Gdzie byłeś, kiedy zabierano nam naszą wolność?

.


.
Rafał Piech, prezydent Siemianowic apeluje do Polaków. Poniższe słowa skierował wprawdzie do podwójnie zaszprycowanych, ale powinny dotrzeć do wszystkich:
.
Zastanawiam się, co powiesz twojemu synowi, co powiesz swoim wnukom, kiedy zapytają cię za jakiś czas, tato, dziadku, gdzie byłeś, kiedy zabierano nam naszą wolność? Co mu wtedy odpowiesz, nie chciało mi się, miałem pilot, było chłodno, była zima, a oni głosowali ustawę, gdzie już zaczynają odbierać naszą wolność. Za chwilę całkowicie nam ją odbiorą, to tylko od nas zależy. Za chwilę może przyjdzie taki moment, gdzie będziemy musieli was zmobilizować, żeby pojechać pod Sejm i pokazać że jesteśmy potężną siłą i sprzeciwiamy się jakiemukolwiek przymusowi. Cały czas stajemy po stronie wolnego wyboru i pełnej wolności.

.

https://rumble.com/vsfu3r-rafa-piech-pena-mobilizacja.-moliwe-e-pojedziemy-pod-sejm.html
.
Dla mnie jest on kandydatem nr 1 na prezydenta odrodzonej, wolnej Polski, po upadku obecnego totalitaryzmu i wypędzeniu z Polski wszystkich obecnych marionetek politycznych globalnej lichwy! Rafale Plech – będę na Pana głosował!

.

.
A tymczasem Bułgarzy dają przykład mądrości i waleczności! Podwójnie zaszprycowało się niecałe 30 % Bułgarów (dane skopiowałem godzinę temu z sieci):
.


.
Przeciwnicy szpryc z prorosyjskiej partii Odrodzenie dokonali nieudanej próby  szturmu na ichni marionetkowy „parlament”:

.

.

.

Są „podwójnie winni”, gdyż są prorosyjscy, jak podaje onet.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-antyszczepionkowcy-szturmowali-parlament-bulgarii/x81n4w8

.
Ci Bułgarzy wcale nie są ani tacy niemądrzy, ani tacy pokorni. Polacy – bierzmy z nich przykład! A Rumuni już w grudniu 2021 szturmowali ichni marionetkowy parlament:
.


.
https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/8319782,rumunia-parlament-certyfikaty-szczepionkowe-szturm.html
.
Poziom podwójnie zaszprycowanych w Rumunii wynosi  41 %. A więc i Rumuni należą do mądrzejszych narodów Europy. W Polsce podwójnie zaszprycowanych jest 56%. A w Dojczlandii 72%. Obecnie pod szpryce pchają się tu przede wszystkim podwójnie zaszprycowani – pchają się pod trzecią szprycę. Już ponad 36 milionów Dojczów  dało sobie ją wstrzyknąć. Ale z rozmów wiem, że na nasze protesty coraz liczniej przychodzą także podwójnie zaszprycowani, którzy na trzecią szprycę się nie piszą. Czują się oszukani, wpuszczeni w kanał.

Walka o wolność trwa !
.


.
I tu za prezydentem Rafałem Piechem zapytam – co powiesz twojemu synowi, co powiesz swoim wnukom, kiedy zapytają cię za jakiś czas, tato, dziadku, gdzie byłeś, kiedy zabierano nam naszą wolność?
.
opolczyk

.

.

1 komentarz do “Gdzie byłeś, kiedy zabierano nam naszą wolność?

  1. Pingback: Prawosławne Boże Narodzenie: Chrystus Się Rodzi! – Grypa666

Możliwość komentowania jest wyłączona.