Ekologiczny wandalizm oblatów na Łysej Górze przybiera na sile…

.

.

Ograniczę się tym razem z powodu braku czasu do zamieszczenia dwóch linków.
Pierwszy mówi o planowanej przez oblatów” pielgrzymce” na terenie Świętokrzyskiego Parku Narodowego z udziałem 120 tys. wyznawców rzymskiej szubienicy. A przecież oni wszystko stratują i zadeptają:
.
„Tych parę tysięcy motocyklistów to jednak niewielki problem. Oblaci zamierzają zorganizować na terenie Świętokrzyskiego Parku Narodowego imprezę, która swoim rozmachem przyćmi wszystko, co dotąd się tu działo.
.
4 lipca 2019roku Radio Kielce poinformowało, że oblaci zamierzają zorganizować imprezę w sercu Świętokrzyskiego Parku Narodowego, w której udział weźmie około…120 000 osób.
.
Monstrualna impreza religijna w ramach inicjatywy „Polska pod Krzyżem” ma być zorganizowana przez Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, wspólnie z inicjatorami akcji „Różaniec Do Granic”. Spotkanie ma się odbyć 14 września 2019 roku.”
http://ecopress.pl/art/oblaci-w-ogrodzie-kto-zniszczyl-przyrode-swietokrzyskiego-parku-narodowego-4340/
.
Mało im było w maju 3,5 tys. motocyklistów. Teraz chcą 120 tys „owieczek” i Polski jęczącej pod krzyżem. Zamieszczone na górze zdjęcie jest w sumie symbolicze – tyle zostanie z naszego kraju, z „Polski pod krzyżem”, jeśli tym fanatykom pozwoli się na ich szarogęsienie – zostanie z Polski goła skała (ew. kupa gruzów) z panującym nad nią katowskim narzędziem. Poza ich nadjordańskimi gusłami, żydowskimi idolami i „świętymi” kk nie ma dla nich nic świętego. A Przyroda? Mają ją w nosie – rzymska szubienica z martwego drewna jest dla nich ważniejsza.
.
W drugim linku mamy rekapitulację sytuacji na Łyśćcu i podstępnych i oszukańczych zabiegów oblatów o wyłudzenie 5 hektarów terenu Świętokrzyskiego Parku Narodowego:
http://ecopress.pl/art/komentarz-do-oswiadczenia-dyrektora-swietokrzyskiego-parku-narodowego-w-sprawie-projektu-zmniejszenia-powierzchni-swietokrzyskiego-paru-narodowego-4364
,
Najważniejszy jest w tym chyba ostatni punkt:
.
„Wydaje się, że rola dyrektora ŚPN jest w tym rzeczywiście drugorzędna i instrumentalna.”
.
Oczywiście że tak. Na stanowisku dyrektora Świętokrzyskiego Parku Narodowego celowo osadzono powolne i posłuszne popychadło tylko po to, by oblaci mogli bezprawnie przywłaszczyć sobie centralną część Parku i by mogli bez przeszkód organizować ich religijne masówki niszczące jego Przyrodę. Nie zdziwię się, gdy następnie wyjdą z wnioskiem, że cały teren Świętokrzyskiego Parku Narodowego utracił walory przyrodnicze, w związku z czym należy go zlikwidować a teren oddać w zarząd ich zakonu.
.
Oblaci – łapska precz od świętej pogańskiej Łysej Góry i Świętokrzyskiego Parku Narodowego…
.
.
opolczyk

.

.

.