Rządzący przestaną rządzić, gdy rządzeni powstaną z klęczek…

Nie mogę się napatrzeć na coraz to nowe filmy na yt z tańcem wolności (Danser encore). Akurat znalazłem kolejny film, niestety z urwaną końcówką. Nagrany został w Murnau, małej mieścinie (ok. 12 tys. mieszkańców) w Bawarii:Na początku nagrania widać najpierw jednego policjanta, chwilę później dwóch (policjant i policjantka – przepisowo w namordnikach – 36 sekunda). Widać, że są bezsilni i nie wiedzą, co robić – dookoła tłum tańczy i klaszcze w rytm pieśni wolności. Pojawia się przy nich trzeci policjant bez czapki z narzuconą (chyba) cywilną kurtką i z krótkofalówką w dłoni. Widać, że wzywa posiłki – minuta 1:11.

Tłum kompletnie ignoruje policjantów – tańczy, śpiewa i klaszcze dalej. Ok minuty 2:30 słychać w tle dźwięk syreny wozu policyjnego – to nadciągnęły posiłki (widać je pod koniec nagrania). Pod koniec filmu widać już tylko całą tańczącą ulicę:


Ale i widać policyjne „posiłki” ściągnięte przez pierwszych policjantów. Jeden z przybyłych tak się spieszył, że zapomniał o czapce i kamizelce służbowej – ma tylko policyjną bluzkę  z krótkim rękawkiem i pistolet:


Inny policjant, nadgorliwiec, pies gończy marionetek politycznych, pstryka zdjęcia tańczącym, którzy go kompletnie ignorują:

I niestety w tym momencie relacja z tańca wolności w Murnau kończy się. Szkoda, że autor tego filmu nie nagrywał do końca. Niemniej film ten pokazuje coś ważnego – jeśli jest wystarczająco duża liczba ludzi na ulicy, policja jest bezsilna – zwłaszcza wobec tłumu, który tańczy i śpiewa.

Rządcy z ramienia finansowych elit tak naprawdę boją się rządzonych. Gdyby na ulice wyszła wystarczająco duża liczba ludzi – wszędzie i równocześnie – zwieją jak szczury z tonącego okrętu.

Polityczne marionetki światowej lichwy przestaną rządzić, gdy wystarczająca ilość osób powstanie z klęczek i pokaże, że nie zamierza dalej rządców pokornie słuchać.


opolczyk


PS

Coraz częściej robię sobie „wolne” od internetu – gdyż i od niego można zwariować. I to samo zalecam innym…

1 komentarz do “Rządzący przestaną rządzić, gdy rządzeni powstaną z klęczek…

  1. Pingback: TURBO-ALARM GENOCYDALNY Bio-broń: samopropagujące scypionki na „covida” + Sumliński, producent covido-hasbary « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.