Oddaję hołd wielkiemu człowiekowi  – prezydentowi Tanzanii Johnowi Magufuli…

.


.
Nie ustają spekulacje na temat przyczyny śmierci prezydenta Tanzanii Johna Magufuli. Przez kilka tygodni nie pojawiał się nawet w tanzańskich mediach. Po czym oficjalnie poinformowano o jego śmierci w dniu 17 marca 2021, rzekomo na zawał serca.
.
John Magufuli miał wielu wrogów w Tanzanii wśród sponsorowanej zza granicy opozycji, oraz w aparacie urzędniczym i rządowym, gdyż bezwzględnie zwalczał korupcję. Jeszcze więcej wrogów miał za granicą – nienawidziły go polityczne marionetki zachodu, światowe łże media i światowy gang banksterów. Nienawidzili go, bo ujawnił oszustwo pandemii i testów PCR.

Na początku maja 2020 John Magufuli publicznie ogłosił wyniki przeprowadzonych na jego polecenie testów PCR na różnych gatunkach zwierząt i owoców.
.

.
Dla niepoznaki testom dorobiono ludzkie imiona i nazwiska i wysłano je do standardowego laboratorium do zbadania. No i okazało się, że w laboratoriach stwierdzono infekcje świrusem u różnych zwierząt i owoców. I wtedy John Magufuli zakazał w Tanzanii przeprowadzania dalszych testów PCR jak i publikowania danych o rzekomych nowych infekcjach świrusem. Pozwolił sobie przy tym na żart, stwierdzając, że w jego państwie pokonano pandemię w ciągu 3 dni przy pomocy modlitw i herbaty z Madagaskaru. Był to oczywisty żart – prezydent wiedział, że nie ma żadnej pandemii, że jest ona oszustwem globalnej finansowej elity.
.

Próbowano go przekupić – nadzorcy jewrounii oferowali mu np. 27 milionów euro za wprowadzenie lockdownu, zamknięcie granic i narzucenie ludności namordników, nakazu utrzymywania odstępów i innych tatalitarnych zakazów i nakazów wprowadzonych w „wolnym świecie”. John Magufuli odmówił jednak wprowadzania u siebie jakichkolwiek zakazów i nakazów. Odrzucał wszelkie „sugestie” WHO, ignorował wściekłą nagonkę na niego w światowych łże-mediach. Ostrzegał też publicznie przed przyjmowaniem koktajlu big pharmy zwanego szczepionką:
.
„Tansanias Präsident warnt vor „gefährlicher und unnötiger“ Covid-19-Impfung”

(Prezydent Tanzanii ostrzega przed niebezpiecznymi  i niepotrzebnymi szczepieniami na Covida-19)

https://unser-mitteleuropa.com/tansanias-praesident-warnt-vor-gefaehrlicher-und-unnoetiger-covid-19-impfung/
.
Od maja 2020 do śmierci jego rząd nie zakupił ani jednego testu PCR oraz ani jednej porcji koktajlu big pharmy.
.
Dzięki jego roztropności i cywilnej odwadze w Tanzanii nie wprowadzono żadnych ograniczeń, żadnego lockdownu – nic.
.
Okoliczności, jak i przyczyny jego śmierci owiane są mgłą tajemnicy. Jeśli nowe władze Tanzanii wprowadzą totalitarne „pandemiczne” przepisy, mogłoby to oznaczać, że padł ofiarą „wewnętrznego” zamachu stanu. Jeśli nie wprowadzą – nie można będzie wykluczyć, że John Magufuli był ofiarą zamachu dokonanego przez obce służby (CIA, Mosad, BND czy MI6). Jak by nie było, Tanzania straciła w jego osobie patriotę troszczącego się o dobro kraju i ludności. A świat stracił człowieka, który publicznie zdemaskował oszustwo pandemii i testów PCR.
.
Cześć jego pamięci…
.
.
opolczyk

.

.

.

1 komentarz do “Oddaję hołd wielkiemu człowiekowi  – prezydentowi Tanzanii Johnowi Magufuli…

  1. Pingback: Prof. Roman Zieliński do PANofcuf o genetycznej „szczepionce” i testach PCR « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.