Picdemiczno – szprycowe oszustwo…

Równo rok temu instytucja będąca naczelnym dojczlandzkim narzędziem siania picdemicznego strachu i przerażenia, Instytut Roberta Kocha (RKI) poinformował, że 11.11. 2020 stwierdzono w ciągu jednego dnia 18 487 nowych infekcji świrusem oraz 261 zgonów:

„RKI: 18.487 Corona-Neuinfektionen in Deutschland – 261 Todesfälle binnen eines Tages”
https://www.rnd.de/gesundheit/corona-heute-aktuelle-rki-zahlen-am-11112020-18487-neufinfektionen-in-deutschland-SAEUNRRI3WYVYQDCNRNEF7L7NM.html

Równo rok i 114,1 milionów rzekomo antykowidowych szpryc później RKI podał dzisiaj nowe dane – ponad 50 000 rzekomych nowych infekcji przy rzekomych 235 covidowych zgonach w jeden dzień:

.
„RKI meldet 50.196 Neuinfektionen
.
Przed rokiem nie było jeszcze w listopadzie szpryc. Ale już od miesięcy marionetki polityczne i medyczni „eksperci” na żołdzie światowej lichwy obiecywali, że jak tylko pojawią się szpryce, pandemia zostanie pokonana. Szpryce pojawiły się. W Dojczlandii w międzyczasie podwójnie zaszprycowanych zostało wg oficjalnych danych 55,9 milionów Dojczów, co stanowi 67,2 % populacji.
.
Ponadto około 3 miliony Dojczów (Etwa drei Millionen Menschen”) zaszprycowanych zostało już po raz trzeci:
https://www1.wdr.de/nachrichten/corona-impfung-faq-auffrischungsimpfung-100.html
.
I co dały te ponad 114 milionów szpryc przez rok? Ilość rzekomych infekcji z 18 487 w dniu 11.11. 2020 wzrosła do 50 196 równo rok później.
.
Co tutaj nie gra? Wszystko. Zarówno testy PCR absolutnie nie nadają się do diagnostyki, jak i szpryce nie są „szczepionkami” i przed niczym nie chronią. Pomijam już ich szkodliwe, zabójcze wręcz działanie. Statystyki rzekomych nowych infekcji i rzekomych covidowych zgonów brane z sufitu, a ich jedynym zadaniem i celem jest utrzymywanie poddanych w strachu, przerażeniu – i posłuszeństwie. Gdyby tych prawie 56 milionów podwójnie zaszprycowanych Dojczów potrafiło jako tako logicznie myśleć, musieliby zrozumieć, że są oszukiwani i powinni wyjść na ulice. Niestety oni nie potrafią logicznie myśleć.
.
Niemniej bezmyślna siejąca strach propaganda sama się obnaża i kompromituje – no bo jak jest to możliwe, że po tylu milionach szpryc i przy takim procencie podwójnie zaszprycowanych Dojczów ilość rzekomych nowych infekcji w jednym dniu była dzisiaj, 11.11.2021, prawie trzykrotnie wyższa, niż 11 listopada przed rokiem – przed szprycami? To po co były i co dały te 114 milionów szpryc?
.
.
Wyjdź na ulice! Walcz o swoją wolność!
.
opolczyk
.
PS
.
Nie świętuję dnia niepodległości – w zniewolonym i rozszabrowanym jewrounijnym baraku powinien być to dzień żałoby narodowej.
.
Zamieszczam jeszcze migawkę z początku protestu w poniedziałek, 8 listopada w Pforzheimie:
.

.