Czyżby nadchodziła antytotalitarna, antycovidowa i antyszprycowa Jesień Ludów…

Każdy zapewne słyszał na lekcjach historii o „Wiośnie Ludów” w latach 1848-1849. To co zaczęło się kilka tygodni temu we Francji, Włoszech i Grecji na fali narzucenia mieszkańcom tych krajów przymusowych paszportów szprycowych przybiera na sile – są to naprawdę narastające masowe protesty. Powoli zbliża się jesień. Oby była zwycięską Jesienią Ludów.
Tym razem zamieszczam dwie migawki. Pierwsza w telegraficznym skrócie pokazuje manifestacje w blisko czterdziestu miastach francuskich w ostatnią sobotę:

 

 

Kolejna migawka pokazuje manifestacje w ostatnią sobotę i niedzielę w Kanadzie, UK, Irlandii, Dojczlandii, Szwajcarii, Włoszech, Izraelu i Grecji:

 

 

O ile „Wiosna Ludów” była wydarzeniem historycznym obejmującym tylko Europę, o tyle obecne protesty, które – miejmy nadzieję – staną się zwycięską Jesienią Ludów, obejmują już Amerykę Północną, Europę i kawalątek Azji. No i Australię – gdyż i tam trwają masowe protesty:

 

https://www.zdf.de/nachrichten/heute-sendungen/australien-proteste-corona-massnahmen-video-100.html

Mam nadzieję, że Jesień Ludów rozleje się na wszystkie kontynenty i wszystkie kraje, w których panuje covidowy, szprycowy terror.
Wymieniłem Amerykę Północną, choć powinienem napisać Kanada. Szukałem migawek lub informacji o masowych protestach w usraelu. I nic!!!

To znaczy  – nie całkiem nic – oto jak „protestują” usraelici:

 

Tam panuje faktycznie idiokracja – durniejszego społeczeństwa niż usraelici nie znajdzie się na Ziemi. I oni chcą być światowym żandar… sorry – światowym chorążym wolności i demokracji. Ta rozwydrzona tłuszcza, ten motłoch urządzający bijatyki uliczne nazywa sam siebie „dumnymi chłopcami”. W rzeczywistości są to niewyobrażalnie durne pętaki-mięśniaki. Jest to element stracony. Naturalnie, stwierdzenie w opisie migawki, że „ludzie tacy jak dumni chłopcy rozkładają nasze społeczeństwo i demokrację” (People like the proud boys are dismantling our society and democracy) jest skończonym propagandowym idiotyzmem. Społeczeństwo usraela rozłożyły m.in.  konsumpcjonizm, wyścig szczurów i żydo-banksteryzm. I niewyobrażalna arogancja usraelitów. A demokracja w usraelu to zwykła fikcja – panuje tam od ponad 100 lat demokratura parlamentarna – dyktatura agenturalnych mafii politycznych będących na żołdzie i usługach banksterów.

Niemniej mam nadzieję, że i bez tego usraelskiego bydła ludzkiego (przepraszam bydło za to porównanie) świat obudzi się i Jesień Ludów w pozostałych krajach zwycięży i przyniesie nam prawdziwą wolność. Prawdziwą, a nie tę pozorną sprzed fałszywej pandemii. Bo była to tylko wolność pozorna – za kulisami na „wolnym i demokratycznym” zachodzie od dawna banksterzy szykowali zamach na wolność świata. A na scenach politycznych i w łże-mediach odgrywano jedynie wyreżyserowany spektakl pod tytułem „wolny demokratyczny świat”.

Czy nadejdzie Jesień Ludów i czy odzyskamy wolność? To zależy od nas – od każdego z osobna. Tylko razem, milionami na ulicach, będziemy w stanie obalić banksterski totalitaryzm!

Walczmy o wolność !!!

 

opolczyk

PS

W ostatni poniedziałek w demonstracji w Pforzheimie wzięło udział prawie 50 osób. Niby niewiele, ale 4 tygodnie temu protestowało nas zaledwie sześć osób. Poniedziałkowe protesty, trwające już prawie rok (od października 2020)  były zresztą zawsze najmniej liczne – więcej ludzi przychodziło w soboty, a nawet w środy. Niestety w czerwcu br. zawieszono demonstracje w soboty i środy. Pozostały tylko poniedziałkowe, których zgłaszanie w ordnungsamcie od końca kwietnia przejąłem i którymi kieruję nadal.
Od połowy września wznowione mają być demonstracje w środy – i mam nadzieję – i w soboty. Chyba powoli coś się zaczyna w Pforzheimie znów ruszać. Oby! Oby wreszcie i tu wyszły na ulice tysiące…

 

 

 

1 komentarz do “Czyżby nadchodziła antytotalitarna, antycovidowa i antyszprycowa Jesień Ludów…

  1. Pingback: 5G a grafen w bio-broni: Oszuści, pomagierzy i pseudo-naukowcy – Grypa666

Możliwość komentowania jest wyłączona.