Porażający zamach globalnej sitwy na Przyrodę – i wywłaszczanie z niej ludzkości…

 

Znajomy, Heniek, podesłał mi w sumie porażający link. Tekst zaczyna się tak:
.
„Fundacja Rockefellera i Nowojorska Giełda Papierów Wartościowych niedawno stworzyły nową klasę aktywów, która wystawi na sprzedaż nie tylko świat przyrody, ale także procesy leżące u podstaw wszelkiego życia pod pretekstem promowania „zrównoważonego rozwoju”
https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/11/02/nowa-klasa-aktywow-wall-street-wystawi-swiat-przyrody-na-sprzedaz/
.
Zastanawiałem się, co z tym linkiem zrobić – tekst z angielskiego przetłumaczyła właścicielka i adminka strony Forumdlazycia. Jej strona niestety promuje także ultrakatolickie pranie mózgów:
https://forumdlazycia.wordpress.com/2015/10/11/nabozenstwo-trzech-zdrowas-maryjo-z-opisem-jego-rozwoju-i-skutecznosci-jak-odmawiac/
https://forumdlazycia.wordpress.com/2019/11/01/1-listopada-uroczystosc-wszystkich-swietych/
.
Ponadto tłumaczenie jest toporne, a w przynajmniej jednym miejscu błędne. Toporność tłumaczenia polega na tym, że adminka tłumaczy obcy test dosłownie (pewnie tłumaczem google) – także angielskie idiomy i wyrazy wieloznaczne, zamiast użyć innego słowa czy określenia zgodnego z „duchem” a nie „literą” angielskiego tekstu. Wiem, że nie jest to łatwe – sam niekiedy tłumaczę z niemieckiego. Ale jest to możliwe i wtedy tekst nie zawiera różnych „knotów” – jak ten: „Nazywany spółką aktywów naturalnych lub NAC, pojazd pozwoli na utworzenie wyspecjalizowanych korporacji…”.  W oryginale jest: „Called a natural asset company, or NAC, the vehicle will allow for the formation of specialized corporations…”. Wyraz vehicle oznacza wprawdzie pojazd, ale też narzędzie, instrument. I w tym zdaniu odpowiedniejszym byłoby narzędzie lub instrument, a nie pojazd:  „Nazywane spółką aktywów naturalnych lub NAC, narzędzie/instrument pozwoli na utworzenie wyspecjalizowanych korporacji…”.
Całkowicie błędnie adminka przetłumaczyła ostatnią liczbę w tym zdaniu: „Rzeczywiście, podczas gdy klasy aktywów w obecnej gospodarce są wyceniane na około 512 bilionów dolarów, klasy aktywów odblokowane przez NAC są znacznie większe i wynoszą 4000 bilionów dolarów (tj. 4 biliony dolarów)”. W oryginale jest tak: „Indeed, while the asset classes of the current economy are valued at approximately $512 trillion, the asset classes unlocked by NACs are significantly larger at $4,000 trillion (i.e., $4 quadrillion)”. Usraelski trillion to u nas bilion, a usraelski quadrillion to biliard (tysiąc bilionów). Tłumacząc z angielskiego poprawnie ostatnia liczba brzmi tak: 4000 bilionów dolarów (tj. 4 biliardy dolarów)”.
.
Pomijając powyższe uwagi przetłumaczony artykuł, a ściślej biorąc jego treść jest porażająca – klika globalistycznych uzurpatorów ot tak, nagle postanowiła sobie zawłaszczać krok po kroku Przyrodę, wywłaszczając krok po kroku gojów z określonych przez klikę terenów, rzekomo w celu ratowania środowiska naturalnego. Mniejsza już o to, że chcą na tym zarabiać biliardy, które naturalnie wykorzystają do wykupu kolejnych obszarów Ziemi – by je rzekomo ratować:
.
„Ci „właściciele” będą ostatecznie mieli prawo, w tym systemie, dyktować, kto ma dostęp do czystej wody, do czystego powietrza, do samej natury i za jaką cenę.”
.
Przyjdą czasy, że goje będą płacić podatki od wdychanego powietrza i wydychanego dwutlenku węgla. I podatek od deszczów, dzięki którym pola w łapskach banksterskich pociotów będą rodziły plony.
Mnie przede wszystkim poirytowała wyjątkowa bezczelność tej kliki grabieżców, chcących zawłaszczyć dla siebie wszystko – z wodą pitną i powietrzem włącznie. Nikogo nie pytali o zgodę. Nie mam na myśli nawet tzw. „opinii publicznej” i zdania zwykłych ludzi. Nie zapytali nawet, choćby tylko dla zachowania pozorów, marionetek politycznych – tych wszystkich zachodnich prezydętuf, tych premierufkancleżuf, tych ministruf od ochrony środowiska naturalnego. Ani parlamentuf, gdzie coś takiego powinno być debatowane i głosowane. Nie zapytali o zdanie nikogo, tylko po prostu ot tak, stworzyli sobie spółkę aktywów naturalnych NAC i wystawiają Przyrodę na licytację – tak jak by byli jej właścicielami.
.
Marionetek politycznych naturalnie nie musieli o nic pytać – wysłali je na „szczyt klimatyczny” w Glasgow, który akurat pasuje do tematu „ochrony środowiska naturalnego i Przyrody”:
https://tvn24.pl/biznes/ze-swiata/cop26-w-glasgow-jeff-bezos-i-bill-gates-obiecali-fundusze-na-walke-ze-zmianami-klimatu-5475541
.
I na szczyt G 20, gdzie posłusznie debatowano o zagrożeniu zmyśloną klimatyczną katastrofą:
https://tvn24.pl/swiat/szczyt-g20-w-rzymie-walka-ze-zmianami-klimatu-w-postanowieniach-koncowych-5473133
.
Która jest takim samym oszustwem, jak „pandemia”:
https://opolczykpl.wordpress.com/2019/07/29/zyciodajny-dwutlenek-wegla-co2-a-wymysly-mafii-klimatycznej/
.
Zwróciłem uwagę na Billa Gatesa i jego rolę w Glasgow. Jak dba o gojów wiemy – publicznie powiedział, że chce zaszprycowania 7 miliardów ludzi („To jest szczepionka, która będzie zaoferowana 7 miliardom ludzi”). Zaoferowana – pod narastającym przymusem! Naciski na przeciwników szpryc rosną. Stają się oni podludźmi pozbawianymi praw obywatelskich. Na Łotwie wysłano na przymusowy „urlop” dziewięciu parlamentarzystów, którzy nie dali się zaszprycować:
https://www.se.pl/zdrowie/niezaszczepieni-lotewscy-poslowie-i-radni-beda-na-bezplatnym-urlopie-aa-cTyZ-XRGk-CcQk.html
.
A teraz chce Gates rzekomo ratować klimat sumą 315 milionów dolców. Tylko – dla kogo chce klimat i Ziemię „ratować”? Dla niedobitków depopulacji i ich właścicieli. Nie jest przypadkiem, że ów zamach na Przyrodę nastąpił teraz – większość gojów na zachodzie jest już zaszprycowana i zastraszona picdemią. „Wielki reset” jest w trakcie realizacji. Narody, państwa są spacyfikowane przez posłuszne marionetki polityczne i policję, zastraszone przez łże-media. No więc jest to najlepszy moment, by pod zasłoną dymną picdemii zacząć finalizować wielki hebrajski plan opisany w księdze Jubileuszów zwanej też „Małą Księgą Rodzaju” czy „Testamentem Mojżesza”:
.
Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
Jub. 32, 18-19
.
Znalazłem w sieci inną wersję przekładu tej księgi – brzmi podobnie:
.
„(17) Ukazał mu się Pan w nocy, pobłogosławił go i rzekł do niego: „Imię twoje nie będzie nazywać się Jakubem, ale Izrael będą nazywać imię twoje”.
(18) Rzekł mu jeszcze raz: „Jam jest Pan, który stworzył niebo i ziemię, i powiększę cię, i pomnoży cię bardzo, i królowie wyjdą z ciebie, i będą sądzić wszędzie, gdziekolwiek stopa synowie ludzcy podeszli.
(19) Dam potomstwu twemu całą ziemię, która jest pod niebem, i będą sądzić wszystkie narody według ich pragnień, a potem wezmą w posiadanie całą ziemię i odziedziczą ją na wieki .”
https://basileia785.wordpress.com/2016/10/22/ksiega-jubileuszow/
.
Nic dodać, nic ująć…
.
Tę właśnie obietnicę Jahwe rzekomo daną Izraelowi realizuje obecnie banksterska sitwa. Przypomniał mi się też osławiony „monument” z Georgii, bzdurnie nazywany monumentem „iluminatów”:

.


https://coachodserca.pl/georgia-guidestones-10-przykazan-illuminatow/
.
Jest to monument wskazujący drogę do banksterskiego NWO. Jego punkt pierwszy („Utrzymujcie populację poniżej 500 mln w trwałej równowadze z przyrodą”) jest obecnie realizowany szprycami, załamaniem się tzw. „opieki zdrowotnej” nastawionej praktycznie tylko na świrusa, strachem (strach to groźny zabójca), a dojdą jeszcze kryzys energetyczny, żywnościowy i pewnie kilka lokalnych czy regionalnych wojen. Ostatni punkt („Nie bądźcie rakiem na Ziemi — pozostawcie miejsce dla natury, pozostawcie miejsce dla natury”) to właśnie ta banksterska spółka aktywów naturalnych NAC. A i reszta punktów, nawet te na pozór szlachetne, w sposób pokrętny są realizowane. Weźmy punkt 5: „Chrońcie ludzi i narody uczciwymi prawami i sprawiedliwymi sądami”. Ale czym są uczciwe prawa i sprawiedliwe sądy? I czy mają być uczciwe i sprawiedliwe z punktu widzenia rządzących, czy rządzonych. W myśl oszukańczej picdemii uczciwe prawa obecnie to lockdowny, kwarantanny, nakazy noszenia namordników oraz przymus szpryc. A i sprawiedliwość niejedno ma imię: może oznaczać każdemu według potrzeb (programy socjalne tzw. „lewicy”), lub każdemu według zasług. Tu klasycznym przykładem jest tzw. zbawienie” prezentowane w naukach Joszue w ewangeliach: sprawiedliwi, pobożni, pokorni, wierzący wejdą do „Królestwa Niebieskiego”. Cała zaś reszta wyląduje w ogniu piekielnym, gdzie będzie płacz i zgrzytanie zębów. Tak wygląda sprawiedliwość ewangeliczna Joszue według zasług. W myśl tak rozumianej sprawiedliwości  sprawiedliwe sądy na Ziemi mogą oznaczać, że pokornych, posłusznych spotka nagroda – będą mogli np. chodzić do kin, teatrów, restauracji itp. Pozostali, niepokorni będą mieli tam zakaz wstępu. I będą przymuszani do szpryc i namordników – co z punktu widzenia władz będzie jak najbardziej sprawiedliwe!
.
Tak więc możemy sobie już wyobrazić, jaki to nowy wspaniały świat, nowy porządek świata nas czeka. Ale to, że ci grabieżcy w tak bezczelny sposób sięgają po Przyrodę, po nasze prawo do powietrza, wody, lasów, jezior – naprawdę mnie wzburzyło.

.

 

Ta sitwa już czuje się władcami i właścicielami świata:
.
Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
.
I jeszcze jeden cytat z „Pisma świętego”:
.
„Bo naród i królestwo, które tobie nie będą służyć, zginą, i takie narody będą doszczętnie wytępione.”
Izajasza, 60, 12.

.
Czy goje to wreszcie pojmą…?

.

.
opolczyk

.

2 komentarze do “Porażający zamach globalnej sitwy na Przyrodę – i wywłaszczanie z niej ludzkości…

  1. Pingback: Genetyka, genocyd i kulturocyd Słowian + Słaszowana historia? + W. Lechia krok w przód, dwa wstecz – Grypa666

  2. Pingback: Porażający zamach globalnej sitwy na Przyrodę – i wywłaszczanie z niej ludzkości… | WIERNI POLSCE

Możliwość komentowania jest wyłączona.