Ludobójcze, śmiercionośne szpryce…


.
Zamieszczam 4-minutowy film o tym jak działają szpryce mRNA:
.

.

Podejrzewam, że film zostanie usunięty z yt, niemniej zamieszczam jego link. Zaznaczyć przy nim chcę, że jak powiedział w nim dr Shawan Brooks, nawet twórca szpryc mRNA dr Robert Malone stwierdził, że nikt, nigdy i w żadnym przypadku nie powinien brać tych szpryc. Dr.Brooks wymienił trzy podstawowe szkodliwe działania szpryc stwierdzając, że zaszprycowani umrą w ciągu najpóźniej pięciu lat.
.
.
Można by zignorować to co dr Brooks mówił, gdyby nie potwierdzało tego tysiące niezależnych lekarzy i naukowców ze świata medycyny. Jednym z nich jest dr Vernon Coleman, który 22 listopada opublikował krótką wypowiedź filmową. Mam ją w niemieckojęzycznej wersji:
.


.
Tutaj jest po angielsku:
https://vernoncoleman.org/videos/finally-medical-proof-covid-jab-murder
.
A tu po polsku (cytuję fragmenty):
.
„Jest 22 listopada 2021 roku i to jest moment, w którym „dźganie” musi się skończyć.
.
Kilka godzin temu Darren Smith, redaktor znakomitego The Light Paper, przysłał mi artykuł z czasopisma medycznego Circulation, który dowodzi, że eksperyment alne „dźgania” covid-19 musi się dzisiaj skończyć. Uważam, że każdy lekarz lub pielęgniarka, który po dzisiejszym dniu poda jeden z zastrzyków mRNA, zostanie wykreślony z odpowiedniego rejestru i aresztowany.
.
Czasopismo Circulation jest szanowaną publikacją. Ma 71 lat, jej artykuły są recenzowane, a w jednym z przeglądów zostało uznane za czasopismo nr 1 na świecie w kategorii serca i układu sercowo-naczyniowego.
Zacytuję ostatnie zdanie streszczenia, które pojawia się na początku artykułu. To wszystko, co ja, ty – lub ktokolwiek inny – potrzebujemy wiedzieć.
.
„Dochodzimy do wniosku, że zastrzyki mRNA dramatycznie zwiększają stan zapalny śródbłonka i nacieków komórek T mięśnia sercowego i mogą wyjaśniać obserwacje zwiększonej zakrzepicy, kardiomiopatii i innych zdarzeń naczyniowych po szczepieniu”.
(…)
Gdyby w mediach głównego nurtu pozostali jeszcze jacyś dziennikarze, ta wiadomość byłaby głównym tematem wszystkich programów telewizyjnych i radiowych i znalazłaby się na pierwszych stronach wszystkich gazet.
(…)
Jeśli eksperyment szczepu covid będzie kontynuowany po dzisiejszym dniu, to wiemy z całą pewnością, że nie jest to leczenie medyczne, to ubój.
.
Natychmiast udostępnij ten film wszystkim, których znasz – na stronie – Dziękuję Ci.”
https://gloria.tv/post/2sTFJ3oJXTWGBHnMZBDU6Tmhq
.
Znalazłem ciekawy komentarz pod tym wpisem:
.
Antyszczep Polski

PRZESŁANIE DLA SZCZEPANÓW vel COVIDIANÓW: Szczep się brachu a pójdziesz do piachu! 🙂
.

Nawet banksterskie WHO przyznało, że te szpryce są najgroźniejsze ze wszystkich „szczepionek”:
https://report24.news/who-bestaetigt-offiziell-covid-impfung-ist-gefaehrlich-wie-keine-andere/
.
A tu tłumaczenie z automatu:

.
Nie daj się zaszprycować. Walcz o wolność!
.
.
opolczyk

2 komentarze do “Ludobójcze, śmiercionośne szpryce…

  1. Pingback: Genetyka, genocyd i kulturocyd Słowian + Słaszowana historia? + W. Lechia krok w przód, dwa wstecz – Grypa666

  2. Pingback: Ludobójcze, śmiercionośne szpryce… | WIERNI POLSCE

Możliwość komentowania jest wyłączona.