Haracz i bezprawie tzw. „wymiaru sprawiedliwości” w sprawie Mateusza Piskorskiego – więźnia sumienia…

.

.

Mateusz Piskorski bezprawnie i bezpodstawnie więziony jest już od ponad 2 lat i 8 miesięcy. Przez cały ten okres prokuratura nie była w stanie przedstawić dowodów na zarzucane mu szpiegostwo. Mimo to usłużne sądy przedłużały na jej wniosek wobec Mateusza Piskorskiego areszt „wydobywczy”. PiSrallici stojący za tym bezprawiem zignorowali nawet apel grupy roboczej ONZ ds. arbitralnych zatrzymań o wypuszczenie aresztowanego lidera partii Zmiana na wolność:
.
„W opinii grupy roboczej ONZ ds. arbitralnego pozbawienia wolności, eksperci wnioskują do polskiego rządu o niezwłoczne podjęcie środków niezbędnych do naprawy sytuacji lidera partii Zmiana Mateusza Piskorskiego i doprowadzenia do jej zgodności z normami międzynarodowymi. Zdaniem ekspertów „odpowiednim środkiem naprawczym byłoby niezwłoczne zwolnienie pana Piskorskiego i zapewnienie mu egzekwowalnego prawa do odszkodowania”.
.
Grupa uważa, że polski rząd powinien w sposób pełny i niezależny zbadać okoliczności pozbawienia Piskorskiego wolności oraz podjąć odpowiednie kroki wobec tych, którzy są odpowiedzialni za naruszenie jego praw.”
https://dorzeczy.pl/64326/Eksperci-ONZ-upominaja-sie-o-Mateusza-Piskorskiego-Wzywaja-Polske-do-jego-uwolnienia.html
.
Niestety i ten apel grupy roboczej ONZ PiSraelska mafia polityczna zignorowała, okazując tym, jakie to prawo i sprawiedliwość reprezenzuje. Niemniej, niewykluczone, że właśnie z ponad półrocznym poślizgiem, na skutek apelu grupy roboczej ONZ dintojra, bo inaczej sądu w tym przypadku nazwać nie można, zgodziła się na warunkowe zwolnienie Mateusza Piskorskiego z aresztu, tyle że za zapłaceniem okupu/haraczu nazwanego kaucją. Przy czym o ile dintojra okręgowa w Warszawie zażądała okupu/haraczu w wysokości 300 000 złotych:
https://pl.sputniknews.com/polska/201812239445098-Polska-Mateusz-Piskorski-Cena-wolnosci/

.

To obecnie dintojra rewizyjna podniosła wysokość okupu/haraczu do 500 000 złotych:
.

.
https://pl.sputniknews.com/polska/201901249664825-Mateusz-Piskorski-areszt-sad-Polska-Sputnik/

.
.
Nie wiadomo czy uda się rodzinie, znajomym i sympatykom zebrać tak ogromną kwotę okupu i czy Mateusz Piskorski w sumie wróci na tzw. „wolność”. Niemniej to, co robi dintojra, zwąca się szumnie „wymiarem sprawiedliwości” w jego sprawie to bezczelne łamanie prawa i rozbój w biały dzień – pod osłoną prawa. Już to, że dintojra zgadza się warunkowo – za okup – zwolnić Piskorskiego po prawie trzech latach aresztu pokazuje, że prokuratura nie ma absolutnie żadnych dowodów na szpiegowską działalność oskarżonego. Gdyby je miała – już dawno byłoby po wyroku. Bandytyzm dintojry w sprawie Piskorskiego polega właśnie na tym, że trzymany jest już prawie trzy lata w areszcie, mimo iż jest niewinny. A jedyną jego „winą” jest to, że nie kocha on usraela, a lubi Rosję. I że założył partię, która szybko zdobywała sobie zwolenników i mogła stać się zagrożeniem dla okupacyjnego systemu panującemu w Judeopolonii.
.
Obawiam się, że nawet gdy uda się zebrać 500 000 złotych na kaucję dla niego, tzw. „wolnością” Mateusz Piskorski długo się nie nacieszy. Aresztowany zostanie pod byle pretekstem ponownie, a kaucja przepadnie. I pójdzie np. na premie dla jego prześladowców.
Na jego miejscu (jeśli zostanie w ogóle zwolniony) wiałbym za granicę – i to tam, gdzie łapska PiSraelitów nie sięgają.
.
I już na koniec uwaga ogólna, bo nadal użyteczni idioci bredzą o wpływach ruskiej agentury w Polsce. Ostatnio bredził o tym kokietowany przez różne odłamy „niezależnye” i „antysystemowe” zaślepiony dureń Robert Majka:
https://piotrbein.wordpress.com/2019/01/11/wywiad-z-poslem-robertem-majka-oklepanymi-frazesami-i-interpelacjami-nikt-nic-nie-zmienil-bedac-wewnatrz-systemu-narzuconego-przez-zydlactfo/
.
Otóż gdyby w Polsce ruska agentura miała imputowane jej wpływy, Mateusz Piskorski byłby prominentnym politykiem i dygnitarzem państwowym, być może nawet premierem czy prezydentem (sam bym na niego w uczciwych wyborach głosował) – a nie więźniem politycznym. Natomiast w więzieniach gniliby jego prześladowcy. Chyba że wcześniej by zwiali za granicę, np do… Izraela…
.
.
opolczyk

.

.

.

Reklamy