Klub Inteligencji Polskiej znów puścił bąka…

 

Nie strzymałem. Nie cierpię bzdur.
Ucieszyłoby mnie, gdyby zamieszczony przez KIP artykuł i jego tytuł odpowiadały rzeczywistości:

„Ludobójstwo za pomocą trujących szczepień na Covid rozpada się, a sprawcy już wiedzą, że zostali złapani”
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/10/ludobojstwo-za-pomoca-trujacych-szczepien-na-covid-rozpada-sie-a-sprawcy-juz-wiedza-ze-zostali-zlapani/

Niestety nic nie wskazuje na to, że ludobójstwo szprycami się rozpada, a sprawcy zostali złapani i wiedzą o tym. Obecna sytuacja wygląda dokładnie na odwrót. Ale o tym za chwilę.

Tytuł i końcówka tekstu zaprzeczają sobie nawzajem

„a sprawcy już wiedzą, że zostali złapani”
„Tylko w ten sposób najlepsi współspiskowcy z Covid mogą uciec przed gniewem My, Narodu.”

To jak jest w końcu – wiedzą że zostali złapani, czy też jeszcze „mogą uciec przed gniewem My, Narodu” ? I czy nie powinno być – „najgorsi współspiskowcy” (najwięksi ludobójcy) zamiast „najlepsi współspiskowcy”?

Tłumaczenie tekstu jest kulawe. W paru miejscach przebija groteskowym wręcz patosem – choćby tu:

„Dlatego Moce, które są, doskonale wiedzą, że mają w rękach niezrównaną ogólnoświatową rewolucję.”

Jakie doskonałe Moce ma ten agent wywiadu usraela na myśli? I czy rzeczywiście są one niezrównane? Na razie globalna lichwa nie tylko trzyma nas w kleszczach, ale nadal dociska śrubę. Choćby wprowadzając zarządzenia, w myśl których osoby odmawiające zaszprycowania się będą wysyłane na przymusowe urlopy bezpłatne, a w wypadku stwierdzenia u nich świrusa lipnym testem PCR nie otrzymają zasiłku chorobowego. Terror kowidowy i proszprycowy narasta a nie słabnie.

Nie wiem, jak rozumieć to stwierdzenie:

„TPTB będzie zmuszone do wykonania najbardziej katastrofalnych aspektów WIELKIEGO RESETU, aby wprowadzić całą rasę ludzką w tryb przetrwania.”

Jakie przetrwanie? Wielki reset jest obok szprycowania, kluczowym punktem projektu „pandemia”, a jego celem jest finansowe zniewolenie niedobitków depopulacji. No i wywłaszczenie ich ze wszystkiego – cała Ziemia ma się stać prywatną własnością światowej lichwy – wraz z ludzkim „żywym inwentarzem”.

Faktem jest to, choć rozłożone może być na dłużej niż 12 miesięcy:

„W związku z tym w ciągu najbliższych 12 miesięcy prawdopodobnie nastąpi starannie kontrolowane wyburzenie Globalnego Systemu Ekonomiczno-Finansowego.”

Tyle że obecny i tak złodziejski system ekonomiczno-finansowy zostanie zastąpiony jeszcze gorszym – tym opisanym w „wielkim resecie”, który będzie formą zinstytucjonalizowanego finansowego niewolnictwa. – w każdym momencie niepokornym będzie można zablokować ich wirtualne konta, przez co pozostaną bez środków do życia. Mówił o tym Ernst Wolf:

 

Pisze też w tekście:

„Ludzie na całym świecie zaczynają rozumieć…”

Czyżby? Miliardy ludzi nadal niczego nie rozumieją, milczą i biernie poddają się narzucanym totalitarnym restrykcjom, a miliony nadal pchają się potulnie pod szpryce. W ostatnią sobotę widziałem w Pforzheimie długą kolejkę przed autobusem szprycowym ustawionym w centrum miasta.  Nadal więc wielu, wielu ślepców wierzy w dobroczynność tych szpryc.

 

https://www.pz-news.de/pforzheim_artikel,-Lange-Schlangen-Riesiger-Andrang-beim-Impfbus-in-der-Pforzheimer-City-_arid,1625985.html

A przecież Pforzheim nie jest jakimś miastem wyjątkowym. Podobnych ślepców pchających się pod szpryce nadal jest na świecie miliony, setki milionów. Co jest najgorsze w tym – większość tych kandydatów na „nagrodę Darwina”, tych nowych szczepanów w Pforzheimie byli to ludzie młodzi, w wieku 20-35 lat. Kolejka, którą widziałem, miała jakieś 150 metrów długości. A tylu chętnych do szpryc wzięło się z prostego powodu – od poniedziałku, 11 października, nie ma już tu darmowych testów – kosztują obecnie 12€. No i młodzi, którzy często w tygodniu chodzą do knajpek i kafejek – by nie płacić za testy – pchają się pod szpryce. Wolą śmiercionkę, niż wybulić 12 euro na test.

I pomyśleć, że na poniedziałkowe protesty w tym samym Pforzheimie przychodzi znacznie mniej ludzi, niż pchało się w ostatnią sobotę do szprycowej rzeźni. Tu jest migawka z końcówki ostatniego protestu z 11 października:

A na tym zdjęciu widać całą naszą grupę:

Nie tylko jest nas dużo mniej, niż tych w kolejce do szpryc, ale i przedział wiekowy jest u nas „gorszy” – większość demonstrujących to ludzie w przedziale wiekowym 45-65 lat. Młodzieży praktycznie wśród nas nie ma.
W Polsce ze szprycowaniem nie jest zresztą lepiej – coraz mocniej w operację szprycowania odmóżdżonych owieczek angażuje się żydogenny kk. Na Opolszczyźnie szprycowanie prowadzi już 16 parafii:
https://nto.pl/szczepienia-przy-kosciolach-w-niedziele-beda-organizowane-w-szesnastu-parafiach-diecezji-opolskiej/ar/c1-15849401

Kiedyś przez wieki kk sam miał zapędy globalistyczne. Obecnie jest gorliwym wasalem globalnej lichwy, pomagierem depopulacyjnym banksterskich starszych braci w wierze. Nie wiem, czy klechy biorące udział w tym ludobójstwie są tylko durni i nie wiedzą co czynią, czy są po prostu cynikami, chcącymi zarobić na zwiększonej liczbie pogrzebów, za które biorą klechy „co łaska”, ale niektórzy nie mniej niż 1000 złotych. Pogrzebowa średnia krajowa to prawie sześć stów:
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/oplata-za-pogrzeb-w-polskim-kosciele-w,13,0,2419213.html

Obskoczy taki klecha w większym mieście cztery pogrzeby za 600 stów każdy jednego dnia i zarobi więcej, niż wielu Polaków zarabia netto miesięcznie (w roku 2021 minimalna płaca wynosiła 2061 zł. netto). Jak dobrze jest być klechą…

Ale wracam do tematu.
Są w artykule  i inne bzdury – jak choćby ta:

„Ludzie na całym świecie zaczynają rozumieć, że wysoce szkodliwe i śmiertelne „szczepionki” zostały celowo, ale bezprawnie, zatwierdzone do ogólnej administracji dla wszystkich z wyjątkiem dzieci.”

A tymczasem pełną parą idzie propaganda szprycowania dzieci, na razie „tylko” od 5 lat wzwyż:

https://businessinsider.com.pl/rozwoj-osobisty/zdrowie/usa-szczepionka-firm-pfizer-biontech-moze-byc-stosowana-u-dzieci-wieku-od-5-lat/7fy7zrf

BioNTech: Wkrótce szczepionka na COVID-19 dla dzieci
Założyciele niemieckiej firmy BioNTech zapowiadają produkcję szczepionki na koronawirusa dla dzieci w wieku od 5 lat.
https://www.dw.com/pl/biontech-wkr%C3%B3tce-szczepionka-na-covid-19-dla-dzieci/a-59143295

https://szczepienia.pzh.gov.pl/firmy-pfizer-i-biontech-poinformowaly-o-wynikach-bezpieczenstwa-i-skutecznosci-szczepionki-przeciw-covid-19-u-dzieci-w-wieku-5-11-lat/

Także więc i w usraelu pełną parą idą przygotowania do szprycowania dzieci od lat 5. Czyżby „Analityk wywiadu i były oficer wojskowy USA” tego nie wiedział?

Niestety nie jest więc tak, jak ten analityk/agent wywiadu pisze, że ludzkość się budzi, i że jest świadoma zagrożenia. I że wielki reset zagwarantuje „rasie ludzkiej tryb przetrwania”. Dużo, bardzo dużo brakuje do tego, by liczba ludzi świadomych zagrożenia, gotowych do protestów osiągnęła masę krytyczną, wystarczającą do obalenia narzuconego nam totalitaryzmu, zakazania szprycowania ludzi ludobójczym koktailem big pharmy, powstrzymania „wielkiego resetu” i osądzenia oraz surowego ukarania wszystkich winnych.

Czyżby KIP nie stać było na publikowanie rozsądniejszych artykułów odpowiadających rzeczywistości? Zaklęcia agenta wywiadu opublikowane przez KIP są po prostu bzdurne i wręcz szkodliwe. Odebrałem je tak: wszystko jest na najlepszej drodze. Wszak ludobójstwo za pomocą trujących szczepień na Covid rozpada się, a sprawcy już wiedzą, że zostali złapani; Ludzie na całym świecie zaczynają rozumieć…; Dlatego Moce, które są, doskonale wiedzą, że mają w rękach niezrównaną ogólnoświatową rewolucję.

Nie muszę więc już nic robić. I tak już wygraliśmy. Mogę więc iść na piwo, pomyśleć o urlopie i o czym tylko jeszcze. Stawianie oporu, nawoływanie do oporu jest już niepotrzebne. Wszak ludobójstwo za pomocą trujących szczepień na Covid rozpada się, a sprawcy już wiedzą, że zostali złapani”.
Zamiast mobilizować do dalszej walki, wymysły usraelskiego agenta wywiadu spuszczają parę z kotła. Odpręż się – i tak wygramy – wszak sprawcy już wiedzą, że zostali złapani.

Tę intencję autora, usraelskiego analityka wywiadu i byłego oficera wojskowego – spuszczenie „pary z kotła” protestów i stawiania oporu – widać wyraźnie w tym co pisze. Czyżby KIP tego do dostrzegł?
.
Walka trwa. Globalna lichwa nie tylko się nie cofa, ale dokręca śrubę. I wcale nie zamierza poddać się  i zrezygnować ani z depopulacji, ani z wielkiego resetu. Tylko masowe protesty mogą ją powstrzymać.
.
.

opolczyk

.

PS

Piotr Bein napisał mi na temat tłumaczenia przez KIP powyższego materiału tak:

.

Przetłumaczyli „msza śmierci” zamiast „masowa śmierć” w materiale Rense.com.
Bieżące tłumaczenie wyszło niechlujnie i duracko. Parę przykładów:
.
The Powers That Be know full well they have an unparalleled worldwide revolution on their hands. — Mocodawcy dobrze wiedzą, że grozi im bezprecedensowa rewolucja światowa.
.
W innym zdaniu zamiast „Mocodawcy” użyli skrótu angielskiego TPTB.
Po „dla wszystkich z wyjątkiem dzieci” nie przetłumaczono  (and even that’s about to change)  (i nawet to ma się zmienić}.
.
Only in this way can the top-level Covid criminal co-conspirators escape the wrath of We the People. — Tylko w ten sposób czołowi współspiskowcy covido-zbrodni mogą uniknąć gniewu Nas, narodu Stanów Zjednoczonych.
.
Dalej brakuje tłumaczenia However, because of the extraordinary amount of hard evidence — now available Internet-wide — conclusively proving premeditated genocide by way of poisonous injection, the Covid perps will be hunted down and given nothing less than harsh vigilante justice as they justly deserve. — Jednak wobec niezwykłej ilości twardych dowodów, już dostępnych na Internecie i rozstrzygających o rozmyślnym ludobójstwie poprzez trujące szczepienia, sprawcy zostaną złapani i dostaną nic innego niż     surową sprawiedliwość obywatelską, na ktorą słusznie zaslugują
.
Czyżby w redakcji KIP nie było nikogo, kto jako tako zna angielski lub przynajmniej zna kogoś, kto zna ten język na tyle, by im to przetłumaczył?

 

1 komentarz do “Klub Inteligencji Polskiej znów puścił bąka…

  1. Pingback: GENOCYD Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego nie zaleca testu ciąży przed „szczepieniem” bio-bronią na covida – Grypa666

Możliwość komentowania jest wyłączona.