Antytotalitarna Jesień Ludów rozkręca się:

.
„Steckt euch eure Impfpflicht in den Arsch!”
Wsadźcie sobie wasze obowiązkowe szprycowanie w dupę!
Plakat nad autostradą gdzieś w Niemczech

.

Walka o wolność, a zwłaszcza walka z sanitarnym apartheidem i przeciwko obowiązkowym szprycom nasila się. Poniższa krótka migawka pokazuje protesty w kilku różnych krajach:
.

.
Co cieszy – protesty mają miejsce też w stolicy światowego syjonizmu – jak widać i tam obywatele nie godzą się na totalitaryzm i ludobójcze szpryce:
.

.
Protesty nasilają się na wszystkich kontynentach – od Australii po obie Ameryki. Ja skupię się tym razem na Austrii i Dojczlandii. W Europie do wiodących w protestach państw dołączyła Austria. Protesty w niej dorównują tym we Francji i Włoszech. Tu zamiszczę jedną migawkę – w 20-krotnym przyspieszeniu z Wiednia:
.

.
Liczbę uczestników szacuje się na 400 000 (czterysta tysięcy) osób.

.

.
Niemniej procentowo najbardziej rebelianckim miastem, a właściwie miasteczkiem  w Austrii jest Bregenz, liczące ok. 29 000 mieszkańców. Protestowało tam ok. 9 tysięcy osób, czyli prawie 1/3.
.

.
Coraz bardziej masowe demonstracje trwają i w Dojczlandii. Wielu Niemców (nie mylić z Dojczami) wychodzi na ulice. Zamieszczam migawki z kilku miast. Tu mamy Magdeburg:
.

.

.
Demonstracja w Magdeburgu podobała mi się szczególnie. Byli mieszkańcy NRD potrafią się zorganizować. Ale zachodni Niemcy też: Tu jest Hamburg:
.

.
Tu Norymberga:
.

.
A tu liczący 52 tys. mieszkańców Schweinfurt:
.

.
Znalazłem stronę o nazwie „Wir sind das Volk” (My jesteśmy narodem), na której są migawki protestów z 13 grudnia 2021  w 10 miastach niemieckich:
https://volksbewegung.wordpress.com/category/demo-berichte/
.
Ucieszyło mnie, że na panelu bocznym była informacja o naszej poniedziałkowej demonstracji w Pforzheimie (Schilderlauf – marsz z plakatami):
.


.
Informacje o naszym proteście są i w innych miejscach w sieci – jak choćby tu:
.


.
Liczne demonstracje miały i nadal mają miejsce i w Badenii-Wirtembergii. Znalazłem migawkę z kilku jej miast. Migawka zaczyna się zresztą od Pforzheimu, tyle że pokazana w niej demonstracja nie była z 13 grudnia, a miała miejsce tydzień wcześniej – 6 grudnia:
.

.
Duże często, zresztą zakazane przez okupanta, demonstracje były m.in w Stuttgarcie, Mannheimie i Reutlingen (z tego ostatniego miasta znalazłem migawkę na twitterze):

.
Ale i Pforzheim sroce spod ogona nie wypadł. I u nas była w poniedziałek demonstracja (w sobotę zresztą też – sobotnie demonstracje na stałe zostały wznowione). Szkoda tylko, że nie było naszego „etatowego” filmowca Rolanda i nie mam żadnej migawki. Za to po raz pierwszy lokalna gadzinówka napisała o naszym poniedziałkowym proteście. Trwają one regularnie, co tydzień, od października 2020, ale PZ dopiero wczoraj nas po raz pierwszy „zauważył”. Tytuł jest wredny – szmatławiec pisze, że protesty anty-picdemiczne stają się coraz bardziej radykalne i agresywne. Na szczęście w środku artykułu autor przytoczył wypowiedź rzecznika policji z Pforzheimu, który stwierdził, że tu protesty są pokojowe i wolne od agresji. Zakłamany jest też podpis pod zdjęciem (było w dzisiejszym papierowym wydaniu szmatławca na czołowym miejscu):
.


.
Pisze tam, że w Pforzheimie demonstrowały tuziny przeciwników picdemicznych zakazów („Dutzende Gegner der Corona-Regeln”).
https://www.pz-news.de/startseite_artikel,-Corona-Proteste-werden-radikaler-und-aggressiver-Wie-sieht-es-in-Pforzheim-dem-Enzkreis-und-dem-K-_arid,1649750.html
.
Tuziny (Dutzende)…?
.
A nas było w rzeczywistości ponad 300 osób – a więc ponad 25 tuzinów. Zdjęcie pstryknął fotograf tego szmatławca z siedziby PZ, ale tak, że 2/3 demonstrantów „wyciął”. I jeszcze jedna rzecz jest interesująca – to zdjęcie pstryknął nam fotograf szmatławca, gdy już po obejściu centrum miasta kończyliśmy demonstrację pod gimnazjum Hildy. Demonstracja zakończyła się ok. 19:30. A informacja o niej była w szmatławcu w internecie już o 20:13. Ponad rok gadzinówka nie pisała o nas wcale – a teraz ekspresowo, niecałą godzinę po demonstracji była już o niej notka. Tyle że zatytułowana, że demonstracje są coraz bardziej radykalne i agresywne. Załgana gadzinówka po prostu nas spotwarzyła i zniesławiła. Rozdziera też szaty pisząc pod zdjęciem, że stoimy za blisko siebie, (bez nakazanych odstępów) – i bez namordników (Dicht an dicht, ohne Maske”). Ale my właśnie o to m. in. demonstrujemy – o zniesienie tych bzdurnych totalitarnych zakazów i nakazów. Byłoby komicznie demonstrować przeciwko namordnikom – w namordnikach. I jeszcze jedna nowość miała miejsce wczoraj podczas protestu – policjanci sami zaproponowali mi, byśmy szli ulicą, a nie – jak dotychczas – chodnikiem. Powiedzieli mi tak: jest was tylu, że na chodniku będziecie rozciągnięci na pół kilometra albo i więcej. To nie ma sensu. Zablokujemy dla was prawy pas jezdni, będzie łatwiej dla nas wszystkich ogarnąć całość demonstracji. I tak zrobiliśmy – policjanci (razem 4 radiowozy) blokowali dla ruchu samochodowego prawy pas ulic, po których akurat szliśmy, co znacznie ułatwiło nam przemarsz przez miasto.
I o jeszcze jednej (dez)informacji gadzinówki PZ wspomnę- w artykule o poniedziałkowej demonstracji w Pforzheimie było stwierdzenie, że w całej Badenii-Wirtembergii w sobotę i niedzielę miały miejsce 22 anty-picdemiczne i anty-szprycowe demonstracje. W rzeczywistości było ich o wiele więcej – gadzinówka napisała tylko o tych zgłoszonych protestach i demonstracjach, a tymczasem niezgłaszanych „spontanicznych” demonstracji (wieców, „spacerów”) było i jest znacznie więcej . Słowo „spontanicznych” wziąłem w cudzysłów, gdyż owe demonstracje robione są tak – komórkami lub w sieci rozsyła się informację typu: Kozia Górka 13 grudnia, godzina 16, rynek, spontaniczny spacer). W sam tylko poniedziałek 13 grudnia w Badenii-Wirtembergii zgłoszonych i niezgłoszonych demonstracji było ponad 60. Poniżej pełna ich lista:
.
Aalen – 17:30 Uhr – Hirsch Meratura
Aalen – 18:30 Uhr – Marktplatz Aalen
Achern/Ortenau – 18 Uhr – Marktplatz
Asperg (71679) – 18 Uhr – Rathaus
Bad Friedrichshall – 19 Uhr – Rathaus
Backnang – 18:30 Uhr – Obstmarkt
Bad Friedrichshafen – 19 Uhr – Rathaus
Balingen – 18:00 Uhr – Marktplatz
Bonndorf (71149) – 18 Uhr – Rathaus
Brackenheim – 18:30 Uhr – Röhrbrunnen
Bretzfeld – 18 Uhr – Rathaus
Calw – 17:30 Uhr – Rathaus
Crailsheim – 17 Uhr – vor dem Rathaus
Deizisau – 18 Uhr – vor dem Rathaus
Ditzingen – 18:00 Uhr – Stadtmitte Konstanz Kirche
Ditzingen-Heimerdingen – 19 Uhr – Rathaus
Echterdingen – 18 Uhr – Bürgeramt
Ehingen (89584) – 18 Uhr – Spaziergang zum Rathaus
Ellwangen – 18 Uhr – vor dem Rathaus
Erbach (89155) – 18 Uhr – Marktplatz
Eschach – 18 Uhr – vor dem Rathaus
Esslingen – 18 Uhr – Cafe Uferlos es geht zum Rathaus
Fellbach – 19 Uhr – vor dem Rathaus
Furtwangen – 18 Uhr – vor dem Rathaus
Göppingen – ab 17 Uhr – vor dem Rathaus
Heidenheim – 17:30 Uhr – Wasserturm (Spaziergang)
Heidenheim – 18:30 Uhr – Kerzenabstellen – Rathaus
Heilbronn – 18 Uhr – Kiliansplatz
Holzmaden – 19 Uhr – Rathaus
Kernen im Remstal – 18 Uhr – vor dem Rathaus in Rommelshausen
Kirchberg an der Murr – 18 Uhr – vor dem Rathaus
Kirchheim u.T. – ab 18 Uhr – vor dem Rathaus.
Künzelsau – 18 Uhr – altes Rathaus
Kürnbach/Baden – 18:45 Uhr – Marktplatz
Leonberg – 18 Uhr – Rathaus
Lorch – 18 Uhr – vor dem Rathaus
Ludwigsburg – 18 Uhr – Marktplatz
Nürtingen – ab 18 Uhr – vor dem Rathaus
Mannheim – 19 Uhr – Wasserturm
Markgröningen – 19 Uhr – Marktplatz
Münchingen (70825) – 18 Uhr – Rathaus
Murrhardt – 18 Uhr – vor dem Rathaus
Mutlangen – 18 Uhr – vor dem Rathaus
Nagold – 18 Uhr – Rathaus
Öhringen – 18 Uhr – Rathaus
Pfedelbach – 18 Uhr – Rathaus
Pforzheim – 18 Uhr – am Hilda-Gymnasium
Ravensburg – 18 Uhr – Marienplatz (Lederhaus)
Remichen – 18 Uhr – Rathaus
Remshalden – 18 Uhr – vor dem Rathaus in Geradstetten
Rottweil – 18 Uhr – am alten Rathaus Fußgängerzone
Rudersberg – 18 Uhr – vor dem Rathaus
Schorndorf – 18 Uhr – vor dem Rathaus
Schwäbisch-Gmünd – 18:30 – Bahnhofsvorplatz
Schwäbisch Hall – 18:00 Uhr – Globe Theater
Sindelfingen – 18 Uhr – Martinskirche
Stuttgart – 18 Uhr – Rathaus Marktplatz
Stuttgart-Zuffenhausen – 18 Uhr – Rathaus
Tauberbischofsheim – 19 Uhr – Markplatz
Tübingen – 18 Uhr – vor dem Rathaus
Tuttlingen – 18 Uhr – vor dem Rathaus
Vaihingen/Enz – 18 Uhr – Marktplatz/Brunnen
Villingen – 18:30 Uhr – Marktplatzbrunnen
Waiblingen – 18 Uhr – Alter Postplatz
Waiblingen – 18 Uhr – vor dem Rathaus
Waldenbuch – 18 Uhr – Rathaus
Weinsberg – 20 Uhr – Rathaus
Weinstadt – 18 Uhr – vor dem Rathaus Beutelsbach
Welzheim – 18 Uhr – vor dem Rathaus
Wernau – 18 Uhr – vor dem Rathaus
Winnenden – 18 Uhr – vor dem Rathaus
Winterbach – 17 Uhr – Marktbrunnen
Westhausen – 18 Uhr – vor dem Rathaus.
https://t.me/s/demotermine
.
Pod powyższym linkiem jest ogrom informacji o demonstracjach w całych Niemczech. Właścieciele i rządcy Dojczlandii mają coraz więcej problemów z utrzymaniem w ryzach narastającego ruchu oporu.
.
Walka o wolność trwa. Nie stój z boku!
.


.
opolczyk

.

1 komentarz do “Antytotalitarna Jesień Ludów rozkręca się:

  1. Pingback: Antytotalitarna Jesień Ludów rozkręca się: | WIERNI POLSCE

Możliwość komentowania jest wyłączona.