Sąd rabiniczny w Nowym Jorku ostrzega współwyznawców przed szprycami, rzekomo na covida-19…

.
Nigdy bym nie przypuszczał, że kiedykolwiek powołam się na autorytet judaistycznych rabinów. Pamiętam wypowiedź jednego z rabinów w Izraelu, gdy mówił, że „Goje jak zwierzęta pociągowe – mają służyć Żydom”.
https://www.wprost.pl/swiat/214629/szokujace-slowa-rabina-goje-jak-zwierzeta-pociagowe-maja-sluz.html
.
Pisałem o tym w 2015 roku:
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/08/06/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/
.
Jednak sytuacja się zmieniła. Znajomy, Heniek, podrzucił mi link z niemieckiej niezależnej strony internetowej:
https://unser-mitteleuropa.com/new-york-juedisches-gericht-verbietet-verabreichen-von-covid-impfstoffen-da-zu-gefaehrlich/
.
Opublikowała ona artykuł pt: „Nowy Jork: sąd żydowski zabrania podawania szczepionek Covid, ponieważ jest to zbyt niebezpieczne” („New York: Jüdisches Gericht verbietet Verabreichen von Covid-Impfstoffen da zu gefährlich”). Zamieszczam link z polskim tłumaczeniem „z automatu”:

https://unser–mitteleuropa-com.translate.goog/new-york-juedisches-gericht-verbietet-verabreichen-von-covid-impfstoffen-da-zu-gefaehrlich/?_x_tr_sl=de&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=nui,sc
.
Odszukałem w sieci angielski oryginał, a także wpis na twitterze dra Malone, twórcy szpryc mRNA zwanych „szczepionkami”, oraz jego biogram z wiki  po czym podesłałem to e-pocztą Piotrkowi Beinowi z Kanady do weryfikacji.
.
Słyszałeś o tym?

Mam nadzieję, że to nie zmyłka:
https://www.lifesitenews.com/news/absolutely-forbidden-to-give-covid-shots-to-children-and-youth-jewish-court-rules/
https://twitter.com/RWMaloneMD/status/1455404157628608517
https://en.wikipedia.org/wiki/Robert_W._Malone
.
Piotrek zna świetnie angielski. Odpisał mi:
.
rzeczywiście bomba, bez owijania w bawełnę, bez przemilczeń
nawet samopropagację śmiercionki wymieniają
jeśli miałbyś tekst w formie do wkopiowania w auto-tłumacza, przetłumaczyłbym.
.
Tu zamieszczam jeszcze automatyczne tłumaczenie strony Life site news:
https://www-lifesitenews-com.translate.goog/news/absolutely-forbidden-to-give-covid-shots-to-children-and-youth-jewish-court-rules/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=nui,sc
.
Polecam go gorąco. Należy uważać jednak na kulawe tłumaczenia – tam gdzie tłumaczenie pisze: „Oprócz zakazu i ostrzeżenia przed oddaniem strzału dzieciom i młodzieży…” należy pamiętać, że ten „strzał” to naturalnie ta szpryca, nazywana popularnie też po polsku szczypawką czy śmiercionką. Tu należy także wyraźnie jeszcze zaznaczyć, że rabiniczny sąd ogłosił wyniki własnych przesłuchań i badań zapewne po hebrajsku w formie halachy. Halacha to obowiązująca i autorytatywna wykładnia prawa mojżeszowego. A ono obowiązywało i obowiązuje wyłącznie Izraelitów – wyznawców judaizmu:
.
„Halacha (hebr. ‏הלכה‎ „droga, zachowanie”) – w judaizmie autentyczna i autorytatywna wykładnia Prawa Mojżeszowego (Tory), ukazująca jak stosować Prawo do konkretnych sytuacji życiowych.”
https://pl.wikipedia.org/wiki/Halacha
.
Tu jeszcze zamieszczam skany owej halachy przetłumaczonej na angielski i opublikowanej przez twórcę śmiercionki mRNA Malone na jego twitterze:

Na ostatnim skanie na dole widać nazwiska i odręczne podpisy żydowskich rabinów – członków owego rabinicznego sądu.
.
Nie dziwię się, że rabini skierowali swą halachę tylko do współwyznawców. Cytat rabina przytoczony przeze mnie na wstępie jednoznacznie pokazuje, jaki stosunek większość z nich ma do gojów – to zwierzęta pociągowe i o nich tak troszczyć się w związku z ludobójczymi szprycami nie trzeba. W przeciwieństwie do nich kasowana w sieci wypowiedź żydowskiego dra Zelenki skierowana jest do wszystkich ludzi na świecie – także gojów. Czy poniższy link z wypowiedzią dra Zelenki długo jeszcze będzie czynny – nie wiem.

https://www.cda.pl/video/901034493

CDA skasowała go w kilku innych miejscach. Tu jeszcze muszę zaznaczyć, że mam zastrzeżenia do sądu rabinicznego i dra Zelenki w jednej sprawie – i tu i tam jest mowa o covidzie-19 i o „alternatywnych terapiach”. Otóż nie ma covida-19. Są przypadki ciężkiej grypy sezonowej, przez co rzekomego covida-19 diagnozowanego testami absolutnie nie nadającymi się do diagnostyki należy po prostu traktować jako grypę – i tak ją leczyć. Ponadto dr Zelenko mówił o „wariancie Delta” rzekomo grasującym w Izraelu, gdzie zaszprycowano 85 % populacji. Nie ma „wariantu delta”. Szpryce po prostu paraliżują system immunologiczny, przez co tylu zaszprycowanych łapie wszelkie infekcje, które lipnymi testami zwalane są na „wariant delta”. Przecież propaganda nie przyzna, że chorzy są ofiarami szpryc – a to one tak osłabiły ich system obronny, że zwykły katar wali ich z nóg.

https://opolczykpl.wordpress.com/2021/10/27/jak-dzialaja-szpryce-covidowe/
.
Tu jeszcze jedna ważna uwaga – żaden wirus nie posiada genów wymuszających u osoby „zainfekowanej” objawy kataru, kaszlu czy wręcz gorączki. Osoby o silnym systemie immunologicznym rozprawiają się z każdym wirusem „bezobjawowo”. Symptomy jak katar, kaszel i gorączka to mechanizmy obronne osłabionego immunologicznie organizmu, który nie potrafił zlikwidować wirusów już na samym „wejściu” ich do organizmu „bezobjawowo”. Im słabszy organizm, tym te mechanizmy obronne (katar, kaszel gorączka) silniejsze. Ale to nie sam wirus te symptomy twywołuje, a osłabiony organizm broniący się przed wirusem. Nie dziwi więc, że po szprycach totalnie zakłucających system immunologiczny, zaszprycowani zapychają obecnie szpitale z ciężkimi „infekcjami”. Naturalnie grypowymi – a nie covidem-19 czy jego rzekomym, osławionym już „wariantem delta”.
.
Zastanawiać ponadto musi każdą myślącą osobę problem czy pytanie – dlaczego globalna sitwa doprowadziła do zaszprycowania prawie całej ludności Izraela? Czyżby chcieli i swoich wybić? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy – tak mi się wydaje – u Shlomo Sanda. Okrzyczany został przed laty jako „antysemita” za jego książkę mówiącą o tym, jak wymyślono-wynaleziono naród żydowski.

https://www.znak.com.pl/ksiazka/kiedy-i-jak-wynaleziono-narod-zydowski-shlomo-sand-76289
.

Zgodnie z jego badaniami, potomkami – nazwijmy ich tak – „biblijnych żydów” (biblijni żydzi byli wspólnotą religijną, a nie etniczną czy narodową) są przede wszystkim dzisiejsi Palestyńczycy, którzy na przestrzeni wieków żyjąc pod władzą muzułmanów ulegli zislamizowaniu i zarabizowaniu. Natomiast współcześni Żydzi, także ci mieszkający w Izraelu,  to w ogromnej większości potomkowie konwertytów na judaizm, głównie potomkowie Chazarów, nie mający korzeni semickich. To właśnie oni tworzyli prawie całą diasporę. Można by ich nazwać „przyłatanymi” Żydami. Wobec postępującej laicyzacji diaspory, jak i przypadków asymilacji, wymyślono w XIX wieku syjonizm, który miał być nową wspólną identyfikacją dla Żydów bez względu na ich pochodzenie etniczne i religijność. Niemniej ogromną większość tego żywiołu stanowili ci „przyłatani”. I tak pewnie traktowani są przez globalistyczne elity, które nie traktują ich jak ziomków, współbraci. I przez to akcja szprycowania w Izraelu przybrała aż takie rozmiary – elity globalistów chcą Izrael i swoje szeregi oczyścić także z tych „przyłatanych”. Ci jednak bronią się – tak właśnie, jak ci rabini z Nowego Jorku.

Często się zdarza, że konwertyci na jakąkolwiek religię są bardziej „pobożni”, bardziej gorliwi i bardziej ortodoksyjni niż pozostali wyznawcy, przez co przejmują w danej sekcie czy religii kierownictwo. Tak bywało i u konwertytów na katolicyzm – często byli bardziej katoliccy od katolików a nawet papieży. I dzisiaj stanowią hierarchię kk.
.
Kończąc ten wpis napiszę jeszcze to – rabini nigdy nie byli i nie będą dla mnie żadnymi autorytetami. I bez ich halachy wiem, że szpryce, rzekomo na covida-19, to narzędzie depopulacyjne globalnej lichwy. Niestety do ogromnej liczby ludzi to nie dociera. Myślę jednak, że do przynajmniej co niektórych może dotrzeć to właśnie ostrzeżenie żydowskich rabinów. Jeśli tym wpisem uratuję choć jedną osobę przed pójściem pod szprycę – nie zmarnowałem czasu.
.

Ludzie – nie dajcie się zaszprycować tymi śmiercionkami!
.
opolczyk

1 komentarz do “Sąd rabiniczny w Nowym Jorku ostrzega współwyznawców przed szprycami, rzekomo na covida-19…

  1. Pingback: Sąd rabiniczny w Nowym Jorku ostrzega współwyznawców przed szprycami, rzekomo na covida-19… | WIERNI POLSCE

Możliwość komentowania jest wyłączona.