Zanim dasz się zaszczepić…

.


.
Julian Rose, dyrektor Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC i Jadwiga Łopata, laureatka ekologicznego Nobla rozesłali e-pocztą projekt pisma, które można wysłać okupantowi w związku z tzw. „społeczną konsultacją” w sprawie projektu szczepień Polaków. Naturalnie okupantowi niczego nie wysyłałem, gdyż i tak zignoruje jakiekolwiek sugestie, niemniej to co napisali, powinno dać każdemu do myślenia. Oto ich e-list:

.

Uwaga!
Wysyłajcie swoje opinie…poniżej to co my wysłaliśmy…można skorzystać.
Przypominamy, że Ministerstwo Zdrowia zaprezentowało 08.12.2020r. Narodowy
Program Szczepień COVID19 i zaprasza do „szerokich” konsultacji na jego
temat.  Propozycje zmian można przesyłać pod adresem:
konsultacje-koronawirus@kprm.gov.pl   do   12   grudnia 2020 r. (jakie
szaleństwo aż 3 dni  nam dali!:).
Narodowy Program Szczepień COVID19 do pobrania tutaj:
https://www.gov.pl/attachment/33960314-8f55-4b76-a42c-f2b5f393403f

Pozdrawiamy, Jadwiga i Julian

====================
Wiadomość przekazana
Od: Julian Rose <julian@icppc.pl>
Do: konsultacje-koronawirus@kprm.gov.pl
Data: czwartek, 10 grudnia 2020, 13:01:32
Temat: Dotyczy: rządowy projekt  Narodowego Programu Szczepień

===8<===============Treść oryginalnej wiadomości===============

hormon ciążowy beta-HCG

Szanowni Pomysłodawcy projektu  Narodowego Programu Szczepień!

Domagamy się uzupełnienia rządowego projektu  Narodowego Programu Szczepień przeciw Covid-19 (i wszelkim innym szczepieniom) o poniższe punkty:

Szczepieniu mogą być poddane tylko(!) osoby, które:

1. Świadomie wyrażą zgodę na dane szczepienie! Aby zrobiły to świadomie muszą być one wcześniej (przynajmniej dwa tygodnie przed podjęciem decyzji) poinformowane o dokładnym składzie szczepionki i ewentualnych powikłaniach poszczepiennych i konsekwencjach zastosowania danej szczepionki.

2. Lekarz domowy i lekarz prowadzący daną osobę (z powodu szczególnych problemów zdrowotnych) oraz lekarz i/lub pielegniarka/pielęgniarz i/lub też każda inna osoba, która zmusza daną osobę do przyjęcia szczepionki (w tym stosując przymus psychiczny) podpiszą „zgodę-oświdczenie” na zaszczepienie tej osoby.
W szczególności podpiszą w tej „zgodzie-oświdczeniu”, że:
„… Będąc świadomy/a, że szczepionki mogą zawierać następujące substancje chemiczne i biologiczne:
* wodorotlenek glinu
* fosforan glinu
* siarczan amonu
* amforecytyna B
* tkanki zwierzęce
* białka jaj kurzych i kaczych
* surowicza albumina wolowa
* płodowa surowica cielęca
* hydrolizat kazeiny z trzustki wieprzowej
* pozostalości białek MRCS
* krwinki czerwone z krwi owczej
* beta-propiolakton
* formaldehyd
* formalina
* żelatyna
* glicerol
* ludzkie komórki pochodzące z abortowanych płodów
* tiomersal/metriolat
* glutaminian monosodowy (MSG)
* neomyclma
* siarczanneomycyny
* 2-Fenoksyetanol
* dwufosforan potasu
* monofosforan potasu
* polimyksyna B
* polisorbat 20 i80
* sorbitol
* fosforan tributylu
* I INNE w tym obce DNA i RNA…

Niniejszym deklaruję, że wymienione oraz inne substancje będące w danej szczepionce, po podaniu ich pacjentowi drogą iniekcji, nie stanowią żadnego zagrożenia dla jego zdrowia i życia.
Niniejszym gwarantuję,  że szczepionki, których używam w mojej praktyce i które rekomenduję mojemu pacjentowi/klientowi (imię i nazwisko ….), nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji.
Data i podpis…..

3. Osoby zaszczepione nie mogę mieć żadnych przywilejów z tego powodu, że się zaszczepiły, bowiem nikt nie jest w stanie określić/potwierdzić skuteczności danej szczepionki. Ponadto jest to forma nacisku psychicznego i przekupstwa. WSZYSCY OBYWATELE RP MUSZĄ BYĆ TRAKTOWANI TAK SAMO ZGODNIE Z KONSTYTUCJĄ RP.

Należy w trybie pilnym odwołać wszystkie ograniczenia, które zostały narzucone obywatelom i innym mieszkańcom RP pod pretekstem działań ochronnych przed tzw. pandemią. Przynoszą one znacznie więcej strat (w tym związanych ze zdrowiem i/lub utratą życia) niż sezonowa grypa nazwana covid-19.

Z poważaniem,
podpisać się ze wszystkimi tytułami, zasługami, itp…

.

.

Do listy szkodliwych substancji, które mogą znajdować się w szczepionkach, dodałbym jeszcze np. hormon ciążowy (beta-hCG), wywołujący bezpłodność u zaszczepianych kobiet. Ponadto wspomniane ludzkie komórki i obce DNA i RNA mogą być genetycznie zmanipulowane – mogą być więc organizmami GMO wywołującymi nieprzewidywalne i szkodliwe mutacje u osób szczepionych.

.
Jak już w poprzednim wpisie to wyjaśniałem, pisanie do okupanta w hucpie „konsultacji społecznych” (ledwo trzydniowych) jest stratą czasu. I tak okupant żadnych krytycznych uwag i sugestii nie przyjmie, ani ich nie upubliczni. Szczepieni nie będą informowani o składzie szczepionek – „koktajlu big pharmy” – ani też szczepiący nie będą musieli podpisywać żadnych „cyrografów” mogących grozić im jakimikolwiek konsekwencjami za wystąpienie u zaszczepionych ludzi powikłań, a nawet zgonów.  Owe „konsultacje” mają okupantowi dać legitymizację własnych zbrodniczych działań – przecież pytaliśmy społeczeństwo o zdanie!
.
Okupant, jak wiemy, rozważa dwie opcje szczepienia:
– przymusowe, przeprowadzone w razie konieczności siłą przy pomocy policji, wojska, a nawet prywatnych firm ochroniarskich,

.

https://i.redd.it/wobsmdnctj431.jpg

.

.
– obowiązkowe, bez przymusu fizycznego ale z przymusem pośrednim. Kto się jednak nie wywiąże z obowiązku zaszczepienia się, zostanie wykluczony z życia publicznego, by nie zagrażał „publicznemu zdrowiu”.
.
Tu jeszcze uwaga „semantyczna” czy terminologiczna – okupant może nawet mówić o szczepieniach „nieobowiązkowych”, zaznaczając jednak, że osoby które się nie zaszczepią, będą podlegały różnym wykluczeniom i ograniczeniem w życiu publicznym. Będzie to oczywista dyskryminacja przeciwników szczepień, mająca ich zmusić do zaszczepienia się. W sumie więc i w takim przypadku będą to szczepienia przymusowe, choć bez stosowania siły i przymusu fizycznego bezpośredniego. Zastosowany zostanie przymus pośredni – groźba wykluczenia z życia publicznego.

Jakąkolwiek jednak opcję okupant wprowadził w życie  (może najpierw łagodniejszą, a następnie przymusową) pamiętajmy o tym, że jemu nie idzie o nasze zdrowie i dobro.
Niestety obawiam się, że miliony ludzi zastraszonych propagandą „straszliwej pandemii” na ochotnika popędzą do szczepień i jeszcze będą się bić o miejsce w kolejce do szczepień. Pandemia strachu zasiana przez okupanta zrobiła swoje. Niemniej myślący ludzie zaszczepić się nie dadzą. Najbliższe tygodnie i miesiące rozstrzygną o naszej przyszłości.
.
Tylko miliony na ulicach mogą wymusić na okupancie odstąpienie od tej masowej zbrodni i gwałtu na naszym zdrowiu i naszej wolności…
.
.
opolczyk
.
PS
.
Przypominam wypowiedzi dra. Heiko Schöninga na temat fałszywej pandemii i szczepionek:
.

.

.

.