Marzec 1968…

.

.

W obecnej oficjalnej „historiografii” wydarzenia z marca 1968 uchodzą za patriotyczny bunt studentów, wywołany zdjęciem, pod naciskiem ambasady ZSRR, ze sceny „Dziadów” Mickiewicza, mających wydźwięk antyrosyjski.
„Dziady” miały faktycznie wydźwięk antyrosyjski – Mickiewicz, mieszanego pochodzenia polsko-litewsko-żydowskiego był wściekłym rusofobem. Organizował nawet żydowski „legion” do walki z Rosją:
.
„…a także złożony z Żydów, pod nazwą Legion Żydowski, do walki z carską Rosją.”
https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Mickiewicz#Ostatnie_lata_%C5%BCycia
.
To Mickiewiczowi zawdzięcza literatura postać Żyda patrioty – Jankiela, który wg Mickiewicza Polskę jak ojczyznę kochał. O tym, że jako dzierżawca karczmy rozpijał szlachtę i chłopstwo, oraz na nich pasożytował, Mickiewicz, żydofil i turbokatolik nie wspomniał ani słowem. Ale wracam do marca 1968…
.
Mało kto łączy tamte wydarzenia z tzw. „wojną sześciodniową” z roku 1967, w której Izrael rozgromił koalicję kilku państw arabskich, nielegalnie zajął dużą część ziem Palestyńczyków (w tym część Jerozolimy) oraz wzgórza Golan, które okupuje do dzisiaj.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_sze%C5%9Bciodniowa
.
Po tym oszałamiającym zwycięstwie Izraela wśród środowisk żydowskich w Polsce, także w siłach zbrojnych, zapanowała euforia – nasi (Izrael) pokonali „radzieckich” Arabów – wspieranych faktycznie wówczas przez ZSRR. Gomułka zareagował nakazem cichego usuwania z ważnych stanowisk wszystkich żydowskich funkcjonariuszy systemu cieszących się sukcesem „ich” wojsk Izraela. Ta, w sumie ukrywana przed opinią publiczną czystka, nasiliła się w na początku 1968 z powodu dojścia do władzy w Czechosłowacji Dubczeka, co było początkiem tzw. „praskiej wiosny”. Gomułka do Dupczeka nie żywił zaufania i przyspieszył czystki w partii, rządzie, wojsku i na uczelniach. Wiedziała o tym żydowska opozycja z „komandosami” jak Michnik, Kuroń, Modzelewski, Korwin Mikke i inni na czele. Ci zaś wykorzystali młodych, naiwnych, patriotycznych, ale durnych studentów i rozpętali zadymę mającą doprowadzić do upadku Władysława Gomułki. Wtedy, w marcu prowokacja przeciwko Władysławowi Gomułce nie udała się. Oddaję mi głos:
.

.
Dopiero ponad dwa lata później, kolejna prowokacja znana jako Grudzień 70, doprowadziła do upadku Władysława Gomułki.
Tu zacytuję meila od „Kornata”, otrzymanego dzisiaj :
.
Słucham właśnie trwającej audycji w TVP o sytuacji z marca 68 roku.
„Nacjonaliści, syjoniści”, audycja raczej nastawiona przeciw PRL-owskim władzom, a jednak treści wygłaszane o syjonistach przez tow. Gomułkę pasują dziś jak ulał do sytuacji w obecnej Polsce.
.
Kornat walczy z dintojrą  – tu jest jego kanał yt:

.

.
.Odpisałem mu tak:

.
Kornat – zgoda z jednym zastrzeżeniem – Gomułka był Polakiem i dbał o polską rację stanu. Zadyma z marca 68 obliczona była na jego obalenie rękami durnych studentów i przejęcie władzy przez żydostwo. Wtedy, w marcu 68 nie udało się to żydowskiej opozycji. Osiągnęli połowicznie cel prowokacją z grudnia 1970. Połowicznie, bo Gierek też był Polakiem, tyle że głupszym od Gomułki, przez co dał się zaciąganymi z podpuszczenia żydowskich doradców i ekonomistów kredytami na zachodzie wpuścić w maliny, za co sam spadł ze stołka w 1980 roku.

.
Marzec 1968 był faktycznie prowokacją żydowskich „komandosów” wymierzoną we Władysława Gomułkę. Wściekało ich usuwanie żydowskich pobratymców z ważnych stanowisk i urzędów. Do swej prowokacji wykorzystali durnnych, naiwnych studentów, wierzących w ideały wolności i demokracji na zachodzie.
O tym, jak żydowscy prowokatorzy wykorzystywali głupotę Polaków. wspomina Albin Siwak w kontekście czerwca 1976 (w druku jest pomyłka pdająca rok 1978 zamiast 1976):
.

„(…) Wytypowane zostały zakłady, w których dojdzie do rozruchów, a więc będzie to “Ursus” i radomski “Walter” oraz “Naftoremont”. Oszołomiony tą informacją z początku nie mogłem uwierzyć, że możliwe jest takie manipulowanie załogami robotniczymi. Jednak po dwóch dniach słyszę w Sejmie jak Premier Jaroszewicz mówi: Mięso i jego przetwory zdrożeją o 69%, a drób o 300%, oraz, że towarzysz Pierwszy Sekretarz Edward Gierek popiera te podwyżki.Następnego dnia po wystąpieniu Premiera Jaroszewicza, tj. 25 czerwca dochodzi do fali strajków i protestów w Radomiu, Ursusie i Płocku. 26 czerwca odbywa się telekonferencja Edwarda Gierka z Pierwszymi Sekretarzami Komitetów Wojewódzkich PZPR. Gierek mówi: “Uważam, że w ciągu dnia jutrzejszego i w poniedziałek muszą odbyć się we wszystkich miastach wojewódzkich masowe wiece. Nawet po sto tysięcy ludzi, muszą to być ludzie dobrani. W oparciu o dobrany materiał muszą towarzysze powiedzieć, że nie popierają metod chuligańskich i narzuconej woli niewielkich grup. Towarzysze, jest to potrzebne jak słońce, jak woda, jak powietrze. Jeśli tego nie zrobicie to będę musiał się zastanowić”.

.

I tym właśnie był „marzec 68” – żydowską prowokacją przeciwko Polskim Władzom PRL. Jej rzeczywistym zwycięstwem i sukcesem była „Magdalenka” 30 lat później.….

.
.
Na koniec pragnę jeszce zdemaskowć pewną dezinformację kolprtowaną przez wiele „patriotycznych” i „niezależnych” stron odnośnie marca 68 i tow. Gomułki (oraz gen. Jaruzelskiego). Otóż głoszona przez nie wersja historii jest taka, że Gomułka i Jaruzelski tylko po to wywołali Marzec 68, aby móc wyprowadzić z Polski tysiące żydowskich oficerów, aby nimi wzmocnić armię Izraela.
..
Wielokrotnier podsyłano mi o tym wypracowania i teksty różnych „niezależnych badaczy”.  Ignorują oni jednak dwie istotne sprawy:
.
– Armia Izraela, która w 1967 roku rozgromiła koalicję państw arabskich, była wystarczająco silna bez żydowskich oficerów LWP.
.
– Oficerowie LWP narodowości żydowskiej zajmowali z upodobaniem przede wszystkim (czy wręcz wyłącznie) te stanowiska, które nie groziły udziałem w bezpośredniej wojnie. Ich ulubionymi stanowiskami w wojsku były funkcje kwatermistrzów, politruków (oficerów politycznych) i oficerów sztabowych wszystkich szczebli. Natomiast stanowiska dowódców liniowych unikali jak diabeł święconej wody, Ale takich właśnie „oficerów” armia izraelska miała i tak w nadmiarze. Potrzebowała żołnierzy liniowych – czyli mięsa armatniego. A na to żydowscy oficerowie LWP ochoty nie mieli. Stąd ogromna większość żydowskich „uchodźców” po 1968 roku, w tym byłych oficerów LWP, zamiast do Izraela wyjeżdżała do takich krajów jak Niemcy, Anglia, Szwecja, czy usrael. Do Izraela wyjeżdżaly tylko wyjątki. I nie znam wypadku, aby wysoki dowódca LWP uzyskał adekwatne stanowisko w siłach zbrojnych Izraela. Dekowników ukrywających się na zapleczu armia Izraela nie potrzebowała.
.
Po stłumieniu marcowych zamieszek, wywołanych przez żydowskich prowokatorów, ówczesne władze PRL już bez ukrywania tego faktu, przeprowadziły „jawną” czystkę w aparacie władzy i różnych instytucjach państwowych, a także naukowych i uniwersyteckich, usuwając z nich sympatyzujących z Izraelem żydowskich podżegaczy, oraz ich polskich użytecznych idiotów. Nie jest prawdą, że żydowskich prowokatorów wypędzono wtedy z PRL siłą. Ogromna większość z nich opuścila wtedy Polskę na ochotnika (otrzymanie wtedy paszportu nie było łatwe), uciekając z socjalistycznego „piekła ” do zachodniego, kapitalistycznego „raju”. A dzisiaj kreuje się ich na „wypędzonych”.
Nie od rzeczy będzie przypomnienie, że wielu tysiącom z tych ochotników, opuszczających wtedy PRL jak tonący okręt, władze III Rzydopospolitej,  przywróciły polskie obywatelstwo. Sam Levi/Lech Kalkstein, ofiara smoleńska, przywrócił obywatelstwo polskie kilkunastu tysiącom żydowskich dezerterów z 1968 roku…
.
„…oraz przywrócił obywatelstwo polskie 15 tysiącom Żydow, których usunął z kraju reżim komunistyczny w 1968 roku.”
.
.
opolczyk
PS
.
Nie sprawdzałem kalendarza i dopiero późno w nocy zorientowałem się, że przegapiłem Międzynarodowy Dzień Kobiet. W związku z tym wszystkim Paniom, Kobietom i Dziewczętom, – Córkom Mokoszy, życzę wszystkiego najlepszego.
.
.
.

1 komentarz do “Marzec 1968…

  1. Pingback: Nagłaśniać 5G bez przesady, inaczej stracimy publikę « Grypa666's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.