Afryka Południowa wrze…

Uwaga, ważne uaktualnienie – otrzymałem informację, że artykuł o RPA  i Sądzie Konstytucyjnym wygląda na fantazję, jak z Patrickiem Kingiem w Kanadzie.

Owszem, prawnik złożył do Sądu Konstytucyjnego pisemne oświadczenie, ale nie ma żadnej podstawy roztrąbionej w nagłówkach. Dintojra RPA uprzednio oddaliła podobny pozew z powodu braku „uzasadnienia pilności sprawy”. Podobne wnioski/pozwy od dawna pojawiają się w różnych jurysdykcjach…. i na razie nic.
Wpis jednak pozostawiam z dwóch względu – zawiera migawkę pokazującą protestujących Zulusów, czyli jednak w Afryce Południowej wrze. Ponadto zawiera wpis wyjaśnienie odnośnie bzdurnego mitu o pokryciu waluty w złocie, który demaskuję. A nadal i w Polsce są piewcy i wyznawcy pokrycia pieniądza w złocie, co jest po prostu głupotą – opolczyk
Otrzymałem e-pocztą poniższy link:
.
Zamieszczam kulawe tłumaczenie „z automatu”:
.
„To obecnie największa sprawa na świecie. Ludność RPA nie tylko dąży do orzeczenia, które pociągnie ich prezydenta i parlament do odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez globalistyczną zbrodnię Covid przeciwko ludzkości, ale także domaga się orzeczenia, które zlikwiduje ich bank centralny w celu wypłacenia poniesionych szkód przez ludzi.
 
Dokąd idzie Afryka Południowa, idzie też cały kontynent. To zwycięstwo wyzwoli ludzi z niewoli długu narzuconej przez system walutowy Banku Centralnego, ustanowi dolara zabezpieczonego złotem, wyeliminuje skorumpowane partie polityczne i ustanowi Afrykę jako bazę macierzystą, z której rozpoczną się procesy norymberskie 2.0 dla Zbrodnia przeciwko ludzkości, która została wymierzona całemu światu.
 
To może być wielkie przełomowe wydarzenie, o które modli się świat. Gdyby Sąd Konstytucyjny Republiki Południowej Afryki był całkowicie skorumpowany, tak jak reszta świata, ta sprawa nigdy nie dotarłaby tam, gdzie jest.
 
Proszę podziel się nimi, ponieważ to jest orzeczenie, które złamie kręgosłup Nowego Porządku Świata!”
 
W linku jest też film z wystąpieniem „czarnego” człowieka, którego niestety nie rozumiem. Mam jednak nadzieję, że autor tekstu dobrze mówcę zrozumiał.
 
W Afryce Południowej rzeczywiście wrze. Ostatnio zamieściłem migawkę z protestu Zulusów:
 

 

 
Należy życzyć mieszkańcom Afryki Południowej zwycięstwa. Ono wszak faktycznie mogłoby wywołać reakcję łańcuchową najpierw na całą Afrykę, a potem na resztę świata, także białego, stojącego niestety za Murzynami. A to oznaczałoby drugą Norymbergę – z oskarżonymi nie tylko marionetkami politycznymi Trampkiem, Bidą, Merkel, Johnsonem, Macronem i pomniejszym barachłem ale i z Rotszyldami, Rockefellerami, Morganami, Warburgami i ich podkomendnymi – Gatesem, Schwabem, Sorosem i całą resztą tej zbrodniczej kliki.
 
Oby do tego doszło…
 
Niestety autor tej informacji ślepo wierzy w pokrycie dolara w złocie. Jest to jeden z bardzo popularnych, ale niestety bzdurnych mitów, kolportowany przez niezależnych głupców. Gdy w roku 1929 doszło do wielkiego kryzysu finansowego i gospodarczego w usraelu, dolar miał wtedy pełne pokrycie w złocie. A jednak nie uchroniło to usraela i całego kapitalistycznego świata przed głębokim kilkuletnim kryzysem. Pokrycie waluty w złocie nie jest więc żadnym zabezpieczeniem przez kryzysem, a nawet załamaniem gospodarczym. Zresztą, złodziejskie giełdy mogą tak manipulować wartością złota, a przez to i wartością pieniądza i jego „siłą nabywczą”, że nawet bez krachu giełdowego wywołać mogą kryzys gospodarczy oraz niekontrolowaną inflację lub deflację.
Stabilność waluty zależy od stabilności gospodarki a nie od pokrycia jej w złocie. I od emisji pieniądza, ale nie jako długu – a tak było w usraelu już od roku 1913, czyli od utworzenia FED-u. Aby uchronić gospodarkę od kryzysów i krachów giełdowych należy zlikwidować złodziejskie giełdy, upaństwowić banki i oddać kreację i emisję pieniądza suwerennym rządom. I to kreację pieniądza nie obciążonego długiem. Wtedy pokrycie w złocie będzie absolutnie niepotrzebne. Banki centralne mogą pozostać jako banki narodowe – ale muszą być państwowe i nie mogą samowolnie kreować pieniądza jako długu.
 
Demagogią jest też „zaklęcie” autora o „modlącym się całym świecie” („To może być wielkie przełomowe wydarzenie, o które modli się świat”). Miliardy ludzi wierzy w picdemię, miliardy pchają się pod szpryce. I nie modlą się o drugą Norymbergę. A i same modlitwy niczego nie zmienią. Katolicy od wieków modlą się do Jahwe, Joszue, Miriam i wszystkich świątych o „nawrócenie się” całego świata. I co dały te modlitwy? O to samo zresztą modlą się też muzułmanie. Ale i ich modlitw jakoś Allah-Jahwe nie wysłuchuje. Bogowie, a tym bardziej zmyślone bożki, nie mają zwyczaju ingerować w to, co się na Ziemi dzieje. Tylko masowymi protestami można agresora, okupanta świata, pokonać. I tylko masowe protesty mieszkańców Południowej Afryki, takie jak protesty Zulusów – z włóczniami, tarczami i okrzykami wojennymi –  mogą zmusić tamtejszy Trybunał Konstytucyjny do wydania orzeczenia uwalającego kowidowy terror i totalitaryzm oraz  stawiającego rządców Afryki Południowej na ławie oskarżonych – co mogłoby być początkiem światowej drugiej Norymbergii.
 
I oby do tego doszło!
 
A ja nadal chciałbym być Zulusem. Bracia Zulusi, Bracia Murzyni – jestem z Wami…
.
 
opolczyk

1 komentarz do “Afryka Południowa wrze…

  1. Pingback: Wzorcowa nieduża manifa z wydźwiękiem – Grypa666

Możliwość komentowania jest wyłączona.