Skutki szpryc…

.


.
Wprawdzie wysokiego mniemania o stronie „neon24” (wcześniej „Nowy ekran” ze starymi treściami) nigdy nie miałem, niemniej niekiedy zaglądam tam. I tak ostatnio znalazłem u Kmiecia w jego wpisie pt: „Święty Gniew. Sprawiedliwa Zemsta. A potem może jeszcze zakwitną pola i łąki umajone…” (https://kmiec.neon24.pl/post/166006,swiety-gniew-sprawiedliwa-zemsta-a-potem-moze-jeszcze-zakwitna-pola-i-laki-umajone) ciekawy i ważny link:
.
https://www.takniewiele.pl/
.
Autorzy tej strony zbierają z sieci informacje o negatywnych skutkach szpryc – zaburzeniach zdrowia, chorobach i zgonach. Jest tego ogrom, choć i tak tylko czubek góry lodowej. W większości przypadków, zwłaszcza jeśli szkodliwe skutki, choroby, zakrzepy, zawały czy zgony nastąpią dopiero po upływie kilku tygodni czy miesięcy, b. rzadko wiązane są ze szprycami. A przecież te szpryce są tak zaplanowane, by szkodliwe skutki występowały nie natychmiast, a z dużym opóźnieniem. Tylko u niektórych szczepanów szkodliwe, niekiedy ludobójcze działanie tych szpryc występuje szybko, a niekiedy prawie natychmiast. A ci, którzy po szprycy czuli się bardzo źle, ale przeżyli i czują się lepiej, powinni pamiętać o tym, że wstrzyknięto im truciznę z opóźnionym działaniem. Jeśli u  większości szczepanów nie było żadnych objawów, to po prostu mieli szczęście, że trafili na fiolki „puste” – całkiem lub prawie całkiem pozbawione szkodliwych substancji. W pierwszych seriach szpryc „puste” fiolki zapewne przeważały. Chodziło o to, by masowym pomorem nie wystraszyć szczepanów. Ale w każdej kolejnej serii szpryc ilość ludobójczych fiolek będzie rosła, a ofiary zwalane będą albo na nowe „warianty”: delty, omikrony i co tam jeszcze władcy pieniądza wymyślą, albo po prostu zgony będą deklarowane jako „nagłe i niespodziewane”. Ilość ofiar naglicy będzie narastać (https://opolczykpl.wordpress.com/2021/12/27/uwaga-grasuje-nowa-smiertelna-bezobjawowa-choroba-naglica/).

.
Kończąc obiema rękami podpisuję się pod tymi słowami Kmiecia:
.
„…naszym Polskim Hymnem stanie się ten. Będziemy go śpiewać podczas odbudowy – jak po Drugiej Wojnie Światowej – Kraju” (…):
.


.
Małe zastrzeżenie mam do tego zdania: „(Ale tym razem ani jeden parch nie będzie śmierdział nad Wisłą; między Odrą a Bugiem. My, Nadwiślańczycy spod znaku Syrenki z mieczem, o to zadbamy…)”.

Syrenka z mieczem – czemu nie?
.


.
Ale ja dodałbym jeszcze topór Peruna:
.


.
Jest co najmniej tyle samo wart co miecz Syrenki…
.

.
opolczyk

.

1 komentarz do “Skutki szpryc…

  1. Pingback: Genetyka, genocyd i kulturocyd Słowian + Słaszowana historia? + W. Lechia krok w przód, dwa wstecz – Grypa666

Możliwość komentowania jest wyłączona.