Katolickie anty-chanukowe aj waj i rozdzieranie szat…

.

.
W zasadzie było to do przewidzenia – w środowiskach nazywających się oszukańczo „katolicko-narodowymi” zagotowało się po tym, gdy Dóda Obłuda zapalił kolejny raz świece chanukowe w Belwederze i dodatkowo powiedział, że tu jest Polin.
https://wprawo.pl/to-jest-polin-szokujace-przemowienie-prezydenta-dudy-po-zapaleniu-swiec-chanukowych-w-palacu-prezydenckim-wideo/
https://pch24.pl/polin-miejscem-dla-wszystkich-prezydent-duda-zapalil-swiece-chanukowe/
.
Chanuka obchodzona jest w Belwederze już od 15 lat, a zainicjował te harce „smoleńczyk” – ultrakatolicki prezydęt Kalkstein.
.

.

Powoli katolicy powinni już do tego zwyczaju „starszych braci w wierze” przywyknąć. Zresztą Dódę Obłudę jak i PiSrael jako rządzący kibuc polityczny w Polin wybrali właśnie katolicy! Bez katolickiego elektoratu i wsparcia TV Trwam rebe Rydzyka ani Dóda nie byłby prezydętem, ani PiSrael partią rządzącą. Sami sobie katolicy nawarzyli piwa, niekatolikom zresztą też – a teraz narzekają i rozdzierają szaty. Zresztą – same obchody Chanuki katolicy mogliby spokojnie zaakceptować. Ileż to odniesień do judaizmu jest w katolickiej liturgii.

Przez długie wieki w liturgii kk 1 stycznia nosił nazwę święta „Obrzezania pańskiego”. Dopiero chyba Sobór Watykański II zmienił nazwę tego katolickiego święta, wstydliwie ukrywając słówko „obrzezanie”. Albo święto „oczyszczenia” Miriam – matki Joszue. Zgodnie z tradycją judaizmu Miriam 40 dni po urodzeniu syna poddała się w świątyni jerozolimskiej (tak stoi w ewangeliach) obrzędowi „oczyszczenia”, co przez długie wieki kk świętował. I tu zatarto ślady tego judaistycznego rytuału zmieniając nazwę święta „oczyszczenia” Miriam na „ofiarowanie pańskie”. Albo tzw. „ostatnia wieczerza”, rozsławiona malowidłem ściennym Leonarda da Vinci, jest katolickim „Wielkim Czwartkiem”, choć w rzeczywistości była – tak stoi w ewangeliach-  judaistyczną wieczerzą paschalną obchodzoną przez Joszue i jego 12 apostołów. Skoro więc tyle tradycji judaistycznych jest w kk – dlaczego nie mieliby katolicy świętować wraz ze starszymi braćmi w wierze Chanuki? Wszak ich idol czcił świątynią jerozolimską! Nie tylko został w niej obrzezany, nie tylko pielgrzymował do niej (tak stoi w ewangelii) jako 12-latek wraz z całą rodziną, to jeszcze – już jako dorosły – wypędził z niej kupców rozzłoszony o to, że – tak stoi w ewangeliach – robią z „domu jego ojca” jaskinię zbójów. Joszue nazwał świątynię jerozolimską Domem swojego Ojca. Czyli ten jego ewangeliczny „Ojciec” jest krystowierczym „Bogiem-Ojcem”. A Chanuka jest świętem upamiętniającym „oczyszczenie” i ponowne poświęcenie świątyni jerozolimskiej – domu Jahwe będącego krystowierczym „Bogiem-Ojcem” w roku 165 p.n.e. Dlaczego więc to judaistyczne święto, wzbudza takie emocje u katolickiego „narodowego” betonu? Wszak przypomina poświęcenie w roku 165 p.n.e „Domu” ich „Boga-Ojca” (słowa Joszue w ewangeliach) w Jerozolimie!
.
A tak na marginesie – biedny ten Jahwe! Odkąd Rzymianie zburzyli w Jerozolimie świątynię w roku 70 n.e., będącą dla idola krystowierców „Domem jego Ojca”, Jahwe jest… bezdomny. W sumie krystowiercy powinni pomóc wyznawcom judaizmu tę świątynię  – „Dom Boga-Ojca” – odbudować – by Jahwe przestał błąkać się po całym świecie i siedział TYLKO w Jerozolimie.

.
A jeśli idzie o Polin – no cóż – Dóda Obłuda po prostu stwierdził stan faktyczny – nazwał sprawę po imieniu. Czy się nam to podoba czy nie, Polskę po 1989 naprawdę przerobiono na Polin. Owszem – Polska nadal istnieje – w sercach Polaków. Natomiast to państwo, na mapach nazywane Polską, jest faktycznie Polin. A w przerabianiu Polski na Polin ogromny udział mieli katolicy i kk. Katolicy, w tym antykomunistyczny i rusofobiczny katolicki beton stanowili znakomitą większość Solidurnościowców. Wspierał Solidurność – tego konia trojańskiego – kk z całych sił. No i sam santo subito modlił się: „niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi” No i zstąpił „Duch Jego” do Magdalenki:

.


.
I tam w obecności menory i obserwatorów kk zaczęło się „odnawianie” oblicza tej ziemi – zrobiono z Polski Polin, a raczej polin! O cóż więc się katolicki „narodowy” beton tak złości? Sami katolicy do przeróbki Polski na polin przykładali swe ręce!
.
Może bym i o tym nie pisał, ale podesłano mi e-list tępogłowego katolika. Brzmiał tak:
.
Andrzeju DUDO – Chanukowycz jak corocznie dla obrazy suwerena –
Jesteś Apostatą –
Dla Polski Zdrajcą
Dla szarego człowieka Bezwstydnikiem.
.
PAD nie chce wiedzieć, że Chanuka to plemienne Antychrześcijańskie i zarazem Antypolski zwyczaj żydowski
powstały na gruncie zawiści i w celu niszczenia  polskiej bogatej tradycji Opłatka, Wigilii i Bożego Narodzenia.
.
W żadnym innym kraju Chanuki nie są obchodzone przez głowę jakiegokolwiek cywilizowanego kraju. Chanuki to tylko żydowski zwyczaj a my Polacy nie mamy nic z tym współnego. Panie Prezydencie – proszę nie narzucać nam czegokolwiek. Polacy woleliby aby Pan Prezydent  zaistniał w naszym polskim Bożym Narodzeniu i w polskim narodzie. W przeciwnym wypadku po bliskim odejściu ze sceny politycznej zostanie Pan zapomniany lub zapamiętany jako Andrzej DUDA – Chanukowycz – Kornhauzer.
.
Odpisałem tak:

.
(…)
pieprzysz jak pobity:
.
– Chanuka to żydowskie święto obchodzone przez żydów jeszcze przed naszą erą, nim urodził się żydowski „zbawiciel” i nie ma nic wspólnego z „antypolskością” ani z „antykrystowierstwem”.
– „Polska” tradycja opłatka, wigilii i „bożego narodzenia” jest przywłaszczeniem sobie przez polskojęzycznych krystowierców – młodszych braci w wierze żydów – pogańskich Szczodrych Godów.
https://opolczykpl.wordpress.com/2020/12/20/szczodre-gody-2020/
.
– W usraelu pierwszym prezydętem obchodzącym Chanukę był Carter, a pierwszym który to zrobił w białym baraku był zbrodniarz Bush junior – w tym samym roku, gdy zainscenizował operację fałszywej flagi 11 września:
https://www.insider.com/white-house-hanukkah-party-history-how-it-began#outside-the-white-house-menorah-lightings-are-still-held-on-the-ellipse-and-the-event-has-continued-to-grow-in-scale-18
.
Więc nie pieprz o niszczeniu polskiej tradycji przez starszych braci w wierze. Oni dublują przywłaszczone przez katolactwo pogańskie święto świętem żydowskim. I nie pieprz, że tylko w Polin świętują to żydofilskie prezydęty.
.

Tu jeszcze dodam, że krystowiercy przez pierwszych kilka wieków nie świętowali „bożego narodzenia” gdyż:
– nie znali daty urodzin Joszue.
– przez pierwszych kilka wieków nie miał Joszue oficjalnego statusu „boga”.
.
Pierwsze krystowiercze obchody „bożego narodzenia” 25 grudnia miały miejsce dopiero w 353 roku i zdublowały pogańskie święto „Słońca Niezwyciężonego” (Sol Invictus). Od tego momentu judeogenne krystowierstwo ( „Stary testament” krystowierców to hebrajska judaistyczna  biblia Tanach) masowo zaczęło przywłaszczać sobie pogańskie święta i zwyczaje nadając im nadjordańską interpretację i nadbudowę. To samo miało miejsce w Polsce, obecnie polin – od ponad tysiąca lat nadjordańskie krystowierstwo (nad Jordanem się zrodziło) krok po kroku przywłaszczało sobie prastare, słowiańskie święta, zwyczaje i obrzędy nadając im żydofilską interpretację służącą utrwalaniu kultu żyda Joszue-Jezusa i żydówki Miriam-Maryi.
.
Nie piernicz więc o „polskiej tradycji” – kult żydzizmu nie ma nic wspólnego z polskością.
.

Tamten odszczeknął się jeszcze:
.
nie pieprzę lecz krytykuję PAD’a, który on to PIEPRZY a Barany jak ty słuchają i oklaskują. WSTYD i HAŃBA ).
.
JAKIM PRAWEM COROCZNIE I NAWET PRZY INNYCH OKAZJACH WTŁACZANE DO MIĘKKICH GŁÓW, ŻE POWINNIŚMY W TO ŻYDOWSKIE ŚWIĘTO WIERZYC – NIKT NA ŚWIECIE POZA usRAELEM, w. BRYTANIĄ Ii jeszcze kilkoma krajami nie chce troszczyć się o jakieś tam Chanuki i nazywać swój kraj _TU JEST POLIN z wyjątkiem P. A. DUDY, który pieprzy jak ty w jakims podejrzanym celu. Przez swoje kadencje (szkoda, że aż tyle) jeżdzi po świecie i w spotkaniach z USraelowcami nie potrafił zapytać Prezydenta USA co z tą ustawą 447 i 1097 bodaj. Jeśli prezydent RP jedzie na różne spotkania i nie wie co to jest Dobro dla Polski, to kim jest ten ‘palant’, który winien jechać do Izraela lub USA i wiecznie palić świece! A w Polsce ten zwyczaj jest obcy jak Halloween. WON Z TYMI OBYCZAJAMI. Nikt z chrześcijan nie przywłaszył sobie tego żydowskiego obyczaju ponieważ Chrześcijanie maja na tyle bogata historię, że nie musieli tego czynić. Dla mnie wystarczy, że żydzi nie wierzą w Chrystusa nazywając go ‘Pastuchem chrześcijańskim’. Nie obchodzi mnie talmudzka historia Izraela, bo jest okrutna jak same plemiona żydowskie, które walczą ze sobą do dziś i narzucają światu swój haniebny porządek. Kult judaizmu nie ma nic współnego z chrześcijanizmem a co jest wiadomą sprawą więcej Chrześcijanie sa od wieków zwalczani przez Chazarów i innych stąd nie zyczę sobie aby ich obyczaje zaczęły górować nad naszymi – polskimi jakby PAD –Kornhauzer tego chciał. A chce podarować wiele tym nachodżcom z USraela kosztem nas Polaków. I to jest mój punkt – więc nie pieprz kolesiu.
.
Odpisałem mu tak – i katolik zamilkł:

.
Tak pisał o krystowierstwie żydowski publicysta i biograf Rotszyldów:
.
„Zrobiliśmy z was ochoczych, nieświadomych nosicieli naszej misji dla całego świata, całego dzikiego świata i do niezliczonych jeszcze nie narodzonych przyszłych pokoleń. Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji, niosąc nasza ewangelie do niezbadanych jeszcze zakątków ziemi. Nasze plemienne prawa dały wam podstawy do wszystkich waszych świętych konstytucji i systemu prawnemu. Nasze legendy i ludowe opowiadania są świętą tradycją, kołysanką dla waszych dzieci. Nasi poeci wypełnili wasze hymny i modlitewniki. Nasza narodowa historia stała się niezbędna częścią nauk dla waszych pastorów, księży i naukowców. Nasi królowie, nasi mężowie stanu, nasi prorocy, nasi rycerze są waszymi bohaterami. Nasz starożytny mały kraj jest wasza Ziemia Świętą. Nasza naturalna literatura jest wasza Świętą Biblią. To co nasi ludzie myśleli i nauczali stało się nierozerwalną kanwą wplecioną w każde wasze przemówienie i tradycje tak ze nikt nie może być nazwanym wykształconym jeśli nie zna naszej rasowej spuścizny.
.
Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami  w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci. Żydowska panna jest waszym ideałem macierzyństwa i kobiecości. Żydowski zbuntowany prorok jest centralna figura w waszych religijnych modlitwach. My zlikwidowaliśmy waszych idoli, odstawiliśmy wasza rasowa spuściznę i zastąpiliśmy ja naszym bogiem i naszymi tradycjami. Żaden podbój w historii nie może by nawet porównywalnym z  tym czystym i sprawnym opanowaniem was!”
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/10/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/
.
Tak definiują siebie świadomi polscy katolicy:
.
Terlikowski: “Ja jako Żyd (duchowy)”
http://www.fronda.pl/a/terlikowski-ja-jako-zyd-duchowy,25468.html
.
Mirosław Salwowski: “Ja też jestem Żydem (duchowym)”
https://salwowski.net/2016/06/24/ja-tez-jestem-zydem-duchowym/
.
Aleksandra Kowal: “W sensie duchowym jesteśmy Żydami.”
http://www.katolik.pl/czy-jestesmy-zydami-,834,416,cz.html
.
Jesteś więc i ty duchowym żydem.
.
Spory między rasistowskim judaizmem a judeogennym krystowierstwem nie interesują mnie. Obie te religie-ideologie są wyssane z brudnego żydowskiego palucha. „Wojna” o chanukę jest to fałszywa barykada, na którą zapędzani są goje, także krystowiercy w polin, by zamiast o wolność walczyli o żydogenną „wiarę ojców” narzuconą siłą naszym pra-przodkom.
.
Nie zapominaj:
– krystowierczy „Stary testament” to judaistyczna biblia Tanach,
– „Nowy testament” pisały żydy,
– „Apostoły” – żydy,
– „Zbawiciel” – żyd
– Jego mamuśka – żydówka.
– Jego „ojciec” – psychopatyczny judaistyczny Jahwe.
.
Odrzucam wszystkie żydowskie religijne brednie – judaistyczne, krystowiercue i muzułmańskie – wszystkie religie abrahamowe:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Religie_abrahamowe
.

.

A ty, jak chcesz – módl się dalej na kolanach do żydowskiego idola – o lekką śmierć, bo o rozum za późno…
.
I tak to niestety wygląda – okupant zrobił z Polski Polin, rozszabrował majątek narodowy, obecnie niszczy Polaków szprycami  i zniewala  fałszywą picdemią – a katolactfo pcha się na fałszywą barykadę obrony żydogennej, narzuconej siłą naszym pra-przodkom nadjordańskiej duchowej dżumy. I uważa to za szczyt patriotyzmu…
.
opolczyk
.

1 komentarz do “Katolickie anty-chanukowe aj waj i rozdzieranie szat…

  1. Pingback: Genetyka, genocyd i kulturocyd Słowian + Słaszowana historia? + W. Lechia krok w przód, dwa wstecz – Grypa666

Możliwość komentowania jest wyłączona.