Geopolityka…

.

.

Od Tomka, przyjaciela, dostałem meila:
.
Opolczyku zawsze lubiłem Twoją bystrość w sprawach wielkiej polityki, nie znajdujesz na to czasu a szkoda. Zobacz:
.
W zeszłym roku gospodarka Państwa Środka przegoniła naczelnego żandarma świata usa, dodam, że co drugi dolar tam drukowany jest bez pokrycia. I taką nadmuchaną i podtrzymywaną kredytami gospodarkę dzielni Chińczycy przegonili.
.
Chiny teraz prą do zniszczenia gospodarczego wielkiego szatana. I te stany są tak pewne siebie i tak bezczelne, że nie powzięły jeszcze żadnych kroków obronnych. Kapitalistyczny kordon sanitarny usa na Pacyfiku:  Tajwan, Korea Pd i Japonia to będzie za mało, cały świat może nie poradzić sobie z Chinami.
.
USA odpadł strategiczny sojusznik Turcja, nie umieją sobie poradzić z Koreą Północną, która jest krajem 1000 razy słabszym niż usa + druga Korea + japońce. Niemcy nie chcą przysponsorować najnowszego szmelcu F-35.  Nie potrafią sobie dać radę z Iranem, rozkaz ataku tego kraju z 2001 leży w szufladzie, napędzanie na niego sąsiadów nic nie daje, sankcje nie uderzyły w gospodarkę i zbrojenia tego kraju.
.
Tysiące rakiet Irańskiego Korpusu Obrony Rewolucji są wymierzone we wszystkie bazy amerykańskie wokół Iranu, czyli przy najmniejszym ruchu zostaną zniszczone.
.
Iran współpracuje z innymi krajami, które nie przepadają za usa i może tam też kupili trochę broni być może jakieś głowice. Nikt ich nie skontroluje.
.
W Wenezueli, obłożonej sankcjami, które powodują że ten kraj nie może uzyskać zapłaty za surowce wysłane za granicę np. prąd dostarczony do Brazylii. Też ussmańcy doznali porażki. Osłabiony kraj obiecał drugi Wietnam tym US Banditos.
.
Jedyną szansą aby za 30 lat jeszcze były te usa a nie  MEI GUO (piękny kraj) jak to nazywają Chińczycy jest przeciągnąć najsilniejszego żołnierza na swoją stronę.
.
Gdyby w tym zniszczonym przez hamburgery i coca-colę umyśle zostałaby choć jedna szara komóra to zrobiliby wszystko aby wesprzeć Rosję – wyłącznie w swoim tylko interesie, aby przeciągnąć upadek usa o 100 lat – bo więcej tego się nie da ciągnąć.
.
Rosja jako jedyna siła mogłaby ocalić usa przed Chinami, w tym celu Trampek powinien zdjąć wszystkie sankcje, wycofać wszystkie wojska NATO chociaż 1000 km od granic Federacji Rosyjskiej, uznać Krym za rosyjski, oddać Alaskę, zgodzić się na eksterytorialną drogę do Kaliningradu. Zawrzeć traktat o przyjaźni. Co miesiąc Żyd-Wood powinno wypuszczać wysoko budżetowy film a Braciach Rosjanach itd. itp. ale nic takiego nie ma miejsca.
.
Jednak z myśleniem to za wielką sadzawką jest krucho, szukają sojusznikach w takich bantustanach jak Polska czy Rumunia, które przed natarciem z Rosji nie są wstanie walczyć dłużej niż godzinę.
.
Czas pracuje teraz dla Chin, większość amerykńskiej produkcji opiera się na chińskich podzespołach. A Rosja nie potrzebuje niczego z tego usa, ostatnio pokazała nowy pocisk naddźwiękowy CYKRON zdolny do zniszczenia celów amerykańskich w kilka minut po odpaleniu z okrętu podwodnego.
.
.
Prezyden Putin ogłosił twardo, że w przypadku uderzenia jądrowego na Rosję to wykona odwetowy atak jądrowy. W końcu – koniec cackania się wielkim bandytą.
.
Amerykańska gospodarka ledwo dyszy, nie wytrzyma jakiegokolwiek wyścigu zbrojeń, taktyka jaką zawsze stosowali „mała wojna z daleka od swoich granic” może wkrótce przestać działać. Zatarg z Rosją zakończy się znacznym powiększeniem pustyni Nevada – tak od oceanu do oceanu.
.
sława wam bracia Sławianie
.
A gdzie nasze polityczne mendy i presstytutki się podzieją bez swego mocodawcy? Już na nich czeka wilgotny loszek. Jakże mi ich żal.
.
Bilans handlowy usraela
.
.
.
Odpisałem mu tak:
.
Tomku,
.
a mnie politycznych mend i presstytutek wcale nie żal – niech ich i ich mocodawców żydokatolickie piekło pochłonie – na nic innego nie zasłużyli. Mnie żal, że tego żydo-katolickiego piekła – choćby tylko extra dla nich – nie ma.
.
Usrael gospodarczo załamie się, nawet gdyby Chiny usraela gospodarczo nie zdetronizowały. Mnie martwi to jednak, ale z innego powodu – Chiny dały się zainfekować nowotworem złośliwym chciwego kapitalizmu. To mnie naprawdę martwi. Widziałem w reportażach, jak burzone są stare dzielnice miast chińskich z piękną, typowo chińską architekturą, po czym wyrastają tam kolosy z betonu, stali i szkła. Potężne ale bezduszne. Następuje w Chinach w przyspieszonym tempie barbarzyńskie niszczenie środowiska naturalnego połączone z gigantomanią:
.
.
.
I okcydentalizacja starożytnej kultury. Miejsce Tao, Konfucjusza i Buddy zajmuje zachodni bożek Mamon. Dyskoteki w chińskich megamiastach niczym nie różnią się od dyskotek w NY czy LA. A wygląd Szanghaju
.
.
bliźniaczo przypomina Manhatan:
.
.
Dobrze, że Rosja się trzyma – w niej nasza nadzieja. Bo gdy banksterzy doprowadzą do światowego załamania gospodarczego, to i Chiny padną na pysk. Są katastrofalnie uzależnione od eksportu wyrobów made in china. Załamanie się światowej gospodarki powali nowego gospodarczego wschodniego Lewiatana na kolana. Rosja natomias ma gospodarkę autarkiczną, samowystarczalną.
.
Iran też się trzyma, a większość rakiet do obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej otrzymał od Putina.
.
Sława Putinowi
.
Boję się tylko jednej rzeczy – gdy bandyci zauważą, że ich panowanie nad światem kończy się – odpalą wszystkie głowice.
.
I to będzie koniec żydogennej cywilizacji zachodu i supremacji Izraela – bo to on jest suwerenem zachodu. Usrael to wyłącznie jego pretorianin.
.
Niestety zachodnia antykultura waląc się przysypie gruzami ponad 7 miliardów osobników z gatunku homo stupidus. Który to gatunek, ze względu na własną durnotę, tak naprawdę na nic innego nie zasługuje.
.
Wyjątkami są niewielkie grupki homo sapiensów – jak te żyjące dziko w Amazonii czy na Borneo. Ci mogą to przeżyć i kontynuować historię ludzkości, tyle że mądrej i rozumnej (sapiens) a nie durnej – czyli cywilizacji czyniącej z sapiensa stupidusa.
.
 
.
.
A teraz dodam jeszcze to…
.
Kiedyś dużo pisałem o geopolityce, ale temat mi obrzydł. W zasadzie niewiele się w geopolityce zmienia – zachod, a zwłaszcza usrael będący folwarkiem banksterów i pretorianem Telawiwu słabnie. Marzenia neokonów z PNAC…
.
… o „nowym wieku/stuleciu dla usraela” i jego całkowitej supremacji załamały się żałośnie. Choć trzeba przyznać, że po upadku ZSRR (co Putin, słusznie zresztą, nazwał największą geopolityczną katastrofą XX wieku) szanse bandyci na to mieli. Ale jej nie wykorzystali. Obecna sytuacja polityczna, gospodarcza i militarna na świecie jest dla nich koszmarem. A tak dobrze się podbój świata  zapowiadał. Łamiąc prawo międzynarodowe i bez akceptacji ONZ bandyccy „demokraci” pod wodzą Clintona i jego wasale z jewrounii zbombardowali Serbię w 1999 roku. 11września 2001 CIA i Pentagon przeprowadziły największą w historii operację fałszywej flagi – ataki na WTC i Pentagon, zwalone na bin Ladena, co dało im petekst do kolejnych bandyckich agresji bez mandatu ONZ na Afganistan i Irak. Usrael osiągnął to, że jego wykładnia wydarzeń dla wasali i mediów ważniejsza była niż prawo międzynarodowe i brak mandatu ONZ.
.
I wszystko tak fajnie się im układało, podbój świata był już w zasięgu ich ręki, gdyby nie ten wstrętny kagiebista Putin…
.
Początkowo usraelkie „elity” przekonane były, że będzie on popychadłem żydowskich oligarchów (Bieriezowskiego, Chodorkowskiego i innych) jak jego poprzednik, wiecznie pijany Jelcyn. I prezydent Putin początkowo, przez kilkanaście lat, był faktycznie wobec zachodu układny i wręcz „spolegliwy”. Po Jelcynie otrzymał w „spadku” Rosję w stanie bankructwa, rozszabrowaną, ze zniszczoną gospodarką, totalnie zubożonym społeczeństwem oraz zdemoralizowaną i katastrofalnie niedofinansowaną armią. Wtedy w Rosji ludzie naprawdę umierali z głodu, a w ziemie i od mrozów. Prezydent Putin potrzebował kilkunastu lat, by nie tylko powstrzymać dalszy upadek Rosji, ale by ją postawić na nogi. I dokonał tego. Prawdziwe oblicze pokazał w 2014 roku, gdy po sfinansowanym przez Faszyngton (za 5 miliardów dolców) jewromajdanie w Kijowie, zresztą zgodnie z wolą ogromnej większości mieszkańców Krymu, mimo wściekłej na niego nagonki, ponownie włączył Krym do Federacji Rosyjskiej. Kolejnym policzkiem wymierzonym samozwańczemu światowemu żandarmowi było włączenie się militarne, wbrew woli Faszyngtonu, do wojny w Syrii.
.
Już po odebraniu banderowskiej Ukrainie Krymu na Rosję spadły sankcje gospodarcze. Towarzyszyły im spekulacyjne ataki na rubla obliczone na doprowadzenie Rosji do bankructwa. Bandyci zachodni mieli nadzieję rzucić ją gospodarczo i ekonomicznie na kolana. Wszystko na próżno. Rosja wyszła z tego ekonomicznego „ostrzału” wzmocniona, jej gospodarka uzyskała duży stopień samowystarczalności, a i finansowo Rosja góruje nad całym zachodem – nie jest niewypłacalnie zadłużona w żydowskich bankach. I stać ją na ważne inwestycje – jak długości 19 kilometrów Most Krymski:
.
.
Ale – co jest dla usraela najgorsze – mimo wielokrotnie mniejszych nakładów na obronę oraz mimo liczebnie słabszych sił zbrojnych, pod względem technologii militarnej zdecydowanie góruje nad usraelem. Ma lepsze czołgi i myśliwce, znacznie lepsze rakiety, także takie, na które usraelska „Tarcza” jest ślepa. Ma też własną, dużo szczelniejszą „Tarczę”. A przede wszystkim posiada technologię tworzenia „baniek radioelektronicznych” paraliżujących wrogie radary i systemy naprowadzania, wobec których bandyckie NATO pod wodzą Pentagonu jest bezsilne i bezbronne.
.
Obecnie w geopolityce dzieje się tylko to, że siły usraela – światowego samozwańczego żandarma, bandyty i terrorysty nr 1 –  słabną. Powoli też kolejne wasalskie kraje zrywają się mu z łańcucha, a inne mniej gorliwie biorą udział w jego bandyckich wojnach. Gospodarczo usrael słabnie, a w technologii militarnej zdecydowanie przegrał z Rosją. I choć nadal pręży muskuły i udaje światowego suwerena, u coraz większej liczby ludzi to jego prężenie muskułów wywołuje jedynie szyderczy rechot.
.
Wymarzony przez neokonów (których liderzy i ideolodzy mieli „właściwe” korzenie) nowy usraelski wiek dobiegł końca w 2014 roku, gdy Putin banderowcom kijowskim, sfinansowanym i wspieranym przez Faszyngton, sprzątnął Krym sprzed nosa. Wprawdzie bojowa galera banksterów – usrael – nadal pływa, ale od 2014 roku nabiera wody, kadłub ma coraz bardziej przegniły, uzbrojenie przestarzałe i na krechę u Rockefellera, oraz coraz więcej dezerterów w wasalskiej flotylli towarzyszącej.
.
.
Koniec usraela jest przesądzony (a gdy padnie na pysk, przesądzone będą i losy Izraela). Sam upadek światowego bandyty i terrorysty nr 1 może jednak być różny. Może np. zakończyć się po prostu wielkim skowytem – krachem finansowym i kryzysem gospodarczym, które wyprowadzą na ulice setki milionów mieszkańców usraela i jewrounii. Zapłoną banki i instytucje państwowe, a dotychczasowi władcy ukryją się w mysich norach. Może też jednak, niestety, zakończyć się to wielkim hukiem, gdy psychopaci widząc swój koniec nacisną na guziki wyrzutni rakietowych.
Niemniej końca tego stulecia usrael nie doczeka. I oby padł jak najszybciej. Bo dokąd istnieje, żadne państwo (poza chyba tylko Rosją) nie może czuć się całkiem bezpiecznie.
.
Na pohybel usraelowi…
.
.
opolczyk
.
.
.
Reklamy