Nie cierpię „patriotycznych” dezinformacji…

.


.
Ostatnio mailem podesłano mi link poniższego tekstu:
http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/polin-to-przestepczy-slup-finansowy-wyludzajacy-kredyty-z
.
Opublikowany został m.in przez Piotrka Beina i na WPS:
https://piotrbein.wordpress.com/2020/10/19/65917/
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/10/22/izrael-drenuje-finansowo-kolonie-polin/
.
A także przez samozwańczą niepoważną tzw. „Tymczasową Radę Stanu”:
https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2020/10/23/material-dowodowy-na-narodowa-grabiez-gdzie-jest-prokuratura-gdzie-jest-policja-gdzie-sa-sluzby/
.
Jej prezydętką jest Teresa Garland, zaślepiona wyznawczyni żydogennego katolicyzmu, propagatorka m.in przywrócenia tzw.”cywilizacji łacińskiej”, czyli supremacji żydo-katolicyzmu oraz wyznawczyni chrabjego Potockiego:
https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2020/10/20/prezydencie-potocki-bierz-pan-wladze/
.
Ogólna wymowa tekstu navigatora jest oczywiście słuszna. Ale…
No właśnie – ale…
Podobnymi słupami finansowymi drenowanymi przez Izrael, a jeszcze bardziej przez żydo-banksterów jest cały zachód z usraelem na czele. U kogo usrael ma oficjalny dług w wysokości ponad 25 bilionów dolców – jak nie w żydowskich bankach?
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Dlug-publiczny-USA-przekroczyl-25-000-000-000-000-dolarow-7878661.html
.
Przy czym jest to dług tylko ten oficjalny. Nieoficjalny jest 3-4 razy większy. Podobnie jest w Dojczlandii. W roku 2010 oficjalny dług wynosił 1,7 biliona, nieoficjalny 7,85 bilionów euro:
https://www.handelsblatt.com/politik/deutschland/verdeckte-schulden-dem-staat-fehlen-billionen/3440084.html
.
Obecnie oficjalny dług Dojczlandii to nieco ponad 2,2 biliony:
https://www.gold.de/staatsverschuldung-deutschland/
.
Nieoficjalny pewnie już z 10 bilionów. I zadłużenie to spowodowane lockdownem obecnie pikuje ostro w górę. A w takim UK maciupeńkie City of London o powierzchni 2,90 km² generuje rocznie Rothschildom zyski ponad 4-krotnie większe niż PKB całej Wlk. Brytanii – naturalnie głównie jej kosztem.
.
W tekście navigatora jest cały szereg dezinformacji. Np to:
.
„Chabad Lubawitch gnieżdżący się w Europie Środkowej i Wschodniej.”
.
Centralą Lubawiczerów, poza Izraelem jest usrael (a ściślej mówiąc Nju Jork) a nie środkowa i wschodnia Europa. Chabad powstał wprawdzie w Rosji, ale został tam nieomal całkowicie wytępiony. Najpierw był mordowany (obok prawosławia i islamu) przez żydo-bolszewików (o tym za chwilę), a potem podczas II wojny. Niedobitki po wojnie w ateistycznej ZSRR ledwo wegetowały na marginesie życia społecznego i polityki. Za to w usraelu odprysk Chabad zdominował pod kuratelą Rockefellerów życie społeczne i polityczne. Tu przypomnę podpisaną przez prezydęta usraela uchwałę usraelskiego knesetu (kongresu i senatu) z marca 1991:
.
Wspólna uchwała Kongresu USA
.
Prawo 102-14
.
Marzec 20, 1991
.
Wyznaczenie dnia 26 marca 1991 roku, „Dniem Edukacji USA”.
.
Ponieważ  Kongres przyjmuje do wiadomości historyczną tradycję etycznych wartości i pryncypiów, które są podstawą cywilizowanego społeczeństwa i na których nasz wielki naród został ustanowiony;
.
Ponieważ te etyczne wartości i pryncypia są podstawą istnienia społeczeństwa od zarania cywilizacji, gdy były one znane jako Siedem Praw Noachidów [Siedem Praw Potomków Noacha];
.
Ponieważ  bez tych etycznych wartości i pryncypiów istnienie cywilizacji znajduje się w poważnym zagrożeniu powrotem do chaosu;
.
Ponieważ społeczeństwo jest poważnie zaniepokojone następującym osłabianiem tych pryncypiów, co powoduje kryzys, jaki zagraża podstawom cywilizowanego świata;
.
Ponieważ uzasadnione zwrócenie uwagi na ten  kryzys ma powstrzymać obywateli tego narodu przed utratą z obszaru widzenia ich odpowiedzialności za przekazywanie historycznych, etycznych wartości z naszej przeszłości do przyszłych pokoleń;
.
Ponieważ Ruch Lubawiczerów otacza opieką i upowszechnia te etyczne wartości i pryncypia w świecie;
.
Ponieważ Rabbi Menachem Mendel Schneerson, przywódca ruchu Lubawiczerów jest powszechnie szanowany a jego 89 urodziny przypadają 26 marca 1991 roku;
.
Ponieważ w uznaniu dla tego wielkiego duchowego przywódcy – „Rebbe”, ten nadchodzący rok, 90. rok jego życia, będzie postrzegany jako jeden z „nauczania i dawania”, ten rok, w którym zwracamy się ku nauczaniu i dobroczynności, aby przywrócić świat do moralnych i etycznych wartości zawierających się w Siedmiu Prawach Noachidów, oraz:
.
Ponieważ ten fakt ma być odnotowany w międzynarodowym Zwoju Honorowym podpisanym przez Prezydenta Stanów Zjednoczonych i inne Głowy Państw:
.
tak więc uchwalone zostaje przez Kongres Stanów Zjednoczonych, że dzień 26 marca 1991 roku – pierwszy dzień dziewięćdziesiątego roku życia rabina Menachema Schneersona, przywódcy światowego Ruchu Lubawiczerów, jest proklamowany  „Dniem Edukacji USA”.
.
Powołuje się Prezydenta do ogłoszenia proklamacji wzywającej naród Stanów Zjednoczonych do uczczenia tego dnia odpowiednimi ceremoniami i działaniami.
.
Podpisano: George Bush, Prezydent Stanów Zjednoczonych
.
.
Czyż można to sobie wyobrazić – urodziny rasistowskiego szefa rasistowskiej sekty judaistycznej dniem edukacji usraela?
.

.

.


.
Toż to jest totalna judaizacja usraela. No i jeszcze dodam tu, że córka Trampka ultrasyjonisty wyszła za mąż za lubawiczera. A oni sami szwendają się po jego rezydencji jak u siebie:
.


.
Za to, gdy u Putina w Rosji lubawiczery chciały odzyskać upaństwowiony w 1918 roku przez żydo-bolszewików księgozbiór ich ówczesnego szefa, Putin przypomniał im niemiłą dla nich prawdę – pierwszy bolszewicki rząd był w 80-85 % żydowski i prześladował wyznawców judaizmu (w tym i lubawiczerów), prawosławnych i muzułmanów :
.

.
https://www.nacjonalista.pl/2013/06/21/prezydent-putin-pierwszy-rzad-sowiecki-byl-w-80-zydowski/
https://www.haaretz.com/hblocked?returnTo=https%3A%2F%2Fwww.haaretz.com%2Fjewish%2F1st-soviet-gov-t-was-80-jewish-says-putin-1.5282900
.
Niech więc navigator nie wypisuje głupstw, że lubawiczery gnieżdżą się w środkowej i wschodniej Europie – to jest tylko ich usraelski desant.
.
Dalej…
.
Napisał też navigator: „Przy władzy było PO Tuska, które realizował politykę Niemiec”. Jest to kompletna bzdura, na dodatek piętrowa.
.
Piętro 1) POsrael realizował politykę Izraela i bilderbergowskiej banksterskiej jewrounii, a nie politykę Dojczlandii. Nigdy nie był np. „żont” Tuska w Berlinie na wspólnym posiedzeniu z „żondem” bilderbergówki Merkel (była ona na zlocie Bilderbergów w roku 2005). Za to był na dywaniku z wszystkimi najważniejszymi ministrami w Jerozolimie:
.


.
Zresztą – nawet ikona PiSraela w Jerozolimie na spotkaniu z pobratymcami przyznał, że ktokolwiek wygra farsę wyborczą nad Wisłą (wtedy w grę wchodzili tylko PiSraelici i POsraelici), interesy Izraela pozostaną niezagrożone.
.

.
Nawet w knessejmie, zawsze gdy głosowanie dotyczy ważnych interesów okupanta, POsrael (tu zamaskowany jak KO) i PiSrael zawsze zgodnie głosują na TAK:
https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=9&NrPosiedzenia=19&NrGlosowania=75
.
Tu tylko na marginesie nadmienię, że „konfederacja” udająca „patriotyczną i polską” mogła sobie pozwolić na głosowanie w tej sprawie na „NIE”. Jej głosik był bez znaczenia, skoro dwa główne okupacyjne kibuce polityczne były na „TAK”. Ta sama konfederacja niedawno głosowała za prywatyzacją złóż – czyli za wywłaszczeniem z nich Polaków. To taka sama żydowska agentura, próbująca teraz wykreować się na „patryjotuf”, wiedząc, że ich głosiki niczego w knessecie w tym głosowaniu nie zmienią.

.

Piętro 2) Dojczlandią, podobnie jak Polską rządzi agentura Izraela i żydo-banksterów i realizuje politykę pro-żydowską i antyniemiecką. Polecam navigatorowi zapoznanie się z poniższym opracowaniem w 6 odcinkach – jest to opis powojennego rabowania Niemiec przez Rothschildów:
http://lupocattivoblog.com/2010/12/13/ein-uberblick-uber-rothschilds-raubzuge-im-deutschland-der-nachkriegszeit-1/
http://lupocattivoblog.com/2010/12/14/ein-uberblick-uber-rothschilds-raubzuge-im-deutschland-der-nachkriegszeit-2/
http://lupocattivoblog.com/2010/12/15/ein-uberblick-uber-rothschilds-raubzuge-im-deutschland-der-nachkriegszeit-3/
http://lupocattivoblog.com/2010/12/16/ein-uberblick-uber-rothschilds-raubzuge-im-deutschland-der-nachkriegszeit-4/
http://lupocattivoblog.com/2010/12/17/ein-uberblick-uber-rothschilds-raubzuge-im-deutschland-der-nachkriegszeit-5/
http://lupocattivoblog.com/2010/12/18/ein-uberblick-uber-rothschilds-raubzuge-im-deutschland-der-nachkriegszeit-6/
.
Głośno było i o tym „biznesie”, pełnym informacji o korupcji : władze Dojczlandii „okazyjnie” sprzedawały Izraelowi okręty podwodne:
https://www.handelsblatt.com/politik/deutschland/ruestungsgeschaeft-bund-zahlt-bis-zu-540-millionen-euro-fuer-u-boot-deal-mit-israel/20491544.html?ticket=ST-1999645-HfIejJYc1Xc3ofBbYaZc-ap5
.
Izrael dostawał trzy, a płacił za dwa u-booty. W ten sposób zakupił już 6 i zamówił kolejne trzy:
http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2016/10/israel-will-drei-weiter-u-boote-von.html
.
Wszystkie te u-booty mogą przenosić głowice atomowe…
I jeszcze jedna historia – sprawa śmierci Uwe Barschela, byłego premiera  Szlezwika-Holsztynu:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Uwe_Barschel
.
Jak naprawdę zginął, wiele lat później ujawnił jeden z byłych agentów Mosadu. Było to tak: podczas wojny iracko-irańskiej Izrael nielegalnie sprzedawał broń Iranowi – oficjalnie swojemu śmiertelnemu wrogowi. Aby zatrzeć ślady, broń szła najpierw do Europy, tam ładowano ją w duńskich i niemieckich portach (także w Szlezwiku-Holsztynie) na okręty handlowe, które z fałszywymi papierami płynęły do Iranu. Gdy dowiedział się o tym Barschel, postawił się i zabronił obsługi tych statków w Kilonii. Następnego dnia jego własny rzecznik prasowy wysunął pod jego adresem fałszywe oskarżenia i insynuacje. Barschel zmuszony został do ustąpienia z funkcji premiera Szlezwiku. Ale z walki o dobre imię nie rezygnował i zapowiedział, że ujawni kulisy całej afery. No i wtedy zwabiony został do Szwajcarii (obiecano mu dokumenty mające go odciążyć ze stawianych mu zarzutów), gdzie specjalne 3-osobowe komando Mossadu go zabiło. Zabójcy nawet niezbyt starannie zatarli ślady popełnionej zbrodni. Mimo to policja i prokuratura ach jak wolnej Szwajcarii pod naciskiem „góry” orzekły „samobójstwo”.
.


.
W Dojczlandii naturalnie cała polityczna „wierchuszka” wiedziała, dlaczego Barschela skompromitowano, oraz dlaczego i z czyjej ręki został zamordowany. Ale milczeli wszyscy. Nikt nie chciał iść w jego ślady…
I na koniec jeszcze historia zatrzymanego w Warszawie na lotnisku agenta Mossadu Brodsky’ego, wspierającego komando Mossadu mordujące przywódców palestyńskich:
https://www.dw.com/pl/niemcy-czekaj%C4%85-na-ekstradycj%C4%99-agenta-mossadu/a-5683704

https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/165326,polska-zatrzymala-agenta-mosadu.html
.
Już w dzień po „ekstradycji” do Dojczlandii za symboliczną kaucją został zwolniony z aresztu i następnego dnia wyjechał bez przeszkód do Izraela.
https://www.n-tv.de/politik/Richter-entlassen-Uri-Brodsky-article1268126.html
.
„Uri Brodsky wurde Anfang Juni 2010 auf dem Warschauer Flughafen Okecie verhaftet, am 12. August 2010 nach Deutschland ausgeliefert und durfte zwei Tage später nach Israel ausreisen.”
(Uri Brodsky został na początku czerwca aresztowany na warszawskim lotnisku Okęcie, 12 sierpnia wydano go do Dojczlandii i dwa dni później mógł wyjechać do Izraela)
https://de.wikipedia.org/wiki/Uri_Brodsky
.
Bo kto to widział, żeby w żydobanksterskim i jewnounijnym  baraku – Dojczlandii – ktoś ważył się trzymać w pudle zbrodniarza z Mossadu…
Tu tylko nadmienię jeszcze, że aresztowanie Brodzky’ego na Okęciu zbiegło się czasowo ze znalezieniem w Opolu rozkładających się zwłok Dariusza Ratajczaka. Czyżby był to tylko przypadek?

Niech więc navigator nie wydurnia się z tymi „niemieckimi interesami”…
.
Dalej…
.
Dalej sugeruje on rzekomy „przewrót” przeciwko POsraelitom mający wynieść do władzy PiSraelitów:
.
„Żydzi wymyślili więc przewrót w Polsce i nowe rozdanie. W tym celu dobili targu z partią Kaczyńskiego PiS. Agenci Mossadu uznali, że przewrót w Polsce zainicjowany przez Chabad Lubawitch będzie korzystny dla Izraela… i w tym celu zrealizowali skandal polityczny, nazywany ”aferą taśmową” (m. in. w Sowa i przyjaciele). Po przejęciu władzy w Polsce przez PiS, żydostwo dostało od Kaczyńskiego wiele za pomoc…”
.
A przecież POsrael i PiSrael to dwa bratnie kibuce, służące tym samym mocodawcom, inscenizujące ze sobą walkę po to, by Polaków skłócić i ogłupić. Po to PiSrael gorliwie promuje żydogenny katolicyzm, a POsrael tego samego chowu poprawność polityczną, by Polaków rozbić na „jasno- i ciemnogród”:
.

.


.
Po to PiSrael robi z Polski wasala bandyckiego banksterskiego usraela, a POsrael promował jewrounijność (za co w nagrodę Tusk został prezydętem jewrounii) by Polaków rozbić na linii – projewropejczycy kontra prousraelici. Choć przecież czy będziemy bardziej czy to wasalem banksterskiego folwarku – usraela – czy jewrounijnym barakiem słuchającym bilderbergowskliej Brukseli – podlegamy pod tych samych mocodawców Faszyngtonu i jewrounii. Teatrzyk polityczny w Polsce to po prostu „sztafeta”, w której dwa bliźniacze kibuce polityczne przekazują sobie pałeczkę. Najpierw rządzi jeden i gdy jego afer i skandali jest już dość, podpuszcza się Polaków, by głosowali na drugi kibuc. A gdy i on się skompromituje – wtedy podsuwa się Polakom ten pierwszy. I tak w kółko Macieju – jak w usraelu, gdzie na zmianę rządzą to „demokraci”, to „republikanie” – jedni i drudzy na smyczy banksterów i Izraela.
.
Podobnych bzdur i dezinformacji w tekście navigatora jest więcej. Pomijam je. Poruszę jeszcze tylko jedną – tą o Jaruzelskim:
.
„Izrael cały czas – od czasów Okrągłego Stołu uważa Polin (lub III RP) za swoją kolonię, która nabył w czasie spotkania Jaruzelski -Rockefeller w ’85 roku ub. wieku w Nowym Jorku.”
.
Spotkanie generała Jaruzelskiego z banksterem opisał podkomendny Rockefellera (i przyjaciel santo subito Wojtyły) Brzeziński.
https://www.videofact.com/jaruzelnyc3.html
.
W miarę dobrze opisane jest też tu:
https://www.rp.pl/Historia/310279872-Jak-Wojciech-Jaruzelski-dogadywal-sie-z-Rockefellerem.html
.
Nie było to ze strony generała wydanie Polski w łapska żydowskie, a przetarg, który można streścić tak – wy zniesiecie sankcje, my złagodzimy represje.
.
Dlaczego Jaruzelski w ogóle zgodził się na to spotkanie? Był wtedy faktycznie w usraelu i na całym zachodzie personą non grata – od 13 grudnia 1981 nigdzie na zachód nie zapraszany i przez nikogo z zachodu nie odwiedzany. Ponadto polska gospodarka cierpiała mocno  z powodu sankcji. Tu winę w dużym stopniu ponosiła polityka gospodarcza Gierka, którego wiele inwestycji opartych było na ciągłych dostawach części i podzespołów z zachodu. Z powodu sankcji wiele zakładów i fabryk kulało. Wjazdu do usraela szabas-goj Reagan nie mógł Jaruzelskiemu zabronić, gdyż oficjalnie poleciał on na sesję zgromadzenia ogólnego ONZ. A spotkanie przy tej okazji z Rockefellerem było szansą na zdjęcie z niego „klątwy” rzuconej na niego 13 grudnia 1981. Jaruzelski doskonale wiedział, że Rockefeller jest zakulisowym rzeczywistym „królem” usraela. Jeśli więc „król” go przyjmuje i z nim się spotyka, będzie to sygnałem dla marionetek politycznych zachodu, że przestał on być już personą non grata. No i spotkanie to było szansą na stopniowe znoszenie sankcji.

Katastrofalną za to dla losów Polski była wizyta Rockefellera i Kissingera w marcu tegoż 1985 roku w Moskwie, gdzie przekonywali oni dopiero co osadzonego na „tronie” Gorbaczowa do reform. Ofiarowali mu złagodzenie a nawet zniesienie sankcji w zamian za pieriestrojkę i głasnost. Gorbi połknął haczyk i latem 1985 na Krymie, gdy Jaruzelski był tam na urlopie, powiadomił generała o tym, że wdroży  g-p (głasnost i pieriestrojkę). A krótko później ogłosił to publicznie. Mimo nacisków na generała, tym razem i z Kremla, „liberalizacja” następowała w Polsce powoli. 1 maja 1988 roku podczas pochodu publicznie oświadczył, że socjalizmu będzie bronił tak, jak broni się niepodległości. Pierwszą falę strajków w roku 1988 (kwiecień-maj) Jaruzelski nakazał spacyfikować siłami ZOMO. Po tych strajkach, latem 1988, Gorbaczow przyleciał do Warszawy. Publicznie zachęcał polskie władze do „otwarcia” i do odrzucenia „tego co stare i zużyte”. Ponadto poinformował wąskie grono polskiego kierownictwa, na razie niejako prywatnie i nieoficjalnie, że Kreml rezygnuje z tzw. „doktryny Breżniewa”. Publicznie ogłosił to chyba dopiero w roku 1989:
.
„Breżniewa doktryna (…) zwana też doktryną ograniczonej suwerenności; odrzucona oficjalnie przez M.S. Gorbaczowa.”
https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/Brezniewa-doktryna;3880656.html
.

Był to „bratni” nóż w plecy dla Jaruzelskiego. Miał przeciwko sobie dużą część społeczeństwa, liczną i silną, wielonurtową antykomunistyczną opozycję, cały „polski” kk, łącznie z Watykanem i Wojtyłą, cały zachód oraz żydowskie „reformatorskie”, proizraelskie i prozachodnie frakcje w PZPR, LWP i SB. Na dodatek utracił wsparcie ze Wschodu. Gdy wybuchła druga fala strajków w 1988 roku (lipiec-sierpień) początkowo nadal się opierał, ale pod naciskiem z tylu stron w końcu polecił Kiszczakowi, by ten zadzwonił do Bolka. A potem była „Magdalenka” przy menorze…
.
.
A jeszcze później „okrągły stół” i wydanie Polski na szaber i w niewolę. Ale to nie Jaruzelski sprzedał Polskę żydostwu podczas spotkania z Rockefellerem – to nacisk opozycji sterowanej przez żydowskie wtyki, niechęć do Jaruzelskiego ze strony milionów Polaków, knowania „polskiego” kk i Watykanu oraz żydowskich frakcji PZPR, SB i LWP, nacisk całego żydo-banksterskiego zachodu i zdrada Gorbaczowa sprawiły, że Polska stała się łupem i żerem (i „chujem dupą i kamieni kupą”)…

.
Przytoczę jeszcze opinię Albina Siwaka, o generale – myślę że jest faktycznie obiektywna i sprawiedliwa:
.
„Wracając do Jaruzelskiego, to jestem pewien, że on miotał się pomiędzy Moskwą, gdzie przecież zdobył zaufanie, a Zachodem, dla którego trzymał Rakowskiego, a którego zadaniem było utrzymanie łączności i wiarygodności. Potwierdzeniem tego może być fakt, że również w swoim otoczeniu miał dwie grupy, jedną promoskiewską i drugą prozachodnią. W głębi duszy marzył o Polsce lewicowej i socjaldemokratycznej, związanej z Moskwą ze względu na granicę zachodnią. Przy tym pragnął też Polski, w dużym stopniu niepodległej. Często, między wierszami, takie snuł marzenia i myślę, że był czas, że w nie wierzył i liczył, że to on stanie na, czele tych przemian. Te marzenia znajdowały też potwierdzenie w innych źródłach, ale okazało się, że przeszkody okazały się zbyt duże i okazały, się nie do pokonania (…).”
.
Navigator, o czym już wspomniałem, ma naturalnie rację, że Polska jest „słupem finansowym” Izraela. Ale przynajmniej tak samo, a może jeszcze bardziej jest słupem finansowym żydo-banksterów i „przedsiębiorstwa holokaust”. Przy czym nie tylko Polska jest niemiłosiernie okradana.
.
Pisząc swój tekst powinien navigator wystrzegać się dezinformacji i propagandowych bzdur, z których kilka wyszczególniłem.
.
.
opolczyk
.

.

.

1 komentarz do “Nie cierpię „patriotycznych” dezinformacji…

  1. Pingback: Izrael drenuje finansowo kolonię “Polin” zwaną dla niepoznaki…, Polską | Biologiczno-Historyczna Socjologia Krytyczna

Możliwość komentowania jest wyłączona.