Uwaga – grasuje nowa śmiertelna bezobjawowa choroba – naglica…

.


.
Kończy się drugi rok totalitarnego NWO narzuconego światu pod pretekstem fałszywej „pandemii”. Towarzyszy mu ogromny wzrost zgonów, nazywanych w łże-mediach „nagłymi”: „Zmarł nagle…”. „Nagle zmarł…”.
Umierają „nagle” z oficjalnie nieznanych przyczyn nie tylko ludzie z tłumu, nieznani. Umierają „nagle” celebryci, sportowcy, aktorzy, piosenkarze, marionetki polityczne, lekarze. Padają jak muchy ludzie dotychczas zdrowi, w średnim wieku, ludzie młodzi, nastolatki i dzieci. I mimo ogromnego wzrostu tych „nagłych” zgonów milczą o tym łże-media. Owszem, podają pojedynczo fakty „nagłych” zgonów, ale nie biją na alarm, choć powinny głośno ostrzegać – uwaga – dzieje się coś dziwnego, coś jak klątwa faraonów, tyle że tysiąckrotnie zwielokrotniona. Ludzie dotychczas zdrowi tysiącami padają nagle martwi bez jakiejkolwiek widocznej przyczyny.
Na świrusa łże-media nie mogą tych zgonów zwalić, gdyż od świrusa zdrowy młody człowiek bez jakichkolwiek symptomów „infekcji” nie pada nagle i nie umiera z powodu wstrzymania akcji serce. No więc wymyślili brytyjscy lekarze (na żołdzie big pharmy) nową jednostkę chorobową: Post Pandemic Stress Disorder:
.
https://www.standard.co.uk/news/health/post-pandemic-stress-disorder-heart-conditions-covid-london-physicians-b969436.html
.
https://www.zerohedge.com/covid-19/explosion-new-heart-conditions-dismissed-post-pandemic-stress-disorder
.
I wszystko byłoby w porządku, gdyż przedłużający się silny strach jest rzeczywiście groźnym zabójcą, ale w tym przypadku nic nie pasuje do siebie.
.

– Do strachu przed picdemią większość ludzi w nią wierzących zdążyła się już jako tako przyzwyczaić. Uważają picdemię już nieomal za coś „normalnego” i już tak się nie boją. Inaczej było w roku 2020, gdy pierwszy raz wprowadzono ostre lockdowny, kwarantanny i godziny policyjne. Wtedy poziom strachu wśród kowidian, a raczej kowidiotów był znacznie wyższy.
.

– Ponadto w 2020 roku nie było dla przerażonych kowidian „światełka w tunelu” w postaci szpryc bezczelnie zwanych „szczepionkami”. Przez szereg miesięcy przed wprowadzeniem szpryc łże media szerzyły strach i przerażenie – przed świrusem nie ma ratunku – może dopaść każdego. I to właśnie w roku 2020 powinny gwałtownie wzrosnąć zgony na serce z powodu Post Pandemic Stress Disorderpopandemicznego zespołu stresowego. Po wprowadzeniu szpryc u szczepanów poziom strachu obniżył się – wszak dostali „zbawienną” szprycę. Wprawdzie nadal są straszeni, najpierw deltą, a teraz omikronem, ale w takich przypadkach pędzą do szprycowych ubojni, dają sobie wstrzyknąć szczypawkę-śmiercionkę – i od razu czują się bezpiecznie.
.
Tak więc gwałtownego wzrostu zaburzeń sercowych – w tym ciężkich zawałów i zgonów – z czym mamy obecnie do czynienia, nie da się ot tak zwalić na jakiś stresowy zespół po-picdemiczny. On musiałby być zauważalny już w roku ubiegłym. Wspólnym natomiast mianownikiem wszystkich tych setek tysięcy „nadliczbowych” przypadków zawałów i zakrzepów są – kto zgadnie? Bingo – odpowiedzialne za te zgony są szpryce.
.
Tu nie zamierzam kruszyć kopii o to, czy zabójcze w ich składzie są te czy inne składniki: mRNA, grafen, czy jeszcze inne świństwa. Jest to absolutnie obojętne. Ważne jest, że te szpryce masowo zabijają ludzi. A po każdej kolejnej serii szpryc liczba ich ofiar będzie wykładniczo narastać. Tyle, że większość szpryc nadal wolna jest od tych najbardziej zabójczych dodatków. Zawierają natomiast na pewno substancje wywołujące u szczepanów bezpłodność. Przyrost naturalny w najbliższych latach w wyszprycowanych krajach gwałtownie spadnie. I gdy obecne pokolenia już wymrą, pozostanie w tych krajach nie więcej niż 10 % obecnej liczby ludności. I stąd zabiegi, by szprycowanie nadal szło pełną parą, a także nawoływania do „sprawiedliwego” podziału szpryc i na państwa biedne, z tzw. „trzeciego świata”. Bo i ludność tych państw także ma zostać zdepopulowana. A bez szpryc trudno to będzie zrobić.
.
Zastanawia mnie, o ile zmniejszy się populacja mieszkańców Ziemi na koniec roku 2022. W wielu krajach będzie do tego czasu przeprowadzonych co najmniej 5 serii szpryc. Myślę, że będzie to już wyraźny spadkowy trend, chyba że bandyci będą nadal fałszować statystyki.
.
Co czeka nas w roku 2022? A więc przede wszystkim dalsza wściekła nagonka na przeciwników szpryc i obwinianie ich o nadal szalejącą fikcyjną picdemię. Wymyślone zostaną kolejne rzekomo groźne mutacje i warianty świrusa, by ich rzekomą zjadliwością pchać rzesze szczepanów pod kolejne szpryce. Nadal większość zgonów w szpitalach na intensywnych terapiach zwalana będzie na świrusa i jego kolejne zmyślone warianty, a nie na szpryce. Nadal narastać będzie ilość ofiar „naglicy” – osób zmarłych „nagle”. No i szczepany muszą się liczyć z tym, że gwałtownie nasili się propaganda pro-czipowa: dajesz sobie wstrzyknąć czipa – i masz z głowy problemy! Nie musisz nosić ze sobą świstków i zaświadczeń, nie potrzebujesz jakichś aplikacji w komórce czy srajtfonie – masz czipa i do następnej obowiązkowej szprycy jesteś „wolny”:
.


.
https://spidersweb.pl/2021/12/implant-paszport-covid.html
.
Katastrofalnie pogorszy się gospodarka, nasilą się bankructwa małych i średnich firm i przedsiębiorstw, pojawi się nie tylko brak różnych towarów w sklepach, ale i szybko narastająca drożyzna. Pojawią się protesty na tle ekonomicznym. Być może pojawią się bunty głodowe. Nasili się ponownie terror klimatyczny. Banksterzy nadal krok po kroku będą przejmować na prywatną własność majątek narodowy gojów – w tym i środowisko naturalne:

.
To wszystko czeka nas, jeśli tego zbrodniczego zamachu na ludzkość, na nas, na naszą wolność nie powstrzymamy.
.

Walcz o wolność!
.

.
opolczyk

.

1 komentarz do “Uwaga – grasuje nowa śmiertelna bezobjawowa choroba – naglica…

  1. Pingback: Genetyka, genocyd i kulturocyd Słowian + Słaszowana historia? + W. Lechia krok w przód, dwa wstecz – Grypa666

Możliwość komentowania jest wyłączona.