I jeszcze raz o śmiertelnie groźnej chorobie – naglicy…

.


.
Dopiero co o niej pisałem:
https://opolczykpl.wordpress.com/2021/12/27/uwaga-grasuje-nowa-smiertelna-bezobjawowa-choroba-naglica/
.
No i Arkaimka w komentarzu podrzuciła mi link z „Bibuły” w sam raz pasujący do zamieszczonego na początku wpisu obrazka:
https://www.bibula.com/?p=130147
.
Pisze w nim o „nagłym” zgonie redaktora The New York Times, Carlosa Tejada. W lipcu dał sobie wstrzyknąć szprycę Johnson&Johnson, czym pochwalił się publicznie:
.
„Dziękuję naukowcom i medycznym specjalistom, którzy chronią nas przed Covid, i za to że mogłem [szczepiąc się] ochronić swoją rodzinę.”
.
17 grudnia wziął kolejną szprycę – tym razem Moderny, o czym także pochwalił się na instagramie. 18 grudnia jego żona poinformowała o zgonie męża w nocy na zawał serca.
Bibuła słusznie zauważa, że łże-media pisząc o zgonie kolegi redaktora przemilczały fakt, iż tuż przed śmiercią dał sobie wstrzyknąć śmiercionkę. I że prestytutki medialne nawet gdy połowa z nich padnie od szpryc, nadal będą je zachwalać jako konieczne i bezpieczne.
O tym jak łże-media manipulują opinią publiczną dobry przykład daje informacja z o2. Zmarł „nagle” wysportowany 18-letni futbolista. No i o2 pisze, że przyczyna jest znana:
.
„Szok po śmierci 18-letniego gracza. Znane przyczyny
Świat sportu pogrążył się w żałobie po informacji o nagłej śmierci 18-letniego futbolisty Robbiego Ropera. O odejściu utalentowanego zawodnika poinformował jego trener z Roswell High School. Wiadomo już, co było przyczyną zgonu nastolatka.
(…)
W niedzielę trafił do szpitala. Miał tam przejść rutynowy zabieg. Pojawiły się jednak komplikacje, wskutek których 18-letni Robbie Roper zmarł.”
https://www.o2.pl/sport/szok-po-smierci-18-letniego-gracza-znane-przyczyny-6718594698812256a

Brakuje tylko słówka „nagle”. No ale w sumie zmarł nagle – na naglicę – z powodu „komplikacji” przed „rutynowym zabiegiem”.
.
Nie zamierzam opisywać kolejnych przypadków naglicy – idą w setki tysięcy, jeśli nie w miliony. Niemniej zamieszczam jeszcze film z artykułu z Bibuły – obraz jest o wiele bardziej wymowny niż słowo pisane. A obraz w ruchu – migawki filmowe – tym bardziej.
.

.
Wprawdzie w Szczodre Gody słowiański rok dobiegł już końca i zaczął się kolejny rok, ale w obowiązującym na zachodzie kalendarzu Nowy Rok dopiero przed nami. Na zakończenie więc starego roku wg zachodniego kalendarza wrzucam ten film, by balujący na Sylwestra nie zapominali jednak o tym, czym są śmiertelne ludobójcze szpryce: nie chronią przed niczym, za to wywołują śmiertelną chorobę – naglicę.

.
opolczyk
.

1 komentarz do “I jeszcze raz o śmiertelnie groźnej chorobie – naglicy…

  1. Pingback: Genetyka, genocyd i kulturocyd Słowian + Słaszowana historia? + W. Lechia krok w przód, dwa wstecz – Grypa666

Możliwość komentowania jest wyłączona.