Klepsydry covidowe…

Pisanie, publicystyka to jednak nałóg…
Do poniższego wpisu zainspirował mnie tekst Joanny M. Wiórkiewicz z neonu24 pt: „Klepsydry covidowe — Niemcy”:
https://niemcy.neon24.pl/post/164059,klepsydry-covidowe-niemcy

Autorka ma rację pisząc, że ludzie padają jak muchy. Ale zastanowiło mnie to:

„Ludzie padają jak muchy. W ciągu niespełna 5 miesięcy- od kwietnia do wrzesnia  na uniwerstecie w Saarbrücken zmarło dziesięciu profesorów.  Dziesięciu wykładowców z najwyższej półki w ciągu niecałego semestru na niewielkim uniwersytecie. Pewnie jedna trzecia, jeśli nie połowa profesorskiej obsady.”

Niestety autorka chyba nie zauważyła jednej rzeczy – połowa ze zmarłych była w wieku emerytalnym. Byli byłymi wykładowcami:

 

Uniwersytet  Saarbrücken publikuje co semestr listę zmarłych pracowników (nie tylko wykładowców) – także byłych pracowników i wykładowców. Poprzednia lista zawierała 11 nazwisk, z których tylko jeden ze względu na wiek mógł być nadal czynnym wykładowcą:

 

Pięciu byłych pracowników zmarłych w zeszłym semestrze nie miało tytułów naukowych i zapewne wykładowcami nie byli.
Niemniej pięciu czynnych zmarłych pracowników (ostatni zmarły nie miał żadnego tytułu, więc wykładowcą raczej nie był)  w ciągu jednego semestru w tym roku to faktycznie dużo. W ubiegłym semestrze, przed szprycami, zmarł tylko jeden czynny pracownik. Można by powiedzieć, że zawód pracownika, także wykładowcy akademickiego stał się w dobie szprycowych śmiercionek zawodem wysokiego ryzyka. Ale i praca w klinikach uniwersyteckich staje się niebezpieczna. Na twitterze na koncie Thomasa Martina znalazłem cztery klepsydry – wszystkie dotyczą pracowników uniwersyteckiej kliniki w Heidelbergu, zmarłych tylko w czerwcu 2021.

Thomas Martin retorycznie pyta: czy sygnatariusze, np. pan prof. dr. Ingo B. Autenrieth, pani Katrin Erk, czy ktokolwiek inny  z kliniki uniwersyteckiej w Heidelbergu uderzył na alarm, gdy „o wiele za wcześnie” zmarło tylko w czerwcu czterech aktywnych pracowników. Zwrot „o wiele za wcześnie” przytoczył Martin z jednej z klepsydr, gdzie tak właśnie o zmarłym pisało: „viel zu früh” – o wiele za wcześnie.

O tym, że zawód wykładowcy akademickiego, nawet byłego, jest niebezpieczny – ze względu na ideologiczne zaślepienie – wskazuje inny przykład:
„Karen Croake Heisler: 67-jährige ehemalige Notre Dame-Professorin sagte: „Verdammt seien die Ungeimpften.” Nun starb sie selbst 12 Tage nach ihrer dritten Pfizer mRNA-Injektion.”
(Karen Croake Heisler: 67-letnia była profesorka Notre Dame mówiła: „przeklęci niech będą niezaszprycowani”. Zmarła 12 dni po trzecim zastrzyku mRNA pfizera)

https://thecovidblog.com/2021/09/22/karen-croake-heisler-67-year-old-former-notre-dame-professor-says-damn-the-unvaccinated-dead-12-days-after-third-pfizer-mrna-injection/

Ciekawi mnie, czy w momencie śmierci, gdy przed oczami przesunęło się jej całe jej życie – czy nadal przeklinała niezaszprycowanych, czy też trzecią dawkę śmiercionki?
A tak w ogóle to muszę wyrazić uznanie Thomasowi Martinowi. Na jego profilu na twitterze zbiera, wyszukuje w sieci i publikuje dziesiątki, wiele dziesiątek przykładów nagłych i niespodziewanych zgonów ze świata sportu, polityki, medycyny i show biznesu:
https://mobile.twitter.com/kostinnen/status/1441152507485425673

I choć w wielu przypadkach brakuje wzmianek o tym, czy zmarli dali się zaszprycować, najczęściej zapewne tak było. Niemniej w wielu innych przypadkach fakt zaszprycowania się zmarłego jest niepodważalny.

Na iluż setkach tysięcy, a być może już i milionach klepsydr na całym świecie nie pisze, na co, a raczej przez co dane osoby zmarły…
.

Wracam jednak do pracowników uniwersyteckich, w tym wykładowców. Ci ostatni należą do intelektualnych elit każdego kraju. To oni „wyuczają” przyszłe elity intelektualne – naukowców, badaczy, profesorów uniwersytetów i uczelni wyższych. Jako elita intelektualna powinni więc być nie tylko wzorem „mądrości”, ale i wzorem postępowania, kierowanego mądrością, rozumem, rozsądkiem. Niestety należą oni do tych grup zawodowych, w których stopień zaszprycowania się śmiercionkami jest najwyższy. A przecież to oni, jako elita intelektualna powinni zauważyć, że nie ma żadnej pandemii i że owe szpryce to żadne szczepionki, a podejrzany koktajl big pharmy, za którego działanie nikt nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności. Powinni więc być w pierwszym szeregu ludzi demaskujących to giga-oszustwo. A tymczasem bezmyślnie pchają się pod śmiercionośne szpryce. Albo więc mimo tytułów profesorskich i doktorskich są głupcami, ignorantami, ślepcami, albo ze względów charakteriologicznych tchórzliwymi oportunistami. I tacy ludzie mają uczyć, kształcić i kształtować przyszłe elity intelektualne. Aż strach pomyśleć, jak te przyszłe elity intelektualne będą wyglądać. Wybicie obecnych szprycami niewiele zresztą pogorszy sprawę – ich następcy będą dobierani na zasadzie selekcji negatywnej – im bardziej posłuszny, tym lepszy. „Wielki reset” dotknie więc i elity intelektualne – zostaną po prostu „zresetowane”.

Depopulacja idzie pełną parą. Większość zaszprycowanych przynajmniej dwoma dawkami zejdzie z tego świata w ciągu kilku najbliższych lat. Reszta szczepanów będzie chorowita i choć pożyje dłużej, także wymrze przedwcześnie.

Jak to powiedział Jacques Attali:

„Znajdziemy coś lub spowodujemy coś; pandemię, która dotknie pewne warstwy społeczeństwa; prawdziwy lub nieprawdziwy kryzys gospodarczy; wirus, który uderzy w ludzi starych czy dorosłych – to nie ma znaczenia; słabi ulegną, bojaźliwi i głupi uwierzą we wszystko i będą prosić o wyleczenie ich. Zadbamy o to, aby zaplanować leczenie – leczenie, które stanie się rozwiązaniem (problemu). Selekcja idiotów dokona się więc samoczynnie: pójdą do rzeźni z własnej woli.”

Selekcja idiotów dokona się więc samoczynnie: pójdą do rzeźni z własnej woli.

opolczyk

PS

Autorstwo ostatniego cytatu Attali jest zmyślone:

I jeszcze raz – co faktycznie powiedział Jacques Attali…

Niemniej faktem jest, że zastraszeni fałszywą nieistniejącą pandemią ludzie – ślepcy, ignoranci, idioci – rzeczywiście sami pchają się do szprycowej rzeźni. Tak jest naprawdę bez względu na to, że Attali tego nie powiedział!

 

 

1 komentarz do “Klepsydry covidowe…

  1. Pingback: GENOCYD Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego nie zaleca testu ciąży przed „szczepieniem” bio-bronią na covida – Grypa666

Możliwość komentowania jest wyłączona.