Okupacyjna farsa „konsultacji społecznych” w sprawie szczepień przeciwko świrusowi…

.

https://a.allegroimg.com/original/11c094/8ddbdf7647fbb51a439d4ddcb4b9/2w1-FALSZYWA-PANDEMIA-EPIDEMIA-PSYCHOZA-STRACHU
.

.
Wczoraj otrzymałem e-pocztą, od różnych zresztą nadawców, poniższą informację:
.
Konsultacje MZ dot. Narodowy Program Szczepień COVID19_TYLKO 3 dni na zgłaszanie UWAG! – Termin 12.12.2020 do godz 10:00
.
BARDZO WAŻNE !!!
.
UWAGA!  Ministerstwo Zdrowia zaprezentowało 08.12.2020r. Narodowy Program Szczepień COVID19 i zaprasza do „szerokich” konsultacji na jego temat.
Propozycje zmian można przesyłać pod adresem: konsultacje-koronawirus@kprm.gov.pl do 12 grudnia 2020 r. ‼ ‼ ‼ Na analizę i szerokie konsultacje jest przeznaczone UWAGA aż 3 ‼‼‼ dni.
.
Szanowni Państwo,
.
We wtorek 08.12.2020 po południu został opublikowany rządowy projekt Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19. Zgodnie z jego założeniami zdefiniowanym jako rzekomo dobrowolnym i bezpłatnym szczepieniom będą podlegać dorośli i dzieci w wieku od 12 lat. (Przypominamy , że badania były prowadzone na uczestnikach od 16 roku życia).
.
Dokument składa się z dziewięciu rozdziałów opisujących m.in. skuteczność i bezpieczeństwo szczepionek, proces zakupów i finansowanie, dystrybucję i logistykę, zalecenia medyczne i organizację punktów
szczepień, a także kolejność szczepień.
.
Jak podano w projekcie, szczepionki będą finansowane z budżetu państwa, a szacowany koszt ich zakupu wynosi około 2,4 miliarda złotych.
.
Polska zdecydowała się na przystąpienie do pięciu z sześciu podpisanych przez Komisję Europejską umów zakupu szczepionek. Są to umowy na zakup: 16 milionów dawek szczepionek z firmy AstraZeneca, 16,98 miliona dawek z Janssen Pharmaceutica NV/Johnson & Johnson, 16,74 miliona dawek z Pfizer/BioNTech, 5,72 miliona z CureVac oraz 6,69 miliona z Moderny. Ta ostatnia produkowana w oparciu o linie komórkowe z aborcji.
.
W sumie Polska zdecydowała się zakupić ponad 62 miliony dawek.
.
Proponowana przez rząd kolejność realizacji szczepień:
.
W etapie 0 szczepieniom podlegać będą pracownicy systemu ochrony zdrowia, pracownicy DPS, MOPS oraz personel pomocniczy i administracyjny w placówkach medycznych i stacjach sanitarno-epidemiologicznych.
.
W trakcie etapu I szczepionki otrzymają pensjonariusze i pracownicy domów pomocy społecznej oraz zakładów opiekuńczo-leczniczych, pielęgnacyjno-opiekuńczych i innych miejsc stacjonarnego pobytu, osoby powyżej 60 roku życia oraz służby mundurowe. Przejście do kolejnego etapu będzie powiązane z analizą procesu szczepień przeprowadzonych w pierwszym etapie immunizacji.
.
II etap szczepień obejmie kluczowe grupy zawodowe w tym pracowników sektora edukacji, pracowników infrastruktury krytycznej, transportu publicznego, urzędników bezpośrednio zaangażowanych w zwalczanie pandemii, a także osoby poniżej 60 roku życia, u których występujące choroby przewlekłe zwiększają ryzyko ciężkiego przebiegu COVID-19.
.
W trakcie III etapu szczepienia oferowane będą przedsiębiorcom i pracownikom sektorów objętych lockdown’em, a także wdrożone zostaną powszechne szczepienia pozostałej części dorosłej populacji.
.
Narodowy Program Szczepień COVID19 do pobrania tutaj: https://www.gov.pl/attachment/33960314-8f55-4b76-a42c-f2b5f393403f
.
Uwagi do strategii szczepień można przesyłać do soboty 12.12.2020 do godz 10:00 pod adres: konsultacje-koronawirus@kprm.gov.pl.
.
Polityka informacyjna
.
Szef KPRM Michał Dworczyk na senackiej komisji zdrowia we wtorek poinformował, że kampania profrekwencyjna w sprawie szczepień przeciwko COVID-19 rozpocznie się 15 grudnia od uruchomienia strony i infolinii. – Wiemy, jaki jest dzisiejszy świat, zamierzamy wykorzystać celebrytów i inne nowoczesne, a bardzo wpływowe formy informowania. (…) Będą plakaty, będą ulotki. Zamierzamy szeroko zadziałać – opisywał.
Podczas tej samej komisji miała miejsce następującą wymiana zdań. Andrzej Matyja, chirurg ogólny, profesor, prezes Naczelnej Rady Lekarskiej.
„Trzeba zaangażować celebrytów, ludzi z pierwszych stron gazet. Oni nie mają żadnej wiedzy, ale oni mają większy wpływ, niż mowa niejednego znawcy, profesora (…) Coraz więcej pojawia się w mediach sceptyków co do szczepień. Na tej liście są także lekarze, żebyście państwo mieli świadomość. My wszystkich tych lekarzy w tej chwili, będziemy, brzydkie słowo użyję, PRZESŁUCHIWAĆ, czy wzywać do wyjaśnień ich postawy, przed organy odpowiedzialności zawodowej.”
.
Komisja Zdrowia 08.12.2020:
https://av8.senat.pl/10KZ311?fbclid=IwAR2XMaRjTJZ0m2RUlFcEQmKoUb_uq8jhRXwnxSKhZoyuD6kOa_Pjf1pjpIU
.
Prosimy o pełną mobilizację i wysyłanie merytorycznych UWAG do MZ na adres konsultacje-koronawirus@kprm.gov.pl.
.
Z wyrazami szacunku
.
Teresa Łabaziewicz
Zarząd Stowarzyszenia Centrum Informacji o Zdrowiu DOBROSTAN

============
.
Jadwiga Łopata
.

.
Odpisałem Teresie Łabaziewicz a także Jadwidze. Do niej napisałem tak:
.
Jadziu,

owe „szerokie konsultacje” to zwykła okupacyjna propagandowa hucpa. Okupant i tak nie ujawni głosów krytycznych i wszystkie je zignoruje. Ogłosi natomiast, że dzięki tym „szerokim konsultacjom” władze uzyskały pewność, że Polacy/społeczeństwo/obywatele z niecierpliwości czekają na „zbawienne szczepionki” mające ich chronić przed „pandemią”. Być może dodadzą, że wiele głosów domagało się, by szczepienia były obowiązkowe, gdyż niezaszczepieni stanowili by
zagrożenie dla „zdrowia publicznego” i mogliby stać się siedliskami kolejnych ognisk „pandemii”.
Udział w tej hucpie i pisanie krytycznych uwag to strata czasu. Bandyci i tak już postanowili wszystkich zaszczepić. Jeśli nie przymusem bezpośrednim,  to pośrednim – wykluczeniem z życia publicznego, społecznego i zawodowego wszystkich, którzy odmówią zaszczepienia ich.
.
Nie wspominałbym o tym, ale Jadwiga odpisała mi tak:
.
Jednak  uważam,  ze  warto napisać swoją opinie i opublikować…bo jak
sam  piszesz  oni tego nie zrobią…TY JESTEŚ W DOBREJ POZYCJI BO MASZ
DUŻO  LUDZI CO CZYTAJĄ TWOJE ARTYKUŁY…WIĘC DO DZIEŁA. RÓWNIEŻ BĘDZIE
TO WSPARCIE DLA INNYCH, KTÓRZY SĄ SŁABSI.

A  więc  bądźmy  świadomymi aktorami w te tragi-komedii, przekazujmy w każdy możliwy sposób info innym/uświadamiajmy ich.

Jadwiga
.
No więc postanowiłem powyższe opublikować.

.
Tu jeszcze dodam to – okupant wymyślił cztery „etapy” szczepień. Można być pewnym, że dla podległych i nadal potrzebnych im służb i urzędów szczepionki będą niegroźne. Im mniej potrzebna jest im jakakolwiek „grupa społeczna”, otrzyma gorsze, bardziej szkodliwe i zatrute szczepionki. Najgorsze otrzyma „pozostała części dorosłej populacji”, ale przede wszystkim renciści, inwalidzi i inne „darmozjady” obciążające budżet.

Owe „konsultacje” to oczywista hucpa. Nie dajmy się oszukać. I przede wszystkim nie dajmy się bandytom zaszczepić!

.

.

opolczyk

.

.

.

1 komentarz do “Okupacyjna farsa „konsultacji społecznych” w sprawie szczepień przeciwko świrusowi…

  1. Pingback: Nie wyszło ze świńską grypą, to zrobili covida « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.