Totalitarny światowy obóz koncentracyjny i równocześnie dom wariatów…

.

.

Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują nowy porządek świata

David Rockefeller

.
Myślałem, że okupant świata niczym mnie już nie zaskoczy. A jednak…
W Dojczlandii krążyła w sieci poniższa karykatura (podesłał mi ją jakiś czas temu znajomy, Heniek, któremu niniejszym dziękuję) wyśmiewająca lipne testy PCR:
.


.
Poddający się bezpłatnemu testowi nadstawił testującemu tyłek. Testujący mówi do niego, że ustawił się do testu źle, w odwrotną stronę, na co testowany mówi: słyszałem że te testy są do dupy
No i masz babo placek. Naczelny „epidemiolog” Dojczlandii Drosten (felczer ze sfałszowaną latem 2020 pracą doktorską) poparł wymysły „chińskiego” domniemanego „badacza”, jakoby testy PCR pobierane z jamy nosowej i gardła byłyby niewystarczającymi, gdyż nie zawsze wykazują świrusa u osób ich zdaniem zainfekowanych, przez co muszą być uzupełniane o wymazy z odbytnicy (Anal-Abstriche).
https://unser-mitteleuropa.com/drosten-corona-tests-nicht-aussagekraeftig-jetzt-drohen-anal-abstriche/
.
Nie dość, że jest to z medycznego punktu widzenia kompletny absurd, na dodatek, jeśli wymazy z odbytnicy testami PCR zostaną wprowadzone w życie, będzie to cynicznym upokarzaniem gojów, całkowitym pozbawianiem ich ludzkiej godności.
.
Co ci bandyci jeszcze wymyślą???
.
I jak długo i czym jeszcze zastraszani fikcyjną „pandemią” ludzie będą dawali się upokarzać???
.
Niedawno głośno było w Dojczlandii o wyroku sądu w Weimarze w sprawie lockdownu. Pisały i mówiły o tym wszyskie łże-media. Focus zatytułował info o tym wyroku tak: Spektakuläres Corona-Urteil: Richter nennt Lockdown „katastrophale Fehlentscheidung” (Spektakularny wyrok w sprawie korony: sędzia nazwał lockdown katastrofalnie błędną decyzją):
https://www.focus.de/politik/thueringer-urteil-bringt-regierung-in-erklaerungsnot-corona-hammer-gericht-nennt-lockdown-katastrophale-politische-fehlentscheidung_id_12899284.html
.
Treść całego wyroku jest długa na wiele stron A4 i napisana jest w dużej części trudno zrozumiałym żargonem prawniczym.
https://openjur.de/u/2316798.html
.
Sędzia poruszył w wyroku wiele wątków. A więc stwierdził w oparciu o badania niezależnych uczonych i instytucji, że wprowadzenie lockdownu w żadnym stopniu nie przeczyniło się do powstrzymania „pandemii” (sędzie nie negował jej), przez co wprowadzanie lockdownu z medycznego punktu widzenia było zbędne. I bez lockdownu przebieg pandemii były taki sam. Natomiast wprowadzenie lockdownu było łamaniem demokracji, praw obywatelskich, niedopuszczalnym ograniczeniem swobód obywatelskich, a przede wszystkim złamaniem pierwszego artykułu dojczlandskiej konstytucji (ustawy zasadniczej) mówiącego, że godność ludzka jest nienaruszalna (Die Würde des Menschen ist unantastbar). Sędzia w wyroku wspominał o wielu sprawach związanych z lockdownem. Np. o tym, że znacznie więcej ludzi zmarło w roku 2020 w domach, gdyż bali się iść do szpitali. Wspomniał o wielu zgonach spowodowanych spóźnioną lub nie udzieloną pomocą chorym z powodu blokady służby zdrowia „pandemią”. Wspomniał o prawie milionie wstrzymanych operacji, w tym i operacji nowotworów, co zdecydowanie pogarszało szansę chorych na raka na ich przeżycia. Wspomniał i o katastrofalnych skutkach gospodarczych dla milionów pracowników i drobnych przedsiębiorców, o ilości bankructw i gwałtownym wzroście bezrobcia i zasięgu biedy. Wspomniał o gwałtownym wzroście depresji oraz psychoz wywołanych poczuciem zagrożenia. Przytoczył też dane opublikowane przez władze Berlina dotyczące wezwań straży pożarnej do prób samobójstw przez powieszenie. W roku 2018 było takich wezwań siedem (7), w 2019 trzy (3), natomiast w 2020 do października było ich dwieście dziewięćdziesiąt cztery (294).
.
„Mitteilung der Senatsinnenverwaltung Berlin: Bis Oktober gab es bei der Berliner Feuerwehr unter dem Stichwort „Beinahe Strangulierung/ Erhängen, jetzt wach mit Atembeschwerden” (Einsatzcode 25D03) 294 Einsätze, im Jahr 2018 gab es dagegen nur sieben und im Jahr 2019 nur drei solcher Einsätze (Möglicher Suizid: Zahl der Rettungseinsätze steigt massiv an. Berliner Zeitung vom 10.11.2020, htttps://www.berliner-zeitung.de/news/berliner-feuerwehr-zahl-der-einsaetze-wegen-moeglichem-suiziden-steigt-massiv-an-li.117723″
.
Wyrok kończyło podsumowanie mówiące, że z powodu wprowadzenia lockdownu zmarło wielokrotnie więcej ludzi, niż ich lockdown uratował przed śmiercią. Do tego dochodzą pośrednie i bezpośrednie ograniczenia wolności ludzkiej, gigantyczne szkody finansowe, ogromne szkody zdrowotne i psychiczne. Wprowadzenie lockdownu i wszelkich zakazów i nakazów było katastrofalnie błędną decyzją, mającą dramatyczne skutki dla nieomal wszystkich aspektów życia ludzi społeczeństwa i państwa.
.
Niestety wyrok ten nie uprawomocnił się. Agentura okupanta wniosła od niego rewizję do instancji wyższej. Odważny sędzia, któremu niniejszym składam wyrazy najwyższego uznania, jeśli pod byle pretekstem nie wyleci z pracy, zapewne już nigdy nie dostanie do osądzania sprawy politycznej. Zamiast uprawomocnienia wyroku i postawienia przed sądami i trybunałami winnych tego bandytyzmu marionetek banksterów i ich samych też, Drosten zamierza wprowadzić wymazy odbytnicy testami do dupy. No i otwarto pierwsze więzienie dla łamiących nielegalne „kwarantanny”, co jest eskalacją terroru i bandytyzmu władz:
.

.
Jest to jawne bezprawie i dalsze terroryzowanie społeczeństwa.

.
O co w tym totalitarnym cyrku, obozie koncentracyjnym i domu wariatów naprawdę idzie, tłumaczy info jakie znalazłem w sieci:
.
„In Deutschland verfügten die zehn reichsten Menschen Ende 2020 über ein Gesamtvermögen von rund 242 Milliarden Dollar. Das war trotz Corona-Pandemie eine Steigerung von rund 35 Prozent im Vergleich zu Februar 2019, wie Oxfam betonte. Zugleich hätten in Deutschland rund 40 Prozent der Erwerbspersonen durch die Pandemie Einkommen verloren.”
(W Dojczlandii dziesięciu najbogatszych ludzi posiadało na koniec 2020 roku łącznie majątek w wysokości 242 miliardów dolarów. Był to wzrost mimo pandemii od lutego 2019 o 35%. W tym samym czasie 40 % pracowników w Dojczlandii utraciło z powodu pandemii dochody/zarobki.)
https://www.deutschlandfunk.de/oxfam-bericht-corona-pandemie-verschaerft-soziale.1939.de.html?drn:news_id=1219894
.
Ta sama informacja była w sieci web.de, ale już „wyparowała”:
https://web.de/magazine/news/coronavirus/corona-live-ticker-reichste-deutsche-haeuften-pandemie-milliardengewinne-35447530
.
Jeszcze rok takiego totalitarnego bandytyzmu i wszyscy normalni „śmiertelnicy”, goje, zostaną wywłaszczonymi ze wszystkiego, stając się finansowymi niewolnikami garstki bogaczy, która za długi przejmie na prywatną własność wszystko. O to chodzi w owej fałszywej „pandemiii”.
.
W Dojczlandii trwa akcja drobnych przedsiębiorców – sklepikarzy i restauratorów pod nazwą „Wir machen auf” (My otwieramy). Jest minimalizowana i ostro atakowana przez łże-media:
https://www.berliner-zeitung.de/mensch-metropole/protestaktion-wir-machen-auf-nur-wenige-wirte-und-haendler-beteiligen-sich-li.133136
.
Nadal też trwają protesty i demonstracje – niestety nieliczne. U mnie w Pforzheimie protestowało nas w ostatnią sobotę ok. 75 osób, w poniedziałek osiem osób, a w środę czternaście. Choć było nas za to w środę słychać –  mieliśmy głośnik z antykowidowymi piosenkami, dwa bębny i grzechotki:
.

.
Niestety miliony nadal są zastraszone, miliony śpią. Zasługują na czipy, namordniki i kajdany.
.
Kto nie walczy o wolność, gdy jest mu rabowana – nie zasługuje na nią.
.
.
opolczyk

.

.

.

1 komentarz do “Totalitarny światowy obóz koncentracyjny i równocześnie dom wariatów…

  1. Pingback: REWELACJA EXCLUSIV DLA GRYPY666: Doradca moraw-icka o covidzie, testach PCR, “zwierzęcych” grypach, “zarazkach”, scypionkach — Co zrobić z chucpami globalistów/Big Pharmy « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.