Ostatnie pożegnanie śp. Albina Siwaka…

.

.

Zamieszczam relację filmową z cmentarza z uroczystości oddania hołdu zmarłemu Albinowi Siwakowi przez niestety nieliczną grupkę jego znajomych i sympatyków, już po oficjalnym pogrzebie. Choć czynię to z dużym wahaniem, gdyż niestety obok zasłużonego hołdu złożonego zmarłemu i dużej ilości patriotyzmu w przemówieniach, niestety też o wiele za dużo było tam katodebilizmu i żydo-katolicyzmu.
.

.
Ci ludzie nadal nie pojmują, że żydo-katolicyzm nie ma absolutnie nic wspólnego z polskością i pratiotyzmem. Na żydostwo narzekają, ale żyda chcą na króla i modlą się do niego. I arcyszkodliwej roli kk na przestrzeni całego tysiąclecia też nie widzą.
I jeszcze ta gnida Olszański. Sam pamiętam, jak w jego pierwszych ulicznych wystąpieniach pluł na PRL i komunę nazywając je sowiecką okupacją. A teraz nagle PRL zachwala. I jeszcze gnida ode mnie chyba zerżnął to co ja pisałem wielokrotnie – że w czasach „złej” PRL przybyło 14 milionów Polaków. A od żydowskiej (1989) transformacji ani jednego. Przy PRL zaznaczył też okres po 1956 roku. A to ja w każdym tekście o PRL wyraźnie rozgraniczałem okres żydo-komuny do 1956 i okres późniejszy. Ta gnida wszędzie musi się wepchać i to najczęściej z nie swoimi myślami…

.
Do opublikowanie tego filmu przekonał mnie mój przyjaciel, były komandos i kapitan wojskowego kontrwywiadu LWP, Michał Jarzyński, pisząc do mnie (w odpowiedzi na moje zastrzeżenia):
.
„A może wrzucić, lecz z odpowiednim komentarzem …….bo wygląda na to , że Sławomir Zakrzewski – specjalista od wyświecania Jezusa na króla Polski sprytnie zawłaszczył sobie postać i schedę, w tym pamiątki po Albinie Siwaku, a na to nie powinno być naszego przyzwolenia /skądinąd dobry projekt powołania Instytutu Albina Siwaka/”
.
Michał Jarzyński ma rację – nie powinno być naszej zgody na zawłaszczenie sobie przez turbo-katolików postaci Albina Siwaka i schedy po nim. Wielu bowiem sympatyków zmarłego katolikami nie było i nie jest, przez co krystowiercy nie mogą mieć na niego monopol.

.
Dobrze, że ci ludzie oddali Albinowi Siwakowi hołd. Ale robienie z tego żydo-katolickiego sabatu i prezentowanie gorliwego katolicyzmu jako przejawu polskości i patriotyzmu – tego jest już za wiele…
.
.
opolczyk

.

.

.