Jak to jest z tą rzekomą „rejestracją” na UPIK-u Polin jako firmy…

.


.
Mamy kolejną falę zalewu bredni o tym jakoby rzekomo Polskę/Polin/IIIRP „zarejestrowano” jako firmę. A także urzędy, policję i co tylko jeszcze. Turbolechicki admin „Wolni Słowianie” na stronie Wierni Polsce Wierni Ojczyźnie wrzucił komentarz (fragment):
.
Sposób na wyjście z tego systemu i zrzucenie tego garba zarządców jest dość prosty tylko nieliczni o tym wiedzą. Chodzi o to, że Polska (III RP) jest zarejestrowana jako korporacja, więc jedynie symuluje państwo. Urzędy centralne, gminne, powiatowe, wojewódzkie oraz policja także są zarejestrowane jako firmy handlowe. Można to sprawdzić w rejestrze UPIK (są tam ich numery D-U-N-S).
https://wiernipolsce.wordpress.com/2022/01/02/pusto-pusto/#comment-201789
.
Są tam jeszcze brednie o „prawie morskim” i o „deklaracji suwerena”, dzięki której rzekomo stajesz się wolnym człowiekiem. Brednie o owej rzekomej „rejestracji” Polin i różnych jej urzędów i instytucji kolportowała w 2014 roku pewna niepoważna lekarka, Baśka, mieszkająca wówczas w Dojczlandii. Znalazła te brednie na pewnej niemieckojęzycznej stronie, gdzie pisało, że Dojczlandia (BDR) takoż jest „zarejestrowana” na UPIK-u jako firma/korporacja. No i Baśka znalazła na UPIK-u i Polin oraz polińskie instytucje, w tym główne siedziby mafii politycznych. Tyle, że twierdziła, iż Polin „zarejestrowana” jest w usraelu, nie zwracając uwagi, że zapis jest po dojczlandzku. Tu jest fragment jednego z jej komentarzy z listopada 2014 roku:
.
Ponizej konkretny dowod na rejestracje jednej z „firm” – teatru partii PO u waszyngtonskich rezyserow spektaklu „panstwowo – religijnego” dla telawidzow , czytelnikow ich prasy wraz ze sluchaczami koscielnych bajek o „wybawieniu” :
.
UPIK® Datensatz – L
L Eingetragener Firmenname PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
L D-U-N-S® Nummer 366010851
L Geschäftssitz Ul. Andersa 21
L Postleitzahl 00 159
L Postalische Stadt Warszawa
Land Poland
W Länder-Code 616
Postfachnummer
Postfach Stadt
L Telefon Nummer 226357879
W Fax Nummer 226357641
W Name Hauptverantwortlicher Tusk Donald
W Tätigkeit (SIC) 8651
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/11/10/11-11-2014-swieto-niepodleglosci-obchodzone-na-gnijacym-trupie-okupowanej-zgnojonej-rozszabrowanej-i-zniewolonej-polski/comment-page-1/#comment-83739
.
Prywatnie Baśka zalewała mnie dziesiątkami takich zapisków z UPIK-a. Ględziła też o „prawie morskim” i że przez to jesteśmy niewolnikami. Później jeszcze bardziej jej odbiło – uwierzyła w „płaską Ziemię”. To jej zadedykowałem wpis o płaskomózgowcach:
https://opolczykpl.wordpress.com/2017/01/11/plaska-ziemia-czyli-rzecz-o-plaskomozgowcach/
.
A z UPIK-iem jest najkrócej mówiąc tak – jest to internetowy portal, na którym handlarze, kupcy, wytwórcy oraz firmy usługowe mogą znaleźć adresy wszystkich potencjalnych kontrahentów i odbiorców towarów i usług. Powstał z inicjatywy dojczlandzkiego przemysłu samochodowego i chyba chemicznego. Potem dorzucano inne branże, a także poszerzano zakres wszystkich możliwych klientów. Dorzucono więc adresy siedzib rządów, premierów, prezydentów i prezydętów, parlamentów i knessejmów, ministerstw, urzędów państwowych, komend policji, kurii biskupich (biskupi też mogą być odbiorcami czerwonych kiecek, świec i biblii) i co tylko jeszcze. Ponieważ portal powstał  jako inicjatywa handlowa, używano od początku handlowej terminologii – np. Nazwa firmy (Firmenname). Aby odróżnić wytwórców i firmy usługowe od odbiorców, także „publicznych”, wprowadzono czterocyfrowy kod o nazwie SIC. Dla instytucji publicznych/państwowych kod SIC zaczyna się cyframi od 91 do 99. Widzimy ten kod w ostatniej linijce „rejestracji”: tu mamy „zarejestrowany” w Dojczlandii jako „firma” Międzynarodowy Trybunał Karny w Holandii:
.

.
Tu mamy kongres-kneset usraela:
.


.
Tu mamy usraelski senat:
.


.
A tu chiński rząd:
.


.

No i gdybym był świrem, oświadczyłbym, że Dojczlandia rządzi całym światem, bo zarejestrowała sobie jako firmy międzynarodowe sądy, kongres i senat usraela, a nawet chiński rząd. Nawet samą siebie u siebie zarejestrowała jako firmę:
.
.
Ponieważ jednak wiem, że kod SIC i jego numery zaczynające się od cyfr 91 do 99 oznaczają instytucje państwowe i publiczne, mogące być ewentualnymi odbiorcami towarów i usług, stwierdzam jedynie, że UPIK jest internetową książką adresową utrzymaną w żargonie kupieckim, na której można znaleźć wszystkich ewentualnych producentów towarów, usługodawców, a także wszystkich potencjalnych kontrahentów i odbiorców towarów i usług. I tym i tylko tym jest UPIK – a nie „rejestracją” państw i państwowych instytucji jako firm. Tylko ignorant lub debil może tego nie pojąć.

.
Podobnie jest z „prawem morskim i „deklaracją suwerena” czy „deklaracją wolności- wolnego człowieka”. Tylko świr może przypuszczać, że napisze sobie taką deklarację i żadne prawa, kodeksy i przepisy w danym państwie go nie dotyczą. Niech spróbuje po pijanemu, bez prawa jazdy jechać pod prąd autostradą i gdy zatrzyma go policja, niech jej pokaże „deklarację suwerena” i powie – spadaj pachołku systemu – jestem wolnym człowiekiem. Zakład – że wyląduje w więzieniu lub w psychiatryku?
.
Tyle o wymysłach „rejestracji” w UPIK-u, „prawie morskim” i „deklaracji suwerena”. Tymczasem puszczona została w obieg kolejna zmyła. Opublikował ją. m.in. Dakowski:
http://dakowski.pl/cdc-wycofalo-technologie-pcr-jako-oficjalny-test-przyznaje-ze-pandemia-covid-byla-wynikiem-niewlasciwego-testu/
.
Przy czym zerżnął to z Bibuły:
https://www.bibula.com/?p=130216
.
Tę zmyłę świetnie zripostował Piotrek Bein:

.
Ciągle zalewani jesteśmy „rewelacjami”, które mało kto sprawdza, także zmyłami dotyczącymi picdemii. Robione jest to celowo, by następnie pokazać, że przeciwnicy picdemii i szpryc to naiwniacy, świry i foliarze. Albo kolportowane są brednie o „rejestracji”, „prawie morskim” i „deklaracji suwerena”, byśmy zajmowali się pierdołami, a nie tym, co jest obecnie najważniejsze – walką z totalitarnym NWO narzuconym nam pod przykrywką fałszywej picdemii.
.
.
opolczyk
.

2 komentarze do “Jak to jest z tą rzekomą „rejestracją” na UPIK-u Polin jako firmy…

  1. Pingback: Genetyka, genocyd i kulturocyd Słowian + Słaszowana historia? + W. Lechia krok w przód, dwa wstecz – Grypa666

  2. Pingback: Jak to jest z tą rzekomą „rejestracją” na UPIK-u Polin jako firmy… — blog polski – komp13

Możliwość komentowania jest wyłączona.