Ubój szprycowy – patolog Peter Schirmacher domaga się obdukcji zwłok osób wcześniej zaszprycowanych…

Od kilku dni głośno jest w Dojczlandii o apelu szefa patologii uniwersytetu w Heidelbergu, Petera Schirmachera (na zdjęciu):

Domaga się on przeprowadzania  o wiele więcej obdukcji zwłok zmarłych osób, które zostały wcześniej zaszprycowane na rzekomego covida-19. W sieci aż huczy o nim:

Zamieszczam link jednego z artykułów o jego apelu zamieszczonym w  piśmie lekarskim w Dojczlandii:

„Heidelberger Pathologe pocht auf mehr Obduktionen von Geimpften”
Patolog z Heidelbergu domaga się więcej obdukcji u zaszprycowanych („zaszczepionych”)
https://www.aerzteblatt.de/nachrichten/126061/Heidelberger-Pathologe-pocht-auf-mehr-Obduktionen-von-Geimpften

A tu jego tłumaczenie „z automatu”:
https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=de&u=https://www.aerzteblatt.de/nachrichten/126061/Heidelberger-Pathologe-pocht-auf-mehr-Obduktionen-von-Geimpften&prev=search&pto=aue

Uniwersytet w Heidelbergu jest najstarszym i jednym z najbardziej renomowanych uniwersytetów w Dojczlandii. Renomą odpowiada Uniwersytetowi Jagiellońskiemu w Polsce.
Peter Schirmacher jest zdania, że obdukcji osób zmarłych, które krótko wcześniej (do dwóch tygodni) zostały zaszprycowane, nie przeprowadza się prawie wcale, przez co nie jest znana faktyczna wysoka, „ciemna liczba” ofiar szpryc (hohe Dunkelziffer Impftoten). Argumentuje tak: zaszprycowani najczęściej nie umierają pod lekarską obserwacją (w szpitalach). Do zmarłego w domu przyjeżdża  lekarz i wystawia świadectwo „naturalnego” zgonu, nie doszukując się związku zgonu z wcześniejszą szprycą. Nawet jeśli przyczynę zgonu określi jako nieznaną, ale bez udziału osób trzecich (wykluczy zabójstwo), prokurator zezwala na pogrzeb. Ofiara szpryc znika z grobie. I nigdy nie pojawi się w statystykach NOP. Dalej twierdzi Peter Schirmacher, że w Badenii- Württembergii patolodzy przeprowadzili obdukcję ponad 40 zwłok osób zaszprycowanych do dwóch tygodni przed zgonem i 30 do 40% tych zgonów idzie jego zdaniem na konto ludobójczych szpryc.

Załgany „aerzteblatt.de” z furią próbuje podważyć reputację i zdanie patologa Schirmachera. Powołuje się na „innych naukowców”, komisję szprycową i instytut Paula Ehrlicha: „Jednak inni naukowcy nie zgadzają się z nim w tej kwestii, podobnie jak Stała Komisja ds. Szczepień ( STIKO ) i Instytut Paula Ehrlicha ( PEI ).” Przytacza też nazwiska innych jeszcze służalców ludobójczego systemu zaprzeczających Schimacherowi (szefa komisji ds. szczepień, Thomasa Mertensa i immunologa Christiana Bogdana ze szpitala uniwersyteckiego w Erlangen).

Poparcia udzieliło natomiast Peterowi Schimacherowi Zrzeszenie Niemieckich Patologów, także domagające się znacznego zwiększenia obdukcji u zmarłych, wcześniej zaszprycowanych osób. Johannes Friemann, szef grupy roboczej tego zrzeszenia poinformował ponadto, że już w marcu tego roku władze zrzeszenia wystosowały oficjalne pismo do ministra uboju (oficjalnie „zdrowia”) Jensa Spahna, domagające się uczulenia urzędów zdrowia i lekarzy domowych na zgony poszczepienne, oraz o nakazanie władzom landów wydania zarządzenia urzędom zdrowia nakazującego przeprowadzania sekcji zwłok u zmarłych, zaszprycowanych wcześniej osób. Minister uboju Spahn do dzisiaj na to żądanie zrzeszenia patologów nie odpisał ani słówkiem. Wiadomo dlaczego – należy on do naczelnych naganiaczy ludności do szpryc i do naczelnych siewców strachu i paniki przed nieistniejącą „pandemią”. Nie nakaże więc przeprowadzania obdukcji u zmarłych, których wcześniej zaszprycowano, bo wtedy prawda wyszłaby na jaw – owe szczepienia to masowe ludobójstwo – tyle że na raty, z ukrywaną rzeczywistą ilością ofiar ludobójczych szpryc. Obawiać się należy, że minister uboju wyda, lub już wydał zarządzenie, by stopniowo zwiększać liczbę testów PCR u osób zmarłych z „niewiadomych” ale naturalnych przyczyn, także u zmarłych wcześniej zaszprycowanych. Testy PCR, przy wystarczająco dużej liczbie cykli zawsze okażą się „pozytywne”. I wtedy ofiary szpryc będzie można zaliczać do ofiar kolejnych „fal” i nowych „mutacji” i „wariantów” nieistniejącego świrusa covid-19. W ten sposób marionetki polityczne i łże-media nadal będą nakręcać strach i przerażenie przed fikcyjną „pandemią.

Zwrócić należy tu uwagę na jeszcze jedną rzecz – Peter Schirmacher domaga się obdukcji zmarłych, których zaszprycowano do dwóch tygodni wcześniej. Już to mogłoby pokazać, jak duża jest liczba wczesnych zgonów od szpryc. Ale co z ofiarami, które umierają po trzech, czterech tygodniach czy po dwóch, trzech czy więcej miesiącach po zaszprycowaniu? Ich ilość może być wielokrotnie większa niż ilość zgonów do dwóch tygodni po szprycy. I ich nikt już nie zaliczy do ofiar szprycowego uboju…

Walcz o wolność, o życie milionów, o normalną przyszłość dla nas i dla przyszłych pokoleń!

Gdy bezprawie staje się prawem, opór staje się obowiązkiem a posłuszeństwo przestępstwem!

opolczyk

1 komentarz do “Ubój szprycowy – patolog Peter Schirmacher domaga się obdukcji zwłok osób wcześniej zaszprycowanych…

  1. Pingback: 5G a grafen w bio-broni: Oszuści, pomagierzy i pseudo-naukowcy – Grypa666

Możliwość komentowania jest wyłączona.