5G nie jest „technologią ludobojczą” ani narzędziem do „kontroli umysłu”…

.

Nie bądź czubem – włącz myślenie…

 

.

.

Muszę wypić piwo, które sam sobie nawarzyłem…
Człowiek niestety jest w wielu sprawach istotą bezmyślną. Każdy…
Nie sprawdzając, jak naprawdę jest z mikrofalami, bezmyślnie podłączyłem się do panikarzy ostrzegającymi w sposób kompletnie przesadzony i wręcz niepoważny przed technologią 5G:
https://opolczykpl.wordpress.com/2019/08/17/protest-przeciwko-5g/

Powyższy tekst  usunąłem już z blogu, gdyż z totalnym oszołomstwem nie chcę mieć nic wspólnego. Dobrze przynajmniej, że zastrzegłem się w nim: „zagrożenia opisywane przez co niektórych przeciwników technologii 5G mogą być przesadzone…” Otóż owe domniemane zagrożenia (rzekoma technologia ludobójcza oraz totalna kontrola umysłu) są faktycznie totalnie przesadzone. W sieci puszczane są wyssane z palca fejki, straszące ludzi ową rzekomo ludobójczą technologią. Podrzucono mi film, w którym domniemany rolnik w Niemczech, w Bawarii, opowiada o tym, jak masowo padały mu krowy z powodu najpierw anteny 2G, potem 3G, na koniec 4G, zainstalowanej obok jego gospodarstwa. Dziwne tylko, że krowy padały mu masowo jak muchy, a on przeżył. I przeżyli ludzie w budynkach tuż pod ową anteną, gdyż o ich masowym wymieraniu ów rolnik nie mówił.
Do mojej decyzji wycofania się z „panic party” przeciwników 5G przyczyniły się przede wszystkim idiotyzmy głoszone przez Ewę Pawelę na kanale „niezależna” Zagórskiego. „Niezależna” to on jest – od prawdy. Ewa Pawela, jedna z ikon ruchu panikarzy, nawiedzona, totalnie niepoważna, straszyła tam, że można mailami i smartfonem przesyłać np. koronawirusa. Pisała o tym u mnie w komentarzu „Maria:”
.
„Produkcja „fejków” trwa w sieci w najlepsze.
.
Panie Andrzeju, nie wiadomo, czy się człowiek ma śmiać, czy płakać.
Poza moimi możliwościami leży przypisanie tego co się dzieje z rozdymaniem zjawiska zwykłych objawów „grypowych”, naturalnie występujących corocznie o tej porze roku. Działaniu takiej czy innej SEKTY. Na pewno jest to SEKTA IGNORANTÓW=GŁUPKÓW. Rosnąca epidemicznie.
Odnoszę się do nowego filmu p. Pawela:
Koronawirus w Mailu czy Smartfonie?? – Ewa Pawela
.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=50&v=iW7GOBx2xZ8&
.
Co do „koronawirusa w mailu”, to zacytuję komentarz, który podsumowuje pseudonaukowy słowotok tej chorej kobiety: ”Boże, co za bzdury… Teleportacja wirusa w pliku. Może się pani Pawela teleportuje na dyskietkę ?? Firma sprzedająca za grube tysiące lampki halogenowa warte 5 zł też ma bardzo „poważne” badania naukowe potwierdzające ich skuteczność. To jest ten sam poziom „naukowości”. Ja rozumiem, że na przeciętnym człowieku ten pseudonaukowy bełkot może robić wrażenie, ale radzę się udać na najbliższą uczelnię techniczną i pogadać z prawdziwymi naukowcami.”
.
Może się Pan uśmieje z tego yt, czego Panu życzę. Ja, niestety, jestem w permanentnej depresji.
https://opolczykpl.wordpress.com/czytelnia/comment-page-5/#comment-88212
.
A w innym komentarzu „Maria” napisała:
.
„…produkcja strachu jest najbardziej dochodowa! Najlepiej straszy się tym, czego NIE MA (chorobotwórcze wirusy), Do siania strachu, wprowadzania w błąd, prowadzenia wojny najtańszym kosztem – przy użyciu globalnowioskowego magla plot i wyssanych z palca bzdur służą niezawodnie – media.
Co się dziej z człowiekiem w strachu ? – Produkuje hormony stresu, zmiany w organizmie (np. cukrzycę) i WYŁĄCZA MU SIĘ LOGICZNE MYŚLENIE.”
.
I to jest fakt niezaprzeczalny – strach wyłącza logiczne myślenie. I powoduje zwiększone wydzielanie hormonów strachu. Utrzymywanie więc strachu na wysokim poziomie zawsze jest szkodliwe, gdyż wywołuje różne ciężkie choroby – z nowotworami włącznie.
Najśmieszniejsze jest to, że straszeni jesteśmy na okrągło nie tylko przez oficjalne łże-media – ostatnio fikcją epidemii i rzekomym ogromnym zagrożeniem koronawirusem:

.
Z drugiej strony straszeni jesteśmy przez „antysystemowców”, „niezależnych” – panikarzy – właśnie m.in. rzekomo „ludobójczą” technologią 5G.
.
Niniejszym odcinam się od tych panikarzy. I powtarzam com napisał w jednym z komentarzy: „5G zapewnie powiększy smog elektromagnetyczny i zapewne będzie miało jakiś tam negatywny wpływ na samopoczucie, ale czy wywołuje raka i czy jest ludobójcze – wątpię. Słyszałem o przypadkach, gdy ludzie skarżyli się, że dopiero co zainstalowana w ich pobliżu antena telekomunikacji bezprzewodowej im szkodzi. Rzecz w tym, że antena nie była jeszcze włączona i nie emitowała żadnych fal, ale panikarzom sam jej widok „szkodził”.
.
Przy czym nie jest przypadkiem, że wielu z tych, którzy straszą czytaczy/słuchaczy/oglądaczy „ludobójczym” 5G równocześnie reklamują przeróżne „odpromienniki”. Jest to dla nich żyła złota – na ludzkim strachu można nieźle się obłowić.
.
Tak więc, choć niewątpliwie smog elektromagnetyczny w dużych dawkach może negatywnie oddziaływać na zdrowie, a przynajmniej na samopoczucie, ale znacznie niebezpieczniejsze dla zdrowia są strach przed G5 połączony z sugestią, że jest to zabójcza technologia. Znana i  przytaczana jest w podręcznikach psychologii historia pewnego robotnika. O ile pamiętam było to w Chicago. Pracował on przy rozładunku mięsa przywożonego w dużych wagonach chłodniach. Pech chciał, że inny pracownik zamknął go w pustym już wagonie-chłodziarce. Dopiero następnego dnia zauważono jej zniknięcie i zaczęto go szukać. Znaleziono go zamarzniętego w wagonie. Rzecz w tym jednak, że agregat chłodniczy został już poprzedniego dnia, zaraz po wyładunku wyłączony, o czym zamknięty robotnik nie wiedział, a w wagonie temperatura wynosiła ok. +10°C, przez co zamarznięcie było fizycznie niemożliwe. Ale tamten jednak zamarzł. Zdaniem psychologów sprawiła to jego własna, silna, aczkolwiek niezamierzona, autosugestia – jestem w zamrażalce, a więc zamarznę.
.
Bzdurą są głosy panikarzy, jakoby komórki czy smartfony grilowały mózgi. W poniższym linku dobrze dementuje te brednie fizyk:
.

„– Kuchenka mikrofalowa operuje w tym samym paśmie co sieci komórkowe – działa na częstotliwości 2,5 GHz. Chodzi jednak o moc. Mikrofalówka emituje minimum 600 watów. Cała moc jest skupiona na jednej, szczególnej częstości – wyjaśnia. Typowa antena telefonii komórkowej ma ok. 40 W. I jest to moc rozłożona na bardzo szerokie spektrum częstotliwości.

Andrzej Dragan

Fizyk

Mikrofalówka wytwarza fale o konkretnej częstotliwości – rezonuje ze strukturą atomową wody. Jeżeli oświetla się cząsteczkę wody właśnie taką częstotliwością, przekazujemy jej energię, która sprawia, że zaczyna się kręcić. Zderza się z innymi cząsteczkami i podgrzewa całą wodę w jedzeniu. Dlatego prawie w ogóle nie wpływa na temperaturę talerza.

Antena telefonii ma bardzo szerokie pasmo częstości i nie jest w stanie przekazać jakiejkolwiek energii – można to zrozumieć na przykładzie… huśtawki.

To jest tak jakby posadzić dziecko na huśtawce i kazać mu machać nogami z określoną częstością. Jeśli będzie odpowiednia, huśtawka zacznie się ruszać. Jeśli posadzimy mnóstwo dzieci na ogromnej huśtawce i każde z nich będzie machać nogami inaczej, huśtawka praktycznie się nie rozhuśta. Rezonans mikrofalówki polega na tym, że gromada dzieci macha nogami w określony sposób i tylko dzięki temu można ją rozbujać huśtawkę – czyli podgrzać wodę.”

https://natemat.pl/267639,czy-siec-5g-jest-niebezpieczna-i-szkodzi-ludziom-fizyk-a-dragan-odpowiada

.
Tu jeszcze dodam – kuchenka mikrofalowa ma b. małą kubaturę i jest tak skonstruowana, że emitowane mikrofale nie opuszczają jej, a miliony razy na sekundę odbijają się od ściany do ściany, miliony razy przechodząc przez podgrzewany produkt. Czego przy antenach i przy smartfonach nie ma…
.
Wracając do smogu elektromagnetycznego – zapewne może mieć niekorzystny wpływ na organizm i samopoczucie człowieka, jeśli jest zbyt silny. Niestety nie ma możliwości dokładnego określenia, od jakiego zagęczczenia jest już szkodliwy. Występują bowiem zapewne różnice indywidualne u ludzi – zdrowy i silny człowiek zniesie bez szwanku natężenie, które osobie chorowitej już może zaszkodzić. Trudno jest także przeprowadzić rzeczywiście wiarygodne badania szkodliwości smogu elektromagnetycznego na człowieka, gdyż należałoby przeprowadzić je w warunkach eliminujących wszystkie inne czynniki szkodliwe, jak choćby promieniowanie kosmiczne, chemia w jedzeniu czy rozpad pierwiastków promieniotwórczych w organizmie badanych ludzi. Ponadto takie badania musiałyby trwać wiele lat, by były w miarę wiarygodne.
.
O ile nikt poważny nie neguje zabójczych właściwości promieniowania gamma, rakotwórczych właściwości promieniowania rentgenowskiego i „twardego” ultrafioletu, o tyle niepodważalnych dowodów na rakotwórcze działanie mikrofal po prostu nie ma. Tu tylko przypomnę, że nowotwory opisywali starożytni lekarze, były więc znane już wtedy – na długo przed cywilizacyjnym smogiem elektromagnetycznym i przed chemicznie preparowaną żywnością. Owszem – chemia nasiliła występowanie nowotworów, a jeszcze bardziej szkodliwa dieta wysokowęglowodanowa, zalecana przez WHO i wielu „dietetyków” i lekarzy. To to są główne przyczyny biologiczne nowotworów. Są i psychiczne – silny długotrwały stres, powodujący nadmierną produkcję hormonów stresu i strach. On zabija bardziej niż o tym się powszechnie sądzi.
.
Nadal popieram protesty wymuszające na władzach utrzymywanie smogu elektromagnetycznego na możliwie najniższym poziomie. Ale zdecydowanie odcinam się od panikarzy, straszących ludzi rzekomo ludobójczym charakterem 5G. Nie zdają sobie sprawy z tego, że strasząc ludzi działają na korzyść big pharmy, która ofiary strachu będzie „leczyć” i zarobi na tym biliony. A zwłaszcza odcinam się od świrniętych mitomanów i magalomanów jak Ewa Pawela, przekonana, że jest tak niebezpieczna dla globalnej sitwy, iż już jest indywidualnie mikrofalami atakowana i zwalczana. Takie osoby powinno się kierować do psychiatrów…
.
.
opolczyk
.
PS
Zamieszczam jeszcze dwa filmy Dawika Kosińskiego.
.

.

.
Niekoniecznie trzeba z nim się zgadzać we wszystkim, choć jeśli idzie o demaskowanie przez niego rzekomej ogromnej szkodliwości 5G – ma rację. Ciekawa jest  w drugim filmie reakcja jednego z uczestników protestu przeciwko 5G, który Dawida rozpoznał i wyzwał od korporacyjnych kurw. To jest właśnie poziom prowadzenia dyskusji przez tych fanatyków…

.

.

.