Nowy „wspaniały” totalitarny covidowy świat…

Nie zaskoczyły mnie doniesienia dojczlandzkich łże-mediów, jakoby u „zaszczepionych” na świrusa stwierdzano mimo to „infekcje”: u podwójnie „zaszczepionych” w Dojczlandii rzekomo stwierdzono 13 tys. przypadków „infekcji”  świrusem – mimo „pełnego” (dwukrotnego) „zaszczepienia”, czyli wstrzyknięcia ludobójczego koktajlu big pharmy bezczelnie zwanego „szczypionką”. U „pojedynczo zaszczepionych” stwierdzono rzekomo 44 tys. „infekcji” świrusem. Rzekomych zgonów na świrusa  było odpowiednio 662 u podwójnie „zaszczepionych” i 2000 u „zaszczepionych” pierwszą dawką:
„Berlin – In Deutschland wurden bisher rund 13.000 vollständig Geimpfte noch positiv auf das Coronavirus getestet (…).
Nach der ersten Impfung wurden nach Daten des Gesundheitsministeriums rund 44.000 Covid-19-Fälle gemeldet (…). 662 zweifach Geimpfte und rund 2000 einfach Geimpfte starben.”

https://www.berliner-zeitung.de/news/rund-13000-corona-infektionen-bei-vollstaendig-geimpften-li.159033

Są to oczywiście propagandowe kłamstwa i wymysły. Wystarczy stosować „testy”, dające pozytywny wynik przypadkowo, lub nawet bez pobrania wymazu u kogokolwiek, by żonglować liczbami nowych „infekcji”, nawet u podwójnie „zaszczepionych”. A spreparowanie takich testów dla big pharmy to pestka. Po co jest to robione? Przede wszystkim po to, by ofiary ludobójczego koktajlu zwalić w statystykach na świrusa – to on zabił tych ludzi a nie ludobójcze „szczepionki”. Dalej – umożliwi to, po krótkotwałym odkręceniu śruby (czasowej liberalizacji totalitarnych zakazów i nakazów) dla „zaszczepionych”, ponowne jej dokręcenie. Propaganda ogłosi, że jednak, jak się okazuje, nawet podwójne „zaszczepienie” nie daje gwarancji bezpieczeństwa przed kolejną infekcją, zwłaszcza przed świrusem rzekomo zmutowanym, więc namordniki i odstępy 1,5 metra będą znów obowiązywały wszystkich. Kontakty międzyludzkie będą nadal zakazane (pojedynczych ludzi łatwiej zastraszyć i zmusić do posłuszeństwa), konieczne będą też kolejne „zamknięcia” (lockdowny). I konieczne będą kolejne „szczepionki”. Najpierw trzecie – na nie już przygotowuje się psychicznie zastraszonych kowidian w Dojczlandii: „Czy konieczne będzie trzecie szczepienie na koronę?” (Ist eine dritte Corona-Impfung notwendig?):
https://www.hna.de/gesundheit/corona-impfung-auffrischung-experte-christian-bogdan-stiko-dritte-spritze-impfstoff-schutz-kassel-hna-90576313.html

A potem już co rok – aż do skutku – co zapowiada szef Pfizera: trzecie, a następnie coroczne szczepienia będą prawdopodobnie konieczne: (Pfizer-Chef: Wahrscheinlich dritte und jährliche Impfdosis notwendig)
https://www.aerzteblatt.de/nachrichten/123033/Pfizer-Chef-Wahrscheinlich-dritte-und-jaehrliche-Impfdosis-notwendig

Npisałem – aż do skutku. Czyli dotąd, aż jakieś 90 % ludzi pójdzie do piachu. A reszta, zastraszona i sterroryzowana będzie posłusznie poddawać się nawet najdurniejszym zakazom i nakazom. Taki to nowy, „wspaniały”, totalitarny, covidowy świat szykuje nam globalna światowa lichwa. Tu przytoczę wypowiedź Jacquesa Attali (odkrywcy i mentora Macrona) w wywiadzie udzielonym Michel’owi Salomon’owi w roku 1981 – «L’Avenir de la vie», rok 1981:

“W przyszłości trzeba będzie znaleźć sposób na zmniejszenie populacji. Zaczniemy od ludzi starych, ponieważ gdy tylko przekroczą oni 60-65 lat, żyją dłużej niż produkują i drogo kosztują społeczeństwo. Potem zajmiemy się słabymi, następnie bezużytecznymi, którzy nic nie wnoszą do społeczeństwa, bo zawsze będzie ich coraz to więcej, a co najważniejsze, na końcu zabierzemy się za głupich. Pozbędziemy się ich, każąc im myśleć, że to dla ich własnego dobra. Nie będziemy w stanie przeprowadzać testów na inteligencję w stosunku do milionów ludzi, to nie jest możliwe! Znajdziemy coś lub spowodujemy coś; pandemię, która dotknie pewne warstwy społeczeństwa; prawdziwy lub nieprawdziwy kryzys gospodarczy; wirus, który uderzy w ludzi starych czy dorosłych – to nie ma znaczenia; słabi ulegną, bojaźliwi i głupi uwierzą we wszystko i będą prosić o wyleczenie ich. Zadbamy o to, aby zaplanować leczenie – leczenie, które stanie się rozwiązaniem (problemu). Selekcja idiotów dokona się więc samoczynnie: pójdą do rzeźni z własnej woli.”
https://babylonianempire.wordpress.com/2021/04/13/selekcja-idiotow-dokona-sie-samoczynnie-pojda-do-rzezni-z-wlasnej-woli/

Nie bez znaczenia jest też, jak myślę, jego pochodzenie: Jak pisze wiki: „Urodził się w rodzinie sefardyjskich Żydów…”
https://pl.wikipedia.org/wiki/Jacques_Attali

Propaganda pro-„szczepionkowa” idzie pełną parą. Łże-media w Dojczlandii „informują” o rzekomych tysiącach  ludzi „wpychających” się do kolejek po ten ludobójczy koktajl, podających zawyżony wiek, lub zatrudnienie w uprzywilejowanych grupach zawodowych, mających pierwszeństwo w „selekcji idiotów”: Tausende Vordrängler wollen sich impfungen erschleichen (Tysiące przepychaczy chce wyłudzić dla siebie szczepionki):
https://www.faz.net/aktuell/politik/inland/corona-impfung-impfzentren-klagen-ueber-tausende-vordraengler-17336265.html

Ma to u niezdecydowanych i wątpiących wywołać chęć do zaszczepienia się – skoro tysiące innych chce za wszelką cenę „wepchnąć” się do kolejki, by jak najszybciej dostać „zbawienny” ludobójczy koktajl, to coś w tym musi być. Wygląda na to, że jednak te „szczepionki” są potrzebne i konieczne.

Selekcja idiotów rzeczywiście trwa – i sami pchają się do rzeźni…

Jest więc tak – mimo iż nie ma żadnej pandemii, a covida-19 nigdy nie wyizolowano, odkrywane są coraz to nowe jego „mutacje”. Służy to naturalnie dalszemu utrzymywaniu społeczeństw w strachu i przerażeniu. Tłumaczy też nieskuteczność „szczepionek” – są bezsilne przeciwko nowym, groźnym mutacjom, co sprawia, że kolejne „szczepienia” będą konieczne. Koktajle big pharmy obliczone są na to, że dopiero po miesiącach, a nawet latach „zaszczepieni” będą masowo chorować i umierać. Zgony zwalane będą na kolejne mutacje świrusa. No i nasili się wściekła nagonka na opornych, odmawiających zgody na wstrzyknięcie sobie tego ludobójczego koktajlu – to przez nich nie jest możliwe opanowanie „pandemii”. No i wtedy, za pełną aprobatą zastraszonej większości wprowadzi się „szczepienia” przymusowe.

Przytoczę jeszcze obszerny fragment komentarza Metro. Należy jedynie pamiętać, że zwrot „terapia zastrzykowa” jest tylko szyderstwem – Metro wie, że jest to narzędzie depopulacji:

Kolejnym etapem/-/ będą /-/niekorzystne skutki zdrowotne/-/ u osób, które zostały poddane /-/terapii zastrzykowej/-/. Hasbaryci mają za zadanie przedstawić owe /-/niekorzystne skutki zdrowotne/-/ jako skutek działalności /-/złowrogiego koronawirusa/-/, który ciągle funkcjonuje z powodu obstrukcji irracjonalnych „antyszczepionkowców”. Tym samym argument o niskiej śmiertelności czy nieszkodliwości /-/złowrogiego koronawirusa/-/ straci rację bytu. Ponadto strach wywołany przez choroby i śmierć będące konsekwencją destrukcyjnych dla zdrowia zastrzyków zapędzi do oprawców ze strzykawkami więcej ludzi, a irracjonalni „antyszczepionkowcy” staną się publicznymi wrogami.
Dr Sherri Tenpenny z Ohio twierdzi że w brytyjskim rządowym raporcie przewiduje się iż 60%-70% osób które otrzymały dwie dawki zastrzyku – albo umrze albo trafi do szpitali – właśnie w wyniku zastosowania /-/terapii zastrzykowej/-/. Z kolei dr Larry Palevsky z NY przypuszcza że tylko 70% strzykawek zawiera prawdziwy zastrzyk a reszta neutralną sól fizjologiczną. Poza tym w USA są używane zastrzyki czterech producentów o dwóch odmiennych zasadach działania, Pfizer i Moderna a obok Astra Zeneca i J&J. Dr Palevsky mówi że białko do którego tworzenia mają pobudzić zastrzyki (spike protein) będzie niesłychanie szkodliwe dla ludzkiego organizmu. Owe białko ma rozpocząć swoją destrukcyjną misję około pięciu miesięcy po zastrzykach które rozpoczęły ma przełomie 2020/21 roku. Człowieka będzie truć i zabijać trucizna, którą on sam będzie ciągle wytwarzał.
Aktualnie masy zaczynają być karmione propagandą o tym, że /-/niekorzystne skutki zdrowotne/-/ są wynikiem działania (nowej odmiany?) /-/złowrogiego koronawirusa/-/, co ma oczywiście wywołać strach i pomóc wcisnąć zastrzyki w jak najwięcej ludzi jak najwięcej razy. To właśnie robią niewątpliwie sympatyczni interlokutorzy od Przemexa.
W Polsce kłopotliwym przykładem /-/kolejnego etapu/-/ była śmierć Krzysztofa Krawczyka. Krawczyk otrzymał zastrzyki i niby zmarł na C0VID (początkowo były takie doniesienia). Jego śmierć to był falstart który sprawił kłopot propagandzistom ponieważ mem o kolejnej fali aktywności (zmutowanego?) /-/złowrogiego koronawirusa/-/ nie został jeszcze uruchomiony w pełnej skali. Ktoś u Przemexa pisze o jakiejś Michalicy co zmarła w Szpitalu Bródnowskim na C0VID. Z prawdopodobieństwem bliskim pewności twierdzę że Michalica była urzędowo zaszczepiona (jak to celebrytka zapewne poza kolejnością) i zwyczajnie przedwcześnie zmarła w wyniku /-/terapii zastrzykowej/-/ dokładnie jak Krawczyk. Hasbaryci ten właśnie związek przyczynowo-skutkowy (zastrzyki, potem choroba czy śmierć) starają się ukryć.
Ludzie będą poważnie zapadać na zdrowiu i będą umierać. To będzie dotyczyć głównie osób poddanych /-/terapii zastrzykowej/-/. Głównie – bo w Anglosferze donoszą o kłopotach przede wszystkim z układem rozrodczym u kobiet które tylko przebywają obok osób poddanych /-/terapii zastrzykowej/-/. Dr Tenpenny przypomniała plany opracowania szczepionki która miała rozprzestrzeniać się „jak wirus” – czyżby to się udało? Lekarze doradzają unikanie towarzystwa osób które otrzymały zastrzyki, ten ogłasza że nie chce ich przyjmować w swoim gabinecie: https://www.bitchute.com/video/0M4kUoInvM8h/
W Japonii osoby które zostały poddane /-/terapii zastrzykowej/-/ już nie mogą oddawać krwi, ten zakaz wprowadzono w celu ochrony publicznego banku krwi.
Konkludując: należy oczekiwać fali chorób i śmierci ale przyczyną będzie /-/terapia zastrzykowa/-/ a nie /-/złowrogi koronawirus/-/. Tylko propaganda będzie uporczywie przedstawiać te choroby i śmierć jako skutki działalności /-/złowrogiego koronawirusa/-/ i jego kolejnych odmian zapędzając ludzi do kolejnych trujących zastrzyków i demonizując przeciwników /-/terapii zastrzykowej/-/. Tak ma działać planowany Endlösung. To się zaczyna dziać, brytyjska pielęgniarka mówi że do tamtejszych szpitali trafia mnóstwo ludzi z powikłaniami po zastrzykach ale nigdy nie zaznacza się w żadnym formularzu że zostali poddani /-/terapii zastrzykowej/-/ (3:15): https://www.bitchute.com/video/mhJReMwA3bgs/
Oni zapewne chorują na C0VID

Jeśliby obecną „pandemię” traktować jako materializację „selekcji idiotów” którą zapowiadał Jacques Attali czterdzieści lat temu (https://babylonianempire.wordpress.com/2021/04/13/selekcja-idiotow-dokona-sie-samoczynnie-pojda-do-rzezni-z-wlasnej-woli/) to przeszliśmy dopiero wstępny etap. Przynajmniej 80% testu dopiero przed nami.
https://opolczykpl.wordpress.com/czytelnia/comment-page-14/#comment-90420

Widzę to podobnie…

Jak się to wszystko zakończy? Nadal nie wiem. Wiem, że w sumie dosyć dużo ludzi także nie wierzy w „groźnego” świrusa, nie chce się „szczepić”, ale z różnych powodów (strach, inercja) siedzą w domach i nie wychodzą na ulice. Jeśli nie wyjdą, okupant – światowa lichwa – zrealizuje jego plan nowego totalitarnego porządku i depopulacji jakichś 90 % mieszkańców Ziemi. Z tym, że w końcu wybijając najzdrowszych, zdegenerują gatunek ludzki do tego stopnia, że wymrze on doszczętnie. Tak jak ponad 99% wszystkich gatunków, jakie kiedykolwiek żyły na planecie Ziemia.

Mimo to nadal nie wpadam w przerażenie. Jeśli życie rozumne (?) na Ziemi zaginie, do kolejnej inkarnacji  – a to mnie niestety jeszcze czeka – poszukam  sobie innej planety, innej „Ziemi”. Takiej, gdzie istnieje życie naprawdę rozumne – sapiens – a nie stupidus – jak to jest obecnie obecnie u 95 % ludzi na Ziemi…

opolczyk

PS

A dla podniesienia ducha – jeszcze jedna piosenka wolności:

1 komentarz do “Nowy „wspaniały” totalitarny covidowy świat…

  1. Pingback: TURBO-ALARM GENOCYDALNY Bio-broń: samopropagujące scypionki na „covida” + Sumliński, producent covido-hasbary « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.