten kraj głównie z aparatu żydowskiego jeżeli się ze mną zgodzisz.Najpierw mordowali a dziś udają płaczki bo jak oni to teraz kochają Pileckiego.Goj był głupi i chyba będzie.

  —-

  Piotr,
  nie wszyscy goje są głupi! Popatrz – ty, ja – i sporo podobnie jak my postrzegających rzeczywistość głupcami nie jesteśmy. Choć niestety w masie goje faktycznie są głupi. Ale to norma. W Izraelu w masie 80 % Izraelitów to też głupcy, robieni przez rząd, rabinów, banksterów, kapitalistów i propagandę w balona.

  opolczyk

  Polubienie

 11. Dzien dobry, w jednym z linkow krotkie nagranie na temat powiazan fundacji Billa Gatesa z korona wirusem (to nagranie to zapowiedz pelnej wersji ktora ma sie pojawic za kilka godzin)
  W drugim kilka slow od autora videobloga. Czy ktos wie cos na temat tego czlowieka? sledze hego kanal od kilku tyg i wydaje sie mowic z sensem. Z gory dzieki za info


  Maszyna,

  naturalnie możesz go słuchać, ale dla mnie jest to dezinformator, turbolechita. Pogańscy słowiańscy praprzodkowie Polaków nigdy nie byli Ariami czy Scytami – żyli tu, nad Wisłą tysiące lat przed pojawieniem się w Indiach Arian i później na stepach Azji Scytów. Zauważ też, że żydo-kapitalizm jewrounijny i usraelski nazywa on żydo-komunizmem, a Katalonię kolebką Słowian. Tylko – gdzie Rzym, gdzie Krym. Choć w kilku sprawach ma rację. Niestety miesza ją z zatrutym ziarnem. Przez co raczej szkodzi niż uświadamia. Taka jest moja ocena. Podrzucano mi już wcześniej jego kanał „Pol lechicki”, który uznałem za siejący demagogiczą turbolechicką propagandę.
  Co do koronawirusa – kompletnie ignoruję tę panikę – big pharma chce zarobić kolejne biliony za frico na idiotach. Choć może i coś na ten temat skrobnę. Ale na pewno bez powoływania się na tego turbolechitę. Gates naturalnie miesza – jest psem gończym Rockefellerów. Nagania interesy pobratymcom z big pharmy i pewnie odpalą mu działkę.

  opolczyk

  Polubienie

 12. Jakkolwiek Jerzy Zięba nagłaśniał sprawę szkodliwości szczepień, to jednak uważam go za człowieka robiącego interesy na naiwnych WIERZĄCYCH w suplementy diety
  (burak,liofilizat soku 54 zł, kapusty 95zł itp.)

  No cóż, WIARA czyni cuda. Zawsze to lepsze, niż WIARA w leczenie trutkami onkologicznymi. Osoby, którym się wydaje, że można jednocześnie „leczyć się” onkotrutkami i stosować zdrową dietę (cokolwiek to znaczy), wyjaśniam że to się wyklucza. Np. mleko i kapustne są wyłączane z diety ZALECENIAMI LEKARSKIMI. Dlaczego ? Bo neutralizują działanie tych trutek.
  Rada Marcinka, aby wyłączyć z diety mięso jest kuriozalna. Dietetyczne „TRYNDY” przedstawiające wizję wnętrza człowieka jako pojemnik na robaki, grzyby, bakterie czy nieistniejące wirusy i nakazujące „oczyszczanie”, to ściema dla biednych feministek i niedouczonego społeczeństwa. Wg. tych teorii, Pan, Panie Andrzeju ustawicznie zanieczyszcza swój organizm spożywając śniadanie z udziałem apetycznej wędlinki i jaj.
  Obowiązująca obecnie DEFINICJA WIRUSA jako cyt: zakaźnej potencjalnie zakaźnej nukleoproteiny” została sformułowana przez Andre Lwoffa. Na jakiej podstawie Andre Lwoff sformułował swoją definicję wirusa jako „zakaźną, potencjalnie patogenną nukleoproteinę ? Odpowiedź jest szokująca. Z przekonań …światopoglądowych. Opartych na filozofii Platona. Szukając materiałów źródłowych na temat pracy i koncepcji Andrego Lwoffa można trafić na jego noblowski WYKŁAD, WYGŁOSZONY 11GRUDNIA 1963 ROKU.
  Przetłumaczymy sobie Googlem tekst. I dowiemy się nad czym pracował AM w 1955 roku, kiedy nie było w powszechnym użyciu mikroskopów elektronowych ani metod diagnostycznych biologii molekularnej XXI wieku. I czegóż się dowiemy z ust samego noblisty. Ku swojemu zadziwieniu.
  W mowie skierowanej do noblowskiego audytorium noblista przyznaje się do opierania swoich wniosków na …filozofii Platona ! :
  „Dla filozofa porządek jest całością powtórzeń przejawianych, w postaci rodzajów lub praw, przez postrzegane przedmioty. Porządek jest zrozumiałym związkiem. Dla biologa porządek jest sekwencją w przestrzeni i czasie. Jednak według Platona wszystkie rzeczy powstają z ich przeciwieństw. Porządek zrodził się z pierwotnego nieporządku, a długa ewolucja odpowiedzialna za obecny porządek biologiczny musiała wywołać nieporządek.”
  Zatem istniejący obecnie paradygmat medyczny (teoria infekcyjności) jest oparty na filozoficznym stwierdzeniu rodem ze starożytności ” ewolucja odpowiedzialna za obecny porządek biologiczny musiała wywołać nieporządek”.
  Czyli niszczenie komórek, ZDANIEM NOBLISTY, jest powodowane przez zakaźne, złośliwe wirusy.
  Jeszcze jeden cytat: „Wirusy nie przestrzegają ogólnego prawa. Są surowymi pasożytami, które zrodzone z nieporządku stworzyły nowy, niezwykły porządek, aby zapewnić sobie przetrwanie.”
  W wykładzie roi się od hipotez związanych z rzekomą zjadliwością „wirusów”. Ażeby jakoś wybrnąć z faktu, że mimo obecności cząsteczek wynikłych ze zniszczenia bakterii lizą – promieniowaniem, nie obserwowano dalszej destrukcji powodowanej przez wirusa – posłużono się wymyśleniem hipotezy, że zjadliwość może być „utajona”. Przypisywanie cechy „złośliwości” biologicznym czynnikom, normalny człowiek powinien potraktować jako żart. Tu pada stwierdzenie o wywoływaniu raka przez wirusy:
  „Komórka staje się rakowa pod wpływem wirusa. Wirus wprowadził do normalnej komórki swój materiał genetyczny, który niesie ze sobą nowe funkcje, które są przyczyną złośliwości. Uzasadnione jest założenie, że białko wirusowe niesie fenotypową odpowiedzialność za transformację złośliwą.”
  A na końcu wykładu- zagrzewanie do boju: „Nasza nieznajomość natury czynników rządzących relacjami między wirusem onkogennym a komórkami nie powinna skłonić nas do pesymizmu, ale powinna być stymulantem. POWINNIŚMY WYPOWIEDZIEĆ WOJNĘ WIRUSOM ONKOGENNYM I DOPROWADZIĆ JĄ DO ZWYCIĘSTWA”.
  To zagrzewanie do walki usłyszeć można CODZIENNIE. Ludziom, którym medyczne pytie „wykryły” jakieś zmiany i zrobiły voodoo mówiąc : ma pan/pani raka, wmawia się, że muszą walczyć. Z kim ta wojna ? – Z komórkami własnego organizmu. Który zareagował na INFORMACJĘ ZE ŚRODOWISKA. Jakie środki są w arsenale onkologicznym ? TRUCIZNY. Jak każda trucizna, niszczą nie tylko zmiany „rakowe” ale wszystkie komórki i narządy. Przez pewien czas zmiany „nowotworowe” zmniejszają się. Voodoo jednak działa cały czas. Zachodzą zmiany „mobilizacyjne” – rozrost komórek płuc (strach przed śmiercią), wątroby (strach przed zagłodzeniem) czy w mózgu– wszystkie diagnozowane jako „przerzuty”. W jaki sposób wyspecjalizowana komórka np. wątroby czy płuc może przerzucić się do mózgu i tam wywołać zmiany ? NIGDY nie znaleziono w żadnym płynie ustrojowym takiej przerzucającej się komórki! Kto WIERZY w śmiercionośne wirusy może WIERZYĆ i w magię. Po kolejnych dawkach chemii pacjent WIERZĄCY w medycynę konwencjonalną i procedury onkologiczne umiera zmumifikowany chemią. Efekty „leczenia” truciznami chemicznymi nie są tajne. Kto chce sprawdzić wyniki badań takiego leczenia (raka płuc), podaję wymowne informacje we wnioskach. 14 miesięcy przeżycia. To i tak za dużo, zważywszy męczarnie, jakie były udziałem „leczonych”. Średniowieczne tortury były łagodniejsze- trwały krócej.
  „Wnioski 1. Najlepsze wyniki leczenia, wyrażające się średnią czasu przeżycia wynoszącą 14 miesięcy, uzyskano u chorych leczonych schematem cysplatyna + winorelbina. 2. U ponad 50% leczonych chorych uzyskano efekt paliatywny. Efekt ten nie jest zależny w sposób statystycznie znamienny od zastosowanego schematu leczenia, jakkolwiek jest najsilniej wyrażony u chorych leczonych cysplatyną i winorelbiną”.
  Ktokolwiek obserwuje zjawiska przyrodnicze, ten zauważa niewiarygodną precyzję, synchronizację i PORZĄDEK tych zjawisk -reakcji na bodźce-informacje ze świata zewnętrznego. To właśnie ta doskonałość umożliwia przeżycie, mimo drastycznych czasem zmian w środowisku. Tym można tłumaczyć, że zdarza się, że nieszczęsny pacjent „onkologiczny” znajdzie się w tych kilku procentach „leczonych”, którzy przeżyją więcej niż 5 lat, mimo „leczenia”.
  Mam nieodparte wrażenie, że na sposób postrzegania zjawisk tego świata ma nieustający wpływ przekaz płynący z Biblii, konkretnie ze St. Testamentu. Gdzie człowiek został za karę wypędzony z raju, rzucony na pastwę nieprzyjaznej przyrody, pełnej czyhających widzialnych i niewidzialnych niebezpieczeństw, zmuszony do WALKI z tym światem.

  JAK WIDAĆ, WSZYSTKIE ZJAWISKA NA TYM ŚWIECIE MAJĄ KONTEKST FINANSOWY, A WIĘC POLITYCZNY. NAWET ZDROWIE. Wg. mnie, na tym polu rozgrywa się KLUCZOWA wojna informacyjna. Jak ujął to w pierwszym punkcie Art of War chiński strateg Sung Tzu (Sun Li)- WOJNA TO SZTUKA WPROWADZANIA W BŁĄD. Ciekawe, czy chińskie władze z tego korzystają, czy kto inny.
  Pozdrawiam
  Maria.

  Pani Mario,

  pozdrawiam Panią i ja.

  opolczyk

  Polubienie

 13. Mam nadzieję że nie śmiecę ale przed chwilą dostałem emailem od kolegi z Niemiec film .Na mnie robi wrażenie.Pozwolę go sobie zamieścić na blogu Andrzeja.
  Mocne ale polecam zobaczyć.

  Polubienie

 14. Na tym filmie co Andrzej Mazowsze śpiewa dla socjalizmu bo jest napis socjalizm a to dzisiejsze to śpiewa już dla kapitalizmu w stylu szechterowym?
  Nie wiem czy to dzisiejsze Mazowsze bym słuchał a co ja piszę nigdy bym nie słuchał zwłaszcza piejące 24 grudnia żydo-kolędy w PEJS TV.Nie czuję tego co innego ten film co podałeś z dawnych lat.Każdego artystę można kupić kwestia tylko ceny.
  W gruncie rzeczy mam w czterech literach tego Kazika z kontrolowanej opozycji jego durnoty w stylu 12 groszy czy broklyńska rada żydów.Widać że to jego pitolenie to jedna wielka ustawka ale w jednym miał rację i ten utwór jedynie jakoś do mnie trafia.

  Jaśnie państwo się oburzyło ale do sądu kumpla nie podało.

  Polubienie

 15. Trump kilka dni temu ogłosił plan pokojowy dla Bliskiego Wschodu. Nie wiem, co o tym myśleć. Z jednej strony Żydzi prześladują Palestyńczyków, odbierają im ziemię i ogólnie ich prześladują, z drugiej strony jednak Izrael to państwo historycznie żydowskie, a Palestyńczycy (Arabowie) są tam od VII wieku po podbojach arabskich. Co by było najlepsze? Ponowne wygnanie Żydów i danie Palestyńczykom całej Palestyny? Kondominium żydowsko-arabskie? Dwa państwa? A co z Jerozolimą?

  Mariusz,

  Plan ultrasyjonisty Trampka nie jest żadnym planem pokojowym a usankcjonowaniem przynależności do Izraela wszystkich zajętych i okupowanych od 1967 roku terytoriów palestyńskich.

  Palestyńczycy wg prof. Szlomo Sanda
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Shlomo_Sand

  to potomkowie zislamizowanych starożytnych żydów (wyznawców judaizmu, którzy nigdy tamtych terenów nie opuścili) wymieszani z Arabami. Natomiast większość współczesnych Żydów to wg niego głównie potomkowie niesemickich konwertytów na judaizm, głównie Chazarów.
  Zresztą, gdyby nawet współcześni Żydzi byli faktycznie potomkami tych starożytnych z Judei i Galilei, nie mają prawa pozbawiać ziem Palestyńczyków żyjących tam od kilkunastu stuleci, dla których tamte tereny stały się ojczyzną. Jeśli uznamy prawo Żydów do  Palestyny to musielibyśmy uznać prawo Niemców powołujących się na Tacyta, nazywającego tereny współczesnej Polski „Wielką Germanią” do oddania im naszych ziem.
  Dobrze że o ten trampkowy „pokojowy plan” czyli podpalanie lontu biliskowschodniej beczki z prochem zapytałeś. Napiszę o tym w najbliższym czasie.

  opolczyk

  Polubienie

  • Najlepszy by był plan ONZ z 1947, by wszyscy mieli ojczyznę. Palestyńczycy zasługują na ojczyznę i spokój od żydowskich prześladowań, ale Żydzi też muszą mieć coś swojego.

   Mariusz

   plan ONZ z 1947 wcale nie był dobry, gdyż zrobił z Bliskiego Wschodu beczkę prochu. Palestyńczycy są prawowitymi mieszkańcami terenów okupowanych od 1947 roku przez Izrael. A Żydzi mają dużo swojego – banki, koncerny, uprzywilejowane diaspory.
   Niech wykupią za uczciwą cenę bezludne tereny, choćby w usraelu, bądź niech usypią sobie wyspy jak to robi Dubaj – i będą mieli swój Izrael.

   opolczyk

   Polubienie

   • Zgadzam się, Żydzi mają dużo, mają banki, atakują Polskę za rzekome mordowanie Żydów. Ale czy Palestyńczycy są prawowitymi mieszkańcami tego regionu? W starożytności było tam królestwo Izraela, a ówczesne plemiona arabskie żyły tylko na Półwyspie Arabskim, a nie w tamtym regionie.

    Mariusz,

    należy uwzględnić kilka fundamentalnych faktów:

    1) W starożytności żydzi nie byli narodem w sensie etnicznym a wyłącznie wspólnotą religijną – wyznawcami judaizmu. To właśnie wyznawcy judaizmu, bez względu na ich pochodzenie etniczne byli żydami, czyli członkami „ludu (czy też „narodu”) wybranego”.

    2) Jedynie rzeczywiście istniejące i historycznie udowodnione jest żydowskie religijne państwo Machabeuszów – wyznawców judaizmu. Istniało kilkadziesiąt lat i prowadziło ciągłe wojny z sąsiadami – Samarytanami, Idumejczykami, Galilejczykami czy Grekami stanowiącymi większość ludności prawie wszystkich miast tamtego regionu. Ci osadzali się w Palestynie od czasów Aleksandra Macedońskiego i w czasach panowania w Palestynie hellenistycznej dynastii Seleucydów.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Seleucydzi

    Ciągle też religijne państwo Machabeuszy było szarpane wojnami domowymi o władzę. Pod protekcję rzymską wpadło podczas wojny o tron między Arystobulem a Hirkanem. I tyle było tego „królestwa Izraela”…
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%84stwo_Machabeuszy

    3) Starożytny Izrael Dawida i Salomona to wymysł autorów żydo-biblii. Nawet poważni uczeni izraelscy dementują te wymysły:

    „Archeolodzy podważają same podstawy Biblii. Pan Bóg nie przekazał Mojżeszowi Dekalogu, naród Izraela nigdy nie był w egipskiej niewoli, mury Jerycha nie rozpadły się na dźwięk trąb, bo Jerycho było miastem nieobwarowanym, pierwsza monoteistyczna religia nie ma swoich korzeni na Górze Synaj, a wielkie królestwa Dawida i Salomona to legenda dostosowana do potrzeb teologii.”
    https://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/29/biblia-zydowska-ksiega-zbrodni-wyssana-z-palca/

    4) Palestyńczycy to potomkowie starożytnych mieszkańców Judei, Samarii, Galilei i Idumei, zislamizowani i wymieszani z Arabami po opanowaniu Palestyny przez muzułmanów. Są prawowitymi mieszkańcami Izraela. A nie żydowska diaspora i syjoniści – składający się z potomków głównie chazarskich konwertytów na judaizm.

    opolczyk

    Polubienie

    • Dziękuję za wyjaśnienie. Teraz wiem, że Żydów narodowych w biblijnej starożytności nie było, dopiero za Machabeuszy było żydowskie poczucie narodowe i było ich państwo. Zawsze myślałem, że Palestyńczycy to „przybłędy” od Arabów, a Żydzi to autochtoni.

     Mariusz,

     państwo Machabeuszów nie było państwem narodowym i nie było u żydów wtedy poczucia tożsamości narodowej. Tamten Izrael był państwem wyznawców judaizmu. Ten był żydem, kto wierzył w Jahwe. Kto nie wierzył, nawet jak był 100% semitą – żydem nie był.

     opolczyk

     Polubienie

 16. Andrzej, pamiętasz prognozę Henry’ego Kissingera (https://www.fronda.pl/a/henry-kissinger-za-10-lat-nie-bedzie-juz-izraela,34646.html), który w 2014 roku miał powiedzieć, że „za 10 lat nie będzie już Izraela”?

  Pan nazywa się Steven Bennun, jest żydem, mieszka w Orlando/FL i proponuje swoje wyjaśnienie tego proroctwa. Robi to namawiając żydów rozważających aliję, aby zaniechali czy opóźnili wyjazd do Palestyny, bo to miejsce może być niedługo celem zmasowanego ataku.

  Bennun mieszkał kiedyś w Palestynie, powrócił do Stanów Zjednoczonych. Jest chyba jakimś nietypowym żydem bo wkręca ziomali w Jezusa „Chrystusa” i – jak go oglądam – wygląda na bardzo sympatyczną osobę. W tym materiale, w raczej pobocznym wątku z naszego punktu widzenia, wspomina o syjonistycznych żydach na Węgrzech podczas 2WŚ, którzy wysyłali rodaków do obozów koncentracyjnych. To właśnie żydzi mieli wysyłać żydów na udrękę i śmierć (no to chyba absolutna prawda). Przy okazji obozów nie wspomina o „komorach gazowych”, naprawdę sprawia wrażenie wiarygodnej osoby.

  A teraz główny wątek.

  1. Izrael, społeczność zwykłych żydów mieszkających w Palestynie, jest przeznaczona do zniszczenia. W chwili obecnej Izrael, dokładnie Bibi Netanjahu, zajmuje się prowokowaniem Iranu do dokonania zmasowanego uderzenia odwetowego na Palestynę.

  2. Uderzenie odwetowe Iranu ma być dokonane za pomocą bomb atomowych, które Iran posiada (Bennun twierdzi że Iran ma tą broń od Chińczyków).

  3. Irańskie uderzenie na Izrael ma doprowadzić do „limited nuclear war on a global scale” co tłumaczę jako „ograniczona wojna nuklearna na skalę globalną”. Chodzi oczywiście o to, żeby nikt nie nacisnął guzika, który doprowadzi do zniszczenia Ziemi jako takiej, ale jednocześnie aby wojna doprowadziła do maksymalnych zniszczeń, przede wszystkim do depopulacji.

  3. Bennun mówi, że koronawirus to jakaś broń biologiczna sprofilowana do ataku na ludność Azji Wschodniej, sprawa z (rzekomą?) epidemią to element wojny globalnej. Przygotowywane są inne bronie biologiczne, chemiczne, masowy głód, celem jest masowa depopulacja.

  4. Iran ma zaatakować Izrael, Izrael ma odpowiedzieć. Chiny mają zaatakować Stany Zjednoczone, itd. W ten sposób na świecie ma się rozlać globalny chaos. Sławny Nowy Porządek Świata, którego doktrynalną podstawą mają być Prawa Noego, ma wyłonić się z tego chaosu po przeprowadzonej depopulacji.

  Komentarz:

  1. Iran chyba nie potrzebuje bomby atomowej do zniszczenia Izraela. Niedawno udowodniono na żywo, że amerykańskie systemy obrony przeciwlotniczej raczej nie radzą sobie z irańskimi rakietami. Rakiety te sieją zniszczenie nawet z głowicami konwencjonalnymi. Iran z pewnością dysponuje wysokiej jakości arsenałem rakietowym, a on ma kluczowe znaczenie w rozpatrywanym kontekście.

  2. Bennun w poprzednim filmiku wspomniał że przeznaczenie Izraela do zniszczenia rakietami Iranu to odgrzanie – zdaje się kabalistycznego – mitu o „6 milionach” żydów, których należy poświęcić w celu zdobycia władzy nad światem. Nowa ofiara „6 milionów” ma wytworzyć traumatyczny stan grupowej świadomości i stać się uzasadnieniem globalnej (ale ograniczonej) wojny nuklearnej, ogólnoświatowego stanu wyjątkowego, paraliżu gospodarczego i globalnej depopulacji.

  Metro,

  wypowiedź Kissingera nie była „prognozą” a tym bardziej „proroctwem”. Pochodzi z roku 2012 (Fronda opublikowała ją z poślizgiem 2 lat). Jemu chodziło o „mobilizację” wszystkich „postępowych” – czytaj – proizraelskich sił w usraelu i na świecie w pomocy przy rozwaleniu Syrii. Akurat od 2011 trwała tam wojna sił rządowych przeciwko bojówkom szkolonym, zbrojonym i wspieranym przez Mosad, CIA i cały żydo-zachód. Chodziło też o zwiększenie nacisku na Iran, by przestał wspierać Palestyńczyków i rząd Syrii.
  Nie po to wyłudzono religią „holokaustu” po wojnie Izrael, by teraz pozwolić go zniszczyć bronią atomową – i to w sytuacji, gdy tereny palestyńskie prawie całkowicie są już pod kontrolą Izraela.
  Oczywiście że Izrael boi się ataku Iranu, bo wie, że usraelska obrona przeciwrakietowa jest dziurawa jak szwajcarski ser. Stąd obecne prowokacje, by wyprzedzająco zaatakować Iran i zniszczyć jego rakiety, nim wystrzelone zostaną na Telawiw.
  Ograniczonej wojny nuklearnej oczywiście banksterzy, syjoniści i ultraortodoksi życzą sobie – ale daleko od granic Izraela. Dla nich Syjon (wzgórze świątynne w Jerozolimie) ma znaczenie symboliczne. Chcieliby by ograniczona wojna nuklearna objęła tereny gdzieś od Iranu poprzez Pakistan, Afganistan i Indie do Chin. W planach depopulacji właśnie Indie i Chiny są priorytetem – wszak to 1/3 ludzkości. Pozostałe państwa muzułmańskie (bliżej Izraela) rozwalać planują „standardowo” – jak Irak, czy Libię. Na drodze do sukcesu stoi niestety Rosja wspierająca Syrię i Palestyńczyków. Ale militarny atak na nią byłby samobójstwem i końcem marzeń o wielkim Izraelu i III świątyni.

  Tak widzę to ja.

  opolczyk

  Polubienie

 17. Jak z informacji w linku wynika, scenariusz “wybuchu” epidemii został opracowany na IMPREZIE 201 (Zobacz nagrania wideo imprezy 201)Którą zasponsorowali Bill i Melinda.
  Może ktoś jeszcze. Ale to się wyjaśni, kiedy PRZYMUSOWO zacznie się “zapobiegać” rozszerzaniu “nowego” -starego wirusa szczepionką “wzmacniającą”. Np TAMIFLU.

  http://www.centerforhealthsecurity.org/event201/players/gao.html

  “Gracze
  Następujące wybitne osoby z globalnego biznesu, rządu i zdrowia publicznego wykonały zadania polegające na kierowaniu reakcją polityczną na fikcyjny scenariusz wybuchu w pandemicznym wydarzeniu Event 201.
  Ekspert chiński: George Fu Gao
  George Fu Gao

  Profesor George F. Gao jest dyrektorem generalnym Chińskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom; profesor w Instytucie Mikrobiologii Chińskiej Akademii Nauk; Prezes chińskiego towarzystwa biotechnologii; oraz Prezydent Azjatyckiej Federacji Biotechnologii (AFOB).

  Dr Gao uzyskał stopień doktora habilitowanego na Uniwersytecie Oksfordzkim w Wielkiej Brytanii i odbył pracę postdoc na Uniwersytecie Oksfordzkim i Uniwersytecie Harvarda, z krótkim pobytem na Uniwersytecie Calgary. Jego zainteresowania badawcze obejmują wirusy otoczkowe i immunologię molekularną. Jego badania grupowe koncentrują się głównie na wprowadzaniu i uwalnianiu wirusa w otoczce, zwłaszcza przenoszeniu międzygatunkowym wirusa grypy (skok gospodarza), PROJEKTOWANIU LEKÓW OPARTYM NA STRUKTURZE I IMMUNOLOGII STRUKTURALNEJ. Interesuje się także ekologią wirusów, szczególnie związkami między wirusem grypy a ptakami wędrownymi lub rynkami żywego drobiu oraz ekologii wirusów nietoperzy i biologii molekularnej.

  Dr Gao opublikował ponad 450 recenzowanych artykułów i 10 książek lub rozdziałów książek, a także złożył wniosek i uzyskał ponad 25 patentów w Wielkiej Brytanii, USA i Chinach. Jego badania ostatnio rozszerzyły się na politykę zdrowia publicznego i globalną strategię zdrowia. Od września do listopada 2014 r. Kierował chińskim zespołem CDC do pracy w Sierra Leone w walce z Ebolą.

  Dr Gao jest członkiem (akademikiem) Chińskiej Akademii Nauk, członkiem Trzeciej Światowej Akademii Nauk (znanej również jako World Academy of Sciences), członkiem Amerykańskiej Akademii Mikrobiologii i członkiem stowarzyszonym EMBO. Jest laureatem wielu nagród krajowych i międzynarodowych, w tym nagrody medycznej TWAS (2012), nagrody azjatyckiej Nikkei (2014) oraz nagrody HLHL S&T Advancement Award (2015).
  (…)
  Zasoby
  Rekomendacje
  Kolejna poważna pandemia nie tylko spowoduje wielką chorobę i utratę życia, ale może również wywołać poważne kaskadowe konsekwencje gospodarcze i społeczne, które mogą znacznie przyczynić się do globalnego wpływu i cierpienia. Ćwiczenie z pandemią Event 201, przeprowadzone 18 października 2019 r., Wyraźnie pokazało szereg tych ważnych luk w przygotowaniu na pandemię, a także niektóre elementy rozwiązań między sektorem publicznym i prywatnym, które będą potrzebne do ich wypełnienia. Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Johns Hopkins, Światowe Forum Ekonomiczne oraz Fundacja Billa i Melindy Gatesów wspólnie proponują te zalecenia .

  Arkusze informacyjne
  Naukowcy Centrum zbadali te tematy, aby poinformować o tym scenariuszu.

  CAPS: Komunikacja patogenu i syndromu klinicznego (PDF)
  w pandemii (PDF)
  Model zdarzenia 201 (PDF)
  Finanse w pandemii (PDF)
  Medyczne środki zaradcze (PDF)

  Wideo
  Zobacz nagrania wideo imprezy 201, a także krótki podkreśla wideo dnia tutaj .

  Scenariusz
  Szczegółowe informacje na temat scenariusza są dostępne tutaj.”

  Tenże dr Gao był zaangażowany w badanie m.in. Eboli. Gdzie do dziś nie zbadano jeszcze…cyt: „Ebola zbudowana jest z siedmiu białek, z których nie przebadano jeszcze czterech, a co najmniej jedno z nich jest odpowiedzialne za supresję (spowolnienie) działania układu immunologicznego.”
  Oraz: „Uważa się, że naturalnym rezerwuarem zarazków są owocożerne nietoperze, jednak POMIMO INTENSYWNYCH BADAŃ NIE ZOSTAŁO TO POTWIERDZONE”

  To są kpiny naukowe autorstwa „uczonych”. Z powodu zapaści edukacji – MOŻLIWE JEST ICH ROZPOWSZECHNIANIE I …WIARA.

  TYLKO MAŁE SEKRETY MUSZĄ BYĆ STRZEŻONE.WIELKIE TRZYMANE SĄ W SEKRECIE DZIĘKI NIEDOWIERZANIU OPINII PUBLICZNEJ.
  Marshall McLuhan

  Są na tym świecie osobniki pozbawione moralności, człowieczeństwa, niestety, dysponujące finansami. Nie cofną się przed NICZYM, ponieważ nie istnieją dla nich żadne tabu, żadna moralność. Część z tych osób “nauki” jest zwykłymi głąbami, fałszującymi wyniki dla zaspokojenia swojej niepohamowanej megalomanii. Część działa jako członkowie sekt talmudycznych, masońskich, satanistycznych. To jest prawdziwa DZICZ Z CYWILIZACJI LUCYFERYCZNEJ. Zmieniająca definicje i NAUKĘ CELEM UTRZYMANIA WŁADZY.
  Naukowe prawa SĄ WERYFIKOWALNE. Powstała 60 lat temu definicja wirusa jako zakaźnej, potencjalnie PATOGENNEJ nukleoproteiny- autorstwa Andre Lwoffa NIE ZOSTAŁA NIGDY POTWIERDZONA NAUKOWO – jest hoaxem.
  Ponieważ nie istnieją patogenne wirusy. Organizm pozbywa się toksyn po stresach, które są identyfikowane jako “choroba”. Objawy tego procesu są “usuwane”truciznami.

  Na hucpie jakoby ludzie zarażali nukleoproteinami, które są “nieżywe” odstawia się szopki epidemiczne, strasząc. Robi się globalnowioskowe mordercze Geschefty szczepionkowe, oraz “lecznicze”. Beneficjentem jest bigfarma a ofiarami najsłabsi – dzieci.

  Pani Mario,

  panika z koronawirusem i pandemią to oczywiste oszustwo.
  Mam tylko taką uwagę – nie ma „sekt talmudycznych, masońskich, satanistycznych”. Jest religia judaizmu, której częścią jest Talmud, będący w judaizmie tym, czym w katolicyzmie są „nauki kościoła”. Talmud i judaizm są nierozdzielne. Satanistami są też chrześcijanie, bo i oni wierzą w knowania szatana. A masonów zostawny w spokoju – istniejące nadal loże to tylko „folklor” uprawiany przez ich członków. Ważniejsze są organizacje jak Grupa Bilderberg, czy Komisja Trójstronna. I nie ma cywilizacji lucyferiańskiej – jest cywilizacja judeochrześcijańska. Ma korzenie żydowskie, w judaizmie i nadbudowę w postaci bękarta judaizmu – chrześcijaństwa.

  opolczyk

  Polubienie

 18. Ja nie wiem jak będzie, może nawet reptilianie nie wiedzą 🙂

  1. Bennun zaliczył już „aliję” i chyba przy okazji pozbył się iluzji. Istnieje wiele świadectw żydów, którzy pozbyli się iluzji z okazji przyjazdu do Izraela. Świat prawdopodobnie jest inny niż twierdzi propaganda.
  Wspomniałem o tym, ale powtarzam bo dla narracji Bennuna to ma duże znaczenie. Chodzi o rozróżnienie „dużych żydów”, reptilian, i „braci mniejszych” – jak są chyba określani w Protokołach. To rozróżnienie jest ważne, „bracia mniejsi” są przedmiotem rozgrywek historycznych, tak jak złe i występne goje. Bennun to rozumie.

  2. Ograniczona wojna nuklearna wcale nie musi odbywać się daleko od Palestyny. Wręcz przeciwnie. Syjonistom bardzo zależy na, ujmijmy to delikatnie, rewitalizacji Wzgórza Świątynnego w Al-Quds.

  Oni chcą zniszczenia istniejących tam obiektów, dlatego że nowa świątynia postawiona na tym miejscu ma być centralnym miejscem ich religii. Wiemy że mityczna świątynia postawiona przez legendarnego Salomona to ich obsesja.
  Oczywiście rakieta czy bomba niszcząca obecne obiekty na Wzgórzu nie musi pochodzić z Iranu, przecież Al-Quds ma święty status także dla perskich muzułmanów („quds” po arabsku znaczy „święty”), którzy na pewno nie będą chcieli zniszczyć stojących tam obiektów. Jednak zamieszanie spowodowane wojną może być przykrywką dla żydowskiego ataku na Wzgórze Świątynne, którego celem będzie obrócenie meczetów w gruzy i budowa wymarzonej świątyni.
  Oni chcą ograniczonej wojny także w Palestynie. Poza tym, w kontekście zniszczenia innych obiektów, to wojna jest doskonałym sposobem utrzymania stabilności systemu monetarnego czy dyscypliny społecznej. Wojna jest korzystna naprawdę w wielu aspektach.

  3. Bennun mówi że prawdopodobnie w żydowskiej Palestynie istnieje najwięcej schronów przeciwlotniczych na metr kwadratowy powierzchni na świecie. Ludzie się pochowają, tym bardziej że społeczeństwo jest zmilitaryzowane. Z drugiej strony znamy historię Titanika i możemy się domyślać, że kolejka do schronów, tak jak kolejka do szalup ratunkowych na Titaniku, będzie odzwierciedlała podziały społeczne. „Bracia mniejsi” mogą się nie zmieścić. Tak będzie zresztą nie tylko w Palestynie, także w Warszawie. Wojna to okazja do dokonania odpowiedniej selekcji. Wojna jest korzystna naprawdę w wielu aspektach.

  4. Powodem, dla którego podoba mi się hipoteza Bennuna jest fakt, że przewiduje on genialną ucieczkę do przodu. Tak jak święty Szaweł pozbawionego wiarygodności bękarta ogłosił „Synem Bożym” czym zniwelował argument o jego nieprawym pochodzeniu i na bazie tej osoby założył nową religię, jak Balfour oddał Palestynę Rotszyldom i przeznaczył Arabów na rzeź w zamian za wsparcie w wojnie, którą Brytole wtedy przegrywali a która ostatecznie skończyła się upadkiem Niemiec, jak żydzi wywołali następną wojnę i sprowokowali tym masową migrację do wcześniej niechcianej Palestyny, a przy tym zgromadzili broń do ludobójstwa Arabów, tak teraz mogą wywołać wojnę w celu wprowadzenia następnego etapu globalnego terroru.
  Do wprowadzenia Pax Judaica konieczne jest narzucenie narodom terroru na skalę dzisiaj trudną do zaakceptowania. Chodzi o likwidację gotówki zapewne przy okazji jakiegoś kataklizmu monetarnego, o „zaczipowanie” ludu, permanentną inwigilację no i depopulację. Dzisiaj wiele osób to kontestuje, między innymi Ty i ja.

  5. Istnieje taka technika w hodowli zwierząt i ludzi jak „programowanie oparte na traumie”. Jak zwierzak się wierzga, to należy mu spuścić konkretne manto fizycznie lub tylko na płaszczyźnie psychicznej (trauma), pozbawić nadziei na polepszenie sytuacji w wyniku buntu, i w ten sposób stworzyć potulne zwierzę. Takie metody są stosowane wobec ludzi, również w skali narodów, także wobec Niemców, także po 1945 roku. Bennun, jak rozumiem, mówi o wykreowaniu takiej traumy na skalę globalną w wyniku wojny, głodu, szczepień i masowej śmierci, itp. To jest właśnie ucieczka do przodu, wykreowanie wydarzenia które zmienia całkowicie rzeczywistość i kryteria oceny wszystkiego.
  Podobno w Stanach są obozy FEMA z trumnami dla grubasów i gilotynami. Kto chce tam trafić? Pewnie nikt, ale w sytuacji gdy tylko w obozach FEMA będzie dostępne pożywienie, może ustawić się do nich długa kolejka, wszystko się zmieni.
  Po globalnym kataklizmie narody powinny być sparaliżowane strachem a sztuką będzie przeżycie kolejnego dnia, wtedy znikną jakiekolwiek skargi i pretensje. Wtedy pojawi sie okazja do popełnienia zbrodni ludobójstwa na tych, którzy przeżyli a nie powinni.
  Tak to sobie wyobrażam, oni takie rzeczy robią, dzisiejsza współzależność „rynków” chociażby żywności umożliwia wprowadzenie paraliżu na sporym obszarze Ziemi. Między innymi dlatego podoba mi się hipoteza Bennuna.

  Metro,

  O żydowskich planach budowy tzw. III świątyni pisałem nie raz. Znam tę ich obsesję:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2016/02/24/wojna-w-syrii-a-wielki-izrael-swiatynia-jerozolimska-i-ostateczne-rozwiazanie-kwestii-muzulmanskiej/

  Ograniczona wojna w Izraelu, ale konwencjonalna, bez atomu, ułatwiłaby im dobicie Palestyńczyków i rozwalenie meczetu oraz Kopuły na wzgórzu. Jedna „zwykła” duża rakieta z dwoma konwencjonalnymi głowicami – i po krzyku. „Rozwiązać” muszą też „ostatecznie kwestię muzułmańską”. Ale i to bez skażenia radioaktywnego Izraela, by nadawał się do zamieszkania.

  opolczyk

  Polubienie

 19. Nie myślałeś o tym żeby rozpracować tego łobuza: http://chart.neon24.pl/post/153066,bedzie-o-nas-glosno-na-ukrainie

  WPS kiedyś identyfikowało go jako żyda z Lublina. On już kiedyś bruździł, utworzył organizację „Powiernictwo kresowe” gdzie promował pomysł „odzyskiwania” majątków na Ukrainie. W tym tekście nawiązuje do dorobku Powiernictwa kresowego i rozwija parę typowo żydowskich memów, chociażby „polskie pany” czy „będą się nas bali”. Rękas wydaje się być wspierany przez UB, promuje go Marucha.

  Gość jest szkodliwy, bo prowadzi działalność międzynarodową. Produkował się w Sputniku, widziałem albo czytałem go chyba w irańskiej Press TV, a ten artykuł to kopia wypowiedzi dla mediów rosyjskich. Jeśli chodzi o media w Rosji, to faktem jest że żydzi robią nam gębę a Rękas zdaje się być przykładem tej kampanii.

  Metro,

  grzebanie w szambie Rękasa to niezbyt przyjemne zajęcie. Póki co, to Ziemiński mu dokopał. Myślę, że chwilowo starczy.

  opolczyk

  Polubienie

 20. Andrzej nie wiem czy słyszałeś ale podobno w Rosji Rosjanie atakami rozwalają to całe 5 G może to nieprawda nie wiem ale zaczyna się w Rosji dziać w tym temacie.Podejrzewam że ktoś stoi za tą ruchawką.

  Jak narazie nie mam sygnałów o niszczeniu przez Rosjan instalacji G5. Może to po prostu „kaczka” puszczona przez przeciwników Putina i/lub panikarzy – przeciwników 5G.

  opolczyk

  Polubienie

 21. Sorry andrzej bo to można już do Tworek trafić .Wczoraj koleś się przysięgał że to w Rosji ja nie miałem czasu zobaczyć tego filmu dziś się okazuje że nie w Rosji a lepiej cały świat .Andrzej wiesz jakie jest koszer jew tube .Wysyłam linka i bardzo proszę sprawdz ten film.Wiesz Andrzeju wierzę tobie ja stary dziad to mam to w dupie ale ja mam wnuczkę jest kupa innych dzieci nie sypiam po nocach aby moja wnuczka nie zachorowała przez te jebane pejsy za 10 lat na nowotwór .Za PRL nie bałem się szczepić dzieci ale teraz to choelra wie co oni robią . Andrzeju zobacz ten filmproszę.

  Piotr,

  najpierw przeczytaj na spokojnie wyjaśnienie fizyka nt. mikrofal:
  https://natemat.pl/267639,czy-siec-5g-jest-niebezpieczna-i-szkodzi-ludziom-fizyk-a-dragan-odpowiada

  5G zapewnie powiększy smog elektromagnetyczny i zapewne będzie miało jakiś tam negatywny wpływ na samopoczucie, ale czy wywołuje raka i czy jest ludobójcze – wątpię. Słyszałem o przypadkach, gdy ludzie skarżyli się, że dopiero co zainstalowana w ich pobliżu antena telekomunikacji bezprzewodowej im szkodzi. Rzecz w tym, że antena nie była jeszcze włączona i nie emitowała żadnych fal, ale panikarzom sam jej widok „szkodził”.
  Zresztą, by stwierdzić, czy 5G szkodzi ludzim, należałoby najpierw zrobić na ludziach doświadczenia – a to jest zakazane. Ponadto, by badania były obiektywne należałoby wyeliminować wszystkie inne czynniki wywołujące raka (głównie faszerowaną chemią i GMO „żywność”). A to jest po prostu niemożliwe.
  Zauważyłem, że panikę sieją często tacy, którzy równocześnie reklamują różne „odpromienniki”:

  „Nadawcy listu na odpowiedź i informację od Unii Europejskiej dotyczącej tego, w jaki sposób zamierza ona chronić swoich obywateli przed obecnym i przyszłym związanym z siecią 5G promieniowaniem RF-EMF, czekają do 30 października 2017 roku.

  Zamierzamy śledzić dalsze losy tej sprawy i informować Was o jej postępach na bieżąco.

  Sklep z odpromiennikami http://www.odpromienniki.com
  https://www.odkrywamyzakryte.com/technologia-5g/

  Dla nich panika z 5G to świetny biznes, wręcz żyła złota…

  opolczyk

  Polubienie

  • „5G zapewnie powiększy smog elektromagnetyczny i zapewne będzie miało jakiś tam negatywny wpływ na samopoczucie, ale czy wywołuje raka i czy jest ludobójcze – wątpię. Słyszałem o przypadkach, gdy ludzie skarżyli się, że dopiero co zainstalowana w ich pobliżu antena telekomunikacji bezprzewodowej im szkodzi. Rzecz w tym, że antena nie była jeszcze włączona i nie emitowała żadnych fal, ale panikarzom sam jej widok „szkodził”.

   Bardzo dziękuję za przedstawienie takiego zdania. W sieci na temat 5 G jest histeria o powodowaniu raka i wszystkich plag. Powiększając smog elektromagnetyczny nie polepsza się sytuacja środowiska. Ale raka 5 G nie może wywoływać.

   Panie Andrzeju – produkcja strachu jest najbardziej dochodowa! Najlepiej straszy się tym, czego NIE MA (chorobotwórcze wirusy), Do siania strachu, wprowadzania w błąd, prowadzenia wojny najtańszym kosztem – przy użyciu globalnowioskowego magla plot i wyssanych z palca bzdur służą niezawodnie – media.
   Co się dziej z człowiekiem w strachu ? – Produkuje hormony stresu, zmiany w organizmie (np. cukrzycę) i WYŁĄCZA MU SIĘ LOGICZNE MYŚLENIE.

   Pani Mario,

   no właśnie – strach wyłącza logiczne myślenie. To jest niepodważalny fakt – i o to w panice z 5G głównie chodzi. Oczywiście, że 5G raka wywołać nie może – fotony mikrofalowe mają o wiele za małą energię. Ale choroby może wywołać nadmierny i długotrwały stes. Panikarze walczący z 5G nieświadomie okupantowi idą na rękę.

   opolczyk

   Polubienie

 22. Wybacz Andrzej za takie emocje ale jak się człowiek róznych rzeczy naczyta to wiesz jak jest a ja mam tylko jedną jedyną wnuczkę która jest oczkiem dla mnie w głowie.Nie wiem może się myle może człowiek nie zwracał na to uwagi ale kiedyś nigdy nie słyszałem o jakiś płaskoziemnych czy Reptilianach teraz ciągle tylko jakieś bajki ludziom w głowie może ten świat już oszalał ?

  Piotr,

  wcześniej też ludziom wciskano różne bzdury , a to o końcu świata, a to o nadejściu antychrysta – i zawsze byli tacy, co w bzdury wierzyli.
  Człowiek to nadal istota, która często nie potrafi myśleć i posługiwać się własnym rozumem, przez co staje się ofiarą oszustów.

  opolczyk

  Polubienie

 23. No faktycznie Andrzeju masz rację .Sam te bajki pamiętam .U mnie na wsi jeszcze furrorę robił Nostradamus.Pamiętam jak w latach 80 jakoś tak ludzie zamawiali tego Nostradamusa i czekali miesiąca aż im księgarnia wysyłkowa te bzdury wyśle .Niestety sam byłem głupi i tak robiłem.Cyrk na czterech kółkach.

  Nie wiem czy mi uwierzysz, ale nigdy nie wierzyłem w żadne „proroctwa”, Nostradamusa, Klimuszki, Sybilli, a zwłaszcza żydo-biblii.
  Nigdy. Mam zbyt racjonalny umysł.

  opolczyk

  Polubienie

 24. Oczywiście Andrzeju ze wierzę . W żydzizmy nie wierzyłem na początku może nawet nie tyle nie wierzyłem co męczyłem się słuchając tego tak czułem że ktoś mnie w balona robi ale wiesz jak się żyje w skatoliczonej wsi gdzie jeszcze ojciec był zakochany w Reaganie ,Schultzu ,Damie wolnej Ojropie czy innych zbirach .No niestety trzeba krakać czasami jak inni bo cię zjedzą .Tym Nostradamusem też na początku się zainteresowałem pod wpływem ludzi bo wszyscy to czytali z wypiekami na twarzy .Ważne że koniec końców się z bajek wyleczyłem.

  Polubienie

 25. Wypowiedź rolnika, którego działka sąsiaduje z masztem telefonicznym sieci komórkowej 2G, 3G , 4G.

  Dla tego rolnika takie maszty to „żyła złota”…
  W ogóle ci ludzie to histeryzują…

  —-

  Aż dziw bierze, że ten rolnik jeszcze żyje, skoro krowy padają jak muchy. Przy jego wadze ciała w porównaniu do wagi ciała krów powinien paść pierwszy. I w ogóle powinni wymrzeć już dawno wszyscy mieszkańcy budynków tuż przy tym maszcie. A jest ich kilka. Ale o umierających ludziach rolnik nie wspomniał. Więc coś tu nie gra.
  Ciekawe czym te krowy karmi…

  opolczyk

  Polubienie

  • Andrzej ze mnie też krowiarz bo krowy miałem nawet jedną o karnacji brązowej której mi cała wieś zazdrościła i krowy mogą paść z róznych przyczyn należało by sprawdzić czy ten rolnik o czystość dba w miejscu gdzie przebywają krowy czy dba o nie nie mówiąc o innych sprawach.Tak jak piszesz ludzie nie padają tylko krowy może zagniezdził się w nich 8 pasażer Nostromo he he tak zwany obcy .Śmierdzi to fejkiem na odległość.

   Dla mnie to oczywisty fejk. Dlaczego krowy padają jak muchy tylko temu jednemu rolnikowi?

   opolczyk

   Polubienie

 26. Produkcja „fejków” trwa w sieci w najlepsze.

  Panie Andrzeju, nie wiadomo, czy się człowiek ma śmiać, czy płakać.
  Poza moimi możliwościami leży przypisanie tego co się dzieje z rozdymaniem zjawiska zwykłych objawów „grypowych”, naturalnie występujących corocznie o tej porze roku. Działaniu takiej czy innej SEKTY. Na pewno jest to SEKTA IGNORANTÓW=GŁUPKÓW. Rosnąca epidemicznie.
  Odnoszę się do nowego filmu p. Pawela:
  Koronawirus w Mailu czy Smartfonie?? – Ewa Pawela

  Co do „koronawirusa w mailu”, to zacytuję komentarz, który podsumowuje pseudonaukowy słowotok tej chorej kobiety: ”Boże, co za bzdury… Teleportacja wirusa w pliku. Może się pani Pawela teleportuje na dyskietkę ?? Firma sprzedająca za grube tysiące lampki halogenowa warte 5 zł też ma bardzo „poważne” badania naukowe potwierdzające ich skuteczność. To jest ten sam poziom „naukowości”. Ja rozumiem, że na przeciętnym człowieku ten pseudonaukowy bełkot może robić wrażenie, ale radzę się udać na najbliższą uczelnię techniczną i pogadać z prawdziwymi naukowcami.”

  Może się Pan uśmieje z tego yt, czego Panu życzę. Ja, niestety, jestem w permanentnej depresji.

  Pani Mario,

  z takich „mondrych” wywodów jak ten Ewy Paweli naprawdę należy się śmiać. Wpadanie w depresję nie jest wyjściem. Zresztą bandytom o to właśnie chodzi – chcą wpędzić w depresję tych, którzy potrafią jeszcze myśleć.

  opolczyk

  Polubienie

 27. Od czasu do czasu w sieci można obejrzeć filmy z udziałem pani Ewy Pawela. Twierdzi ona o sobie, że jest ofiarą nękania specjalnymi falami przez „służby”. Z tego powodu nazwała się „sygnalistką”, wypowiada się na temat tych zjawisk w sieci, głównie w NTV. Skupia wokół siebie osoby również przekonane, iż cierpią z powodu nękania „prądem”.
  Nie udało mi się wyszukać jej danych dotyczących życiorysu, wykształcenia. Znalazłam tylko filmy i zdjęcia. Z jej osobistych wypowiedzi wynika, że jest osobą samotną (po przejściach w jakimś związku), która młode lata spędziła we Francji, studiując jakieś kierunki humanistyczne.
  Pani Pawela wypowiada się we wszystkich właściwie tematach, z których część należy do nauk ścisłych. Skutek tego jest następujący- Osoby, które mają podobną możliwość weryfikacji zdarzeń, sytuacji z dziedziny nauk ścisłych jak pani Pawela ( czyli żadną), przyjmują te informacje z akceptacją i wdzięcznością za pokazywanie „prawdy”.
  Oczywiście, są tematy i zagadnienia, które są prawdą (jak choćby wyjątkowo szkodliwy proceder szczepień dzieci). Jednak w ogólnym podsumowaniu pseudonaukowych wywodów pani Pawela, są one b. szkodliwe. Nasilają one w polskim (wystarczająco nieszczęśliwym społeczeństwie) spiralę strachu i bezradności.
  Pytanie o przyczyny promowania wywodów pani Pawela na „niezależnych” forach może mieć dwie odpowiedzi. Nie wiadomo, która gorsza. Niezależne strony, telewizje, prowadzą osoby o brakach edukacji ze szkoły podstawowej, bezmyślne i nieodpowiedzialne. ALE nawet nie mając wystarczającej wiedzy w danym temacie, osoba prowadząca dany kanał może 1/ poprosić fachowca o weryfikację zjawisk lub2/ zdystansować się z powodu braku wiedzy (to nie jest wstyd). Drugą ewentualnością jest pseudo niezależność, czyli działanie celowe – sianie dezinformacji.
  Mam, niestety, nieodparte wrażenie, że dezinformacja jest głównym i celowym działaniem, które ma na celu wywoływanie strachu, chaosu i dyskredytację informacji prawdziwych poprzez wykazanie „nawiedzenia” osób, które rzeczywiście mają problemy ze swoimi obsesjami.
  Nie wiem jaką rolę z wymienionych pełni, czy też podjął się pan Zagórski z NTV, ale prezentowanie nawiedzeń pani Pawela jest nieodpowiedzialne i szkodliwe. Nie były to tylko te programy z jej udziałem, ale natknęłam się na inne, z osobami zaproszonymi, które plotły bzdury na temat mini dronów- owadów „wszczepiających” ludziom czipy. Po prostu ŻENADA. Oraz o rychłym „lądowaniu kosmitów” i funkcjonowaniu międzygatunkowych osobników w rodzaju gadoptakoczłowieka. Takie PROROCTWA.

  Pani Mario,

  w mojej ocenie owa Ewa Pawela to mitomanka i megalomanka, cierpiąca dodatkowo na manię prześladowczą. To przypadek kliniczny. Zagórskiego natomiast od lat uważam za świadomego dezinformatora, a jego kanał nazywam szczekaczką niezależną od prawdy. Ileż to już bredni i panik jego kanał wspierał i nagłaśniał…

  Widzę, że w tej sprawie (Pawela i Zagórski) jest Pani przenikliwą osobą. Szkoda, że takich jak Pani jest tak niewielu w niszy antysystemowej. Myślę o tej rzeczywistej niszy antysystemowej, a nie tej pseudo-„antysystemowej” – sterowanej przez agenturę wpywu i pełną użytecznych idiotów.

  opolczyk

  Polubienie

 28. Załączam znalezioną w sieci autentyczną rozmowę prostej kobiety z policjantem. Jej poziom rozumienia zjawisk pozwala na wyobrażenie, że rurami od gazu można puszczać zimne powietrze albo prąd. Wykształcona kobieta WIE, że do nękania nie są potrzebne rury, „wiązki” śledzą ją „bezprzewodowo”.
  Z policyjnego nagrania – skarga kobiety na sąsiada, który puszcza na nią prąd w rurach gazowych, nęka w różny sposób.

  https://web.facebook.com/PolacywWiedniuOfficial/videos/1010255195667504/
  cytat:
  „(sąsiad)To nie jest przeciętny człowiek.On jest wyposażony we wszystko.On ma urządzenia.Ja leżę a on mnie strumieniem powietrza zimnego puszcza to w krocze, to do odbytu mnie wświdruje… ”
  .
  Rosjanie mają przysłowie, że każdy durak po swojemu s uma schodit (każdy wariat wariuje po swojemu)

  Zaczynam podejrzewać, że redaktorzy systematycznie przekazujący materiały o Mind control są zadaniowani do tego celu- bombardowania ogłupiająco-straszącymi informacjami ludzi w naszym wystarczająco nieszczęśliwym kraju.
  Podejrzenie to jest równie nieprzyjemne jak to, że zgłupieli doszczętnie.

  Na koniec wklejam dowcip z pewnego komentarza. Czytam zawsze komentarze, w nich upatruję pociechę, że nie wszyscy WIERZĄ W BZDURY.
  Trudno stale dołować się głupotą promieniującą i porażającą wiązkami informacyjnymi.

  cytat: „w latach 80tych minionego wieku był dowcip. Ruscy wyprodukowali super cienki włos i wywiercili w nim otwór. Wysłali do USA . po kilku dniach jankesi odesłali ten włos . Kiedy ruscy wzięli go pod mikroskop to zobaczyli ,że ten otwór jest nagwintowany.”

  Moja depresja wynika z poddania się moich bliskich , znajomych medycznemu mind control. Po zrobieniu voodoo (ma pan/pani raka ) „leczą się” procedurami onko -logicznymi.

  Pani Mario,

  na durniów, a raczej nieszczęśników dających się użytecznym idiotom i agenturze wpływu zastraszać nic nie poradzimy.
  Natomiast ten dowcip podany przez Panią (znam go jeszcze z czasów PRL) ma jeszcze zakończenie: Rosjanie wysłali usraelitom ponownie ów super cieński włos z nagwinowanym w nim przez usraelitów otworem. Usraelici obejrzeli go przez mikroskop i zobaczyli śrubkę wkręconą w zrobiony przez nich gwint.

  Rosja górą!

  opolczyk

  Polubienie

 29. Po wysłuchaniu wywiadu z Davidem Icke i Julianem Rose doszłam do wniosku, że @opolczyk jest człowiekiem ze szklanej bańki, ograniczającej percepcję do 5 zmysłów. Nie masz dostępu do wyższej Świadomości, cóż wiele ludzi tak ma.Ty nazywasz to inaczej, mówiąc, że masz zbyt racjonalny umysł ale to to samo.

  takietam,

  niestety wiem, co może spotkać ludzi nieodpowiedzialnie szukających dostępu do wyższej Świadomości. Widać to po Podleckim: dostał naprawdę pomieszania zmysłów:

  A ja go już 8 lat temu ostrzegałem, by uważał. Mnie mój racjonalny umysł przed obłędem chroni. Choć wyższa świadomość nie jest mi obca:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/19/slowianskie-poganstwo-religia-wiara-czy-cos-znacznie-wiecej/

  Albo tu:

  „Także dualizm materia – duch tak naprawdę nie istniej. On jest pozorny. Materia to w rzeczywistości tylko swoisty stan punktowego skupienia energii, która w anomalii zwanej czasoprzestrzenią sprawia wrażenie materii. Za wrażenie istnienia materii i dualizmu materia-duch odpowiedzialne są nasze ułomne fizyczne zmysły i niedoskonałość naszych biologicznych mózgów. W rzeczywistości materia jest fizyczną emanacją Całości. Bogowie pogańscy jak barwy widma słonecznego tworzą białą wiązkę. A świat fizyczny, „materialny” i rzeczywistość niematerialna, duchowa (można ją co nieco zrozumieć m.in. w transie, głębokiej medytacji czy stanach OOBE) także stanowią jedność – Jedność Obejmującą Wszystko.”
  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/07/30/poganstwo-2/

  Tyle, że nie obnoszę się z moją „duchowością”, nie udaję „oświeconego” mającego kontakt z wyższymi wymiarami, nie zabiegam o wyznawców i czcicieli jak wielu świrów głoszących, że mają kontakt z wyższą Świadomością.

  opolczyk

  Polubienie

 30. Andrzej tej kobicie chłopa trza jak by ją w wyrku dobrze wygrzmocił to by mniej majaczyła bo ewidentnie ma kobita nudy.
  Oczywiscie mój komentarz do fllmu o koronowirusie w komórce.

  —-

  Dla mnie Pawela bardziej ma osobowość belferki, nauczycielki, upajającej się poczuciem wyższszoci nad uczniakami, który opowiada, naturalnie „naukowo”, o własnych obsesjach.

  opolczyk

  Polubienie

  • Panie Andrzeju,

   Puenta dowcipu o włosie :).
   Także poważam naukowców rosyjskich bardziej. Tylko 20 % kory mózgowej odpowiada za świadome przetwarzanie informacji. Tylko tyle, a ile bodźców jest zmuszona przetwarzać ! Taką „ruską” śrubkę w nauki „psychologiczne” wkręcił Iwan Pawłow. Nieoceniona lektura. Lektura zignorowana !

   Cybernetycy podzielili pole zainteresowań człowieka na 3 działy: 1/ naukę (zawierającą hipotezy, teorie POTWIERDZANE empirią 2/ metafizykę – zawierającą tylko dogmaty, teorie niepotwierdzone eksperymentalnie (tu są naukowe teorie, religijne dogmaty, światopoglądowe przekonania) 3/sztukę (nie ma w niej ani teorii ani dogmatów.)

   Na bazie istniejących od kilkudziesięciu lat doświadczeń, z których wywiedzione zostały wnioski, nauka – prawdziwi naukowcy doszli do sformułowania praw dotyczących najistotniejszej dla człowieka dziedzinie – jego biologii.

   Za radą cybernetyków – sprawdzanie źródeł czegokolwiek z interesującej mnie dziedziny – biologii człowieka, zajrzałam do dzieła rosyjskiego naukowca Iwana Pawłowa. Oryginał pracy (sprzed 100 lat, jest w sieci).
   Opis jego doświadczeń dla mnie nie jest łatwy w odbiorze, czytam więc z przerwami.
   Próbuję znaleźć odpowiedź, dlaczego jako społeczeństwo dajemy się tak łatwo wprowadzać w błąd i ZASTRASZAĆ ? I to na polu nauki, gdzie są możliwości zweryfikowania fałszu ! W XXI wieku ludzie WIERZĄ W BZDURY.
   Nie czepiam się ludzi, nie krytykuję tych, którzy mają takie czy inne przekonania światopoglądowe ( jak wynika to z dociekań Masłowa, człowiek takie potrzeby transcendencji – ma). Oczywiście, o ile te przekonania nie doprowadzają do nieszczęść, zbrodni.
   Jednak nie mogę się pogodzić z tym, że w tak bezczelny- hucpiarski sposób można doprowadzić całe społeczności do stanu terroru, ubezwłasnowolnienia. Mam na myśli WIARĘ w STWORZENIE niszczycielskiego wirusa przez człowieka. Każdy człowiek może dotrzeć, do źródła przekonania iż wirus jest „ zakaźną, potencjalnie patogenną nukleoproteiną”. Które powstało z FILOZOFICZNEGO ŚWIATOPOGLĄDU …60 lat temu. JEST TO HIPOTEZA, która nigdy nie została naukowo potwierdzona. Pogląd, iż życie biologiczne opiera się na bezustannej walce organizmów z drobnoustrojami, jest poglądem chorym. Drobnoustroje powstały przed światem zwierzęcym a nawet roślinnym i ich zadaniem jest WSPIERANIE zjawisk służących życiu, przemianie materii. Drobnoustroje są wyspecjalizowane, nie można ich użyć do niszczenia życia, do szkodzenia organizmom żywym ! Ciało człowieka zawiera 2,5-3 kg mikroorganizmów, które umożliwiają mu życie. W momencie zniszczenia truciznami środowiska biologicznego jakim jest jego organizm- musi umrzeć.

   Doszłam do wniosku, że ludzie w globalnej skali ulegli zjawisku HIPNOZY. Zjawiska powstawania i wygaszania odruchów warunkowych opisał Iwan Pawłow.
   Pozwolę sobie zacytować fragment z jego pracy.

   „Oczywiście słowo jest dla człowieka takim samym realnym bodźcem warunkowym, jak i wszystkie pozostałe bodźce wspólne ludziom i zwierzętom ,lecz jednocześnie jest ono dla tak wszechogarniające, jak żaden inny bodziec, i nie może się pod tym względem zupełnie porównać ani jakościowo, ani ilościowo z bodźcami warunkowymi zwierząt. SŁOWO, DZIĘKI CAŁEMU UBIEGŁEMU ŻYCIU DOROSŁEGO CZŁOWIEKA, JEST ZWIĄZANE ZE WSZYSTKIMI ZEWNĘTRZNYMI I WEWNĘTRZNYMI PODNIETAMI, DOCHODZĄCYMI DO KORY MÓZGOWEJ, SYGNALIZUJE JE WSZYSTKIE I ZASTĘPUJE I DLATEGO MOŻE WYWOŁYWAĆ WSZYSTKIE TE CZYNNOŚCI, REAKCJE ORGANIZMU, KTÓRE SĄ WYWOŁYWANE PRZEZ TE PODNIETY. W ten sposób sugestia jest najbardziej uproszczonym i typowym odruchem warunkowym człowieka. Słowo tego, kto zaczyna hipnotyzować danego osobnika, przy pewnym nasileniu rozwijającego się w korze mózgowej hamowania, koncentrując pobudzenie na zasadzie ogólnego prawa na określonym wąskim obszarze, jednocześnie wywołuje z natury rzeczy głębokie hamowanie zewnętrzne (jak w dopiero co przytoczonym moim własnym wypadku) w całej pozostałej korze i tym samym wyklucza jakikolwiek współzawodniczący wpływ wszystkich innych podniet aktualnych oraz śladów bodźców dawnych. Stąd pochodzi wielka, prawie nieodparta siła sugestii, jako bodźca, w czasie hipnozy oraz po jej ustąpieniu. Równie potem, po ustąpieniu hipnozy słowo http://rcin.org.pl utrzymuje swoje działanie, pozostając niezależne od innych bodźców, niewrażliwe na nie, ponieważ w chwili pierwotnego zadziałania nim na korę nie było z nimi w żadnym związku. ZE WZGLĘDU NA WSZECHOGARNIAJĄCE WŁASNOŚCI SŁOWA JEST ZROZUMIAŁE, ŻE PRZY POMOCY SUGESTII MOŻNA WYWOŁAĆ U HIPNOTYZOWANEGO CZŁOWIEKA TAK WIELE RÓŻNORODNYCH CZYNNOŚCI SKIEROWANYCH ZARÓWNO KU ŚWIATU ZEWNĘTRZNEMU, JAK I WEWNĘTRZNEMU CZŁOWIEKA. (…)
   Fakt, że zahipnotyzowanemu można wmówić coś sprzecznego z rzeczywistością i wywołać reakcję wprost przeciwną tej, jaka powinna pojawić się na podniety rzeczywiście istniejące, że można mu zasugerować słodki smak, zamiast gorzkiego, niezwykłą podnietę wzrokową zamiast najbardziej zwykłej itd., można by wytłumaczy (nie wpadając przy tym w sztuczność), jako fazę paradoksalną stanu układu nerwowego, kiedy podniety słabe dają większy efekt pobudzający, niż silne. Podnieta realna, pochodząca np. od substancji gorzkiej, trafiając wprost do odpowiedniej komórki nerwowej jest według wszelkiego prawdopodobieństwa silniejsza od podniety wywołanej przez słowo „gorzki”, która do właściwej komórki odpowiadającej realnej podniecie dociera poprzez komórki dźwiękowe. Wnosimy to stąd, że bodziec warunkowy pierwszego rzędu jest zawsze silniejszy od bodźca warunkowego drugiego rzędu. Faza paradoksalna posiada, być może, o wiele szersze znaczenie, niż to, o którym dotychczas mówiliśmy. MOŻNA SOBIE WYOBRAZIĆ, ŻE PRZEJAWIA SIĘ ONA I U TAKICH LUDZI NORMALNYCH, KTÓRZY WIĘCEJ ULEGAJĄ WPŁYWOWI SŁÓW, NIŻ FAKTOM OTACZAJĄCEJ RZECZYWISTOŚCI.”

   Darzę ogromnym szacunkiem mężczyzn, którzy z reguły są trzeźwo myślący, praktyczni, potrafiący przewidywać skutki zdarzeń, zdolni do abstrakcyjnego myślenia, twórczy. Historia rozwoju cywilizacji jest tworzona przez mężczyzn. Jej upadek poprzedza zniszczenie siły przewodniej tkwiącej w mężczyznach. Takie jest moje zdanie, które opieram m.in. na biologicznych prawach dotyczących ssaków naczelnych.

   Biedna pani Pawela. Wg mnie przyczyną jej paranoicznych obsesji jest utrata mężczyzny. Oraz utrata poczucia własnej wartości, rekompensowana w ten sposób. Wykształcenie bynajmniej nie uszczęśliwia kobiet…

   Pani Mario,

   jedynie z końcówką tego, co Pani napisała, mam problemy. To mężczyźni (i ich trzeźwe, racjonalne myślenie) tworzyli cywilizacje i towarzyszące jej niewolnictwo. To mężczyźni dokonywali podbojów i doskonalili broń – narzędzia do zabijania wrogów (zbrojenia były motorem „postępu” technicznego i cywilizacyjnego). Kobiety, byleby wychowywane „po kobiecemu” (tak było np. u Słowian i Indian), a nie „po męskiemu”, jak obecnie, są niezwykle ważne. Mężczyźni w kulturach przedcywilizacyjnych byli od polowań i wojen, kobiety były kapłankami ogniska domowego, odpowiedzialne za właściwe kształtowanie psychiki dziecka, także chłopców, w pierwszych latach życia.
   Obecnie na szczycie piramidy NWO są same patriarchalne samce. Tam nie ma kobiet.
   Kobiety, byleby były wychowywane „po kobiecemu” nigdy nie będą zbrodniarkami. Chroni je przed tym wrodzony kobietom instynkt macierzyński i opiekuńczy. Jedynie wychowywanie ich „po męsku” zabija w nich te cechy.
   Wśród internetowych dezinformatorów znacznie więcej jest mężczyzn niż kobiet. I głupców wśród mężczyzn także chyba jest więcej.
   Wolałbym system, w którym kobiety, wychowywane „po kobiecemu” na przyszłe dobre matki i żony, rządziłyby światem. Bo one nie robiłyby z własnych dzieci „mięsa armatniego” – jak to robią kierowani „honorem” mężczyźni.

   opolczyk

   Polubienie

 31. Andrzej co sadzisz o Finkelsteinie czy to nie jest może taki sam antysystemowy przebieraniec jak propalestyńska Jane Fonda coś w stylu naszego pajaca aktora Jabłonowskiego.

  Piotr,

  to Finkelstein nazwał żydowskich roszczeniowców „przedsiębiorstwem holokaust”. Potępia też Izrael za nieludzkie traktowanie Palestyńczyków. Życzyłbym sobie, aby wszyscy Żydzi byli jak on.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Norman_Finkelstein
  https://www.znak.com.pl/ksiazka/wielka-hucpa-o-pozorowaniu-antysemityzmu-i-falszowaniu-historii-finkelstein-norman-g-62104

  opolczyk

  Polubienie

 32. Andrzej nie chcę ojca takiego jak ciebie uczyć dzieci robić ale tak wszedłem jeszcze z ciekawości na te fora katoli to się w pale nie mieści w co ci ludzie wierzą w XXI wieku.Andrzej przysięgam myślę nad tym od dawna głowię się jako prosty chłop niewykształcony jak to się dzieje jest XX wI już nie wieków średnich a człowiek wierzy jeszcze w takie brednie .Dla mnie to niepojęte rozumowo.

  Biblia mówi, iż umarli tak dobrzy jak i źli „śpią” (2 Piotra 3:4; 2
  Król. 21:17,18; Jan 11:11-14; 1 Tes. 4:13-17) w sheol albo hades,
  to znaczy w stanie zapomnienia i nieświadomości, oczekując na
  wzbudzenie; „bo jeźlić zmartwychwstania nie masz … Zatem i ci
  poginęli którzy zasnęli w Chrystusie” (1 Kor. 15:13-18)

  patrz czy Bóg mówił do Adama, że dnia którego zgrzeszysz to będziesz się zmarzył w piekle?
  A tak to się zgadzam. Bóg od samego początku powiedział człowiekowi, że na wieczne zamieszkanie jako doskonały. Ale człowiek nie miał doświadczenia i nie mógł nawet zobaczyć jakie są skutki grzechu. Każdy z nas na miejscu Adama zrobiłby to samo. Czyli Bóg przewidział czas kiedy ludzkość się stoczy i będzie potrzebowała odkupienia a także czasu do naprawy.

  Andrzej wybacz te cytaty ale to bardziej dla czytelników bloga z jaką ciemnotą mamy jeszcze do czynienia .Wiara w kreacjonizmy że nie było ewolucji ci ludzie naprawdę wierzą że wejdą do nieba i zobaczą anioły.
  Dla mnie żeby człowiek XXI wieku jeszcze w to wierzył jest po prostu niepojęte.Dodatkwo przecież widzę że na tych telegramach , discordach hasbaryci siedzą i podpuszczają tych głupich gojów jak mogą aby jeszcze mocniej w to wierzyli.Nie ogarniam Andrzej tego rozumem.

  Piotr,

  to jest proste – ogłupionym, bezmyślnym i ślepo wierzącym w bzdury, bojącym się „piekła” i chcącym iść do „nieba” motłochem znacznie łatwiej jest rządzić, manipulować i trzymać go za pysk. Dlatego polaczków (nie mylić z Polakami) zapędza się do wiary w te bzdurne żydzizmy.

  opolczyk

  Polubienie

 33. Czy Gomułka był patriotą? Czytałem na Fokus artykuł o Gierku, że Gomułka był siermiężny i za Gomułki była bieda, oraz kazał strzelać do ludu.

  Oczywiście, że Gomułka był patriotą. Wywalczył od ZSRR duży zakres swoboby w polityce, zwłaszcza wewnętrznej, w jego czasach zaczęto ambitny plan budowy szkół „tysiąclatek” i przyśpieszono tworzenie spółdzielni mieszkaniowych i budowę całych osiedli spółdzielczych. I to w jego czasach religię wywalono ze szkół, a kler zapędzono do kruchty. Gdy zmuszono go do ustąpienia, państwo nie miało żadnego długu.
  Już prowokacja z 1968 roku (tzw. marzec 68) była wymierzona przeciwko niemu – miała doprowadzić do jego upadku.
  Przydomek siermiężny nadano jego okresowi (siermiężny komunizm) i jemu, bo sam żył skromnie i zabraniał elicie partyjnej życia na pokaz, w luksusach. Nie ma też pewności, że to on wydał rozkaz strzelania do robotników w grudniu 1970. Raczej zrobili to jego wrogowie w politbiurze, chcący go odsunąć do władzy, właśnie pod pretekstem tamtej krwawej pacyfikacji wybrzeża.

  opolczyk

  Polubienie

  • Czyli wychodzi na to, że Gomułka był skromnym człowiekiem prowadzącym prosty tryb życia. Nasuwa mi to skojarzenia z cesarzem Julianem „Apostatą”. On też ukrócił przepych poprzedników i prowadził surowy tryb życia. Co ciekawe, chciał przywrócić pogaństwo w Rzymie.
   Cytat z Wikipedii:
   Aby wykazać, że standardy moralne obowiązują nie tylko chrześcijan, nakazał ukrócenie przepychu i wschodniego zbytku, jaki cechował panowanie jego poprzedników, a sam prowadził niezwykle surowy i prosty tryb życia.
   Pogański Julian żył prosto, mimo że rządził wtedy najsilniejszym państwem, a chrześcijański Justynian wprowadził za swoich rządów przepych. Mam pytanie – czy pan lubi przepych czy luksusy (jak bankierzy, aktorzy i w ogóle „elita), czy prostotę (jak Gomułka, cesarz Julian „Apostata”, dawni Słowianie, José Mujica, były prezydent Urugwaju)?


   Olgierd,

   bardzo trafnie dojrzałeś analogię między Władysławem Gomułką a cesarzem Julianem. Byli podobni zarówno pod względem skromnego i prostego trybu życia, jak i w postrzeganiu chrześcijaństwa jako szkodliwej religii.
   W jednej sprawie kłamie wiki – chrześcijanie nie mieli w czasach Juliana „wysokich standardów moralnych”. Prowadzili pomiędzy sobą fanatyczne spory doktrynalne, rozbici byli na nienawidzące się odłamy. Dochodziło u nich do prześladowania i mordowania „schizmatyków” i „heretyków”. No i zionęli nienawiścią do „bezbożnego” pogaństwa. Okradali z ozdób pogańskie świątynie. A biskupi już wtedy żyli w przepychu i wynosili się ponad lud, jako lepsza kasta.

   Osobiście nie cierpię przepychu. Jest on kompensowaniem sobie niskiego poczucia własnej wartości, czymś w rodzaju materialnej „protezy” własnego ja. Utrata bogactw dla takiej osoby jest utratą poczucia własnej wartości. Szkoda mi niewolników bogactw i luksusów.
   Jednym z powodów, dla którego stałem się piewcą Słowiańszczyzny jest to, że cenię ich prostotę życia i wolność od chciwości.

   A jeśli idzie o mnie – nigdy nie zabiegałem o luksusy. Nie zamierzam być niewolnikiem nagromadzonych błyskotek ani blichtru.

   opolczyk

   Polubienie

   • I mam (chyba, nie obiecuję) ostatnie pytanie – co pan myśli o cesarzu Julianie?

    Olgierd,

    trudno mi jest oceniać cesarza Juliana z tego powodu, że jestem zdecydowanym krytykiem imperium rzymskiego jako takiego. Potępiam jego imperializm, gospodarkę opartą na podbojach i niewolnictwie oraz barbarzyńskie „rozrywki” – krwawe walki gladiatorów i szczucie dzikich zwierząt na ludzi.
    Jeśli w tym mrocznym i godnym potępienia obrazie imperium rzymskiego jako takiego można wskazać jakieś jego blaski czy zasługi – to właśnie tylko to, że wydało takich ludzi jak cesarz Julian. Skromny, broniący prostą ludność przed samowolą urzędników państwowych i bogaczy – posiadaczy ziemskich i arystokaracji, gardzący przepychem i blichtrem. Jest on małym pozytywnym światełkiem w mrokach rzymskiego zbrodniczego imperium, pełnego chciwości, walk o władzę, bogactwa i nowe rzesze niewolników. Szkoda, że rządził tak krótko, zamordowany przez chrześcijańskiego fanatycznego legionistę. A swoją drogą – jak chrześcijanin mógł być w ogóle legionistą, skoro obowiązywało go przykazanie – „nie zabijaj”. Już to pokazuje „moralność” chrześcijan.

    opolczyk

    Polubienie

    • Co do śmierci zadanej przez legionistę – niekoniecznie. Mógł go zabić perski żołnierz, nie legionista-chrześcijanin. Ale jedno jest pewne – Julian był nielicznym dobrym człowiekiem w tym złym cesarstwie i za szybko zginął – gdyby pożył dłużej, może by chociaż trochę zmienił.

     Kościół za bardzo cieszył się śmiercią Juliana, nazywając ją „karą bożą”, by był to przypadek. Zgładzili go krystowiercy.

     opolczyk

     Polubienie

      • Olgierd,

       akurat te rzekomo wypowiedziane przez Juliana ostatnie słowa to wymysł kościelnej propagandy. Tu krótko wspomnę o zbrodniach chrześcijańskich dwóch cesarzy, krewnych Juliana.
       W biogramie Konstantyna I jest mowa o tym, że krwawo rozprawił się z rodziną  i stronnikami Makcensjusza:

       „gdzie krwawo rozprawił się z rodziną Maksencjusza, jego stronnikami i stojącymi po stronie pokonanego pretorianami”
       https://pl.wikipedia.org/wiki/Konstantyn_I_Wielki#Walka_z_Maksencjuszem

       Ale nie ma ani słówkiem o tym, że na jego rozkaz zamordowano jego najstarszego syna i uduszono pierwszą żonę. Dopiero w biogramie Kryspusa to znajdziemy:

       „W 326 Kryspus niespodziewanie z rozkazu ojca stanął przed prowincjonalnym sądem w Puli na Istrii, został skazany na śmierć i stracony. Niedługo potem Konstantyn rozkazał udusić swoją żonę Faustę zamykając ją w przegrzanej łaźni parowej.”
       https://pl.wikipedia.org/wiki/Kryspus#Egzekucja

       Krystowiercza propaganda potępia Nerona nie tylko za prześladowania chrześcijan, ale i za zabójstwo matki i żony. A tymczasem chrześcijański Konstantyn też masowo mordował i prześladował wrogów politycznych, oraz mordował członków własnej, najbliższej rodziny. Jego syn, Konstancjusz II, gorliwy chrześcijanin, miał natomiast na sumieniu wymordowanie prawie całego rodu Konstantyna – kazał wymordować wszystkich jego przyrodnich braci i kuzynów, oraz prawie wszystkich ich synów jako potencjalnych konkurentów do cesarskiej purpury. W jego biogramie nie ma o tym słówka:
       https://pl.wikipedia.org/wiki/Konstancjusz_II

       Natomiast w biogramie Konstantyna jest napisane, że tylko prawdopodobnie był on w te zbrodnie zamieszany:

       „Tymczasem latem 337 r. z rąk żołnierzy stacjonujących w Konstantynopolu i okolicach zginęła większość członków klanu Teodory; ocalał sześcioletni wówczas, przyszły cesarz Julian (i jego starszy przyrodni brat, Gallus), ale zabito m.in. jego ojca, wuja, sześciu kuzynów (w tym Dalmacjusza i Hanibaliana)[9]. Prawdopodobnie na poczynania żołnierzy miał wpływ Konstancjusz, który wtedy przebywał w pobliskiej stolicy i przejął inicjatywę po śmierci ojca, a Juliana i Gallusa być może ocalił fakt, że byli braćmi jego żony.”
       https://pl.wikipedia.org/wiki/Konstantyn_I_Wielki#%C5%9Amier%C4%87_i_sukcesja

       W rzeczywistości zbrodnie te były prowokacją chrześcijańskiego Konstancjusza, który rzekomo pod poduszką zmarłego ojca, Konstyntyna, znalazł karteczkę z informacją napisaną rzekomo przez ojca tuż przed śmiercią, że zabili go krewni i że chce, aby synowie go pomścili.
       O wymordowanych braciach przyrodnich Konstantyna polska wiki milczy. Nie mają nawet swoich biogramów. Są za to w bardziej obiektywnej niemieckiej wiki – wszyscy trzej:
       https://de.wikipedia.org/wiki/Flavius_Hannibalianus
       https://de.wikipedia.org/wiki/Julius_Constantius
       https://de.wikipedia.org/wiki/Flavius_Dalmatius

       W sumie od czasów wprowadzenia chrześcijaństwa nie tylko nie nastąpiła poprawa etyki i moralności w Rzymie, a wręcz przeciwnie – mordowanie potencjalnych konkurentów przez chrześcijańskich władców przybrało na sile. Nastąpiło rzeczywiste zdziczenie w porównaniu do rządów takich pogańskich cesarzy jak Julian, czy wcześniej takich cesarzy jak Nerwa, Trajan, Hadrian, Pius czy Aureliusz.
       https://pl.wikipedia.org/wiki/Cesarze_rzymscy#Dynastia_Antonin%C3%B3w

       Chrześcijaństwo, gdy tylko weszło na pałace, przejęło metodę postępowania najbardziej fanatycznego odłamu judaizmu – sykariuszy:
       https://pl.wikipedia.org/wiki/Sykariusze

       Obok jawnych zbrodni, wyroków i mordów politycznych, stosowali nagminnie skrytobójstwo.
       Zgładzenie Juliana uważali chrześcijanie za dobry uczynek. A kiedy jest najporęczniej zamordować niewygodnego cesarza, jeśli nie podczas bitwy? Zabójstwo Julian była robotą fanatycznego chrześcijańskiego sykariusza…

       Polubienie

  • Dziękuję Andrzej za ten wpis na temat Gomułki cała prawda jednak ciągle jest wielu skurwysynów którzy PRL nazywają szambem śmierdzącym głównie pozbawieni mózgu durnie których rodzice się wychowywali w tymże PRL i wszystko temu PRL zawdzięczali począwszy od pracy a skończywszy na mieszkaniu.

   Andrzej hipoteza taka moja po części.Od dłuższego czasu obserwuje tutaj koszernych kołczów różnie są to dzieciaki które PRL nie pamiętają ale też i starsze wygi które pamiętają .Co ich łączy i co mówią nienawidzą PRL ponadto kiedyś byli biedni ale dzięki uporowi stali się bogaci propagują również miłość do pieniądza ale w sprytny Andrzej sposób mówiąc że pieniądz nie jest chciwością a miłością i wyzwala dobre uczynki dla drugiego człowieka i tym podobne brednie.Andrzej naprawdę to są świetnie wyszkoleni gnojki które działają głównie w internecie poprzez prowadzenie częstych webinarów gdzie robią wodę z mózgu młodym ludziom którzy pod ich wpływem opluwają potem PRL .Wygląda mi to na zorganizowaną akcję na którą się pompuje duże pieniądze.

   Nerwowy się zrobiłem na stare lata nieco życie nie było lekkie ciężka harówka w Niemczech potem trochę było łatwiej szkoda zdrowia na czytanie blogów gdzie umieszczają życiorysy szczegółowe Kosiniaków – Kamyszów ,Bosaków i innych szkodników politycznych.Wykasowałem to wszystko z ulubionych i zostawiłem tylko blog polski.

   Szkoda że tak póżno odkryłem twój blog i ciebie Andrzeju dużo za póżno.Trzymaj się zdrowia ci życzę i prowadż ten blog do końca świata bo są osoby dla których to jest wielka wartość.
   Może w temacie kołczów wypowie się też Metro ?

   PS. wybacz Andrzej knajacki język.

   Piotr,

   tak jak broniłem Jaruzelskiego przed piętnowaniem go o stan wojenny, choć sam wtedy zostałem internowany i siedziałem 7 miesięcy, a potem przez lata miałem SB na karku, ponadto w areszcie za zorganizowanie podziemnej drukarni w 1983 roku 2 miesiące siedziała moja żona i dostała wyrok, na szczęście w zawieszeniu, tak samo bronię Gomułki. Był autentycznym polskim patriotą. A o samym PRL-u myślę obecnie nieomal z rozrzewnieniem. Bredniami jest gadanie o totalitaryzmie w PRL. Może za żydo-komuny tak było, ale od czasów Gomułki nie było w Polsce żadnego totalitaryzmu. Pracę miał każdy, szpitale budowano a nie zamykano, dzieci z ubogich rodzin rok w rok na koszt państwa jeździły na kolonie letnie. Właśnie te kolonie letnie pamiętam dobrze – przez całą podstawówkę rok w rok (lata 1965 – 1973) na wakacjach jeździłem na 3-tygodniowe turnusy opłacane przez państwo. I tam śpiewaliśmy codziennie na apelach „Ukochany kraj” – najbardziej patriotyczą piosenkę, jaką znam:

   I choć potem dałem się ogłupić propagandzie RWE i żydo-Solidurności i stałem się opozycjonistą, PRL Gomułki, Gierka i Jaruzelskiego wspominam pozytywnie. Była PRL w okresie ich rządów o wiele bardziej polskim krajem niż obecna Polin/Judeopolonia czy okres sanacji.

   opolczyk

   Polubienie

    • Andrzej może mi nie uwierzysz ale ja tym skunsom nie wierzyłem od początku a czy mi jako chłopu ze wsi było żle aby popierać jakąś wolnojropową agenturę było mi dobrze a po drugie nigdy skunsom bo wietrzyłem w tym jakiś podstęp.Wiesz z czego jestem najbardziej dumny że jak ojciec przynosił do domu te gazetki solidarnościowe tygodnik Solidarność jakoś tak to ja sobie tym tyłek podcierałem w kibelku z tego jestem najbardziej dumny.
     Ta zgraja nawet dziś nie potrafi wybrać w miarę normalnych kandydatów na prezydenta tylko aby zapchać dziurę dają kandydatów na poziomie intelektualnym 4 kilogramów błota i 10 kg mułu .Sam dobrze o tym wiesz.

     Piotr,

     no to byłeś w tej sprawie dużo mądrzejszy ode mnie. Ja dałem się nabrać. Choć dzięki tej nauczce obecnie jestem znacznie bardziej ostrożny i nie daję się nabierać na plewy.
     Ze mną było tak, że już pod koniec podstawówki miałem kilku starszych kolegów, wściekłych rusofobów i wrogów systemu, co sami wynieśli z domów. Nauczyli mnie piosenki „Nie chcemy komuny, nie chcemy i już, nie chcemy ni sierpa ni młota, za Katyń za Grodno za Wilno i Lwów zapłaci czerwona chołota.” I gadali, że w Katyniu Rosjanie wymordowali naszych oficerów. To samo gadała wolna jewropa. No i uwierzyłem…
     Wiem, że było sporo ludzi wrogich Solidarności – choćby Patriotyczne Zjednoczenie Grunwald.
     https://pl.wikipedia.org/wiki/Zjednoczenie_Patriotyczne_%E2%80%9EGrunwald%E2%80%9D

     Wtedy na nich plułem.
     Miałeś nosa w sprawie żydowsko-watykańskiego konia trojańskiego – Solidurności – i tego ci zazdroszczę. Bo ja wyszedłem na durnia…

     opolczyk

     Polubienie

     • Andrzej jeszcze sprostowanie jeżeli pozwolisz nie o to chodzi że byłem taki mądry i dziś się chwalę naprawdę nie o to chodzi.Wiesz mój ojciec był niestety mocno ogłupiony też na samo słowo Schultz jakoś tak ten reaganowski owsik się nazywał bił prawa nie mówiąc o żelaznej damie .To byli jego idole.Wiesz ja to brałem bardziej na logikę bo niby po co mam popierać cholera wie kogo jak mi za PRL jest dobrze.Miałem ładny dom plantację tytoniu pierwszej klasy gdzie dobrze płacili miałem nową Jawkę motor za Gierka kupiłem telewizor lazuryt i nowe meble na raty ale kupiłem dostałem też encyklopedię piękną na którą się zapisałem.Ten telewizor chodził mi bez awarii 20 lat meble miałem 15 lat bardzo ładne dobre i masywne .Tak to wygląda.To po co miałem popierać jakąś agenturę .Na zdrowy rozum jaki to ma sens a po drugie jak ktoś więcej więcej i złote góry obiecuje że ze złotówki zrobi ci milion to wiadomo że to oszust .Miałem cholernie złe przeczucia jak tego Bolka i Lolka watykanskiego zobaczyłem razem w TV a mój ojciec bił brawa także widzisz Andrzej w jakiej byłem sytuacji .Kurcze rozpisałem się już kończę bo mnie opierdzielisz.

      Spokojnie Piotr, nie opierdzilę cię – sam lubię wspomnienia z czasów PRL. Było to po prostu inne życie. Prostsze, na pewno bez blichtru, ale człowiek miał dużo więcej czasu niż teraz na własne zainteresowania, hobby i pasje. W PRL nie było przede wszystkim wyścigu szczurów, do jakiego zapędził nas żydo-kapitalizm.

      opolczyk

      Polubienie

      • Andrzej jeszcze jedno o Grunwaldzie muszę szerzej poczytać bo obijało mi się to o uszy czytałem na WPS1 na ten temat dużo ale potem gdzieś mi się ten temat zamazał.

       Polubienie

      • Tak Andrzej wspomnienia coś pięknego.Dosłownie 2 dni temu na jew tube słuchałem Ałły Pugaczowej z Sopotu 79 roku.Aż mi się łezka w oku zakręciła.

       Polubienie

 34. Re: polskie surowce naturalne. Dwie sprawy.

  Po pierwsze, z judeochrześcijańskiego punktu widzenia przekazanie praw do wydobycia skarbów polskiej ziemi spółce kanadyjskiej (a wiemy że epitet „kanadyjski” to tylko eufemizm) to dobra wiadomość. Taki krok tylko przybliża nas do ery mesjańskiej, o czym pisze rabbi Michael Higger w książce „Jewish Utopia” z 1932 roku (https://archive.org/details/TheJewishUtiopia/page/n13/mode/2up), str 12 ostatni akapit:
  ============
  Wszystkie skarby i zasoby naturalne świata w końcu wejdą w posiadanie sprawiedliwych. Będzie to zgodne z proroctwem Izajasza: „Ale jego zarobek i jego zysk będą poświęcone Panu i nie będą gromadzone ani przechowywane. Albowiem jego zarobek będzie użyty dla tych, którzy przebywają przed obliczem Pana, żeby mogli jeść do syta i przyodziewać się wystawnie.” (Iz 23:18, http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=495).
  Podobnie skarby złota, srebra, kamieni szlachetnych, pereł i cennych naczyń, które zaginęły w morzach i oceanach na przestrzeni wieków, zostaną podniesione i przekazane prawym. ”Józef ukrył trzy skarby w Egipcie: Jeden odkrył Korach, drugi Antoninus, a kolejny jest zarezerwowany dla sprawiedliwych w idealnym świecie. W obecnej epoce niegodziwcy są zwykle bogaci, mają wiele wygód życia, podczas gdy prawi są biedni, brakuje im radości życia. Ale w epoce idealnej Pan otworzy wszystkie skarby dla sprawiedliwych, a niesprawiedliwi będą cierpieć ”.
  Bóg, Stwórca świata, nie jest usatysfakcjonowany obecną erą, w której niegodziwcy prosperują. Będzie szczęśliwy, że tak powiem, tylko w nadchodzącej epoce, kiedy światem będą rządziły czyny i działania sprawiedliwych, a zatem wszystkie radości i szczęście będą dzielić prawi i sprawiedliwi.
  (…) str 14:
  Koncepcja idealnego państwa uniwersalnego, w którym tylko prawi i sprawiedliwi będą prosperować, jest dobrze opisana w Utopii przedstawionej przez proroka Eliasza. Według rabinicznej wersji: „Eliasz powiedział: oto widzę, jak niegodziwcy zniknęli z ziemi, i wszyscy sprawiedliwi posiedli ziemię. Ziemia, obdarzona wszelkimi dobrami, leży przed sprawiedliwymi. Drzewo, które Bóg zasadził, stoi pośrodku Ogrodu – jak jest powiedziane: „A nad brzegami potoku mają rosnąć po obu stronach różnego rodzaju drzewa owocowe, których liście nie więdną, których owoce się nie wyczerpują; każdego miesiąca będą rodzić nowe, ponieważ woda dla nich przychodzi z przybytku. Ich owoce będą służyć za pokarm, a ich liście za lekarstwo»” (Ez 47:12, http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=751). Będą nad nimi stać rybacy począwszy od Engaddi aż do En-Eglaim, będzie to miejsce na zakładanie sieci i będą tam ryby równe rybom z wielkiego morza, w niezliczonej ilości (Iz 47:10, http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=751). Widzę piękne, duże miasto, schodzące z nieba. To miasto Jeruzalem, odbudowane i zamieszkane przez jego lud. Miasto położone jest wśród trzech tysięcy wież. Odstęp między każdą wieżą wynosi dwadzieścia „ris”. Na końcu każdego „ris” znajduje się dwadzieścia pięć tysięcy łokci szmaragdów oraz kamieni szlachetnych i pereł. Widzę domy i bramy sprawiedliwych z ich odpowiednimi ościeżnicami. Słupki drzwiowe są z kamieni szlachetnych, a skarby świątyni są otwarte nawet do ich drzwi. I panuje wśród nich nauka i pokój”.
  Że to sprawiedliwi mają być jedynymi uprawnionymi do całej błogości i szczęścia w idealnym świecie, łatwo można wywnioskować z chwalebnej przyszłości, którą wyobrażają sobie rabini dla sprawiedliwych i prawych w przyszłym świecie „Święty, niech będzie błogosławiony”, mówi R. Eleazor w imieniu R. Haniny, „umieści koronę na głowie każdego z sprawiedliwych”.
  ============

  Po drugie, oglądnąłem zapodany przez Ciebie kawałek z tej mendy Sośnierza. Jestem pewny na 100%, czy nawet na 150%, że poseł Sośnierz wie, że przekazanie praw do wydobycia miedzi i srebra „kanadyjskiej” spółce to realizacja programu mesjańskiego, I WŁAŚNIE DLATEGO GO POPIERA.
  Nawet przyjmując za prawdziwe brednie o „nieefektywności” własności państwowej, o tym że potrzeba się jej pozbyć bo to są zawsze problemy, to najlepiej to zrobić w ten sposób, aby te wymarzone efektywne prywatne kopalnie konkurowały o prawo do wydobycia polskich surowców i otrzymywały za to OPŁATĘ ZA WYDOBYCIE każdej tony komisyjnie liczonej miedzi czy srebra. Surowce byłyby nadal własnością Polski i byłyby sprzedawane na rachunek Polski a kopalnie otrzymywałyby opłatę za usługę wydobycia, która byłaby wynikiem „wolnej gry rynkowej”, wynikiem przeprowadzonej licytacji holenderskiej (https://pl.wikipedia.org/wiki/Aukcja_holenderska). Prywatne kopalnie i „wolny rynek” – przynajmniej formalnie – da się połączyć z zachowaniem własności surowców naturalnych przez Polskę i libertariańskimi bredniami promowanymi przez Sośnierza.
  Oczywiście Sośnierz i nikt inny tego nie powie, bo realizowany jest program przedstawiony wyżej przez rabina Higgera.


  Metro,

  zachowania przez Polskę prawa własności do surowców naturalnych kłóci się z chciwością i pazernością żydowskich elit, a tym bardziej z żydo-biblią Tanach (tzw. „Starym testamentem”):

  „Cudzoziemcy odbudują twoje mury, a ich królowie będą ci służyć, gdyż w moim gniewie cię uderzyłem, lecz w mojej łaskawości nad tobą się zlituję.
  I twoje bramy będą stale otwarte, ni w dzień, ni w nocy nie będą zamykane, aby można było sprowadzić do ciebie skarby narodów pod wodzą ich królów.
  Bo naród i królestwo, które tobie nie będą służyć, zginą, i takie narody będą doszczętnie wytępione.”
  Izajasza, 60, 10-12

  „…aby można było sprowadzić do ciebie skarby narodów…”

  A żydo-biblia to dla judaistów (także świeckich) autorytet najwyższy, znacznie wyższy niż rabin Higger. Zresztą on pisał jego wymysły na podstawie żydo-biblii. I to w niej należy szukać zapędów żydowskich elit do grabieży wszystkiego, łącznie z surowcami naturalnymi państw gojów.

  opolczyk

  Polubienie

 35. Re: koronawirus

  Z punktu widzenia „reptilian” zarządzających społeczeństwem nie ma znaczenia, czy wirusy istnieją czy nie. Nie ma również znaczenia czy ten hipotetyczny koronawirus powoduje śmiertelną chorobę czy to tylko sezonowa grypa.
  Tutaj jedna pani przywołuje jakieś brytyjskie rozporządzenie przepchnięte przez parlament 10 lutego 2020 roku (https://www.youtube.com/watch?v=c1qua2qZiSI, link do rozporządzenia w opisie). To rozporządzenie upoważnia przedstawicieli władzy do siłowego wtargnięcia do każdego pomieszczenia, obezwładnienia każdej osoby i przekazania jej do miejsca odosobnienia na 24 godziny, potem do 2 tygodni a potem jeszcze dłużej, wszystko uzasadnione podejrzeniem, że figurant jest nosicielem koronawirusa.
  Wiemy że w Chinach Ludowych obowiązuje 社会信用体系, co jest tłumaczone na polski jako System zaufania społecznego (https://pl.wikipedia.org/wiki/System_zaufania_spo%C5%82ecznego).

  W 2020 roku System jest obowiązkowy w całych Chinach a wcześniej był dobrowolny. Już w zeszłym roku czytałem zeznania jednego Amerykanina z Kantonu, który przeszedł przez ulicę w miejscu niedozwolonym, kamery to wychwyciły, rozpoznały figuranta i System AUTOMATYCZNIE pobrał grzywnę z jego konta. To jedna z funkcjonalności 社会信用体系.

  Dzięki cyfryzacji życia i nagromadzeniu ogromnej ilości informacji o niemalże każdym obywatelu już dzisiaj wiadomo prawie wszystko o tym, co każdy człowiek „myśli” i czy stanowi jakiekolwiek zagrożenie społeczne z punktu widzenia „reptilian”. Dzisiaj w Anglii każdego takiego człowieka można uwięzić, trzymać w areszcie tygodniami, a potem nawet wydać ciało rodzinie z diagnozą, że jednak nie udało mu się przeżyć infekcji koronawirusa. W ogóle wydanie ciała rodzinie jest pomysłem kontrowersyjnym ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, takie ciało należy bez udziału rodziny bezzwłocznie przekazać do kremacji. Wcześniej izolacja dysydentów też była możliwa, ale trzeba było oskarżyć figuranta o „terroryzm” co jest nieco kontrowersyjne i w pewnych nonkonformistycznych środowiskach skompromitowane. Jeśliby osoba aresztowana pod zarzutem „terroryzmu” nie przeżyła pobytu w miejscu odosobnienia, to mógłby powstać poważny kłopot. Teraz kłopotu nie ma. To tylko hipoteza.
  Niedawno rząd ChRL miał zmartwienie w postaci protestów w Hong-kongu, będących kolejną wersją kolorowej rewolucji inicjowanej zza granicy przez określone ośrodki. Łatwo sprawdzić jak dzisiaj wyglądają ulice Wuhan, zagrożenie w postaci takiej epidemii wyludnia ulice i jakiekolwiek publiczne zgromadzenia są nie-do-pomyślenia. Czy coś wiadomo o kontynuacji protestów w Hong-kongu?


  W Hongkongu 19 stycznia protesty szły pełną parą:

  Rząd Chin powinien tam wywołać panikę i miałby protesty z głowy.

  opolczyk

  Polubienie

  • Mam wrażenie, że „rząd” chiński idzie „łapka w łapkę” z …

   http://www.centerforhealthsecurity.org/event201/resources

   To taka „zabawa” psychopatów na globalna skalę na dużej populacji. Nieukrywana, oficjalnie projektowana:
   (tłum automat)
   „Event 201 > Event 201 Zasoby

   Event 201 Media
   Wideo
   Zdjęcia
   # Event201
   Zasoby
   Rekomendacje
   Kolejna poważna pandemia nie tylko spowoduje wielką chorobę i utratę życia, ale może również wywołać poważne kaskadowe konsekwencje gospodarcze i społeczne, które mogą znacznie przyczynić się do globalnego wpływu i cierpienia. Ćwiczenie z pandemią Event 201, przeprowadzone 18 października 2019 r., Wyraźnie pokazało szereg tych ważnych luk w przygotowaniu na pandemię, a także niektóre elementy rozwiązań między sektorem publicznym i prywatnym, które będą potrzebne do ich wypełnienia. Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Johns Hopkins, Światowe Forum Ekonomiczne oraz Fundacja Billa i Melindy Gatesów wspólnie proponują te zalecenia .”
   I tak dalej…

   Polubienie

 36. Andrzeju taka prośba ty mi kiedyś pisałeś tekst o 5G w odpowiedzi na moje zapytanie nigdzie nie mogę go u ciebie na blogu znależć możesz mi jeszcze jakieś filmy o 5 G podesłać które publikowałeś jak masz .Taka prośba serdeczna.

  Piotr,

  ta rozmowa była w tym samym wątku, ale wcześniej. Tu masz link:
  https://opolczykpl.wordpress.com/czytelnia/comment-page-5/#comment-88204

  Poważnych filmów demaskujących panikę 5G nie znam. Produkują je głównie panikarze.

  opolczyk

  Polubienie

  • Andrzej dzięki piękne za odpowiedz ten tekst mam ale mi chodzi o twój tekst tez na blogu który się ukazał bardziej fachowy również zamieściłeś go na WPS 1 w odpowiedzi na panikę w tym temacie jakiegoś faceta .Zamieściłeś również film bodajże fizyka który mówi o nieszkodliwości 5 G .Własnie o to mi chodzi i nigdzie nie mogę tego znależć .Opinie o 5 G panikarzy i dziadków i babki z różańcem w ręku mam w żopu .Andrzej jak nie znajdziesz to trudno .Już ci głowy Andrzeju nie zawracam.

   Piotr,

   na blogu dopiero zamierzam opublikować coś o ściemie z 5G. Na WPS owszem, odpowiedziałem Mariuszowi i Pimpusiowi na ich brednie – są w tym wątku:

   https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/01/23/lekcja-historii-i-polityki-w-putina-w-jerozolimie/#comments

   opolczyk

   Polubienie

 37. Nie trzeba szukać na obcych podwórkach.
  Posługiwanie się wyszukiwarką UNAOCZNIA, że Polska nie odstaje bynajmniej w tworzeniu przepisów, wg których można DECYZYJNIE spacyfikować społeczeństwo.
  Ba, szybciej je wprowadziliśmy niż w GB.
  Dz.U.2019.1239 t.j.
   | Akt obowiązujący
  Wersja od: 1 stycznia 2020 r.

  https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/zapobieganie-oraz-zwalczanie-zakazen-i-chorob-zakaznych-u-ludzi-17507739/art-46

  Wszystko co się dzieje, odbywa się w warstwie informacyjnej, z użyciem DEFINICJI. Tak więc, BEZ PRZERYWANIA SNU, scpecmafijna organizacja WHO opracowała DEFINICJĘ EPIDEMII. Posługując się tą definicją można wyznaczyć kiedy i komu robi się „epidemię”. Osoby posiadające wizję epidemii jako porażającej śmiertelnie ogromne ilości osobników, zapewne zaskoczy treść tej definicji. Nie ma w niej bowiem słowa o potencjale liczbowym- śmiertelnym.

  Cytat: występowanie w określonym czasie i na określonym terenie przypadków zachorowań lub innych zjawisk związanych ze zdrowiem W LICZBIE WIĘKSZEJ NIŻ OCZEKIWANA.

  Z racji ubezwłasnowolnienia umysłowego (oraz judaszowym skłonnościom) urzędników ministerstwa zdrowia, szczęścia i pomyślności w naszym nieszczęśliwym kraju, nie znajdzie się już śmiałek, który odmówi zakupu szczepionki zalecanej przez WHO. Tak jak to miało miejsce, kiedy globalnowioskowe gremia farmaceutyczne uszczęśliwiające ludzkość obwołały epidemię grypy. A p. Ewa Kopacz odmówiła zakupu szczepionki.
  Obwoływanie epidemii „zwierzęcych” jest specjalnością służącą do zniszczenia niewygodnej konkurencji i wyeliminowania ostatniej enklawy wolności – produkcji żywności na własne potrzeby i w małych gospodarstwach.

  Tak więc Andre Lwoff wykonał nieocenioną robotę. Napisał definicję NIEISTNIEJĄCEGO „CHOROBOTWÓRCZEGO ” drobnoustroju.

  A biedni rolnicy ( i nie tylko oni) myślą, że to dziki są przyczyną „epidemii” ASF. Ta epidemia została „ogłoszona” po znalezieniu 1 dzikiej świni utopionej w Świsłoczy. A resztę „wykryć” załatwiły „testy” (ruleta służąca do wykrywania zjawisk nieistniejacych wirusów) oraz „strefy zapowietrzenia”, gdzie się „profilaktycznie” morduje wszystkie zwierzęta- zdrowe też, bo mogą byc „nosicielami”.
  Wystarczyłoby prywatnie wysłać próbki do niezależnych 2 laboratoriów i prawda o HUCPIE wyszłaby na jaw.

  biologia człowieka http://www.germanska.pl

  Polubienie

  • Przywołane brytyjskie rozporządzenie (http://www.legislation.gov.uk/uksi/2020/129/introduction/made?fbclid=IwAR1AIbUXGzGk3nk9sKWOy_xCe2CcboFaI1DTTuQ0w8Uo40HLAO3_hScDWmc) jest „skustomizowane” pod koronawirusa 🙂
   Na ile to rozumiem, nie jest konieczne ogłaszanie stanu epidemii przez nikogo. Pod szczególnym nadzorem znajdują się osoby, które niedawno przyjechały zza granicy.
   O tym, że są to tylko ćwiczenia przed jakimś ważniejszym globalnym czy regionalnym „eventem” świadczy fakt, że zakres terytorialny rozporządzenia jest ograniczony do samej Anglii, tak jakby koronawirus miał większe względy dla ludzi zamieszkujących Szkocję czy Ulster.
   Na pewno istnieją instytucje, prywatne czy publiczne (np. WHO czy Bill and Melinda Gates Foundation) które koordynują prace związane ze zwalczaniem rzekomego koronowirusa w skali globalnej.

   Polubienie

  • Nigdy nie byłem sympatykiem „małego Adolfa”, „Słowianina”, Kudlińskiego…

   To głupi rusofob. 5 lat temu straszył, że Rosja zaatakuje Polskę rakietami (16 sekunda filmu) mówiąc: „Wkrótce rakiety rosyjskie spadną na Polskę”

   Początkowo były tam komentarze, które Kudliński skasował i dalsze komentowanie zablokował. Ja napisałem jemu taki komentarz:

   „Ej major, czegoś się naćpał, że chrzanisz takie idiotyzmy. Podaj jeden konkretny powód, dla którego Rosja miałaby atakować rakietami Polskę. Kto i ile ci płaci za szczucie na Rosję?”

   No i wtedy Adolf skasował komentarze i komentowanie zablokował. A na poniższym filmie widać u niego na ścianie obrazek z żydowską „matką boską”. Bo Kudliński, udający Słowianina jest żydowiercą.

   Ma też prawie całkiem zasłonięty globusem obraz na ścianie – tę właśnie reprodukcję przedstawiającą Mieszka I z pocztu Matejki – Mieszko z mieczem i wielką rzymską szubienicą:

   Ten drugi obraz to Jagiełło – też z pocztu Matejki. Jak widać Kudliński czci Mieszka I. A przecież to Mieszko ściągnął do swego państwa kler i zaczął zwalczać i tępić słowiańską kulturę i tożsamość. Który Słowianin czci tego renegata i zdrajcę?

   Obecny proces miał Kudliński z artykułu 256 o mowę nienawiści:
   https://www.arslege.pl/propagowanie-faszyzmu-lub-innego-ustroju-totalitarnego/k1/a292/

   Sędzia zacytował jego wypowiedź: „Polska policja powinna każdego Rumuna (w domyśle – Roma/Cygana), który zbliża się do obrzeża lasu, zamknąć za mordę i do kryminału, za to że jest Rumunem” (w domyśle – Romem/Cyganem).

   Wspomniał też sędzia, że Kudliński ma już na karku wyrok za handel bronią – tyle, że z wyjątkowym zawieszeniem jego wykonania.
   W sieci są informacje o tamtym procesie, w którym Adolf dostał trzy lata więzienia w zawieszeniu. Kara jednak została wyjątkowo zawieszona. Dlaczego?

   „Sąd może natomiast zawiesić wykonanie kary pozbawienia wolności. Jednakże orzeczona kara nie może przekraczać 2 lat. Dłuższa karę pozbawienia wolności sąd może zawiesić wobec sprawców określonych w art. 60 par. 3 i 4 kodeksu karnego. Chodzi mianowicie o osoby, które ujawniły wobec organów ścigania informacje o popełnionych przestępstwach.”

   https://www.infor.pl/prawo/prawo-karne/wyrok-i-kara/255866,Kiedy-mozna-zastosowac-warunkowe-zawieszenie-wykonania-kary.html

   „wobec sprawcy współdziałającego z innymi osobami w popełnieniu przestępstwa, jeżeli ujawni on wobec organu powołanego do ścigania przestępstw informacje dotyczące osób uczestniczących w popełnieniu przestępstwa oraz istotne okoliczności jego popełnienia (niezależnie od stanu wiedzy organu o tym przestępstwie).”
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Nadzwyczajne_z%C5%82agodzenie_kary#Obligatoryjne

   Wygląda więc na to, że w poprzednim śledztwie Adolf po prostu sypał kolegów – „leśnych dziadków”:
   https://ofensywa-helikon.pl/znany-preppers-adolf-kudlinski-skazany/

   I przez to uzyskał nadzwyczajne złagodzenie kary. Komentarze i pod tym filmem „Słowianin” Kudliński skasował i całkiem wyłączył, bo zadawałem mu natarczywie pytanie – za co otrzymał nadzwyczajne zawieszenie wyroku – czy aby nie za sypanie kumpli?

   Ja takich ludzi nazywam po prostu – kapuś.

   Nie użalam się więc nad losem, w sumie w mojej ocenie, niepoczytalnego Kudlińskiego. Nie szczułby na Cyganów, nie miałby wyroku. Powinien ponadto modlić się do obrazka żydowskiej „matki boskiej” w jego mieszkaniu o to, by przy okazji nie odwieszono mu poprzednio nadzwyczajnie złagodzonego wyroku. Bo wtedy pójdzie do pudła na 3,5 roku. Za dobre sprawowanie może wyjść po jakichś dwóch latach. Będzie miał dużo czasu na przemyślenia…

   Polubienie

   • Andrzeju dziękuje za wpis dużo się dowiedziałem.Po prostu tylko informacyjnie umieściłem go u ciebie bo na WPS1 ktoś umieścił.Tak dla ciekawości po prostu.

    Piotr,

    mój komentarz o Kudlińskim rozesłałem mailem na szereg adresów – także na adres „małego Adolfa”.

    opolczyk

    Polubienie

 38. Dziś chwilę sobie polemizuję w temacie 5 G czytam bzdury a w koncu jeden z nich do mnie z takim tekstem ” Czytaj idioto Beina i ucz się od mądrych ludzi bo Bein to dla ciebie ratunek kretynie i podaje mi link.
  https://piotrbein.wordpress.com/2019/06/28/szkic-w-opracowaniu-nieuczciwa-samoreklama-wizjonera-dobrego-5g-i-smartcity-mateusza-jarosiewicza-a-zapisy-archiwalne/

  Wiem jakie poglądy ma P.Bein bo zwyzywał mnie kiedyś od żydów od których niby biorę pieniądze za popieranie szczepionek ta dyskusja Andrzeju chyba ze dwa lata temu ostra na WPS1 na temat szczepień co P.Bein został wyproszczony za zbytnią agresję w dyskusji przez Pazia ale żeby radiomaryjni na discord mi wyskakiwali z P.Beinem i mnie lżyli w temacie 5 G tego jeszcze nie grali z drugiej strony mam fajną zabawę.
  Czekam na twój wpis w tym temacie bo będzie tam jazda znowu.


  Piotr,

  na razie miałem w planie inne teksty, a do tego o 5G, ze względu na skalę emocji, które ta sprawa wywołuje, należy się dobrze przygotować. Nie wiem więc, kiedy będę gotów, bo muszę też jeść, spać, pracować i chodzić na spacery.

  PB to mój przyjaciel, ale w sprawie 5G kompletnie mu odbiło – nie da się z nim dyskutować.

  opolczyk

  Polubienie

  • Oczywiście nie samym blogiem człowiek zyje może bardziej zrozumiale napisze.Mam nadzieję że się pojawi twój wpis jak będziesz gotowy aby go umieścić.Drukarkę do wydrukowania mam gotową .Pozdrawiam.

   Polubienie

 39. Dodam tylko Andrzeju że moje poglądy na temat szczepień idą w kierunku antyszczepionkowców ale to raczej dzięki ludziom którzy bez emocji i nerwów potrafią jakoś docierać do innych ludzi niekoniecznie poprzez silne nerwy.

  Polubienie

 40. Witam pana Andrzeja … .

  Widzę, że ostatnio nurtuje co niektóre osoby sprawa 5G?

  Pomijam oczywiście aspekt szkodliwości lub nieszkodliwości tak zwanej telefonii komórkowej, gdyż nie jestem tym nakręcony, pragnę jedynie dodać, jeśli Pan pozwoli, że jak Pan doskonale zauważył pewnie, to w zasadzie obecny system transmisji danych oparty o tak zwane 3G jest wystarczający, aby porozmawiać, wysłać SMS-a, sprawdzić pogodę lub własną lokalizację na mapie i trasę dojazdu do celu – zwłaszcza przydaje się to najbardziej na tak zwanym bezludziu, gdzie tylko królują drogi szutrowe.

  Sam kiedyś zabłądziłem w górach Północnej Skandynawii i wiele czasu straciłem główkując, jak wydostać się stamtąd bez mapy i jakiegokolwiek pomocnego środka transmisji.

  Czyli, jak Pan wie podwyższanie parametrów wydajności nie jest koniecznością dla funkcjonowania ludzi z ich potrzebami życiowymi, a niezbędne jest w zasadzie tylko dla działań w tak zwanym tle i nie koniecznie dla poprawy wydajności w trakcie różnego rodzaju gier lub oglądania filmów, jak próbują to zwykłym ludziom tłumaczyć.
  Tak na marginesie to ja sobie nie wyobrażam oglądania filmów czy grania na tak zwanej komórce.

  Po części konieczność podwyższania parametrów wydajności podyktowana jest narastającym stężeniem tak zwanego elektrosmogu (jak Pan wie wzrost natężenia elektrosmogu powoduje zwalnianie na niektórych obszarach prędkości transferu sieci GSM, czyli wydajności usług komórkowych, ale to nie wiele znacząca dotkliwość dla zwykłego zjadacza chleba).

  Nasuwa mi się takie oto spostrzeżenie, że w zasadzie do czego potrzebne to 5G, skoro obecne parametry w 3G w zupełności gojom mądrym (korzystającym z aparatów telefonicznych w sposób rozsądny) wystarczają?

  Podwyższanie parametrów wydajności pod płaszczykiem troski o jakość transferu naszych potrzeb komunikacyjnych mają służyć innym celom, a które gojom nawet przez myśl nie przechodzą i o to w tym wszystkim chodzi.

  Dlatego pan Piotr Bein wie co mówi, o czym reszcie nawet się nie śniło. Sama zwiększona wydajność w zasadzie nie wiele czyni złego, ale już służyć będzie podłym celom w ramach transferu w obie strony, ale w tle, a tutaj zaczyna się ostra jazda, o której doskonale Pan wie, a ja nie będę się o tym rozpisywał, aby się zbytnio nie rozwodzić.

  Doskonale ogarnięci wiedzą, że trzymający władzę na ziemskim padole nie lubią nic, gdzieby goje nic nie płacili – czyli żeby mieli coś za darmo, a jeszcze bez możliwości podsłuchiwania ich – toż to niespotykany skandal!

  A teraz trochę informacji o rozwiązaniach alternatywnych, tak bardzo potrzebnym gojom?

  TELEFON GRAWITACYJNY – ZAKAZANY SPOSÓB NA BEZPIECZNE I DARMOWE ROZMOWY.

  Telefon grawitacyjny (biokomórka) to wynalazek, który eliminuje szkodliwość elektromagnetycznego promieniowania. Do swojego działania wykorzystuje tylko znikome ilości energii i nie potrzebuje także żadnego operatora sieci. Dlaczego oficjalnie nigdy go nie opatentowano i nie wprowadzono na rynek?

  Kilkanaście lat temu niemiecki matematyk Hartmut Müller wspólnie ze swoimi kolegami Ralfem Otte oraz Martinem Nathansenem opracował mobilną technologię telekomunikacyjną (g-com), która wykorzystywała do komunikacji biokomórkę.

  Twórca technologii twierdził wówczas, że od dawna istnieją teoretyczne podstawy mobilnej komunikacji bez obciążania organizmu szkodliwymi promieniami, lecz są one niezrozumiałe w szerszym gronie środowisk naukowych.

  https://www.odkrywamyzakryte.com/telefon-grawitacyjny/

  Krótki wywiad z Hartmutem Müllerem, naukowcem, który wspólnie z kolegami opracował mobilną technologię telekomunikacyjną, która nie powoduje emisji jakichkolwiek fal,, a co za tym idzie jest 100 % zdrowa i wymaga znikomych nakładów energii w celu jej powszechnego wdrożenia dla dobra wszystkich ludzi.

  Film usunięty – ciekawe dlaczego?

  http://www.davidicke.pl/forum/przelom-grawitacyjny-telefon-komorkowy-bez-emisji-fal-t11297.html

  https://7777777blog.wordpress.com/2017/01/01/przelom-grawitacyjny-telefon-komorkowy-bez-emisji-fal/

  Jak doskonale widać, 5G nie jest wcale gojom do niczego potrzebne, skoro już dawno wynaleziono lepsze i dużo zdrowsze możliwości transferu danych, czyli więc pan Piotr Bein ma nosa.

  5G to w zasadzie ślepa uliczka telekomunikacji w rozwoju cywilizacji ziemskiej, jeśli weźmiemy pod uwagę nasze wspólne dobro i nie chodzi mi tutaj o jakieś promieniowanie elektromagnetyczne, którego w kosmosie pełno, ale o zaśmiecanie całej wokół planety siatką masztów radiowych, etc., a także o zniewalanie człowieka, jak Pan sądzi?


  Edward,

  absolutnie nie zgadzam się z przekonaniem Piotra Beina i innych panikarzy o ludobójczym charakterze technologii 5G, ani z tym, że jest potrzebna globalistom do kontroli umysłu i zniewolenia ludzi. Są to wytwory ich chorej wyobraźni.
  PB nie raz siał podobną panikę w innych sprawach. Po katastrofie Fukushimy panikował, że to apokalipsa i koniec ludzkości. Nakazywał hermetycznie uszczelniać okna i drzwi, nie wychodzić z domów i jeść tylko trzymane w domach zapasy. Byłem wtedy w zespole redakcyjnym grypy666, ale nie przyłączyłem się do jego paniki, a nawet pisałem, że zagrożenia poza Japonią i okolicami nie ma i że apokalipsy nie będzie. Wtedy okrzyczał mnie „ludobójcą” i wywalił z grypy666, nad czym wcale nie ubolewałem. O szczepionkach też sieje zbytnią panikę – owszem – są szkodliwe i niepotrzebne, ale nie służą masowemu ludobójstwu, jak on twierdzi, gdyż mimo szczepień prowadzonych od dziesięcioleci ludność świata wzrasta a nie maleje.
  Podobnie jest też z 5G – nie jest żadną technologią ludobójczą, ani nie służy do kontroli umysłów.
  A że jest niepotrzebna – to inna sprawa. Ja nie potrzebuję nawet 3G, bo nie używam ani „komórki”, ani srajtfona. Wg mnie całą tę telefonię bezprzewodową można by całkiem zlikwidować. Nie byłoby wtedy na ulicach baranów łażących bezmyślnie z gałami wlepionymi w srajtfony. One same przez się ludzi zniewalają. A nie 5G.

  opolczyk

  Polubienie

 41. „Nie byłoby wtedy na ulicach baranów łażących bezmyślnie z gałami wlepionymi w srajtfony, które same przez się ludzi zniewalają. A nie 5G.”

  Podobnie uważam, jednak muszę przyznać, że telefony GSM przydatne są ludziom, ale w ramach zdrowego rozsądku i tyle.
  Natomiast samo oplatanie Ziemi mrowiskiem masztów i na nich stacji przekaźnikowych nie służy środowisku człowieka i zwierząt i dlatego mam nadzieję, że przyjdą kiedyś lepsze, bardziej przyjazne rozwiązania.

  Dziękuję za rozmowę i pozdrawiam … .

  Dla mnie oplatanie Ziemi liniami wysokiego napięcia, a jeszcze bardziej koszmarnymi wiatrakami prądowymi jest nie mniejszym złem, niż maszty telefonii, umiejscowione najczęściej w i tak sztucznym miejskim środowisku.

  Ja też dziękuję za rozmowę i pozdrawiam.

  opolczyk

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s