Kowidowi bandyci faszyści terroryści – mordercy…


.
Nie wiem jak w Polsce rozwija się sytuacja, ale w Dojczlandii jest coraz gorzej. A niedawno idioci dezinformatorzy w Polsce pisali, że tu mają odwołać kowidowy cyrk. A tymczasem od jutra dla niezaszprycowanych w wielu miastach Badenii Wirtembergii obowiązuje godzina policyjna od 21:00 do 5:00.
https://www.pz-news.de/baden-wuerttemberg_artikel,-Naechtliche-Ausgangsbeschraenkungen-fuer-Ungeimpfte-in-Pforzheim-Enzkreis-und-Kreis-Calw-sollen-ab-Mit-_arid,1640381.html
.
Wygląda naprawdę na to, że świrus zna się na zegarku i szczególnie agresywny staje się, gdy na ratuszu zegar wbije dziewiątą wieczorem. A o piątej rano robi se fajrant. Ponadto w życiu publicznym obowiązuje zasada 2G+, co oznacza, że „prawa obywatelskie” mają już tylko zaszprycowani i „ozdrowieńcy”, z tym że ci drudzy muszą mieć jeszcze negatywny aktualny test. Ten test to właśnie owe „+”. W szkołach wracają dla uczniów namordniki.
.
Co mnie jednak najbardziej rozwściecza, to ta wredna namolna propaganda, obracanie kota ogonem i narastająca nagonka na niezaszprycowanych. A już gdy przeczytałem wypowiedź politycznej sprzedajnej dziwki, premiera Badenii Wirtembergii, aż podskoczyłem. Powiedział :
„Eine Impfpflicht ist kein Verstoß gegen die Freiheitsrechte. Vielmehr ist sie die Voraussetzung dafür, dass wir unsere Freiheit zurückgewinnen.”
(Obowiązkowe szprycowanie nie jest łamaniem prawa wolności. Wręcz jest to koniecznym warunkiem odzyskania naszej  wolność)
.
Wsadź se brunatna gnido taką „wolność” – wiesz gdzie…
Ta gnida jest niby z partii „Zielonych” (Die Grüne). Jednak coraz bardziej widać – i to gołym okiem – że ci  niby „zieloni” mają ciemnobrunatny kolor – coś jak elita III Rzeszy. Nie różnią się zresztą w tym  niczym od „czerwonej” SPD i „czarnej” CDU/CSU – wszystkie są ciemnobrunatne – tak jak wierchuszka NSDAP. A nas, broniących konstytucji, praw obywatelskich i wolności nazywają neofaszystami. I setki razy dziennie  w łże-mediach bełkoczą, że gdyby nie niezaszprycowani – czwartej fali fikcyjnej picdemii by nie było. Jest to ewidentne szczucie zastraszonych szczepanów na nas – stawiających opór.
.
Są takie momenty, że mam tego wszystkiego po prostu dość. Boję się, że zrobię coś nierozważnego…
.
Eh – jak ja tęsknię za starą, dobrą, poczciwą Polską Rzeczpospolitą Ludową. To było życie…
.
opolczyk
.
PS
Poniższa migawka pokazuje początek naszego ostatniego poniedziałkowego protestu w Pforzheimie:

.
Tyle, że na samym początku przez 17 sekund widać „ludzkie bydło rzeźne”, stojące w kolejce przed szprycową ubojnią. Pół godziny później szliśmy w odległości 30-40 metrów od nich skandując głośno „Freiheit” (wolność). Patrzyli na nas bezmyślnie – naprawdę jak właśnie bydło rzeźne. Ani jeden z nich nie opuścił kolejki po śmiercionkę. Masakra, zbiorowe harakiri metodą big pharmy…
.

PPS

Zamieszczam jeszcze drugą migawkę z ostatniego protestu.

Są to oczywiście skróty, gdyż cały przemarsz trwa zawsze ponad godzinę. I jeszcze jedna uwaga – w Pforzheimie mamy obecnie picdemiczny „stan alarmowy”.  Mimo to policja upierdliwa nie była. Dopiero pod koniec, gdy śpiewaliśmy stojąc naprzeciwko siedzib lokalnej gadzinówki i lokalnego radia podeszła do mnie policjantka (minuta 16:34) i powiedziała mi, że demonstranci stoją za blisko siebie – powinni się rozsunąć lub nałożyć namordniki. Gdy to powiedziałem przez megafon demonstranci odpowiedzieli skandowaniem „Widerstand” (opór, stawianie oporu). Policja już więcej nie reagowała, a ja chwilę później (19:57) podziękowałem policjantom za towarzyszenie nam podczas demonstracji, co skwitowane zostało oklaskami. Z policjantami można i trzeba jakoś się dogadywać. To też są ludzie…

.

2 komentarze do “Kowidowi bandyci faszyści terroryści – mordercy…

  1. Pingback: Genetyka, genocyd i kulturocyd Słowian + Słaszowana historia? + W. Lechia krok w przód, dwa wstecz – Grypa666

  2. Pingback: Kowidowi bandyci faszyści terroryści – mordercy… | WIERNI POLSCE

Możliwość komentowania jest wyłączona.