Czyżby pierwsze oznaki nadchodzącego buntu policji w Dojczlandii…?


.
Znajomy, Heniek, podesłał mi ważny link. Jest to artykuł mówiący o oświadczeniu wydanym przez przewodniczącego krajowego (chodzi o „Land” – kraj związkowy) związku zawodowego policjantów Saksonii (GdP) Hagena Husgena. Oświadczył on, że jego związek wypowiada się za zniesieniem ograniczeń do zgromadzeń i demonstracji w sprawie picdemii i szpryc. Policjanci odnoszą wrażenie, że w politycznym sporze (odotyczącym szpryc i totalitarnych zarządzeń) są po prostu wykorzystywani i nadużywani przez politykę do rozpędzania pokojowych demonstracji. W Saksonii obecnie dozwolone są stacjonarne (bez przemarszów) zgromadzenia liczące maksymalnie dziesięć osób. A tymczasem na poniedziałkowe demonstracje i „spacery” przychodzą setki a nawet tysiące pokojowych demonstrantów. Policja Saksonii życzy sobie realistycznej sytuacji prawnej, w myśl której będzie reagowała jedynie w wypadku agresywnych zachowań demonstrantów, ale nie chce być instrumentalnie wykorzystywana do blokowanie pokojowych protestów. Społecznych problemów nie da się rozwiązać metodami policyjnymi («Gesellschaftliche Probleme lassen sich aber grundsätzlich nicht mit polizeilichen Mitteln lösen.») stwierdził przewodniczący zwiazku zawodowego policjantów Saksonii Hagen Husgen!
https://www.zeit.de/news/2021-12/28/polizei-fuer-weniger-einschraenkungen-im-versammlungsrecht
https://report24.news/ohrfeige-fuer-die-politik-polizei-gewerkschaft-sachsen-fordert-ende-von-versammlungsverbot/
.
Brawo policjanci Saksonii! tak trzymać! Nie dajcie się marionetkom politycznym wykorzystywać do pacyfikacji pokojowych demonstracji. Czekamy na konkretne działania – ignorowanie nakazów rozpędzania  pokojowych demonstracji. Czekamy też na pójście w ślady saksońskiej policji policjantów najpierw w całej Dojczlandii, a później na całym świecie. Władcy świata bez posłusznej im policji będą bezsilni i prędzej czy później pochowają się jak szczury w norach!
.

Walka o wolność trwa!!!
.
.
opolczyk
.

1 komentarz do “Czyżby pierwsze oznaki nadchodzącego buntu policji w Dojczlandii…?

  1. Pingback: Genetyka, genocyd i kulturocyd Słowian + Słaszowana historia? + W. Lechia krok w przód, dwa wstecz – Grypa666

Możliwość komentowania jest wyłączona.