13 grudnia 2021 w Pforzheimie…

.


.
Nie mogę sobie tego odmówić…

.
Martwiło mnie, że nasz „etatowy” filmowiec, Roland, nie nagrał choćby krótkiej migawki z naszej ostatniej poniedziałkowej demonstracji. Znalazłem tylko tę jedną fotkę z gadzinówki PZ z załganym komentarzem:

.


.
Na szczęście krótkie migawki nagrywały i inne osoby. I tak trafiłem w dżungli sieci nieomal przypadkowo na migawkę z przedwczorajszej demonstracji:

.

.
Po obejrzeniu jej widać, jak łgała gadzinówka PZ pisząc, o „tuzinach” demonstrantów. Nas były faktycznie setki.
Napisałem: „nieomal przypadkowo”, gdyż w „adresie” filmu nie była wymieniona nazwa Pforzheimu. Minąłem go na stronie z wieloma filmami na yt, ale po chwili coś mnie tknęło, wróciłem do niego i wkliknąłem się – i aż podskoczyłem! Pforzheim – nasza demonstracja.

.
Autorem migawki, a jednocześnie uczestnikiem demonstracji jest dr. Lothar Gassmann. W demonstracji brał udział chyba pierwszy raz. Wcześniej go nie widywałem. Widać go na zdjęciu: minuta 1:46:

.

.

Na plakacie, który trzyma pisze: „Chrońmy nasze dzieci przed tą zaborczą/agresywną polityką”. A napis na dole mówi: „Także ja nie mogę dłużej siedzieć w domu i milczeć”. Widać autora filmu i na następnym zdjęciu (minuta 1: 54), pokazującym samo czoło demonstracji:

.

.

Idzie on z plakatem za Silke (kobieta w wózku inwalidzkim). Silke należy do weteranów antypicdemicznego ruchu oporu w Pforzheimie. Mimo inwalidztwa bierze udział w protestach już od wiosny 2020. Brała udział w co najmniej 70-80 demonstracjach. Obok niej ja z megafonem. To ujęcie jest na placu przed dworcem głównym (niewidocznym na zdjęciu – po prawej stronie).

Już po zakończeniu demonstracji autor filmu podszedł do mnie, uścisnął mi rękę i wręczył mi wizytówkę. Zaskoczyło mnie to. Pytałem sam siebie – co ten gość chce ode mnie? Po co mi ta wizytówka. Pisze na niej, że jest on  – cytuję: Theologe, Publizist, Evangelist. A on chciał mi chyba w ten sposób podziękować za zgłaszanie i prowadzenie poniedziałkowych demonstracji. Najlepszym jednak „prezentem” od niego jest ten króciutki film.
Tu wrócę jeszcze do drugiego zdjęcia (koło dworca): Pisze na nim na dole: Ludzie różnych poglądów demonstrują wspólnie przeciwko obłędnej polityce picdemicznej (Corona-Politik). Jest to mądre i słuszne stwierdzenie: udział w naszych demonstracja biorą katolicy i protestanci, gorliwi i „niedzielni”, także krystowiercy mniejszych odłamów oraz muzułmanie (kilku poznałemm osobiście), a także niedowiarki, agnostycy, ateiści  – no i ja, poganin, piewca kultury słowiańskiej, czciciel słowiańskich bogów. Jednoczy nas opór przeciwko narzuconemu nam totalitaryzmowi. W tej walce jesteśmy towarzyszami broni, bez względu na poglądy.
.
Tylko wspólnie możemy pokonać okupanta świata…

.

opolczyk

.

PS

I jeszcze półminutowa migawka z naszej demonstracji w sobotę, 11 grudnia 2021:

https://t.me/BoosterTV/50

.

.

1 komentarz do “13 grudnia 2021 w Pforzheimie…

  1. Pingback: Genetyka, genocyd i kulturocyd Słowian + Słaszowana historia? + W. Lechia krok w przód, dwa wstecz – Grypa666

Możliwość komentowania jest wyłączona.