Czy LGBT to „ideologia pogańska”, jak twierdzi arcy-insynuator, wysoki funkcjonariusz kk?

.

Podesłano mi wypowiedzi abp Marka Jędraszewskiego, arcy-propagandzisty, arcy-insynuatora kościelnego. Powiedział on, że LGBT to „ideologia pogańska”.
https://www.wprost.pl/kraj/10260028/abp-jedraszewski-lgbt-to-prawdziwie-poganska-ideologia.html
.
Tak się składa, że przeglądałem różne kroniki różnych kościelnych „kronikarzy”, a raczej propagandystów z okresu, gdy plemionom słowiańskim narzucano nadjordańskie wymysły. Ubolewali oni nad uporem „nawracanych” Słowian, ubolewali nad ich „bałwochwalstwem” i czczeniem przez nich „bożków” i „bałwanów”. Kłamali o ofiarach z ludzi składanych przez Słowian swoim bogom. Ale w ani jednej kościelnej kronice nie było ani słowa o tym, że pogańscy Słowianie uprawiają ideologię LGBT.

Pogańscy Słowianie byli politeistami, mieli wielu bogów, czcili Naturę, Matkę Ziemię, Słońce, ale nigdy i nigdzie nie promowali zboczeń seksualnych, biseksualizmu czy transpłciowości.
Podobnie jest w odradzającym się w krajach słowiańskich, także nad Wisłą, Wartą i Odrą pogaństwie, rodzimowierstwie. Pan arcy-insynuator Marek Jędraszewski sam może się naocznie o tym przekonać. Poganie-rodzimowiercy od lat odprawiają prastare słowiańskie obrzędy z okazji różnych słowiańskich świąt. Relacje z tych obrzędów, filmy i zdjęcia są dostępne w internecie. Niech więc pan abp M. Jędraszewski wskaże palcem, podczas których z tych obrzędów poganie-rodzimowiercy promują LGBT.
.
Tu zaznaczę, że spory procent uczestników spędów LGBT stanowią „wierzący”, choć głównie tzw. „wierzący-niepraktykujący”. Ale są i tacy, którzy w niedzielę chodzą do kościołów. Jest znaną praktyką u wielu katolików, że tworzą sobie własny „kodeks moralny” i np. własny homoseksualizm nie uważają za „grzech” z którego musieliby się spowiadać.

Dodam tu jeszcze – wielu uczestników spędów LGBT jako niemowlęta zostali ochrzczeni przez rodziców. Aktu apostazji nie dokonali. Przez co w propagandzie kościelnej mówiącej o tym, że 95 % Polaków to „wierzący”, figurują oni w kościelnych statystykach jako katolicy. To jacy z nich „poganie”?
Natomiast nie biorą udziału w spędach LGBT związki słowiańskie, pogańskie, gdyż LGBT nie ma nic wspólego z pogaństwem.

Ponadto pogaństwo nie jest „ideologią”. Jest po prostu wiarą w Bogów Natury, jest czcią wobec Nich, wobec Matki Ziemi i szacunkiem wobec Przyrody. To raczej katolicyzm jest ideologią – ideologią „nowego narodu wybranego” (ideologią zmałpowaną zresztą od katolickich „starszych braci w wierze”).
.
Niech więc pan abp, arcy-insynuator M. Jędraszewski nie pomawia pogaństwa o LGBT i o bycie ideologią.
.
Tu jeszcze garść uwag…
.
Pan abp powiedział: „Jak się patrzy na ideologię nazistowską i bolszewicką, to można zrozumieć, dlaczego dla nich pierwszym przeciwnikiem był zawsze Kościół…” .
Odnośnie nazizmu – czy to nie czasem Hitler zawarł konkordat z Watykanem i jako pierwszy w historii Niemiec kanclerz nakazał, by urzędy skarbowe III Rzeszy automatycznie ściągały od katolików 1% z wypłat i przekazywały te pieniądze kościołowi? Czy było to „zwalczaniem” kościoła? I co powiemy o tysiącach katolickich kapelanów w armiach hitlerowskich? Czy było to zwalczaniem przez nazistów kościoła?
.


.
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/01/05/katolicyzm-i-hitleryzm-co-je-laczy/
.
Tu jeszcze dodam – w  III Rzeszy homoseksualiści lądowali w obozach koncentracyjnych tylko dlatego, że byli homoseksualistami. Byli więc dokładnie tak samo prześladowani przez nazistów jak wcześniej przez kościół. A co się tyczy bolszewizmu – w ZSRR zwalczał wszystkie religie, ale przede wszystkim potężną tam rosyjską cerkiew. Nie zaś kościół.
.
Pan abp powiedział też, że przez ideologię LGBT „jako ludzie tracimy swoją tożsamość wyrastającą z samej naszej struktury biologicznej, określającej nas czy to jako kobiety, czy jako mężczyzn.”
.
Czy noszenie na zachodzie w obecnych czasach przez mężczyzn długich kiecek nie pachnie literą T – transpłciowością?
A księża pedofile, zaspakajający swoje chucie zarówno na chłopcach i dziewczynkach to nie jest literka B (biseksualizm). I czy (litera G) największe skupisko gejów to nie Watykan?
https://opolczykpl.wordpress.com/2019/05/13/trylogia-filmowa-o-moralnosci-slug-bozych/
.
A księża gwałcący chłopców czy to nie tylko pedofile ale i geje? Jedynie o literce L – lesbijkach, nie mam danych. Ale nie wykluczam, że w żeńskich klasztorach znalazłoby się przykłady takich praktyk.
.
O samej LGBT nie zamierzam tu obszerniej pisać. Jest wymysłem żydo-banksterów – władców zachodu. Podrzucono ją w ramach poprawności politycznej gojom z kilku powodów. Najważniejszym z nich jest utrzymywanie tych gojów, którzy odrzucili bajki o gadającym w raju wężu, „piekle i niebie”, czy o „wniebowzięciu”, w odurnieniu – jeśli się im wmówi, że zboczenia są „normalne” i „naturalne” i mają być traktowane jako równoprawne, to takim gojom można wmówić wszystko. Innym ważnym powodem propagowania LGBT jest zaciąganie gojów (zarówno postempowców jak i ciemnogród), na fałszywą barykadę. Niech się na niej kotłują, niech walczą ze sobą – nie zauważą wtedy, jak są okradani i zniewalani.
.
Osobiście jestem przeciwko jakimkolwiek represjom wobec homoseksualitów czy transeksualistów spod znaku LGBT. Ale jestem też zdecydowanym przeciwnikiem nazywania zboczeń „orientacją”,  uznawania ich jako czegoś normalnego i naturalnego, oraz organizowania masowych spędów nazywanych „paradami równości”.
.
Ale przede wszystkim jestem przeciwko zakłamanym  insynuacjom wymierzonym w pogan, a wygłoszonym przez pana abp w czerwonej sukience…

.

No i jak pasują jego insynuacje do tego, co katolicy nazywają „etyką” i „wartościami chrześcijańskimi”? Czyżby były nimi właśnie kłamstwa i insynuacje?
.
.
opolczyk
.

PS
Wypowiedź arcy-insynuatora abp podchwyciły i opublikowały w sobotę, dzień przed farsą wyborczą, katolickie strony:
https://www.radiomaryja.pl/informacje/ks-abp-m-jedraszewski-w-naszym-dzienniku-lgbt-to-prawdziwie-poganska-ideologia-ktora-odrywa-nas-od-prawdy-o-czlowieku/
https://www.pch24.pl/abp-marek-jedraszewski–lgbt-to-prawdziwie-poganska-ideologia,71412,i.html
https://www.magnapolonia.org/abp-jedraszewski-lgbt-to-prawdziwie-poganska-ideologia-ktora-odrywa-nas-od-prawdy-o-czlowieku/
https://medianarodowe.com/lgbt-to-prawdziwie-poganska-ideologia/
https://telewizjarepublika.pl/abp-jedraszewski-w-mocnych-slowach-o-lgbt-to-prawdziwie-poganska-ideologia,86083.html
.
Nosi to znamiona zakamuflowanego, ale świadomego łamania ciszy wyborczej. Wszak można odczytać opublikowanie tych wymysłów pana abp tak – patrzcie katolicy, co to LGBT wyprawia. Musicie iść na wybory i zagłosować na katolicki PiSrael, gdyż inaczej LGBT nas zaleje i pokona.

Na enuncjacje pana abp zareagowały ostro także media politpoprawne:
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Abp-Jedraszewski-znowu-szczuje-na-LGBT.-Wymyslil-nowe-okreslenie

.
Jak było do przewidzenia, na fałszywej barykadzie po jego wypowiedziach znów się zakotłowało…
A Polin nadal jest i będzie łupiona i zniewalana. O to właśnie chodzi władcom zachodu…
.
.
.