W kleszczach globalnej paniki – i globalnej sitwy…

.
.
Przypadkowo trafiłem dzisiaj na występ Madonny podczas konkursu Eurowizji z ubiegłego roku. I aż podskoczyłem – nie dość że odbył się on w Izraelu, który do Europy z oczywistych powodów nie należy, to jeszcze Madonna wystąpiła w koronie na głowie, drugi jej utwór zatytułowany był Future, członkowie jej zespołu występowali w nim w maskach ochronnych (przeciwgazowych), a w pewnym momenci wszyscy upadli, jakby powaleni jakąś chorobą (koronawirusem?).
.

.
Czy komukolwiek z oglądaczy tamtego występu przyszło do głowy, że inscenizacja FUTURE stanie się kilka miesięcy później REALEM?
.
Miałem ostatnio wymianę zdań z osobą, którą uważałem za rozważną. Otóż, wiedząc, że połowa rzekomo zainfekowanych koronawirusem przechodzi infekcję bezobjawowo uważa on, że restrykcje nakładane na ludność wielu państw, a więc kwarantynny w szpitalach i własnych domach (areszty domowe), zakaz kontaktów międzyludzkich, a także zamykanie zakładów pracy, kawiarń, restauracji i sklepów niespożywczych jest słuszne.
.
Piszę „rzekomo zainfekowanych koronawirusem” świadomie, gdyż testy na owego wirusa są całkowicie niewiarygodne:
.
„Pozytywne wyniki wskazują na aktywne zakażenie 2019-nCoV, ale nie wykluczają zakażenia bakteryjnego lub współinfekcji innymi wirusami. Wykryty czynnik może nie być definitywną przyczyną choroby.”
.

Zgodnie nawet z danymi oficjalnymi – i tak celowo fałszowynymi i zawyżanymi – połowa zainfekowanych domniemanym koronawirusem przechodzi infekcję bezobjawowo. Ci ludzie mogliby śmiało nadal normalnie żyć i normalnie pracować. Im wirusy nie są groźne. Dalsze 30 % zainfekowanych ma objawy zwykłego przeziębienia i wcale nie musieliby nawet  zgłaszać się do lekarza. Niejeden z nas przechodzi przeziębienia bez lekarzy, nie kładąc się nawet do łóżka. I te 30 %, podobnie jak bezobjawowcy (50%) mogliby nadal normalnie funkcjonować. Z pozostałych 20 %, mających objawy średniej lub ciężkiej grypy, ogromnej większości wystarczyłoby tydzień zwolnienia lekarskiego i leżenie w łóżku w domu, by wyzdrowieć. Tylko niewielki % populacji jest rzeczywiście zagrożony – przede wszystkim ludzie w podeszłym wieku chorujący na inne przewlekłe choroby. Tych – i tylko tych – należałoby ewentualnie odizolować od reszty – dla ich bezpieczeństwa.

.
Czyż więc nie byłoby mądrzej i przede wszystkim logicznie urządzić kwarantanny tylko dla tych zagrożonych, zamiast paraliżować gospodarkę, życie społeczne i zamykać całe państwa, w tym 80 % zainfekowanych, którzy nie będą mieli żadnych objawów lub co najwyżej lekkie przeziębienie?
.
To niestety nie dociera do większości ludzi. Jak pisze na blogu Dydymus:
.
„Niestety, szczepionki na głupotę (21), nie ma i nigdy nie będzie !”
.
Znajomy, Heniek, podrzucił mi kilka linków tego blogera. Polecam je:
.
A dzisiaj Heniek napisał do mnie:
.
Czesc Andrzej,
przegladajac wpisy dydymusa natrafilem na dwa ciekawe artykuly, ktore Tobie wysylam. Wedlug mnie cala jego strona jest bardzo ciekawa pod wzgledem tresci jego przemyslen (moja prywatna opinia). Jego przemyslenia powinny czytelnikowi otworzyc oczy a przedewszystkim rozum co sie wokol nas dzieje, jakie sa cele elit wzgledem mas….Andzej, moze bys napisal cos na ten temat na swojej stronie, prawda o tych tajnych , kryminalnych dzialan elit dotarlaby do szerszej publiki. Ale to jest tylko moja propozycja, nie musisz zgadzac sie z nia.
Slawa
.
No i dlatego piszę…
.
Decyzje marionetek politycznych, paraliżujące gospodarkę, są po prostu sabotażem i działaniem na szkodę państw i ich mieszkańców. Zwłaszcza dla małych rodzinnych firm (sklepiki, kawiarnie, restauracje, małe warsztaty rzemieślnicze) blokada gospodarki będzie ciosem. Będzie też ciosem dla budżetów całych państw.
Każdy sam może wygooglować sobie „koronawirus gospodarka finanse” by się o tym przekonać. Dla przykładu podaję kilka linków:
.
I to jest jednym z głównych finansowych celów wywołania paniki koronawirusa –  zubożyć ludzi i wpędzić ich i państwa w jeszcze większe zadłużenie. Bo przecież pomoc rządowa dla finansowych i gospodarczych ofiar paniki polega na dalszym masowym zadłużanie się w bankach:
.
„Sam Scholz nazwał go programem „o nieograniczonej wysokości”. Mają to być kredyty, wypłacane przez Niemiecki państwowy Bank Rozwoju  (Kreditanstalt für Wiederaufbau – KfW).”
.
A owe „kredyty” wraz z odsetkami trzeba będzie naturalnie spłacać, napychając kieszenie banksterom – właścicielom banków…
.
Jeszcze gorsze jest, to, że wykorzystując celowo sprokurowaną medialnie panikę zamyka się bezprawnie i bezpodstawnie masowo ludzi w aresztach domowych. Jest to faktyczny terror państwowy, wzmocniony drakońskimi karami za niepodporządkowanie się zakazom i nakazom. To jest naprawdę NWO – nowy światowy porządek, z korzeniami w żydowskiej biblii:
.
Na naszych oczach świat staje się jednym wielkim więzieniem. Tylko dlatego, że garstka psychopatów chce posiąść na prywatną własność całą naszą planetę i zniewolić ludzkość:
.
„Cudzoziemcy odbudują twoje mury, a ich królowie będą ci służyć, gdyż w moim gniewie cię uderzyłem, lecz w mojej łaskawości nad tobą się zlituję.
I twoje bramy będą stale otwarte, ni w dzień, ni w nocy nie będą zamykane, aby można było sprowadzić do ciebie skarby narodów pod wodzą ich królów.
Bo naród i królestwo, które tobie nie będą służyć, zginą, i takie narody będą doszczętnie wytępione.”
Izajasza, 60, 10-12
.
“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
Jub. 32, 18-19
.
Gdy wychodzę z domu na miasto, czuję się tak, jakbym poruszał się po dużym więziennym spacerniaku. A to uczucie znam – 7 miesięcy byłem internowany. Choć i tak, jak narazie, jestem uprzywilejowany w porównaniu do tych, którym narzucono kwarantannę i całkowity zakaz wychodzenia z domów. Oni nawet ze spacerniaka nie mogą korzystać.
.
I co gorsze – panika nie tylko nie słabnie ale się nasila.
.
W Dojczlandii głośno jest dzisiaj o śmierci ministra finansów Hesji:
.
Wg oficjalnej wersji załamał się pandemią koronawirusa i rzucił pod pociąg. Takie informacje nie poprawiają nastrojów przerażonych i zastraszonych ludzi. Osobiście nie mam pewności, czy to było faktycznie samobójstwo. Może tamten chciał się wyłamać z szerego i powiedzieć publicznie, że to wszystko to jedna wielka ściema. I wtedy dopadł go seryjny samobójca grasujący nie tylko w Polsce, ale na całym zachodzie…
.
Nie dajmy się zastraszyć, ogłupić, zniewolić…
.
.
opolczyk
.
.
PS
.
Podam jeszcze przykład, jak bandyci oszustwami nakręcają panikę pandemii – jest to fragment komentarza „Metro”:
.
„To jest miszczostwo świata. Sytuacja z jakiegoś budynku mieszkalnego w Londynie. Panowie w śmiesznych kitlach roznoszą zawiadomienia z informacją, że w tym budynku ktoś właśnie zmarł na COVID-19 i żeby mieć się na baczności.
.

.
Jesteśmy świadkami awantury autorstwa pani, która twierdzi, że bezdomny mężczyzna który według zawiadomienia miał umrzeć na COVID-19, 5 minut temu wyszedł z budynku w towarzystwie policji, która miała go odwieźć do szpitala. Był całkiem zdrowy.”
.
Ilu innych rzekomych zmarłych na koronawirusa nadal żyje i cieszy się dobrym zdrowiem?
.
I już całkiem na koniec – polecam poniższy film, podrzucony w komentarzu przez Piotra:
.

.
.
.
.
.