Prezydent Siemianowic Śląskich mówi segregacji sanitarnej NIE…

Prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech ogłosił utworzenie ruchu Polska Jest Jedna.

 

W przemówieniu w ostatnią sobotę powiedział m.in. (minuta 3:18):

„Jesteśmy tutaj dzisiaj, aby walczyć o wolność, o nasze prawa, o respektowanie naszych praw, o naszą godność. Ale jesteśmy tutaj przede wszystkim po to, aby walczyć z segregacją sanitarną. Mówimy segregacji sanitarnej, mówimy sanitaryzmowi stanowcze NIE !”

Zainicjowany ruch Polska Jest Jedna skupia przedstawicieli wielu grup zawodowych, w tym także lekarzy demaskujących oszustwo pandemii oraz szkodliwość szpryc. Prezydent Rafał Piech nawołuje do zjednoczenia się Polaków ponad podziałami, do połączenia sił wszystkich ruchów antykowidowych i do masowych protestów.

Zamieszczam też króciutką migawkę z ulicznego przemarszu w tychże Siemianowicach Śląskich w tymże samym dniu:

Nie jestem zwolennikiem przemocy. Niemniej hasła „znajdzie się kij na Niedzielskiego ryj” oraz „będziesz wisiał” uznaję za zasadne. Tyle, że Niedzielski to tylko nic nie znaczący pionek w machinie okupanta. Kija należy znaleźć na nich wszystkich!

Nie wiem, jak ta inicjatywa się zakończy i czy prezydenta Siemianowic Śląskich nie dopadnie seryjny samobójca. Ale z całego serca popieram tę inicjatywę – tylko miliony na ulicach mogą powstrzymać kowidowy faszyzm, kowidowy totalitaryzm.

Niedawno, 1 września, zapytałem na blogu, czyżby nadchodziła antytotalitarna Jesień Ludów:

Czyżby nadchodziła antytotalitarna, antycovidowa i antyszprycowa Jesień Ludów…

W Siemianowicach Śląskich nadeszła!
.

Wyrażam prezydentowi Siemianowic Śląskich Rafałowi Piechowi i wszystkim pozostałym inicjatorom ruchu Polska Jest Jedna słowa najwyższego uznania.

Walczmy o wolność o nasze prawa ludzkie i obywatelskie, o przyszłość dla nas i następnych pokoleń!
.
opolczyk