Totalitarny dom wariatów…

W zasadzie nie jest mi do śmiechu, tym bardziej w cieniu wczorajszej dwudziestej rocznicy zbrodniczej operacji fałszywej flagi z 11 września 2001 roku.
20 lat temu CIA i Pentagon przeprowadziły zamachy na WTC. Dwie najwyższe wieże (WTC 1 i 2) oraz trzeci wieżowiec (WTC 7) zostały wysadzone w powietrze. Ataku dokonano także na dział finansowy Pentagonu. Winę zwalono na Osamę bin Ladena i Al Kaidę, po czym dokonano agresji na Afganistan, a w 2003 roku na Irak.

Tymczasem dzisiaj znajomy (Roland) podesłał mi film z wypowiedzią Niemki żyjącej w usraelu. Wyśmiewała ona – i słusznie – niedawne wypowiedzi dwóch marionetek politycznych – pseudo-doktora Drostena i pseudo „zdrowotnego eksperta” SPD Lauterbacha:

https://odysee.com/@BehindTheMatrix:7/Deutschland-ist-ein-Irrenhaus—Zum-Lachen:4

Otóż pseudo-doktor, pseudo-wirusolog Drosten (naczelny „wirusolog” fałszywej „pandemii” w Dojczlandii) oświadczył ostatnio, że choć jest już podwójnie zaszprycowany, chciałby się celowo zarazić świrusem (koronawirusem) – i to nie raz a kilka razy – gdyż to dodatkowo wzmocniłoby jego system immunologiczny! Podkreślił jednak, że taka „metoda”  – celowe dążenie do złapania świrusa mimo zaszprycowania się – co jego zdaniem wzmacnia system immunologiczny – zalecana jest tylko dla ludzi „względnie zdrowych” a nie dla wszystkich.
I tu pojawiają się pytania:

– Jak można zarazić się świrusem będąc podwójnie zaszprycowanym? Wszak rok temu zapewniano, że szpryce dają gwarancję uniknięcia infekcji i chronią przed nią zaszprycowanych?
– I po co względnie zdrowi powinni starać się po dwóch szprycach złapać świrusa? Czyżby one nie chroniły przed nim? To po co dawać się w ogóle szprycować?

Wypowiedziom naczelnego dojczlandzkiego pseudo- wirusologa Drostena sprzeciwił się naczelny pseudo-ekspert zdrowia Lauterbach: ostrzega zaszprycowanych przed próbą celowego złapania świrusa:

„Lauterbach warnt Geimpfte vor absichtlicher Infektion”
(Lauterbach ostrzega zaszprycowanych przed celowym zarażeniem się)
https://www.n-tv.de/politik/Lauterbach-warnt-Geimpfte-vor-absichtlicher-Infektion-article22790313.html

Otóż Lauterbach potwierdza mniemanie Drostena, że infekcja świrusem po dwóch szprycach zwiększa odporność immunologiczną  na tegoż świrusa, ale…
No właśnie – to ale…
Otóż, jak przyznał Lautervbach – podwójnie zaszprycowani mogą mimo szpryc ciężko zachorować na świrusa i wylądować w szpitalu („vollständig Geimpfte können mit schweren Verläufen ins Krankenhaus kommen”). Ponadto, wg niego, u podwójnie zaszprycowanych istnieje nadal ryzyko „długiego kowida” („Risiko von Long Covid auch bei Geimpften”). „Długi kowid” to wymysł pseudo-medyczno-propagandowy mający podnieść poziom strachu i oznacza długotrwałe (ponad 4 tygodnie) objawy ciężkiej infekcji grypopodobnej wywoływane rzekomo fikcyjnym covidem 19 lub jego równie fikcyjnymi „wariantami” i „mutacjami” (deltą, sreltą itp).
No i – jak dodał „ekspert” Lauterbach – takie praktyki (celowe łapanie świrusa po dwóch szprycach) zwiększają niebezpieczeństwo dla niezaszprycowanych w ryzykowny sposób („Und drittens vergrößert eine solche Praxis die Gefahr für alle Ungeimpften auf eine riskante Art und Weise.”).

Otóż dla mnie, jako niezaszprycowanego, jedynym obecnie realnym i groźnym niebezpieczeństwem jest pozostawanie przy władzy marionetek politycznych podległych światowej lichwie i utrzymywanie przez nie totalitarnego faszystowskiego reżimu oraz pozostawanie na wolności takich kreatur jak Merkel, Spahn, Drosten, Lauterbach i tysiące im podobnych. Dopiero gdy wylądują oni i ich mocodawcy w więzieniach, gdy łże-media zaczną pisać prawdę o tym największym w historii oszustwie, jakim jest fikcyjna „pandemia”, gdy wszyscy którzy w tym oszustwie brali czynny udział zostaną osądzeni i ukarani – wtedy będę czuł się bezpieczny. Także przed idiotyzmami Drostena i Lauterbacha.

Roland napisał m.in tak:

Die Hauptakteure dieses Dramas haben sich so lächerlich gemacht das ihnen keiner mehr etwas glauben wird!!!
(Główni aktorzy tego dramatu tak się ośmieszyli, że nikt im już nie będzie wierzył).

Odpisałem mu – tłumaczę od razu na polski:
Obawiam się, że niestety miliony wypranych mózgów tego absurdu nie zauważy. Są za durni by to zrozumieć.

Już latem marionetki okupanta świata w Dojczlandii straszyły niezaszprycowanych kolejnym lockdownem – tylko dla niezaszprycowanych:
https://www.focus.de/perspektiven/nach-aeusserung-von-kanzleramtschef-der-lockdown-fuer-ungeimpfte-rueckt-immer-naeher_id_13528800.html

Tymczasem pseudo-doktor i pseudo-wirusolog Drosten już zapowiada lockdown dla wszystkich – także i dla zaszprycowanych. I oni będą podlegać narzuconym odgórnie ograniczeniom w kontaktach z innymi ludźmi, nawet z innymi tak samo zaszprycowanymi:

Drosten erwartet neue Kontaktbeschränkungen
„Wir werden gesamtgesellschaftlich die Zahl der Kontakte wieder einschränken müssen.”

(Drosten oczekuje nowych ograniczeń w kontaktach
„Będziemy musieli całemu społeczeństwu ponownie ograniczyć liczbę kontaktów. ”).
https://www.n-tv.de/panorama/Drosten-erwartet-neue-Kontaktbeschraenkungen-article22779728.html

Tak więc zaszprycowani. mimo obiecanek cacanek, także podlegać będą dalszym restrykcjiom i ograniczeniom. To po co brali te szpryce?

Czy baranom (przepraszam barany za to porównanie) pchającym się pod szpryce wreszcie otworzą się oczy na to, jak robieni są w bambuko?

Czy wreszcie zakończy się milczenie owiec i miliony wyjdą na ulice – razem – szprycowani i niezaszprycowani, w Dojczlandii, Polsce (a raczej Polin), Francji, na Wyspach Rotszylda (UK) i we wszystkich innych jewrounijnych barakach, oraz za oceanem, by wreszcie tę faszystowską klikę marionetek politycznych światowej lichwy obalić i surowo ukarać…

Walczmy o wolność!

opolczyk

 

1 komentarz do “Totalitarny dom wariatów…

  1. Pingback: Wzorcowa nieduża manifa z wydźwiękiem – Grypa666

Możliwość komentowania jest wyłączona.