Pamięci Karla Hilza poświęcam ten wpis…


.
Jedną z najbardziej znanych postaci antycowidowego ruchu oporu w Niemczech (tu uwaga – są Niemcy i jest dojczlandia – dwie oddzielne sprawy, tak jak Polska i polin) był emerytowany policjant z Monachium, Karl Hilz. Nie było nikogo w ruchu oporu, kto by nie znał tej postaci w „kowbojskim” kapeluszu. Mimo, iż był emerytowanym policjantem, od samego początku protestów był ich czynnym uczestnikiem i świetnym mówcą. Ale właśnie przez to, że był byłym policjantem, spotykały go ze strony policji częste szykany i aresztowania:
.

 

.
Zamieszczam migawkę z jednym z brutalniejszych aresztowań Karla:


.
Równie brutalne były aresztowania uczestników demonstracji w Monachium zorganizowanej ku jego pamięci:


.
Karl Hilz parokrotnie podczas demonstracji tracił przytomność, gdy policjanci siłą nakładali mu namordnik, mimo iż miał lekarski atest zwalniający go z noszenia kagańca. W poniższej migawce widać go leżącego na ziemi:
.

.
A tutaj widzimy go, gdy już powoli odzyskiwał świadomość po tym, gdy policjanci siłą nałożyli mu namordnik:
.

.
Nadmienię jeszcze, że personel karetki pogotowia ratunkowego odmówił udzielenia mu pomocy – gdyż „nie miał namordnika”.
.
Obok szykan policyjnych był Karl szykanowany także przez dintojrę zwaną sądami. Skazano go na 100 dni aresztu z zamianą na 10 000 € grzywny:

„Ex-Polizist Karl Hilz vor Gericht: 10.000 Euro Strafe für Pandemie-Leugner”
(Były policjant przed sądem: 10 000 euro kary dla „kłamcy pandemicznego”)
https://www.tag24.de/justiz/ex-polizist-karl-hilz-vor-gericht-10-000-euro-strafe-fuer-corona-leugner-1919114
.
A już największym absurdem było to, że Karl był szpiclowany przez dojczlandzką bezpiekę o nazwie „Urząd Ochrony Konstytucji”.
https://www.tagesschau.de/investigativ/br-recherche/polizist-verfassungsschutz-corona-101.html
https://pl.wikipedia.org/wiki/Federalny_Urz%C4%85d_Ochrony_Konstytucji
.
Jest to absurdem , gdyż Karl podczas każdego protestu domagał się przestrzegania konstytucji i konstytucyjnych praw obywateli, brutalnie łamanych od marca 2020. A  „urząd ochrony konstytucji” zamiast zająć się zbrodniarzami łamiącymi konstytucję – marionetkami politycznymi światowej lichwy – szpiclował i szykanował tych, którzy konstytucji bronili – w tym Karla Hilza.
.

Karl założył także organizację pod nazwą „Verein Polizisten für Aufklärung” skupiającą byłych i nadal czynnych policjantów, walczących o przestrzeganie konstytucji. Do śmierci był jej przewodniczącym (1 Vorsitzender):

.

https://echte-polizisten.de/wer-sind-wir/
.
Miałem przyjemność i honor poznać Karla osobiście – dwukrotnie gościł podczas protestów w Pforzheimie. W pierwszej migawce, nieomal równo rok temu, miałem pecha – kamerzysta „złapał” jedynie plecy Karla, który idąc do mikrofonu, najpierw podszedł do mnie (minuta 3:35):

.
.

.

Najpierw uścisnęliśmy się serdecznie, po czym wymieniliśmy długi męski uścisk dłoni. Karl odezwał się pierwszy. Powiedział tak – świetne hasło, dobrze że to robisz, że protestujesz. Musimy walczyć o nasze prawa. Odpowiedziałem mu: a ja dziękuję ci, że przyjechałeś do Pforzheimu. Tyle razy widziałem ciebie w sieci, a teraz mam zaszczyt poznać ciebie osobiście.
Drugi raz był Karl w Pforzheimie w marcu 2021:
.


.
Tuż po tym, gdy skończył przemówienie (minuta 4:32), podziękowałem i pogratulowałem mu za nie.
.
Karl Hilz zakończył już swoją „wędrówkę” w tej inkarnacji. Zmarł 19 listopada 2021 roku.  Niemcy straciły jednego z najdzielniejszych bojowników o wolność.
.
Karl – żegnaj! Byłeś wspaniałym, dzielnym człowiekiem!
.
Cześć Twojej Pamięci!
.

opolczyk
.

1 komentarz do “Pamięci Karla Hilza poświęcam ten wpis…

  1. Pingback: Genetyka, genocyd i kulturocyd Słowian + Słaszowana historia? + W. Lechia krok w przód, dwa wstecz – Grypa666

Możliwość komentowania jest wyłączona.