Teatrzyk absurdu w Polin-Katolandii nr 3…

.

.

Teatrzyk jednoaktowy z trzema scenami.

Obsada:
Władcy zachodu.
Mały „Wielki” Kaczor.
Sekielski – filmowiec.
Knessejm.
Nietykalne do niedawna święte krowy w czarnych, fioletowych i purpurowych kieckach.
.
Scena 1
.
4 maja 2019 rok. Pułtusk. Polin-Katolandia. Piknik”patryjotyczny” zorganizowany przez PiSrael.
.
Mały „Wielki” Kaczor wygłasza znamienne (przypominające wypowiedź niegdysiejszego premiera Cyrankiewicza) zdanie:
.
„Kto podnosi rękę na Kościół, ten podnosi rękę na Polskę.”
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/kaczynski-na-pikniku-kto-podnosi-reke-na-kosciol-ten-podnosi-reke-na-polske/ld1mt4b
.
Nie dodał tylko wstawki o ucinaniu rąk podnoszonych na kościół. Reszta była podobna. Dodał natomiast Mały „Wielki” Kaczor, że „Nie ma Polski bez Kościoła” i że „Kościoła trzeba bronić, to jest obowiązek patriotyczny”.
.
Pierwszy antrakt.
Podpowiedź suflera dotycząca decyzji podjętej za kulisami sceny politycznej, być może nawet na najwyższym szczeblu, w Telawiwie i/lub w gabinetach właścicieli City of London, Wall Street, FED-u, Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Banku Światowego i najważniejszego z banków – banku banków, mieszczącego się w Bazylei.
https://wnet.fm/kurier/tajemniczy-bank-rozrachunkow-miedzynarodowych-prawie-stu-zakulisowo-wplywa-polityke-gospodarke-swiata/
.
Władcy pieniądza i zachodu, nie informując o tym Małego „Wielkiego” Kaczora, trzeciorzędnego nadzorcę trzeciorzędnego folwarku ich posiadłości, podjęli decyzję o przycięciu pazurów funkcjonariuszom korporacji świętych krów w tymże trzeciorzędnym ich folwarku – Polin-Katolandii nr 3.
.
Scena 2
.
11 maja wypromowano i nadano ogromny rozgłos oraz zapeniono rekordową oglądalność profesjonalnie zrobionemu filmowi pt: „Tylko nie mów nikomu” T. Sekielskiego, umieszonemu na kanale YT. Emisja filmu wywołała polityczne i medialne mega tsunami, a święte krowy w czarnych, fioletowych i purpurowych kieckach utraciły z dnia na dzień status nietykalności.
.
Drugi antrakt.
Podpowiedź suflera: Mały Wielki Kaczor zrozumiał, że wyszedł na durnia, a nawet w oczach jego najwyższych mocodawców na hamulcowego i sabotażystę, sypiącego piach w tryby ich machiny. Ogarnęła go wręcz trwoga – jego najwyżsi mocodawcy nie poinformowali go o operacji przycięcia pazurów świętym krowom w nadzorowanym przez niego folwarku, przez co w Pułtusku ogłosił, że instytucja świętych krów to Polin i bronić jej należy tak, jak broni się niepodległości. I natychmiast przystąpił do naprawiania własnej wpadki.
.
Scena 3
.
Knessejm, Polin nr 3 – już nie całkiem Katolandia…
Z inicjatywy kaczorowego/kalksteinowego PiSraela w trybie ultra-super-ekspresowym, łamiąc przy tym procedury, dokonano nowelizacji Kodeksu Karnego, drakońsko zaostrzając kary za pedofilię, także wobec świętych krów…
.
„Prawnik (…) Wyjaśnił, że przy rozpatrywaniu kodeksów „nie można przejść do pierwszego czytania przed upływem minimum 30 dni od daty doręczenia projektu posłom”. – Projekt wpłynął bodajże 14 maja, więc o jakich 30 dniach mówimy? – podkreślił. Dodał, że „nie ma cienia wątpliwości”, iż to „urąga standardom prawidłowej legislacji”
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/zmiany-w-kodeksie-karnym-adwokat-lukasz-chojniak-o-ustawie,936382.html
.
Bratni kibuc PiSraela, POsrael, gorliwie slużący tym samym mocodawcom:
https://opolczykpl.wordpress.com/2019/02/13/potomnym-ku-pamieci-po-i-pis-magdalenki-bratnie-dwa-bachory/
.
Inscenizujący pozorną walkę ideologiczną z PiSraelem w celu rozbicia i skłócenia Polaków…
.


.
I tym razem, wierny zasadom owej inscenizowanej „walki”, ostentacyjnie zbojkotował ultra-super-ekspresową kaczorową nowelizację kodeksu karnego, aby zachować możliwość toczenia kolejnych inscenizowanych sporów z bratnim PiSraelem.
.
Koniec przedstawienia…
.
Gdy kurtyna opadła, Mały Wielki Kaczor odetchnął z ulgą. Teraz może spać spokojnie. Błyskawicznie zrozumiał, w którą stroną powiał wiatr. Wie, że do jego mocodawców dopłynie info o zwalczaniu w Polin pedofilii, także w korporacji niedawnych świętych krów. W zapomnienie pójdzie jego mowa z 4 maja, że atak na instytucję świętych krów to atak na Polin – do niedawna Katolandię nr 3.
Nie pójdzie na odstrzał, nie wyleci na zieloną trawkę, jak Dominique Strauss-Kahn, który za niesubordynację wyleciał z układu i utracił intratną i eksponowaną posadkę w MFW:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dominique_Strauss-Kahn
.
Nie uratowały go nawet „właściwe” korzenie…
Mały Wielki Kaczor wie, że musi jeszcze wywiązać się ze zobowiązań złożonych w 2009 Wielkiemu Bratu zza Wielkiej Kałuży:

.
Po to wszak zrobiono „Dobrą Zmianę”, dobrą dla pobratymców-roszczeniowców. Dopiero gdy wypełni tamte zobowiązania, jego misja będzie zakończona i uwieńczona pełnym sukcesem. Wtedy będzie już mógł spocząć na laurach…

.
.
opolczyk

.
.
PS
Na koniec przytoczę jeszcze krótką korenspondencję. Znajomy, Metro, napisał do mnie tak:
.
Andrzej,
.
Spójrz na to z dystansu, co wiem że w Twojej sytuacji jest trudniejsze, bo Ci naprawdę zaleźli za skórę.
.
Ale film, wysokobudżetowy, zrobili Sekielscy. Sekielski to TVN. TVN to „reptilianie”. Pan Polak czy pan Nycz to także „reptilianie”. To jest tylko reżyserowana kłótnia w rodzinie.
.
Dlatego dopatruję się czegoś głębszego, co oni zapewne już przećwiczyli w Irlandii, Hiszpanii czy Włoszech (dawniej fanatycznie katolickich krajach).
.
Pozdrawiam
.
Odpisałem mu:
.
(…),
.
jest dla mnie całkowicie jasne, że za operacją „demontaż kleru” stoi ktoś b. ważny, o kilka pięter wyżej stojący w hierarchii niż Kalkstein, czy „nasz” knessejm. Niemniej odczuwam dziką satysfakcję, że klechy poczuły topór nad łbami. Kończy się dla nich błogostan nietykalnych świętych krów. I na to był już czas najwyższy…
.
Na co odpisał krótko:
.
To akurat rozumiem i nawet podzielam 🙂
.
.

.