Bezsilność policji wobec rosnącego oporu…

.

.

Nowy Rok w Dojczlandii zaczął się tak , jak skończył stary – protestami i spacerami w setkach miast. Tu jest migawka z dziesięciu miast z 1 stycznia 2022:
.

.
A tu z kilku innych miast – dużych i małych:
.

.
W poprzednim wpisie (https://opolczykpl.wordpress.com/2022/01/02/niemiecki-policjant-zbliza-sie-koniec-kiedy-ludzie-zdadza-sobie-sprawe-jaka-stanowia-sile-bedzie-to-koniec/) przytaczałem wypowiedzi policjanta z Bawarii z oddziałów prewencji. Mówił, że wobec tysięcy pokojowo demonstrujących ludzi policja jest praktycznie bezsilna. Bardzo dobrze pokazuje to poniższa migawka z Hamburga – bezsilność policji wobec tysięcznych tłumów:
.

.
1 stycznia miał miejsce i Pforzheimie niezameldowany „spacer”, w którym wzięło udział kilkaset osób. Niestety nie dysponuję żadną fotką z tego „spaceru”. Za to dzisiejsza, zameldowana, a więc „legalna” demonstracja zgromadziła w mojej ocenie 3,5-4 tys. ludzi:
.

.

.
Policjantów było tym razem także dużo, zwłaszcza tych z odziałów prewencji. Chyba wyczuli, że i nas będzie więcej. Ale nie mieliśmy z policjantami żadnych kłopotów w czasie przemarszu.
.
Walczymy dalej…
.
.
.
opolczyk
.
PS
.
Lokalna gadzinówka PZ podała, że było nas 1200 demonstrantów:
.
Chyba byłem pijany i widziałem potrójnie – i dlatego naliczyłem 3,5 tys ludzi…
.

1 komentarz do “Bezsilność policji wobec rosnącego oporu…

  1. Pingback: Genetyka, genocyd i kulturocyd Słowian + Słaszowana historia? + W. Lechia krok w przód, dwa wstecz – Grypa666

Możliwość komentowania jest wyłączona.