Uwaga na „ratownika medycznego”, którego kłamstwa kolportowane są w sieci…

Nie pisałbym o tym, gdyby film „Spowiedź ratownika” będący produkcją agentury wpływu nie zdobył takiej popularności: 2,5 miliona wkliknięc w 10 dni. No no, niezły wynik…


Link do niego podesłano mi już 15 kwietnia. W ciągu następnych dni kilka innych osób także mi go podsyłało, a ponadto zamieszczano jego link na wielu stronach, forach i blogach. Najczęściej bez jakiegokolwiek krytycznego komentarza. Niby jest też wściekle atakowany i „demaskowany” przez oficjalne łże media – jak choćby przez Polsat:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-04-21/manipulacje-wynikami-testow-burza-po-filmie-z-ratownikiem-medycznym/


Jest to jednak podstępna forma uwiarygadniania filmu w oczach niezależnych – skoro jest tak atakowany – musi mówić prawdę. A tymczasem naszpikowany jest kłamstwami. I tak już na początku ów „ratownik medyczny” stwierdza, że świrus covid istnieje naprawdę:


„Oczywiście że nie kwestionuję istnienia covidu. Koronawirus jest. Jest to rzeczywiście inna odmiana wirusa niż mieliśmy do czynienia do tej pory.”

A tymczasem do dzisiaj tego świrusa nie wyizolowano. I nie ma żadnej pandemii – nawet „łagodnej”, o czym gadał ów „ratownik”. Bredził też, że na początku wszyscy dali się owym świrusem zastraszyć:


„I o ile był na początku strach, bo był, to na chwilę obecną nie wiem, dlaczego nie uczymy się na błędach i nie zauważyliśmy, że śmiertelność tej choroby to nawet nie jest 2% jak podają niektóre źródła.”


Ja ani przez sekundę nie wierzyłem w świrusa, pandemię i u mnie nie wywołał on strachu. Już w lutym 2020 demaskowałem oszustwo owej fikcyjnej pandemii:

https://opolczykpl.wordpress.com/2020/02/09/oszustwo-z-grozna-epidemia-domniemanego-koronawirusa/


I o jakiej „śmiertelności tej choroby” on bredzi: świrusa nie wyizolowano, obdukcji zwłok u zmarłych rzekomo na świrusa nie przeprowadza się, tak więc wszystkie statystyki zgonów rzekomo na świrusa brane są z sufitu. Tak samo statystyki rzekomych infekcji brane są z sufitu i służą wyłącznie nakręcaniu pandemii strachu i przerażenia. No i gadał jeszcze ów ratownik o testach, które za sprawą soli fizjologicznej zawyżają statystyki „infekcji”. Niemniej z jego wypowiedzi wynika, że gdyby testy robiono przy pomocy właściwych buforów, wyniki byłyby wiarygodne. A tymczasem powinien wiedzieć, że wszystkie stosowane i zalecane testy na świrusa, czy to antygenowe, czy PCR absolutnie nie nadają się do diagnostyki. Robi się je po to, by produkować fikcyjne liczby infekcji i zgonów, zastraszać tymi liczbami ludzi i nasilać covidowy terror i totalitarny zamordyzm. A już jego wypowiedź o ludobójczym koktajlu big pharmy całkowicie go zdemaskowała:

„Nie mam nic do szczepień. Natomiast w tym wypadku, dlatego że nie ufam tej szczepionce… mam prawo nie ufać tej szczepionce. Jest zastanawiający również krótki okres produkcji tej szczepionki. Natomiast jeśli okaże się ona fantastyczna, to w przyszłości nie będę miał z tym oporu.”


Natomiast jeśli okaże się ona fantastyczna…


Czyżby nie znał opinii setek niezależnych lekarzy i genetyków odnośnie tej broni biologicznej? Bo owe „szczepionki” to rzeczywiście jest broń biologiczna z opóźnionym zapłonem, choć u starszych ludzi oraz osób chorowitych i uczulonych działa piorunująco szybko. Jak może „ratownik medyczny” przypuszczać, że ten ludobójczy koktajl big pharmy mógłby okazać się „fantystyczny”…


Dodatkowo i nie przypadkowo film ów wyemitował kanał Wojciecha Sumlińskiego, którego już lata temu zdemaskowałem jako agenta wpływu. Sumliński, niby „dziennikarz śledczy” przez lata kolportował brednie Macierewicza/Singera i agenta wpływu Michalkiewicza o tym, że niby WSI to ruska agerntura. Dodatkowo twierdził i pisał o tym nawet książki, że i Bul Komorowski (i cały POsrael) to też „ruska agentura”. Tymczasem temu „dziennikarzowi śledczemu” umykały takie fakty jak ten, że np. genialny wynalazek Lucjana Łągiewki, zarekwirowany  w roku 2000 przez WSI syn wynalazcy odnalazł w … Izraelu.

Film o tym wielokrotnie kasowany był na yt ale przetrwał w sieci:

https://www.cda.pl/video/229800f6


Otóż – gdyby WSI była ruską agenturą, wynalazek Łągiewki wylądowałby w Moskie, a nie w Izraelu. I jakoś tego faktu „dziennikarz śledczy” Sumliński nie zauważył. Nie zauważył też, że Bul Komorowski zamiast tańczyć z „Ruskimi” w Belwederze kazaczoka rok w rok urządzał chanukowe harce.


I że jego dzieci, za sprawą jego żony, mają prawo powrotu do Izraela. Takim to „ruskim agentem” był Bul Komorowski. Oczywistym zadaniem agenta wpływu Sumlińskiego było sianie dezinformacji i szczucie na Rosję, która rzekomo za sprawą szpiegów i służących jej zdrajców szkodziła Polsce.

Film z kanału Sumlińskiego zdemaskował także Piotr Bein:
https://piotrbein.net/2021/04/18/sumlinski-producent-covido-hasbary/


W sumie film „Spowiedź ratownika” to naprawdę „fachowa” robota agentury wpływu (Sumlińskiego i „ratownika”), dobrze wyreżyserowana. Niby niezależny „ratownik medyczny” objawia „prawdę”. Zmieniony głos, twarz niewidoczna, no bo by go mógł dopaść i zamordować za takie „prawdy” seryjny samobójca. A jakie to „prawdy” głosił?


– Pandemia jest, choć mniej groźna niż gadają łże-media. Tymczasem nie ma żadnej pandemi.

– Jest także świrus covid – on istnieje. A go jak dotąd nie wyizolowano.

– Testy na świrusa są OK, byleby bez soli fizjologicznej. A tymczasem wszystkie testy na świrusa to ewidentne oszustwo.

– No i ludobójczy koktajl big pharmy może okazać się „fantastyczny”. Owszem jest fantastyczny dla big pharmy – takich zysków nie miała dotąd nigdy.


Przeraża mnie to, że na kanał agenta wpływu Sumlińskiego i na bzdety „ratownika medycznego” dało się nabrać aż tylu ludzi. Tu muszę niestety stwierdzić, że podobnych dezinformatorskich filmów, rzekomo demaskujących działania władz okupanta, jest znacznie więcej. Jednym z nich, szczegółowo opisanym przez Piotra Beina jest wywiad z lekarzem Pawłem Basiukiewiczem:

https://piotrbein.net/2021/04/24/pawel-basiukiewicz-zbrodniarz-przeciwko-staruszkom/


Pod filmem jest cała masa komentarzy wynoszących owego lekarza pod niebiosa. A tymczasem ja nazwałbym go Basiukiewiczem-Mengele. Bo jak go inaczej nazwać, skoro zaleca „zaszczepić” ludobójczym koktajlem zwanym „szczepionką” wszystkich ludzi starszych oraz osoby chorowite? Jak można takiego konowała, łapiducha tak wychwalać? Wszak jako lekarz ma obowiązek wiedzieć, czym jest ów koktail big pharmy wyprodukowany w ekspresowym tempie, naruczającym wszelkie możliwe procedury medyczne.


Ogłupianie ludzi przy pomocy niby niezależnych ekspertów i kanałów internetowych idzie pełną parą. Tylko nieliczni nie dają się na siane przez nie brednie nabierać. Jak to wszystko się skończy?


Protesty to słabną, to narastają. Podrzucono mi migawkę z Londynu z masowej demonstracji w dniu 24 kwietnia 2021:Brawo Londyńczycy. Tylko milionowe tłumy na ulicach powstrzymać mogą narzucany nam nowy, totalitarny, niewolniczy porządek świata.

opolczyk