Krótka i zwięzła rzecz o banksterach…

Wielokrotnie pisałem na blogu o banksterach i ich złodziejskim, bandyckim wręcz systemie bankowym i finansowym. Oraz o tym, że to żydowscy banksterzy stoją za totalitarnym NWO:
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/16/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/04/23/banksterzy-grabiezcy-ludzkosci/
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/04/29/nwo-nadchodzacy-koszmar-niewolnictwa/
https://opolczykpl.wordpress.com/2017/08/10/banki-lichwa-podatki-i-zydo-biblia/

To żydowscy banksterzy ukryci za kulisami sterują obecnym totalitarnym zamordyzmem, są faktycznymi twórcami fałszywej „pandemii”, która jest tylko parawanem i pretekstem do narzucenia nam niewolniczego NWO.
B. dobre opracowanie tego tematu – historii banksteryzmu i globalizmu zamieścił Paweł Ziemiński na stronie WPS.
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2021/09/06/dynastie-finansowe-architekci-globalizmu-cz-1/
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2021/09/07/dynastie-finansowe-architekci-globalizmu-cz-2/

Jest to jego tłumaczenie fragmentów wstępu do książki rosyjskiego naukowca, Alexandra Władimirowicza Paczałkowa, pt: „Finansowe dynastie architekci globalizmu”:

Powyższa książka jest dostępna w Polsce. Jest dobitnym dowodem tego, o czym piszę od lat odnośnie żydowskiego globalizmu i banksteryzmu, także w kontekście tzw. „polityków”: wszyscy zachodni tzw. „politycy” – prezydenci, premierzy, kanclerze, od dawna są marionetkami politycznymi, kreowanymi na „polityków” przez łże-media będące w pełni pod kontrolą żydo-banksterów. Odgrywają na politycznych scenach przypisane im w banksterskim scenariuszu role. Całym zachodem zza kulis rządzi żydowska, banksterska lichwa.

Aby nie zarzucano mi, że jestem żydożercą czy „antysemitą” (to drugie określenie jest bzdurne, gdyż większość współczesnych Żydów ma korzenie niesemickie, głównie chazarskie, natomiast Semitami są np. Palestyńczycy, w których obronie zabierałem już nie raz głos), wrzucam skan otrzymanego kilka dni temu (akurat w same urodziny) e-listu od żydowskiej organizacji pokojowej, z którą od lat utrzymuję kontakty i której informacje parokrotnie publikowałem u mnie, choćby tu w 2015 roku:
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/26/jewish-voice-for-peace-zydowska-organizacja-w-obronie-palestynczykow/

Ostatni e-list (początek) brzmiał tak:

A tu jego tłumaczenie „z automatu”:

Nie każdy więc Żyd to bankster, oszust i ciemiężca ludzkości. Uczciwych  Żydów jest zrsztą znacznie więcej niż psychopatów chcących zdepopulować i zniewolić ludzkość. Tyle, że i oni mają tyle do powiedzenia, co Polacy w Polsce czy Niemcy w Dojczlandii – czyli nic. Z ich zdaniem elita bankstersko-syjonistyczna, tworząca jeden zespół, nie liczy się.

Naturalnie sama wiedza o tym, kto naprawdę rządzi światem, niczego nie zmieni. Niemniej dobrze jest wiedzieć, co w trawie piszczy i kto naprawdę narzuca nam kowidowy terror i totalitaryzm.

opolczyk

 

1 komentarz do “Krótka i zwięzła rzecz o banksterach…

  1. Pingback: Wzorcowa nieduża manifa z wydźwiękiem – Grypa666

Możliwość komentowania jest wyłączona.