Aneks do „Międzymorza”…

.

.

Każdego fanatycznego rusofoba i piewcę „Międzymorza” cieszy zapewne istnienie Grupy Wyszehradzkiej.
.
Bo gdy spojrzymy na jej zasięg…
.
.
…to mamy już ponad połowę Międzymorza. Wystarczy więc wciągnąć do jej szeregów np. Rumunię i wtedy będzie już Grupa Wyszehradzka pełnym Międzymorzem, odgradzającym od wolnej demokratycznej zachodniej Europy złą Rosję, którą należy zniszczyć, gdyż stoi na drodze do pokoju i demokracji. Zauważył i zaproponował to wściekły rusofob i piewca Międzymorza – R. Szeremietiew (zastanawia się i nad wciągnięciem do spółki Austrii):
.
.
.
Inna sprawa – jest też budowane jako inicjatywa biznesowa Trójmorze (Bałtyk, Morze Czarne, Adriatyk)
.
.
.
Trójmorze powinno jak najszybciej zmienić się w sojusz polityczny, będący rozbudowaną formą Międzymorza. Ale nim do tego dojdzie, nadal mamy Grupę Wyszehradzką jako trzon przyszłego Międzymorza, czy nawet Trójmorza.
.
Grupie Wyszehradzkiej wieszczę świetlaną polityczną przyszłość. Otóż na całe jej szczęście ma ona za patrona Izrael i premiera Netanjahu. Już wcześniej brał on udział w spotkaniach premieruf-prezydętuf państw G W i wszyscy oni solidarnie przyjmowali jego propozycje (nie do odrzucenia):
.
.
.
Jako patron G W zaprosił ostatnio Netanjahu podopiecznych do Jerozolimy:
.
Mają być oni „sojusznikami” broniącymi interesów Izraela w jewrounii. No i w zamian zwolennicy Międzymorza mogą uprosić Natanjahu, aby poparł ich pomysł o lokalizaję w krajach G W – i oczywiście  w Polsce – głowic atomowych wymierzonych w Rosję. Głośno domaga się tego np. prof. (kto temu świrowi dał ten tytuł) Chodakiewicz:
.
Posiadając taki patronat Grupa Wyszehradzka nie może być lekceważona nawet przez światowego chorążego wolności i demokracji – Faszyngton i stojące za nim CIA i Pentagon, oraz nad nim Wall Street i FED.
.
I wtedy dostaniemy broń atomową. Bo obojętne kto będzie rezydentem w Białym Domu, prośbie Netanjahu nie odmówi.
A wtedy wystarczy byle pretekst, aby wreszcie na złą Rosję wystrzelić zainstalowane u nas głowice.
.
.
I cóż z tego, że nie dolecą, bo wyłapie je rosyjska „Tarcza”. I cóż z tego, że na Polskę spadną w odwecie ruskie głowice atomowe, a z Polaków zostaną kupki popiołu i cienie na chodnikach czy murach.
.
.
Lepiej zginąć, niż żyć na kolanach w strachu przed Rosją. Za waszą wolność!
Jest przecież szansa, że Rosja, która bezczelnie tak rozlokowała swoje państwo. że osacza pokojowe bazy NATO…
.
.
…atakiem głowic atomowych ze wszystkich tych baz zostanie zniszczona. A wtedy na świecie zapanuje ostatecznie wolność, pokój i demokracja made in usrael.
.
.
Polaków zaś czcić będzie się na całym świecie, składając ku ich pamięci wiązanki na grobach nieznanych  żołnierzy. A teren Polski przez najbliższe tysiąc lat będzie można odwiedzać tylko w skafandrach kosmonautów, chroniących przed promieniowaniem.
.
Do tego może doprowadzić fanatyczna rusofobia i wymierzone przeciwko Rosji Międzymorze…
.
.
opolczyk
.
.
.
Reklamy

2 komentarze do “Aneks do „Międzymorza”…

  1. Pingback: Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

  2. Pingback: Aneks do „Międzymorza”… — blog polski | Pekok Antylichwiarz

Możliwość komentowania jest wyłączona.