US-bandyci – poszli won (2)…

.


.
Więcej o proteście pisze na WPS:
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/10/12/wojska-usa-precz-z-polski/
.
Tekst o identycznym tytule zamieściłem w roku 2017 (https://opolczykpl.wordpress.com/2017/01/08/us-bandyci-poszli-won/). W międzyczasie nic się nie zmieniło – bandycki światowy żandarm i terrorysta nr 1 – usrael – nadal stacjonuje swoje żołdactwo w Polsce. Jego obecność nie tylko nie zwiększa bezpieczeństwa Polaków, ale mu zagraża: w razie otwartej wojny zachodu pod wodzą usraela z Rosją z powodu tych baz Polska będzie celem wyprzedzającego lub odwetowego ataku głowicami jądrowymi.
Nie wspominam już o tym, ile miliardów rocznie obecność us-bandytów kosztuje Polaków, z których podatków ta swołocz jest utrzymywana. I ile już wypadków drogowych oraz incydentów z ludnością cywilną Polski idzie na konto tej swołoczy (https://opolczykpl.wordpress.com/2019/04/25/sojusznik-czy-okupant/). O tym, że usrael naprawdę uważa się za światowego żandarma, najlepiej świadczy poniższa mapa, pokazująca strefy podziału świata, za które odpowiadają lokalne dowództwa bandyckiego Pentagonu:
.


.
https://pl.wikipedia.org/wiki/United_States_Armed_Forces#Dow%C3%B3dztwa
.

Czy jest inny kraj, który tak bezczelnie dzieli świat na okręgi operowania swoich żołdaków? Kto usraelitom  w ogóle dał do tego prawo? I jeszcze bezczelnie Rosję oskarżają o „imperializm.

Nie chcę, by ta swołocz stacjonowała w Polsce. Nie chcę ich „wolności i demokracji”. Poszli won!
.
Zaznaczyć tu należy, że stałe bazy wojskowe usraela powstały w Polsce dopiero za prezydętury Trampka ultrasyjonisty, tak wielbionego przez wielu polskich „antysystemowców”. I że to za jego prezydętury wydatki zbrojeniowe osiągnęły najwyższy poziom w historii tego banksterskiego folwarku.
.
Stany Zjednoczone zwiększają wydatki wojskowe. Prezydent Donald Trump podpisał budżet Pentagonu na rok 2018. Przewiduje on wzrost liczebności amerykańskich sił zbrojnych i nakładów na zbrojenia.
https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1956421,Prezydent-Trump-podpisal-budzet-obronny-USA-Siedmiokrotnie-przewyzsza-caly-budzet-Polski
.
Rekordowy budżet USA. Trump poinformował też o utworzeniu amerykańskich sił kosmicznych
Trump podpisał ustawę o budżecie Pentagonu na 2020 rok w rekordowej wysokości 738 mld dolarów.
https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1445725,budzet-usa-2020-amerykanskie-sily-kosmiczne.html
.
Widać gołym okiem, jakimi to metodami usrael szerzy „pokój”, utrzymuje swoją dominację nad wasalami oraz „demokratyzuje” państwa, które nie chcą poddać się dyktatowi Pentagonu, Białego Domu i ich mocodawców – banksterów.
.
US-bandyci – poszli won!
.
.
opolczyk

.

PS

Muszę tu jeszcze sprostować jeden z punktów apelu Marka Włodarczyka z Bełchatowa, opublikowanego na WPS. Mam na myśli punkt 6 (https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/10/12/wojska-usa-precz-z-polski/):
.
„6. Wszystkie mądre kraje jak np. Niemcy rezygnują z „obrony” przez armię USA, ponieważ wiedzą, że nic im nie grozi, a armia USA jest tylko niepotrzebnym wydatkiem i zarzewiem przyszłych wojen. Rosjanie nie zagrażają Polsce, nie mają żadnych roszczeń terytorialnych, ani finansowych, to wytwór prawicy, która w ślepej nienawiści do Rosji chce nas unicestwić. Nie daj się oszukać.”
.
Cytuję wypowiedzi dojczlandskiej ministerki obrony Annegret Kramp-Karrenbauer, oraz premiera Bawarii Markusa Södera (CSU):
.
„Kramp-Karrenbauer betonte, die in Deutschland stationierten US-Truppen dienten auch der Sicherheit der Vereinigten Staaten im Rahmen des Nato-Bündnisses und spielten dabei eine wichtige Rolle.”
(Kramp-Karrenbauer zaakcentowała, że stacjonujące w Dojczlandii us bandyci służą także bezpieczeństwu usraela w ramach paktu z NATO i odgrywają w tym ważną rolę)
.
„Bayerns Ministerpräsident Markus Söder (CSU) beunruhigt ein möglicher Abzug von US-Truppen aus Deutschland nach eigenen Angaben sehr. Sollte es tatsächlich dazu kommen, wäre dies „sehr, sehr schade und kein großer Vertrauensbeweis für die Zusammenarbeit zwischen Deutschland und den USA”, sagte der Söder”
(Premiera Bawarii zaniepokoiło ewentualne wycofanie (części) us bandytów z Dojczlandii bardzo. Gdyby tak się stało, byłoby to bardzo, bardzo niedobrze i świadczyłoby o braku zaufania do współpracy między Dojczlandią a usraelem, powiedział Söder”)
https://www.sueddeutsche.de/politik/usa-militaer-deutschland-abzug-soldaten-1.4929157
.
I jeszcze jedna wypowiedź odnośnie pomysłu Trampka o wycofaniu z Dojczlandii części us-bandytów jako kary za to, że Dojczlandia za mało z budżetu przeznacza na zbrojenia, wojny i bandyckie NATO:
.
„Die FDP-Verteidigungsexpertin Marie-Agnes Strack-Zimmermann bringt es auf den Punkt. „Das ist erstmal eine persönliche Abrechnung eines Präsidenten. Das ist eine Kamikaze-Aktion“, sagte sie im ZDF-„Morgenmagazin“. Er wolle Deutschland treffen, treffe aber die Nato insgesamt. Lachender Dritter sei der russische Präsident Wladimir Putin. „Der wird heute Nacht vor Freude kaum ins Bett gefunden haben“, sagte Strack-Zimmermann.”
(Ekspertka obronności FDP Marie-Agnes Strack-Zimmermann streściła to tak: to jest osobista zemsta prezydenta (usraela). Jest to akcja kamikadze, powiedziała w audycji ZDF „Poranny magazyn”. Chciał uderzyć w Dojczlandię, uderza w całe Nato. Cieszącym się trzecim będzie rosyjski prezydent Władimir Putin. ” On tej nocy z radości nie pójdzie do łóżka spać”, powiedziała Strack-Zimmermann)
https://www.tagesspiegel.de/politik/us-truppenabzug-aus-deutschland-die-wichtigsten-fragen-und-antworten/26048564.html
.
Nie jest więc tak, że Dojczlandia to mądry kraj i nie boi się Putina. Tutejsze marionetki polityczne wcale się nie cieszą z pomysłu Trampka – wycofania za karę części okupacyjnych us-bandytów. Wszak są oni gwarantem ich władzy nad Dojczlandią…

.

.

1 komentarz do “US-bandyci – poszli won (2)…

  1. Pingback: Historyczna manifestacja w Berlinie – 29 sierpnia 2020 « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.