Dr Jens Bengen – zaszczuty na śmierć czy… zamordowany…?

W Dojczlandii coraz szerzej mówi się o nagłym zgonie dra Jensa Bengena w dniu 26 maja 2021. Oficjalnie odebrał sobie życie. Informacja ta pochodzi m.in. od jego brata, który oświadczył: mój brat poległ w korona-wojnie  przeciwko ludzkości.

Dr Jens Bengen należał do grona pierwszych lekarzy w Dojczlandii, którzy demaskowali oszustwo rzekomej „pandemii” świrusa. Zasłynął latem ubiegłego roku wydawaniem atestów zwalniających z przymusu noszenia namordników: założył nawet w tym celu stronę internetową, z której można było ściągnąć i wydrukować sobie podpisany przez niego atest, w którym wystarczyło tylko wstawić własne imię i nazwisko oraz adres. Za te atesty był wściekle atakowany przez łże-media, polityczne marionetki i posłuszną światowej lichwie izbę lekarską. Jego atesty okrzyczano jako „nielegalne” i były ścigane przez policję:

https://www.haller-kreisblatt.de/region/22846755_Polizei-warnt-Masken-Muffel-zeigen-illegales-Attest-aus-dem-Internet.html

Bywały nawet przypadki wytaczania procesów osobom powołującym się na jego atesty.
https://www.augsburger-allgemeine.de/schwabmuenchen/Schwabmuenchen-Ohne-Maske-im-Bus-Frau-zeigt-falsches-Attest-und-landet-vor-Gericht-id59411261.html


Przy czym dr Bengen oficjalnie w jego filmie poinformował – i miał rację – że każdy uczciwy lekarz każdemu pacjentowi chcącemu taki atest otrzymać, powinien go wystawić. Przypomniał, że narzucone przez marionetki okupanta nie chronią przed wirusami, natomiast długotrwałe ich noszenie może zaszkodzić każdemu. Przez co każdy lekarz powinien każdemu chętnemu taki atest wystawić. I za to spotkała go wściekła nagonka. Wypowiadał się w wielu filmach, założył na yt kanał pt „Miecz prawdy” („Schwert der Wahrheit”), ale większość jego filmów była kasowana. Wypowiadał się także i w innych sprawach – znał oszustwo systemu bankowego, wiedział o planach NWO, krytycznie mówił o wszelkich szczepieniach. Zamieszczam jeden ze znalezionych linków poświęconych jemu:
https://report24.news/schock-corona-kritscher-arzt-der-ersten-stunde-beging-tragisch-selbstmord/


A tu jego kulawe tłumaczenie na język polski:

https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=de&u=https://report24.news/schock-corona-kritscher-arzt-der-ersten-stunde-beging-tragisch-selbstmord/&prev=search&pto=aue


„Kulawe” gdyż np. źle tłumaczy jego wypowiedź o tym, że pod przykrywką fałszywej pandemii chce się narzucić nam przymusowe szczepienia:
„In diesem Video erklärt Dr. Bengen, dass Massenzwangsimpfungen bevor stehen”.

(W tym video wyjaśnia dr. Bengen, że czekają nas masowe przymusowe szczepienia).


Natomiast automatyczny „tłumacz” przetłumaczył to tak:
„W tym filmie dr. Bengen, że masowe szczepienia są nieuchronne.”

Nieuchronne zamiast przymusowe


Dr Jens Bengen zawsze pozostawał wierny jednej z najważniejszych zasad etyki lekarskiej – primum non nocere – po pierwsze nie szkodzić. I dlatego m.in. wystawiał wszystkim atesty zwalniające z obowiązku noszenia namordników. I dlatego też ostrzegał przed wszelkimi szczepionkami, nie tylko przed ludobójczym koktajlem big pharmy nazywanym bezsczelnie „szczepionką” na świrusa.

Odszedł człowiek odważny, odważny lekarz i świadomy obywatel. Pytaniem pozostaje jedynie, czy rzeczywiście sam sobie odebrał życie, czy też dopadł go seryjny samobójca. Bo on grasuje nie tylko w Polsce, ale i na całym „wolnym i demokratycznym” zachodzie.


Blog polski oddaje hołd temu odważnemu człowiekowi.


Cześć pamięci dra Jensa Bengena!


opolczyk

1 komentarz do “Dr Jens Bengen – zaszczuty na śmierć czy… zamordowany…?

  1. Pingback: TURBO-ALARM GENOCYDALNY Bio-broń: samopropagujące scypionki na „covida” + Sumliński, producent covido-hasbary « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.