Walka o wolność trwa…

Tradycyjnie już trwają od miesięcy masowe protesty we Włoszech – w wielu miastach:

 

A tu skrót demonstracji z różnych włoskich miast:

Podobnie jest we Francji – protesty trwają w wielu miastach, wielkich i małych. Tu widzimy Paryż – krótka migawka:

A tu dłuższa migawka:

A tu demonstracja z miasta Besançon  (116 tys. mieszkańców):

Tu z Rouen (111 tys. mieszkańców):

Holandia walczy:

Zamieszczam migawkę pokazującą od sekundy 20 w b. dużym przyspieszeniu przemarsz demonstrantów przez Hagę:

Belgia też walczy:

I Australia:

I Izrael:

I Iran:

I Maroko:

Za oceanem walczą usraelici:

Trudno mi znaleźć niezależne kanały z protestami. Ale skoro reżimowe o tym informują – muszą być tam protesty duże – w usraeluu i Kanadzie:

Nawet w „liberalnej” Szwecji są antyszprycowe protesty:

Uk – Wyspy Rothschilda – tu ludowy zwyczaj zwany Bonfire Nigh upamiętniający nieudany zamach ultrakatolików na parlament i króla przerodził się w wielką manifestację na rzecz wolności:

Ukraina – protesty antyszprycowe. Ciekawi mnie, czy Ukraińcy pamiętają jeszcze „majdan” i czy widzą, o jaką wtedy władzę walczyli:

Szwajcaria walczy dzielnie.:

Dojczlandia też – tu migawka z Berlina:

A poniżej kilka z Lipska: W pierwszej załgana szczekaczka okupanta Bild już na początku podała, że w proteście brali udział „neonaziści i że 24 zatrzymała policja już na początku demonstracji. W Lipsku panował prawdziwy stan wyjątkowy. Przeciwko demonstrantom ściągnięto policję z wielu landów („krajów związkowych Dojczlandii):

Gnidy za wszelką cenę starają się zohydzić demonstrantów. Władze okupanta zezwoliły w Lipsku tylko na tysiąc uczestników. Było ich jednak wielokrotnie więcej. Doszło do przepychanek a nawet zadym. Policja brutalnie wyłapywała i biła pojedyncze osoby:

Tak władza marionetek politycznych występuje przeciwko pokojowej, pokojowo walczącej o swe prawa ludności:

Tu jest 10 minutowy skrót demonstracji w Lipsku:

A tu relacja RT z Lipska trwająca 5 godzin. Już na samym początku widać ogromne siły policyjne – przeciwko własnym obywatelom.:

W Lipsku niestety agenturalna młodzieżówka (wszyscy w namordnikach) urządziła kontrdemonstrację. Na poniższej  migawce ok. sek. 40-45 słychać jak gówniarzeria skanduje: zaszprycujemy („zaszczepimy”) was wszystkich (wir impfen euch alle):

Na szczęście jest i mądrzejsza młodzież w Dojczlandii. Tu jest niedawny protest studentów w Dreźnie sprzed miesiąca:

Ale i przeciwko nim protestowała garstka gówniarzerii – obowiązkowo w namordnikach:

Słyszałem już wcześniej wypowiedzi starszych mieszkańców NRD, którzy pamiętają jeszcze czasy Honeckera. I mówią, że wtedy policja/milicja aż tak brutalna nie była, jak teraz – w czasach koronoi i totalitaryzmu narzucanego nam NWO. I że wtedy przynajmniej ze znajomymi mogli spotykać się do woli i nie zabraniano im witać się podaniem ręki – jak teraz.
Osobiście mam podobne uczucia – nawet w stanie wojennym w Polsce nie było takiego reżimu i terroru chcącego zniszczyć zwykle bliskie stosunki międzyludzkie. Reżim chce nas totalnie zatomizować, gdyż wie, że pojedynczymi ludźmi łatwiej jest manipulować i łatwiej jest ich zastraszyć. A strach jest podstawowym warunkiem narzucenia nam banksterskiego NWO, „wielkiego resetu” i depopulacyjnego zaczprycowania 95 % ludzi.

.

Walka o wolność trwa…
.
opolczyk