Koronoja – gwałt na wolności i rozumie…

.


.
Łatwiej jest ludzi oszukać, niż przekonać ich, że zostali oszukani
Mark Twain

.
7 września 2020 w autobusie szkolnym 13-letnia dziewczynka w namordniku straciła przytomność. Zmarła po przewiezieniu jej do szpitala.
https://www.rheinpfalz.de/lokal/kreis-germersheim_artikel,-rechtsmedizinische-untersuchungen-zum-tod-der-sch%C3%BClerin-dauern-an-_arid,5108795.html
.
Obdukcja zdaniem prokuratury nie wykazała przyczyny zgonu dziecka. Dziewczynka wcześniej była zdrowa, nie miała żadnych „chorób towarzyszących”. Wygląda na to, że bandyci po prostu nie chcą przyznać, iż dziewczynka zmarła z powodu niedotlenienia mózgu. Informacje, że maski szkodzą, są przez łże media i przepłaconych „ekspertów” okrzyczane jako fake newsy i „teorie spiskowe”.
.
Dr. Bodo Schiffmann, od początku koronoi zdecydowany przeciwnik tego oszustwa, założyciel organizacji Widerstanr 2020 (widerstand – opór, ruch oporu) za przyczynę śmierci dziewczynki uważa namordnik. Za to został w chamski sposób zaatakowany przez psy łańcuchowe rządców. Jednym z nich jest admin „volksverpetzer”, który wściekle demaskuje rzekome fake newsy i „teorie spiskowe” przeciwników koronoi.
https://www.volksverpetzer.de/corona-faktencheck/schiffmann-13-jaehrige/
.
Także RND „Faktencheck” (faktencheck – sprawdzanie faktów) zajadle „demaskuje” przypuszczenia, że to namordnik był u dziewczynki przyczyną zgonu:
https://www.rnd.de/panorama/faktencheck-starben-wirklich-kinder-weil-sie-eine-maske-trugen-KLDHCWRACZAF5NEILU6T6EHPAA.html
.
Tymczasem austriacki przysięgły biegły sądowy, inż. dr. Helmut Traindl, chemik, specjalista od ochrony środowiska, live przed kamerą przeprowadził pomiar zawartości CO2 pod kolejno trzema maskami – jedną „domowej roboty” i dwoma „standardowymi” ze sklepu. Wyniki jego badań – zawartość CO2 pod maską wynosiła 3-5 %.
.
https://www.wochenblick.at/wp-content/uploads/2020/09/wb_maskentest-640x353.jpg
.
https://www.wochenblick.at/sachverstaendiger-beweist-live-co2-werte-unter-masken-gesundheitsschaedlich/
.
W Austrii dopuszczalny poziom CO2 w powietrzu wynosi 0,5%. W Dojczlandii jest jeszcze niższy i wynosi 0,2 % (2,000 ppm), a dla pomieszczeń mieszkalnych 0,15% (1.500 ppm). W doświadczeniu austriackiego biegłego sądowego poziom wyniósł 50.000 ppm, przekraczając 25 razy granicę 2.000 ppm dopuszczalną w Dojczlandii.
.
CO2 nie jest trujący, ale zwiększona jego zawartość w powietrzu powoduje niedotlenienie. Zawartość od 8 % wdychana przez 30-60 minut może faktycznie wywołać śmierć z powodu niedotlenienia. Ale już przy zawartości powyżej 0,5 % może pojawić się poczucie ospałości i zmniejszona koncentracja, powyżej 2% przyspieszony oddech i tętno, a 4% powoduje już otępienie spowodowane niedotlenieniem mózgu.
.
Powie tu ktoś – ale przecież chirurdzy podczas operacji noszą namordniki godzinami. Zgoda. Tyle że ich maski są sporządzane z materiału, mającego duże pory między włóknami. Ich zadaniem jest zatrzymywanie kropelek śliny. Pochyleni nad operowanym lekarze rozmawiają ze sobą, wydają komendy i polecenia. Bez masek zapluli by i instrumenty operacyjne, i operowane miejsce. Ich maski nie są natomiast praktycznie prawie żadną przeszkodą ani dla mikrobów, ani dla molekuł powietrza, w tym i CO2. Za to kupne namordniki z gęsto tkanego materiału, produkowane na fali koronoi, a także te „domowej roboty”, zwłaszcza wilgotne (mokre włókna rozszerzają się), mogą nawet dla CO2 stanowić barierę trudną do pokonania.
.
Tak więc nie jest fake newsem twierdzenie, że namordniki są szkodliwe – fake newsem jest „demaskowanie” przez agenturę okupanta i jej „ekspertów” tego faktu.
.
Kolejna sprawa – podesłano mi link z gniotem napisanym przez dwóch studenciaków, nieopierzonych „medyków”, żółtodziobów, „demaskujących” wszystkie krążące w sieci – ich zdaniem – „kłamstwa”, fake newsy i „teorie spiskowe”.
https://antyweb.pl/foliarze-pandemia-glupoty-czyli-prawdziwa-historii-o-falszu/
.
Tu przyznam się szczerze, że całego tego bełkotu nie przeczytałem do końca. Mnie starczyła już „wiedza” i „prawda” przez studenciaków objawiona w sprawie testów PCR. Wg nich są one absolutnie wiarygodne. A przecież wystarczy posłuchać, co na temat tych testów mówią wysokiej klasy specjaliści: prof. dr Ulrike Kämmerer, specjalizacja m.in. wirusologia i immunologia
https://www.ukw.de/frauenklinik/team/detail/name/kaemmerer-ulrike/
.
Oraz dr Wolfgang Wodarg, wirusolog, epidemiolog, który kierował nawet komisją zdrowia przy jewroparlamencie, a o którym pisałem w marcu:
https://opolczykpl.wordpress.com/2020/03/18/dr-wolfgang-wodarg-domniemana-epidemia-koronawirusa-to-oszustwo/
.
Tu jeszcze nadmienię, że dra Wodarga wywalono za jego postawę wobec koronoi z „Transparency International“:
https://de.sputniknews.com/gesellschaft/20200331326732962-vom-experten-zum-buhmann-transparency-feuert-lungenarzt-wodarg-wegen-corona-thesen/
.
Obaj ci wysokiej klasy specjaliści rozbili w drzazgi to, co głoszą studenciaki w sprawie PCR – absolutnie nie nadają się one do diagnozowania czegokolwiek, nie tylko świrusa. Poniższy film pokazuje ich wypowiedzi w tej sprawie przed pozaparlamentarną komisją, powołaną jako inicjatywa oddolna, mającą za zadanie dokładne zbadanie wszystkich aspektów związanych za fałszywą pandemią, lockdownem i całym tym cyrkiem koronoi:

.

.
Tu jeszcze zamieszczam konferencję prasową owej komisji, prowadzoną przez dwóch niemieckich lekarzy oraz jednego austriackiego profesora – wirusologa i epidemiologa:

.

.
Wszyscy trzej mówią to samo – pandemia to oszustwo, przy pomocy którego zniewala się ludzi i niszczy gospodarkę.
Pozaparlamentarna komisja ma własną stronę internetową.
https://www.ärzte-für-aufklärung.de/
.
Jest na niej opublikowana lista z nazwiskami ponad 700 lekarzy oraz ok. 2000 osób spoza świata medycyny wspierających ową komisję:
https://www.ärzte-für-aufklärung.de/team-unterstuetzer/
.
I ciągle zgłaszają się i zapisują na listę kolejni wolontariusze.
Znalazłem jeszcze rewelacyjne wystąpienie przed komisją pozaparlamentarną profesora psychologii, specjalisty od przeżyć traumatycznych, Franza Rupperta:
.


.

.
Jego prelekcja (początek ok. godziny 1:01:05) trwała ok. 45 minut, a potem było jeszcze pół godziny pytań i odpowiedzi. Prof. Ruppert przyznał, że na samym początku uwierzył w świrusa, ale szybko zorientował się, że coś tu nie gra. Zaczął sprawę badać i doszedł do wniosku, że lobby szczepionkowe i rządy wymyśliły pandemię i straszą nią ludzi używając perfidnych psychomanipulacji. Pokazywał wiele plansz przedstawiając metodologię, jaką złoczyńcy narzucili ludziom psychozę strachu. Półsłówkami dodał, że nie wnika, czy nad rządami i lobby szczepionkowym stoi ktoś jeszcze, czy nie. Nie wypowiadał się, czy szczepionki są dobre czy złe, ale stwierdził, że narzucenie ponad 7 miliardom ludzi, w ogromnej większości zdrowych i odpornych na ew. infekcje korony, przymusu szczepień to przede wszystkim gigantyczny biznes producentów szczepionek. Wyraźnie nadmienił, że złoczyńcy odpowiedzialni za wpędzenie ludzi w przerażenie próbują się przedstawić jako dobroczyńcy ratujący ludzi przed apokalipsą, a winę za przeciąganie się totalitarnych przepisów zwalają na „niepokornych”, odmawiających noszenia namordników i trzymania odstępów. Opisał katastrofalny dla psychiki ludzi i ich zdrowia stan przeciągłego strachu, ale i katastrofalne skutki społeczne, gospodarcze i polityczne w związku z lockdownem i utrzymywaniem nadal totalitarnych zarządzeń, rozbijających normalne stosunki międzyludzkie. A wszystko to opisał z punktu widzenia psychologii traumy i strachu.
W podobnym duchu wypowiadała się zresztą podczas czwartej sesji komisji prof. dr Ulrike Kämmerer, o czym i ja wielokrotnie pisałem na blogu. Otóż przypomniała ona o wielu badaniach i studiach potwierdzających niezwykle szkodliwy wpływ długotrwałego strachu (a z tym mamy teraz do czynienia) na zdrowie zarówno psychiczne jak i somatyczne. Długotrwały stres wywołany strachem powoduje długotrwałą produkcję tzw. hormonów strachu, co katastrofalnie wpływa na organizm i psychikę osoby zastraszonej. Strach to groźny zabójca.
.
Posiedzenia komisji prowadzone są przez niezależnych prawników z doświadczeniem procesowym. Są wśród nich prawnicy specjalizujący się w prawie medycznym, gospodarczym, a także w ochronie konsumentów. Prowadzenie komisji właśnie przez prawników gwarantuje wysoki poziom jej prac, a ponadto różnorodna ich specjalizacja umożliwia zbadanie fikcyjnej pandemii na różnych płaszczyznach.
.
Polecam ponadto jeszcze znającym niemiecki książkę pt: „Corona Fehlalarm?” (Korona fałszywy alarm?).
.


.
Przez tygodnie zajmowała pierwsze miejsce na liście bestsellerów Spiegla w Dojczlandii oraz Austrii i Szwajcarii:
http://www.pi-news.net/2020/07/regierungskritisches-buch-seit-einem-monat-auf-platz-1/
http://www.pi-news.net/2020/08/regierungskritischer-bhakdi-bestseller-auf-platz-1-in-oesterreich-und-der-schweiz/
.
Jej autorzy to do niedawna mało znana prof. dr. Karina Reiss:
https://de.wikipedia.org/wiki/Karina_Rei%C3%9F
.
Oraz znany, emerytowany prof. dr Sucharit Bhakdi, który jest uznanym autorytetem w dziedzinie wirusologii. Jest specjalistą mikrobiologii, wirusologii i epidemiologii. Był wieloletnim kierownikiem instytutu mikrobiologii oraz profesorem uniwersytetu w Mainzu:
https://de.wikipedia.org/wiki/Sucharit_Bhakdi
.
Autorzy bazując na znanych im danych oficjalnie twierdzą, że owa „pandemia” świrusa to nic innego, jak zwykła średnio intensywna sezonowa grypa. Grypa a nie korona. I że wszelkie totalitarne zakazy i nakazy nie mają żadnych podstaw. Przy okazji przypomnę kilka filmów z wystąpieniami lekarzy niemieckich, krążącymi w sieci. Pierwszy ma polskie tłumaczenie:
.
https://www.cda.pl/video/52912238b
.
Drugi jest z polskimi napisami:
.

.
W niniejszym wpisie pojawiło się już nazwisko dra Bodo Schiffmanna (był też jednym z trzech lekarzy – pierwszy z lewej – przemawiających podczas konferencji prasowej pozaparlamentarnej komisji).
.


.
Założył organizację Widerstand 2020. Przemawiał podczas wielu protestów, m.in w dwóch wielkich demonstracjach w Berlinie, wielokrotnie w Stuttgarcie i innych miastach. Przemawiał i w Pforzheimie:
.

.
I tu pochwalę się – po jego wystąpieniu złożyłem mu gratulacje (min 21:10)…
.
Tak więc w Dojczlandii setki lekarzy, w tym i wybitnych specjalistów, mimo grożących im szykan, mimo szkalowania ich w łże-mediach, ostro i zdecydowanie przwciwstawiają się terrorowi strachu, demaskują oszustwo „pandemii”. A kogo mamy po drugiej stronie?
.
Obok marionetek rządowych z ministrem „zdrowia” Spahnem włącznie, którzy z urzędu muszą być ultra covidowcami, eksponowane są w łże-mediach dwaj „niezależni eksperci”. Pierwszym z nich jest szef Instytutu Roberta Kocha, który to instytut jest odpowiednikiem Głównego Inspektoratu Sanitarnego w Polsce i jest w Dojczlandii najwyższą instancją mającą chronić ludność przed infekcjami i epidemiami.
https://de.wikipedia.org/wiki/Robert_Koch-Institut
.
Rzecz w tym, że szefem tego instytutu jest weterynarz, Wieler:
.
„Lothar Heinz Wieler (* 8. Februar 1961 in Königswinter) ist ein deutscher Tierarzt und Fachtierarzt für Mikrobiologie” (…jest niemieckim weterynarzem, specjalistą w zwierzęcej mikrobiologii).
https://de.wikipedia.org/wiki/Lothar_H._Wieler
.
Obsadzenie nim tego stanowiska powinno być odebrane jako policzek dla społeczeństwa i robienie z niego stada bydła, baranów – weterynarz odpowiedzialny jest za ich zdrowie. Drugim „niezależnym ekspertem” jest domniemany „lekarz”, Christian Drosten, na dokładkę profesor. Dlaczego napisałem – domniemany lekarz? Otóż w wystąpieniach kilku już lekarzy niezależnych, gdy mówili o nim, słyszałem, jak twierdzili, że istnieją wątpliwości co do prawdziwości jego biografii, a konkretnie faktu, że niby zdał on na koniec studiów egzaminy. Można by takie wypowiedzi uznać za złośliwe plotki mające opluskwić „niezależnego” eksperta ultra covidowca, lansowanego gorliwie przez łże media obok weterynarza Wielera, ale…
Sprawdziłem kilka biogramów niemieckich lekarzy na wiki i tylko w jego przypadku zaznaczone jest, że na koniec studiów zdał trzeci państwowy egzamin:
.
” und absolvierte im Mai 2000 das dritte Staatsexamen.”
https://de.wikipedia.org/wiki/Christian_Drosten#Ausbildung_und_Privatleben
.
Przy żadnym innym lekarzu nie ma o czymś takim wzmianki. Pisze, że studiowali a potem pracowali tam a tam. A u niego wyraźnie zaznaczone jest, że zdał egzamin końcowy. Co pozwala snuć przypuszczenie, że mogło być dokładnie na odwrót, jego biogram w tej sprawie jest po prostu „upiększony”, a lekarze, którzy powątpiewają o jego prawie do zawodu lekarza, mają rację. Tego faktycznie nie można wykluczyć. Tak więc drugi obok weterynarza Wielera filar propagandy pandemii świrusa byłby niedouczonym prawie lekarzem, a więc wysoko wykwalifikowanym felczerem, może nawet nadfelczerem – ale nie lekarzem, a tym bardziej profesorem. W sieci krąży taka oto fotka obu tych panów, przedstawiająca ich na podobieństwo świadków Jehowy (po niemiecku Zeugen Jehovas):
.


.
Weterynarz to ten wyższy. Napisy mówią (środek):  Świadkowie Korony, szczepionka jest blisko. Testuj za darmo. Napisy na broszurach: Obudźcie się! Następna globalna epidemia KIEDY?
Obaj ci panowie – weterynarz i nadfelczer są głównymi gorliwymi rzecznikami testów PCR (którymi sieje się panikę) oraz gorliwymi piewcami zbawiennego działania szczepionek przeciwko świrusowi – na które z niecierpliwością oczekują. Na nich powołują się rządcy Dojczlandii i łże media najczęściej. Tu jeszcze nadmienię, że nadfelczer otrzymał ostatnio od prezydęta Dojczlandii za jego zasługi (dla okupanta) w walce z (fikcyjną) pandemią krzyż zasługi:
https://www.tagesschau.de/inland/verdienstkreuz-drosten-101.html
.
Komu można więc wierzyć? Weterynarzowi i nadfelczerowi w Dojczlandii oraz dwóm studenciakom (jeden dopiero na pierwszym roku), czy setkom lekarzy, profesorom, wysokiej klasy specjalistom?
.
Zamieszczam jeszcze treść maila Krzysztofa Kornatowicza, który zabrał głos w mailowej dyskusji na temat koronoi:
.
„Uwaga! Rzecz to niesłychana! Wczoraj, w TelAwiw-zji publicznej, w TVP 1 wyemitowano program pana Pospieszalskiego „Warto Rozmawiać” , w którym wałkowano pandemię corna – świrusa. Otóż, w tym to publicznym programie zaproszeni goście, oraz dopuszczony do głosu na łączach profesor medycyny rozjechali w pył pandemię!
Rzecz to niesłychana, żeby tak w publicznej TV?! W programie uczestniczyły dwie paniusie reprezentujące stronę rządową, których argumenty właściwie poległy z wiedzą i rzeczywistością, prezentowaną przez ich adwersarzy.
Skoro tak, to co w związku z tym? Warto tego posłuchac, bo wnioski są niezwykłe. Te, które zdołałem wychwycić, a oglądałem dopiero od połowy ten program, to;
1. wirusy i koronawirusy towarzyszą człowiekowi od zarania dziejów, to jest od 8 milionów lat. Cały czas nasz system obrony wewnętrznej, oraz zewnętrznej (skóra) doskonali swoje mechanizmy, aby się przed nimi bronić. Skoro wciąż homo sapiens istnieje, to dowodzi, że sobie z tym radzi.
2. Śmiertelność koronawirusa kształtuje się gdzieś na poziomie jednego promila zachorowalności, czyli na bardzo niskim poziomie. Większość z zarażonych przechodzi infekcję niezauważalnie, bezobjawowo. Dla porównania – śmiertelność zwykłej grypy jest na poziomie 20 promili. Dlaczego zatem rozdmuchano niegroźnego wirusa Sars 2 do skali pandemii, a nie czyni się tego przy dwudziestokrotnie groźniejszym wirusie grypy?
3. Według naukowych szacunków aktualnie w Polsce mamy około 1,6 miliona nosicieli Sars 2. większość z tych ludzi nawet o tym nie wie, że jest jego nosicielem, tak, jak nie wie, że jest nosicielem tysiąca innych niegroźnych wirusów, koronawirusów, grzybów, pleśni i ch… wie czego! Tak było przez 8 milionów lat, a my – ludzkość, wciąż żyjemy!
4. Media rozdmuchał niegroźnego wirusa do skali pandemii, w sposób absolutnie nieuprawniony. Ktos tym sterował, że cała uwagę medyczną przekierowano na niegroźnego koronawirusa, który dziennie zabijał średnio 10 osób, a w Polsce dziennie umiera 1300 osób, których pozbawiono należytej opieki lekarskiej, blokując służbę zdrowia. Z tego powodu dnotowano kilka bolesnych, niepotrzebnych śmierci, a w nich młodej dziewczyny i młodej kobiety w ciąży, którym odmówiono pomocy, bo nie były zdiagnozowane przez zbyt długi czas na nosicielstwo koronawirusa.
5. W związku z fałszywa pandemią trzyma się w izolacji domowej około 140 tyś. obywateli, których karmi sę na koszt społeczeństwa. Do tego otrzymują świadczenia chorobowe, przy jednoczesnym zablokowaniu ich aktywności zawodowej (jeśli kto taką prowadził). Rekordzistka siedzi w swoim domowym areszcie już szósty miesiąc!!!
6. Maseczki absolutnie nie chronią przed zarażeniem! W ogóle należałoby je wymieniać od pół do maksymalnie czterech godzin używania! Ich noszenie nie chroni przed koronawirusem, jednak ma wpływ na zdrowie, bo powoduje infekowanie sie grzybami, pleśniami i chorobami, które spowoduje utrudnianie swobodnego oddychania.
7. Wyliczanki śmiertelności, jak i testy na koronawirusa sa wystrugane z palca!
8. Stosowanie respiratorów w wielu przypadkach przełożyło się na dobicie pacjenta, albowiem koronawirus ma taką specyfikę, że tylko w niektórych stanach wskazane jest używanie respiratora
.
A zatem mamy do czynienia z oszustwem. To ujawniono w publicznej TelaWiw-zji I co teraz dalej?! Niestety, przeszukałem YT i wciąż nie ma tego wczorajszego programu Pospieszalskiego „Warto rozmawiać” ( w nim penalistów było czworo, a nie dwoje, jeśli by kto szukał)”
.
Zaskoczyła mnie ta informacja – W Dojczlandii jeszcze takiej audycji w telawiwzorni nie było. Nad Renem króluje niepodzielnie propaganda śmiertelnego świrusa.
.
Tu jeszcze dodam do tego, co Kornat napisał – wypowiedzi setek niemieckich lekarzy w pełni zgadzają się z jego punktami.
Ale i tu podam jeszcze uzupełnienie do punktu dwa – wirusy grypy (influenza) są faktycznie dużo groźniejsze od korony. Mówił o tym przed komisją dr Wodarg na podstawie wieloletnich obserwacji gryp sezonowych: jeśli podczas kolejnej sezonowej grypy wzrasta ilość wirusów korony względem influenzy, znacznie mniej jest infekcji, powikłań i zgonów. Jeśli natomiast jest duża przewaga influenzy nad koroną, jest znacznie więcej infekcji, powikłań i zgonów. Dlatego, że wirusy grypy są dużo groźniejsze niż korony. I tymi w sumie mało groźnymi wirusami zastraszono i wręcz sparaliżowano cały świat. To jest rzeczywiście koronoja…
.
Na koniec jeszcze zamieszczam migawkę z ostatniej demonstracji w Pforzheimie:
.

.
Niestety pogoda nie dopisała, początkowo nawet padał deszcz, wiał silny wiatr, przy temperaturze 8° C. Frekwencja też nie dopisała – było jakieś 75-80 osób. I tu ponownie chcę się pochwalić: jeden z organizatorów (minuta 12:00 do 12:30) składa mi podziękowanie. Zaznaczył, że od ponad 20 tygodni uczestniczę bez przerwy w protestach. No i pochwalił mój plakat – obowiązek stawiania oporu, gdy bezprawie staje się prawem.

.
Kto nie walczy o wolność, gdy jest mu odbierana – nie zasługuje na nią…
.
.
opolczyk
.
.
PS
.
Prawnicy z komisji pozaparlamentarnej pod kierownictwem dra. Reinera Füllmicha szykują w Dojczlandii, usraelu, a nawet w Kanadzie pozwy zbiorowe przeciwko rządcom i sztandarowym prorokom świrusa. Idzie o odszkodowania rzędu nawet biliona euro (tę kwotę słyszałem w ostatnim tygodniu).
.

.
Ciekawe co zrobią rządcy i prorocy świrusa, gdy faktycznie zostaną zasądzeni na taką kwotę. Minister Spahn będzie zmuszony zrezygnować z luksusowej willi za ponad 4 miliony, jaką kupił niedawno wraz z mężem (jest gejem):
.
Naprawdę żyjemy w ciekawych czasach…
.
.
.

1 komentarz do “Koronoja – gwałt na wolności i rozumie…

  1. Pingback: Historyczna manifestacja w Berlinie – 29 sierpnia 2020 « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.