Obawy, troski, marzenia i nadzieje w cieniu fikcyjnej „pandemii”…

.


.
Co mnie martwi…
.
Martwi mnie np. rozbicie struktur społecznych i to, że miliony dały się zastraszyć, donoszą na innych, odskakują, gdy podejdzie się do nich „za blisko” lub wręcz wrzeszczą: nie zbliżać się czy gdzie masz maseczkę.
Nawet wilki w stadzie są o niebo bardziej ludzkie, niż przestraszony człowiek – ofiara paniki „pandemii”. Przysłowie człowiek człowiekowi wilkiem kłamie. Człowiek człowiekowi koronaświrusem – tak powinno ono brzmieć.
.
Martwi mnie postępująca nadal rabunkowa eksploatacja zasobów naturalnych, w tym lasów tropikalnych i nadal trwające niszczenie środowiska naturalnego Ziemi. Współczesna techniczna cywilizacja i przemysł są dla Ziemi i Przyrody jak nowotwór złośliwy z tysiącami przerzutów. Jeśli się ich nie powstrzyma, zabiją organizm żywiciela i same z nim zginą. Jeśli obecna fałszywa „pandemia” ma jedną jedyną dobrą stronę – to jest nią spowolnienie zatruwania Ziemi wyziewami cywilizacji.
.
Martwi mnie, że jeszcze nie dobiegła końca „pierwsza fala” fałszywej, spreparowanej przez łże-media, marionetki polityczne i usłużnych medyków-epidemiologów  „pandemii”, a już straszeni jesteśmy kolejną, drugą jej falą:
https://wiadomosci.dziennik.pl/nauka/artykuly/7388593,koronawirus-covid-19-epidemia-zakazenie.html
https://www.wprost.pl/kraj/10316049/druga-fala-koronawirusa-w-polsce-juz-jesienia-moze-sie-skumulowac-z-epidemia-grypy.html
https://polskatimes.pl/ekspert-who-walter-ricciardi-mowi-ze-druga-fala-epidemii-koronawirusa-na-jesieni-jest-pewna-musimy-sie-do-niego-przyzwyczaic/ar/c1-14924798
https://forsal.pl/swiat/usa/artykuly/1473459,koronawirus-w-usa-ekspert-druga-fala-epidemii-jest-nieuchronna.html
https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/druga-fala-koronawirusa-eksperci-podali-date-aa-PAtF-jiVg-v7au.html
.
A nawet i trzecią:
https://www.o2.pl/informacje/koronawirus-ekspert-who-ostrzega-europa-musi-przygotowac-sie-na-druga-i-trzecia-fale-epidemii-6505881034081921a
https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-ekspert-nie-pozostawia-zludzen-szykujmy-sie-na-druga-i-trzec,nId,4469802
.
Tak więc, jeśli ten obecny totalitarny cyrk zostanie złagodzony, to nie na długo. Czeka nas długi, długi marsz…
.
Martwi mnie, że nadal tak strasznie mało ludzi protestuje przeciwko narzuconemu nam pod przykrywką fałszywej „pandemii” totalitaryzmowi. Tylko miliony, setki milionów na ulicach mogą zmusić usłużne polityczne marionetki do odwołania totalitarnych zakazów i nakazów. I do nienarzucania ich ponownie pod pretekstem kolejnych, już zapowiadanych fal.
.
Martwi mnie, że bandyci, aby podnieść poprzeczkę strachu, wypuścić mogą celowo z laboratoriów wojskowych zgromadzone tam zarazki, zwalając następnie zachorowania na koronawirusa. Zresztą, sama następna fala „zwykłej” sezonowej grypy może być straszna. Ludzie zestresowani, żyjący w strachu, mogą i od zwykłej grypy padać jak muchy. Zwłaszcza gdy nastąpią niedobory żywności wywołane suszą i załamaniem światowego handlu. Bo suszę mamy katastrofalną – obojętnie czy jest ona „naturalna”, czy wywołana np. HAARP-em.
.


.
Podobnie jest w Dojczlandii: w jednym tylko artykule o suszy i pogodzie padają słowa horror i tragiczne prognozy:
https://www.op-online.de/wetter/wetter-deutschland-vorhersage-sommer-2020-duerre-experte-katastrophe-zr-13653893.html
.
Gdyby nie było równocześnie załamania handlu i transportu w skali światowej, można by sprowadzić żywność z innych kontynentów, gdzie suszy nie ma. Ale przez panikę „pandemii” nie wchodzi to w rachubę. W Australii, Argentynie, a nawet w Teksasie farmerzy wylewają np. mleko do rowów, bo nie działają przetwórstwo i transport. Ot – do czego prowadzi ta panika…
.
Martwi mnie, że trwają przymiarki do masowych szczepień przeciwko fikcyjnej pandemii i że niektóre marionetki polityczne w Dojczlandii mówią o przymusie szczepień (impf-pflicht):
https://www.swp.de/panorama/corona-impfpflicht-wird-die-impfung-bald-zur-vorschrift-in-deutschland_-das-ist-der-momentane-stand-45785279.html
.
W Polsce pewnie też lobby szczepionkowe, na żołdzie big pharmy, będzie zabiegać o przymusowe szczepienie. A przecież jest to zwykły totalitaryzm.
.

.


.
Pisałem o tym już w pierwszym w ogóle moim wpisie o oszustwie „pandemii”:
https://opolczykpl.wordpress.com/2020/02/09/oszustwo-z-grozna-epidemia-domniemanego-koronawirusa/
.
Zresztą – nawet gdyby koronawirus był rzeczywiście groźny – to tylko i wyłącznie ja mam prawo decydować, czy  chcę umrzeć od niego, czy od trucizn w szczepionce.

Do szczepionek nie mam absolutnie zaufania, gdyż stoi za propagowaniem szczepień lobby, narzekające na ogromne przeludnienie. Marzy im się Ziemia z maksymalnie miliardem ludzi. To jak mam wierzyć, że zależy im na naszym zdrowiu, i że chcą nas uchronić szczepionkami przed koronawirusem? Zaszczepcie się sami szczepionkami przeznaczonymi dla nas, bandyci. I to najlepiej kilkakrotnie. Uwolniony od was świat byłby o niebo lepszy…
.
Martwi mnie nadciągająca nieuchronnie katastrofa gospodarcza, ogromne bezrobocie, ogrom bankructw, samobójstw, drożyzna, inflacja i po prostu ogrom nadciągającej nędzy. I związane z nią jeszcze gorsze niż obecnie finansowe niewolnictwo. Już pierwsza fala paniki i totalitarnych zakazów i nakazów gospodarkę zniszczy. Kolejne fale ją dobiją. Martwi mnie też ogromnie, skokowo wzrosłe zadłużenie całego zachodu, niewypłacalnie zadłużonego już przed paniką. Na poniższej grafice z roku 2017 widać, jak zadłużone są „najbogatsze” kraje świata w stosunku do PKB:
.


.
A na tej grafice widzimy zadłużenie w wartościach bezwzględnych, w której to „dyscyplinie” niekwestionowanym światowym „liderem” jest usrael:
.


.
Wszelkie obecne rządowe programy „pomocy” w związku z fałszywą „pandemią” spłacać będą musiały całe społeczeństwa. Bo rządy nie mają własnych pieniędzy i nie kreują ich. Muszą je ściągać od nas podatkami, karami, mandatami, grzywnami sądowymi, opłatami skarbowymi itp. A na koniec, gdy budżet nadal jest dziurawy – zadłużają się u banksterów. Już tylko pierwsza fala fałszywej pandemii skokowo zwiększy o dziesiątki bilionów zadłużenie całego zachodu. A czekają nas następne fale. Czym na koniec będą więc owe długi spłacane? Wysprzedażą wszystkiego – z lasami, ziemią, wodą i powietrzem włącznie. Jeszcze będziemy płacili podatki za oddychanie i drugie – za wydychany dwutlenek węgla. Chyba że milionami wyjdziemy na ulice…
.
Tylko – czy wyjdziemy na ulice…

I czyż nie jest to dziwne? Organizowane przez agenturę okupanta zachodu demonstracje mają masowy charakter:
.


.
Albo ta, w Brukseli na fotce poniżej, w „ochronie klimatu”:
.


.
Choć „katastrofa klimatyczna” to takie samo oszustwo jak „pandemia” koronawirusa:
https://opolczykpl.wordpress.com/2019/07/29/zyciodajny-dwutlenek-wegla-co2-a-wymysly-mafii-klimatycznej/
https://opolczykpl.wordpress.com/2019/07/18/antropogenne-ocieplenie-profesjonalnym-oszustwem-mafii-klimatycznej/
.
Dlaczego okupantowi udaje się wyciągać nawet pod fałszywym pretekstem na ulice masy, a my sami w obronie przed nim tego nie potrafimy? To też mnie martwi…
.
A teraz o marzeniach
.
Marzy mi się, aby człowiek wreszcie stał się homo sapiensem. Bo na razie w swej masie jest homo stupidusem. I homo sklavusem. Marzy mi się więc świat mądrych, solidarnych ludzi, wolnych od chciwości, konsumpcjonizmu, nienawiści, fanatyzmów religijnych i szowinizmów narodowych. Czy ktoś z tym się zgadza czy nie – jesteśmy jedną wielką rodziną.
.
Marzy mi się czyste powietrze, czysta woda, ziemia uprawiana bez trucizn i ogromne refugia dzikiej, nie ujarzmionej przez człowieka Przyrody. Do tego konieczne jest m.in. świadome samoograniczenie przyrostu naturalnego. Bo kiedyś miejsca naprawdę zabraknie na Ziemi. W tym przypadku, przynajmniej same założenia globalistów, są słuszne. Wiem, że Ziemia może wykarmić 15, 20, nawet 50 i więcej miliardów ludzi. Ale czy wtedy przejdzie im ochota do dalszego niekontrolowanego rozmnażania się? Jeśli z tym fantem nic się nie zrobi, kiedyś w przyszłości wycięty zostanie ostatni kawałek lasu.
.


.
Na Ziemi będą tylko pola uprawne, miasta, drogi, lotniska, elektrowinie słoneczne i wiatrowe, miliony kilometrów linii energetycznych, centra handlowe i parkingi, zakłady przemysłowe i huty do przetopu stali i innych metali:
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


.

I ani kawałka ziemi dla samej tylko dzikiej Przyrody i samych tylko dzikich zwierząt.
.


.
Będzie to świat bardzo ponury – prawdziwie nowy ponury świat…
.
Na krótszą metę – na teraz – marzy mi się upadek banksterskiego globalizmu. Warunkiem wstępnym i podstawowym jest upadek usraela – światowego bandyty i terrorysty nr 1.
https://www.salon24.pl/u/zygmuntbialas/717390,z-dziejow-walk-usa-o-demokracje-na-swiecie-zarys
https://www.salon24.pl/u/zygmuntbialas/717390,z-dziejow-walk-usa-o-demokracje-na-swiecie-zarys,2
.
Usrael powstał na zagrabionej Indianom ziemi. Był od samego „poczęcia” państwem bandyckim, państwem grabieżców ziemi i ekterminatorów Indian. A od czasu, gdy stał się folwarkiem banksterów, stał się ich kastetem do bicia gojów i ich światowym żandarmem. Bo tak naprawdę Biały Dom, waszyngtoński a raczej faszyngtoński Kapitol, Pentagon, NSA i CIA służą interesom właścicieli Wall Street, City of London i … interesom Izraela.
A co z mieszkańcami usraela, usraelitami, zwanych na wyrost „Amerykanami”. Czy nie jest mi ich szkoda. I tak, i nie.
Wprawdzie ostatnio protesty w usraelu, zwłaszcza w Michigan, przybrały na sile, a usraelici z bronią palną opanowali siedzibę gubernatora, ale czy nie jest to trochę za późno?
.


.
No i są oni bezmyślnymi miłośnikami ultrasyjonisty Trampka – co mnie przeraża.

.

.

Czyż oni nie widzą – komu Trampek służy?
.


.
https://opolczykpl.wordpress.com/2020/02/04/plan-pokojowy-ultrasyjonisty-trampka-czyli-dolewanie-oliwy-do-ognia/
.
No i przecież to Trampek ogłosił stan wyjątkowy w związku z fikcyjną „pandemią”. I choć z powodu jesiennej farsy wyborczej nadal udaje patriotę,”niezależnego”, anty-banksterskiego – tego totalitarnego cyrku, który sam ogłosił, nie odwołuje.

Elity polityczne usraela od ponad wieku z jednym wyjątkiem (JFK) służyły interesom światowej lichwy i Izraela. „Demokraci” i „republikanie” to jedna i ta sama szajka usłużnych marionetek politycznych. W ostatnich dziesięcioleciach „demokraci” np. bombardowali Serbię i Libię, a „republikanie” najechali Afganistan i Irak. Syrię zaś, chcącą odzyskać okupowane przez Izrael Wzgórza Golan, chcieli zniszczyć i ci, i ci. Różnice programowe między tymi dwoma mafiami politycznymi dotyczą wyłącznie spraw drugo- i trzeciorzędnych. W sprawach fundamentalnych obie te mafie służą tym samym mocodawcom, patronom Izraela – władcom pieniądza. Utrzymywane są te mafie z dwóch zasadniczych powodów:
.
– Utrzymywana jest dzięki temu fikcja „demokracji” i „wolnych wyborów”. Ale co to za „wolne wybory”, gdy ma się do wyboru dwóch służalców światowej lichwy?
.
– Utrzymuje się dzięki istnieniu tych mafii politycznych rozbicie i skłócenie społeczeństwa. Zasada dziel i rządź (divide et impera) jest jedną z podstawowych metod stosowanych przez globalną sitwę do kontroli i manipulacji ludźmi. I jeszcze – jak zauważył to genialny George Carlin, daje usraelitom złudzenie, że mają wolność wyboru:
.


.

.
Do teraz usraelici na codzień gonili tylko za pieniądzem i milionami służyli w bandyckiej us-army. Budzą się, gdy już założono im pętlę na szyję. Sami wybierali sobie bandyckie marionetki na prezydętów (trudno nazywać te marionetki prezydentami). Mają, na co zasłużyli. Niemniej jest nadzieja, że ten bandycki folwark banksterów wkrótce po prostu się rozleci i upadnie. Dzięki temu świat stałby się od razu o wiele wolniejszy i bezpieczniejszy.
.
W poniższym filmie mędrzec indiański mówi, że „Ameryka przyjdzie i odejdzie”:
.

.
Oby „odeszła” jak najszybciej. Bez niej bandycki banksterski globalizm zawali się. Oby jak najszybciej…
W tym miejscu prezentuję jeszcze rosyjską piosenkę pt: „Ameryko won”:
.

.
Mam do niej dwa zastrzeżenia:
.
–  ok. 2 min. 2-7 sek. pokazuje się rosyjskich pogan w towarzystwie durnej baby z „Femini” rąbiącej żydochrześcijański krzyż, oraz ortodoksyjnych żydów. Pogaństwo nie ma z użytecznymi idiotkami z  Femini czy ortodoksyjnymi żydami nic wspólnego. To prawosławie wywodzi się z judaizmu. Zresztą piękną pogańską kulturę Indian wielkich prerii usraelici zniszczyli, a Indian prawie doszczętnie wytępili. Usrael to rzymska szubienica służąca menorze, a nie pogaństwo. Ono jest powrotem do pra-ruskiej, pra-rosyjskiej kultury i tożsamości. Po co Rosjanom kult żyda Joszue?
.
– No i irytuje mnie mnie zwrot, że „trzeci Rzym” czyli Rosja: „wraz z krzyżem i mieczem jest niezniszczalny”. A przecież to właśnie krzyż zniszczył prawdziwego Ducha Rosji, Ducha Pogańskiego, wychowując, a raczej tresując Rosjan na rabów, niewolników cerkwi i popów. I niewolników krzyża, żydowskich wymysłów i żydowskich idoli i bożków. Ale poza powyższymi zastrzeżeniami  w pełni zgadzam się z tą piosenką, a zwłaszcza z wersem „ty zgiń na kaniec” nieprecyzyjnie przetłumaczonym jako „i przepadnij w końcu”. Zgiń, przepadnij światowy bandyto i terrorysto nr 1. Będzie to błogosławieństwem dla świata i ludzkości.
.
Marzy mi się też, że po upadku usraela także kraje europejskie przegonią służące globalnej lichwie i Izraelowi rządzące nimi marionetki polityczne. I że wreszcie zapanuje coś, co będzie  rzeczywistym ludowładztwem, czyli… demokracją…
.
Nadzieje…
.
Jako że nadzieja umiera ostatnia, mam nadzieję, że zwłaszcza zdemaskowanie oszustwa pandemii, jakie w końcu nastąpi, otworzy miliardom oczy na to, jak byli oszukiwani i ogłupiani. Mam nadzieję, że zrozumieją ludzie też w końcu, iż kapitalizm jest złodziejskim systemem, w którym garstka cwaniaków okrada z owoców pracy ogromne rzesze ekonomicznych niewolników. I że zrozumieją wreszcie, jak złodziejskim jest system bankowy, pozwalający bankom kreować z powietrza pieniądz w postaci przyznawanych „kredytów”, które na domiar złego należy spłacać z lichwiarskimi odsetkami. To właśnie ten złodziejski system bankowy odpowiada za niewypłacalne zadłużenie nawet „najbogatszych” folwarków banksterskich – bo państwami nazywać ich po prostu nie można.
.
Mam nadzieję, że powstrzymany zostanie niepohamowany obecnie „postęp technologiczny”, który przynosi zniszczenia środowiska i zagrożenia dla zdrowia (także te niewidoczne gołym okiem – jak smog elektromagnetyczny), a służący głównie wygodnictwu ludzkiemu. No i oczywiście kontroli ludzkiego bydła roboczego przez władców pieniądza…
.
Mam też nadzieję, że żydowskie i chrześcijańskie „pismo święte” zostanie uznane przez całą światową opinię publiczną za księgę arcy-szkodlią, oszukańczą, zmyśloną, gloryfikującą żydowski szowinizm, wręcz rasizm i ich zmyślone wybraństwo, dające im rzekomo prawo do panowania nad całym światem i nad całą ludzkością oraz prawo eksterminacji całych narodów:

„Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.”
Pwt 7, 2

„…wywyższy cię Pan, Bóg twój, ponad wszystkie narody ziemi”
Pwt 28, 1

„Cudzoziemcy odbudują twoje mury, a ich królowie będą ci służyć, gdyż w moim gniewie cię uderzyłem, lecz w mojej łaskawości nad tobą się zlituję.
I twoje bramy będą stale otwarte, ni w dzień, ni w nocy nie będą zamykane, aby można było sprowadzić do ciebie skarby narodów pod wodzą ich królów.
Bo naród i królestwo, które tobie nie będą służyć, zginą, i takie narody będą doszczętnie wytępione.”
Izajasza, 60, 10-12

“I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”
Izajasza 61, 5-6

“Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą.  I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.“
Izajasza 49, 22-23

“Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
Izajasza 45, 14

„ Niech synowie Syjonu radują się swym  Królem,
Niech chwała Boża będzie w  ich ustach,
a  miecze  obosieczne  w ich ręku:
aby  dokonać  pomsty wśród pogan
i  karania pośród narodów;
aby ich królów  zakuć w kajdany,
a  dostojników  w żelazne  łańcuchy
by wypełnić na nich pisany wyrok.”
Ps 149 1-8

“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
Jub. 32, 18-19
.
Biblia gloryfikuje ponadto masowe rzezie i czystki etniczne dokonywane rzekomo z woli i z pomocą psychopatycznego Jahwe, przez co także powinna już dawno zostać potępiona i odrzucona:
.
„Według rozkazu, jaki otrzymał Mojżesz od Pana, wyruszyli przeciw Madianitom i pozabijali wszystkich mężczyzn. Zabili również królów madianickich. Oprócz tych, którzy zginęli [w walce]: Ewi, Rekem, Sur, Chur i Reba – razem pięciu królów madianickich. Mieczem zabili również Balaama, syna Beora. Następnie uprowadzili w niewolę kobiety i dzieci madianickie oraz zagarnęli jako łup wszystko ich bydło, stada i cały majątek. Spalili wszystkie miasta, które tamci zamieszkiwali, i wszystkie obozowiska namiotów. Zabrawszy następnie całą zdobycz, cały łup złożony z ludzi i zwierząt, przyprowadzili jeńców, zdobycz i łup do Mojżesza, kapłana Eleazara i całej społeczności Izraelitów, do obozu, który się znajdował na równinach Moabu, położonych nad Jordanem naprzeciw Jerycha. Mojżesz, kapłan Eleazar i wszyscy książęta społeczności wyszli z obozu naprzeciw nich. I rozgniewał się Mojżesz na dowódców wojska, na tysiączników i setników, którzy wracali z wyprawy wojennej. Rzekł do nich: “Jakże mogliście zostawić przy życiu wszystkie kobiety? One to za radą Balaama spowodowały, że Izraelici ze względu na Peora dopuścili się niewierności wobec Pana. Sprowadziło to plagę na społeczność Pana. Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu.”
Lb 31, 7-18
.
”Wszyscy ci królowie umówiwszy się przybyli i zajęli stanowiska nad wodami Merom, aby walczyć z Izraelem. I rzekł Pan do Jozuego: “Nie bój się ich, albowiem jutro o tej porze sprawię, że oni wszyscy padną zabici przed Izraelem. Konie ich okulawisz, a rydwany ich spalisz”. Jozue wraz z całym swym zbrojnym ludem przybył niespodzianie nad wody Meromu i rzucił się na nich. Pan wydał ich w ręce Izraela. Rozbili ich i ścigali aż do Sydonu Wielkiego i aż do Misrefot-Maim i do doliny Mispa na wschodzie. Rozgromiono ich całkowicie, tak że nikt nie ocalał. Jozue postąpił z nimi, jak Pan mu rozkazał: konie ich okulawił, a rydwany spalił w ogniu.
.
W tym samym czasie Jozue cofnął się i zdobył Chasor, a króla jego zabił mieczem; Chasor było niegdyś stolicą wszystkich tych królestw. Ostrzem miecza pobili wszystko co żywe, obłożywszy klątwą. Nie pozostawiono żadnej żywej duszy, a Chasor spalono. Wszystkie miasta tych królów i samych ich królów zwyciężył Jozue i zdobył ostrzem miecza, obłożywszy ich klątwą, jak rozkazał Mojżesz, sługa Pana.
.
Wszystkie jednak miasta, położone na wzgórzach, nie zostały przez Izraelitów spalone, z wyjątkiem Chasoru, spalonego przez Jozuego. Całą zdobycz tych miast i bydło podzielili Izraelici pomiędzy siebie, lecz wszystkich ludzi zgładzili ostrzem miecza doszczętnie, nie zostawiając żadnej żywej duszy.”
Joz 11, 5-15
.
Podobnych czystek etnicznych jest w żydo-biblii znacznie więcej:
https://opolczykpl.wordpress.com/biblia-ksiega-zbrodni-2/

Przy okazji przypominam:

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/29/biblia-zydowska-ksiega-zbrodni-wyssana-z-palca/

https://opolczykpl.wordpress.com/2015/08/06/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/

https://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/

https://opolczykpl.wordpress.com/2019/11/17/christopher-jon-bjerknes-starozytny-zydowski-plan-przejecia-swiata-za-pomoca-lichwy/
.
Mam też nadzieję, żu upadną wszystkie religie abrahamowe – judaizm, chrześcijaństwo i islam. Nam, Słowianom, najbardzie dopiekło chrześcijaństwo, które przed ponad  tysiącem lat zaczęło agresje i podbój słowiańskich ziem, niszcząc przy tym zaciekle słowiańską kulturę. W jej miejsce wprowadzono kult żydowskiego idola Joszue. Tylko co to za „zbawiciel”, „mesjasz” czy „dobry pasterz”, który np. na okrągło straszył piekłem ognistym, gdzie będzie płacz i zgrzytanie zębów. I np. nakazywał wydłubywanie sobie oczu i obcinanie rąk:
.
„Otóż jeśli twoja ręka lub noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie wejść do życia ułomnym lub chromym, niż z dwiema rękami lub dwiema nogami być wrzuconym w ogień wieczny. I jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do życia, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła ognistego.”
Mt 18, 8-9
.
I który nie cierpiał gojów/pogan, wręcz nimi gardził i przyrównywał ich do psów:
.
„Tych to Dwunastu wysłał Jezus, dając im następujące wskazania: «Nie idźcie do pogan i nie wstępujcie do żadnego miasta samarytańskiego! Idźcie raczej do owiec, które poginęły z domu Izraela”
Mt 10, 5-6
.
„Lecz On odpowiedział: «Jestem posłany tylko do owiec, które poginęły z domu Izraela» (…) «Niedobrze jest zabrać chleb dzieciom a rzucić psom».”
Mt 15, 24-26
.
I na dodatek nakazywał nienawiść wobec najbliższych:
.
„Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem”
Łk 14, 26
.
Jego misją – co sam przyznał –  było skłócenie rodzin:
.
„Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy”
Mt 10, 34-36
.
Tę misję rzeczywiście spełnił co do joty…

https://opolczykpl.wordpress.com/2019/04/21/cytaty-z-dobrej-nowiny-dobrego-pasterza-ksiecia-pokoju-odkupiciela-zbawiciela-syna-bozego/

.
Tylko zaślepieni i ogłupieni ludzie mogą się nim zachwycać, widzieć w nim boga, syna bożego, dobrego pasterza i zbawiciela. A – u nas w Polsce – dodatkowo „króla”.
Powie tu ktoś – no dobrze, ale w coś trzeba przecież wierzyć! Pełna zgoda – odpowiadam – ale dlaczego akurat w tego żyda? I w żydowską, rasistowską, wyssaną z palucha zbrodniczą biblię?
.
Mam nadzieję, że na całym świecie odrodzą się wcześniejsze kulty i zwyczaje, odrodzi się niszczona przez wszystkie religie abrahamowe kultura pogańska, a zwłaszcza szacunek, wręcz cześć wobec Matki Ziemi i Przyrody.

.

.

Bez technologii i techniki przeżyjemy. Bez Przyrody niegdy. A Ziemia jest rzeczywiście naszą Matką. Od Niej otrzymujemy każdy atom naszego ciała. Dbajmy więc o naszą wspólną Matkę.
.
I już na koniec – mam nadzieję na pełne odrodzenie kultury słowiańskiej. Bo była ona naprawdę piękna i sprawiedliwa:
.
„Taka zaś między nimi jest wiara i społeczna świadomość, że całkiem nie znajdziesz między nimi złodziei lub oszustów.”
.
„…nie znaleźć u nich kiedykolwiek żebraka albo kogoś w niedostatku”
Helmold, kronikarz niemiecki

“…taka panuje u nich uczciwość i wzajemne zaufanie, że nie znając u siebie zupełnie kradzieży i oszustw, schowki i skrzynie trzymają niezamknięte. Niezwyczajni zamknięć i kluczy, wielce się dziwowali, widząc juki i skrzynie biskupa pozamykane.”
Kronikarz biskupa Ottona Mistelbacha
.
„… te plemiona, Sklawinowie [plemiona naddunajskie] i Antowie [plemiona osiadłe między Dniestrem a Dnieprem], nie podlegają władzy jednego człowieka, lecz od dawna żyją w ludowładztwie i dlatego zawsze wszystkie pomyślne i niepomyślne sprawy załatwiane bywają na ogólnym zgromadzeniu.”
Prokopiusz z Cezarei,  historyk grecki
.
„Plemiona Słowiańskie i Antów podobne sposobem życia i zwyczajami, i miłością ku wolności; żadnym sposobem nie można skłonić do niewolnictwa względnie podległości w swoim kraju. […]  Znajdujących się u nich w niewoli nie trzymają w niewolnictwie jak inne plemiona przez czas nieograniczony, lecz ograniczają czas terminem, dają im wybór, albo za umowny wykup wrócą do swoich lub pozostaną jako wolni i przyjaciele.”
Pseudo-Maurycjusz, pisarz bizantyjski

https://opolczykpl.wordpress.com/2019/12/07/z-czego-moga-byc-dumni-slowianie/

.

I jeszcze garść słowiańskich rytmów…
.

.
Ziemio ma Ziemio
Matko wszelkiego stworzenia
Odkryj przed nami
Historię swego istnienia
Nieś ją wietrze nieś wszystkim ludziom
Niech ich serca wreszcie się zbudzą
Nieś ją wietrze nieś wszystkim ludziom
Niech ich serca wreszcie się zbudzą
.
Ziemio ma Ziemio
Praojcowie nasi tu żyli
W zgodzie z Przyrodą
Rytmen Słońca i Księżyca żyli
W gwiezdne noce z ogniem tańczyli
Mądrość Bogów Słowian dzierżyli
W gwiezdne noce z ogniem tańczyli
Mądrość Bogów Słowian dzierżyli
.
Ziemio ma Ziemio
Krew moja z Twoją się splata
Płynie wciąż płynie
Od źródła po krańce świata
Nieś mnie Ziemio nieś poprzez życie
Znacz mi drogę serca swego biciem
Nieś mnie Ziemio nieś poprzez życie
Znacz mi drogę serca swego biciem
Nieś mnie Ziemio nieś poprzez życie
Znacz mi drogę serca swego biciem
Nieś mnie Ziemio nieś poprzez życie
Znacz mi drogę serca swego biciem
.
Ziemio ma Ziemio
Matko wszelkiego stworzenia…
.
.

.

O Drzewa, które widzicie
O Drzewa, które słyszycie
Pamiętajcie, pamiętajcie…
W Waszych korzeniach słowiańska krew
W zielonych liściach odwieczny śpiew
W nasionach waszych, krwawej historii szept
Zasieją w sercach wolności zew
.
Dokąd uciekać,
Gdzie mam się schronić,
Przed ognia stosem krwawej pogoni?
Ty, który bólem złamać mnie chcesz
Nie wyrwiesz z serca świętości mej
Nigdy nie poddam się woli twej
I nie wyrzeknę się wiary mej!
.
Duch mój tańczyć będzie wiecznie,
Na tych łąkach na tym wietrze.
W kłosach zbóż ujrzysz me spojrzenie,
W szumie rzeki me westchnienie.
.
Duch mój tańczyć będzie wiecznie,
Na tych łąkach na tym wietrze.
W kłosach zbóż ujrzysz me spojrzenie.
W szumie rzeki me westchnienie
.
Duch mój tańczyć będzie wiecznie,
Na tych łąkach na tym wietrze.
W kłosach zbóż ujrzysz me spojrzenie,
W szumie rzeki me westchnienie.
.
Duch mój tańczyć będzie wiecznie,
Na tych łąkach na tym wietrze.
W kłosach zbóż ujrzysz me spojrzenie,
W szumie rzeki me westchnienie.
.
I jeszcze dwa pogańskie utwory rosyjskie:
.

.

.
.
Czy te nadzieje się spełnią? Nie wiem. Ale nadzieja umiera ostatnia, na samym końcu…
.
.
opolczyk
.
.
PS
.
Chyba zrobię sobie na jakiś czas „urlop” od pisania. Bo pisać w kółko to samo wychodzi mi już bokiem. A o pierdołach pisać mi się nie chce. Chyba, że zdarzy się coś naprawdę ważnego. Bo o tym czy będzie w Polsce farsa wyborcza 10 maja czy nie, kto startuje i kto wygra, pisać nie warto. Bo w sumie, czy ważne jest, kto będzie w tym roku palił chanukowe świece w Belwederze? POsraelita, PiSraelita, czy jeszcze ktoś inny…
.
.
.
.
.

1 komentarz do “Obawy, troski, marzenia i nadzieje w cieniu fikcyjnej „pandemii”…

  1. Pingback: 04.05.2020 – Syria: 1675 dzień sprzątania świata… | KODŁUCH

Możliwość komentowania jest wyłączona.