Zadyma o aresztowanie „kamratów” odwracaniem uwagi od walki o wolność…?

.
Miłośnikiem Olszańskiego vel Jabłonowskiego nigdy nie byłem. I nie pisałbym o tymczasowym areszcie dla niego i dwóch jego „kamratów”, Marcina Osadowskiego i Piotra Rybaka, gdyby nie Paweł Ziemiński, który e-pocztą rozesłał poniższe linki:
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2021/11/29/pan-gienek-pan-wojtek-pan-grzegorz-oraz-inne-wilki-kamraci-i-rycerze-narodowi/
https://wps.neon24.pl/post/165407,pan-gienek-pan-wojtek-pan-grzegorz-oraz-inne-wilki-kamraci-i-rycerze-narodowi
.
Cała ta zadyma ma w moim przekonaniu kilka aspektów.
.
– Z tego co wiem, to tymczasowego aresztowanie całej tej trójki domagała się ambasada Izraela. Dokonanie aresztowania trzech polskich obywateli (czy Polaków – nie wiem) pod naciskiem obcej ambasady jest niewyobrażalnym skandalem. Tu przypomnę, że nagonka na śp. Dariusza Ratajczaka, zakończona wyrzuceniem go z pracy na opolskim uniwersytecie także miała miejsce pod naciskiem izraelskiej ambasady. Dlaczego „polska” prokuratura, sąd i policja sterowane są z ambasady Izraela?
.
– Jakiekolwiek represje za publiczne wyrażanie poglądów, jeśli nie zawierają nawoływania do działań przestępczych i używania przemocy jest bezprawiem, kneblowaniem ust niezależnej opinii publicznej i jest po prostu dyktaturą, faszyzmem. I to mamy obecnie w Polin, abstrahując już od totalitarnego kowidowego faszyzmu.
.
– Potępiam bezprawne represje jakie spotkały Olszańskiego, Rybaka i Osadowskiego dokonane w „imieniu prawa”, choć odcinam się zdecydowanie od urządzonej przez nich pseudo-patriotycznej hucpy.
.
– W Polsce czy raczej już w Polin nie ma w Kodeksie Karnym paragrafu o „antysemityzmie”, jak w wielu innych krajach na świecie. Niemniej wprowadzono do KK paragraf o „mowie nienawiści”, którego głównym zadaniem jest właśnie zwalczanie „antysemityzmu”. Na Rosjan można np. bezkarnie pluć, nazywać ich kacapami i za to nigdy nie dostanie się aresztu z paragrafu o „mowie nienawiści”. Natomiast jakakolwiek niepochlebna, choćby uzasadniona wzmianka o Żydach czy Izraelu może zakończyć się aresztowaniem i procesem z tego paragrafu.
Tu jeszcze uwaga – termin „antysemityzm” jest głupi i zwodniczy i służy wyłącznie jako narzędzie do kneblowania jakiejkolwiek krytyki pod adresem różnych środowisk żydowskich i Izraela. Nie każdy Semita jest Żydem i nie każdy Żyd Semitą. Większość współczesnej populacji żydowskiej ma korzenie niesemickie, głównie chazarskie. Natomiast Palestyńczycy są Semitami. I jeśli publicznie skrytykuję zbrodnicze działania Izraela wobec Palestyńczyków, mogę zostać oskarżony o „antysemityzm”, choć bronię semickich Palestyńczyków przed chazarskimi Izraelitami. Zarzut „antysemityzmu” byłby więc w tym przypadku czystym absurdem.
.
– Olszański, Rybak i Osadowski dali pretekst żydowskim i żydofilskim łże-mediom do rozdzierania szat nad „polskim antysemityzmem”. Zasłużyli sobie tym na medal za zasługi dla Izraela i żydowskiej antypolskiej propagandy.
https://www.wprost.pl/zycie/10546241/antysemicki-marsz-w-kaliszu-sad-zdecydowal-ws-aresztu-dla-organizatorow.html
.

– Olszański zasłużył sobie rzeczywiście, choć wcześniej, na proces z paragrafu o „mowie nienawiści”. W lipcu 2017 roku publicznie w filmie wyemitowanym na yt nawoływał do zabijania muzułmanów siekierami, łańcuchami, czymkolwiek, co jest pod ręką:
https://opolczykpl.wordpress.com/2017/07/13/aleksander-jablonowski-zrzucil-maske-to-zwykly-rasistowski-podzegacz-do-masowego-mordowania-muzulmanskich-imigrantow/

.

I nic! Nie domagała się aresztowania go za nawoływanie do mordowanie na tle religijnym i etnicznym ani prokuratura, ani ambasada Izraela, ani żadne polskojęzyczne szmatławe łże-media i ani jedna presstytutka. Dziwić to musi, gdy pamiętamy o tym, że „majorowi” Kudlińskiemu dwa lata później wytoczono proces o „mowę nienawiści” za to, że nawoływał, by „Rumunów” (w domyśle Romów, Cyganów) policja brała za pysk i wsadzała do więzień tylko za to, że są „Rumunami”. Była to oczywista „mowa nienawiści”, choć znacznie łagodniejsza niż nawoływania Olszańskiego do mordowanie muzułmanów. Czemu więc „majorowi” wytoczono proces o „mowę nienawiści” a Olszańskiemu w 2017 roku nie? Czyżby miał wpływowych „patronów”?
.
– Olszański, gdy nie zdobył sobie pozycji „wodza” w środowiskach pseudonarodowych, turbokatolickich, przywłaszczył sobie słowiańską Swarożycę, przy czym zrobił z niej jakiegoś połamańca.
https://opolczykpl.wordpress.com/2018/12/04/gasnaca-betlejemska-gwiazdo-olszanski-lapska-precz-od-swarozycy/
.
Jest więc złodziejem symboli, wykorzystywanych do celów politycznej promocji samego siebie. Wpychał się ponadto, gdzie tylko się dało, do różnych środowisk, byle by brylować i być ulicznym „wodzem”. Od początku, gdy tylko pojawił się na ulicach, miałem wrażenie że to „druga twarz” Kukiza, „powtórka z rozrywki” – kolejny podsuwany środowiskom niezależnym i pseudo-„niezależnym” lider, idol – wódz.
.
– Tak jak odciąłem się od pseudo-patriotycznego „marszu niepodległości” w Warszawie:
https://opolczykpl.wordpress.com/2021/11/16/patriotyzm-tzw-ruchu-narodowego-a-patriotyzm-polski/
.
Tak samo odcinam się od pseudo-patriotycznej  olszańsko-rybakowsko-osadowskiej hucpy w Kaliszu. Byłaby dobra, gdyby nad światem, także nad Polską i Polakami nie wisiał katowki szprycowy topór żydo-banksterów. Gdyby w Kaliszu trio O-R-O zorganizowało protest z paleniem namordników, paszportów kowidowych i certyfikatów szprycowych, poparłbym ich protest z całego serca. Paląc „statut kaliski” nie tylko odwracali uwagę od głównego zagrożenia, to jeszcze dostarczyli żydowskiej propagandzie amunicji przeciwko Polakom. Czy tak robią patrioci?
.
To co trio O-R-O zrobiło w Kaliszu uważam za sabotaż. Na całym świecie toczy się walka o wolność, o życie miliardów ludzi:
https://opolczykpl.wordpress.com/2021/11/28/antytotalitarne-protesty-na-calym-swiecie-jesien-ludow/
.
A oni sobie „statut kaliski” palą, tak jakby Polacy w sytuacji najwyższego zagrożenia nie mieli nic innego do roboty. Choć wylądowali w areszcie tymczasowym, Olszański Rybak i Osadowski nigdy nie będą dla mnie wzorem do naśladowania, idolami i bohaterami. Nie takich przywódców potrzebuje antykowidowy ruch oporu. A jak ktoś jest głupi i pcha się do aresztu – jego sprawa.
.
Najpierw odzyskanie wolności od kowidowego terroryzmu i totalitaryzmu. Potem po kolei inne sprawy – także palenie „statutu kaliskiego”. A nie na odwrót.
.

Walka o wolność, o życie miliardów ludzi trwa. Nie dajmy się zapędzać na fałszywe barykady.
.
.
opolczyk
.
.

1 komentarz do “Zadyma o aresztowanie „kamratów” odwracaniem uwagi od walki o wolność…?

  1. Pingback: Genetyka, genocyd i kulturocyd Słowian + Słaszowana historia? + W. Lechia krok w przód, dwa wstecz – Grypa666

Możliwość komentowania jest wyłączona.